Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.10.22. 13:52:26

11-es vitába nem akarok beszállni, parttalan.
daffy írta:
ferninho írta:rendkívül értelmes dolog Cicafiúzni, meg Bagoly Özilezni, Denevér Mariázni
nem lehet, hogy inkább ez volt baja daffynak, de minimum ez is?...

de ha neked ez a szint és szerinted ez egy értelmes megnyílvánulás tőled, amire büszke is vagy, akkor egészségedre.
bezony,az eltérő vélemény egy dolog és gyakran előfordul,de ha az gyerekes viselkedéssel párosul,ami már-már nevetségesen undorítóba hajlik,akkor azzal abszolút nem tudok egyetérteni és úgy érzem,a lenti hozzászólás minden tekintetben eleget tesz ennek. le tudom írni úgy is a véleményem,hogy az a vitaalap legyen,meg úgy is,hogy mindenki kakival dobáljon miatta. ha egy olyat én írtam volna,mint nem barcás,akkor csúnya világ lenne
"Ha idén nem Cristiano nyeri az Aranylabdát, akkor az azért lesz, mert nem túl kedves, nem próbálja eladni magát és nem ad interjúkat kizárólag azért, hogy elnézést kérjen, mert veszekedett egy csapattársával a pályán." - José Mourinho

Most már elsősorban a Bernabeuba akarok elmenni, hogy lássam ahogy az egész stadion Mou-t meg Ronaldot elégíti ki bő nyállal. Aztán elindulhat egy Messit, UEFA-t, Fifát és mindenkit, aki bedől a katalán ámításnak (sajtó, edzők, gólt kapó ellenfél kapusok, rosszul védekező ellenfél védők, kapufák és labdák, amik benne voltak a nagy világuralomra törő Barca összeesküvésben) gyalázó körmenet. Aztán maratoni önsajnáltató siratás, melynek keretében Barca mezek égnek, és Vilanova woodoo bábuk szemét nyomogatja mindenki.

Olyan érzékenyek tudtok lenni, és hatalmas igazság harcosai. Azoknak az óvodás komáidnak nem szólsz be, akik kisbetűvel írják a mieink neveit, akik gnómoznak meg törpéznek. Ráadásul mondja ezt egy olyan cirkusz rajongója, ahol a bohóc ül a kispadon.

Ne értsd félre, nem veled van a bajom, de azzal igen, hogy ezt felhozni kétségbeesett kategória. ha téged ez valóban zavar, akkor el fogsz tudni kommunikálni olyanokkal, akik szintén így gondolják, nem dedóznak, és értelmes vitába tudsz velük szállni. Kár ilyen harcba indulni, az ilyenek végtelenen vannak. Ha meg mégse bírod megállni, akkor a realitását hadd vegyem már ki az önkritikákból is. Mert az sokkal nagyobb gáz, ha egy edző szájából esik ki a kapa, mintha egy szurkolóéból a kombájn...
Lego írta:mit ad isten,falcao épp úgy áll,mint cr. furcsa,hogy senki sem szidja a tizik miatt.
Hát mer' Falcaot tán próbálják bemarketingelni egy aranylabdára...
mess2009 írta:kedves "sporttársam": nézd meg figyelmesen Messi harmadik gólját!! és ráfogsz jönni, hogy ha zselés barátunk ezer évig élne akkor sem lenne képes hasonló - zseniális mozdulatsorra! és ha a mágusotok is látta, bizonyára magába szállt....!
Írd be a googleba a szarkazmus szót, az első találat jó lesz.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.10.22. 13:48:21

Vegyük vissza mindkét játékos tizenegyesgóljait.
Ronaldo: 46-12=34
Messi: 50-10=40
Még egy utolsó felvetés a tizikkel kapcsolatban aztán zárjuk le a témát.
Mi lenne, ha idén Messi és Ronaldo uannyi akciógólt érnének el, de Messi eggyel több tizigólt szerezne és ezzel megnyerné a gólkirályi címet? Jönnétek érvelni...mondjuk ellene?
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.22. 13:46:23

e aztán felhozod, hogy azt ki-mikor kapta.
és írtam utána, hogy lényegtelen..... :wink:

amúgy meg a bírózás témához hozzászólva... -->

általában mindig a vesztes csapat hozza fel a bírókat... így volt nálunk is és tavaly nálatok is. Ez részben természetes szurkolói reakció, DE könyörgöm, most ti miért bíróztok, amikor vezetitek a bajnokságot 8 ponttal az ősi rivális előtt?? kicsit fura dolgok ez....

Ráadásul csak ellenünk vesztettetek pontokat.
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.10.22. 13:42:52

REMY írta: Pont nektek nem kéne ezt felhozni, mert Messi az utolsó 1 hónapban kapott büntetőkkel lett gólkirály :wink:
Messi az utolsó hónapban kapott 11-esekkel együtt is kevesebbet 11-est lőtt, mint Ronaldo. Mindegy, hogy számolod-e a 11-eseket, vagy nem, Messi lett a gólkirály. De azt meg már végképp nem értem, hogy miért számít, hogy a szezon melyik részén kapod a 11-est. Főleg a te érvelésedben sántít: azt mondod a 11-es is ugyanúgy gól, de aztán felhozod, hogy azt ki-mikor kapta. Szóval mindegy, hogy 11-es gól vagy nem, de az már mégsem mindegy, hogy a 11-est mikor kapta :D Ebben mi a logika? Vagy valahogy kihozod a végén, hogy ezt ekkor-akkor beleszámolva, de azt nem, mert csak, és aztán osztom-szorzom.... és Ronaldo lett a gólkirály :D
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.10.22. 13:39:15

Nagyszerű, ha nem vszed figyelembe a 11-eseket, akkor kijön, hogy még nagyobb különbséggel lett volna gólkirály Very Happy

A tizit meg be kell lőni? Jó, hogy ismételgeted a nyilvánvalót, de a felvetés az volt, hogy ne vegyük már egyenlő teljesítménynek egy 11-es és egy akció gólt. Ezt nem cáfoltad meg, szerintem nem is lehet. De ha tévedek, javíts ki nyugodtan!
Félre ne értsd! A 11-esek visszavételét nem így értem, hogy ha elvesszük akkor ki hány gólt lőtt, hanem, hogy mennyit lőttek (és ki menyit hibázott az is benne van?)... és ez bitang sok...MO-on ezzel már gólkirály lehetsz :lol: .

A 11-es gól meg az akció gól uannyit ér még mindig...max az akció gól látványosabb. Azt azonban ne felejtsük el, hogy Messi hány gólt rúg az 5-ösön belülről... üres kapuba (na erre meg írhatnám, hogy érkezni is tudni kell). És igen a 11-esnek akkor is nagyobb a súlya hiszen bár könnyebb lőni, mégis ha kihagyod nagyobb a ciki...és Messi hagyott ki egy párat, míg Ronaldo talán csak 1-et...
Lélektanilag is megtud fogni egy kihagyott tizi, míg az ellenfelet úgy felspanolja, mint a szemét lsd franciák...
ez évben kapitális hibák sorozatát eddig csak a Depor-Barca meccsen láttam.
Sevilla?...Ott csak ajándék 3 pontot kaptunk...a Depor ellen meg nem veszítettünk semmit...csak Masch-ot, de lehet visszakapjuk (vagy végre Bartra? :twisted: ).
csak az utolsó időszakban kompenzáltak.
Ilyen nincs...kompenzálás...a túl oldalon is van egy forma, aki szeret olyanokat felhozni, amitől a falramászok.
a Madrid tavaly legyőzött titeket, de akármennyire is hihetetlen... megérdemelten nyertek Wink
Felesleges ezzel vitatkozni, akár nyertek ellenünk akár kikaptak volna, de több pontot szereztek és csak ez számít!

