Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.02.05. 15:22:37

veb, Tudnod kene, hogy egy kis vagy kozepcsapat sose azert esik ki, mert nem tudta megverni a nagyokat...sot, egy Getafr vagy Zaragoza, Osasuna pont arrol volt hires, hogy a Barcat vagy a Realt otthon megfogtak, de ra rgy hettel kesobb meg ugy kikaptak az 5-6 hellyel mogottuk levo ellenfeltol, mint a huzat... Ezeknek a csapatoknak a nagyok elleni es a szezon utolso 4-5 meccse a legfontosabb a szezonban. Ezeken maximalis erobedobassal odateszik magukat, hogy aztan ra egy hetre kikapjanak az ujonctol.

Es sok ilyen csapat van, amelyik otthon legendasan veszelyes a nagyokra. Ilyen a Bilbao is. Nem az szamit, hogy ok kitol kaptak ki, hanem az, hogy evrol evre elkapjak a nagyokat. Ez alapjan nem lehet kijelenteni, hogy nyernunk kell, hiszen a Bilbao minden evben kikap a 10-18. helyezett csapatoktol, es ennek ellenere mindig elkapjak valamelyik sztarcsapatot...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.05. 15:12:13

danianevem írta:
visca el barca írta:ha egy olyan csapatot nem tudunk megverni otthon, aki kikapott az elchetől meg a cordobától, meg is érdemeljük...
Idegenben játszunk velük.
tudom h idegenben játszunk, csak hülyén írtam :oops: szóval a bilbao otthon kapott ki az elchétől meg a cordobától is, ezért nekünk is meg kell verni "otthon" őket
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.02.05. 14:24:04

csababarca írta:Ahogy a másik Csabi is írta lentebb, én is azt gondolom,hogy most annyira adná magát a real bukás, hogy tuti hozzák valahogy a meccset.
Sajnos én is inkább ezt érzem... :(
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.05. 13:16:49

visca el barca írta:
danianevem írta:Igazából mindegy is, a Bilbaot mindenképp "ütni" kellene, Iturraspe nélkül játszanak majd, ezzel csak javultak az esélyeink.
ha egy olyan csapatot nem tudunk megverni otthon, aki kikapott az elchetől meg a cordobától, meg is érdemeljük...
Idegenben játszunk velük. A Sociedad elleni meccs előtt úgy voltam vele, nem futunk bele mi is a késbe, aztán mégis "sikerült". Úgyhogy már óvatosabb vagyok. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.05. 13:11:10

danianevem írta:Igazából mindegy is, a Bilbaot mindenképp "ütni" kellene, Iturraspe nélkül játszanak majd, ezzel csak javultak az esélyeink.
ha egy olyan csapatot nem tudunk megverni otthon, aki kikapott az elchetől meg a cordobától, meg is érdemeljük...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.05. 13:08:35

Ahogy a másik Csabi is írta lentebb, én is azt gondolom,hogy most annyira adná magát a real bukás, hogy tuti hozzák valahogy a meccset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.02.05. 13:05:14

Jelen állás szerint, valami ehhez hasonló védelemmel tud felállni a Real az Atlético ellen:
Carvajal, Nacho, Varane, Arbeloa

Ha Arbeloa helyett Marcelo/Coentrao lesz végül, vagy esetleg Nacho helyére kerül az egyik szélső hátvéd, akkor is inkább az Atléticora tenném a voksomat az esélyeket nézve. A Calderónban, már ha nem rontanak el Simeoneék valamit nagyon az elején, akkor szerintem simán elcsíphetik a Realt.

Igazából mindegy is, a Bilbaot mindenképp "ütni" kellene, Iturraspe nélkül játszanak majd, ezzel csak javultak az esélyeink.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.05. 12:52:08

visca el barca írta:én amiota megy a real a tabellán csak abban bízok h egyszerűen nincs kispadjuk és majd khedirát, illarát meg a hasolnó töltelékeket kell játszatniuk. persze paraszt nem vagyok, sérüléstsenkinek nem kívánok, de ez nagyon vissza fog ütni, hogy nincs normalis cserejátékosuk.
Hidd el, ilyenkor van az, hogy mi azt gondoljuk, most majd elkapja őket az Atletico, a valóság pedig az lesz, hogy Chicarito és Khedira is gólt szerez és simán hozzák a meccset :twisted: De az is lehet, hogy Carvajal is beköszön.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.05. 12:32:02

Leon írta:
visca el barca írta: ráadásul marcelo megkapta az 5. sárgáját (amire fellebeznek és majd eltörlik :mrgreen: )
És Ronaldonak is jár 2 ajándék tizi a 2 kihagyott meccse miatt,remélem az Atletico elleni mérkőzésen a kezdő sípszó után rögtön elvégezheti őket! :mrgreen:
igen, de hát ez is annyira alap, hogy le sem kell írni. :mrgreen:

én amiota megy a real a tabellán csak abban bízok h egyszerűen nincs kispadjuk és majd khedirát, illarát meg a hasolnó töltelékeket kell játszatniuk. persze paraszt nem vagyok, sérüléstsenkinek nem kívánok, de ez nagyon vissza fog ütni, hogy nincs normalis cserejátékosuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2015.02.05. 12:28:26

Leon írta:
visca el barca írta: ráadásul marcelo megkapta az 5. sárgáját (amire fellebeznek és majd eltörlik :mrgreen: )
És Ronaldonak is jár 2 ajándék tizi a 2 kihagyott meccse miatt,remélem az Atletico elleni mérkőzésen a kezdő sípszó után rögtön elvégezheti őket! :mrgreen:
Azért jó tudni, hogy van egy barcás, aki jobban örül a Ronaldo tizinek, mint mi. :lol: :lol: :lol:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.05. 12:05:04

visca el barca írta: ráadásul marcelo megkapta az 5. sárgáját (amire fellebeznek és majd eltörlik :mrgreen: )
És Ronaldonak is jár 2 ajándék tizi a 2 kihagyott meccse miatt,remélem az Atletico elleni mérkőzésen a kezdő sípszó után rögtön elvégezheti őket! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.05. 11:32:00

hámesz lábtörés, minimum 2 hónap, de lesz az 3 is
ramos combsérülés 3 hét....

kezdenek durván kidőlni, pepe se lesz, ráadásul marcelo megkapta az 5. sárgáját (amire fellebeznek és majd eltörlik :mrgreen: )

a szombati nap vízválasztó lesz... jó lenne ha az atletico elcsípné őket...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.03. 15:13:41

Capon írta:Annyira óvodás és erőltettet amit ezzel a két játékossal művelnek.
Ahogy hank1ee is írta, ennek a témának mindig lesz táptalaja és vevő közönsége. Sajnos, amíg BLIKKet vesznek az emberek és VV-t néznek, ez a hiszti is marad.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.02.03. 15:04:21

MateLona írta:„Ő a világon a legjobb, nem is lehet összehasonlítani mással. 1 milliárd font a kivásárlási ára, úgyhogy ennyit is ér, lehetetlen lenne megvenni. De ha bármi okból a Real Madrid el akarná adni holnap 300 millió fontért, biztos lenne, aki ennyiért elvinné”" (Jorge Mendes CR7-ről)
Ez minden bizonnyal igaz, de azért kíváncsi lennék, ki is lenne a szerencsés (mármint a margiton kívül..)! :mrgreen:
Nem véletlen az a 300 milliós benyögés.
Ha Messit a Chelsea-vel 250 milliós összeg kapcsán hozták hírbe, akkor most Cuncit 300 millióért is elvinnék...
Annyira óvodás és erőltettet amit ezzel a két játékossal művelnek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.03. 14:54:20

Az eltiltását tölti, valamivel be kell kerüljön a hírekbe. Amúgy nem olyan hülye ez a Mendes, biztos van, aki ezt el is hiszi.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MateLona
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015.01.01. 18:48:53
Tartózkodási hely: A Nap alatt.

2015.02.03. 14:39:27

„Ő a világon a legjobb, nem is lehet összehasonlítani mással. 1 milliárd font a kivásárlási ára, úgyhogy ennyit is ér, lehetetlen lenne megvenni. De ha bármi okból a Real Madrid el akarná adni holnap 300 millió fontért, biztos lenne, aki ennyiért elvinné”" (Jorge Mendes CR7-ről)
Ez minden bizonnyal igaz, de azért kíváncsi lennék, ki is lenne a szerencsés (mármint a margiton kívül..)! :mrgreen:
"A Barça egy kultúra, egy vallás, valami más. " - Thierry Henry
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2015.01.31. 16:42:37

otthon mi is ki fogjuk pipálni
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 16:40:02

hát akkor mára ennyi volt :D úgy látszik ezt a hurka socit velünk ellentétben ők kipipálják.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.01.31. 16:27:15

Beles nem kapott tizit erre. Ő még nem Roncika
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.31. 16:08:45

sociedad sokáig bírta megtartani a gyorsan szerzett előnyt.. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.30. 20:21:23

Chino írta:
hank1ee írta:Mindkét csapat meg tudja fogni a nagyokat, remélem az egyik legalább elvisz tőlük néhány pontot. Ha így lenne és mi sorra nyernénk a meccseinket, a Clásicon meg is előzhetnénk őket és bajnokok lehetnénk, bár az még nagyon messze van. De van egy olyan érzésem, hogy megelőzzük őket a végén.
ha a Realtól nem kapunk egy ötöst és talán odaérhetünk a Bl-selejtezős helyre. Arról nem beszélve, hogy a top 5-ös csapatokat meg se közelítjük
Kár, hogy én ilyeneket egyszer nem mondtam. A hozzászólásodnak kb. annyi értelme volt, mint nekem elolvasni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.30. 19:42:26

hank1ee írta:Mindkét csapat meg tudja fogni a nagyokat, remélem az egyik legalább elvisz tőlük néhány pontot. Ha így lenne és mi sorra nyernénk a meccseinket, a Clásicon meg is előzhetnénk őket és bajnokok lehetnénk, bár az még nagyon messze van. De van egy olyan érzésem, hogy megelőzzük őket a végén.

Pffú milyen pálfordulat lett itt hirtelen. 2-3 fordulóval ezelőtt még az ment, hogy Lucho takarodjon el, a ligában meg örüljünk, ha a Realtól nem kapunk egy ötöst és talán odaérhetünk a Bl-selejtezős helyre. Arról nem beszélve, hogy a top 5-ös csapatokat meg se közelítjük, a csoportgyőzelem is csak mák meg egy nagy bravúr volt.
Most meg, azt a Realt, aki egy hónapja legalább 3 szinttel volt fölöttünk már be fogjuk előzni. =D>
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.28. 19:34:24

Arra leszek igazából kíváncsi vajon a csapatok megpróbálnak e rátartani CR-re ezek után. Kicsit látszik, hogy a srác fejben szét van esve. A játéka se volt meggyőző az utolós 2-3 meccsén. Kíváncsi vagyok elkezdik e ennél is jobban faragni.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.28. 19:23:18

Bob_Marley írta:Tavaly is ugyanez volt és pillanatok alatt repült el itt is ott is 4-5 pont. Pont hogy rég nem volt ennyire erős a Valencia a Sevilla, Villareal vagy éppen az Atletico Madrid. És a régi fellegvárak ahol mindig benne van a pontvesztés továbbra is megvannak. Majd mikor jön a szezon vége a sérülések a fáradtság akkor térjünk vissza erre. Nem a szezon elején vagy a közepén kell brillírozni, hanem oda kell érni a végére. Jó példa a RM, mennyire mindenki ki volt hogy jaj Istenem megvertek xy-t 4:0-ra...Kit érdekel ugyanannyi pontot kapnak mint mi pl a Valencia elleni 1:0-ért, aztán most meg lépni nem bír 1-2 emberük. Óvatosan kellene jósolgatni, főleg mikor 9-10 hónapos intervallumról beszélünk.

@S.Agüero
2 meccs többet ér mint a maradék 36?...Sokat értünk tavaly is hogy vertük őket oda-vissza....Nem csak azok a döntőek így helyesebb. Nem a RM ellen vagy az Atletico ellen ment el a bajnokság...Granada? Levante? Atletico speciális, a bajnoki döntő matt, de tehettünk volna érte bőven, hogy az 1-1 is elég lett volna.
Én az utolsó pillanatban Elche-Barca 0-0-nál fogtam nagyon a fejem :|
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.28. 17:40:16

Tavaly is ugyanez volt és pillanatok alatt repült el itt is ott is 4-5 pont. Pont hogy rég nem volt ennyire erős a Valencia a Sevilla, Villareal vagy éppen az Atletico Madrid. És a régi fellegvárak ahol mindig benne van a pontvesztés továbbra is megvannak. Majd mikor jön a szezon vége a sérülések a fáradtság akkor térjünk vissza erre. Nem a szezon elején vagy a közepén kell brillírozni, hanem oda kell érni a végére. Jó példa a RM, mennyire mindenki ki volt hogy jaj Istenem megvertek xy-t 4:0-ra...Kit érdekel ugyanannyi pontot kapnak mint mi pl a Valencia elleni 1:0-ért, aztán most meg lépni nem bír 1-2 emberük. Óvatosan kellene jósolgatni, főleg mikor 9-10 hónapos intervallumról beszélünk.

@S.Agüero
2 meccs többet ér mint a maradék 36?...Sokat értünk tavaly is hogy vertük őket oda-vissza....Nem csak azok a döntőek így helyesebb. Nem a RM ellen vagy az Atletico ellen ment el a bajnokság...Granada? Levante? Atletico speciális, a bajnoki döntő matt, de tehettünk volna érte bőven, hogy az 1-1 is elég lett volna.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése