Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2014.02.05. 21:58:36

Most nem ternek ki a ket csapat kozti viszonyra(RMD-ATMA) viszont olyan deja vu erzesem volt, a 3,4 evvel ezelott Barca-Real meccsekrol.. Kb ugyanaz a faragas, aljas faultolasok, csak most az ATMA is partiba volt..

Egyre jobban erzem h Carlo papa tavaszra osszekaphatja a Realt, ami nem biztos hogy jo reank nezve. Valamelyest feludules volt nezni a meccset olyan teren, hogy nem ment az alibi, a tutyiputyi, hanem kemeny, jo iram volt, a Real ugy ment mint a mergezett eger, harcoltak minden labdaert, kemenyek voltak, s en azt lattam rajtuk hogy iden akarnak kupat/kupakat(?) nyerni :/ Es ilyen teren biztos jobbak mint mi, mert nem tudom mi mikor mentunk igy a labdaker, mikor akartunk igy mint ok ahogyan.

Persze voltak negativumok is amikbe nem nagyon mennek bele, gondolom mindenki eszrevette naggyabol aki nezte a figyelte is a meccset, nem csak nezte, de en szerintem komolyan kell veluk szamolni, mar ha eddig nem szamoltunk volna veluk :D

Az ATMA meg csalodas volt, egy ket igeretes ziccer, helyzet, de semmi tobb, nem ertem hogy vezethetik a tabellat(persze nem akarom vitatni az erdemeket, de most nem mutattak sokat szvsz..).
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.05. 21:51:24

Athletico nem tudom mit akart ma ezzel a teljesítménnyel elérni.
Az biztos, hogy nincs 3 gól különbség a két csapat között.
Visca el BARCA!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.05. 21:48:39

Visszavágón Costa 3, Villa 1 és a döntőben Atmával találkozunk. :mrgreen:
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2014.02.05. 21:46:04

S.Agüero írta:Azért vicces, hogy 2 megpattanó labda, meg egy potya, és döntősök... :|

Attól függetlenül, hogy totál mákos gólokkal nyertek, sokkal többet tettek a győzelemért (/közhely off) az Atleti a félpályát nem nagyon lépte át, a teljesítményük szvsz a valahol a végtelenben közelíti a nullát :D
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.05. 21:44:17

És már nyomják a "ki az úr madridban" dumát, meg "helyreállt a rend". =D>
Nem különösebben jó a Real, semmi extra, Athletico meg hozza a szokásos balek formáját a Big Brother ellen, ennyi.
Visca el BARCA!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.05. 21:39:37

S.Agüero írta:Azért vicces, hogy 2 megpattanó labda, meg egy potya, és döntősök... :|
szerintem courtois ma úgy mászkált, hogy egy viharfelhő volt a kis feje felett, és ömlött rá az eső végig...mint a mesékben :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.02.05. 21:37:46

Azért vicces, hogy 2 megpattanó labda, meg egy potya, és döntősök... :|
Avatar
takeover
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.02.02. 14:44:42

2014.02.05. 21:36:44

Már 3:0 ..... #-o
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.02.05. 21:14:50

2:0 :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.05. 20:28:13

JOseppe írta:
Ir3NiCuS írta:[url]http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/s ... rcelonaban

Korrekt cikk aztán csodálkoznak ha utolja a két tábor egymást....

Pár idézet ,hogy ne nyissátok meg :D
Túlzások vannak benne természetesen, de egy két igazság is akad azért, gondolok itt a rendezetlen védelemre példáúl vagy az aggályos komolytalan viselkedésekre. :? Alapjába véve ez egy elfogult cikk ami a csapatot támadja és ami lényegében elfogultságot mutat a reallal szemben, ez így botrányos összeségében.De eltekintve mindentől akadnak apró igazságok is, még egy ilyen elfogult cikkben is mint amilyen ez .:wink:
Mondjuk kíváncsi lennék, hogy így szólt volna ez a cikk a Bilabao-meccs után is.

Ugyan nem olvastam csak kb. a feléig, de a két kedvencem:
"A Valencia elleni meccset persze még így is simán megnyerhette volna a Barcelona, ha a meccs elején legalább kettőt belő öt százszázalékos helyzetéből, ezek a lehetőségek azonban inkább lendületes akciók után alakultak ki, a klasszikus tiki-takát csak a 94. percben lehetett látni, amikor egy mesteri támadás végén Messi nem tudta megszerezni az egyenlítő találatot.

Ki a hibás mindezért? Természetesen az edző."
Tényleg Tata a hibás, hogy hat ziccerből egyet sem lőnek be. =D>

A másik:
"Ha pedig itt lenne mondjuk Thiago Silva és David Luiz, most nagyságrenddel kevesebb gondja lenne Martinónak, és a csapat is sokkal versenyképesebb lenne."
Ezeket bírom legjobban. Totál egyszerű megszerezni a világ legütőképesebb kh-párosát. Amellett annyira bennfentesek, hogy ők tudják mennyibe került Neymar. Azt is szívesen elolvasnám, ha valahogy 100-110 millió körül megszerezzük őket, Pedro meg Alexis ott folytatja, mint tavaly, és a Real elviszi Neymart, mi lett volna a vélemény.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.05. 20:21:59

Mőár vezet is a madrid, 4-1et tippelek így.
Vicces,beleblokkolt az atleticos egy olyan lövésbe,ami 5-6 méterrel ment volna mellé, okos :lol:

Ez a két csapat pont egymásnak lett teremtve. Mindenki fetreng,reklamál, színészkedik, aljaskodik,semmi játék nincs.
Atletico nagy hibát követ el,ha csak birkózni jött ide, kapnak még az arcukba pár gólt,ha nem állnak le a hülyeséggel,és nem kezdenek el focival foglalkozni.

Egyébként Ronaldoval mi van? nem arról volt szó,hogy ő sosem színészkedik,nem fetreng, a tökéletes sportember? ma nem ezt bizonyítja,de biztos valami félreértés történt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2014.02.05. 20:52:45-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.02.05. 20:06:10

Ir3NiCuS írta:[url]http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/s ... rcelonaban

Korrekt cikk aztán csodálkoznak ha utolja a két tábor egymást....

Pár idézet ,hogy ne nyissátok meg :D
Túlzások vannak benne természetesen, de egy két igazság is akad azért, gondolok itt a rendezetlen védelemre példáúl vagy az aggályos komolytalan viselkedésekre. :? Alapjába véve ez egy elfogult cikk ami a csapatot támadja és ami lényegében elfogultságot mutat a reallal szemben, ez így botrányos összeségében.De eltekintve mindentől akadnak apró igazságok is, még egy ilyen elfogult cikkben is mint amilyen ez .:wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.05. 20:01:02

Chino írta:
Ellenben Xabiról mi a véleményed a Bilbao ellen?
Lehet, hogy van bennem egy kis elfogultság, de amilyen páros lábas, elkésett becsúszásai, durvaságai voltak sárgásan, nem tudom hogy engedték már ki a második félidőre.
és lehet szidni a bírót, hogy kiállotta Cr-t, mert tényleg jogtalan (bár ahogy közbe meg utána vigyorgott lekeverhettek volna neki egy fülest nevelő szándékból), de odaát sem nagyon beszélnek erről. Vagy én látom rosszul és tiszta belépői voltak?
a meccs után itt is megjegyeztem, hogy
hihetetlen, hogy itt már semmi nem fér bele és ha valaki csúnyán néz az ellenre már megy a piros, de Xabi esetében is nagyon homályban volt a spori....
nagyon narancs volt már nála, mondjuk amire az első sárgát kapta, ott pont a labdát rúgta el.
és lehet jobban járt volna, ha kiszórják Xabit, mert utána jött egyből a gól, az ő szabálytalanságából lett az a szabad és akkor lehet nem egyenlít a Bilbao :D
szóval Xabi határeset volt már nagyon, de attól még persze, hogy arról beszélnek többen, hogy erre az egészre 3 meccs ment CRnek, miközben egy sárga lett volna sztem a reális...
amúgy Xabinál is látszott, hogy nem bírja, már ezer éve le kellett volna hoznia Ancelottinak...
de amúgy páran megemlítették Xabit, csak rögtön utána jött a gól, majd a piros, amiről természetes, hogy több szó esik.
Necces volt Xabi, nagyon, de azért ez a hogy engedhették ki a második félidőre enyhe túlzás, de ott a gól előtt senki nem szólt volna egy szót sem, ha kiállítja Alonsot, de megoldotta a spori ezt máshogy... :D

a meccs jogosan lett 1:1, ha nincs CR kiállítás sztem akkor is maradt volna, ebből a Xabis esetből is csak az jön le, hogy a bíró nagyon homály volt... és ez a 3 meccs....
Ne kezdjen "hevesen" reklamálni a semmire és akkor a felspanolt , tesztoszterontól túlpörgött védő nem ugrik neki....mííííegyszerűnem?
ja értem.... akkor jó sok felspanolt , tesztoszterontól túlpörgött védő ugrál a másiknak minden meccsen, mert ezek a reklamálások elég gyakoriak, de ezek szerint ezt így kell csinálni és ez rá a természetes reakció Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.02.05. 20:08:13-kor.
madridista
Ir3NiCuS
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.08.26. 08:54:26

2014.02.05. 19:42:46

http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/s ... rcelonaban

Korrekt cikk aztán csodálkoznak ha utolja a két tábor egymást....

