Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.11. 22:59:22

Na hát ennek az atleticonak se sok köze volt a focihoz... Találkozunk a döntőben! Az legalább nézhető lesz, mert ezen majdnem bealudtam...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.11. 22:12:32

Gareth Tello írta:Ronaldót fejbedobták egy öngyújtóval:
http://www.youtube.com/watch?v=foowShM5VhA" target="_blank
Ramos... :mrgreen:
Még mindig jobban járt, mint anno De la Pena. Ő egy Zippot kapott a szögletzászlónál.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.11. 22:07:34

Ronaldót fejbedobták egy öngyújtóval:
http://www.youtube.com/watch?v=foowShM5VhA" target="_blank
Ramos... :mrgreen:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.02.11. 22:06:56

mirko1199 írta:
Hát azért az, amit most is művelt....
Ekkora egy nemistudom micsodát...
Majdnem kitörte csóri Atletico játékos a nyakát. Ő meg játssza a hülyét, hogy nem csinált semmit...Hát azért az, amit most is művelt....
hány ilyen van egy meccsen??ütköztek levegőbe.ne hogy már kitaláld hogy ezt is akarta te...
szerencsétlenül esett a srác,sajnos ilyen van.
azt nézd meg h mennyi az eredmény,és hogy kilőtte.
Hát azért meg pláne minek kell egy ilyet csinálni?

Igen, sok ütközés van a levegőben, aláírom. De nem nagyon emlékszem, hogy láttam volna ennyire durvát. Még NFL-ben sem nagyon...
mirko1199
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.07.28. 20:20:24
Tartózkodási hely: Pécs

2014.02.11. 21:56:04

[quote]Hát azért az, amit most is művelt....
Ekkora egy nemistudom micsodát...
Majdnem kitörte csóri Atletico játékos a nyakát. Ő meg játssza a hülyét, hogy nem csinált semmit...Hát azért az, amit most is művelt....[/quote]

hány ilyen van egy meccsen??ütköztek levegőbe.ne hogy már kitaláld hogy ezt is akarta te...
szerencsétlenül esett a srác,sajnos ilyen van.
azt nézd meg h mennyi az eredmény,és hogy kilőtte.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.02.11. 21:48:36

Hát azért az, amit most is művelt....
Ekkora egy nemistudom micsodát...
Majdnem kitörte csóri Atletico játékos a nyakát. Ő meg játssza a hülyét, hogy nem csinált semmit...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.08. 16:32:21

Chino írta:
Capon írta: Érdekes, de szerintem nem.
A rossz játékvezetői döntés a játék része amit tetszik nem tetszik nekünk is és a játékosoknak is el kell fogadni, tehát a piros marad, (de akár törölhették volna is) de a halmazati büntetést Cunci nem a szabálytalanságával vívta ki hanem a reakciójával utána, ezt honorálták neki +2 meccsel a már meglévő 1 mellé a piros után. Gondolom én.
Én is így tudom. A piros miatt megkapta az automatikus 1 meccset+ kettőt a kiállítás utáni magatartásért vagy valami ilyesmi.
az a kiállítás utáni magatartás ezt a mozzanatot takarja tudtommal
és azért kapta ezt a 2 meccset, mert a 4. játékvezetőnek ment ez a mozzanat (ez állítólag jelent valamit spanyolban, azt írták, de hogy konkrétan mit az nem tudom), miközben a videóban tisztán látszik, hogy nem erről volt szó.
szóval teljesen poén ez az egész ügy...
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.08. 11:31:01

ferninho írta:
csababarca írta: Értem,hogy beszólt,de kapott ebben a műsorban már más is savazást
belinkelnéd hol dobálták le egy csapat mezét 2szer is, a 2.ra finoman rá is lépkedve miközben
az "Elveszítjük a Real Madrid szurkolókat" mondatra egy laza "Dögöljenek meg" volt válasz...
a hányingerarcúak megjegyzést meg sem említve.

Szerintem is már túl lett egy kicsit reagálva ez az egész, de egy olyan csatorna, mint a Sport TV, ahol ezeket a meccseket közvetítik és rengetegen nézik ott egy ilyet nem lehetne megengednie magának a csatornának és tényleg azért egy kicsit felháborító volt.
ez megint egy olyan dolog, ami ha fordítva történik meg akkor röhögtök rajta és leirja pár ember, hogy végre a sport tv nem minket naldos, meg végre egy ember aki bátran "elmondja a véleményét".. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Federer22
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.01.28. 14:49:19

2014.02.08. 09:07:35

Túl lett reagálva? Reagálni sem kellett volna rá.
Pontosan ez volt a célja, hogy felhívja magára a figyelmet.
Amolyan negatív reklám is reklám alapon működött a dolog.

Hagyni kellett volna a fenébe, és nem minden fórumon puffogni.
Az az ember nem méltó arra, hogy bárhol is írjanak róla, felesleges összepiszkolni vele a facebook falunkat is akár.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.08. 01:38:23

csababarca írta: Értem,hogy beszólt,de kapott ebben a műsorban már más is savazást
belinkelnéd hol dobálták le egy csapat mezét 2szer is, a 2.ra finoman rá is lépkedve miközben
az "Elveszítjük a Real Madrid szurkolókat" mondatra egy laza "Dögöljenek meg" volt válasz...
a hányingerarcúak megjegyzést meg sem említve.

Szerintem is már túl lett egy kicsit reagálva ez az egész, de egy olyan csatorna, mint a Sport TV, ahol ezeket a meccseket közvetítik és rengetegen nézik ott egy ilyet nem lehetne megengednie magának a csatornának és tényleg azért egy kicsit felháborító volt.
madridista
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.07. 23:01:21

shutterisland írta:ganxsta a mai adásban bocsánatot kért a múltkori real mez taposásért és bunkózásért.
íme :lol:

Ezentúl mindig ez lesz,hogy valaki mond egy rosszat rájuk,és vezekelnie kell?
Értem,hogy beszólt,de kapott ebben a műsorban már más is savazást, de amit megint összerinyáltak ezek, levelek sport tv-nek, komolyan,nincs nagyobb gondjuk? ha tényleg erre van ideje egy két embernek,szívesen cserélnék velük!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.07. 22:15:11

ganxsta a mai adásban bocsánatot kért a múltkori real mez taposásért és bunkózásért.
íme :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.07. 19:51:00

Capon írta: Érdekes, de szerintem nem.
A rossz játékvezetői döntés a játék része amit tetszik nem tetszik nekünk is és a játékosoknak is el kell fogadni, tehát a piros marad, (de akár törölhették volna is) de a halmazati büntetést Cunci nem a szabálytalanságával vívta ki hanem a reakciójával utána, ezt honorálták neki +2 meccsel a már meglévő 1 mellé a piros után. Gondolom én.
Én is így tudom. A piros miatt megkapta az automatikus 1 meccset+ kettőt a kiállítás utáni magatartásért vagy valami ilyesmi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.02.07. 16:00:03

hank1ee írta:
Sanama írta:Az üzenet a bírok felé:
Ha teljesen jogosan kiszórod CR-t, akkor el leszel tiltva.

Nagyjából ennyi.
Én azt nem értem, hogy a kettő hogy működhetett egyszerre. Ép ésszel felfogva C eltiltása a játékvezető ítéletével való egyetértést jelenti. Vagy nem? :)
Érdekes, de szerintem nem.
A rossz játékvezetői döntés a játék része amit tetszik nem tetszik nekünk is és a játékosoknak is el kell fogadni, tehát a piros marad, (de akár törölhették volna is) de a halmazati büntetést Cunci nem a szabálytalanságával vívta ki hanem a reakciójával utána, ezt honorálták neki +2 meccsel a már meglévő 1 mellé a piros után. Gondolom én.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.07. 15:46:26

hank1ee írta:
Sanama írta:Az üzenet a bírok felé:
Ha teljesen jogosan kiszórod CR-t, akkor el leszel tiltva.

Nagyjából ennyi.
Én azt nem értem, hogy a kettő hogy működhetett egyszerre. Ép ésszel felfogva C eltiltása a játékvezető ítéletével való egyetértést jelenti. Vagy nem? :)
Ezt én sem értem. Ha a játékvezetőt eltiltották, mert CR-t nem kellett volna kiszórni, akkor miért nem törlik a pirosat, vagy miért nem mérséklik csak 2 meccsre, amit elvileg a pofázásért kapott már pályán kívül?
Na mindegy...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.07. 15:39:19

Sanama írta:Az üzenet a bírok felé:
Ha teljesen jogosan kiszórod CR-t, akkor el leszel tiltva.

Nagyjából ennyi.
Én azt nem értem, hogy a kettő hogy működhetett egyszerre. Ép ésszel felfogva C eltiltása a játékvezető ítéletével való egyetértést jelenti. Vagy nem? :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.02.07. 15:25:41

Az üzenet a bírok felé:
Ha teljesen jogosan kiszórod CR-t, akkor el leszel tiltva.

Nagyjából ennyi.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.07. 15:14:47

Zsazsa Jr írta:"Az ítélet után szinte biztosan várható a Real fellebbezése Ronaldo piros lapjának ügyében!"

Nem biztos, h marad az eltiltás (ezek után) meg főleg nem, persze Alba sárgáját nem törlik...szánalom, h meg tudják ezek a habfehérek venni a spanyol szövetséget =D> =D> =D>
Már elutasították a fellebbezést. Egyébként ki tudnék szaladni a világból, mikor hallom, hogy uefalona, de nagyjából oda-vissza működnek ezek a megjegyzések.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2014.02.07. 14:25:57

"Az ítélet után szinte biztosan várható a Real fellebbezése Ronaldo piros lapjának ügyében!"

Nem biztos, h marad az eltiltás (ezek után) meg főleg nem, persze Alba sárgáját nem törlik...szánalom, h meg tudják ezek a habfehérek venni a spanyol szövetséget =D> =D> =D>
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.07. 14:05:57

Cének marad a 3 meccs eltiltás.

Messa írta:Durva azért, hogy Cé-t kiállítja egy bíró, utána meg a bírót tiltják el 1 hónapra. :lol:
Mintha lett volna már hasonló eset... talán a mi meccsünkkel kapcsolatban, de nem fogadnék azért rá. :-k Mindenesetre elég röhejes.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3815
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.02.07. 12:57:40

Durva azért, hogy Cé-t kiállítja egy bíró, utána meg a bírót tiltják el 1 hónapra. :lol:

Nem volt egy egetrengető dolog, volt kontakt mindkét részről, ha piros, akkor a bilbaoi is kaphatott volna. De abban 100%-ig biztos vagyok, hogyha ez a kiállítás mondjuk egy Levantét sújt, az ég világon semmi nem történik.

Dehát uefalona van, szimpátia aranylabda, és a többi. :^o
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.02.07. 10:18:36


Woah az igen.. Mekkora tuskó paraszt állat te jóisten... az ilyenek miért nem kapnak utólagos 3 meccses eltiltást :?: Roncika kapott 3 meccses eltiltást, ez a Costa nevezetű génselejt meg focizgat tovább.

Most így ezután tényleg megértem, hogy miért akadtak ki ennyire Real játékosok.

A legrosszabb az egészben, hogy spanyol válogatott tagja... Nem fogja fel, hogy Ramossal fog játszani egy csapatban. Hulladék egy ember.


Videó végét meg nem nagyon értem hogy mi történt? :o Mintha meg se történt volna az egész?
KépKép
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2014.02.07. 08:13:01

http://www.youtube.com/watch?v=eBNIQM3Bi6M

Azért egy ilyen válogatás után nemhogy megértem, kifejezetten örülök hogy kezelésbe vették Arbeloáék. Remélem Piquéék is ugyanigy tesznek és jól elkenitek az Atleti száját.
Vannak helyzetek amikor tűrni kell, és visszafogni magát az embernek, de ilyen tahók ellen nem szabad nyámnyilának lenni. Még akkor sem ha ez nem tetszik a Barca drukkereknek.
odanézz SMS
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.07. 00:28:57

torotam írta:
Pepeék mindig ezt a sz@rházi stílust hozzák...
Vajon Puyol is így vágna vissza?
Nem, ő nem. Őt még úgy nevezik: sportember.
Nem azt mondtam, h szimpatikus húzás, hanem azt, h megtudom érteni.
Puyol manapság meg sajnos egy nagyon kivételes kategória, nem hiszem, h sokan lennének még rajta kívül, akik tudnák kezelni Costát, ezért nem hozható fel jó ellenpéldának. Mert bármennyire is ez lenne a normális megnézve a mai világot (nem csak focira kiterjesztve) kevés az ilyen ember.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.07. 00:09:51

Costa vs. Realosok témában:

Nekem egyszerűen annyira antipatikus játékos Costa, h örömmel nézem, amit most csináltak vele a Realosok.
Az persze nyilvánvaló, h mindenki nagy tuskó és elítélendő, aki ilyeneket csinál, függetlenül attól, h ki kezdte (jelen esetben gondolom Costa). De azért is fogadom el ezeket az apróbb visszavágásokat, mert amit leművel az a tahó... lehet nálam is elgurulna a gyógyszer, nem mellesleg elégtételnek venném, h a saját fegyverével tudnék visszavágni. Értem ezalatt, csinálja sunyi a szabogatást, h ne vegye észre a bíró, majd azt várja, h eldurran vkinek az agya, leüti és máris emberelőnyben az Atma. De Pepeék most okosan csinálták, ugyanezzel a sunyi móddal vágtak vissza. Egy kis elefántpuszi itt, kis orrkifújás ott. Bíró nem láthatta.
Alapján véve elítélek minden ilyesfajta viselkedést, de ha már megtörtént utána egyet tudok vele érteni, ha nem is tartom helyénvalónak. Remélem értve vagyok.

Amúgy Costa meg a maga módján jól csinálja, amolyan ""zseni"", h ezzel próbál meg előnyt kovácsolni a csapatának. Még ha így egy undorító patkánynak is fogom nézni.
Válasz küldése