Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.27. 17:03:59

danianevem írta:U17-es EB első szakasz, 2. csoportmérkőzés: Magyarország - Kazahsztán (1:0)

Az első meccsen egy 11-es góllal nyertünk Izrael ellen. Azt nem láttam, de kíváncsiságból ebbe már belepillantottam. Hát le kellene már szoknom a magyar fociról. :lol:

"Megnyugtató", hogy már ebben a korosztályban is előjönnek az alapvető hiányosságok. Bár nem vagyok idős, sosem várom el a labdazsonglőrködést, a zsugázást a magyar játékosoktól. Azt viszont elvárom, hogy ha már labdarúgóknak állnak, akkor ennek megfelelően teljesítsenek.

A pályán volt 11 ember, de nem egy csapat. Ad hoc jellegű támadások, össze nem hangolt mozgások, az alapvető szituációk értelmezésének hiánya. Bedobásoknál, rögzített helyzeteknél, labdaszerzéseknél, labdavesztéseknél teljesen fogalmatlan dolgokat láttam. Nem vagyok szakember, de még így is jól kirajzolódik, hogy nincs meg az alapjuk a profi labdarúgáshoz.

Ebben pedig az a szomorú, hogy ez a korosztály is már akadémiák által lett nevelve. Nevelve... Csak tudnám miket tanítanak ott, ha egy sima kontránál is egymást hátráltatják...

Tajti: egy félidőt játszott. Talán már ennyi is elég lenne kritikának, nem is nagyon akarom bántani, mivel a megnyilvánulásai alapján ő az értelmesebb ifik közé sorolható. A posztjához képest nagyon kevés alkalommal sikerült játékba hoznia magát és a társakat. Elvileg kisebb sérülés is hátráltatta. Fiatal még, fejlődhet.

A játékosok közül egyedül Herjeczki Kristóf játéka tetszett. Ügyesen mozgott, többnyire jó volt a labdakezelése, megérdemelten szerzett gólt.

A kazahokról meg röviden: elképesztően képzetlenek, viszont az alapvető mozgások ismerete már náluk is megvan. Játékerejükről talán elég annyi, hogy az első meccsen 8:1-re kaptak ki a horvátoktól.

Hogy pozitívummal zárjam: az első szakaszból a két győzelemmel már biztos továbbjutók vagyunk.
Igazán nem a győzelem a lényeg, pontosabban ebben a korban még nem annak kell elsődlegesnek lenni, hanem az egyéni képzésre kellene fektetni a hangsúlyt. Ergo nem feltétlenül kell játékrendszereket keresni ebben a korosztályban. Nyilván az edző, vagy szövetségi kapitány kér tőlük valamilyen szisztémát, aztán vagy sikerül, vagy nem. Mivel a nagyválogatottunk sem tudja, hogy mit játszik, ezért elég nehéz lehet a folytonosságot biztosítani az utánpótlásnál is. Pontosabban így lehet, hogy már itt sem tudják mit is kell játszani. :mrgreen:
Szóval, csak annyit akartam mondani, hogy nem az eredménynek kellene fontosnak lenni ebben a korosztályban.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.23. 15:15:28

U17-es EB első szakasz, 2. csoportmérkőzés: Magyarország - Kazahsztán (1:0)

Az első meccsen egy 11-es góllal nyertünk Izrael ellen. Azt nem láttam, de kíváncsiságból ebbe már belepillantottam. Hát le kellene már szoknom a magyar fociról. :lol:

"Megnyugtató", hogy már ebben a korosztályban is előjönnek az alapvető hiányosságok. Bár nem vagyok idős, sosem várom el a labdazsonglőrködést, a zsugázást a magyar játékosoktól. Azt viszont elvárom, hogy ha már labdarúgóknak állnak, akkor ennek megfelelően teljesítsenek.

A pályán volt 11 ember, de nem egy csapat. Ad hoc jellegű támadások, össze nem hangolt mozgások, az alapvető szituációk értelmezésének hiánya. Bedobásoknál, rögzített helyzeteknél, labdaszerzéseknél, labdavesztéseknél teljesen fogalmatlan dolgokat láttam. Nem vagyok szakember, de még így is jól kirajzolódik, hogy nincs meg az alapjuk a profi labdarúgáshoz.

Ebben pedig az a szomorú, hogy ez a korosztály is már akadémiák által lett nevelve. Nevelve... Csak tudnám miket tanítanak ott, ha egy sima kontránál is egymást hátráltatják...

Tajti: egy félidőt játszott. Talán már ennyi is elég lenne kritikának, nem is nagyon akarom bántani, mivel a megnyilvánulásai alapján ő az értelmesebb ifik közé sorolható. A posztjához képest nagyon kevés alkalommal sikerült játékba hoznia magát és a társakat. Elvileg kisebb sérülés is hátráltatta. Fiatal még, fejlődhet.

A játékosok közül egyedül Herjeczki Kristóf játéka tetszett. Ügyesen mozgott, többnyire jó volt a labdakezelése, megérdemelten szerzett gólt.

A kazahokról meg röviden: elképesztően képzetlenek, viszont az alapvető mozgások ismerete már náluk is megvan. Játékerejükről talán elég annyi, hogy az első meccsen 8:1-re kaptak ki a horvátoktól.

Hogy pozitívummal zárjam: az első szakaszból a két győzelemmel már biztos továbbjutók vagyunk.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.22. 19:53:00

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/wis ... ni-2371431

Elolvasva a kommenteket nem tudom, h sokan alapból ennyire gyökerek v nekifutásból. Egy hiba miatt elkönyvelni rossz játékosnak az arra utal, h ezen emberek IQ-ja konvergál a 0-hoz.

Egyébként ha meg annyira rossz lenne nem igazolták volna le a lengyelek. Inkább azon kéne elgondolkodni, h miért sikerült neki a válogatott itthon játszó "sztárjai" meg a kutyának se kellenek az NB-1-nél kicsit is komolyabb bajnokságokba.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.18. 10:32:17

A mostani selejtezőre, a magyar válogatott magjának, ezt a reményteljes csapatot szánta a szakvezetés.

Érdekes és tanulságos mire vitték:

http://www.utanpotlassport.hu/2014/10/1 ... s-hosok-2/" target="_blank
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.10.16. 20:17:44

nem értem, h a románoknál hogy nem állt meg a rasszizmus vádja, ha már itt tartunk. gyakorlatilag az egész első félidőt végigbozgorozták, ezt meg csak az uefnál nem tudják, h mit jelent?
off (ha már itt is szóbakerült)
a szerb meccsen történtek miatt pedig nagyon remélem, h nem (csak) a szerbeken verik el a port, elég sunyi szemétség volt ez az egész nagyalbán-zászlós megoldás egy olyan országban, ahol mondjuk koszovó (rigómező) miatt egyébként sem túl nagy biznisz albán péknek lenni.
nagyon jól tudták a gyökerek, h mit fognak elindítani a kis helikopter modelljükkel...
mondjuk azon kicsit csodálkoztam, h a beszaladós gyerekek közül az volt az első, aki pár éve genoában elindította a fesztivált az olasz-szerb meccsen, és akit emiatt állítólag ezer évre kitiltottak minden stadionból... :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.16. 07:13:14

Nyilván nehezen kivitelezhető, hogy a problémás országokat szeparálják, de a szerbek is pl rendre megkapják a montenegró-albán-horvát hármasból az egyiket. Mi mostanában meg a románokat kapjuk meg. Én is kíváncsi vagyok végül mi lesz a döntés a mi esetünkben illetve a szerb-albán meccs is komoly retorziókat hozhat. Politika nem a pályára való, ezt játékosnak, szurkolónak is észben kell tartania.

Én ahogy olvastam románok felé is van bőven vád. Igazából szerintem stadionbezárás lesz meg pénzbüntetések. A szerbek már más tészta, őket akár ki is zárhatják érzésem szerint.

Szerintem a passzusban, ami számomra totál értelmetlen az a sárga lapok sokasága miatti büntetés. Én ezt nem tudom hova tenni. Miért kell valakit duplán büntetni (ha valaki sárgát kap, büntetik) ? Meg ehhez mi köze van a szövetségnek? Ha verekedés lett volna, vagy pl videó alapján hozott döntés akkor oké. De azért büntetést adni, mert sok volt a sárga lap, egészen elképesztő és nevetséges.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.16. 06:12:25

Petr írta:Nem tudtom, hogy mennyire igaz, de nem akarom elhinni, hogy csak a mi táborunk volt rasszista. Valaki tud valami konkrétat?

Teljesen igaz, tegnap olvastam az UEFA által kiadott közleményt más portálon is.

Amit nálunk rasszizmusnak találtak az a magyar szurkolótábor reakciója arra, amit skandáltak a románok, mely szerint "ki az országból a magyarokkal". Erre volt a szurkolóink reakciója a " ..gányok, ..gányok" rigmus.

Az UEFA ezt találta meg nálunk. Nagyon úgy néz ki, hogy mi fogjuk kapni a súlyosabb büntetést, pedig a pirotechnikai eszközök és petárda dobálás nálunk elvileg abban nyilvánult meg, hogy a román szurkolók magyarok közé dobált pirotechnikai dolgait dobálták vissza.

A románok részéről semmilyen ruházatátvizsgálás nem volt, még a magyar tábornál az aprópénzt is elvették a meccs előtt. Az biztos, hogy a mi szurkolóink ilyet nem vihettek be a stadionba.

Ami valószínűsíthető, az egy súlyos pénzbírság részünkre + valami a rasszizmusért, amiről egyelőre lövésem nincs mi lesz, román oldalra egy pénzbírság és talán egy egymeccses stadionbezárás rendezői hiányosságok miatt.

Sajnos az a vérlázító ebben, hogy a himnuszunk alatt tanúsított román magatartás és az ő skandálásaik, nem esnek olyan súllyal a latba, mint amit mi reakcióként válaszoltunk nekik.
Nem véletlen a meccs előtti közös fotózás a rasszizmus ellen, az UEFA erre harap a legjobban, itt várható a legsúlyosabb büntetési tétel mindenkinek.

Nem ehhez a topichoz kapcsolódik, de én nagyon kíváncsi leszek a szerb-albán meccs utáni UEFA ítéletekre is.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.10.15. 23:46:21

http://sportgeza.hu/futball/2014/10/15/ ... t_az_uefa/


Gondolkodtam rajta, hogy ide, vagy az ,,Offtopic"-ba rakjam-e, de végül ideraktam.
Nem tudtom, hogy mennyire igaz, de nem akarom elhinni, hogy csak a mi táborunk volt rasszista. Valaki tud valami konkrétat?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.10.15. 14:58:35

Egészen elkeserítő volt számomra amit tegnap láttam.
Természetesen a 3 pontnak örülök mint bárki más, de sajnos még döntetlent sem nagyon érdemeltünk volna.
Igazából kár bármit is kiragadnom, hogy ebben voltunk rosszak vagy abban voltunk rosszak, mert mindenben a játék összes elemében rosszak voltunk.
Borzalmas volt látni, hogy a magyar játékosok a feröeri játékosok színvonalán vannak, csapat szinten még rosszabbak is voltunk.
Tegnap olyan mélységekben lévő és kilátástalan magyar csapatot láttam, ami az elmúlt 20 éveben is csak ritkán volt.
Feast4-nek igaza van, igazából tök mindegy ki az ellenfél, nekünk saját magunktól kell tartanunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.15. 10:47:57

Normandia írta: Szóval bizony lehet félni a Finnektől és kell is egy egészséges izgalom.
Igazából én nem a finnektől félek hanem tőlünk. nem tudtuk megtartani a labdát egy félprofi csapat ellen ami NAGGGGGYONNNNN GÁZ. Még nem is az eredmény, henem a játék képe az ami szerintem félelmetes. Ahogy lentebb is kérdezte valaki, miért kell félnünk a finnektől miért vannak démonizálva? Nem velük van a baj egy vehető rakkolós erős csapat lenne csak, de mi leszünk az ellenfél. És én ettől félek! Szerintem perpill gyengébbek vagyunk mint a 8-1 előtt pedig az nagy szó. Annyi lehet a szerencsénk, hogy ebbe a csoportba az összes válogatottnak a torka is véres. Ennyi!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.15. 10:41:27

