Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.06. 22:29:54

ferninho írta:hát te aztán jól elolvastad azt amit írtam...és akkor megint én vagyok a hülye...
Bocsánat, "fél oldalon keresztül kellett elemezni, hogy ne tudd eldönteni, h piros-e vagy sem, de szted nem piros" Akkor most már biztosan átjött a lényeg :roll:
Na mind1, akkor megpróbálom másodszorra is megfogalmazni a kérdést, miért van az, hogy amikor mi kaptunk véleményes ítéletet, akkor is a Real volt felháborodva és most is ők vannak? (szurkolói részről)

Amúgy ez meg hogy van, hogy áthozni felesleges volt, de azért ha már itt van, vitatkozzunk egy kicsit róla? :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.03.06. 22:24:11

sjd írta: ferninho: sztem Te is meg én is kapálóznánk egy ilyen helyzetben a lábunkkal, a gyerek majdnem fejre esett, nézd meg hogy érkezik a földre. Gondolom egy ösztönös mozdulattal próbálta valahogy kiszabadítani a lábát Arbeloa bordái közül
én tényleg nem tudom mi volt az, ez is egy eshetőség.
Hát mert ezt ugyan fél oldalon keresztül kellett elemezned, hogy piros legyen
hát te aztán jól elolvastad azt amit írtam...és akkor megint én vagyok a hülye...
(btw azt is nektek kellett kikockázni, egyébként mindenki fel tudta fogni, hogy a veszélyes játék az veszélyes játék és piros)
elkezdtem írni, hogy miért is nem értek vele egyet, de akkor ellentmondanék magamnak, szóval nektek legyen piros, nekem nem lesz az. felesleges vitázni a Pepés esetről.
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.06. 22:09:51

tök felesleges elemezgetni.
a real szurkolokon kivul senki nem mondja h piros volt, csak ma olvastam kb 10 bírótól nyilatkozot, mind azt mondta h sárga. kb ti meg a biróküldők szövetsége mentegetőzik, de ez érthető.

kiküldte, 95%-ig ennek köszönhető h tovabbjutottatok, mert amugy a kapuig nem jutottatok el.

de ez van, ezen már nem lehet változtatni, kár vitázni rajta. tovább mentetek (mi minden bizonnyal kiesünk), legyetek vele boldogak, várjátok a sálkét :D

legalabb egy kicsit átérzitek h milyen ha folyamatosan uefalonáznak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.06. 22:08:06

Amúgy egy hivatásos játékvezetőtől van egy olyan infóm (másodkézből, szóval készpénznek ne vegyétek), hogy az elmúlt egy évben lett egy olyan szabály bevezetve, hogy ha talpalás történik (nem lábfejen), akkor szándékosságtól függetlenül piros. Gondolom ti is emlékeztek olyan horrorisztikus lábtörésekre, amikor a csatár "véletlenül" nem tudta átugrani a becsúszó lábat és rátartott. Elvileg az ilyen "véletlen" esetekre van ez a szabály (vagy guideline, mondom, nem pontos az info)

ferninho: sztem Te is meg én is kapálóznánk egy ilyen helyzetben a lábunkkal, a gyerek majdnem fejre esett, nézd meg hogy érkezik a földre. Gondolom egy ösztönös mozdulattal próbálta valahogy kiszabadítani a lábát Arbeloa bordái közül
ferninho írta:én azt a bizonyos Pepe vs Alves esetet is hiába próbáltam elmagyarázni itten háromszor is, teljesen felesleges dolog volt, sőt egyenes hiba. én még mindig tartom, hogy nem volt az, itt meg piros lesz, mindkét oldalnak megvannak a saját érveik, amihez szilárdan ragaszkodnak, tehát teljesen felesleges is beszélni a Pepe vs Alves esetről, úgyhogy erről is az véleményem szerint...
Hát mert ezt ugyan fél oldalon keresztül kellett elemezned, hogy piros legyen, de abban meg sok kifogást nem lehet találni :lol: (btw azt is nektek kellett kikockázni, egyébként mindenki fel tudta fogni, hogy a veszélyes játék az veszélyes játék és piros)
De tényleg, amennyit mi kaptunk a madridistáktól az elmúlt pár évben (mellesleg ha én is oldalakon keresztül elemezném, legalább ugyanennyire jogtalanul), én a helyükben most inkább csendben ülnék a sarokban, ahelyett, hogy még én lennék felháborodva a legjobban a dolgon... :roll:
Na mind1, engem nem érdekelt legkevésbé sem az eset, főleg, miután a legelső bekezdést megtudtam, de az azért már tényleg böki a csőröm, hogy ha a Barcának fújnak, ha nekik, mindig a realosok vannak megsértődve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.03.06. 22:09:54-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.03.06. 21:39:53

először is tisztázzuk, hogy Remy miről beszél pontosan, hátha valaki nem értené.
Kép
amikor oldalról mutatják őket ,akkor a végén olyan lenne, mintha direkt még rárúgna, mert a lába behajlott már és utána tisztán látszik, hogy tesz egy olyan mozdulatot, mintha direkt rárúgna még, mert ugye akkor már valamennyire észlelte Nani Arbeloát.
erről megy most a vita.

kezdjük magával a mozdulattal.
ha csak színtisztán a mozdulatot vesszük, minden egyebet kizárva, az szerintem piros, viszont, ha a legfontosabbat hozzávesszük ,hogy egyáltalán nem tűnt szándékosnak, mert tényleg a labdát akarta itt Nani, akkor egyértelműen leredukálódik egy sárgára, ez is teljesen tiszta mindenkinek.

itt most egyedül arról a kis utómozdulatról mehet a vita, ettől lehet ez az egész egyedül piros, semmi mástól. döntse el ki így, ki úgy magában, hogy az mi is akart lenni. de ezt a mozdulatocskát meg kétlem, hogy látta volna a spori (ha esetleg tényleg "rárúgás" akart lenni), szóval...

de egy dolog biztos: az, hogy lent maradt Nani a földön fetrengeni és még ápolást is kért, na az biztos nem segített a helyzetén a bírónál...
nekem összegezve erről a véleményem, hogy ha nem kell őt ápolgatni, hanem egyből felkel és bocsánatot kér, ahogy Arbeloa is csinálta az első félidőben biztos megússza egy sárgával. a Sporinál szerintem sok volt ez a szabálytalanság, meg az, hogy még ott el is játszotta a nagy halált, miközben éppen ő talpalta le az ellenfelét.

de hiába is ragozzuk, húzzuk ezt, ez egyedül attól a kis utómozdulattól lehetett volna tényleges piros, amit ugyebár mi sem tudunk eldönteni, hogy mi is, tehát a bíró ezt tuti nem láthatta, szóval sehogy se jön ki nálam se ez a piros lap.

nem a legjobb a kép, de látszik, hol áll a spori és hol történt az eset:
Kép

a másik amit meg kell említenem az Remy hülyesége, miszerint áthozza ide ezt a kényes témát... nagyon nem kellett volna, teljesen felesleges volt... én azt a bizonyos Pepe vs Alves esetet is hiába próbáltam elmagyarázni itten háromszor is, teljesen felesleges dolog volt, sőt egyenes hiba. én még mindig tartom, hogy nem volt az, itt meg piros lesz, mindkét oldalnak megvannak a saját érveik, amihez szilárdan ragaszkodnak, tehát teljesen felesleges is beszélni a Pepe vs Alves esetről, úgyhogy erről is az véleményem szerint...
madridista
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2013.03.06. 21:22:51

Manchester drukkerek meg rendes gyerekek amiért hurrogtak roncira... végül is csak egy bl-t pottyantott le nekik anno.
igen, mert itt játszott, kötelessége volt a klubbért küzdeni.

majd 2008 nyarától kezdve szépen elkezdett rinyálni másfél éven keresztül, hogy Real így álom úgy álom, gyerekkora óta stb... menjen a [auto_cenzúra]. itt játszott köszönjük többet nem kérünk belőle. nem utálom, de nem is vagyok oda érte. ugyan úgy nézek rá mint bármelyik más játékosra akik az ellenfelei az MU-nak.
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.06. 21:21:04

OFF
Mikaos írta: Amúgy az emberi reakcióidő legjobb esetben is 0,5 mp.
:)
Az átlagos emberi reakcióidő 0,2 és 0,3 mp között van, ezen picit lehet még javítani, például Usain Bolt Pekingben 0,165 másodperces reakcióval indult.

Amúgy persze tök mindegy :)
OFF
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.06. 21:09:52

Motaro írta:
recrea írta:Én nem tenném rá a kezem, h nem volt benne szándékosság Nani részéről. De szóljon, aki igen. Bár úgysem hinném el neki. Ettől függetlenül Arbeloa szerintem nagyobb és fájdalmasabb rúgást érdemelne. Vagy egy Zlatan nyaklevest...hátha a következő fordulóban.
Arról, hogy ez mennyire volt súlyos rúgás annyit, hogy kb fél perc múlva talpon volt Arbeloa
Nem is említettem súlyosságot. Szándékosság és súlyosság között nincs összefüggés.

Mikaos: nem a szemünk ez egyetlen érzékszervünk. De abbahagyom, mert úgy tűnhet, h védem ezt az ostobát.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.06. 21:02:05

REMY írta:ITT a "kamu" piros....

a videó végén az utolsó kameraállás mutatja, hogy mekkora sunyi volt Nani. Ha ez nem piros, akkor semmi. Tisztán látható, hogy rárúg Arbeloára. esne le a lába és még rátol egyet...

Az utolsó kameraállás egy lassított felvétel. A másodperc töredéke alatt történik minden.
Mi 1 másodpercnek SE látjuk azt az időt, amíg Nani Arbeloa FELÉ néz. Ez azt jelenti, hogy a valóságban ez az idő nem lehetett több pár tizednél, de az is lehet, hogy századmásodpercekről beszélünk.

Úgyhogy ne mondja nekem itt senki sem, hogy a másodperc tört része alatt Nani:
1. észrevette Arbeloa-t
2. végiggondolta, hogy most jól megrúgja
3. (igen ám, de már felemelte a lábát, hogy levegye a labdát, tehát: )
4. gyorsan inkább irányt változtatott (ismétlem: pár tized alatt)
5. és megrúgta Arbeloa-t, direkt.
Amúgy az emberi reakcióidő legjobb esetben is 0,5 mp.
:)
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2013.03.06. 20:59:13

recrea írta:Én nem tenném rá a kezem, h nem volt benne szándékosság Nani részéről. De szóljon, aki igen. Bár úgysem hinném el neki. Ettől függetlenül Arbeloa szerintem nagyobb és fájdalmasabb rúgást érdemelne. Vagy egy Zlatan nyaklevest...hátha a következő fordulóban.
Arról, hogy ez mennyire volt súlyos rúgás annyit, hogy kb fél perc múlva talpon volt Arbeloa
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.06. 20:54:50

Én nem tenném rá a kezem, h nem volt benne szándékosság Nani részéről. De szóljon, aki igen. Bár úgysem hinném el neki. Ettől függetlenül Arbeloa szerintem nagyobb és fájdalmasabb rúgást érdemelne. Vagy egy Zlatan nyaklevest...hátha a következő fordulóban.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.06. 20:43:49

csababarca írta:Persze hogy hurrogtak rá, a szurkoló ösztönösen cselekszik,látják hogy nyíltan csalnak csapatuk ellen,akkor nyilván nem fognak tapsikolni az ellenfél játékosának, még ha az korábban sokat tett a klubbért,akkor sem.
De már a meccs elején is nyomták, akkor még semmit nem tettek ezért. Nekem azért fura, mert elvileg Manchester-ben szerették. Mondjuk a MU-fanok is érdekesek Angliában, emlékszek anno volt egy MU-World XI meccs az Old Traffordon, még akkor is kifütyülték Gerrard-ot... :roll:

Na, de erről itt ennyit részemről. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.06. 20:32:55

REMY írta:ITT a "kamu" piros....

a videó végén az utolsó kameraállás mutatja, hogy mekkora sunyi volt Nani. Ha ez nem piros, akkor semmi. Tisztán látható, hogy rárúg Arbeloára. esne le a lába és még rátol egyet...
ez biza NEM volt piros!!! Puhl Sanyi is megmondta a frankót, ez egy sárga volt, de semmiképp sem piros!!! ugyanúgy, ahogy a hétvégén meg 11-es volt, de akkor meg nem fújtak... érdekes...
mindenesetre a Műringyó is elmodta, a jobb csapat esett ki, a rosszabb csapat ment tovább... ez mindent elmond! de ez van... nem ez a lényeg! a foci része a bíró is és az ő döntései. most a Real mellett fújt, lehet, hogy legközelebb fordítva lesz. akkor viszont biztosan tele lesz a net és a sajtó vele...
remélem a Barca továbbjut és Tito összekapja a bandát, aztán összekerülünk a Real-al és elverjük őket!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.06. 20:30:27

lui1698 írta:
Manchester drukkerek meg rendes gyerekek amiért hurrogtak roncira... végül is csak egy bl-t pottyantott le nekik anno.
jah,ahol kihagyta a tizijét,aztán imádkozott,hogy Terry kihagyja, végülis be is jött neki :D
Persze hogy hurrogtak rá, a szurkoló ösztönösen cselekszik,látják hogy nyíltan csalnak csapatuk ellen,akkor nyilván nem fognak tapsikolni az ellenfél játékosának, még ha az korábban sokat tett a klubbért,akkor sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.06. 20:24:21

De amúgy Remy én azt kérdezném meg, hogy ez miért jó neked?
Mmint, hogy itt próbálod az igazadat bizonygatni? Most engem nem érdekel, hogy jogos vagy, sem csak érted, itt szerinted ki fog vállon veregetni, hogy igazad van komám. :)
Ha mi megyünk így tovább, én aztán rohadtul teliberaknám, hogy a madridistán 40 oldalon anyázzátok a Barca-t, örülnék neki, és biztos nem mennék oda, hogy "hittérítsek". :D

(mellesleg szerintem max. sárga volt, illetve a legnagyobb probléma az, hogy abszolút nem volt előtte durva a meccs, belenyúlt ezzel alaposan a török)

Manchester drukkerek meg rendes gyerekek amiért hurrogtak roncira... végül is csak egy bl-t pottyantott le nekik anno.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2013.03.06. 20:17:39

REMY írta:ITT a "kamu" piros....

a videó végén az utolsó kameraállás mutatja, hogy mekkora sunyi volt Nani. Ha ez nem piros, akkor semmi. Tisztán látható, hogy rárúg Arbeloára. esne le a lába és még rátol egyet...
Megnyugtatlak, ez nem piros. Nani végig a labdát nézi.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.03.06. 20:17:26

REMY írta:ITT a "kamu" piros....

a videó végén az utolsó kameraállás mutatja, hogy mekkora sunyi volt Nani. Ha ez nem piros, akkor semmi. Tisztán látható, hogy rárúg Arbeloára. esne le a lába és még rátol egyet...
Remy, bocs,de ezt még a tieid se eszik meg. gyenge próbálkozás volt.
Linkelgesd be a manutd-s fórumra,és vitasd meg velük.
Pont hogy nem rárúgott,hanem reflexből húzta vissza a lábát. Végig a labdát nézte,le akarta venni.
te is tudod,hogy ez nem volt piros,veszélyes játékért maximum ért egy sárga lapot. Arbeloa az első félidőben ennél durvábban,és nem mellesleg szándékosan talpalta le a mu-s gyereket, akkor az miért nem ért pirosat?
Nulla következetesség. Ki akart állítani egy pirosat,kapóra jött ez, ennyi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.03.06. 20:09:54

ITT a "kamu" piros....

a videó végén az utolsó kameraállás mutatja, hogy mekkora sunyi volt Nani. Ha ez nem piros, akkor semmi. Tisztán látható, hogy rárúg Arbeloára. esne le a lába és még rátol egyet...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.06. 19:34:27

szerintem ez a bíró dolog nem úgy van ahogy itt néhányan beállítják! a bíró része a játéknak , tehát mivel jogosan hoz ítéleteket a kérdés nem az, hogy egy hibás döntés befolyásolta e a játékot! ez ugyanis evidens. a kérdés és a vita tárgy többnyire az , hogy hibázott e?! tudom, hogy egy egy ítélet megítélésében elképesztően ellentétes vélemények alakulnak ki még úgy is, hogy lényegében filmkockákra lehet szedni az eseményeket! és talán ez az oka annak amit én nagyon hiányolok, hogy a bírói hibáknak nincs jogorvoslata!( ha van valami formális lehetőség elnézést de én nem tudok róla, talán VadII nél volt valami - hogy nem kaptak ott több meccset - de pl. a Ligában én nem hallottam ilyesmiről)
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2013.03.06. 19:28:26

ferninho írta: ... de azért az megemlítendő, hogy egy kamu szögletből szerezték még Madridban az első góljukat, majd egy öngól következett...).
de cuki :-) Amikor a Real kap kamutizit, meg az ellenfél kamupirosat, akkor nem ilyen kényes az ízlés... És még nem is említettem a szuperkupa odavágón Valdes ajándékát, amivel a lefutott párharcot nyílttá tette...akkor mi volt a verdikt?
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2013.03.06. 19:00:55

ferninho írta:Unitednak 2 meccs alatt sikerült összehoznia egy szöglet gólt, ami ugyebár nem is volt szöglet meg egy öngólt...
Én egyáltalán nem akarom megkérdőjelezni a párharc kimenetelét, de az, hogy a gól előtt nem is lett volna szöglet, az szerintem semmire sem válasz, semmit nem befolyásol. Attól, hogy egy szögletet megítéltek tévesen, annak még nem törvényszerű következménye a gól (ugye a szögletek nagy százalékából nem lesz gól). Egy (vagy több) játékos hibája volt, hogy abból gól lett, és nem a bíróé.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.06. 17:56:50

torotam írta:

Bár akkor is elsülhetett volna Modric lába, de nem változtatott volna ekkorát.
Ha nincs kiállítás, akkor Modric be sem áll... vagy, ha mégis, akkor is csak később.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.03.06. 17:38:22

torotam írta:
Igen, kinyílt volna Madrid és nem bírta volna ki további kapott gólok nélkül, vagy Rooney, vagy RVP vagy Jung betalált volna egy gyors kontrából. 11v11 kiestek. SAF taktikája remek volt, a kiállítás döntőnek bizonyult, a bíró belenyúlt és ezzel teljesen felborította a meccs képét.
Bár akkor is elsülhetett volna Modric lába, de nem változtatott volna ekkorát.
Azt vettem észre, hogy nem direkt a Madrid, hanem sokkal inkább Mourinho ellen drukkolok. Tudna már eltűnni Spanyolországból...
épp ez az, amit sose tudunk meg :)
Unitednak 2 meccs alatt sikerült összehoznia egy szöglet gólt, ami ugyebár nem is volt szöglet meg egy öngólt...
szóval nah... és Diego Lopez se volt rossz formában. bár azt el kell ismerni, hogy egy újabb esetleges United gólra, vagy arra ,hogy nem lesz gól nagyobb esély mutatkozott, mint egy Real találatra.

de ezek tényleg csak találgatások, felesleges is folytatni sztem.
madridista
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.06. 17:16:52

ferninho írta: 11v11 ellen biztos nem ilyen szintű lett ez volna, de biztos jobban kinyílt volna a Real a meccs végére és biztos, hogy nem az a full impotens játék lett volna az utolsó 15-20 percben, mert képes volt ez a Real nyomni, ezt láthattuk, igaz csak 10 ember ellen.
Igen, kinyílt volna Madrid és nem bírta volna ki további kapott gólok nélkül, vagy Rooney, vagy RVP vagy Jung betalált volna egy gyors kontrából. 11v11 kiestek. SAF taktikája remek volt, a kiállítás döntőnek bizonyult, a bíró belenyúlt és ezzel teljesen felborította a meccs képét.
Bár akkor is elsülhetett volna Modric lába, de nem változtatott volna ekkorát.
Azt vettem észre, hogy nem direkt a Madrid, hanem sokkal inkább Mourinho ellen drukkolok. Tudna már eltűnni Spanyolországból...
Visca el BARCA!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.06. 17:04:37

Én örülök a Real továbbjutásának.Megmondom őszintén valamiért úgy érzem, hogy a Bayern (ha tovább megy persze ) innen kapja az ellenfelét és úgy gondolom a madridot könnyeben kiejti majd,mint mondjuk a Unitedet bírta volna.Hülye érv tudom,de én most úgy gondolom,a Barca nem megy tovább a Milan ellen így tényleg megérdemelnék már a Bajorok az aranyat!!
Kép
Válasz küldése