Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.24. 10:41:09

Mondjuk azt ne mértem, hogy Albiol miért közlekedhetett a pályán végig.
Ha az első neki írt sárgát nem ő kapta, akkor meg miért kellett 3belépőig várni az elsővel? :D
Pepe nélkül is ment azért az alattomos hülyeség a Madrid részéről, elég ha Coentrao-ra gondolunk, aki romantikus fekvő keringőre kérte fel Messit, vagy Albiol ténykedésére.

Sajnos több volt a 2 csapat között, mint azt az eredmény tükrözi, de még így is nyerni kell Madridban és ennyi.

Özilről az a véleményem, hogy jó nagy alibi játékos. Van 10ből 2-3olyan meccse, amire azt mondom, hogy na ez igen, a többiben alig lehet észrevenni.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 10:38:47

daffy írta: mégis ők nyerték a bajnokságot nincs megtiltva a barcának sem,hogy kitömjék a kicsiket. ezt a rekordot nem elismerni nagyon butaság lenne
Senki nem is vitatja,az övéké,DE amíg az első komolyabb ellenfél ellen kakis lesz a naci addig mit ér??? komoly csapatot 10 éve nem vertek ki a BL-ből,azért egy CSZKA és utána egy APOEL az valami óriási sorsolás,előtte meg Lyon volt és most hirtelen meg nem mondom ki,azelőtt meg asszem 8 év nyolcaddöntőzés,egyszerűen valami még mindig nincs rendben Madridban.. Isten se tudja.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.08.24. 10:31:35

Mezner2 írta: Más: Özilről mi a vélemény???? Engem megvett a srác,bedőltem neki első évében,azóta komoly meccsen másodpercei sem voltak(ill. de volt egyszer mikor gólpasszt nyomott Roncinak)hihetetlen kevés ő karmesternek oda.
Özilről annyi a vélemény, hogy nem véletlen nem vette meg Guardiola, pedig le is volt zsírozva a transzfere. Vannak jó meccsei (támadásban), de sokszor teljesen észrevehetetlen, védekezésben meg akkor is nettó emberhátrány, ha épp formában van... Az EB szereplése jól példázta mi a baj vele. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.08.24. 10:22:13

Mezner2 írta: Mou az edző...
Könyörgöm senki ne jöjjön azzal,hogy gólrekordot döntöttek tavaly..kitömték a kicsiket,akiknek kb. annyi a költségvetésük mint messi havi fizuja (sarkítva van és eltúlozva remélem senki nem ragadja ki)Meg fogjuk vajh élni,hogy a Madrid egy hozzá hasonló kaliber ellen irányítani,ne adj isten támadni fog,mert sokszor olyan beszari taktikával mennek ki,hogy meg kell töröljem a szemem,hogy tényleg ők játszanak-é.
mégis ők nyerték a bajnokságot nincs megtiltva a barcának sem,hogy kitömjék a kicsiket. ezt a rekordot nem elismerni nagyon butaság lenne
A 2. félidőben megpróbáltatok pörögni, de az, hogy mi irtó gyengén játszottunk...na ezt meg te nem gondolod komolyan.
nekem is elég hónaljszagú volt néha a barca focija is.
real részről nem tudom eldönteni,hogy a bekkelés megint minek volt köszönhető. vagy azt tudom elképzelni,hogy a csapat nem elég kipihent a letámadáshoz,nincs olyan helyzetben,hogy egy saját focinak nevezett akármit felvállaljon vagy azt,hogy ez ismét a mourinho-faktor és inkább a biztonságra megy és majdcsak bemegy 1-2 lövés elöl. a real komoly erősítésre szorul,ezt még a vak is látja,mert eredményben közel volt a barca,de játékba messze. nem értek néhány dolgot,de a legnagyobb bajom,hogy ez az albiol fiú mit keres varane előtt a sorban. értem én,hogy fiatal és tapasztalatlan,de albiol meg béna. özil nyakára kellene egy fiatal,tehetséges játékost hozni,mert ezt a szintet nem bírja el a csapat még egy évig. maicon is remek lenne 5 milláért arbeloa mögé-mellé-helyett.
én azt mondom,a tegnapi alapján olyan 2,max 3 volt a két csapat között,szerencsére nem jött ki
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2012.08.24. 10:19:00

Kicsit a tegnapi meccsről:

Érzésem szerint,ezzel a játékkal nem fogjuk elhozni a kupát,fásultak vagyunk,nem pörgünk és igazából a kezdőcsapatot se nagyon értettem,hogy miért kellett így "megrotálni". Nem jut el az agyamig,hogyha Di Maria egészséges miért nem alap kezdő. Nincs bajom Callejón-nal,de egy Barca ellen illene kiállni a legerősebb kezdővel.
A csatárainkról nem is beszélek,Benzema mint szürke szamár a ködben,Higuaín se csinált semmit,ideje lenne egy robbanékony csatárt nézni jövőre,mert ez így elég light*os.
Az első félidő számomra nézhetetlen volt,sok hiba és ment megint a darálás,amire semmi szükség nincsen,a bírói tévedésekről meg ne is beszéljünk,jogosan háborodnak fel a Barcások,2 egyértelmű tizit vettek el megint. :)

Mezner2 írta:

Mou az edző...
Könyörgöm senki ne jöjjön azzal,hogy gólrekordot döntöttek tavaly..kitömték a kicsiket,akiknek kb. annyi a költségvetésük mint messi havi fizuja (sarkítva van és eltúlozva remélem senki nem ragadja ki)Meg fogjuk vajh élni,hogy a Madrid egy hozzá hasonló kaliber ellen irányítani,ne adj isten támadni fog,mert sokszor olyan beszari taktikával mennek ki,hogy meg kell töröljem a szemem,hogy tényleg ők játszanak-é.
Amíg Mou az edző,addig a nagy csapatok ellen beszari taktikával fogunk kimenni! :(
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 09:57:18

recrea írta: Semmi kétségem nincs a visszavágót illetően. Támadniuk kell végre.
Mou az edző...
Könyörgöm senki ne jöjjön azzal,hogy gólrekordot döntöttek tavaly..kitömték a kicsiket,akiknek kb. annyi a költségvetésük mint messi havi fizuja (sarkítva van és eltúlozva remélem senki nem ragadja ki)Meg fogjuk vajh élni,hogy a Madrid egy hozzá hasonló kaliber ellen irányítani,ne adj isten támadni fog,mert sokszor olyan beszari taktikával mennek ki,hogy meg kell töröljem a szemem,hogy tényleg ők játszanak-é.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.08.24. 09:47:59

REMY írta:
Mezner2 írta:Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
tehát a valós különbség 4-5 gólos ?? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Bűn rossz játék? Mert mi 100%-on pörögtünk? ti is és mi is irtó gyengén játszottunk.
Mi rosszul játszottunk, a Madridra viszont nem használnám ezt a szót. Mou elővette megint a bekkelős, rombolós semmit. Tegnap (is) ordított a különbség a két csapat között. A Barca játékában benne volt a több gól, a Realéban meg egy sem, ez alapján bizony benne volt a többgólos siker. Így is a mázlin múlt a végén, vagy a két kapuson.

Ha nem tudnám a két csapatot, az mondanám, egy kiesőjelölttel játszottunk. Nem degradálás, ez tény. A tavalyi odavágón, meg idén a kupában tudott játszani a Real, ma megint az antifocit vették elő.

Az, h ki mennyire "pörög" (mondjuk sosem értettem foci kapcsán ezt a szót, Ozorán, na ott pörögtek), ki hogyan és mit játszik, az attól függ, h mit, mennyire hagy az ellenfél. Mi rengeteget hibáztunk, mert kevés helyünk, időnk volt, azonnal odaértek Ramosék, durván jöttek.

Semmi kétségem nincs a visszavágót illetően. Támadniuk kell végre...ohhh...dehogy fognak. Bekkelés, azt majd csak találunk egyet. Ez lesz. Félek, mert döntetlennél megint elkezdünk majd tili-tolizni, bennük meg tényleg ott van egy gól. De tegyük ezt 3-3-nál, merthogy gólt fogunk lőni, az hét szentség.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 09:46:22

Charlie írta: Névsort végigolvasva nincs 4-5 gól a két csapat között, de tegnap bőven volt. Ki mondta, hogy ne pörögjetek legalább olyan szinten mint a Barca?
C.
Álítólag a strandról jöttek papucsban... Ami azért paradoxon nekem,mert 5 perc nem nagy idő,de annyival sem készültünk többet a szezonra mint ők...
Ilyen szinten egy hónap alatt egy hét Amerika mint írtam is,nem jelenthet problémát,és nem is szokott(Messi,Marcelo,meg még úgy 100-200 játékos aki Dél-Amerikába utazik egy-egy válogatott meccsre és 48 órára rá,már újra bugiznak)
Más: Özilről mi a vélemény???? Engem megvett a srác,bedőltem neki első évében,azóta komoly meccsen másodpercei sem voltak(ill. de volt egyszer mikor gólpasszt nyomott Roncinak)hihetetlen kevés ő karmesternek oda.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.24. 09:40:18

REMY írta:
Mezner2 írta:Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
tehát a valós különbség 4-5 gólos ?? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Bűn rossz játék? Mert mi 100%-on pörögtünk? ti is és mi is irtó gyengén játszottunk.
Névsort végigolvasva nincs 4-5 gól a két csapat között, de tegnap bőven volt. Ki mondta, hogy ne pörögjetek legalább olyan szinten mint a Barca?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.24. 09:38:58

REMY írta:
Mezner2 írta:Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
tehát a valós különbség 4-5 gólos ?? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Bűn rossz játék? Mert mi 100%-on pörögtünk? ti is és mi is irtó gyengén játszottunk.
A 2. félidőben megpróbáltatok pörögni, de az, hogy mi irtó gyengén játszottunk...na ezt meg te nem gondolod komolyan.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 09:37:31

REMY írta:
Mezner2 írta:Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
tehát a valós különbség 4-5 gólos ?? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Bűn rossz játék? Mert mi 100%-on pörögtünk? ti is és mi is irtó gyengén játszottunk.
Jelenlegi formában kb. 4 van közte,és nem oda.
Így van,ne haragudj,tuti én vagyok a fallosz,hogy egy Real Madridtól focit várok,bár már lemondhattam volna róla,és ez formától független,mindig ez van ellenünk(eredménytől függetlenül is)mikor játszott ellenünk utoljára úgy a Madrid,egy félidőnél többet,hogy arra csettinteni lehessen? Mikor fog ellenünk egy Real Madrid uralni egy meccset... Hát nekem ez Barca szurkolóként is fáj,a legnagyobb rivállisunk ennyi lett???? egy kontracsapat aki 10 perces periódusokra is csak szökő évente veszi át az irányítást??
Hangsúlyoznám,hogy nem ez az egy meccs alapján,hanem az elmúlt 3 év 15 meccse alapján mondom ezt,én szeretnék egy játszó Madridot,amíg el unico :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ott van ez nem lesz.

Ja és én nem érdekel,hogy mit mond a 4betűs megkeseredett félőrült odaát,nem azért,mert veszélyezteti az uralkodásunkat,már a Chelseaben rühelltem az embert,egy ilyen meri magát egyetlennek nevezni???? :D Egy Fergusson vagy Trapattoni felrakja rá a bohócorrot és beülteti az első padba tanulni.Remek edző,kiemelkedő alak,de,hogy ő mint egyetlen?? viccnek is gyenge.

(Nem ellened ment ez Remy,te vagy az a madridista akit a legjobban bírok)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.24. 09:21:06

Mezner2 írta:Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
tehát a valós különbség 4-5 gólos ?? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Bűn rossz játék? Mert mi 100%-on pörögtünk? ti is és mi is irtó gyengén játszottunk.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.08.24. 09:15:27

Sajnos az eredmény nem tükrözi a két csapat közti valós különbséget,mert az alapján 4-5 gombóc is lehetett volna közte,ha van igazán ötlettelen és bűn rossz játék,akkor az az,amit a Madrid tegnap produkált.
Ami elszomorító,hogy így is csak egyel nyertünk,mérges voltam,bár valószínűleg nagyon elkényeztettek a srácok az utóbbi időben ezért eshet meg ilyen csúfság,hogy egy Clássico győzelem után is tele vagyok hiányérzettel.
Nem értek egyet azokkal a hangokkal sem,hogy a strandról estek be,mivel semmivel nem volt több időnk felkészülni mint nekik,ezért meg is ragadnám az alkalmat,hogy megkérdezzem ezt miért mondják??? (egy hónap alatt 1 hét amerika nem jelent problémát ezen a szinten,Messiék is sokszor keresztbe repülik a földet,a válogatott meccsek miatt,aztán 2!!!!! nap múlva csúcsformában pörgetik az orrukon a bogyót)
Ronaldo pályán volt ?????? Ha nem akkor,hogy lőtt gólt,ha igen akkor meg a maradék 92 percben merre téblábolt???Messi majdnem ugyanez,csak neki pluszban volt kihagyott zinyója és amellett is pár elpuskázott lehetőse.
Ami pozitív:
-Valdes.......Ja,nem.Ő mondjuk pont nem volt az.
-Piqué egy tanár a srác,b*szott nagy isten.
-Iniesta, na ő az akire nincsenek szavak,nagyobb mester mint Messi,amilyen agya neki van ehhez a játékhoz,olyannal csak Zidane és Zico született,embertelen A VILÁG LEGJOBBJA,MAGASAN,már ha nem gólra játszanák,így csak a világ 3-legjobbja(2.???) de ettől függetlenül kevesen mívelték így ezt a játékot a fennálása óta eltelt 140-150 évben.
-TÁVOLI LÖVÉSEK.. NA VÉGRE =D>
-2perc nem sok,de annyit sem tudták uralni a játékot...és nem a Debrecen vót az ellenfél,hanem a Real.

Negatív:
-Kicsit Messi
-Nagyon Alexis
- Victor "who is Barthez?" Valdés (már veri a kiskopaszt is a potyákban,amit aki látta a manchesteri karrierjét a gall kakasnak,az tudja csak,hogy ez mekkora szó)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.24. 08:52:11

Hát-hát. gyerekek kicsit felemás érzéseim vannak. A játék csapat szinten abszolút jó, sőt nagyon jó, de egyénileg messze elmaradtunk magunktól. Kiemelném Pedrot és a Piqué(Puyol :D)-Mascherano-Sergio 3-ast, akik nagyon jól játszottak. Xavi, meg Ini viszont hagy kívánni valót maga után. A meccset egyértelműen ők döntötték, amik zseniális megmozdulásaiknak köszönhető, viszont Iniesta büntetős cseléig nagyon halovány volt, ugyanez igaz Xavira is. A szerencse, hogy a végén feljavultak. Alexis nagyon gyenge volt, bár rengeteget hajtott, ami azért dicséretes, mert mindent megtett. Majd itt van Messi... Azt mondtam a meccs előtt, ha ő jól játszik, akkor senki sem tud megállítani minket. Tegnap nem játszott egyáltalán jól. A meccs közepén volt kb. egy 45 perces periódus, mikor szinte teljesen eltűnt, majd a meccs végén ismét feltűnt, de a ziccerét kihagyta. Ha jól játszik, akkor tegnap simán ver 2-3 gólt. Ráadásul azt tudjuk, hogy a ziccere után jött Valdes... :evil: Vele meg teljesen nagy gondban vagyunk. Nem is értem ezt a palit egyáltalán. Ha a védésekről van szó, akkor egyértelműen a világ legjobb kapusai közé tartozik, 1v1-ben talán nincs is hozzá hasonló. Viszont az ilyen amatőr hibáival az agyamat eldobom, ráadásul felhozta az ellenfelet. A Real meg szót sem érdemel. Azt hittem, hogy a Valencia elleni játékot nem lehet alulmúlni, mégis sikerült... Az első félidőben lehoztak egy teljesen alibit, míg a 2. játékrészben javultak valamelyest, de a góljaikat nekünk és Ronaldo klasszisának köszönhetik. Az eredmény meg egyszerűen borzalom. Itt minimum 3, de inkább több volt a 2 csapat között, erre lehoztunk egy 3-2-őt. Úgy érzem a tavalyi madridi meccs másolata ez, csak most sikerült nyerni, míg akkor x lett. A Real meg örülhet az eredménynek, de otthon, Di Mariával és Pepével kiegészítve ez az 1 gól bármikor ledolgozható. Nincsen jó előérzetem. A bírói ténykedés meg ismét kritikán aluli volt. Az számomra teljesen talány, hogy Albiol, hogy tudta befejezni a meccset, de Alonsot is nyugodtan kiküldhette volna a meccs eleji megmozdulásáért. Ilyenért nem egyszer láttunk már pirosat. Aztán a tizenegyesekkel sem jártunk jól egyáltalán. A 3-ból 2 minimum az volt. Az első sztem nem volt az, bár volt kontaktus, de Alexis egyértelműen el akart esni, sőt még a labdát sem érte volna utol... Viszont a 2. szituáció egyértelműen 11-es volt, nem is értem, hogy nem vette azt észre a bíró. Összességében a játékunknak borzasztóan örülök, az eredmény pedig borzasztó...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lorin
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2012.08.21. 00:27:33

2012.08.24. 00:35:41

madridi szemmel nézve jó eredmény, 2 idegenben lőtt gól nem rossz, vv visszahozott minket a kupába.
a bernabeuban csak jobbak lehetünk, és már lehet, hogy modriccal, mert ma vagy holnap eldől a sorsa.

özil nagyon gyenge volt, ilyen játékkal ne legyen már ott a kezdőben. ennél kaká is többet csinált volna.

iniesta pedig iniesta. ahogy korábban is leírtam, nagyon nagy játékos, egy ikon, egy tanár, fantasztikus, élmény nézni a játékát. nem üti a földet, nem veszekszik...

gratulálok a győzelemhez srácok, jövő héten győzzön a jobb!
iHala Madrid!
AmazingHorse
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.08.23. 19:30:09

2012.08.23. 19:40:03

Ma este szerintem egy nagyon jó meccsre számíthatunk mind látványilag, mind gólok terén. Bízom benne, hogy nem a bíráskodásé lesz a főszerep és sportszerű játékot láthatok, ami így Pepe hiányában egyre reménykeltőbb :D Szerintem Piquének kellene játszania és nem Mascheranonak, mert Puyollal ők a legjobb védőpáros, főleg ha együtt játszhatnak, ami az utóbbi időben nem adatott meg sokszor, emelett szerintem ő jobban helyezkedik és magassága miatt a levegőben is hatékony, amiben ma gyengébb lehet mint Masch, az a keménység, nem sok szabálytalansággal, amihez szerintem Javier nagyon ért. Titonak megkell jól fontolnia, hogy most mi lehet a legjobb választás, illetve ő tudja legjobban a játékosok formáját az edzések alapján, szerintem jól fog dönteni :) Csatársorban Messi, Alexis és Pedro, középpályán Busi, Xavi, Iniesta, mint ezt már korábban páran elképzelték :)
Mindenesetre nekünk a szurkolás jut, a többi a játékosokon múlik! Hajrá Barcelona!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.23. 18:03:01

Sanama írta:Fabregas felé a töretlen bizalmat azért nem teljesen értem. Az egyik kedvencem a srác, de hétvégén is szinte a pályán sem volt, Pedro egyértelműen jobb formában van, erre ha pont Cesc lesz a kezdő... Na mind1.
Nyerni kell és kész!
pedro is egy adag kókuszos fagyi volt tavalyi év 90%-ában, persze nála fel lehet hozni azt, hogy a fontos gólok mestere, így inkább én is őt kezdetném.
viszont cescet sem hagynám ki, ő a kezdeti lendület utáni visszaesése ellenére is az a kaliber, aki el tud meccset dönteni, vagy valakivel "eldöntetni."
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2012.08.23. 17:47:35

A mai meccshez tudna valaki mutatni egy steamet?
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.08.23. 17:19:59

Songot biztos nem fog a kezdőben lenni,vagyis remélem.Nem azért mert nem szeretem,sőt az egyik kedvencem.Hanem azért mert most igazoltuk 3 napja,nem kellene egyből a mélyvízbe dobni.Talán az utolsó 10 percben be lehetne cserélni,de akkor csak ha 2-0-ra vezetünk.
A kezdőt illetően én egy ilyet tudnék elképzelni :
Valdes-Alves-Puyol-Piqué/Masch-Alba-Busi-Xavi-Ini-Pedro-Alexis-Messi
Puyol mindenképp kell,mert a jelenléte sokat segít. Nemtudom hogy Piquét vagy Mascht lenne érdemesebb berakni a kezdőbe,na de majd meglátjuk.
Fábregas az utóbbi meccsen elég halovány volt,Pedro mindenképp jobb választás.
Villa logikus hogy nem fog kezdeni,nem bir ő még 70 percet végig játszani.
Na mind1, nyerjünk és kész :D
tippem 2-1 javunkra 8)
Kép

Titi - The Legend!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.08.23. 17:12:26

Fabregas felé a töretlen bizalmat azért nem teljesen értem. Az egyik kedvencem a srác, de hétvégén is szinte a pályán sem volt, Pedro egyértelműen jobb formában van, erre ha pont Cesc lesz a kezdő... Na mind1.
Nyerni kell és kész!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.08.23. 17:04:23

Stalkyard írta:De könyörgöm, egy El Clásicón szükség van valódi védekezésre, és valódi védőkre! Itt nem csak annyi lesz a dolga, hogy a hátrapasszolt labdákat minél jobban osztogassa előre felé, itt versenyt kell majd futni, párharcokat nyerni, jól helyezkedni.
Szerintem nem kell emlékeztetnem senkit sem a tavaszi Clásicón Roncika góljára. Az alacsony argentin barátunk ott is akkora helyezkedési hibát vétett, mint a Camp Nou... És akkor Ramires gólját még nem is említettem a Chelsea elleni visszavágón.
De nem baj.
Azért nekem ez kicsit erős. :D Bár én nem értek az ilyesmihez, nem is szoktam okoskodni, hogy mithogykéne, de most mégis megpróbálok okosat szólni. :mrgreen:

Szerintem Mascherano tett annyit mióta itt van, hogy bízzunk benne. Gyakorlatilag, mióta hozzánk került középső védőt játszik és szinte hibátlanul. :D Most lehet, hogy ez a két hiba amit kiemeltél fontos, sorsdöntő meccseken született, de azért lejátszott ő például BL döntőt is a Manchester ellen, hiba nélkül. Ha jól emlékszem, akkor Puyol, már egészséges volt, mindenki azt várta, hogy kezdő lesz, aztán nagyot néztünk, mikor az argentin volt Piqué mellé nevezve. :P

Meg, ha a nagy hibákat nézzük, azért Messi sem rúgott be egy 11-est a legfontosabb pillanatban, pedig azzal minden eldőlt volna. :P
Puyol is hibázott a Real ellen, pont az említett meccsen. Mai napig nem értem, mire várt Khedira gólja előtt, mi a tökömért nem rúgta ki a lelátóra a labdát. :lol:

Na szóval, hat szó mint száz én úgy gondolom, hogy tett annyit a srác, hogy bízzunk benne, ha ő kezd. :D Nálam ő kezdene, Piqué mellett. :P

Aztán szóljatok, ha hülyeséget beszélek, nem sértődöm meg. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.23. 16:02:40

Nem tudom min vagytok annyira kiakadva? Ez egy várható felállás, amit a MARCA leközölt, de ennek a valósághoz semmi köze. A Real kezdője szinte borítékolható, az egyetlen kérdés, hogy Higuain, vagy Benzema kezd... Nálunk bőven vannak kérdőjelek, ami lehet, hogy egyáltalán nem úgy fog alakulni, hogy a madridi lapnál gondolják... Érzésem szerint Piquének mindenképpen kezdenie kéne, míg a Pedro-Cesc kérdésen meg nem kell kiakadni, akárhogy is lesz. Fabre Messinél nagyon jól szokott muzsikálni középen, míg Pedro gyakran köszön be a Real ellen. Nekem mindegy, hogy melyikőjük kezd, a lényeg, hogy Piqué ott legyen!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.23. 16:01:06

Mihu írta:Továbbá azt sem értem, hogy az a Pedro, akinek legendásan jól megy a Real ellen, mi a francért nem játszik...miért játszik helyette az a Cesc, aki az egész előszezonban, és az első bajnokin is olyat nyújtott, hogy ha azt mondanám hogy egy nagy nulla volt, akkor azzal dícsérném...? Nem értem én ezt...Mint ahogy azt sem értem, hogy miért van az, hogy a hatkupás szezon óta talán 10 alkalom sem volt, amikor összeállt az Iniesta-Busquets-Xavi középpálya, amitől a világon nincs jobb...A teljes 2008-9-es szezonban így játszottak. Meg is volt az eredménye...azóta meg szinte soha....Ja de, elnézést...az 5-0-nál, meg a ManUtd ellen a BL döntőben...asszem mindenki emlékszik, milyen teljesítményt nyújtottunk...erről ennyit...
Teljesen egyetértek. És ugyanígy vagyok a Piqué-Puyol védőpárossal. Emberemlékezet óta nem szerepeltek együtt huzamosabb ideig. Ebben mondjuk közrejátszottak a sérülések is ( főként Puyol részéről), de mikor mindketten láthatóan jó formában vannak, nem értem, miért nem ők az első számú védőpárosunk. Könyörgöm, Mascherano NEM VÉDŐ! Egy Sociedad vagy egy Osasuna ellen teljesen elmegy, ha ő játszik, mert az ilyen meccseken kis túlzással nem is kell védekeznünk. Ott remekül funkcionál bizonyos értelemben vett leghátsó középpályásként. De könyörgöm, egy El Clásicón szükség van valódi védekezésre, és valódi védőkre! Itt nem csak annyi lesz a dolga, hogy a hátrapasszolt labdákat minél jobban osztogassa előre felé, itt versenyt kell majd futni, párharcokat nyerni, jól helyezkedni.
Szerintem nem kell emlékeztetnem senkit sem a tavaszi Clásicón Roncika góljára. Az alacsony argentin barátunk ott is akkora helyezkedési hibát vétett, mint a Camp Nou... És akkor Ramires gólját még nem is említettem a Chelsea elleni visszavágón.
De nem baj.
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.08.23. 16:00:03

Sztm ez már végleges..emlékszem a tavaszi EC-re,már délután lehozta a MARCA,hogy Tello kezd.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.23. 15:50:08

Lionel Kicsi Messi írta:Az FFT szerint megvannak a kezdők(bár nem tudom mennyire lehet adni a cikkjeikre, szerintem nem nagyon).

Barcelona: VV-Alves-Puyol-Masch-Alba-Busi-Xavi-Cesc-Ini-Alexis-Messi

Real: Cassilas-Albiol-Arbeloa-Ramos-Coentra-Khedira-Xabi-DiMaria-Özil-Ronaldo-Higi

én még várnék ezzel azért, csak gondoltam megosztom...
Ez ugyanaz, amit a Marca rakott ki délelőtt ( ha megnézed, forrásnak is a marca van megjelölve ).

Egyébként szerintem nem ez lesz a kezdő, Cesc helyett egy szélső, valószínűleg Pedro fog játszani, úgy van értelme a dolognak. Ez a középre besűrítős dolog nem nagyon jött be tavasszal már.
Válasz küldése