Pár idézet ,hogy ne nyissátok meg :D

"És a legeredményesebbet sem, minden másban pedig egyre távolabb kerül a nagy rivális Real Madridtól, amely - hála Martinónak - lassan játékban is kezdi utolérni ősi riválisát."

"És mi történhet ezt követően? Először is, nyilván még korai megkongatni az összes vészharangot, de lassan tényszerűen megállapítást nyer, hogy a Barcelona távolodik a legszűkebb európai elittől. És itt most szigorúan csak két csapatot kell érteni: a Bayern Münchent és a Real Madridot."

"A Real Madrid még nem előzte meg a tabellán a Barcelonát, és az sem biztos, hogy ebben a fordulóban meg fogja, de a jelek alapján úgy tűnik, Spanyolországban hamarabb bekövetkezhet egy komolyabb korszakváltás, mint gondolnánk."
96-ban 6 évesen kaptam egy Barcelona sapkát , megoldott minden kérdést :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.05. 19:39:22

ferninho írta:az ebben a gusztustalan, hogy ha valakire ráugrik páros lábbal hátulról, azért nem kap az ember 3 meccset... gusztustalan ez az egész...
ebből is mit lehet levonni?
Ellenben Xabiról mi a véleményed a Bilbao ellen?
Lehet, hogy van bennem egy kis elfogultság, de amilyen páros lábas, elkésett becsúszásai, durvaságai voltak sárgásan, nem tudom hogy engedték már ki a második félidőre.
és lehet szidni a bírót, hogy kiállotta Cr-t, mert tényleg jogtalan (bár ahogy közbe meg utána vigyorgott lekeverhettek volna neki egy fülest nevelő szándékból), de odaát sem nagyon beszélnek erről. Vagy én látom rosszul és tiszta belépői voltak?
Forca Barca!!!!
Ir3NiCuS
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2013.08.26. 08:54:26

2014.02.05. 18:40:02

ferninho írta: terülj el mint a kislányok, abból nem lehet baj, lehet körberöhög a fél világ, de ha kiáll magáért az ember és nem hagyja, hogy lökdössék meg pofázzanak neki többen is, akkor eltiltják a pitába 3 meccsre... ez 3 meccs, az nem ha valakit izomból szétrúgnak....és csodálkoznak, hogy CR kiakad a piros után... és nem valami normális döntés születne... nem... még jobban körberöhögteti magát ez a gyönyörű szövetség...
[/img]

Ne kezdjen "hevesen" reklamálni a semmire és akkor a felspanolt , tesztoszterontól túlpörgött védő nem ugrik neki....mííííegyszerűnem?
96-ban 6 évesen kaptam egy Barcelona sapkát , megoldott minden kérdést :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.05. 18:29:29

visca el barca írta:
ferninho írta:ebbe a gifbe meg azt lát bele mindenki amit akar, én azt látom, hogy a labdáért ment így CR, csak aztán elrúgták előle és egy valamelyest vétlen eset volt, te meg azt látod bele, hogy szándékosan izomból rátaposott....
és akkor most lásd bele, hogy cr helyett alves van és mondjuk modric fekszik a földön :lol:
ebben most jelen esetben elismerem, lehet benne van az elfogultságom nem tagadom.

CR ezzel mozdulattal a labdáért ment, utána meg történt ami történt... most nem fogjuk egymást meggyőzni, hogy ez mi is volt, lehet, hogy ebben erősen benne van az elfogultságom nem tagadom, nem lehet mindig kizárni ezt, de én tényleg azt látom, amit korábban leírtam... :)
bale ma sem játszik sérülés miatt.
lehet ha nincs CR eltiltása játszott volna, de így, hogy a köv. 3 bajnokin nem lesz CR egyértelmű, hogy nem szabadott kockáztatni, mert ott nagyon kelleni fog Bale.
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.05. 18:28:21

bale ma sem játszik sérülés miatt.