Amúgy ez a bírózás 1-2 éve a Madrid szokása volt (tisztelet a kivételnek), de úgy látom már nálunk vannak akik listát írnak...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.22. 13:19:27

Mikaos írta:
REMY írta:a kompenzálást meg egyáltalán felesleges felhozni, mert csak a vak ember nem látta, hogy tavaly jogosan fújták be nekünk az eseteket.
Elismerem 1 max 2 eset volt, ahol nem volt jogos, de a többinél igen.
Nem érdekelnek a ti 11-eseitek - arról van szó, hogy nekünk NEM fújták be a jogos 11-eseket hónapokig, csak az utolsó időszakban kompenzáltak.
Kompenzálás? Hány olyan tizit adtak meg, ami jogtalan volt? Kompenzálás céljából? Itt nem kopenzálni kellene, hogy előző meccsen nem adtunk meg kettőt, és így lett 1-1 (-2 pont), most megadunk nekik kettőt, és így lesz 5-0.

Legyen normális bírói kar, és nem olyan majomhuszárok, mint ami szombaton volt.
És ne legyenek részlehajlóak.

A madridiak meg ne csodálkozzanak, hogy fújolunk a bírokra, miután olyan kijelentéseket tettek a Pepe-féle kézrelépés után, hogy "majd akkor intézkedünk, ha Messi kezét amputálni kell".
És az ilyen megmozdulási (meg a be nem fújt szabálytalankodásai után) számolgatnak, hogy mennyit szabálytalankodott. Persze csak a lefújtakat számolják, azt nem, amiket elegánsan továbbnak intett a bíró.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.10.22. 13:13:18

REMY írta:a kompenzálást meg egyáltalán felesleges felhozni, mert csak a vak ember nem látta, hogy tavaly jogosan fújták be nekünk az eseteket.
Elismerem 1 max 2 eset volt, ahol nem volt jogos, de a többinél igen.
Nem érdekelnek a ti 11-eseitek - arról van szó, hogy nekünk NEM fújták be a jogos 11-eseket hónapokig, csak az utolsó időszakban kompenzáltak.
Vakmacska írta:De ezt bíráskodásnak nevezni túlzás lenne. Hihetetlen, hogy ilyen embereket ki mernek küldeni egy meccsre. Barcától függetlenül. MEgnézném, hogy más meccsen hogyan vezetett ez a majom.
Előző hozzászólásomban akartam írni, hogy a múlt szezon februári Osasuna elleni meccse óta nem volt ilyen rossz bíráskodásunk.
Utánanéztem, hogy ki vezette a meccset. Ugyanez a fickó!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2012.10.22. 13:21:35-kor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.22. 13:13:17

Mikaos írta:
A bírók kapcsán meg azt kell mondanom (az összes Barca meccset és az X-2 Madrid meccset látva), hogy ez évben kapitális hibák sorozatát eddig csak a Depor-Barca meccsen láttam. (Azon túl, hogy a spanyol bírók alapból gyengék)

Hát az biztos, hogy ezt a teljesítményt bíráskodásnak nevezni....
Mondjuk úgy, hogy futkosott a pályán, és amikor kedve tartotta, belfújt a sípjába.
De ezt bíráskodásnak nevezni túlzás lenne. Hihetetlen, hogy ilyen embereket ki mernek küldeni egy meccsre. Barcától függetlenül. MEgnézném, hogy más meccsen hogyan vezetett ez a majom.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.10.22. 13:07:43

a világ legnagyobb ökörsége a 11-esekkel foglalkozni. A focit gólra játsszák, úgyhogy ki nem sz*rja le, hogy hány 11-es gólt lő az egyik, vagy a másik???

Pont nektek nem kéne ezt felhozni, mert Messi az utolsó 1 hónapban kapott büntetőkkel lett gólkirály :wink:
De lényegtelen, mert mind 2 csapat pont a 11-es hibázások miatt esett ki a BL-ből, úgyhogy megint csak értelmetlen erről vitázni.

pííísz :wink:

szerk: a kompenzálást meg egyáltalán felesleges felhozni, mert csak a vak ember nem látta, hogy tavaly jogosan fújták be nekünk az eseteket.
Elismerem 1 max 2 eset volt, ahol nem volt jogos, de a többinél igen. [auto_cenzúra] érzés lehet, hogy a Madrid tavaly legyőzött titeket, de akármennyire is hihetetlen... megérdemelten nyertek :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.10.22. 13:00:19

Tavaly sajnos az volt a helyzet a 11-esekkel, hogy a Madridnak minden lehetségeset befújtak a szezon elejétől kezdve végig, nekünk pedig csak az utolsó 2 hónapban. Ha a bírók nem kezdik meg a kompenzálást az utolsó pillanatokban, akkor a végén még CR lett volna a gólkirály a 12db 11-esével...

A bírók kapcsán meg azt kell mondanom (az összes Barca meccset és az X-2 Madrid meccset látva), hogy ez évben kapitális hibák sorozatát eddig csak a Depor-Barca meccsen láttam. (Azon túl, hogy a spanyol bírók alapból gyengék)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.10.22. 12:28:21

Lego írta: Tavaly Messi hány 11-est rúgott? Csak kérdem..., mert ha jól tudom akkor ő lett a gólkirály...ebben az esetben visszavenném :) .
A tizit meg be kell lőni, nincs mese! Kihagyni nagyobb bűn, mint lőni a szezonban 10-et.
Nagyszerű, ha nem vszed figyelembe a 11-eseket, akkor kijön, hogy még nagyobb különbséggel lett volna gólkirály :D

A tizit meg be kell lőni? Jó, hogy ismételgeted a nyilvánvalót, de a felvetés az volt, hogy ne vegyük már egyenlő teljesítménynek egy 11-es és egy akció gólt. Ezt nem cáfoltad meg, szerintem nem is lehet. De ha tévedek, javíts ki nyugodtan!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2012.10.22. 12:19:02

Tavaly Messi hány 11-est rúgott? Csak kérdem..., mert ha jól tudom akkor ő lett a gólkirály...ebben az esetben visszavenném :)
Vegyük vissza mindkét játékos tizenegyesgóljait.
Ronaldo: 46-12=34
Messi: 50-10=40
Ez csak a La Liga volt, összetettben 14 tizi mindkettőjüknek.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.10.22. 12:07:48

Roncika ismét eredményes volt - ismét tiziből.
ÉS akkor miért is mondjuk mindig, hogy 11-est berúgni nem ugyanolyan értéket fejez ki, mint egy akciógól (megjegyzem a cicafiú 9 góljából, 4-et büntiből lőtt)? Mert az eset, ami tegnap is volt, az nem 11-es, sőt nem is cicafiú harcolta ki!
Tavaly Messi hány 11-est rúgott? Csak kérdem..., mert ha jól tudom akkor ő lett a gólkirály...ebben az esetben visszavenném :) .
A tizit meg be kell lőni, nincs mese! Kihagyni nagyobb bűn, mint lőni a szezonban 10-et.

Amúgy meg megadható 11-es volt...akár tetszik, akár nem...nem mintha ezzel nyertek volna, hiszen már tudtommal vezettek.
Azért majdnem sikerült a sporiknak faragni a hátrányukból, köszönjük szépen azúton is!
Sevilla...(UNICEF)
Ha 1 meccsen 2 szabálytalan gólt adnak meg az ellenfélnek és 1 emberünket jogtalanul kiállítanak, akkor nincs jogom kiakadni?
Jogod az van...de egy győztes meccs után... :roll: (amúgy csak halkan jegyezném meg, hogy 3-0-ról ha pontot veszítettünk volna, akkor én egy rossz szót se mondanék a bíróra...bakker 4 gól és ebből csak 1 szabálytalan...bár ahogy tekerték a szabit :roll: ).

