Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.03.06. 09:22:05

FarkasAttila írta:
Azert a ket eset nagyban kulonbozik egymastol.

Akkor Pepe kiallitasa teljesen jogtalan volt, mivel Alves egyszeruen szimulalt egyet amit a biro nagyon szepen meg is evett.
Itt azert, ha akarta Nani ha nem, ha szandekos volt ha nem telibe trafalta Arbeloat! Ha nem szokik fel a labdara akkor pont fejbe rugja. Tegyuk fel hogy ezt a talpalast Pepe csinalta volna, 100%os hogy senki nem irna hogy jogtalan :)
Jol mondod, nagyban kulonbozik. Pepe altalaban odanez, celoz es ugy meszarol. Marpedig akkor a szandekot is buntetni kell, nem erdekes hogy sikerult-e csontot torni vagy nem. Es kapaszkodj meg, ha a tegnapi flying kick-et Pepe produkalja, akkor sem ert volna pirosat. Ha a labdat nezed, es utkoztok, az veszelyes jatek. Ha az embert nezed, es probalod legyakni, az szandekos szabalytalansag. Az elobbi max sarga, az utobbi meg akkor is buntetheto (buntetendo) ha eppenseggel az ellenfelnek sikerul visszahuzni a labat.

Pepe az a fajta a türrhő aki az embert nezi a belemesei elott, ezzel van a baj (illetve a fejevel, amiert ilyen :) )
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.03.06. 09:18:41

Valahol igazad van, de nem errol szol a dolog. Egyreszt azert a mieinknek is legyen mar joga [auto_cenzúra] passzban lenni, ezert nem kene szegyellni magadat (oket). Nem lehet mindig kihozni magadbol a 100%-ot.

Masreszt meg ha egyszer az a gyoker Mourinho ilyen veresszajuan tudott birozni, akkor szerintem ferjen mar bele, hogy kicsit gorbe tukrot tartanak az emberek... Ez eppen egyaltalan nem a Barcarol szol.

Azt mondod mind3 BL gyozelemnel donto szituacioban segitett a biro, mondjuk hogy rendben, igy volt, viszont ez Mou BL gyozelmeire ugyanugy igaz. A kulonbseg az hogyan allsz hozza ha eppen a szerszam rossz vegere kerultel, akkor elfelejted-e hogy legutobb mashogy volt (lasd Unicef, Uefa). Ezert mar ne haragudj, de lehet karorvendeni/elcelodni amikor eppen oket tolja a biro (vagy az Uefa, a mestert idezve :) ).
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2013.03.06. 08:45:50

herlius írta:
sjd írta:
bence-barca írta:„A kiállítástól függetlenül a jobbik csapat veszített. Nem érdemeltünk győzelmet, nem játszottunk jól, de hát a futball már csak ilyen. Nem akarok beszélni a kiállításról, nem vagyok biztos benne, mi történt" – kezdte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót a Real Madrid mestere, José Mourinho.
-nso

Tudom, h ilyenkor képmutató, meg mittudomén, de azért mégis csak ezt nyilatkozta.
2011-es verzió:
"A bírónak egyébként annyit mondtam, hogyha gondolják, akár ma befejezem a pályafutásomat. Hogy miért? Ha nincs a kiállítás, órákig játszhattunk volna, akkor is 0-0 marad. Josep Guardiola fantasztikus edző, de én szégyellném magamat, ha így nyernék Bajnokok Ligáját. "
Azért "nagy nehezen" túltenné magát rajta. A minket "segítő" ítéleteknek legalább volt egy folyamata, végig jobbak voltunk az ellenfélnél, de ez a Real ma konkrétan partiban sem volt a MU-val a kiállításig. Még az Inter továbbjutását is jogosabbnak éreztem annak idején ellenünk, mint ezt a mai bohóckodásukat.
Azert a ket eset nagyban kulonbozik egymastol.

Akkor Pepe kiallitasa teljesen jogtalan volt, mivel Alves egyszeruen szimulalt egyet amit a biro nagyon szepen meg is evett.
Itt azert, ha akarta Nani ha nem, ha szandekos volt ha nem telibe trafalta Arbeloat! Ha nem szokik fel a labdara akkor pont fejbe rugja. Tegyuk fel hogy ezt a talpalast Pepe csinalta volna, 100%os hogy senki nem irna hogy jogtalan :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.06. 07:30:29

Lehet bírózni, de a tényen nem változtat, miszerint közünk nem volt egyik Real elleni meccshez sem, és 5 meccse nem vertük meg őket.

Nekem ez fáj, nem a tegnapi piros, amit az agyatlan Nani csinált. Kit érdekel, mi is megkaptuk a segítséget, amikor kellett. Tudom, erre páran ugranak, engem nem kell győzködni, nekem is van szemem, látom a focit is, döntő szituban mindhárom BL győzelmünkben segített a spori. De itt is írhatom: kit érdekel? Engem csak a győzelem, semmi más.

Van jobb csapat a Realnál a BL-ben (sajnos nem mi), majd az kiveri őket. Továbbá, mitől lenne kevesebb (főként ha eredményesebb) egy kontrázós csapat győzelme akármilyen más győzelemnél.

Én is azt mondom, a pályán kéne bizonyítanunk. Szégyellem magam, h ilyen kerettel, ennyi pénzzel, a lehetőségeinkkel a mostani focit hozzuk. Ettől függetlenül szeretem a csapatot, akkor is szerettem, mikor 13.-ak voltunk és természetesen utálom a Realt.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.05. 23:30:54

sjd írta:
bence-barca írta:„A kiállítástól függetlenül a jobbik csapat veszített. Nem érdemeltünk győzelmet, nem játszottunk jól, de hát a futball már csak ilyen. Nem akarok beszélni a kiállításról, nem vagyok biztos benne, mi történt" – kezdte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót a Real Madrid mestere, José Mourinho.
-nso

Tudom, h ilyenkor képmutató, meg mittudomén, de azért mégis csak ezt nyilatkozta.
2011-es verzió:
"A bírónak egyébként annyit mondtam, hogyha gondolják, akár ma befejezem a pályafutásomat. Hogy miért? Ha nincs a kiállítás, órákig játszhattunk volna, akkor is 0-0 marad. Josep Guardiola fantasztikus edző, de én szégyellném magamat, ha így nyernék Bajnokok Ligáját. "
Azért "nagy nehezen" túltenné magát rajta. A minket "segítő" ítéleteknek legalább volt egy folyamata, végig jobbak voltunk az ellenfélnél, de ez a Real ma konkrétan partiban sem volt a MU-val a kiállításig. Még az Inter továbbjutását is jogosabbnak éreztem annak idején ellenünk, mint ezt a mai bohóckodásukat.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.03.05. 23:19:38

Szerintem siman csak MOCSKOS UEFA! :twisted:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.05. 23:10:04

bence-barca írta:„A kiállítástól függetlenül a jobbik csapat veszített. Nem érdemeltünk győzelmet, nem játszottunk jól, de hát a futball már csak ilyen. Nem akarok beszélni a kiállításról, nem vagyok biztos benne, mi történt" – kezdte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót a Real Madrid mestere, José Mourinho.
-nso

Tudom, h ilyenkor képmutató, meg mittudomén, de azért mégis csak ezt nyilatkozta.
2011-es verzió:
"A bírónak egyébként annyit mondtam, hogyha gondolják, akár ma befejezem a pályafutásomat. Hogy miért? Ha nincs a kiállítás, órákig játszhattunk volna, akkor is 0-0 marad. Josep Guardiola fantasztikus edző, de én szégyellném magamat, ha így nyernék Bajnokok Ligáját. "
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.05. 23:08:20

„A kiállítástól függetlenül a jobbik csapat veszített. Nem érdemeltünk győzelmet, nem játszottunk jól, de hát a futball már csak ilyen. Nem akarok beszélni a kiállításról, nem vagyok biztos benne, mi történt" – kezdte a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót a Real Madrid mestere, José Mourinho.
-nso

Tudom, h ilyenkor képmutató, meg mittudomén, de azért mégis csak ezt nyilatkozta.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.05. 08:51:13

#David Villa# írta:Szombati meccs után egy-két barca játékost eltiltanék néhány meccsre a viselkedésük miatt. Na de hogy ez az állat Pepe mért focizhat még mindig. Most is szándékosan rá akart rúgni Alexis fejére, csak szerencse, hogy nem sikerült. Josének meg nem tetszett, hogy Ronaldo borult, mindjárt ugatott Alvesnek.
Akkor mért nem dumált, mikor pl. Pepe szándékosan rálépett Messi kezére, vagy Marcelo kaszálta Fabrét....
Na akkor nem csak én làttam rosszul Pepe-t! Többet tőle nem kell vàrni!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.03.04. 19:11:05

