Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
14
74%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
21%
Csak a harmadik hely jön össze
1
5%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 19
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.14. 19:17:56

Zozzy 5 írta: most lehet meg leszek kövezve, de azt mondom, hogy kezeljük helyén ezt a címeres mezben haljon meg a pályán dolgot is.
Egyet értek veled.
Meg kiegészíteném azzal, h a gép előtt meg a TV előtt ezt bárki könnyen mondhatja.
Sajnos elkezdtem leírni, de nem tudom rendesen megfogalmazni, miért is kéne ezt helyén kezelni azon túl, amit te mondtál. A fejemben ott vannak a gondolatok, de nem áll össze. Ennek ellenére sztem a mai futballban már egyre nagyon blődség ez a meg kell halni dolog, egyszerűen ma már egyáltalán nem erről van szó. Olyan ez, h azt is el kell fogadni, mennyire a pénz a motiváló szerep a mai futballban. Minden válogatottban ugyanez megy és nem csak nálunk. Nagyok közül legjobb példa az angolok, évek óta kiszivárog 1-1 nyilatkozat, h mennyire nem mennek ott sem profin a mentális dolgok.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.14. 18:58:33

shutterisland írta:kellene edző is, tény, de akiket leírtam, ott nem hiszem, hogy a görögök kivételével minden esetben klasszis edző ülne a padon.
illetve mondom, most a többi földrészről nem idéztem, holott ott is rendre borul a papírforma, egy panama meccsel mexikóval a kijutásért ? lehetne sorolni reggelig, pedig ezek a különbségek mind futballszakmailag, mind játékoskeretileg a többi zónában is megvannak, mégis ott vannak mindig az új, meglepetés csapatok.

viszont van a socio66 által említett akarat, hit, az pedig dobhat annyit, hogy a jó szereplésből bravúr legyen.
nem klasszis edzőt mondtam, hanem hozzáértőt. Szalai olyat mondott, ami speciel nem lepett meg. a játékosokra volt bízva a meccs 50 %-a "csináljátok meg" címmel. ilyen arányt nem fog kiegyenlíteni a hit meg az akarat, főleg ilyen szintű képzetlenség mellett.

én a hit meg az akarat hiányát már kicsit elcsépeltnek érzem. nem mondom, hogy érezni lehetett a felbuzgott kuruc vért az erekben a pályán, de én sokkal inkább azt láttam, hogy értelmetlenül futkosnak folyamatosan rossz helyre, mint hogy nem futnak. én nem a "teszek rá" hozzáállást láttam, sokkal inkább a "Úristen, nem tudom hol vagyok"-ot.

aláírom, hogy nem a nemzet legnagyobb hazafijai lépnek pályára a címeres mezben, én is szidtam őket sokat, de egyre inkább úgy látom, hogy egyszerűen ennyire képesek és ez a realitás. igen, 8-1 a realitás akarattal együtt. az akarat meg a hit csodákra képes, abban az esetben, ha nincs 10ezer méretes szakadék a két fél között. mint mindennek, az idealizmusnak is határai vannak. a panama meccsel mexikóval és hasonló példálózásokra azért nem építenék, mert egy hónapja ők is azt láthatták Dél-Amerikából, hogy Magyarország második. van igazság a felhozott országok példájában, de én azokban is sokkal inkább azt érzem, hogy a szakmai felzárkózásnak sokkal nagyobb szerepe van, mint annak, hogy hittek.

most lehet meg leszek kövezve, de azt mondom, hogy kezeljük helyén ezt a címeres mezben haljon meg a pályán dolgot is. ha a történelmünket nézzük, akkor is azt látjuk, hogy abban az esetben voltunk képesek emberfeletti teljesítményre és akkor mentek az utolsó csepp vérükig is az emberek a csatában, ha látták, hogy van értelme és van mögöttük egy olyan vezér, aki elmondta, hogy és miként fogunk győzni a túlerővel szemben (pl. Dobó Egernél vagy Hunyadi Nándorfehérvárnál). más esetben elment a kedvük egy idő után és szétverték őket. szóval csak azt akarom mondani, hogy mielőtt elküldjük pl. Szalait az anyjába, hogy bezzeg a 04-ben, azelőtt gondoljunk már bele abba, hogy milyen lehet azt látni folyamatosan, hogy Koman a labdát nem tudja átvenni ha megtámadják, Guzmics meg olyanokat csinál amiket, plusz van egy edző, aki annyit mondd, hogy csináljátok meg. én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok és szeretnék mindent megtenni a nemzetért, ha felhúzhatnám a válogatott mezt, de bevallom, hogy ilyen szinten elszomorító körülmények lehet, hogy nekem is kedvemet szegnék.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.14. 18:57:07