Sok mindenben igazat adok, de ahogy lejjebb is írta valaki ebben a csoportban megy a körbeverés így minden győzelemnek nagy jelentősége van. Mondjuk val. Feröer lesz az utolsó a csoportban így a végén majd az ellenük vívott 2 meccs kiesik a kalapból (nyilván óriási együttállás kell az 1-2 hely eléréséhez), de legalább győztünk és ez számít.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.15. 10:28:53

A lényeget már leírták többen is előttem, úgyhogy nem részletezném a meccs értékelését. Előzetesen tízből kilencen aláírtuk volna a 4 pontot erre a két meccsre, ez meg is lett.

Illett volna bedarálni őket, de még mindig jobb nyerni egyel és elhozni a 3 pontot, mint bukni kettőt. Persze ez nem vigasz, de az igazi próba majd úgyis a finnek ellen jön. Akkor már nem lehet mire fogni, ha ki akarunk jutni, akkor hozni kell a "kötelezőt".
Alcantara írta:Miért kell nekünk a finnektől annyira tartanunk?
Nem kell, de azért lebecsülni sem szabad őket. Tavasszal is belefutottunk a vereségbe ellenük, meg a két csapat keretét összevetve sincsenek akkora különbségek a javunkra. Nekik is nagyjából három nemzetközi szinten is értékelhető játékosuk van: Eremenko, Hetemaj és Moisander.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.15. 10:26:27

Alcantara írta:Miért kell nekünk a finnektől annyira tartanunk?
Mitől olyan félelmetesek, mivel jobb az erőnlétük? Kicsit túl vannak démonizálva szerintem.

Tegnap otthon sanszuk nem volt a románok ellen. A románok bedarálták őket, pedig nekik szintén nem az erőnlétük a világhírű. A román szövetségi kapitánynak volt annyi esze, hogy a csapat agyát, az egy félidős Sanmarteant csak második félidőben vetette be, nem úgy mint ellenünk. Ez az egy, 34 éves "vénember" el is döntötte a meccset. Két gólpassz és egy második sárgás kiállítás róla. Mindkét csapat egy nulla volt szinte.

Az a helyzet, hogy ebben a csoportban Ranieri "áldásos" görög kapitánykodásának köszönhetően, van 5 teljesen egyforma, vizesnyolcas csapat, akik közül bármelyik odaérhet a továbbjutó helyekre.

A leggyengébb csoport jutott nekünk újra. Bárki jut tovább, momentuma nem lesz az EB-n.
Pontosan azért kell tartanunk a Finnektől, amit lejjebb írtál
"Az a helyzet, hogy ebben a csoportban Ranieri "áldásos" görög kapitánykodásának köszönhetően, van 5 teljesen egyforma, vizesnyolcas csapat, "

Itt bárki megverhet bárkit, senki sem mehet biztosra. A tegnapi meccset látva a kérdés az, hogy mit fogunk a finnek ellen játszani, ha egy amatőr csapattal is alig bírtunk el, és nem az eredmény láttán, hanem a mutatott játék láttán. Nem látom a taktikát, hacsak nem az volt, hogy rúgjátok előre majd lesz valami. Egyik felívelésünk sem talált csapattársat, a Feröeriek úgy szereztek labdát, hogy sokat tenniük sem kellett érte és szépen kigolyózva a középpályát hozták fel a térfelünk közepéig. Szerencsénkre és szerencsétlenségükre ott elfogyott a tudomány és legtöbbször rosszúl választottak. De, ez sem a mi érdemünk volt, hanem a csatáraik amatőrségén múlott. A középpályánk nem tudta szervezni a játékot és a labdákat megtartani sem. A visszazárt Feröeri védelemmel szemben tanácstalanok voltak, nem volt egy az egy szituáció, nem vállalták be, inkább passzoltunk, csak ne nekem kellejen megoldani címszóval. Volt egy két Tőzsér lövés úgy 35 ről, ami dícséretes, de hát vagy kaput nem talált, vagy a kapus a helyén volt. Egyedül benne láttam, hogy tenni akar valamit a betörmörülő védelemmel szemben.
Szóval bizony lehet félni a Finnektől és kell is egy egészséges izgalom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.10.15. 10:24:41

Feast4 írta: Örülnünk kell a 4 pontnak, de szerintem baj lesz.
Szerintem pintérúr tevékenysége, illetve az utóbbi 30 év magyar "sikerei" után minket már semmi baj nem érhet :)
A tegnapi, (és talán a román) meccshez: Amit én hiányolok az a váratlan húzás bármelyik játékosunktól is. Egy egyszerű csel, vagy egy szimpla megindulás amivel 1-2 embert át lehetne játszani, de akár egy váratlan passz amivel helyzet teremthető. Dzsudzsáktól lehetne talán várni ilyen megoldásokat, de az ő játéka is mostanában kimerül abban, hogy viszi viszi aztán vagy ellövi, vagy beadja.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.15. 09:39:12

Miért kell nekünk a finnektől annyira tartanunk?
Mitől olyan félelmetesek, mivel jobb az erőnlétük? Kicsit túl vannak démonizálva szerintem.

Tegnap otthon sanszuk nem volt a románok ellen. A románok bedarálták őket, pedig nekik szintén nem az erőnlétük a világhírű. A román szövetségi kapitánynak volt annyi esze, hogy a csapat agyát, az egy félidős Sanmarteant csak második félidőben vetette be, nem úgy mint ellenünk. Ez az egy, 34 éves "vénember" el is döntötte a meccset. Két gólpassz és egy második sárgás kiállítás róla. Mindkét csapat egy nulla volt szinte.

Az a helyzet, hogy ebben a csoportban Ranieri "áldásos" görög kapitánykodásának köszönhetően, van 5 teljesen egyforma, vizesnyolcas csapat, akik közül bármelyik odaérhet a továbbjutó helyekre.

A leggyengébb csoport jutott nekünk újra. Bárki jut tovább, momentuma nem lesz az EB-n.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.15. 09:16:34

Célfoci! Oké, értem én hozzuk a meccset a pontot a kutyát nem érdekli, hogy, de nincs egy épkézláb felépített támadásunk sőt 3 meccs alatt lőttünt 3 gólt egyiket sem akicóból!

A játékunk a következő. Zsuzsi megkapja a labdát lefut szélen alapvonalig és bead a semmibe, Szalai fut mint a hülye de a három éves szomszéd kislány is gyorsabb nála rollerrel, majd három védő lebirkpzza, Nikolics pedig Szalai bírkózása hátán próbálna meg megélni. A taktika kb. annyi, hogy rugdossuk ki a labdát minden irányból ami felénk jön, tök mindegy kinek mi a posztja majd próbálunk kontrát szimulálni valakit hátha lerántanak és akkor jön Zsuzsi aki a jobblábas szöget is elvállalja ballal.

Ez nem fog működni. Magunkra húztunk egy Feörert és jó, hogy nem kaptunk gólt, pedig ha nem olyan vakhangyák állnak elől náluk mint amilyenek volt vagy két-három helyzet amiből olyat kapunk, hogy nézhettünk volna.

A finnek ellen ugyanígy bírkózni kell majd csak annyi a gáz, hogy ők nem a fülükön fogják venni a levegőt a 60. perctől és nem fognak szerencsétlenkedni, meg meditálni, hogy kell beadni egy szögletet. Ja és ők nem fognak támadni mint a hülye, ahogy a románok( ott szerintem ez volt a szerencsénk a közönség belehajszolta őket abba, hogy menni kell előre és a taktikánk így élhetett) vagy otthagyni egy embert a semmiben mert azt hisszük lesen van, mint ahogy tegnap. Az nem amartör csapat! Most azt nem tudom ha ők nem tá,adnak majd hamem várják a kontrát mi nem támadunk hanem várjuk a kontrát akkor mi lesz? Besetett az eső?

Félreértés ne essék látom, hogy Dárdai egy erős küzdős csapatot szeretne de nincs épkézláb taktikánk, nincs működő tervünk se egy beállt védelem kinyitására, se támadó játékunk, se igazi stabil védekezésünk. Oké ennyi idő alatt kaksibólból nem lehet várat építeni, de a mai játék nem sok jót sejtet előre.És azt a gyilkos hozzáállást se láttam amit a románok ellen egy két játékososn.

Örülnünk kell a 4 pontnak, de szerintem baj lesz.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.15. 09:05:32

Itt tényleg csak a 3 pontnak örülhetünk, mert hogy játék egy fikarcnyi se volt az bizonyos. A szigetlakók úgy fociztak, ahogy amatőr csapatot régen láttam. Jól tették vették a labdát a Magyar térfél 1\3-ig. A végjátékban fogytak el, szerencsénkre. Nagyon gyorsan zártak vissza, de a ritka lehetőségeinknél, amit kontrákból teremtetthettünk volna, minden esetben rosszul döntöttünk, vagy lelassítottunk, vagy eladtuk a labdát.
A nagydarab Szalait úgy választották el a labdától, hogy rossz volt nézni, nem tudta megtartani a labdákat, gólján kívül nem volt momentuma sem, de Dzsudzsáknak sem. Nem volt középpályánk. Varga a szokásostól is rosszabbúl játszott, Gerának sem ez volt a csúcsmeccse. Tőzséren és Dibuszon kívül senki sem dícsérhető.
Nem érdemeltünk győzelmet. Egyszerűen nem láttam, hogy mit is akarunk játszani. A támadásaink esetlenek és esetlegesek voltak, nem volt benne elképzelés. Remélem a Finnek ellen "kipihenve" többre leszünk képesek.
Hajrá Magyarok!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.15. 08:18:38

PCsabi írta:Feröer ellen azért bravúros az a 42%-os labdabirtoklás... :mrgreen: :roll:

Nem akarok senkit sem fikázni, de soroljátok már fel a helyzeteket és/vagy a kidolgozott akciókat az elmúlt két meccsről.

Az a probléma, hogy semmivel sem vagyunk jobbak, mint egy feröeri válogatott.
vagy kissé más aspektusban. : ..."profi játékosok" , amatőr szinvonalon...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.10.15. 06:06:55

Lényeg a 3 pont. Azért csak fennmaradtam, nem érte meg, de ilyen egy magyar szurkoló. :-)
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.15. 05:21:57

Kicsit ez ciki volt...
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.10.15. 01:36:41

Feröer ellen azért bravúros az a 42%-os labdabirtoklás... :mrgreen: :roll:

Nem akarok senkit sem fikázni, de soroljátok már fel a helyzeteket és/vagy a kidolgozott akciókat az elmúlt két meccsről.

Az a probléma, hogy semmivel sem vagyunk jobbak, mint egy feröeri válogatott.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.14. 22:51:38

Szerintem fáradt játékosokkal egy elég szolid teljesítményen van túl a csapat, örülni kell a 3 pontnak, és valóban ennyi.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.14. 22:42:23

3 pont és ennyi. A játékról szót sem érdemes ejteni.
A finnek bosszantanak inkább, nem tudtak 1 pontot sem otthon tartani.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19615
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.14. 22:40:32

Kötelező megvan, mindegy hogyan a lényeg a 3 pont a selejtezőkben. Látva ezt a csoportot, ahol minden fordulóban megy a körbeverés minden pontnak örülni kell. Oké hogy Feröer-szigetek, de ők is fognak lopni mástól. Észak-Ír csapat meg nem viccel. :D Csak mi rúgtunk nekik gólt :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.10.14. 22:44:35-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.14. 21:39:56

Szerintem a román x után csak annyit adnak ki magukból a srácok,hogy meglegyen a győzelem.
Még mindig jobb mint a világ legjobb válogatottjai akik vagy tojnak bele az
egészbe (hollandok) vagy elszórakoznak 100 ziccert (németek,spanyolok).
Kb az olaszok is ezt csinálták Málta ellen,nem szépen de legalább eredményesen.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése