Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.24. 01:07:50

Hoppá, a "Pool" és a "szurkolók" közötti "a" nekem lemaradt... :) Elnézést kérek az agyszüleményemért. :)

Ha visszamegy, nem hinném, hogy a Chelseabe menne. Valahogy nem érzem ezt, létezne, hogy Ferguson pont ennek a gyökérnek adná át a stafétát? Remélem nem, de majd kiderül. Bár ha igen, végső soron az sem számít, csak spanyolon kívül legyen...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.12.23. 23:52:02

Rinku írta: De azt írtad, hogy a Liverpool drukkerek miatt lenne rossz sorsa Manchesterben.
Félreérthető első olvasásra, de sztem csak lemaradt egy vessző : a MU, a Pool...) . Már csak azért is, mert úgy is írta, h a MU a Pool A szurkolók miatt...
Nem a MU a Pool szurkolók miatt ;)

Am sztem sem örülnének jo5é gondolatának, de ugye lenyomták a torkukon a külföldi tulajdonosokat is...

Én nagyon remélem, h MU-hoz nem teszi be a lábát, mivel második számú kedvencem :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.23. 23:44:08

Szerintem Mou-t rajtunk kívül bármelyik csapatban szívesen látják, legyen az normális vagy nem normális, bár a kifejezés nem tudom, ez esetben mit takar pontosan. Ennek max pénzügyi akadálya lehet, erkölcsi biztosan nem, mindenkinek az eredmény kell, őket hozza vmilyen szinten. Ahhoz pedig kétség sem férhet, h az ő munkáltatójának kell a legmélyebben a zsebbe nyúlnia, ez már jó pàr nagy múltú csapatot egyből ki is zár. És itt jöhetnek a képbe az arab, orosz kötődésű csapatok.


A véleményem az, ha nem ér el idén eredményt, de ha mégis, akkor is összeülnek és megegyeznek valahol a 0 és a feltételes 20 millió euró között. Bár a szerződés hosszabbítás után én keveslem ezt az összeget, mondjuk edzőnek ennyi pénzt egyben még biztosan nem fizettek ki, de szerintem ha szakítani akarnak, konszenzusra jutnak a Real vezetőkkel. Abban meg nem hiszek, h nincs másik edző, aki újra fel tudná hozni a Madridot, ráadásul viszonylag rövid időn belül.

Átmeneti probléma csak a Realnál, amíg pènz van, nagy gond nem lehet.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.23. 23:39:13

Initom írta:ez az én teóriám. Nem hinném,hogy megtűrnék ott őt. Mikor a cselzinél volt,utálták gyűlölték,nem hiszem hogy ez a pár év meglágyította volna a Manchesteriek szívét.Hasonló fogadtatásban(ha nem durvábban) részesülne mint Benitez.
De azt írtad, hogy a Liverpool drukkerek miatt lenne rossz sorsa Manchesterben. Azért van különbség, ha a MU fanok utálják, vagy a Pool fanok." Sajátjai" vagy mások. Ezért kérdeztem, mert mondom ez így sántít, hol szrja le ő, hogy ki szereti meg ki nem házon kívül? Bár belül is...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.23. 23:25:14

Initom írta:Hasonló fogadtatásban(ha nem durvábban) részesülne mint Benitez.
Akitől manapság már elcsöppenek a Chelsea fanok.. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.12.23. 23:21:11

Rinku írta:
Initom írta:a pénz a pénz a pénz. Angliában,a Mu a Pool a szurkolók miatt tabu,az Arsenalba nem menne,marad a City meg a Cselzi. De Mancini felé nagy a bizalom,a cselziben lehet realitás...

de lehet az a legjobb ha marad a seggén,és még nagyobb válságba sodorja a madridot.
Miért is lenne miattuk a MU tabu? Lemaradtam volna valamiről?
ez az én teóriám. Nem hinném,hogy megtűrnék ott őt. Mikor a cselzinél volt,utálták gyűlölték,nem hiszem hogy ez a pár év meglágyította volna a Manchesteriek szívét.Hasonló fogadtatásban(ha nem durvábban) részesülne mint Benitez.
Abi & Tito
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.12.23. 22:54:32

