Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.25. 13:24:14

az a helyzet, hogy mindíg elindul valami a válogatottal és úgy érezzük, most aztán meglehet a VB/EB-csoport, aztán mire már elhisszük hihetetlen módon visszaesik a csapat. talán a lent írottak miatt, mert a fiatalok hajtanak szívvel lélekkel, aztán mind azt hiszi mekkora joga bonito, kimegy külföldre, ott alig játszik, oda az önbizalma... akinek meg megy, annak meg nem az önbizalma nő meg, hanem az arca, hogy ki vagyok én...
itt vannak az élő példák: Rudolf és Koman olasz kalandja, vagy Dzsudzsák "elmegyek a holland bajnokságból a pénzes oroszba" és Gera, aki anno még jól tolta a Fullhamben...vagy Juhász, aki az Anderleghtben isten volt, de el akart menni nagyobb klubbhoz, mint Dzsudzsák, mert neki ez már kevés... mi lett vele??? Huszti is jó lenne, látjuk a bundesligában jól elvan, de ő meg nem fog játszani... ki marad??? sajna ez a valóság. az EB lett volna reális, most a VB szerintem elérhetetlen, aztán újból új csapatot kell építeni!!! pedig a Dzsudzsák-Rudolf-Koman-Gera-Szalai rész nem gyenge (és még ha cserének ott lenne Huszti is) :?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.25. 09:45:46

Itt Csurgón volt edző Dragan Puskás. Aki a Honvéd egykori labdarúgója volt.
Nos a Szerb azt mondta hogy itt M.O-n sajnos a tehetségeket túl hamar kiemelik és "sztárnak" kiáltják ki, s ez nagyon ellentétes a fejlődésének a lehetőségével... Ugyanis a játékos tényleg elhiszi, hogy ő már kiváló, és nem kell neki sokat fejlődni, vagy egyáltalán nem... itt ez 1 nagy hiba.
Azt mondta náluk vagy más országokban, az edzőknek(főleg utánpótlás) soha nem volt elég semmi, mindig elégedetlen volt az edző, s mindig többet követelt. Nyílván 15-20 évvel ezelött még inkább erőnlétre alapult a játék, mint technikára.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.25. 08:37:45

Az egy dolog, hogy nincs joga kint lenni két ilyen rossz csapatnak, de az embereknek, a szurkolóknak joga lenne legalább esélyt kapni, hogy ujra sikert láthassanak.

A másik dolog, hogy mindig mentegetjük őket, hogy jaj, igazából ez volt a realitás, meg hogy az edző hibás. Nem!! Ahogy í Barcánál is el lett mondva, nem az edző játsza le tizedmagával a 90 percet. ÉS a mérkőzés akkor kezdődik, mikor sípba fúj a bíró, akkor végződik, mikor hármas sípszó hallik.

Akkor pedig tessék szívvel lélekkel játszani a kettő között, főleg a hazádért és ne tingli tangli módon visszakocogni a védekezésben. (pl Dzsudzsák a 87. percben labdátvesztett 18 méternél ... szégyen)
Ha valami nem stimmel a fejekben (ami pedig tipikusan magyar probléma az utóbbi 10 évben biztosan) , akkor tessék keresni egy korrekt, felkészült, elhivatott szakmai stábot: Edző, gyúró, étkezési tanácsadó és PSZICHOLÓGUS!!, aki lehetővé teszi, hogy ami nincs meg tudásban, az háttér felkészülésben visszahozzuk, mert ez, hogy sorozatosan a szurkolókat "alázzák" meg, az nem állapot.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.23. 18:22:59

Azért a realitás az,hogy e kettő csapat közül semelyiknek nincs helye semmilyen Világ eseményen...ez nem játék ez egy amatőr semmi...Komolyan mondom tiszta nevetség volt az egész...Az,hogy gyakorlatilag akció gólt nem láttunk a meccsen...Jól játszottunk?Hát ha ez a jó játék akkor milyen a rossz?Törökök megruháznak otthon rendesen szerintem,de bármi is legyen tényleg nincs helye ilyen csapatoknak VB-n EB-n,nincs joga ilyen csapatoknak egy egy ilyen világesemény színvonalát elrontani...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.23. 18:13:28

Sajnos nem koncentráltunk az utolsó másodpercig amatőr módon, így magunkra vethetünk, hogy nem sikerült nyerni. :roll: A románok tényleg gyengék voltak, viszont az a baj, hogy mi is. Nem is tudom, talán megijedtünk a lehetőségtől. A meccs előtt is úgy gondoltam, hogy sorsfordító lehet ez találkozó negatív vagy pozitív irányba. Sajnos előbbi következett be, én személy szerint nem fűzök nagy reményt ahhoz, hogy kint leszünk a VB-n.
Persze azért szurkolok a srácoknak.

A törökök ellen jó lenne min. 1 pontot szerezni, de van egy olyan érzésem, hogy belefogunk szaladni a késbe.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.03.23. 17:49:33

Bosszantó volt így gólt kapni. Sajnos egész meccsen benne volt a játékunkban a kapott gól. Főleg az első félidőben volt gyenge a védelmünk, bár akkor még nem kaptunk gólt, a másodikban nagyon nem volt szerencsénk a románokkal. A meccs végén 2-1-nél meg kellett volna tartani a labdát, egyszerűen képtelen voltunk birtokolni. Pedig lehetett volna húzni az időt. Sajnálom, hogy így úszott el a győzelem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.03.23. 17:09:58

Ritka gyenge meccs volt és egyben hatalmas lehetőség. A románokat sem láttam ilyen rosszul játszani már nagyon régen.
Az ilyen meccseket kellene behúzni, ha egyáltalán szeretne valamit a válogatott.

Knézy ismét hozta a színvonalat, nagyon szerencsés névvel született, ezt ki is használja rendesen.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.23. 16:15:28

Mezner2 írta:Labdakezelés ?? Elsírtam magam meccs közben többször is (a vezetésünk ellenére),hogy mind1iktől 0,5-m-re elpattan a labda,még a legegyszerűbb passzok után is,pedig a legtöbbjük Nyugaton profiskodó amatőr !
Ez a legdurvább, hogy ilyen labdakezelési hibákat itt Fehérváron nem látni, maximum Torghellénél. Ez még olyan embereknek is feltűnik, akik nem sűrűn néznek focit.
Olvastam egy interjút Dárdaival, érdekes módon állt hozzá, de gyanítom van köze az igazsághoz:

Dárdai Pál szerint mi a magyar futball legnagyobb problémái?
- Például az, hogy az edzőket korábban nem képezték megfelelően, kimaradt tíz év! Amikor én fiatalon kikerültem Berlinbe, teljesen más edzésmunkával találkoztam, mint amit otthon megszoktam. Otthon szinte csak nagy területeken tartottak nekünk edzést, kint már tizenöt éve a 4 a 4 elleni játék folyt az edzésen, egészen kis helyen. Több generáció úgy nőtt fel, hogy ezt az alapot nem kapta meg. Nekem szerencsém volt, mert apukámmal kiskoromban sokat játszottunk kis területen, így Németországban át tudtam kapcsolni. Akiknek nem volt ilyen szerencséjük, azok nem is tudtak megfelelni. Amit ugyanis 11 és 14 éves kor között nem tanítanak meg a gyereknek, azt már később nem lehet, legfeljebb javítani rajta egy keveset. Szerencsére azóta már odahaza is elkezdték képezni az edzőket, de a tízévnyi kimaradásnak nyoma van. Azt sem szabad elfelejteni, hogy egy hat hetes kurzustól még nem leszel edző, és akiket azóta képeztek, ők is legfeljebb megtanulni tudták mindezt, de nem ösztönből adták tovább, mert őket erre senki nem tanította játékosként, nem volt miből meríteniük, és erről nem is ők tehetnek. Van olyan magyar edző, aki még mindig 100 métereket futtat a játékosaival, pedig a Bundesligában 15 év alatt nem találkoztam ilyen gyakorlattal. Az akadémiák szerencsére már a megfelelő úton indultak el.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.23. 15:16:16

Én is borzasztó csalódott voltam, egy kocsmában néztük a meccset barátokkal, s gyakorlatilag néma csend lett úrrá a román második egyenlítő gól után az egész helyen.S annyira látszódott abban a támadásban hogy jön a baj...Sajnos tényleg elfáradtunk s óriási lehetőséget hagytunk ki (már megint)
Isztambul-Bukarest-Amszterdam 3 szép város, de gyaníthatóan nekünk nem lesz az....
Még mindig nehezen felfogható, hogy sikerült "összehozni" a 2-2őt.
Belelehetne menni egyénekbe meg mentális dolgokba, mindegyikben van igazság, de röviden recrea írta le a magyar foci pénzmosoda, s igazából sokaknak inkább az az érdekük hogy a jelenlegi helyzet maradjon.Mert akkor még több ilyen hangzatos programot lehet indítani amiben van pénz, még több építsünk valamit (amit haver cége feltud építeni..) és a többi és a többi...
De ettől függetlenül meg kell próbálni túlélni a török poklot, s talán kis szerencsével tudunk pontot hozni, nagyon kéne, s jól felépített taktikával őket meglehetne fogni, csak hát ahhoz kéne koncentrálni s a feladatra összpontosítani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.23. 13:45:20

Pick írta:Nem játszottunk annyira rosszul csak meg kéne tanulni kihasználni a helyzeteinket! És a védelmet meg össze kéne már kapni, Mészáros miért válogatott??? Miért nem Bogdán védett? Vele simán elkerülhető lett volna a második gól :roll:
Nekünk mindig van kifogásunk :lol: ha ez helyett ez játszik,akkor tuti nyerünk,meg hasonlók:lol: alapvető technikai hiányokról ordít MINDEN játékosunk,szinte minden mozdulata,ezt kár szépíteni, egyszerűen be kéne látni,hogy ez nem a mi sportágunk,nem rágörcsölni,meg hitegetni a népet,egyszerűen ennyit tudunk,és kész !
Forduljunk a vízilabda,a kézilabda,a kajak-kenu felé(elsősorban a média és az állami támogatottság tekintetében),legalábbis ha Magyarországról van szó !
Pick
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.02.01. 21:09:55

2013.03.23. 13:39:22

Nem játszottunk annyira rosszul csak meg kéne tanulni kihasználni a helyzeteinket! És a védelmet meg össze kéne már kapni, Mészáros miért válogatott??? Miért nem Bogdán védett? Vele simán elkerülhető lett volna a második gól :roll:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.23. 13:30:04

Hát ez megint szánalmas volt !
Utolsó percben,amolyan jó magyar szokás szerint kapunk gólt,egy olyan román válogatottól,akit tegnap az európai csapatok 90%-a rommá vert volna,mert ha lehet ilyet mondani még minket is sikerült alulmúlniuk !

Ádám báttyám,lehet,hogy nem a sajtó teremben kéne istenkirálynak lenni,és beolvasni az újságíróknak,hanem egy ici-picit több alázattal kéne ehhez a játékhoz állni,kezdésnek megtenné,hogy pl. 3méterről tök üresen legalább kaput találsz,na az nagyon jó lenne !
Egy Messi,egy Del Piero,egy Maldini nem engedi meg magának ezt a hangnemet amit te megütöttél,pedig mögöttük tudás is van !
Labdakezelés ?? Elsírtam magam meccs közben többször is (a vezetésünk ellenére),hogy mind1iktől 0,5-m-re elpattan a labda,még a legegyszerűbb passzok után is,pedig a legtöbbjük Nyugaton profiskodó amatőr !

Ennek így semmi értelme,és csak remélni merem,hogy a kijutás ezekután senki fejében nem motoszkál,mert ha már csak a pótselejtezőig is elvergődnénk magunkat,ott az első szembejövő akkora pofont adna,hogy 5-6 évig keresnénk magunkat !