Amúgy csak egy kérdés...a Real meccsét azért nézed, hogy beleköthess, vagy szurkolsz az ellennek vagy mifene? (Ha igen akkor tárgytalan amit eddig írtam.)
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.22. 11:35:24

ferninho írta:rendkívül értelmes dolog Cicafiúzni, meg Bagoly Özilezni, Denevér Mariázni
nem lehet, hogy inkább ez volt baja daffynak, de minimum ez is?...

de ha neked ez a szint és szerinted ez egy értelmes megnyílvánulás tőled, amire büszke is vagy, akkor egészségedre.
bezony,az eltérő vélemény egy dolog és gyakran előfordul,de ha az gyerekes viselkedéssel párosul,ami már-már nevetségesen undorítóba hajlik,akkor azzal abszolút nem tudok egyetérteni és úgy érzem,a lenti hozzászólás minden tekintetben eleget tesz ennek. le tudom írni úgy is a véleményem,hogy az a vitaalap legyen,meg úgy is,hogy mindenki kakival dobáljon miatta. ha egy olyat én írtam volna,mint nem barcás,akkor csúnya világ lenne
És én vagyok szánalmas.
igen,mert ezt te írtad. szerinted a madridista viselkedés(ami elég általánosító) nem volt az? dehogynem,hisz most írtad. mások hülyesége feljogosít arra,hogy a szintükre lépj?
Hát, Roncika eléggé beképzelt, ez tény.
A tizit én csak egyszer láttam, a Barca meccs után, gyorsban mutatták, de elsőre azt láttam, hogy eléggé szánalmas esés volt. Nagyjából két ilyen haslás volt a Clasicon is, azok nem értek tizit nekünk.
De hát ez van, a Realnak ezeket befújják.
Roncika ismét eredményes volt - ismét tiziből.
Messi tegnap hármat vágott - egyet sem tiziből.
mit ad isten,falcao épp úgy áll,mint cr. furcsa,hogy senki sem szidja a tizik miatt.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2012.10.22. 11:34:10

Hát, Roncika eléggé beképzelt, ez tény.
A tizit én csak egyszer láttam, a Barca meccs után, gyorsban mutatták, de elsőre azt láttam, hogy eléggé szánalmas esés volt. Nagyjából két ilyen haslás volt a Clasicon is, azok nem értek tizit nekünk.
De hát ez van, a Realnak ezeket befújják.
Roncika ismét eredményes volt - ismét tiziből.
Messi tegnap hármat vágott - egyet sem tiziből.

Újabb rekordokra tör (egyiket, amit ROncika tartott, ha jól számoltam már meg is döntötte).
22 pont, real 14 pont, 4. hely.
Az AM elleni meccsek szerintem mindent el fognak dönteni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.22. 11:22:54

rendkívül értelmes dolog Cicafiúzni, meg Bagoly Özilezni, Denevér Mariázni
nem lehet, hogy inkább ez volt baja daffynak, de minimum ez is?...

de ha neked ez a szint és szerinted ez egy értelmes megnyílvánulás tőled, amire büszke is vagy, akkor egészségedre.
madridista
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.22. 09:13:47

daffy írta:gratulálok,sikerült egy minden elemében szánalmas hozzászólást összeraknod. mutogatni kéne :roll:
Bocsánat. Megnéztem a mi meccsünk eseményeit, a 4. gólt nem előzte meg les. A többiben nem tudom mi belekötni való van. Most mond azt, hogy a többi gól szabályos volt, a Real büntetője jogos és Özil-Di Marida sosem dobálja magát. Lehet, hogy elmentem a végletekig, de nem kevés igazság van benne. És nincs jogom kiakadni? Ha 1 meccsen 2 szabálytalan gólt adnak meg az ellenfélnek és 1 emberünket jogtalanul kiállítanak, akkor nincs jogom kiakadni? Lehet szánalmas, de múltkor a Klasszikus után a madridisták azon vitatkoztak, hogy a szabinál Messi hátrébb vitte a labdát. És én vagyok szánalmas.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
AmazingHorse
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.08.23. 19:30:09

2012.10.22. 09:05:38

daffy írta:
Barcaman1993 írta:Köszönjük szépen a korrekt játékvezetést a tegnapi napon történtek miatt (is)! Azért jó látni, ha Cicafiúnak nem megy magától, akkor adjunk neki egy kis hátszelet, hátha úgy utol tudja érni Messit... ÉS akkor miért is mondjuk mindig, hogy 11-est berúgni nem ugyanolyan értéket fejez ki, mint egy akciógól (megjegyzem a cicafiú 9 góljából, 4-et büntiből lőtt)? Mert az eset, ami tegnap is volt, az nem 11-es, sőt nem is cicafiú harcolta ki! Erről ennyit. És a bírók minden egyes alkalommal megkajálják ezeket az eseteket, amit bagoly Özil és Denevér Maria produkálnak... Nevetséges, még lépni is elfelejtett a gyerek, úgy esett hasra... Aztán jön a mi meccsünk. 1 gól max. szabadrúgás, a 3. gól előtt nem kellett volna szabinak jönnie, a 4. gólnál pedig 1 méteres lesen volt a csatár, míg Mascherano kiállítása azért is érdekes, mert nem tudom, hogy nyújtott karral, milyen módon lehet könyökölni? De biztos én vagyok a hülye... Azért majdnem sikerült a sporiknak faragni a hátrányukból, köszönjük szépen azúton is! :wink:
gratulálok,sikerült egy minden elemében szánalmas hozzászólást összeraknod. mutogatni kéne :roll:
Egy szót elírtál: *Minden elemében igaz hozzászólást.
Így már jó... ;)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.10.21. 10:10:33

Barcaman1993 írta:Köszönjük szépen a korrekt játékvezetést a tegnapi napon történtek miatt (is)! Azért jó látni, ha Cicafiúnak nem megy magától, akkor adjunk neki egy kis hátszelet, hátha úgy utol tudja érni Messit... ÉS akkor miért is mondjuk mindig, hogy 11-est berúgni nem ugyanolyan értéket fejez ki, mint egy akciógól (megjegyzem a cicafiú 9 góljából, 4-et büntiből lőtt)? Mert az eset, ami tegnap is volt, az nem 11-es, sőt nem is cicafiú harcolta ki! Erről ennyit. És a bírók minden egyes alkalommal megkajálják ezeket az eseteket, amit bagoly Özil és Denevér Maria produkálnak... Nevetséges, még lépni is elfelejtett a gyerek, úgy esett hasra... Aztán jön a mi meccsünk. 1 gól max. szabadrúgás, a 3. gól előtt nem kellett volna szabinak jönnie, a 4. gólnál pedig 1 méteres lesen volt a csatár, míg Mascherano kiállítása azért is érdekes, mert nem tudom, hogy nyújtott karral, milyen módon lehet könyökölni? De biztos én vagyok a hülye... Azért majdnem sikerült a sporiknak faragni a hátrányukból, köszönjük szépen azúton is! :wink:
gratulálok,sikerült egy minden elemében szánalmas hozzászólást összeraknod. mutogatni kéne :roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.10.21. 10:08:20

Köszönjük szépen a korrekt játékvezetést a tegnapi napon történtek miatt (is)! Azért jó látni, ha Cicafiúnak nem megy magától, akkor adjunk neki egy kis hátszelet, hátha úgy utol tudja érni Messit... ÉS akkor miért is mondjuk mindig, hogy 11-est berúgni nem ugyanolyan értéket fejez ki, mint egy akciógól (megjegyzem a cicafiú 9 góljából, 4-et büntiből lőtt)? Mert az eset, ami tegnap is volt, az nem 11-es, sőt nem is cicafiú harcolta ki! Erről ennyit. És a bírók minden egyes alkalommal megkajálják ezeket az eseteket, amit bagoly Özil és Denevér Maria produkálnak... Nevetséges, még lépni is elfelejtett a gyerek, úgy esett hasra... Aztán jön a mi meccsünk. 1 gól max. szabadrúgás, a 3. gól előtt nem kellett volna szabinak jönnie, a 4. gólnál pedig 1 méteres lesen volt a csatár, míg Mascherano kiállítása azért is érdekes, mert nem tudom, hogy nyújtott karral, milyen módon lehet könyökölni? De biztos én vagyok a hülye... Azért majdnem sikerült a sporiknak faragni a hátrányukból, köszönjük szépen azúton is! :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.10.21. 09:14:22

jelwaz írta:
visca el barca írta:nah, multkor jol a falra festettem az ördögöt... írtam h a madridnak konnyu h soha nincs serult, erre már 3 védőjük is kidőlt, se bal, se jobb bekk...
Majd Cristiano Ronaldo megoldja azt is. Mert a korrupt és Barca drukker UEFA és Fifa miatt nem elég hogy minimum dupla olyan jó, mint Messi, mindig a gnóm kertitörpe nyeri az aranylabdát. Így ő, a futball jézusa (amit a "Messiás" lenyúlt tőle címet) max. így nyerhet. De csak akkor, ha Hegyi Iván is végre jó kritikát fogalmaz meg...

Kicsit sok volt mostanában madridistákat hallgatni/olvasni. Bocs, akinek nem inge...
kedves "sporttársam": nézd meg figyelmesen Messi harmadik gólját!! és ráfogsz jönni, hogy ha zselés barátunk ezer évig élne akkor sem lenne képes hasonló - zseniális mozdulatsorra! és ha a mágusotok is látta, bizonyára magába szállt....!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.21. 08:55:53

Szó szerint felvágta C.Ronaldót a Celta Vigo bekkje!


ja és olvasom az nso-t, és ez a címe a rövidhírnek:

Barcelona: Messi kórházban töltötte az éjszakátrákattintok, hogy neki is mégis mi baja lehet, erre:
Kórházban töltötte az éjszakát Lionel Messi, a spanyol bajnokságban szereplő Barcelona labdarúgócsapatának argentin klasszisa. A Deportivo ellen, 5–4-re megnyert mérkőzésen három gólt szerző támadó első gyermekének születését várja.
:lol:
madridista
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2012.10.20. 18:08:52

Deus írta:
Castiel írta:Megnézem a meccsüket ma! Hátha megint veszítenek pontot! :twisted:
Celta de Vigo ellen? please. Nem hiszem hogy pontot fognak veszíteni....
2006.11.05
Real Madrid-Celta Vigo
1-2
Santiago Bernabéu, 75 000 néző
Gól: 43. Emerson, ill. 36. Nené, 82. Larena
Real Madrid: Casillas - Sergio Ramos, Cannavaro, Helguera, R. Carlos - Emerson, Guti, Diarra (45. Reyes) - Ronaldo (64. Beckham), Robinho (45. Van Nistelrooy), Raul

Láttunk már nagyobb csodát :)
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.10.20. 16:58:00

Castiel írta:Megnézem a meccsüket ma! Hátha megint veszítenek pontot! :twisted:
Celta de Vigo ellen? please. Nem hiszem hogy pontot fognak veszíteni....
KépKép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.10.20. 16:17:18

Ronaldonak gratula a sportszerűségi lista csúcsához! 35 mérkőzés óta zsinórban nem kapott még csak tarjeta amarillát sem!
Megnézem a meccsüket ma! Hátha megint veszítenek pontot! :twisted:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése