Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.26. 23:29:12

Lehet itt akármilyen Barca Dream team,akár a Pep féle is mert főleg a topcsapatok már jórészt betéve tudják,hogy mit kell ellenünk játszani.Jöhet ide még 2 Neymar meg 3 Suarez is de ha nem változik a játék képe,akkor fújhatjuk...
A Madrid meg most egyértelműen jobb volt,kár ebbe belekötni.Cunci most kivételesen jogosan válthatta be az akciós büntetős kuponját szóval arról sem érdemes témázni.
Egyébként én Alvest most nem igazán láttam rossznak,nem rajta ment el a meccs.Masszívabb kp kellett volna alapból:Ini-Mas-Rakitic,hátul meg az Alves-Bartra-Matyi-Alba tengely és valószínűleg nem így alakulnak a dolgok.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.26. 21:33:36

Elnézést, de én pontosan azt írtam, hogy le kéne szállni a magas lóról pár embernek, és nem azt mondani, hogy még mindig mi vagyunk a legjobbak, csak éppen rossz napunk. Én ezt írtam...
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.26. 21:23:54

Ja, leszünk még mélyebben is, higgyétek el.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.26. 21:19:14

Azt kell megnézni, ki van itt a Pep gála csapatból:
Valdes, Abidal, Puyol, Cesc, Villa, Henry NINCS, kifelé áll a zászló, mert valószínű elmegy szezon végén: Alves, Xavi és nagyon reméljük h Pedro. Ki marad a dream teamből? Piqué, Masch, Iniesta, Messi. Akkor mit akarunk??? Nem lehet azt mondani, h nincs változás,Bravó, Ter Stegen, Alba, Vermalen,, Mathieu, Rakitic, Súarez, Neymar... A probléma, hogy mindenki azt várja, hogy megint jön egy dream team,de ezek a játékosok közel nem olyan szint, mint a csúcson lévő Pep csapat!!! Olyan generáció talán soha nem lesz, az egy kivételes generáció volt, örülhetünk neki, hogy láthattuk őket játszani!!! Most pedig sajnos jön a sikerek után a kötelező hanyatlás..... Reméljük, nem így lesz!!!
Avatar
Decima
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.10.26. 10:49:12
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2014.10.26. 20:54:21

P.G.D
=D>
Végre valaki. Engem kitiltanának, ha ilyeneket írnék!
Kép
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.26. 19:57:46

Hihetetlen amit pár ember itt nyomat. Most ki se térek arra, hogy még mindig azon vagyunk kiakadva, hogy kaptak egy jogos büntetőt. Hogy miért kell ezt ennyire erőltetni azt nem értem. Utolsó 20 percben 3-1 nekik Pedro röhög, Alves le se kakilja hogy Cr7 hova futkoss, Messi meg köszöni szépen sétálgat a 20 milláért. De majd tavaszra minden megváltozik, mert Suárez összeszokik Messiékkel. Aha igen, két hónapja más dolga sincs, ehhez képest 2 normális passzt nem váltottak egymással(leszámítva Messi helyzetét). De ehhez képest bár Barcás még mindig azt írja, hogy ha Messi jó napot fog ki, meg ha a Barca úgy játszik ahogy tudd. Akkor most leírok valamit: ez a Barca NEM rosszabb mint a 3 évvel ezelőtti. Sőt, Messi SEM rosszabb mint volt 3 éve. Egyszerűen csak azóta nem fejlődtünk semmit(plusz motiválatlanok vagyunk), és a világ rájött hogyan lehet megverni minket. Mi meg tátott szájjal, nyál csorgatva nézelődünk ahogy elhúznak mellettünk. Meg kell nézni, "pár" éve Ronaldinho és társai játszották a gyors,erős és eredményes játékot, és oktatták a Madridot, de elég ha csak az 5-0-hoz visszamegyünk. Most minden fordítva van. Ráadásul nem tudom emlékeztek-e rá, de Benzema szétforgácsolta a kapufát, a végén a Real pedig 2-3 elleni hozhatták kontrából a labdát, és elrontottak vagy 5-öt. Egyszóval a Real is messze nem játszott fantasztikusan tegnap, de így is simán leléptek minket. Fogadjuk már el emberek, hogy nem mi vagyunk az etalon, hogy a világ lehagyott minket, mert csak így kerülhetünk újra a csúcsra(vagy annak közelébe). Az úgy nem megy, hogy minden vesztes meccs után azt írjuk, de ha Ini meg Messi így játszik, vagy ha ez meg az így történik. Talán tovább kéne gondolni, és azt kérdezni: De vajon miért nem tudtak megint úgy Isten igazából jól játszani? Mi lehet az oka annak, hogy megint megszívtuk.
Először is szerény véleményem szerint Busquetset meg Pedrot el kell felejteni. Nem elég hogy töketlenek és rengeteg hibával játszanak,de még csak az akarást sem nagyon látja rajtuk az ember :? . Őket szépen ki kéne rakni, és mondjuk erőltetni egy ilyen felállást:
Bravo
Alves(Montoya)-Bartra(Piqué)-Vermaelen(Mathieu)
Rakitic-Mascherano-Alba
Messi-Iniesta
Neymar-Suárez
És Alba nyugodtan támogathatná a baloldalt, és besegíthetne Ininek. Közben Neymar meg jöhetne befele. Igaz ez 3 védő, és elég egyoldalasak lennénk, vagyis csak magunknak szűkítenénk a teret, de egy próbát lehet megérne. Csak Pedrito meg Busi húzzon innen.
2.Messi: Valami nagyon nem okés vele. Sem fejben, és igazából fizikailag sem. Sajnos nem látszik rajta az akarás. Ha azt mondanánk Roncinak, hogy a következő meccsen fut 20 km-t akkor megvan az Aranylabda, tuti csinálna vagy 30km-t. Ugyanaz Messivel valszeg az lenne, hogy az elején elkezdené majd megállna valahol 12 km-nél és az utolsó félórát legyalogolná. Nem csak mert nem érdekli annyira, ha nem mert (talán) nem is bírja. Félreértés ne essék tudom hogy nagy számokat mondtam, ez csak szemléltetés. Sajna Ronaldo hozzáállása dicséretes, Messié nagyon nem. És lehet jönni a pletykákkal meg a kritikákkal és az adócsalással is, de ugye nem tudom ismeritek-e ezt a mondást: "a szeretetetek erőssé tesz. A gyűlöletetek megállíthatatlanná." Messinek 27 évesen csúcson kellene lennie, ehhez képest csak az arrogáns magatartása és a kihagyott ziccerei maradnak meg az emberben egy-egy meccs után. Rengeteg cselt elront, és rengeteg helyzetben rossz megoldást választ, ott is ahol eddig zsigerből jött a varázslás. És most lehet hogy nekem fogtok támadni, azért mert ilyet merek írni, de könyörgöm szálljon már fel a rózsaszín köd pár ember agyáról(akinek nem inge,nem veszi magára). Messi nem a régi, és jó kérdés hogy valaha lesz-e már az. Megkockáztatom, hogy a 11-12-es szezonbeli Messit már sosem fogja "legyőzni", de valszeg utolérni se. :cry: . Szóval igenis ő felé is meg kell említeni a kritikákat, és nem azt mondani, hogy ha jó napot fog ki,akkor ez meg ez van. És ami vicces, hogy rengeteg ilyen embert ismerek, és a nagy részük jön mindig azzal, hogy a politikában az emberek nem látják a fátol az erdőt #-o .
3: Az edző: Nem LE-t akarom kiemelni. Ő is mondjuk komoly hibákat csinált(ismét) ami leginkább a tapasztalatlanságából ered. De ott tartunk hogy 3 év alatt a harmadik edzőt fogyasztjuk és nem vagyunk képesek oda, egy teljes értékű, rutinos Mestert lerakni a padra. Ha nem majd megoldják a nulla km-teres szakemberek, akiknek ahhoz is engedély kell,hogy Leot lemerjék hozni a pályáról és nagy újítást csinálnak ha mégis megmerik ezt lépni. Legalábbis annak van beállítva. Ja látjuk, hogy ez mennyire működik. Változtatni kéne, de jelenleg nem nagyon tudunk változtatni. Ultra gáz :? .
És közben szidjuk a Realt, mert igazolnak és változtatnak. Ha máshogy nem megy akkor nekünk is ezt kéne csinálni. Ami pedig számomra a legérdekesebb, hogy ezek után ha 1 Madridista leírja az egyértelműt akkor beszólunk, hogy minek kötekedik, meg hogy mi ilyet nem csinálunk. Persze sok múlik a megfogalmazáson, de azért akkor is. És persze majd most én is fogom kapni az ívet, hogy nem is vagyok Barcás, meg hogy csak szítom a feszültséget. Hát hogyne #-o . fel kéne ébredni gyerekek, és szembe nézni a kegyetlen valósággal: Ez a Barca így, olyan mint egy nagy rakás kaki. És kész, ennyi.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 19:18:59

Decima írta:Azért higyjétek el nagyon nehéz úgy ide írni, hogy ne sértődjetek meg, ne kezdjetek el Roncikázni, de azért nem lehetetlen. :-)
Hidd el normális dolgokon lehet beszélni itt is, de már ne hogy egy madridista mondja meg, hogy mikor adjuk el a Messit 27 évesen. Hülyeségeket beszéljen "otthon", ott még vevők is lesznek rá.
CR-nek sem a legnagyobb meccse volt a tegnapi, pedig a szokásos tiziét megkapta most is és a társai rendesen nyomták a zsugát, mégse mondta senki, hogy adjátok el.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.26. 18:50:25

A tegnapi meccsen a bajunk igazából három pontra kihegyezhető. (direkt nem akartam első idegből irni.)

Két probléma ami szerintem ha nem is megforditja de sarkitja az eredényt.
Az első Busquets és Pique egyiküket sem játszattam volna ebben a felállásban.Nem szeretnék senkit elővenni vagy a nyakába varrni valakinek ezt a vereséget, de Pique borzasztó szezonok óta statikus vagy ha nem akkor meg a helyét nem találja a játékban. Busquets meg a Vb. óta hihetetlen, sőt hova tovább egyre rosszabb!Nem tudom ezt L.E. miért nem látja be? Szerintem ez edzői hiba! (Alvesröl nem is beszélek.)

A másik baj pedig Iniesta. Fontos meccseken nem találja magát, szürke valahogy nem tud tovább szőni és ez az egész meccset meghatározza. Nem most már korábban kipróbáltam volna egy Masherano Rakitic,Iniesta középpályát egy egész meccsre, hátha jobban fekszik jobban érzi velük. (mondjuk azt se értettem Rakitic egymás után kétszer miért nem volt kezdő?)

És a harmadik dolog, ami igazi baj és emiatt nem volt nekünk sok só tegnap. Sokkal kiforrottabb direktebb kapura törőbb és úgy egy az egyben is gyorsabb a játékuk. Ettől mi perpill messze vagyunk. Nem bánnám ha ez az év nem lenne most tele klasszikussal, mert arra ráfizethetünk.Nekünk még nem 4-5 meccs lesz amig összeáll a végleges kezdő és a végleges játék is (az még több meccs). És nem hiszem, hogy nem lesz felállásváltás az éven.
Kép
jethrotull
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:43:17
Tartózkodási hely: Bonyhád

2014.10.26. 18:48:55

Csatárok: Suarezzel még össze kell csiszolódniuk! Messi: Nem láttam rajta a nagy akarást, elkedvetlenedett. Ney ok.
Középpálya: Ini-nek nem jött ki a lépés, nem bírta a fizikai harcot a Madrid kp.-vel. Busquets: Pique-vel együtt alig bírnak megfordulni, már megelőzték őket. Bartra ezt ugyanúgy lehozta volna.
Xavi helyett Rakitic-et vártam, kp.-án Busi helyett Masch.Titkon reménykedtem, hogy LE följebb tolja Alvest, a helyén Montoya, így 4 kp-val támogathatták volna Messiéket, és talán nem száguldott volna annyiszor át rajtunk a Real!...A védelemben meg Matthieu beljebb, Alba és Bartra. Így képzeltem....LE meglátásom szerint hatalmasat hibázott, de ez talán még a tanulópénz időszaka! Kíváncsian várom, vajon tavaszra összerázza-e a csapatot!
És még valami! Grat a Madridnak, nagyon jók voltak!
A Barca a Fradi!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.26. 18:37:35

Decima írta:Azért higyjétek el nagyon nehéz úgy ide írni, hogy ne sértődjetek meg, ne kezdjetek el Roncikázni, de azért nem lehetetlen. :-)
Nem mintha különösebben magyarázkodni kellene, de: nem mindegy milyen stílusban ír ide egy realos, nem mindegy ki és milyen állapotban válaszol rá (nyilván egy elvesztett Clásico után kritikusabb a többség), illetve az időzítés is sokat nyom a latba.
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2014.10.26. 18:29:54

Nem tökéletes összefoglaló, de a lényeg benne van:

http://sportgeza.hu/futball/2014/10/26/real_barca_5_2/" target="_blank
Avatar
Decima
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.10.26. 10:49:12
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2014.10.26. 18:29:13

Azért higyjétek el nagyon nehéz úgy ide írni, hogy ne sértődjetek meg, ne kezdjetek el Roncikázni, de azért nem lehetetlen. :-)
Kép
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.26. 18:19:57

Amúgy valamilyen szinten tényleg fölösleges egymást győzködni.Úgyse fog sikerülni. Majd év végén lehet "na ugye megmondtam"-ozni :)
Az a baj, hogy itt nem mi kell, hogy meggyőzzünk titeket bármiről is, hanem fordítva. Szépen be is láttad, hogy ez nem fog menni. :wink:
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 18:08:24

raul72 írta:Amúgy valamilyen szinten tényleg fölösleges egymást győzködni.Úgyse fog sikerülni. Majd év végén lehet "na ugye megmondtam"-ozni :)
Erről beszélünk itt reggel óta. Felesleges idejönnötök győzködni minket. Hazai terepen nyomjátok a bugit inkább.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 17:19:03

Amúgy valamilyen szinten tényleg fölösleges egymást győzködni.Úgyse fog sikerülni. Majd év végén lehet "na ugye megmondtam"-ozni :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.26. 16:46:25

Decima írta:Észre kell venni, hogy a Barcelona már nem az ami volt néhány éve. Xavi, Messi sem lesz már sosem olyan szinten. Gyenge hátvédsor, összevissza igazolások, kiöregedett középpálya, nem kiforrott taktika, sok milliós pénzköltés. Jó játékosok nem beépítése, hanem elengedése (Yaya, Ibra, Eto, Fabre, Sanchez, Thiago), akik máshol világklasszisok és húzóemberek sokáig (nálunk Robben, Sneider és még sorolhatnám). Minket is jellemzett ez a Mourinho éra előtt. Kicsit olyan érzésem van,mint a "Zidane-ok és Pavonok" időszakban. Nem fogtok 3-4 klasszis játékossal cél nélkül sehova sem jutni. Le voltunk szólva James meg Kroos megvétele kapcsán, DiMaria elengedése miatt, de Ancelotti tudja a dolgát, és remélem az idő minket igazol majd. Nálatok edzőváltások sora (bár az egyik kényszerű volt sajnos), nálunk szakmai munka folyik sokkal inkább. Guardiola ki merte tenni Ronaldinho-ékat és új csapatot mert épített. Én Messit adnám el kumma sok pénzért és 4-5 szakmailag indokolt játékost vennék az árából és inkább az Iniesta-Neymar-Suarez vonalra építenék. Nem sérült meg lassú középszerű hátvédekkel operálnék. Ebben látom a megoldást hosszú távon nálatok. Plusz egy karizmatikus tapasztalt edző, nem Tito-Tata-LE félék.
Nyugtával dicsérd a napot. Nem kell itten osztogatnod az észt. [-X
A 29 éves CR-ed a sunyiba sem volt a tegnapi meccsen még sem ordibálják, hogy el kell adnotok. Egy 27 éves Messi-ben még nagyon sok örömünk fog telni a ti bánatotokra, nem kell féltened a Barcát. Hosszú a szezon és még a felénél sem tartunk, vezetjük a bajnokságot a BL ben is simán továbbjutunk. Ezt az egy foltot majdcsak elviseljük a mezünkön. Tavaszra az MSN hármas összeszokik oszt meglátjuk, hogy Barcelonába mire is vagytok képesek. :D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.26. 14:35:35

raul72 írta:Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
1. Köszönöm a választ! :)
2. De hogy mégis kicsit ellenkezzek, szerintem a Schalke nem valami nagy csapat és lehet, hogy betalált az el Clasico-kon, de kb annyi volt az összes kiemelendő megmozdulása az utóbbi klasszikusokon (na jó, egy gólpassz Jesének...). A kupát érő fejese meg még 2011-ben volt - régi szép idők (no nem a kupadöntő miatt :-# ) -, szép volt, elismerem, de nem ma volt.
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:52:42

raul72 írta: ZBarcát úgy tűnik érdekli. Csak válaszoltam a kérdésére ....
Jah, nyilván :-)
A "nem akarok lejönni" szitut meg Te is, mint minden ellendrukker elferdítve toljátok magatok előtt, miközben szimplán megkérdezte tőle LE, hogy mi a helyzet, ő mutatta, hogy okés, így Neymar jött le. És nem az, amit próbáltok belemagyarázni, hogy szembement az edző cseréjével.
Ezekre semmi szükség, mint ahogy arra sem, hogy most itt szakértsetek és ajnározzátok Ronaldot.
Fordított esetben te sem vennéd jó néven, nem igaz?
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 13:48:50

Motaro írta:
raul72 írta: Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Ne haragudj, de szerinted ez érdekel itt valakit, főleg most?
ZBarcát úgy tűnik érdekli. Csak válaszoltam a kérdésére ....
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:44:39

raul72 írta: Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Ne haragudj, de szerinted ez érdekel itt valakit, főleg most?
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.26. 13:37:21

ZBarca írta:
raul72 írta:Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
És Ronci? :wink: Mert nekem a tavalyi szezonból az maradt meg vele kapcsolatban, hogy fél meztelenkedik és a földön fekve ordibál, hogy "tizenegyest akarok brühühühü!!!".
Az utóbbi időben minden fontos meccsen alárendelte magát a csapatnak és a 16-ig visszajárt védekezni, hatalmas mezőny munkát végezve.
De betalált a Bl,döntőn, a Bayern ellen, a Dormund ellen, a Schalke ellen , a csoportkört akkor ne vegyük fontos meccseknek. Ezen felül az utóbbi 4 El Classicon betalált. Kupát érő fejes stb...
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:24:19

westerngom írta: mi viszont úriemberek vagyunk és nem szólunk be a vendégeknek alpári módon. Egyébként én is úgy láttam ahogy írtad.....
Szerintem ez messze nem volt alpári, sőt kifejezetten visszafogtam magam
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.10.26. 13:21:17

Motaro írta:Tényleg vicces ez a sok önjelölt szakértő madridista, akik most itt olyan okosok, hogy majd szétdurran a fejük. Ha Messi beveri a ziccert 0-1-nél, jó esélyünk lett volna behúzni a meccset, de legalább egy x-et kihozni belőle. Aztán a tizi volt a fordulópont. Majd egy szokásos rögzített helyzetben gyengélkedés, aztán egy orbitális hiba és kész is volt. Szétestünk, onnan meg a Realnak állt a meccs mind képében, mind lélektanilag.
Szóval köszönjük,de odaát erőlködjetek és masszírozzátok egymást. Köszi.
mi viszont úriemberek vagyunk és nem szólunk be a vendégeknek alpári módon. Egyébként én is úgy láttam ahogy írtad.....
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.26. 13:17:27

raul72 írta:Ronaldo meg lehet rosszul játszott, de ő nem bomlasztja a csapat egységet , sőt vezére a csapatnak. Míg Messi az ilyen nem akarok lejönni szitukkal nem hiszem , hogy jót tesz az öltözői hangulatnak. LE tekintélyét is az egekbe emeli. De a kérdésemre nem válaszoltatok. Mikor játszott utoljára jól nagy csapat ellen , fontos mérkőzésen ?
És Ronci? :wink: Mert nekem a tavalyi szezonból az maradt meg vele kapcsolatban, hogy fél meztelenkedik és a földön fekve ordibál, hogy "tizenegyest akarok brühühühü!!!".
Kép
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.26. 13:12:16

Tényleg vicces ez a sok önjelölt szakértő madridista, akik most itt olyan okosok, hogy majd szétdurran a fejük. Ha Messi beveri a ziccert 0-1-nél, jó esélyünk lett volna behúzni a meccset, de legalább egy x-et kihozni belőle. Aztán a tizi volt a fordulópont. Majd egy szokásos rögzített helyzetben gyengélkedés, aztán egy orbitális hiba és kész is volt. Szétestünk, onnan meg a Realnak állt a meccs mind képében, mind lélektanilag.
Szóval köszönjük,de odaát erőlködjetek és masszírozzátok egymást. Köszi.
Válasz küldése