bár nem tudom, mennyire "jó" hír ez az atleticonak (meg úgy en bloc a sérülékenysége nekünk riválisoknak), mert jesé abszolút nem játszik rosszabbul nála, sőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.05. 18:19:00

ferninho írta:ebbe a gifbe meg azt lát bele mindenki amit akar, én azt látom, hogy a labdáért ment így CR, csak aztán elrúgták előle és egy valamelyest vétlen eset volt, te meg azt látod bele, hogy szándékosan izomból rátaposott....
és akkor most lásd bele, hogy cr helyett alves van és mondjuk modric fekszik a földön :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.05. 18:16:36

Charlie írta:Sokatmondó, hogy még meg se történt a kontakt már Ramos mutatja, hogy labda volt :)

Több meccsen megfigyeltem Ramosnál, hogy amikor mutatja a bírónak egy szabálytalanság után hevesen gesztikulálva, hogy semmi nem volt meg üvölt az ellenfélre, hogy keljen fel, akkor 100% hogy történt valami.
itt gondolom történt már előtte valami, azért mutogatott Ramos, nem ezért... nem véletlen indult el a bíró valamerre.

ebbe a gifbe meg azt lát bele mindenki amit akar, én azt látom, hogy a labdáért ment így CR, csak aztán elrúgták előle és egy valamelyest vétlen eset volt, te meg azt látod bele, hogy szándékosan izomból rátaposott...
felesleges ezen is vitázni sztem...
madridista
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2014.02.05. 18:07:49

Sokatmondó, hogy még meg se történt a kontakt már Ramos mutatja, hogy labda volt :)

Több meccsen megfigyeltem Ramosnál, hogy amikor mutatja a bírónak egy szabálytalanság után hevesen gesztikulálva, hogy semmi nem volt meg üvölt az ellenfélre, hogy keljen fel, akkor 100% hogy történt valami.

Nem volt jogos a piros cé-nek, ez se ért azt ugye. Inkább egy sárga a bilbaoinak színészkedésért. :)
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.05. 17:57:45

az ebben a gusztustalan, hogy ha valakire ráugrik páros lábbal hátulról, azért nem kap az ember 3 meccset... gusztustalan ez az egész...
ebből is mit lehet levonni?
terülj el mint a kislányok, abból nem lehet baj, lehet körberöhög a fél világ, de ha kiáll magáért az ember és nem hagyja, hogy lökdössék meg pofázzanak neki többen is, akkor eltiltják a pitába 3 meccsre... ez 3 meccs, az nem ha valakit izomból szétrúgnak... már hiányolom az NFL-t... ott legalább nem kislányok játszanak.... és nincs is ennyi idióta ott.... :roll: és csodálkoznak, hogy CR kiakad a piros után... és nem valami normális döntés születne... nem... még jobban körberöhögteti magát ez a gyönyörű szövetség...

a legszebb, hogy a bíró azt se tudja még mindig mi van, utólag kellett magyarázkodnia mit hogy értett jegyzőkönyvben... azt meg be se merem másolni, hogy ez a vaksi bíró miket ítélt már a Real ellen, de össze lett szedve és pöppet gusztustalan...
pl Kakát is ő szórta ki 2 sárgával anno, a 2.-at azért kapta, mert az ellen szabaddal jött ő ott állt a labdánál és rárúgták... bezzeg a mostani meccsen, amikor a Real játékosok rúgták rá az ellenre a labdát nem történt semmi, még majdnem le is kontrázták a Realt belőle...
érdekes... Kép
madridista
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.02.05. 17:18:39

Gondolom még lehet fellebbezni, bár ha jól olvastam ez az ítélet már fellebbezés után született.
Ha tényleg Villarreal, Elche hazai ill. Getafe idegenbeli meccsek következnek, akkor még bele is fér az eltiltás. Ezeket a meccseket Cunci nélkül is hozni lehet, sőt még pihen is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.05. 16:47:15

Egy meccses büntetést kapott “agresszív magatartásért”, míg a másik kettőt az “ítélet kritizálásáért”.

Ettől függetlenül persze hülyeség a 3 meccs, csak gondoltam 'elhozom' a hivatalos indoklást.
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.02.05. 16:04:49

Nem tudom ki az a Cunci :roll:

Cristiano Ronaldo 3 mérkőzéses eltiltást kapott. (Villareal, Getafe, Elche)
Ebből 2 otthon, Getafe idegenben. A portugál nélkül is könnyedén hozzák majd.
Válasz küldése