Szombati meccs után egy-két barca játékost eltiltanék néhány meccsre a viselkedésük miatt. Na de hogy ez az állat Pepe mért focizhat még mindig. Most is szándékosan rá akart rúgni Alexis fejére, csak szerencse, hogy nem sikerült. Josének meg nem tetszett, hogy Ronaldo borult, mindjárt ugatott Alvesnek.
Akkor mért nem dumált, mikor pl. Pepe szándékosan rálépett Messi kezére, vagy Marcelo kaszálta Fabrét....
Brian 20

2013.03.04. 18:24:43

Ez a Real, azért annyira nem jó csapat...
Miért mindig ők rúgják az első gólt?

egy jó formában lévő Barcelona gond nélkül kitömi őket. nem is értem
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2013.03.04. 01:13:53

visca el barca írta:korszakválátsról meg majd akkor beszéljünk, ha 2 évig nem nyerünk semmit, és minden meccsünk szenvedés lesz.
Persze, én is úgy gondolom, hogy nem kell egyből az ördögöt a falra festeni. Fájó 2 classicót elveszíteni egymás után, nade egy gödörből kimászni nem egy hét, szerintem nagyobb esély volt rá, mint egy győzelemre. Mégis azt gondolom, hogy a csúcsra vezető út megtalálásához némi újításra van szükség.
sjd írta:Mind2tőtökkel egyetértek, meg is magyarázom, miért:
- a tiki-taka, a 60%-os labdabirtoklás és az ebből következő játék olyan elemei a játéknak, amik nem kiismerhetők, illetve nyilvánvalóak, attól függ, honnan nézzük
-amire sztem azt mondjuk, hogy kiismerték, az a játékosok helyezkedése, a 16-os előterében alkalmazott megoldások, a felállásunk
-ilyen szempontból tehát van értelme a változtatásnak, amit Pep rendszeresen meg is húzott (ráadásul rendre a Real ellen), és én is próbálok mantrázni (középcsatár legyen, jobbtámadó felesleges stb. stb.), tehát sztem arról azért nincs szó, hogy amíg nem leszünk kontracsapat, addig feladhatjuk minden álmunk. A tiki-takával is győzelemre lehetne jutni a továbbiakban, csak
1. azokat a taktikai elemeket kell megváltoztatni, amelyek erre épülnek
2. először pörögjön 100%-osan a csapat, és akkor majd meglátjuk, tényleg baj van-e
Nem vagyok nagy futball taktikai szakértő, de racionálisnak tűnik, amit írsz. Én nem is azt mondom, hogy a tiki takát teljesen el kell hagyni (még akkor sem, ha ez az én szememnek nem az álom foci). De kell, hogy legyen olyan a repertoárban, hogy amikor nem működik, akkor legyen mihez nyúlni. Én ezért örültem borzasztóan Ibrának (és itt most felejtsük el a személyét) és hiányolom (de lehetne ez más is), mert azt hittem, hogy Pep erre törekszik. Ha egy Real Madrid kitalál egy taktikát, amit ha nem is mesterien, de szinte tökéletesen alkalmaz, és ezzel megfojtja a játékunkat, és mi éppen nem vagyunk a toppon (vagy éppen ezért), akkor ne kelljen abban bízni, hogy hátha mégis bejön. Egyébként meg inkább legyünk 16.-ok a bajnokságban, de ne legyünk kontracsapat :)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.04. 00:14:16

socio66 írta:
Mikaos írta:
háromból három rangadót buktunk rövid időn belül, ilyenkor azért illik a sajátjainkkal foglalkozni, nem azzal, hogy mennyire undorító az ellenfél, vagy mekkora csaló a bíró.
Mint írtam a hozzászólásom elején: óriási lazsálást műveltünk.

Amiért a mi problémáinkat nem itt fejtettem ki, az azért volt, mert a Barca vs. Real topikban vagyunk.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.03.03. 14:27:58

