Raphinha is ott van az Aranylabda megnyerésére esélyes 30 játékos közöttt

Viccen kívül, és függetlenül CR-től és Mesitől ,meg mindenkitől. Az aranycipő egy olyan díj, amit tényleg az kap meg, aki a legjobban teljesít. (gólokban) Itt nem lehet kérdés, hogy ki nyer.torotam írta:A kis hazudós!Mezner2 írta:Cristiano Ronaldo: " Inkább szeretném megnyerni az Aranycipőt, mint az Aranylabdát"
Sportgeza meg Real iranti szeretet?eimenis1212 írta:na pont most írtam az indexről, erre rámcáfolnak
http://sportgeza.hu/futball/2013/11/01/" target="_blank ... apo_vedoi/
egyébként indexről jut eszembe, hogy mostanában az index részéről azt látom, hogy a reál felé húznak. Az idei cikkeikből sokszor érzem ki, hogy valszeg egy madridot szerető bagázs írja a cikkeket ( ezt nem rosszból, csak ténymegállapításként írom, volt időszak amikor a barca volt az isten meg a nagy kedvencük)mess2009 írta:nem a Real az egyetlen hektikus formát mutató csapat az idei Spanyol mezőnyben..., de nem lehet nem észrevenni , hogy a Sevilla különösen a "rájuk szabott" -kvázi- elhibázott taktikával lépett p
ályára! a nyiltsisakos támadó foci a Madrid ellen ugyanis - Sevilla szinten - (láthatóan) öngyilkossággal ér(T)fel.
Joo Gábor irta az Indexen, hogy "összeállt a Madrid és félelmetes".... azért én még várnék 2-3 meccset..... nem elvitatva, hogy az összevetés a mi eredményünkkel(a Sevilla ellen) több mint elgondolkodtató.
ami az új csodagyereküket illeti, úgylátom összeillenek a zseléssel a játékon kívüli alakítások terén - mindkettő undorító.
madridom.huzola8787 írta:Megkérdezhetném, hogy a mardidosok hol fórumoznak? Néztem a "legnagyobb real szurkolói" oldalt, hát 1 hete nem írt oda senki, penán se nagyon megy az írás. Ennyivel aktívabb lenne az Eurobarca?
Mourinho éra alatt Casillas nem egyszer nevezte a Barcat csaló tolvaj csapatnak, rettentően unszimpatikus módon nyilatkozott sportemberhez méltatlan módon több ízben is, azóta számomra csak egy a sok közül, semmi több, megérdemli a sorsát.sörvirsli írta: Egy embert bírok és tisztelek,onnan akit ugye mostanában nem divat játszatni;Ikert,a Barcába de gyorsan!![]()
Deus írta:Nah, és a Moú szólt be Neymarnak, hogy mekkora színész...Bale -nak nagyobb tehetsége van.
Oké, de ez nem számít színészkedésnek, mert nem a Barcelonában focizik, ez egyértelműen nem színészkedés...gondolom említve sincs odaát, h mit művelt. Ezek tényleg azt hiszik, h ők a világ labdarúgása...ilyenkor nézzenek a tabellára.Barcaman1993 írta:Elképesztő, hogy mekkora szégyen, amit művel. Csodálom, hogy múltkor nem szólt neki senki, amikor összehozta a 11-est a Málaga ellen. Ha folytatja, akkor el fog jutni arra a szintre, amire Ronaldo és Suarez a tipikus példa, hogy a sima 11-eseket se fújják be neki. Undorom az ilyen játékosoktól... (azt hiszem nem vagyok egyedül)visca el barca írta:fake diving by 91 milliós diamond
http://www.youtube.com/watch?v=ut8RdbXN30A" target="_blank
Senki nem mondta, hogy tapsikoljál, csak azt nem értem, hogy egy 7-3mas meccsen miért kell sírni a bíró meg a szerencse miatt (egyébként értem, csak ebbe inkább ne menjünk bele). Szerintem nem nagy újdonság, hogy a kisebb csapatok nem rúgják be a helyzetet, cserébe a nagy csapatok, ahol klasszisok vannak meg igen, ezért simán nyernek, ennyi. A spanyol bíráskodás meg mindig is gyenge volt, a Mascheranos dolgot azért mondtam, mert tévedtek már a kárukra is, de ha neked jobb attól, hogy minden alkalommal leírod a szöveget a mákos Madridról, meg hetvenedjére is elmondod, hogy Bale semmiképp sem érte meg a pénzt, akkor tessék, emiatt nehogy benned maradjon a feszültség.sörvirsli írta:Més que un club ide vagy oda,de hadd ne kelljen már tapsikolnom azért mert a madrid behúzott egy meccset!
Meg mi az a beteg duma,hogy ellenünk nem volt szerencséjük mert nem kaptak meg egy befújható tizit?Igen akkor mi volt az hogy Arbeola utolsó emberként lerántotta Neymart;piroslap egyből jobb helyeken, Ramos egymás után 2szer lekönyökölte Neymart;piroslap egyből jobb helyeken, Pepe felrúgta Fabregast a 16oson belül: 11es.
Nos akkor kinek is nem volt szerencséje a klasszikuson?![]()
Csak amíg a Barca meccsel foglalkozott addig a real a bíróval.
Elképesztő, hogy mekkora szégyen, amit művel. Csodálom, hogy múltkor nem szólt neki senki, amikor összehozta a 11-est a Málaga ellen. Ha folytatja, akkor el fog jutni arra a szintre, amire Ronaldo és Suarez a tipikus példa, hogy a sima 11-eseket se fújják be neki. Undorom az ilyen játékosoktól... (azt hiszem nem vagyok egyedül)visca el barca írta:fake diving by 91 milliós diamond
http://www.youtube.com/watch?v=ut8RdbXN30A" target="_blank
Nem, azért azt nem.shutterisland írta:örülj neki, én egy percig sem tudnék szurkolni messinek vagy iniestának sem, ha az ősi rivális csapatához igazolna.
mindig akad 1-1 játékos, aki szimpatikus a realból (pl. iker vagy higu volt), az nem cink, de remélem nem ráztad tegnap az öklöd.![]()
örülj neki, én egy percig sem tudnék szurkolni messinek vagy iniestának sem, ha az ősi rivális csapatához igazolna.Jó, csak már kicsit idegesítő volt, hogy annyian mondogatták, hogy mekkora flop, nem érte meg az x milliót, el kell adni nyáron stb...