Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.08. 19:03:28

Khedrinho is megsérült. Depor ellen lesz egy combos Isco, Illara, Lukász, Kroos kp.
Szerencséjük, hogy így jön most a sorsolásuk.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.08. 18:52:13

palesz77 írta:
Chino írta:Annyira azért nem búslakodtak a srácok, az a lényeg.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2393543" target="_blank
Mondjuk ezt én annyira pont nem tartom gáznak, 150 embert gondolom már vagy 1 hónapja leszervezte, egy "munkahelyi fiaskó" miatt jó hogy nem mondta le.. Amit a pályán nyújtott inkább volt gáz szerintem, mint ez. :D

Ugyanarra a napra szervezni a bulit szerintem elég gáz, de a lényeg, hogy fele ekkora lelkesedéssel és intenzitásal nem 4:0 lett volna az eredmény.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.08. 18:34:39

Chino írta:Annyira azért nem búslakodtak a srácok, az a lényeg.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2393543" target="_blank
Képzelem mekkora bulit csaphattak a Barca-Real 5-0 után,vagy a Real -Barca 2-6 után,szerintem Ronaldo ide kapott is külsős (mint Man U játékos) meghívót,hogy már előre szokja az ilyen jó kis partikat!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.08. 17:58:12

Chino írta:Annyira azért nem búslakodtak a srácok, az a lényeg.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2393543" target="_blank
Mondjuk ezt én annyira pont nem tartom gáznak, 150 embert gondolom már vagy 1 hónapja leszervezte, egy "munkahelyi fiaskó" miatt jó hogy nem mondta le.. Amit a pályán nyújtott inkább volt gáz szerintem, mint ez. :D
csababarca írta:De nem érted Palesz? Farkasék barcadrukkerek,ezt a statot nyilván ők készítették,hogy Messinek kedvezzenek. Szegény Ronaldot akarják rossz színben feltüntetni. Holott igenis volt jó megmozdulása a meccsen, mindkét félidő végén lekullogott a pályáról. ezt bezzeg mélyen elhallgatják.
Ja így már értem! :D Szoknom kell még ezt a sok médiamegvezetést, eddig figyelmen kívül hagytam, de mostantól hagyom magam befolyásolni, csak még nem egészen értem sokszor hogy működik.. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.08. 17:40:52

Chino írta:Annyira azért nem búslakodtak a srácok, az a lényeg.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2393543" target="_blank
Végül is, legalább nem ötöt kaptak. :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.08. 17:31:08

Annyira azért nem búslakodtak a srácok, az a lényeg.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2393543" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.08. 15:27:45

palesz77 írta:
csababarca írta: Matyika, csalódtam benned. Azt hittem te legalább nem hagyod magad megvezetni a sport tv, hegyi, farkas norbi-vonal által.
Aljas búlvár koholmány ez a kép, csak Messit akarják jobb színben feltüntetni.
Én össze vagyok zavarodva, Farkasék nem Barcadrukkerek? :lol: Most akkor kiket vezet meg a média, minket vagy Reálékat?? Nem értem én ezt már.. :? :mrgreen:
Mindenkit.
De nem érted Palesz? Farkasék barcadrukkerek,ezt a statot nyilván ők készítették,hogy Messinek kedvezzenek. Szegény Ronaldot akarják rossz színben feltüntetni. Holott igenis volt jó megmozdulása a meccsen, mindkét félidő végén lekullogott a pályáról. ezt bezzeg mélyen elhallgatják.


Simeone személye kérdéses, tegnap megmutatta,hogy focizni is tudnak, ha kell, de azért ne feledjük,hogy ott sose volt és lesz akkora nyomás rajta mint itt lenne. Kvázi "megváltóként" érkezne, ennek meg szinte lehetetlen megfelelni.
De persze elnézném itt, kevesebb cigánykodással fűszerezve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.02.08. 15:04:29

csababarca írta:
S.Agüero írta:kép
Matyika, csalódtam benned. Azt hittem te legalább nem hagyod magad megvezetni a sport tv, hegyi, farkas norbi-vonal által.
Aljas búlvár koholmány ez a kép, csak Messit akarják jobb színben feltüntetni.
Én össze vagyok zavarodva, Farkasék nem Barcadrukkerek? :lol: Most akkor kiket vezet meg a média, minket vagy Reálékat?? Nem értem én ezt már.. :? :mrgreen:

Amúgy elég komoly stat, hatalmas formában tért vissza, jobb is hogy játszhatott.
lui1698 írta:A játék pedig, úgy gondolom, hogy nem lenne ilyen, mint az Atleti-é. Ott erre jó a nagyon ellen a keret, de azért ahol ennyi zseni van, nem fog nekiállni bekkelni, meg fát vágatni.
José is ezt csinálja olyan kerettel is, ahol támadófocit lehetne játszatni.. Lucho se rossz motivátor - Messi is hogy felpörgött mióta itt van, Pique is önmagára talált, ilyen téren nincs baj vele szerintem -, a védekezést ő is összerakta nagyjából. A támadófocit nem tudja olyan szinten összehangolni csak ő sem, mint azt itt elvárnánk, szerintem erre Cholo se lenne képes. Nem véletlenül alakította ki ilyenre a keretét most is, idén már igazolhatott volna labdaművészeket is ha akar szerintem, neki mégsem azok kellettek..

Persze aztán lehet jól sülne el, de szerintem őt nem a mi focinkra találták ki.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.08. 15:04:03

csababarca írta:Matyika, csalódtam benned. Azt hittem te legalább nem hagyod magad megvezetni a sport tv, hegyi, farkas norbi-vonal által.
Aljas búlvár koholmány ez a kép, csak Messit akarják jobb színben feltüntetni.
Végre valakinek felnyílt már a szeme. A gusztustalan katalán média hosszú évek óta ezt csinálja. Eladtak egy nem jóképű, alacsony focistát úgy, mint ha jó lenne közben meg semmi.
Nem nagyon látom azokat a híreket, hogy tegnap Messi se csinált semmi az Atletico ellen. Olyan volt, mint ha pályán se lett volna. :roll:
ennek ellenére én még mindig tartom, h nem lenne jó ide. bár biztos tudna ő más focit is játszatni, de sztem vhogy nem működne. meg amugy sem jönne ő ide.
Persze, szerintem se jönne, csak így elméletben eljátszani jó a gondolattal.
De így nem is nagyon látok más csapatot, ahol el tudnák képzelni őt. Jobban belegondolva, ha nem jön valami hatalmas visszaesés, akkor hosszú ideig lehet még edző Madridban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.02.08. 15:03:01

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/bar ... ti-2393585" target="_blank

"A tavaly légiósnak álló fiatal magyar elmondta, hogy a barátságos légkör döntött a katalánok javára a Real Madrid ellenében, amelyre a csillogás, a fényűzés volt jellemző."

Nem Tajti Matyi az első eset, ezeket Borja Valero is elmondta: http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... na-2374695" target="_blank

Pont ez az a mentalitás, amiért a Madriddal sosem tudnék komolyan szimpatizálni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.08. 15:00:04

tegnap nekem is vmi hasonló gondolat jutott eszembe mint luinál. bár még mindig próbálom magam tartani a zsák a foltját sztorihoz, de egyre nehezebben megy. azért valljuk be, hogy top játékosok nélkül, a semmiből felrántott egy közel világklasszis csapatot. van nekem egy milan szurkoló barátom, aki amugy hót' tesz az egész spanyol focira, soha nem érdekelte sem a barca, sem a real, sem a messi vs zselé összehasonlítgatás, ráadásul eléggé érti a témát, sokat adok a véleményére, és bár soha nem szokott nagyzolni tegnap kerekperec kijelentette, hogy kb 10x jobb edzőnek tartja mint azt a guardiolát, aki hát ugye tudjuk hogy érte el a sikereit.

ennek ellenére én még mindig tartom, h nem lenne jó ide. bár biztos tudna ő más focit is játszatni, de sztem vhogy nem működne. meg amugy sem jönne ő ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.08. 14:39:27

S.Agüero írta:Kép

Matyika, csalódtam benned. Azt hittem te legalább nem hagyod magad megvezetni a sport tv, hegyi, farkas norbi-vonal által.
Aljas búlvár koholmány ez a kép, csak Messit akarják jobb színben feltüntetni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.08. 14:28:05

Leginkább az első pont miatt lennék rá itt kíváncsi. Nagyon sokszor gond nálunk, hogy lötyögni mennek fel a srácok, ezekért Simeone kivégezné őket a helyszínen.
A játék pedig, úgy gondolom, hogy nem lenne ilyen, mint az Atleti-é. Ott erre jó a nagyon ellen a keret, de azért ahol ennyi zseni van, nem fog nekiállni bekkelni, meg fát vágatni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.02.08. 14:19:35

Cholo-t meg megnézném nálunk, ezt halál komolyan mondom.
én is kíváncsi lennék rá, pont abban a 3 dologban erős, amiben a barcelona gyenge.

1. akarat, tűz
2. védekezés
3. rögzített szituációk
+1 : talán még messi is tisztelné.

fogalmam sincsen, mi kerekedne ki belőle, szerencsés esetben tudna a csapat gyengeségein javítani, újra feltüzelni a csapatot, de nem tűnne el a csapatból az a stílus, amiért szeretjük.
szerencsétlen esetben viszont... :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.08. 14:18:22

lui1698 írta:Egyre inkább kezd foglalkoztatni ez az őrült ember az Atleti kispadján. Pontosabban kispadja előtt, mert ugye nem sűrűn teszi le magát a meccseken.
2011 óta azért szépen odakormányozta a csapatát a két nagy mellé, és gyakorlatilag most már elég hosszú ideje ott is tartja azt. Azelőtt még szerintem álmodni se álmodtak a matracosoknál ilyenről, hogy egy Real-t aminek a szertárosát is 200 misiért igazolták szinte, úgy elverjék, hogy hazáig füstöljön. A sok sérülés persze közrejátszott vendég oldalon, de azért a csodálatosviláglegjobbjapáratlanrekorderjobbmintakárki geretbél-benzema-cé trió ott volt. Pontosabban a kezdőbe nevezte őket Carletto, csak ugye a pályán már nem igazán sikerült olyat alkotni, amit észre is vett volna az ember. (esetleg, ha szájba szratják magukat egy verébbel talán)
Védelemben meg az aranylabdás, valaha élt legnagyobb védő is csak kamillázott, hogy most akkor hogy is van az, hogy 20 perc alatt Iker már másodszor kaparja ki a labdát.
Az Atleti meg minden labdára habzó szájjal ment, és meg is lett az eredménye. Pontban most 4-re feljöttek a Real-ra, bennünket pedig egyelőre beértek.
Cholo-t meg megnézném nálunk, ezt halál komolyan mondom. Én nem nagyon láttam még ilyen fanatikus edzőt, aki így meccsel végig, mint ő. Így űzi az embereit, még a közönséget is irányítja szinte.

@Matyika, ez a kép fotosopp. Én láttam az eredetit, amit a márká hozott le. Minden nulla előtt szerepelt egy egyes. Ezt csak a mocskos uefalonista sport csinálta ilyenre.
Ha Simeone nem ezt a vagdalózó játékot nyomatná nálunk is, én is elnézegetném, de erre kevés az esély.

Utolsó két sor meg made my day. :mrgreen:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.02.08. 14:14:00

Egyre inkább kezd foglalkoztatni ez az őrült ember az Atleti kispadján. Pontosabban kispadja előtt, mert ugye nem sűrűn teszi le magát a meccseken.
2011 óta azért szépen odakormányozta a csapatát a két nagy mellé, és gyakorlatilag most már elég hosszú ideje ott is tartja azt. Azelőtt még szerintem álmodni se álmodtak a matracosoknál ilyenről, hogy egy Real-t aminek a szertárosát is 200 misiért igazolták szinte, úgy elverjék, hogy hazáig füstöljön. A sok sérülés persze közrejátszott vendég oldalon, de azért a csodálatosviláglegjobbjapáratlanrekorderjobbmintakárki geretbél-benzema-cé trió ott volt. Pontosabban a kezdőbe nevezte őket Carletto, csak ugye a pályán már nem igazán sikerült olyat alkotni, amit észre is vett volna az ember. (esetleg, ha szájba szratják magukat egy verébbel talán)
Védelemben meg az aranylabdás, valaha élt legnagyobb védő is csak kamillázott, hogy most akkor hogy is van az, hogy 20 perc alatt Iker már másodszor kaparja ki a labdát.
Az Atleti meg minden labdára habzó szájjal ment, és meg is lett az eredménye. Pontban most 4-re feljöttek a Real-ra, bennünket pedig egyelőre beértek.
Cholo-t meg megnézném nálunk, ezt halál komolyan mondom. Én nem nagyon láttam még ilyen fanatikus edzőt, aki így meccsel végig, mint ő. Így űzi az embereit, még a közönséget is irányítja szinte.

@Matyika, ez a kép fotosopp. Én láttam az eredetit, amit a márká hozott le. Minden nulla előtt szerepelt egy egyes. Ezt csak a mocskos uefalonista sport csinálta ilyenre.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.02.08. 14:03:56

Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.02.08. 13:23:26

bence-barca írta:
daffy írta: Kifejezetten nem kedvelem Ronaldot,így nem érzem,hogy kifogásokat kéne gyártanom. Ha nem gondolnám,hogy nem oké a térde,nem írnám le.
Nem is feltétlen rád értettem, hanem úgy unbloc, mert mint írtam most ezt olvasom több helyen is. Természetesen elfogadom a véleményed, de részemről ez a felvetés sántít, h pont most jött elő. :)
Meg amit írtam is, h részben biztos köze van a rossz formájához, de szvsz nem akkora mértékben.
Miért, nem teljesen logikus összefüggés? Azt mindannyian tudjuk, hogy tud focizni, a hullámvölgyes dologban is van valami, amit írtál, de korábban már eszembe jutott, hogy ha Ronaldo tényleg annyi munkával a világ egyik legjobbja, és olyan fanatikus, akkor simán elvetheti a sulykot.Nekem az igazi Ronaldoról a 98-as VB az első emlékem, ahol megsérült a térde, erőltették (állítólag szponzori nyomásra?), sosem láttam már úgy játszani, mint ahogy az ódák zengtek róla (persze meg-megcsillant, de az már nem sokra volt elég...).

Viszont, ha most reálos lennék, biztos agyonütne az ideg. Ez a Ronaldo buli azért nem gyenge egy ilyen meccs után. Nem azt mondom, hogy ne örömködjön, szülinapja van így is-úgy is, de kisebb hírverés mellett is mehetett volna. A pályán mutatott teljesítményére meg még rárak egy lapáttal a hozzáállása. Úgy tűnik nem kell majd ezt leszájkaratézni, hogy Messi vagy CR. Kicsit fejébe szállt a 3. aranylabda is, kíváncsi vagyok fog-e tudni változtatni.

Ellenben Messiben kellemesen csalódtam. Azt látom, amire a legkevésbé számítottam, hogy visszalép a gólszerzéstől, nem erőlteti, ha jön, jön, ha nem, nem. Nem kell a verseny Cével. Ez pedig szerintem nagyon hasznos, ráadásul a Realt ezért is lehet befogni szerintem, mert lehet, hogy csapat szinten hatékonyabb, ha Messi kevesebb gólt lő, de több gólpasszt ad (vagy az előkészítésben vesz részt).

A legszebb az egészben, hogy madridomék mennyire lealázták saját magukat. Most megy az szitkozódás, hogy ez a hozzáállás elfogadhatatlan, de eddig legalább jöttek a gólok. Persze eddig alig emlegette 1-2 normálisabbja, hogy ez így nem jó, addig Ronci a császár, Pelé-Maradona egy senki hozzá képest, csak Puskás Öcsi, mert az Reálos volt, amúgy az sem. Amikor Messi aranylabdát nyer, akkor a laszti egy röhejes, semmit nem érő, reklám vacak, különben is a gnóm csak akkor lesz valaki, ha majd VB-t nyer, addig egy kupac kis semmi. Aztán azt a szörnyű válogatottat is hátára kéne tudni venni, de persze csak a szerencsés sorsolásnak köszönhetően jutottak el a döntőig, ha ők is a világverő USA-val meg Ghánával kerültek volna egy csoportba, akkor -6 ponttal és az 5. helyen végeznek. Az, hogy Cé, egy nem olyan gyenge válogatottban világversenyen jóformán semmit nem mutat, az nem az ő hibája, ő csak egy áldozat. Nevetséges szintre tudnak süllyedni egyesek, egy focista miatt, aki igazából tesz rájuk magasról és csak a zsebe megtömésére tartja a rajongókat.

Ettől függetlenül szerintem a Real az esélyesebb a bajnokságra, bár a sérülések megkavarják a dolgot. Ha az itt hangoztatott állítás igaz, miszerint LE-nek semmi köze a meccsekhez, akkor ez a jó széria is olyan lufi, ami könnyen kipukkad. A Real szezonjának első része pedig jól felépítettnek tűnt, azért 22 meccses győzelmi sorozat, nagy gólkülönbségekkel, kevés kapott góllal. A rossz szakasznak is véget kell érnie. Én beáldoznám valamennyire ezt a bajnokságot arra, hogy beépüljenek fiatalok, kísérletezgetni, formába lendíteni egyeseket. Ha a madrid meg elcézi az legyen az ő bajuk essen az ölünkbe a bajnokság (meg őszintén szólva azt sem bánnám, ha más nyerné a bajnokságot, a futball világnak rosszat tett ez a Barca-Real hegemónia, harc, hírverés mittomén). Csak verjük meg őket a Classicón, és ne nyerjék meg a BL-t. Persze nem bánnám, ha a Barca nyerné a bajnokságot, de legyen már úgy, hogy a Bilbao nyer ma, és úgy sikerül behúzni :D
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2015.02.08. 13:01:44

Félrefordítás.Ronaldo a terhes anyák és a cuki kölyökkutyák védőszentje,ő ilyet soha nem mondana. :lol:
Ezen igazán jót nevetten :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.02.08. 11:56:36

StickyFingaz írta:
MessiNeymarSuarez írta:Megjött az Ibra által bevezetett újságíró alázás mánia:
Sebas Guim: Mit akartál szimbolizáni azzal, hogy megsimogattad a klub VB emblémát a mezeden a Córdoba ellen?
CR: Te most a Córdoba ellen meccsről akarsz beszélni, vagy a mairól? Ez már negyed éves téma.
Sebas Guim: Azért kérdeztem, hogy elmond mire gondoltál...
CR: Mit mondjak el? Ha intelligens újságíró lennél, akkor a mai eseményekről kérdeznél.
Sebas Guim: *néz döbbent szemekkel*.
CR: Te buta vagy, bocs.


Valahogy nemigazán megy neki ez a dolog :mrgreen: =D>
Ibra csak szimplán szivatta, plusz vigyorgott is hozzá a végén, de nem butázta le, és nem mondta azt hogy nem intelligens. [-X

Félrefordítás.Ronaldo a terhes anyák és a cuki kölyökkutyák védőszentje,ő ilyet soha nem mondana. :lol:
Nem tehet róla, idegállapotba vót.

Más: Ha valaki mondjuk a klasszikus után azt nondja, hogy mi háromszor verjük meg zsinórban az Atleticot, ők meg ekkora zakót kapnak tőlük, megmosolyogtam volna. A Valencia elleni meccs óta nagyon szét estek, ki kell használnuk ezt az alkalmat, mert nem hinném, hogy sokáig lennének még hullámvölgybe.
Mivel nem nagyon néztem a meccseiket mostanában, nem tudom mi lehet a baj, gondolom daffy írásában lehet az igazság.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2015.02.08. 10:25:21

MessiNeymarSuarez írta:Megjött az Ibra által bevezetett újságíró alázás mánia:
Sebas Guim: Mit akartál szimbolizáni azzal, hogy megsimogattad a klub VB emblémát a mezeden a Córdoba ellen?
CR: Te most a Córdoba ellen meccsről akarsz beszélni, vagy a mairól? Ez már negyed éves téma.
Sebas Guim: Azért kérdeztem, hogy elmond mire gondoltál...
CR: Mit mondjak el? Ha intelligens újságíró lennél, akkor a mai eseményekről kérdeznél.
Sebas Guim: *néz döbbent szemekkel*.
CR: Te buta vagy, bocs.


Valahogy nemigazán megy neki ez a dolog :mrgreen: =D>
Ibra csak szimplán szivatta, plusz vigyorgott is hozzá a végén, de nem butázta le, és nem mondta azt hogy nem intelligens. [-X

Félrefordítás.Ronaldo a terhes anyák és a cuki kölyökkutyák védőszentje,ő ilyet soha nem mondana. :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.08. 10:07:04

daffy írta: Kifejezetten nem kedvelem Ronaldot,így nem érzem,hogy kifogásokat kéne gyártanom. Ha nem gondolnám,hogy nem oké a térde,nem írnám le.
Nem is feltétlen rád értettem, hanem úgy unbloc, mert mint írtam most ezt olvasom több helyen is. Természetesen elfogadom a véleményed, de részemről ez a felvetés sántít, h pont most jött elő. :)
Meg amit írtam is, h részben biztos köze van a rossz formájához, de szvsz nem akkora mértékben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.02.08. 09:25:49

bence-barca írta: Értem, köszi!
Ismét azt írnám, h tényleg nem bántásból vagy ellened, de azért mégiscsak elég kifogás szaga van, mert amilyen őszt produkált.... az Irinás dolog azt mondom okés, abban vt vmi mert nyilván egy többéves kapcsolata vége szakadt, ez lelkileg megviseli ami kihat a pályára. De ez a térdes - bármennyire is igaz részben - most jött elő, amikor hozza a rossz meccseit hirtelenjében inkább hangzik úgy, h keresik az emberek a kifogásokat, miért játszik rosszul. Holott elfelejtik, h ő sem egy gép, vmikor beeshet egy hullámvölgy. Persze nem jó látni, meg nem tud az ember beletörődni ilyen évek után, de egyszer mindenkit elér ez. Én szerintem a mostani rossz formájában csak kis részben van benne a térde. Őt is elérte a rossz forma és mivel nincsenek hozzászokva ehhez az emberek, ezért "szeretnék", h a térde miatt legyen.
Kifejezetten nem kedvelem Ronaldot,így nem érzem,hogy kifogásokat kéne gyártanom. Ha nem gondolnám,hogy nem oké a térde,nem írnám le.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.08. 00:21:15

Megjött az Ibra által bevezetett újságíró alázás mánia:
Sebas Guim: Mit akartál szimbolizáni azzal, hogy megsimogattad a klub VB emblémát a mezeden a Córdoba ellen?
CR: Te most a Córdoba ellen meccsről akarsz beszélni, vagy a mairól? Ez már negyed éves téma.
Sebas Guim: Azért kérdeztem, hogy elmond mire gondoltál...
CR: Mit mondjak el? Ha intelligens újságíró lennél, akkor a mai eseményekről kérdeznél.
Sebas Guim: *néz döbbent szemekkel*.
CR: Te buta vagy, bocs.


Valahogy nemigazán megy neki ez a dolog :mrgreen: =D>
Ibra csak szimplán szivatta, plusz vigyorgott is hozzá a végén, de nem butázta le, és nem mondta azt hogy nem intelligens. [-X
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.07. 23:45:41

daffy írta: Ez nem friss problémája. Hogy pontosan mi is a gond,az úgy tudom nem derült ki. De sokszor látni,hogy lecserélik és már jegelik is neki. Időnként odakap. Ez egy sok hónapos dolog már,talán egy éves is simán. Kéne neki egy üres nyár és kikúrálni,megműttetni ha szükséges. Ha pedig olyan az ügy,akkor meg eladni a briteknek.
A vb-re nem kell kifogás. Térdtől függetlenül is egy rakás fos a portugál csapat,soha nem lesz esélye vb-t nyerni.
Értem, köszi!
Ismét azt írnám, h tényleg nem bántásból vagy ellened, de azért mégiscsak elég kifogás szaga van, mert amilyen őszt produkált.... az Irinás dolog azt mondom okés, abban vt vmi mert nyilván egy többéves kapcsolata vége szakadt, ez lelkileg megviseli ami kihat a pályára. De ez a térdes - bármennyire is igaz részben - most jött elő, amikor hozza a rossz meccseit hirtelenjében inkább hangzik úgy, h keresik az emberek a kifogásokat, miért játszik rosszul. Holott elfelejtik, h ő sem egy gép, vmikor beeshet egy hullámvölgy. Persze nem jó látni, meg nem tud az ember beletörődni ilyen évek után, de egyszer mindenkit elér ez. Én szerintem a mostani rossz formájában csak kis részben van benne a térde. Őt is elérte a rossz forma és mivel nincsenek hozzászokva ehhez az emberek, ezért "szeretnék", h a térde miatt legyen.
Válasz küldése