socio66 írta:
Mikaos írta:
háromból három rangadót buktunk rövid időn belül, ilyenkor azért illik a sajátjainkkal foglalkozni, nem azzal, hogy mennyire undorító az ellenfél, vagy mekkora csaló a bíró.
én is azt mondom, hogy minőségben még mindig mi vagyunk a legjobbak, és megfelelő szakmai hátérrel nem lenne miről beszélni, de jelenleg ez nincs meg, és olyan hibák vannak a játékunkban, amiket egy laikus is észrevesz.
pont azért szidjuk mi is a vezetést, mert nem hajlandóak észrevenni, és korrigálni a hibákat, de ha mi is olyanok mögé bújunk, mint 'szerencséjük volt', vagy 'ezerből egy meccs', miközben már tendenciáról van szó, akkor ne is várjunk semmit.
jövőre új/régi új edzővel, néhány személyi változással a keretben, és némileg átszabott, kontracsapatok elleni hatékonyabb taktikával újra esélyesként indulunk minden sorozatban.
Én is inkább úgy gondolom, h az elmúlt meccsek után nem a reál kellene megtalálni, mert nagyjából magunknak köszönhetjük a dolgokat.
Korábban a bírói hibák és a reál kiscsapatos taktikája, rugdosódás ellenére is ütöttük őket, mert volt bennünk tűz és játszottunk. Most meg sétálgatunk, alibizünk akár egész meccsen. Ilyenkor meg mit is várunk?
Ha megadja a tizit a spori, akkor mi van? Van egy pontunk és el lehetne mondani, h elégedettek lehetünk, mert idegenben szereztünk egy pontot és tartjuk a reál előtti difit. Igen ám, de ettől még gyalázatos volt a produkció, amivel ezt el akartuk érni és csakis magunkat okolhatjuk mindenért.
Majd ha a gyerekek mindent (vagy legalábbis sokat) megtesznek azért, h nyerjenek, alázattal teszik a dolgukat és mégsem sikerül, akkor lehet másban is keresni a hibákat. De amíg trehány mentalitásban pötyörészünk, addig alaposan a mi sarunk az egész.

Most már szériában nem jön az eredmény a blankók ellen, de ez sztem nem azért van, mert a reál túlnőtt rajtunk. Annyira azért nem lett jobb a reál, önmagához és hozzánk képest sem. A különbséget a hozzáállás, a tűz adja meg. Ők küzdenek, hajtanak és játsszák a játékukat, kihozzák a meccsből, ami benne van részükről. Mi meg se nem küzdünk, se nem hajtunk, így nem igazán tudjuk játszani a játékunkat, ergo rohadtul semmit nem tudunk kihozni a meccsekből. Ugye van az a mondás, h minden csapat annyit tud játszani, amennyit a másik enged. Nos, mi engedjük nekik, h tehessék a dolgukat és nem igazán akarjuk megnehezíteni. Ők meg nem is kell, h olyan nagyon megnehezítsék a miénket, mert megtesszük ezt a szívességet helyettük is...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2013.03.03. 09:11:15

[quote="Mikaos"][/quote]
háromból három rangadót buktunk rövid időn belül, ilyenkor azért illik a sajátjainkkal foglalkozni, nem azzal, hogy mennyire undorító az ellenfél, vagy mekkora csaló a bíró.
én is azt mondom, hogy minőségben még mindig mi vagyunk a legjobbak, és megfelelő szakmai hátérrel nem lenne miről beszélni, de jelenleg ez nincs meg, és olyan hibák vannak a játékunkban, amiket egy laikus is észrevesz.
pont azért szidjuk mi is a vezetést, mert nem hajlandóak észrevenni, és korrigálni a hibákat, de ha mi is olyanok mögé bújunk, mint 'szerencséjük volt', vagy 'ezerből egy meccs', miközben már tendenciáról van szó, akkor ne is várjunk semmit.
jövőre új/régi új edzővel, néhány személyi változással a keretben, és némileg átszabott, kontracsapatok elleni hatékonyabb taktikával újra esélyesként indulunk minden sorozatban.
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.03.03. 08:49:03

Ennyit jelentett Tito. Őt minden játékos tisztelte, és melózott a csapatba kerülésért. játszott Montoya, Bartra, ment a rotálás, és a csapat minden idők legjobb spanyol bajnoki rajtját produkálta. Tito kiesett, a fiatalok keretben sincsenek, eltűnt a frissítés/frissesség. Tavaly tavaszi állapot van. Mostantól a bajnokság a cél, az őszi hatalmas előny leadása igazi botrány lenne. A Milannal/bl-lel kár erőlködni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.03. 08:10:04

Mikaos írta:Ugyanaz a véleményem, mint a kupameccs után is: kikaptunk, de nem voltunk rosszabbak.
A Szerencse ismét a fővárosiakat támogatta, most a bíróval is kiegészülve.
Ezen felül pedig megjegyzendő, hogy megint valami eszméletlen lazsálást mutattunk be az egész meccs alatt.

Azokat a véleményeket, miszerint kiismerték a játékunkat, nonszensznek tartom. Ezt mondják az emberek 4-5 éve folyamatosan, amint egy 11 emberrel védekező csapat éppen döntetlent játszik ellenünk vagy épp megver minket.
Az egész Pep-Tito éra alatt egy kezemen meg tudnám számolni, hogy mely meccseken szorítottak meg igazán minket, és ebből csak 1 jutna a Madridnak (a szuperkupa egyik meccs.....ének egy 30 perces szakasza).

Kicsit hadd moralizáljak is. Visszataszító EZT a Real Madridot győzni látni, főleg, ha ebben mi is segédkezünk, ezüst tálcával. Egy hentesbrigádról van szó, amelyben a mészáros Pepe "Kepler" (ez a névegyezés a leghumorosabb ellentétek egyike a világon!) egyben színészként is közreműködik. De ne csak róla beszéljünk, van rengeteg hentes kollégája is: Ramos, Marcelo, Coentrao, Essien, X.Alonso, Arbeloa, Carvalho, stb. És aztán itt van ez a hókuszpók: Mourinho, akinek önmagában a siker sosem elég, az undorító játszmái folynak a csapból is.
Rossz érzés látni ezeket győzni, na. Mindig felemelő volt, ha felmostuk velük a padlót a Mou-években - a megérdemelt büntetés érzése az antifociért, a favágásért, a tisztességtelen viselkedésért. Ez most nagyon hiányzik. (Minden reményem a Manchesterben)
a három bekezdésből az első kettővel sajna nem tudok egyetérteni.az első ellentmondása:"eszméletlen lazsálás...." nos éppen ezért(is) voltunk rosszabbak! az hogy kiismerték a játékunkat : evidencia. a bajunk ott van, hogy rendelkeznek (bizonyos csapatok!!!) hatékony ellenszerrel. de talán ennél is nagyobb, hogy miközben a saját játékunkat már nem tudjuk (vagy éppen, most nem tudjuk??)tökéletesen játszani addig a (másik)hatékony focihoz nincs meg a játékos állományunk. ez pedig a kemény zárt védekezés(ből) gyors kontratámadások. ezért nem lesz itt egyszerű újra a csúcsra jutni.
amúgy az utolsó bekezdéssel nagyon egyetértek.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.03. 01:15:14

Ugyanaz a véleményem, mint a kupameccs után is: kikaptunk, de nem voltunk rosszabbak.
A Szerencse ismét a fővárosiakat támogatta, most a bíróval is kiegészülve.
Ezen felül pedig megjegyzendő, hogy megint valami eszméletlen lazsálást mutattunk be az egész meccs alatt.

Azokat a véleményeket, miszerint kiismerték a játékunkat, nonszensznek tartom. Ezt mondják az emberek 4-5 éve folyamatosan, amint egy 11 emberrel védekező csapat éppen döntetlent játszik ellenünk vagy épp megver minket.
Az egész Pep-Tito éra alatt egy kezemen meg tudnám számolni, hogy mely meccseken szorítottak meg igazán minket, és ebből csak 1 jutna a Madridnak (a szuperkupa egyik meccs.....ének egy 30 perces szakasza).

Kicsit hadd moralizáljak is. Visszataszító EZT a Real Madridot győzni látni, főleg, ha ebben mi is segédkezünk, ezüst tálcával. Egy hentesbrigádról van szó, amelyben a mészáros Pepe "Kepler" (ez a névegyezés a leghumorosabb ellentétek egyike a világon!) egyben színészként is közreműködik. De ne csak róla beszéljünk, van rengeteg hentes kollégája is: Ramos, Marcelo, Coentrao, Essien, X.Alonso, Arbeloa, Carvalho, stb. És aztán itt van ez a hókuszpók: Mourinho, akinek önmagában a siker sosem elég, az undorító játszmái folynak a csapból is.
Rossz érzés látni ezeket győzni, na. Mindig felemelő volt, ha felmostuk velük a padlót a Mou-években - a megérdemelt büntetés érzése az antifociért, a favágásért, a tisztességtelen viselkedésért. Ez most nagyon hiányzik. (Minden reményem a Manchesterben)
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.02. 23:18:23

visca el barca írta:
StickyFingaz írta:http://trollfesz.cc:8080/i/133913.jpg

Kedves Madrid szurkolók... :roll:
Bár Albának lehetett volna több esze,és nem kellett volna vissza mutogatnia.
vmelyik topicba linkeltek egy képet, azon egyértelmuen latszik, h alba a mutatóujját használja, ergo senkinek nem mutatott be.
Akkor elnézést.A TV-ben tisztára úgy látszódott mintha a középső ujját mutatná.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.02. 23:00:49

StickyFingaz írta:http://trollfesz.cc:8080/i/133913.jpg

Kedves Madrid szurkolók... :roll:
Bár Albának lehetett volna több esze,és nem kellett volna vissza mutogatnia.
vmelyik topicba linkeltek egy képet, azon egyértelmuen latszik, h alba a mutatóujját használja, ergo senkinek nem mutatott be.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.02. 22:46:45

http://trollfesz.cc:8080/i/133913.jpg

Kedves Madrid szurkolók... :roll:
Bár Albának lehetett volna több esze,és nem kellett volna vissza mutogatnia.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.02. 20:11:36

Ohh clear.. :roll:

Today's referee Perez Lasa, who retires in June, didn't yet give any penalty against Madrid, in 30 Liga games.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.02. 20:08:52

Chino írta:Mindenesetre én bizakodó vagyok a Milan meccs előtt, ezek után remélem összekapják magukat és normális hozzáállást fogok látni. Puyol meg rúgjon seggbe mindenkit aki csak ácsorog és ba...ik hajtani.
A probléma csak az, hogy már a Milan-vereség után össze kellett volna kapnia magát a csapatnak... Ezzel szemben azóta gyakorlatilag semmilyen változást nem lehet látni rajtuk, ami a hozzáállást és a mentális állapotot illeti. A kupa-Clásico első 12 perce (a kapott gól előtt) nagyon jó volt, ott tényleg látszott, hogy megvan a lendület, és tényleg akartak a fiúk, utána viszont dupla nulla lett az a meccs is, ahogy azóta minden.
A 0-2 után bíztam benne, hogy lesznek változások, most már csak reménykedem benne.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.02. 20:05:52

Egyébként azt senki se vettem észre rajtam kívül.hogy (bár közbe lehet én láttam rosszul,bár én visszajátszásnál is úgy láttam) idióta Pepe, amikor Arbeloa felrúgta Sánchezt,akkor Pepe átugorta Sánchezt és a levegőbe felé rugott,mintha fejbe akarta volna rugni.Más nem látta?
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.02. 20:03:14

visca el barca írta:
hagyjuk már ezt a kiismerték a tikitaka dumát, ezt nyomja mindenki.

tavaly, meg tavalyelőtt nem ismerte ki senki? ha ezt a tikitakát ugy jatszuk ahogy kell, nincs ellenfél aki letudja védekezni, illetve, de 10 meccsenként egy csapatnak félig meddig összejön. a nagyobb baj, hogy már nem tudjuk tökéletesen játszani. és lehet hogy ez az ellenfél miatt van, de amigy a jatekosaink 90%-a lötyög a pályán és nem hajt mint állat a havi 150 millios fizetésért (ami nekem 125 év munka után van meg) addig ezt nem tudjuk játszani.
Ezt egy az egyben adom. Mindenfelől csak ezt lehet hallani, hogy kiismerték a játékot azért vernek meg minket, azért nem vagyunkk hatékonyak stb.
Több mint valószínű, hogy tisztában vannak a csapatok azzal, mi az erősségünk, mit játszunk, ez még egy félvak japán koldus előtt is tiszta, de ez nem ennyi sikeres év után történt. Tudták már 3 évvel ezelőtt is. Csak éppen akkor tudtuk is ezt rendesen csinálni. Itt azzal van a baj, hogy nem tudjuk/akarjuk már ezt tökéletesen csinálni, egyedül a hozzáállással van a baj. Az utóbbi fiaskók az akaraterőn, hozzáálláson, hajtáson, vagyis ezek hiányán ment el. Nem akarom a real érdemeit csökkenteni, de ez a mai zakó nem rajtuk múlott. Nem játszottak olyan jól, sőt merem állítani ilyen játékkal az MU ellen sima kiesés lesz.
Abban bízom, hogy Tito visszajön és rendet rak a fejekben, mert nem felejtettek ezek a srácok focizni, de fel kell rázni őket.
Mindenesetre én bizakodó vagyok a Milan meccs előtt, ezek után remélem összekapják magukat és normális hozzáállást fogok látni. Puyol meg rúgjon seggbe mindenkit aki csak ácsorog és ba...ik hajtani.

OFF Remélem ezek után egy madridistának sem lesz képe színészválogatottsággal jönnie.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése