Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.08. 23:10:31

gergo9 írta:
Kash írta: "A Real próbál ünnepelni, nézik a trófeájukat és gondolkodnak, hogyan ünnepeljék, mert egy darab fémedényt nehéz megünnepelni" - Barátom
Nah akkor remélem hogy neki azért még nem árultad el hogy a fórum 400hszig ingyenes :mrgreen:
gergo9! Egyelőre ingyenes 400 hsz után is az újabbaknak, mert egy kis gond van a számláló rendszerrel, de 1-2 hét alatt javítjuk, és akkor majd utólag lehet törleszteni a 400. hsz feletti aktivitást.
Jóhír viszont mindenkinek, hogy ezzel egyidőben olcsóbbá válunk, és 5000 felett pedig abszolút ingyenes lesz újra.

Visszatérve a topikhoz:

Borzalmasan kíváncsi vagyok a nyári igazolásaikra a fehéreknek, nemtom ki hiányozhat még a hentes-mészáros brigádból, de hátha találnak jó karvastagságú rakodómunkásokat.

No meg arra is, hogy meglesz-e a 100 pontos rekord, azért remélem hogy valahogy mégse. 98 pont elég :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.05.08. 22:29:10

Kash írta: "A Real próbál ünnepelni, nézik a trófeájukat és gondolkodnak, hogyan ünnepeljék, mert egy darab fémedényt nehéz megünnepelni" - Barátom
Nah akkor remélem hogy neki azért még nem árultad el hogy a fórum 400hszig ingyenes :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.08. 22:21:40

LG írta:
Andris írta:Ez pénteki napilap, és ráadásul a madrid van a képen. :roll: csak elírás semmi más.
Csak elírás, de annak elég nagy. :lol: Komoly színvonalú újság lehet, ha így megjelenhetett.
De Kash most bebizonyította, h nem beszél hülyeséget. szóval lassan készülnünk kell a bronzmeccsre a Real ellen. :mrgreen:
Hát már nem azért, de logikus lenne a bronzmeccs. Van arany, ezüst, hogy bánatba nincsen bronz? agyam eldobom.

"A Real próbál ünnepelni, nézik a trófeájukat és gondolkodnak, hogyan ünnepeljék, mert egy darab fémedényt nehéz megünnepelni" - Barátom

Én is igy vagyok vele.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.05.08. 22:14:16

LG írta: De Kash most bebizonyította, h nem beszél hülyeséget. szóval lassan készülnünk kell a bronzmeccsre a Real ellen. :mrgreen:
Kash ezt az életben nem mossa le magáról. :D 4 betűs karakter az ellenoldalon. :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.06. 11:53:00

shutterisland írta: az szezon elején-közepén tényleg lehetett számolgatni a bírói tévedéseket, mert akkor a madrid felé billent a mérleg, viszont szerintem így a szezon végére ha ki talán nem is lett egyenlítve, de kozmetikázva lett ez a bírói tévedések mérleg, így én nem fognám erre.
Jah,csak jobb lett volna szezon közben befújják az egyértelműket,nem itt a szezon végén,amikor már eldőlt az egész. Szóval ez is csak statisztikának lesz jó,hogy majdnem ugyanannyi tizit kaptunk mint a real.
Nah mindegy,grat a realnak,mert megérdemelték. Idén minden mellettük állt,látható volt tegnap is,hogy még a szerencse is. a védő amilyen öngólt rúgott az komoly volt :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.06. 10:54:54

Andris írta:Ez pénteki napilap, és ráadásul a madrid van a képen. :roll: csak elírás semmi más.
Csak elírás, de annak elég nagy. :lol: Komoly színvonalú újság lehet, ha így megjelenhetett.
De Kash most bebizonyította, h nem beszél hülyeséget. szóval lassan készülnünk kell a bronzmeccsre a Real ellen. :mrgreen:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.06. 10:48:59

Ez pénteki napilap, és ráadásul a madrid van a képen. :roll: csak elírás semmi más.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.06. 10:42:06

Boixos írta:az nem egy indiai újság volt?
Óóó, igaz, egy indiai. Itt a kép:

Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.06. 10:34:42

az nem egy indiai újság volt?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.06. 10:23:20

Kash írta:
fcbpete írta:A kérdésben ott a válasz is. Mert a kutyát nem érdekli!
Hát mondjuk ez kihatott egyes spanyol újságirókra is, mert néhány cimlapon azt irták hogy "Bajnok a Barcelona". Hát azon elmosojogtam, hogy vagy tényleg ennyire tökkelütött bagázs, hogy nem tudják ki nyerte hazájuk bajnokságát, vagy direkt csinálták, amit mondjuk kétlek.

Nem mintha zavarna, csak gondoltam érdekes lenne megemliteni. :lol:
És melyik spanyol újságok címlapja volt ilyen?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.06. 09:04:43

fcbpete írta:A kérdésben ott a válasz is. Mert a kutyát nem érdekli!
Hát mondjuk ez kihatott egyes spanyol újságirókra is, mert néhány cimlapon azt irták hogy "Bajnok a Barcelona". Hát azon elmosojogtam, hogy vagy tényleg ennyire tökkelütött bagázs, hogy nem tudják ki nyerte hazájuk bajnokságát, vagy direkt csinálták, amit mondjuk kétlek.

Nem mintha zavarna, csak gondoltam érdekes lenne megemliteni. :lol:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.06. 08:58:44

shutterisland írta:
A 4betűs karaktert
akinek nem mondjuk ki a nevét :lol:


azt meg még mindig nem értem meg, hogy van, aki szerint nem megérdemelt a madrid bajnoki címe.
az szezon elején-közepén tényleg lehetett számolgatni a bírói tévedéseket, mert akkor a madrid felé billent a mérleg, viszont szerintem így a szezon végére ha ki talán nem is lett egyenlítve, de kozmetikázva lett ez a bírói tévedések mérleg, így én nem fognám erre.

arra fognám, hogy a pontvesztéseinkkor sokszor nüanszokon múlottak a dolgok, és nem sikerült magunk javára fordítani azokat (sevilla elleni x-nél kihagyott tizi, villareal és getafe elleni x-nél és vereségnél kapufa az utolsó percekben) illetőleg nem tudtuk itthon megverni (de legaláb egy x-re hozni) a madridot.
ha ezeket így összeadjuk, bajnokok lettünk volna, de ez annyiból tökmindegy, hogy a madrid pontvesztései is hasonlóak voltak, ők is sokszor kihagytak mindent, stb.

sajnos idén a bajnokságban kiegyensúlyozottabbak voltak, és a szerencse is inkább mellettük állt.

jövőre ugyanígy fordulhat a kocka.
a HA nagy úr... ha a Sevilla 11-est berúgja Messi és hozzuk a 3 pontot a Real ellen 2 hete... akkor nem -7, hanem +3, de ha X a klassziksus, akkor is most +1 és ha a Chelsea ellen berúgja Messi a 11-est, most BL döntő a Bayern ellen, akiket valószínű meg is vernénk... sajnos sok a HA és ez már történelem..... jövőre reméljük Tito folytatja Pep által megkezdett utat és rommáverjük a Madridot és visszaülünk a trónra!!!!! :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.06. 08:44:08

Na a végére csak sikerül megdönteni a rekordunkat. Azért ez a Granada itt a végén... 80 percben büntető és a 92. percben öngól... Ennyi múlt, hogy miénk maradjon a 99 pontos rekord, de a Mallorca ellen fölmennek 100-ig. Már az x a Granada bent maradását jelentette volna. Így még az is lehet, hogy kiesnek emiatt a elbénázott 10 perc miatt. Komolyan mondom már meg sem lepődök az ilyen eredményeken...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.05.06. 02:32:49

A 4betűs karaktert
akinek nem mondjuk ki a nevét :lol:


azt meg még mindig nem értem meg, hogy van, aki szerint nem megérdemelt a madrid bajnoki címe.
az szezon elején-közepén tényleg lehetett számolgatni a bírói tévedéseket, mert akkor a madrid felé billent a mérleg, viszont szerintem így a szezon végére ha ki talán nem is lett egyenlítve, de kozmetikázva lett ez a bírói tévedések mérleg, így én nem fognám erre.

arra fognám, hogy a pontvesztéseinkkor sokszor nüanszokon múlottak a dolgok, és nem sikerült magunk javára fordítani azokat (sevilla elleni x-nél kihagyott tizi, villareal és getafe elleni x-nél és vereségnél kapufa az utolsó percekben) illetőleg nem tudtuk itthon megverni (de legaláb egy x-re hozni) a madridot.
ha ezeket így összeadjuk, bajnokok lettünk volna, de ez annyiból tökmindegy, hogy a madrid pontvesztései is hasonlóak voltak, ők is sokszor kihagytak mindent, stb.

sajnos idén a bajnokságban kiegyensúlyozottabbak voltak, és a szerencse is inkább mellettük állt.

jövőre ugyanígy fordulhat a kocka.
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.05.06. 01:32:52

Meg hát valljuk be most keresettebb hír Pep búcsúja és Messi rekordja
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.06. 01:21:37

fcbpete írta:A kérdésben ott a válasz is. Mert a kutyát nem érdekli!

amúgy valószínűleg azért van, mert ez már az El Clasicón eldőlt, az meg érdekelte még a kutyát is :wink:

míg az ezelőtti 2 meccsen csak be lett ez biztosítva. persze, hogy az már nem érdekes amit már régóta tudunk :)

ez a mostani szotyi Real meccs meg...
sokkal érdekesebb Messi 4 gólja, meg Pep búcsúztatása, minthogy szánalmas játékot produkálva sikerült megverni a Granadát egy 11essel és egy 93. perces öngóllal... :lol:
madridista
Avatar
fcbpete
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:33:58

2012.05.06. 00:29:17

A kérdésben ott a válasz is. Mert a kutyát nem érdekli!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.06. 00:02:01

Mikaos írta:Az a hihetetlen nagy poén (nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel?!), hogy a madridi szurkolói oldalakon kívül a kutyát nem érdekel a Real bajnoki címe.
....
Mi lehet az oka ennek?
FC Barcelona marketing!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.05. 23:59:13

Mikaos írta: Mi lehet az oka ennek?
Tudok az ellenoldalon egy embert,aki nagyon jól összefoglalná ezt neked.
Röviden: valamiért,ami véletlenül sem az,hogy a barca űrfocit játszik és csak és kizárólag támadólag lép fel. valamiért,ami véletlenül sem az, hogy a játékosaink nem hentesek,hanem játszák,nem pedig ölik a futballt. véletlenül sem az,hogy Messi a valaha volt egyik legnagyobb játékos, akit a mai labdarúgás két legnagyszerűbb középpályása segít...
Valami más oka van. Hegyi Ivántól kezdve, a magyar Sport tv szerkesztőségén át egy egész hálózat épült ki a barca ajnározására világszerte,sokkal titkosabb mint bármelyik más ügynökség,és sokkal hatékonyabban működik.

De nem vagyok tudója a témának,mondom fel lehet keresni A 4betűs karaktert,ő tud ebben segíteni. nagy szaktekintélye a témának.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.05. 23:45:43

Az a hihetetlen nagy poén (nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel?!), hogy a madridi szurkolói oldalakon kívül a kutyát nem érdekel a Real bajnoki címe.

Akárhány sport, vagy hírportált, tv-adót keresek fel, kis túlzással egy-két sorban megemlítik, hogy "nyertek a fővárosiak", de a következő mondatokban már inkább velünk foglalkoznak: vagy Messi-vel, vagy Guardiola-val, vagy a Barca korszakalkotó focijával, vagy azzal a stílussal és magatartással, amit a klubunk és a játékosok képviselnek. Hihetetlen.....

Mi lehet az oka ennek?
(Ismétlem: lehet, hogy csak nekem tűnt ez fel, illetve, hogy csak én látom így...de én -majdnem- biztos vagyok benne, hogy nekünk mindegyik bajnoki címünknél, BL-győzelmünknél sokkal nagyobb volt a visszhang)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.05. 23:00:24

először is Messinek grat az Aranycipőhöz
a mi meccsünkről:

hát ez még viccnek is rossz volt... annyira szánalmas volt, hogy az valami hihetetlen.

még az elején egy nagy Marcelo hibából megindultak, Carvalho popsira csücsült és gól is.
kaptunk egy tizenegyest, mert szögletnél CR-t úgy leterítette az egyik Granadai mintha szumóztak volna... :lol:

és a 93. percben meg a semmiből egy olyan szép öngólt rúgtak, hogy csak na...

szóval még számomra is rejtély, hogy nyertünk.... :lol:
madridista
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.04. 18:57:01

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8885_n.jpg
Az ott "shakira" alatt nem Ramos??? :D
ferninho írta:...pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró...
Szerintem mi is hajtottunk minden meccsen... és a Játékvezetés igenis Botrányosan gyenge... mindkét oldalra voltak égbekiáltó hibák...
de minden más meccsen is...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.05.04. 14:41:46

Cé meg végig mint egy debil
Mekkorát röhögtem. :lol:
odanézz SMS
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.04. 14:22:49

http://www.youtube.com/watch?v=rJv7ERCf ... e=youtu.be
1:35-nél Higany ugyan mit szívott? :lol: Cé meg végig mint egy debil :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.04. 13:13:05

azért mikor kicsit meleg volt nekte a pite, odáát is ment rendesen a birozas... ugye, ugye, az uefalona, meg miegyebek...
tudtam, hogy nem lesz elegendő aláhúzni azt a bizonyos szót...
segítek mégegyszer:
TAPASZTALATBÓL
Ugye emlékszünk még a két x (Malaga, Villareal) után micsoda hiszti ment jo5étól?
Malaga utáni José nyilatkozat:
„Nincs olyan bajnokság, amelyben egy csapat az összes meccsét megnyeri. A bíró két hibás fújást vétett, de nem számít, hiszen ő is hibázhat. A partjelzők két alkalommal tévesen ítélték meg a lest a mi kárunkra, amikor a játékosaim egyedül törhettek volna az ellenfél kapujára. Ez szintén a bajnokság része. Megyünk tovább, holnap egy újabb nap jön és szerdán már újból meccselnünk kell."


és én is szidtam biztosan a bírókat, ez 100%, de utólag belátom értelmetlen dolog.

és ez az ÉN véleményem, nem másé, nem a többi madridistáé, nem Joséé.
madridista
Válasz küldése