Egy problémám van,hogy nagyon imádom ezt a játékot,az egész labdarúgásnak a fanatikusa vagyok addig,ameddig meg nem nézek egy NB1 vagy válogatott meccset mert utána másnap felkelni sincs kedvem,pedig isten látja lelkem minden próbálkozásuknál szorítok nekik,de 12éve egy helyben toporgunk! Az utolsó jó válogatott a szememben az a Gelei csapat volt,bár szerintem az is csak azért,mert 61ezer ember társaságában végignéztem a 2-2-es olasz csodát,mert azonkívül sok értékelhető meccsünk ott sem volt ! Esküszöm,bár nyilván van bennem elfogultság,ha a Fradi az utóbbi időben nem kezdene újra elbűvölni engem az őszinte játékával,akkor felőlem az összes magyar pályát felszánthatnák,és beszórhatnák sóval !
És ami a legszomorúbb az egészben,hogy Kedden újra reményekkel telve ülök le a TV elé,és megint pofán fog köpni a csapat,de ez van,az első pofon a legnagyobb,mi meg már 25éve szokjuk (én még kevesebb) így ez már nem fog annyira fájni !

Ez pedig nagyon tetszett,egy másik fórumon olvastam,és remekül leírja a Magyarországon és Nyugaton uralkodó szemlélet különbséget :
"Moniz a fociért él, Egervári a fociból."

Ja,és még valami: Az elkényelmesedett,haza csak sztárkodni,és királykodni járó senkiházik helyett nyugodtan lehetne játszatni Bödét,Tőzsért,Varga Józsikát,és még sorolhatnám,ennél lejjebb már úgysincs,hátha ők összehoznak valamit !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mezner2 2013.03.23. 13:40:46-kor.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.23. 13:21:57

A románok második gólja után nyugodtan benyomhatták volna ezt:
http://youtu.be/MK6TXMsvgQg


De legalább továbbra is szerethető a válogatottunk.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.23. 13:02:13

Nagyon nem érdemelték meg az ikszet a románok, minden elképzelés nélkül, teljesen rosszul játszottak, míg nekünk azért voltak jó momentumaink.
Az már más kérdés, hogy legtöbbször viszont értékelhetetlenül nevetséges volt a "játék"... Alapból nem tudom, miért álltunk fel két csatárral, akik közül az egyik (Szabics) gyakorlatilag a szélre szorult, Szalainál még a 84 éves öreganyám is jobbat produkált volna, Pintér nem értem, mit keres a válogatottban, a középhátvédek fordulási sebessége egy félholt csigáéhoz hasonlítható, és még sorolhatnám.
Ezek után nem várok sok jót a törökök ellen, de meg kell próbálni mindent, hajrá!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.23. 12:53:58

Román lapok is szerencsésnek tartják magukat az x kiharcolásával.
Az meg érdekes felfogás, hogy egyöntetűen Goiant tartják felelősnek a "nem győzelemért". Még van olyan Rpmán lap is amely azt mondja hogy a szerény képességű Magyar válogatott a Románia gyenge napja miatt tudtak döntetlent kiharcolni. ez egy kicsit arrogáns hangvételű számomra...
Mindegy... Törökországban lesz egy mecss kedden, ahol lehet javítani. Hajrá Magyarok!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.23. 12:40:47

Mihu írta:Komolyan kérdezem: mi a fészkes fenét akarunk mi így egy VB-n, vagy EB-n?
Elöször is ott lenni, de a kérdésedre az elkövetkező 10-15 évben nem kell válaszolniuk az illetékeseknek.
Szalainak is egyszerűbb lett volna őszintén válaszolnia múltkor: igen, érzem a terhet és frusztrált vagyok. Mert a tegnap után még jogosabb a kérdés.

Akármennyire is szeretném, nem tudom elengedni a válogatottat.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.03.23. 12:30:39

Legalább 5 olyan szitut figyeltem meg, amikor a saját 16osunk előtt valahogy labdát szereztünk (értsd: oda pattant valamelyik magyarhoz) és 2, azaz KETTŐ társ állt 5 és 10, azaz ÖT és TÍZ méterre teljesen üresen, se a passzoló játékost, se a passzsávot nem zavarta senki, és fogta, azzal a lendülettel belevágott egy nagyot a labdába a 2 társ irányába, és a tíz méterre állótól is kb 20 méterre ért földet először a labda...

Szalait legalább 3x indították, egy az egyben volt a tökutolsó védővel szemben, és kb mintha 150 km/h-s szembeszélben futott volna, úgy mozgott. A probléma ott van, hogy ezt a tegnapi időjárásra való tekintettel még el is hittem volna, ha ezt nem látom mindkét kapu irányában...földrajzból nem tanítottak ilyet, hogy fél óra alatt északiból déli szél lesz...Szabics, Koman dettó. Egy combizom szakadással küzdő Puyol 5 méteren 10et vert volna mindkettőre.

Komolyan kérdezem: mi a fészkes fenét akarunk mi így egy VB-n, vagy EB-n?
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.23. 12:23:00

A tegnapi meccs színvonal alatti volt, ezen nincs mit vitatkozni.
Én viszont nagyon tudtam volna örülni a kiszenvedett győzelemnek, legyenek bármilyen képzetlenek is a játékosaink. A románok a mi szintünket is alulmúlták. Jellemző egyébként, hogy a román szövetség elnöke korrekt nyilatkozatban ismerte el, hogy a második góljuk érvénytelen volt, mert szabálytalanság előzte meg (az első meg félméteres les, de erről nem szólt).

A középső védőinkkel szemmel láthatóan óriási problémák voltak/vannak, szerintem Egervári nyakába nyugodtan lehetett volna akasztani a vereség okát. A románok mindent középen erőltettek, mert a szélső játékukat aránylag jól levédekeztük, beadásaikat rendre kifejeltük.

Ostoba, értelmetlen cseréket hajtott végre a végjátékban a szövetségi kapitány.

Nem lettünk volna jobbak a győzelemmel, de rászolgáltunk, főleg úgy, hogy a harmatgyenge román válogatottat csak Stark múlta felül.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.23. 11:12:28

Tarsi88 írta:Nem értem, hogy mi ez a hangulat, az első félidőbe idegesen játszottunk, de a másodikba teljesen a románok fölé nőttünk. Szabics, Hajnal és Mészáros akik lefelé kilógnak, az ő helyükre kéne találni valakit és nem lenne rossz ez a csapat. Nyilván nem kell túlzott elvárásokat támasztani velük szemben, de azért a védelmet leszámítva dicséretet érdemelnek a tegnapi meccsért. Szalait sem értem miért támadják ennyien, igen kihagyott egy óriási ziccert (ezt barca szurkolóként már megszokhatta volna mindenki...), de mezőnyben hasznos volt és benne bármikor benne van a gól.
Meg ne haragudj, de vélhetően ugyanazt a meccset néztézek a Knézy-vel, de az nem a magyar-román volt.

Hogy a tegnapi román válogatott jó eséllyel pályázik a második helyre, az a csoport színvonalát mutatja. Mert abban egyetértek, h ezek még nálunk is gyengébben játszottak.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.23. 11:10:49

Igazából a röhej az, hogy a fantasztikus Vilink azt nyilatkozza, hogy ennyi (2. gól kivédekezése) hiányzik, hogy nagycsapat legyünk. Az agyam eldobom helyben, mikor 1 épkézláb akciót nem vagyunk képesek kidolgozni egy ilyen kutyaütő csapat ellen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
socio66

2013.03.23. 10:58:52

engem is újra és újra meg tud lepni, mennyire képzetlen, gyenge játékosaink vannak, és tényleg vicces tud lenni, hogy a külsőségekben már világelit 'sztárjaink' többször sülnek be, mint nem.
de azt is látjuk, hogy a második helyre immáron jó eséllyel pályázó románok egy dekával nem tudnak többet nálunk, engem ez bosszant.
minden selejtezősorozatban van egy rakás csapat, akik meglepetést tudnak csinálni, csak nekünk nem sikerül soha.
pedig ez a csoport teljesen rendben van, a hollandokon kívül mindenki verhető, ráadásul a történelem miatt mindkét riválisunkkal van elszámolni valónk, vérben forgó szemekkel kellene kimennünk a pályára, és megcsinálni végre azt a kijutást.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.23. 10:44:58

Minden meccs előtt lelkesen ülök le a válogatott meccsére, de sajnos 5 perc után rá kell jönnöm, hogy nem tudunk 2 pontosat passzolni, a labdát nem tudjuk kihozni, helyzeteink is csak az ívelgetésekből vannak, a játék továbbra is nézhetetlen. Aztán legalább az eredmény jó lenne, de a szokásos "magyar gól" megint jött. Igazából nem értem, hogy itt az emberek miért akarják, hogy bármilyen világeseményre kijussunk... Megégnénk mindenkitől, jönnének a hollandok ellenihez hasonló meccsek, eredmény-játék 0. Ezért kár szorítani.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.23. 10:33:13

Nem értem, hogy mi ez a hangulat, az első félidőbe idegesen játszottunk, de a másodikba teljesen a románok fölé nőttünk. Szabics, Hajnal és Mészáros akik lefelé kilógnak, az ő helyükre kéne találni valakit és nem lenne rossz ez a csapat. Nyilván nem kell túlzott elvárásokat támasztani velük szemben, de azért a védelmet leszámítva dicséretet érdemelnek a tegnapi meccsért. Szalait sem értem miért támadják ennyien, igen kihagyott egy óriási ziccert (ezt barca szurkolóként már megszokhatta volna mindenki...), de mezőnyben hasznos volt és benne bármikor benne van a gól.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.23. 10:18:19

Nem Ede72 írta:Azért az elképesztő, hogy válogatott szinten a komplett csapatképtelen rendesen lekezelni egy labdát...a fejük állandóan a földet nézi, képtelenek pontos passzokra, egy épkézláb támadásunk volt, Szalai azt is 5!! méterről mellé fejelte...nevetséges...Egerváriról meg mindent elmond, hogy Halmosi egyáltalán válogatott lehet, egyetemben Mészárossal!! Szalait kb félidőben Bödére kellett volna cserélni, bár egyébként meg tök mindegy. innentől kezdve még egy győzelmünk lesz Andorra ellen,úgyhogy az egész kérdés akadémikus...Minden magyar focistának dolgoznia kéne,és max amatőrként volna szabad alkalmazni őket. Ennyit tudnak...Dzsudzsáknak ugyanolyan autója van mint Messinek????
Ha Messinek is Bentleye van, akkor Dzsudzsáknak max egy LADA 2107-est tudnék elképzelni, ha a játék tudást vennénk figyelembe....
Ez nem a technikai képzés vagy a tehetség hiánya, hanem a mentális felkészültségé. Fejben nem képesek ezekrei. Egyébként mondhatjuk, hogy a 54-es vb elbukása után folyamatosan mentális gyengeséggel küszködnek a magyar focisták, Puskásék felmentek a pályára és mindenki tudta, h ki a jobb csapat, ki fog nyerni.

Utána is voltak világklasszis játékosok, de igazán eredményt nem értünk el, persze hiányoztak a külföldre való igazolások, amit a politika szabályozott, itt aztán lehet kanyarodni a vh-ra. Ezek ok-okozati összefüggések.

Az autó vásárlás meg nem a foci tudáson múlik, kicsit örülök is neki, mert Messihez képest akkor rollerral járnék. Ettől függetlenül szégyen Balázs teljesítménye a válogatottban. Az pedig önámítás, h beférne a spanyol vagy olasz ligába.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.03.23. 09:22:42

Azért az elképesztő, hogy válogatott szinten a komplett csapatképtelen rendesen lekezelni egy labdát...a fejük állandóan a földet nézi, képtelenek pontos passzokra, egy épkézláb támadásunk volt, Szalai azt is 5!! méterről mellé fejelte...nevetséges...Egerváriról meg mindent elmond, hogy Halmosi egyáltalán válogatott lehet, egyetemben Mészárossal!! Szalait kb félidőben Bödére kellett volna cserélni, bár egyébként meg tök mindegy. innentől kezdve még egy győzelmünk lesz Andorra ellen,úgyhogy az egész kérdés akadémikus...Minden magyar focistának dolgoznia kéne,és max amatőrként volna szabad alkalmazni őket. Ennyit tudnak...Dzsudzsáknak ugyanolyan autója van mint Messinek????
Ha Messinek is Bentleye van, akkor Dzsudzsáknak max egy LADA 2107-est tudnék elképzelni, ha a játék tudást vennénk figyelembe....
Válasz küldése