Initom írta:a pénz a pénz a pénz. Angliában,a Mu a Pool a szurkolók miatt tabu,az Arsenalba nem menne,marad a City meg a Cselzi. De Mancini felé nagy a bizalom,a cselziben lehet realitás...

de lehet az a legjobb ha marad a seggén,és még nagyobb válságba sodorja a madridot.
Miért is lenne miattuk a MU tabu? Lemaradtam volna valamiről?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.23. 22:08:19

sjd írta:
Capon írta:
Mondjuk ennek a másik fele meg valószínűleg az, hogy a ManCity is hasonló pénzért viheti el élő szerződéssel. A Real is jókora összeget fizetett az Internek.
Szóval valamit valamiért.
Mondjuk ha az alap helyzetet vesszük, hogy csak úgy meg akarják venni akkor igaz. (erre nem is gondoltam)
A jelenlegi helyzetbe viszont erre elég kicsi a valószínűség, hogy kivásárolják. Bár Perec lehet annyira jó üzletember, hogy elutazik valamelyik arab tulajhoz és felajánlja neki Mout ingyé. Persze előtte Mouval is egyeztetnie kell, hogy hova menne szívesen.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.12.23. 22:01:54

sjd írta:És még nagyon szakmailag sem kell tartania attól, hogy túlságosan megalázza magát, a sejkek sorban állnak érte, bár normális klubnak már nem hiszem h kellene.
a pénz a pénz a pénz. Angliában,a Mu a Pool a szurkolók miatt tabu,az Arsenalba nem menne,marad a City meg a Cselzi. De Mancini felé nagy a bizalom,a cselziben lehet realitás...

de lehet az a legjobb ha marad a seggén,és még nagyobb válságba sodorja a madridot.
Abi & Tito
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.23. 21:59:42

[quote="Capon"][/quote]
Mondjuk ennek a másik fele meg valószínűleg az, hogy a ManCity is hasonló pénzért viheti el élő szerződéssel. A Real is jókora összeget fizetett az Internek.
Szóval valamit valamiért.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.23. 21:56:48

Tegnap engem is ez foglalkoztatott, hogy pontosan mennyi az annyi. Ma több helyen is olvastam, hogy 20 misi.
Minden estre jól megkötött szerződés az biztos, kb. olyan jól mint amit mi kötöttünk Keitával #-o ugye. Mondjuk lehetnek benne kiskapuk amiről nem tudunk és soha nem is fogunk tudni.
Tényleg ennyire minden hatalmat egy ember kezébe adni aztán még olyan szerződést is kötni vele ami szinte lehetetlenné teszi az elzavarását kicsit őrültségnek tűnik. Még az is benne van a pakliban ha tényleg elküldik és ki kell fizetni, akkor Perec is vele bukik. Biztos kérdőre vonnák páran, hogy ez mégis hogyan gondolta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.23. 21:49:52

És még nagyon szakmailag sem kell tartania attól, hogy túlságosan megalázza magát, a sejkek sorban állnak érte, bár normális klubnak már nem hiszem h kellene.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.12.23. 21:37:47

Deus írta:
Initom írta:
pontosan,mennyit is kapna?
kerek-perec 20 millió eurós "segélyt".
ehh. ebben az esetben lehet igazság szajko szavaiban.
nem megy a szekér....20 misiért még .... na inkább nem írok semmit :D
Abi & Tito
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.23. 21:34:16

Initom írta:
szajko írta:amúgy nekem az az érzésem,h mou direkt ki akarja magát rúgatni, azért a "kevés" pénzért amit kapna ez esetben.
pontosan,mennyit is kapna?
kerek-perec 20 millió eurós "segélyt".
KépKép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.12.23. 21:33:24

szajko írta:amúgy nekem az az érzésem,h mou direkt ki akarja magát rúgatni, azért a "kevés" pénzért amit kapna ez esetben.
pontosan,mennyit is kapna?
Abi & Tito
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2012.12.23. 21:05:59

amúgy nekem az az érzésem,h mou direkt ki akarja magát rúgatni, azért a "kevés" pénzért amit kapna ez esetben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.23. 18:13:38

Lego írta:
Lehet addigra már sorfalat állhatnak matematikailag is, ha így folytatják... Very Happy
A baj ott van, hogy van egy Atlético Madrid, akik versenyben tartanak minket.
Ennek én örülök, ha versenyezni kell az Atma-val, akkor nagyobb az esély a pont- és gólrekordra, amit tavaly a Real megdöntött...ez így igazán fincsi lenne, plusz megint 10-en belül lennénk a megnyert bajnokságot tekintve. Ez most egy olyan időszak lehet, amikor lehet hozni a Realon a kupákat figyelembe véve.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.12.23. 16:03:03

Lehet addigra már sorfalat állhatnak matematikailag is, ha így folytatják... Very Happy
A baj ott van, hogy van egy Atlético Madrid, akik versenyben tartanak minket...

Amúgy valszeg fogunk mi is pontokat veszteni... csak nem mind1, hogy az uccsó 10 fordulóban, amikor már a Cadet A játszik...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.23. 15:56:05

Az a kép amit lui1698 berakott a kezezésről. Pont ez az a pillanat és kameraállás amin úgy tűnik kezezés volt. És hogy hogy nem pont ezt a képet találták meg :) odaát. Utána minden lassításon lehetett látni, hogy mell volt, de az ugye nem olyan érdekes.

Ami Casillas(ügye)t illeti Mou egyszerűen büntetni akarta szerintem és nem a formája miatt. Tegnapi meccsen Casillas szerintem abból a 3 kapott gólból 2öt fogott volna simán. Ezen persze lehet vitatkozni, ahogy néztem a gólokat nekem ez az érzésem támadt. Lehet hogy nincs top formában de ettől még az az Adan vagy kicsoda nem lesz jobb nála. Casillas egyébként is zsinórban hány éven keresztül húzta ki a Madridot abból a bizonyos kupacból szból ahova kerültek volna nélküle? Te jó isten.
Casillast nem fogják hagyni hogy elzavarja hamarább repül a portugál.
És még mindig igaz, hogy addig jó amíg Mou ott van ahol mert külön motivációt jelent a játékosaink számára.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.12.23. 15:49:43

recrea írta:Tehát Casillasnak akkor is védenie kell, ha rossz formában van?! Oké. Inkább az a probléma, h nálunk mindent megtehet következmény nélkül VV, az életben nem kap versenytársat.
nézd, nem arról van szó, h akkor is játszania kellene, ha gödörben van, de azért meccsek még nem mentek el rajta, nagyon nem. ilyen dumákkal akkor szoktak vkit kitenni egy csapatból, ha az edző meg akarja mutatni, h melyik kutya az erősebb. casillas olyan ember a madridnál, mint nálunk puyol, számít az, h ott van-e a páylán, vagy sem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.23. 15:11:27

Isten óvjon minket attól, hogy a Spec5-tól megváljanak. Nagyon jó helyen van. :lol:
Remélem marad év végéig és olyan mélységbe taszítja a Madridot amilyenben még nem volt. A Madridot, de még Casillast a visszapillantóst, sem sajnálom egy cseppet se.
Mind megérdemli. Együtt ásták ezt a gödröt amibe beleestek, de nem együtt fognak kikecmeregni belőle, pedig úgy kellene.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.23. 15:11:01

Először is, a tavalyi a Realnak egy kifutott eredmény volt, keményen védekeztek, jól kontráztak, minden bejött nekik, szó nincs itt jól lakásról, egyszerűen ennyit tudnak, idén nem koncentrálnak annyira, ill. - ami nagyon fontos -, hogy két kulcs emberük, Casillas és Ronaldo közel sincs olyan formában, mint tavaly.

Aztán, aki látta tegnap a meccset, az azt is látta, h az első gólig köze nem volt a kapuhoz a Malaganak, sőt, Ronaldonak volt két nagy helyzete, a szabi meg a balos ziccer. Az első gól után a Malaga átadta a területet, a Realnak támadnia kellett, kontrákból alakultak ki Malaga lehetőségek. A Real két gólja védelmi hiba volt, de ha ők szerzik az első gólt, akkor simán alakulhatott volna az ő javukra a meccs és nem érdemtelenül.

Tehát Casillasnak akkor is védenie kell, ha rossz formában van?! Oké. Inkább az a probléma, h nálunk mindent megtehet következmény nélkül VV, az életben nem kap versenytársat.

Végül, én majd akkor kárörvendek és adom a jó tanácsokat a Realnak, ha majd nem fociznak le minket az első fel órában, ahogy azt kb. hatodik meccse teszik velünk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.12.23. 14:53:49

Boixos írta:
de természetesen azért szurkolok, h maradjon murinyó és perez is! :D
meg CR is,remélem minnél tovább maradnak.Tartom a véleményem,hogy a madrid nem létező csapatjátékának az egyik fő okozója ő. Persze rá lehet szúrni 40 m-ről a labdát egy meccsen 5-6-szor csak ezzel rendszeresen egy-egy ígéretes támadás lehetőségét dobja oda,meccsről meccsre görcsösebb ez az ember,nem tesz jót neki,hogy Leoval egy bajnokságban rúgja a bőrt,mert elképesztő mód kijön a különbség kettejük között,ami kicsit sem hízelgő a portugálra nézve,és őt ez frusztrálja,nem is kicsit.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.12.23. 14:29:00

murinnyo egy gyökér. casillas az a gyerek a madridnál, akinek, ha meg van mindkét keze, mindenképpen játszania kell! ki fogja hajtani a többieket, ha égnek? a dülledtszemű özil? a hisztérikus c? a droid pepe? vagy ki?
nem szabad kiszedni egy csapatnak az oszlopát, abból csak rossz jöhet ki, és meg is égtek, ahogy kell.

egyébiránt teljesen igaza van mihunak lejjebb, amikor arról írt, h nem feltétlenül fog javulni az összkép az edző esetleges kirúgásától, ebben a történetben perez a beteg fog. az, h anno összejött neki kb 10 éve a bugi, az csak annak a rohadtnagy szerencsének köszönhető, h olyan brigád jött össze a madridnál, amilyen. ronaldo, az igazi, zidane, figo, maki, amíg hagyta az elnök játszani, carlos és a többiek mind olyan gyerekek, akikből csak egy van, kopizni nem lehet őket, ezt még sp sem tudta volna megoldani. ez tengernyi pénzből sem megy, pláne az ő hozzáállásával, aki a védő leigazolását a gyengeség jelének tartja... a madrid akkor volt hosszútávon jó, amikor ott is olyan gyerekek alkották a gerincet, akik a klubjukban nőttek fel, nem pedig a zsoldosok, akik ma nyalogatják a klubcímert a mezükön, holnap meg sírva hívogatják az előző edzőjüket.

de természetesen azért szurkolok, h maradjon murinyó és perez is! :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.12.23. 14:24:05

StickyFingaz írta:Csak azért ül még mindig a padon,mert nagyon sokba kerülne a távozása.
A Marca nyitott is egy szavazást arról hogy maradjon vagy menjen..és hát elég egyoldalú.
http://www.marca.com/debate/2012/12/301 ... s3012.html
Közös megegyezéssel el lehet intézni a szerződés felbontását kifizetések nélkül. Erre számítottam :)

Egyébként a pofátlanság teteje ez a Mou-nyilatkozat a Malagáról: "Háromszor érkeznek a kapud elé, és három gól születik belőle. Neked van egy csomó gólhelyzeted, de találat nem születik belőle. Fölényben vagy, s akkor indítanak egy kontratámadást, és eredményesek. Keserűségek, mely halmozódnak meccsről meccsre".

Igazi tetű ez az ember, mert aki nézte a meccset, az jól láthatta, hogy teljesen kiegyenlített volt a játék, sőt, a Malaga nem egyszer kipasszolta a középpályát, míg pont a Real Madridnak voltak vérszegény támadási kísérletei, és rengetegszer operáltak kontrákkal.
Egész pontosan a 2 szerzett góljukra sem lehetnek túl büszkék, mert az egyik egy öngól volt, a másik pedig egy az ellenfél által eladott labda, amire lecsaptak - még kontrának sem nevezném, mert annyira semmi volt.
A "csomó madridi gólhelyzetről" meg annyit, hogy pontosan 1-el több kapura tartó lövésük volt, mint a Malaga-nak.
Válasz küldése