Többségéban jól mondja, 1-2 kivetni valót találtam, de igazából mindegy.
Mert pár hónap múlva ugyanúgy kezdődik majd a parasztvakítás, nem fog ez semmit sem érni.
Persze legalább valaki most kimondta.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.14. 18:46:00

Amit alattam is mondtak, az elszántság, és a hajtás témát én sem értettem teljesen. Oké, hogy elmondja, hogy ezt most mi alapján állapítjuk meg, meg ilyenek. Én megmondom, nekem az a féle elszántság hiányzik, amit pl. a Barcaban hétről hétre letesz Pedro vagy Sanchez. Az, hogy lenyomja a sprintet, visszamegy, ütközik, kergeti,stb. Tisztában vagyok vele, hogy ehhez a magyar játékos kevés, mert nincs egy fizikális szinten mondjuk a 2 említett játékossal, de még csak hasonlót sem láttam.

Abban viszont teljsen igaza van, hogy olyan edző kell, aki beléjük veri azt, hogy mit kell csinálni, és mikor és hogyan.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.14. 18:15:59

Rengeteg igazság van abban, amit mond. Ugyanakkor rengeteg dolgon csak nevetni tudtam.

Említi az elszántságot illetve azt, hogy akkor fog működni az egész, ha a játékosok áthozzák a válogatotthoz is a (top)klubokban nyújtott teljesítményt. Ez mind szép és jó, de Ő ezt ugyanúgy szembeköpi ahogy a többiek. Egy fikarcnyival sem láttam több odaadást a válogatott mez iránt tőle, mint a társaiban. Arra én is kitértem, hogy egy megfelelő szak(!)emberrel lehet kompenzálni a dolgokon, főként a mentális felkészültséget illetően.
De tök mindegy, hogy Ferguson vagy Egervári ül a kispadon, egy válogatottban alapelvárás (vagy legalábbis annak kéne lennie), hogy mindent bele kell adni a címeres mezért és alázattal kell viseltetni az iránt. Ez pedig nincs meg benne és nagy általánosságban senkiben sem a jelenlegi keretből.

Sok mindenben egyetértek vele, de a fent említett kritikák még a Schalke játékosától, a nagy Szalai Ádámtól is nevetségesen és szánalmasan hangzanak. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2013.10.14. 18:12:32

Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.14. 18:00:59

kellene edző is, tény, de akiket leírtam, ott nem hiszem, hogy a görögök kivételével minden esetben klasszis edző ülne a padon.
illetve mondom, most a többi földrészről nem idéztem, holott ott is rendre borul a papírforma, egy panama meccsel mexikóval a kijutásért ? lehetne sorolni reggelig, pedig ezek a különbségek mind futballszakmailag, mind játékoskeretileg a többi zónában is megvannak, mégis ott vannak mindig az új, meglepetés csapatok.

viszont van a socio66 által említett akarat, hit, az pedig dobhat annyit, hogy a jó szereplésből bravúr legyen.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.14. 17:51:06

shutterisland írta:a videó.
okos, összeszedett, csak meg lehet cáfolni az egészet.

2004-es eb-t megnyerték a GÖRÖGÖK (hol van a görög futball mind játékoskeretileg, mind edzőit tekintve, mind klubszinten az elithez ?), azt az eb-t, ahova kijutott LETTORSZÁG.
a 2010-es vébén ott voltak a SZLOVÉNOK és a SZLOVÁKOK.
a 2012-es eb-re pótselejteztek az ÉSZTEK.
jelenleg pedig ÖRMÉNYORSZÁG, IZLAND, SZLOVÉNIA, MONTENEGRÓ szintű csapatok pályáznak pótselejtezőre.

a többi kontinensre meg ki sem tértem, néha nap (most afrikát emelem ki, hogy aktuális legyek) egy burkina faso, egy etiópia, vagy egy zöld-foki szigetek képes felvenni a harcot nigériával, tunéziával vagy dél-afrikával, melyek jóval nagyobb futball hatalomnak számítanak, illetve a többi földrészen is rendre vannak meglepetések, meglepetés csapatok.
ami lebontva az európai focira ugyan ez.

biztos lehetne még sorolni, ettől függetlenül látok igazat abban, amit mond, sőt, de még így is meglett volna a pótselejtező, ha nem rontják el a románok ellen.
szóval abszolút nem lehetetlen annak ellenére sem, hogy nincsenek klasszisaink.
erre pont, hogy kitért, amikor kifejtette, hogy igen, mi is lehetnénk olykor meglepetés csapat, de ahhoz olyan edző kellene, aki olyan szinten felkészült, hogy ki tudja ezt hozni ebből az alapanyagból, ha már ennyit sikerült összehozni az elmúlt 20 évbe. felhozta ő is a Mainzot példának.
csak ahogy elmondta, Magyarországon ilyen edző nincs. jól mondta, hogy a magyar szakemberek még mindig le vannak maradva 20 évvel körülbelül és nem hajlandóak szétnézni Európában, mert mi úgy is jobban tudjuk. Szlovéniában, Szlovákiában stb., úgy látszik, hogy az alapokat sikerült európai mintára lerakni mind a játékosok nevelésében, mind az őket edző szakemberek köreiben, ezért lehetséges, hogy alkalomadtán nekik kijön a lépés. Nálunk meg még mindig Mezey György a példakép. azért nem cáfolható meg Szalai ebből a szempontból, mert a fájó igazság az, hogy az alapelveket és módszereket tekintve már az általad említett országok előttünk járnak. Görögország például nem az elithez tartozik, de hozzánk képest sokkal előrébb vannak. oké, Szlovákia VB kijutásán is leszakadhat a pofánk, de őket még ott sem gyalázták meg, azért, mert legalább mentálisan és fizikálisan ott vannak, még ha tudás nincs is.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.14. 17:31:28

a videó.
okos, összeszedett, csak meg lehet cáfolni az egészet.

2004-es eb-t megnyerték a GÖRÖGÖK (hol van a görög futball mind játékoskeretileg, mind edzőit tekintve, mind klubszinten az elithez ?), azt az eb-t, ahova kijutott LETTORSZÁG.
a 2010-es vébén ott voltak a SZLOVÉNOK és a SZLOVÁKOK.
a 2012-es eb-re pótselejteztek az ÉSZTEK.
jelenleg pedig ÖRMÉNYORSZÁG, IZLAND, SZLOVÉNIA, MONTENEGRÓ szintű csapatok pályáznak pótselejtezőre.

a többi kontinensre meg ki sem tértem, néha nap (most afrikát emelem ki, hogy aktuális legyek) egy burkina faso, egy etiópia, vagy egy zöld-foki szigetek képes felvenni a harcot nigériával, tunéziával vagy dél-afrikával, melyek jóval nagyobb futball hatalomnak számítanak, illetve a többi földrészen is rendre vannak meglepetések, meglepetés csapatok.
ami lebontva az európai focira ugyan ez.

biztos lehetne még sorolni, ettől függetlenül látok igazat abban, amit mond, sőt, de még így is meglett volna a pótselejtező, ha nem rontják el a románok ellen.
szóval abszolút nem lehetetlen annak ellenére sem, hogy nincsenek klasszisaink.
socio66

2013.10.14. 15:02:20

Hittel, lelkesedéssel, és jó taktikával sokszor áthidalhatóak a különbségek, szinte minden selejtezősorozatban van nem egy olyan válogatott, aki a miénkhez hasonló minőségű kerettel oda tud érni, most Bulgária, vagy Izland például.
Attól függetlenül, hogy miket nyilatkoznak a játékosok, és mit írnak az újságok, mindenki tisztában van vele, hogy egy alsó-középkategóriás válogatott vagyunk epizodista légiósokkal, és gyenge hazai játékosokkal. Ha Romániában kikapunk egy jó meccsen eggyel, harcolva, küzdve, aztán Hollandiában is akármennyivel, de csúszva-mászva, szívünket kitéve a pályára, senkinek nem lenne egy szava sem, látnánk hogy ennyit tudunk, de megtettünk mindent, semmi baj.
De hogy felmentünk a két sorsdöntő meccsünkre feltett kézzel, tele gatyával, nulla lelkesedéssel, és bukdácsoltunk össze-vissza, kettesével rúgattuk a gólokat az ellenféllel, az órási szégyen.
Az persze nem kérdés, hogy alapjaiban rossz a modellünk, és hogy rengeteg dolgot kellene újraértelmezni, változtatni, de a felháborodás most, és általában nem a képességek, hanem a szív és az akarat hiánya miatt van.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2013.10.14. 14:40:15

üdv. egyet értek az előttem szólóval. szerintem is már a fiataloktól kezdve hozzáértő szakembereknek kellene irányítani a magyar focit, mert nekem ne mondja senki, h ez annyira pénz függő mert szerintem a cseh és a román bajnokságba se lehet olyan baromi sok pénz és mégis évről évre vannak csapataik az európai kupaporondon, és képesek kinevelni egy-két tehetséget. a magyar utánpótlást gyökeresen át kéne alakítani, mert addig csak ilyen szégyenteljes eredmények lesznek. jelenleg meg a magyar bajnokságból, ha külföldre igazol valaki akkor az könyörgöm mennyen egy holland, belga vagy svájci középcsapatba ahol legalább állandó játéklehetőséget kapna (mert még ezek a bajnokságok is ezerszer erősebbek a magyarnál), nem pedig pénzéhes módjára eligazolni egy olyan bajnokságba ahol ülnek egész szezonban a kispadon (vagy még ott se) és formán kívül érkeznek a válogatottba, hogy aztán meg ilyen szégyenteljes eredményt érjenek el.
mvik
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.10.14. 14:30:49

visca el barca írta:szalai is kipakolt, jó lesz ez, csak borítson mindenki és csényi meg mezey szép lassan huzzon ki a hátsó ajtón =D>
Azért a nagy mea culpa-zás közepette nem felejtette megemlíteni, de legalábbis éreztetni, h ő az egyetlen, aki európai topligában, rendszeresen lehetőséget kapva játszik, ami egyébként így is van, csak épp egyszer sem mentette át a Bundesligás formáját, igaz, olyan típus, akit ki kell szolgálni, a "semmiből" sosem lő gólt.

Illetve semmi olyat nem mondott, amit eddig ne tudtunk volna, ezerszer leírtam, sosem hittek benne, h kijuthatunk, most ki is mondta, csak fájdalommentesebb lett volna az elején.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.14. 14:22:16

visca el barca írta:szalai is kipakolt, jó lesz ez, csak borítson mindenki...
Az ominózus cikk:
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ai-2287585" target="_blank

Borítsanak nem baj, de sokra nem mennek vele. Tapasztalt edző kell? Miért? A tapasztalatlan nem mondta nekik, hogy ugyan fussatok már vazze. Nekem a román gyalázat után elveszett minden hitem. Ha taktikailag kapnánk ki, azt mondanám, ok, rendben. Vesszen az edző. De ameddig képtelenek egy nyamvadt labdáért futni, addig vesszen az összes. Feszítenek a szép sportkocsikban, meg luxusbulikba járnak a halom pénzükből(nem 1 válogatott játékossal találkoztam az éjszakában) de amikor a hazáért kellene küzdeni, csak a nagy szavak maradnak meg a szépen bezselézett frizura.
Szánalmas és az a baj, hogy a fiatal gyerekek (tehetségek) is ezt látják, ezt célozzák meg jövőképnek. Az alapvető hiba ott van, hogy már a nagyon fiatalokat is tapasztalt jó edzőnek kellene irányítani. Aki megneveli őket és átprogramozza az agyukat valódi focistává. Szerintem itt van a kutya elásva.
Szalai meg szépen maradjon csöndbe. Ha 2-0-nál ugyan azt a nagy semmit művelné a 04-ben, mint a románok ellen, gyorsan átadólistára de minimum a padra kerülne. Furcsa, hogy klubcsapatában (inkább külföldön) mindenki hajt, mindenki küzd, de amikor a hazáért kellene, akkor marad a lófrálás meg a másokra mutogatás... =D> :evil:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.14. 14:00:37

szalai is kipakolt, jó lesz ez, csak borítson mindenki és csényi meg mezey szép lassan huzzon ki a hátsó ajtón =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.10.14. 08:38:59

Nem követem a magyar focit (érthető okokból) csak a válogatottat.

A románok elleni vereség után jött a hab a tortán.
A meccset elnézve katasztrófális volt minden: védekezésről ne is beszéljünk, mert nem is lehet mit mondani, Van Persie-nek még arra is volt ideje, hogy szétnézzen mielőtt gólt rúg..az ilyen megengedhetetlen főleg ha ki szerettünk volna jutni. Középpálya...ha volt ilyen mivel minden ellenállás nélkül jöttek át a mi térfelünkre, a támadósor lassan és körülményesen próbált valamit kezdeni azzal az 1-2 "helyzettel". Fizikálisan a hollandokhoz képest sehol sem voltunk, pedig ők sem aok a masszív emberek (jut eszembe, hogy az agyonsztárolt, szemmel láthatóan pénzért focizó Dzsudzsák (bár ez jellemző a nagy többségre) egy megkerülős cselt nem bírt megcsinálni a holland vádővel szemben a meccs elején.

A magyar fociba milliókat őlni?... :S
Majd akkor építtetnék új stadionokat, meg adnék magas fizetéseket ha azt látom a játékosokon, hogy küzdenek, vért izzadnak, hogy sikereket érjenek el.
Itt nem a vereséggel van a baj, de a hozzáállással (2méterről fogjuk az embereket vagy ami a 16-oson belül volt jellemző, hogy lemaradunk mint a borravaló).
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.14. 08:09:27

Az U19-es EB-bronz azért nem semmi :wink: :P
"And my heart will leave you never."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.13. 22:51:00

visca el barca írta:mekkora képet találtam :lol:

ki ismeri fel h ki van a képen? (egyébként a menekülés a győzelembe c filmből van)

http://ultrasliberi.hu/wp-content/uploa" target="_blank ... 7901_n.jpg

:lol:
A mi dickrajzolónk :mrgreen:
Hát ebben a filmben többet csinált, mint az elkövetkezendő 20 évben =D>
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
egoland
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.01.30. 00:02:37

2013.10.13. 17:49:33

Hátha jobb kedvünk lesz a csúf vereség után.

http://www.youtube.com/watch?v=klL99Z-exiA" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.13. 11:55:54

mekkora képet találtam :lol:

ki ismeri fel h ki van a képen? (egyébként a menekülés a győzelembe c filmből van)

http://ultrasliberi.hu/wp-content/uploa ... 7901_n.jpg" target="_blank

:lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.12. 18:54:17

Zozzy 5 írta:...
hát, kb ennyi :D én azért reménykedem, hogy 20-25 év mulva mikor kihalnak a tésztás gyuri vezette edző legendák, talán eljön valami változás. bár az ilyen mészöly, csertői féle emberek még mindig itt lesznek.

amugy az lenne a legjobb ha annyira leépítenék az egészet, hogy már senki nem tudna semmit lopni, meg összehaverkodni az egészből és akkor tényleg lehetne nulláról építkezni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.10.12. 18:11:49

Nem csodálkozom, hogy kikaptunk a hollandoktól, hiszen ez a papírforma. Az eredmény az ami brutálisan demoralizáló. Én nem néztem végig a meccset, 4-0 után átkapcsoltam a tv-t, ma reggel néztem a teletexten az eredményt és alig hittem a szememnek. Nem tököltek sokat a hazaiak, az az 5-3-as meccs egyszeri volt, akkor alig pörögtek a hollandok, mégis nyertek. Hát még most... Simán beárazták a magyar focit, de hát nem is velük kell elsősorban küzdenünk, hanem a törökök és a románok ellen. Ott viszont elszúrtunk két meccset (románok ellen idehaza és törökök ellen idegenben), ezzel már a negyedik helyen vagyunk. Még várni kell a nagydurranásra.

Commandante Egervári lemondott, várom a neveket az utódokról. Magyar edzőt nem tudok mondani, aki alkalmas lenne a feladatra, külföldi edző pedig nem ismeri annyira a magyar játékosokat és megég velük mint Matthäus vagy Koeman. Talán Sousa az, aki ismeri valamelyest a magyar viszonyokat.

Huszti visszakerülhetne a válogatottba (bár nem kedvelem, de elismerem a tudását), a kapuban ki lehetne próbálni Kötelest, Gulácsit vagy Megyerit (igaz ő már csak padozik az Olympiakosban), Királyt pedig már örökre elfeledni.
Kép
Kép
Kép
socio66

2013.10.12. 16:56:38

visca el barca írta: és attól mi lesz jobb ha egyik hülyét lecseréljük a másikra?
Egyetértek, egyedül Husztira lenne szüksége a csapatnak, a többiek mind külföldön padozó, vagy itthon játszó játékosok, egy szemernyivel nem jobb egyik sem a másiknál.
Ez van, ebből lehet válogatni, legalább a sok okoskodó leírhatja minden kerethirdetésnél, hogy mekkora hülye az aktuális kapitány, mert x és y játszik, nem z.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.10.12. 16:47:40

És Depay még nem is játszott...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.10.12. 15:48:35

Gyerekek, mit szólnátok Chuck Norrishoz? :-D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.12. 15:31:30

FtcSikiHun írta:
visca el barca írta: tőzsér sehol nem játszik
Koman sem, a helyére pedig bőven elférne
és attól mi lesz jobb ha egyik hülyét lecseréljük a másikra? tőzsér hány megy hány válogatott meccset alibizett már végig?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése