Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.01.29. 11:00:33

Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy az új szabályzat értelmében:
Fórumszabályzat írta:minden olyan információt tartalmazó hozzászólást törlünk majd, amely alatt nincs megjelölve annak a forrása.

Figyeljetek oda, mert nemsokára már nem fogunk figyelmeztetni!

Eurobarca Team
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.01.29. 09:45:11

Törökoszág elég focifanatikus és gondolom megéri az ország legközkedveltebb klubjának lenni. A többletpénz pedig sztem abból jön h Terim alatt végre jól is teljesít a csapat: bajnok, BL-ben is szép menetelés, idén valószínűleg megint bajnok, ami direkt BL-csoportkör. Nem csoda h most van pénz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.29. 09:35:21

Castiel írta:Drogba :arrow: Galatasaray
Hivatalos!
Na ott meg honnan merítenek ennyi pénzt?! Snejder, Drogba, plusz mindkettő busás fizetése?! Nyilván eddig sem volt szegény klub a Galata, de ők ketten azért igencsak sokba kerülnek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.28. 21:03:00

hétfő, 20:11 - A Real Madriddal is többször hírbe hozott Isco 2016-ig meghosszabbította a szerződését a Málagával, így az új kivásárlási ára 35 millió euróra emelkedett. "Örülök, hogy hosszabbítottam, de még én sem tudom, hogy a jövőben mi fog történni." - mondta a 20 éves spanyol középpályás. - madridista.hu

Ennek én örülök, nem szeretném Madrid mezben látni a gyereket, bírom a játékát. És tisztelet neki, amiért annak ellenére, hogy milyen rossz anyagi helyzetben van a klubja hosszabbít. Még, ha előbb-utóbb távozik is majd (ez szinte biztos) jól jártak, mert több lóvét lehet majd legombolni érte.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.28. 21:02:22

Castiel írta:Drogba :arrow: Galatasaray. Hivatalos!
Nem semmi biznisz Sneijder után! Most pedig Kolo Touret akarják megszerezni :D
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.28. 19:57:58

Bár még nem hivatalos, de Balotelli hajszál híján a Milán játékosa.
Nem utazott el a Cityvel. S a fogadóirodák is levették a fogadási listáról az ő transferének lehetőségét!
Drogba :arrow: Galatasaray
Hivatalos!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.01.26. 18:45:39

Bruno Cesar: Benfica :arrow: Al-Ahli
Hihetetlen hogy hányan választják a pénzt a karrier helyett. Így 24 évesen szinte örökre elásta magát.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.25. 23:05:09

lui1698 írta:
salas9 írta:A Juventus megegyezett a Sanghajal és fél évre leigazolták Anelkát. A hírek szerint a szezon végén egy évvel meghosszabbíthatják a szerződést.
Na ezt most nem nagyon értem. Egy lassan 34 éves, már éppen levezető játékos minek nekik? :roll:
Engem annyira nem lep meg, nyilván nem igazolták volna le Anelkát, ha nem éreznék benne, hogy tud még ő, ha mást nem is, de néhány gólt hozzátenni a csapathoz. Amúgy a Giovinco-Vucinic kettősön kívül Matri, Bendtner, Quagliarella hármas van még támadók közül. Bendtner ha jól tudom egy ideig kidőlt, Quagliarella távozóban a Fiorentinához, Matri meg néha jó, néha gyenge. Elfér egy rutinos róka ott elől.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.25. 22:51:45

salas9 írta:A Juventus megegyezett a Sanghajal és fél évre leigazolták Anelkát. A hírek szerint a szezon végén egy évvel meghosszabbíthatják a szerződést.
Na ezt most nem nagyon értem. Egy lassan 34 éves, már éppen levezető játékos minek nekik? :roll:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 22:39:42

A Juventus megegyezett a Sanghajal és fél évre leigazolták Anelkát. A hírek szerint a szezon végén egy évvel meghosszabbíthatják a szerződést.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.25. 16:44:03

salas9 írta:Pár órán belül aláírhat a Sporting Lisszabon balhátvédje Emiliano Insua az Atletici Madrid csapatához. Az újságok 3,5 milliós vételárról írnak.

Simeone rajta kívül figyeli a Lyon játékosát, Gourcuff-ot is. Őt egy kölcsön + opcióval szeretné elhozni.
Azóta már hivatalos, hogy Insua az Atlético játékosa lett! Jó vétel a madridiaknak!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.25. 16:03:26

sjay írta:
Ennek a terjeszkedésnek csak egy hátráltatója van, de az hatalmas: ha jól tudom, a ruszki szabályok szerint minden csapatban legalább 4-5 hazai játékos kell, hogy kezdő legyen. Így pedig azt hiszem kissé hátrányban vannak a többi elitbajnoksággal szemben, ahol (kivéve talán a Bundesliga és a spanyol Liga) szinte az összes csapat tehetségesebbnél-tehetségesebb légiósokkal van tele. Nem tudom él-e még ez a szabály, mindenesetre szerintem ez igencsak nagy béklyó, még ha valamilyen szintem jogos is.
Én nem tudom hogy létezik-e ez a szabály.
socio66 írta:
Bob_Marley írta:megkockáztatom 5-10 év (2018ra már lehet) és közvetlen elitbe fog tartozni az orosz liga Európában.
hát ez nem tűnik jó érvnek egy fiatal tehetség számára, akinek minél jobb ellenfelekkel szemben kellene játszani hétről-hétre.
hiába van nagy pénz náluk, közel nincs akkora médiafigyelem, mint nyugaton, és szakmailag is perifériára kerül.
de sok szerencsét neki.
Ez meg azért nem igaz, mert az orosz liga továbbra is így ahogy van erős, ehhez még hozzájön hogy folyamat igazolnak, folyamat invesztálnak be stadionokba stb.
Médiafigyelem?
Egy 140 milliós országról beszélünk :D
Majd minden Nyugat Európai országban lehet fogni az orosz meccseket, sőt Amerikában is ha jól tudom lehet orosz csomagot kérni.

Lehet sorba álltak érte PL klubbok, én egyáltalán nem tartom rossz döntésnek, hogy valaki elmenjen Oroszországba focizni, sőt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 15:47:28

Pár órán belül aláírhat a Sporting Lisszabon balhátvédje Emiliano Insua az Atletici Madrid csapatához. Az újságok 3,5 milliós vételárról írnak.

Simeone rajta kívül figyeli a Lyon játékosát, Gourcuff-ot is. Őt egy kölcsön + opcióval szeretné elhozni.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 11:48:30

Wilfried Zaha :arrow: Manchester United (Nyártól)

Az átigazolás árát nem hozták nyilvánosságra, ám 10-12 millió fontról lehet szó. A válogatott szélső nyáron csatlakozik csak a kerethez, fél évet még Londonban marad.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.25. 10:11:52

Sajnos a Tottenhamról is elmondható, hogy nagyon okos átigazolási politikájuk van :( Az Arsenalnak meg semmilyen sincs.

Azért a Franciaország B kialakult a Castlenél, nem sokára nem csak a Senalnál lesz hivatalos nyelv a francia :D

Közben Liedso :arrow: Porto (kölcsönbe)
A 35 éves játékos a Flamengo csapatától tér vissza Portugáliába, ugye ahol a Sporting Lisszabon csapatát erősítette.
Csatárgondok lennének a Portonál? :-k
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 10:09:40

daffy írta:nekem az tetszik a newcastle igazolásaiban,hogy rendkívül okosak és nagyon jó árban sikerül lezárni az üzleteket. nem lesz ott rossz csapat
Így van! Ezt az 5 játékost most januárban 20,7 millióért igazolták, és ha ebből levonjuk a Ba-ért fizetett 8,5-t akkor elég jól néz ki, hogy csak 12,2 millióért vettek játékosokat.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy szerintem Ba jobb csatár mint Gouffran, illetve Haidara-t nem láttam még játszani. A védelemre ráfért az erősítés (főleg,hogy lehet Coloccini is megy) és Debuchy és Yanga-Mbiwa jó vásár volt oda. A középpályára Sissoko szintén nagy fogás. Most már csak a sérülteknek kell felépülni :wink:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.25. 10:00:42

salas9 írta:
StickyFingaz írta:A Newcastle leigazolta a 22 éves Moussa Sissokót.A középpályás 2,5M euróért érkezik a a Toulouseból, és 5 éves szerződést ír alá.
Ennek örülök! Remélem a szarkák feltámadnak a tavasszal :wink:

Pardew bevásárolt rendesen, és aránylag olcsón:
Debuchy (27 éves) 6,2 millió - Francia válogatott.
Yanga-Mbiwa (23 éves) 8 millió - Francia válogatott.
Sissoko (23 éves) 2,5 millió - Francia válogatott.
Gouffran (26 éves) 2 millió.
Haidara (20 éves) 2 millió.

Velük együtt most már 10-re nőtt a Franciák száma a Newcastlenél :shock: :D
nekem az tetszik a newcastle igazolásaiban,hogy rendkívül okosak és nagyon jó árban sikerül lezárni az üzleteket. nem lesz ott rossz csapat
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 09:58:53

StickyFingaz írta:A Newcastle leigazolta a 22 éves Moussa Sissokót.A középpályás 2,5M euróért érkezik a a Toulouseból, és 5 éves szerződést ír alá.
Ennek örülök! Remélem a szarkák feltámadnak a tavasszal :wink:

Pardew bevásárolt rendesen, és aránylag olcsón:
Debuchy (27 éves) 6,2 millió - Francia válogatott.
Yanga-Mbiwa (23 éves) 8 millió - Francia válogatott.
Sissoko (23 éves) 2,5 millió - Francia válogatott.
Gouffran (26 éves) 2 millió.
Haidara (20 éves) 2 millió.

Velük együtt most már 10-re nőtt a Franciák száma a Newcastlenél :shock: :D
Kép
socio66

2013.01.24. 20:30:29

Bob_Marley írta:megkockáztatom 5-10 év (2018ra már lehet) és közvetlen elitbe fog tartozni az orosz liga Európában.
hát ez nem tűnik jó érvnek egy fiatal tehetség számára, akinek minél jobb ellenfelekkel szemben kellene játszani hétről-hétre.
hiába van nagy pénz náluk, közel nincs akkora médiafigyelem, mint nyugaton, és szakmailag is perifériára kerül.
de sok szerencsét neki.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 20:05:21

Bob_Marley írta:Sneijder-Galata

M'Vila

Llorente-Juve
1. Éppen ez az, hogy nem középcsapatokról volt szó, a Liverpool és a Spurs is érdeklődött iránta élénken, szerintem azért van még olyan szinten, hogy pár szezonon keresztül jó játékot tudott volna prezentálni az említett klubok valamelyikében.
Mondjuk lehet, hogy ez már a levezetés, igaz, még csak 28. Szerintem néhány PL-szezon még belefért volna neki a Törökországba igazolás előtt.
2. Ezt az átigazolást én akkor sem értem, befért volna gyakorlatilag akármelyik PL-csapatba, United, Arsenal, Spurs szerette volna megszerezni, szerintem sokkal jobb döntés lett volna Anglia.
Oké, hogy fejlődik az orosz liga, de még jó sok idő kell, amíg a PL közelébe érnek színvonalban.
Itt is a pénz lehetett a döntő faktor, sajnos. Pedig a Spursben szívesen láttam volna.
3. Itt ellenben egyetértek, jó játékosnak tartom Llorentét, egyértelműen jól jártak vele a zebrák.

Közben amúgy
Federico Macheda
Manchester United :arrow: Stuttgart (kölcsönbe)
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.01.24. 19:32:40

A Newcastle leigazolta a 22 éves Moussa Sissokót.A középpályás 2,5M euróért érkezik a a Toulouseból, és 5 éves szerződést ír alá.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.24. 19:28:21

Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2013.01.24. 16:25:49

Bob_Marley írta: Legdinamikusabban fejlődő bajnokság az orosz liga.Óriási piac, rengeteg pénzt ölnek bele, plusz miután ott lesz a VB, még több befektető, még több pénz, még több igazolás, így is tele vannak remek csapatokkal, nemzetközi szinten is erős csapatokkal, megkockáztatom 5-10 év (2018ra már lehet) és közvetlen elitbe fog tartozni az orosz liga Európában.
Ennek a terjeszkedésnek csak egy hátráltatója van, de az hatalmas: ha jól tudom, a ruszki szabályok szerint minden csapatban legalább 4-5 hazai játékos kell, hogy kezdő legyen. Így pedig azt hiszem kissé hátrányban vannak a többi elitbajnoksággal szemben, ahol (kivéve talán a Bundesliga és a spanyol Liga) szinte az összes csapat tehetségesebbnél-tehetségesebb légiósokkal van tele. Nem tudom él-e még ez a szabály, mindenesetre szerintem ez igencsak nagy béklyó, még ha valamilyen szintem jogos is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.24. 16:18:30

Nagyon nem értek egyet egyes hsz-kel.

Sneijder-Galata
Ha csak azt nézem El-ből, BL, hol a probléma? :D
Viccet félre téve én is nagyon szeretem Wesleyt, nyilván a pénz közrejátszik, de pont hogy örülök neki, hogy más csapatok, más országok mint a megszokottak is igazolnak remek labdarúgókat.Pont hogy ez lenne hosszú távon a jó, miért kellene elmenni egy PL középcsapatba, mikor elmehet egy nagy múltú csapathoz, egy nemzetközileg elismert csapathoz, Törökországban van?És?

M'Vila
Ez meg szerintem teljesen egyértelmű igazolás, az orosz liga a 4 bajnokság mögött közvetlenül ott van, erősebb mint a francia, s várható még bőven, hogy odaigazolnak emberek.
Legdinamikusabban fejlődő bajnokság az orosz liga.Óriási piac, rengeteg pénzt ölnek bele, plusz miután ott lesz a VB, még több befektető, még több pénz, még több igazolás, így is tele vannak remek csapatokkal, nemzetközi szinten is erős csapatokkal, megkockáztatom 5-10 év (2018ra már lehet) és közvetlen elitbe fog tartozni az orosz liga Európában.S amit felhoznak de hogy hát messze van, ki nézi, megint csak tévhit (alapból az orosz ligát itt a fórumon eléggé lesajnálják, okát nem értem) a TV közvetítésekbe is rengeteget ölnek, s adják el a csomagokat itt Európában, s szinte mindenhol nyomon lehet követni az orosz ligát, nem véletlenül.

Nagyon készülnek a VB-re, s ehhez hozzájön, hogy viszik oda az embereket szép számmal.
Nyilván a pénz itt is szerepet játszott, amit nem is értek miért merül fel mint probléma, miután pénzért játszik, odamegy ami erős, s megfizetik.
Egyáltalán nem tartom rossz lépésnek tőle.

Llorente-Juve
Ez remek igazolás (sajnos) a torinói csapatnak.
A "tankok" közül, Llorente az aki szerintem a legügyesebb a labdával, s fejben is ott van, s ami nem mellékes, nagyon alázatos focistának ismertem meg.
Én speciel jobbnak tartom mint Ibrahimovicot, nagy fogás a Juvenak.
Kép
Kép
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2013.01.24. 14:12:56

Mindenképp gratuláció illeti a Bilbao vezetőit.
Válasz küldése