Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
David089
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.08.29. 11:33:31

2012.02.26. 18:20:16

Mit csinált Ramos? :O
Nem láttam a meccset....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.02.26. 18:17:31

Ferninho.
Amit Ramos csinált,az több meccses eltiltást,itt meg még az ellen kapott lapot reklamálásért.
Más elnézni egy lest,mert az bírói hiba.
De egy ilyen könyököst "nem látni" bírói részrehajlás=csalás. ezen nincs mit szépíteni.

És még egyszer mondom én is,ez nem ment fel minket attól,hogy leadtunk olyan meccseket,ahol 4-5 góllal kellene nyerni takaréklángon is.
De ha normálisan vezetnék a meccseiteket a bírók, akkor mondjuk most 5-6 pontos előnyötök lenne.
Mondjuk ha mi nem javulunk idegenben,akkor felesleges az egészről beszélni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.02.26. 18:17:02

mahitoo írta:Akármilyen hülyén hangzik, én nyugodtabb lennék, ha csak a mi rossz meccseink miatt lenne ekkora a különbség.Én is mikor nem megy a játék,tudom hogy magamban kell keresni a hibát.De ezek a bírói ítéletek, 1 méterről kimaradt ziccerek a Real ellen kegyetlenül felidegesítenek.Nekik is volt annyi rossz meccsük a szezonban mint nekünk, és 10 pont (13) a különbség.Egyszerűen nem igaz.És még jobban bosszant, hogy Ramos meg Pepe a kiváló teljesítményükért megkapják majd az aranyérmet.
Nem nagyon kutakodtam utána több meccset nézve, de: Ma ez döntetlen simán lett volna Ramos kiállításával. Levante még nyert is volna Ramos kiállítása után. Valencia elleni kezezéssel döntetlen a meccsük. Ez kapásból 7 pont és nem is vettem hozzá a Barca meccseket ahol meg fordított volt akár az Ossasuna, akár az Espanyol ellen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2012.02.26. 18:17:42-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 18:16:37

Igen, én is írtam már párszor, hogy a kegyetlen nagy különbség a 2 csapat között az, hogy míg a mi oldalunkon a szurkolók hőbölögnek, addig Madridi oldalon kereszteshadjáratot indítanak az edző vezérletével a Barca, Uefa, bírók, mindenki ellen.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.02.26. 18:12:57

ferninho írta:full ugyanez volt anno... teljesen...

a mai meccsről meg.. siralmas...
de ezeket kell megnyerni, így lehet csak bajnok egy csapat.

Ronaldo gólja meg szenzációs volt.
akik meg ilyen potyákról írnak...

Nem mondom, hogy bárki is megérdemli, hogy a sporik segítsék, de igazából nem is emiatt vagyok bosszús. Az elfújt meccsek benne vannak, mint a mallorca-i volt például - a meg nem adott nemles góllal...

Az a baj, hogy ezek szánt-szándékkal, alattomból elkövetett szabálytalanságok, amelyek abszolút nem valók focipályára. Na, már most ha egy elszeparált eset lenne, akkor nem óbégatna senki. De az, hogy Ramos két meccsenként leüt valakit, az megmagyarázhatatlan. (Illetve érthető, ha hagyják. Azt nem tudom, hogy miért nem büntetik. Legalább utólag. Ja, mert világbajnok...)

És az, hogy ezt valaki szóvá teszi, lehet, hogy nem halálos bűnként kellene számba venni.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 18:11:02

Akármilyen hülyén hangzik, én nyugodtabb lennék, ha csak a mi rossz meccseink miatt lenne ekkora a különbség.Én is mikor nem megy a játék,tudom hogy magamban kell keresni a hibát.De ezek a bírói ítéletek, 1 méterről kimaradt ziccerek a Real ellen kegyetlenül felidegesítenek.Nekik is volt annyi rossz meccsük a szezonban mint nekünk, és 10 pont (13) a különbség.Egyszerűen nem igaz.És még jobban bosszant, hogy Ramos meg Pepe a kiváló teljesítményükért megkapják majd az aranyérmet.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2012.02.26. 18:08:24

zola8787 írta:Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...
Közel sem ugyanaz a két szitu, nézd meg, hogyan kommunikálják le madridék az őket sújtó ítéleteket (ami elég ritka), bolhából elefántot csinálnak rendszeresen, játék megrontásáról beszélnek... aztán jön egy ilyen bunkóság, amit Ramos művelt ma, és akármiben lefogadom, hogy a sajtótájékoztatón vagy fel sem merül, vagy annyival el lesz intézve, hogy "nem láttam semmit". Persze a kövi meccstől megint megy majd a bírózás ezerrel, számon kérik, még a rosszul megítélt bedobást is stb. Na ez az, mi vérlázító. :roll:

Az meg külön poén, hogy ha netán valamelyik játékosunk nagy ritkán szóba meri hozni, hogy nekik fújnak, akkor egyből húszan ugranak, hogy hádemébírózunk. Ezzel szemben mikor mi nyertük a meccseinket sorozatba, egyrészt közel sem volt ennyi téves ítélet, másrészt madridék még vehemensebben bíróztak (amire Pep most nem hajlandó), ezzel szemben most a Barca szurkolói ugyan lázonganak, de a klub csendesen tűr. Vicc az egész.
KingSimon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2011.01.24. 17:52:10
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.26. 18:08:21

ferninho írta:
de nem mindegy,hogy ők mikre alapozták ezt.
1 nyavalyás chelsea elleni meccsre.
Itt ebben a szezonban (is) mi megy? sorra állítják ki az ellen játékosait, fújják be nekik a tiziket, tőlük meg elfelejtenek kiállítani embereket.
itt valamelyest több az igazságalap...
full ugyanez volt anno... teljesen...

a mai meccsről meg.. siralmas...
de ezeket kell megnyerni, így lehet csak bajnok egy csapat.

Ronaldo gólja meg szenzációs volt.
akik meg ilyen potyákról írnak...
Sorold fel akkor..:) Chelsea-n kívül
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.26. 18:08:17

De még ha nem is látja a bíró Ramos könyöklését, oké. De miért nincs a spanyol bajnokságban is olyan, mint Angliában, hogy megnézik videón, és utólag eltiltanak??? Ezt nem tudom megérteni..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.26. 18:06:22

Ezt Ronaldo szépen besarkazta, de azt nem igazán értem, hogy a kapus, vagy a védő miért nem mozdult a labda felé. Ez a sarkalás blokkolható volt. Na mindegy. Megérdemlik ezt a bajnoki címet, csak nyerjünk ma.

Szerk:ÁÁÁ. Újra megnéztem ezt a gólt és nem hiszem el. Azért azt sem értem, hogy a 2. Rayos gyerek miért 2 cm magasra ugrott. Utána meg visszapattanik eléjük, hihetetlen. Egyszerűen hihetetlen, hogy ilyen gólokkal meccset húznak be, mi meg a kapu torkából is rendre kihagyjuk a ziccereket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.02.26. 18:13:40-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.26. 18:04:11

Kalap1988 írta:
kurdt írta:Én nem szeretem C. Ronaldo-t, de ezt a gólját még egyszer-kétszer (nyolcszor-tízszer) vissza fogom nézni.... :shock:
Miért? Mert megsarkallta izomból ,mert látta már, hogy nincs értelme ráfordulni? Oké, kellett hozzá az ötlet, de egyrészt nekem is eszembe jutott volna és én is egy sarkallásra erőből képes vagyok, nem kell hozzá aranylabda, másrészt kb 15 láb között ment el, abszolút a szerencse, nem a zsenialitás jelentette a gólt. Ugyanis egyszerűen nem tudhatta, hogy, ha abba az irányba jól helyezi, akkor bemegy. Csak ellőtte a hosszúba, mindenféle gondolat nélkül, szerencséje volt.. Nem csúnya, de nem is zseniális, inkább szerencsés.
Nekem tetszett. :)
Váratlan megoldás volt, kellett hozzá persze szerencse is, de szeretem az ilyen gólokat...

Ramos és Pepe pedig netessék... [-X
Mondjuk most két hétig kuss a nevünk, mert Pepe a 93. percben kapott egy sárgát (nem láttam miért, felteszem agyonvert két játékost egy reklámtáblával), így elvileg kihagyja a jövőheti rangadót az Espanyol ellen (bár erre egyelőre nem vennék mérget)!
Tudjátok, a gonosz elnyerte méltó büntetését...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.26. 18:02:17

de nem mindegy,hogy ők mikre alapozták ezt.
1 nyavalyás chelsea elleni meccsre.
Itt ebben a szezonban (is) mi megy? sorra állítják ki az ellen játékosait, fújják be nekik a tiziket, tőlük meg elfelejtenek kiállítani embereket.
itt valamelyest több az igazságalap...
full ugyanez volt anno... teljesen...

a mai meccsről meg.. siralmas...
de ezeket kell megnyerni, így lehet csak bajnok egy csapat.

Ronaldo gólja meg szenzációs volt.
akik meg ilyen potyákról írnak...
madridista
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.26. 18:00:08

zola8787 írta:Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...
Rosszul látod. Az, hogy kikaptunk az Osasunától, meg, hogy ikszelünk ilyen Sociedadokkal, az ellen nincs mentség.
Én is a bírózás ellen voltam, de mikor megláttam Michu kiállítását, majdnem elsírtam magam. :lol: Hátulról jött, jár érte a sárga, ezzel nincs is gond.
Nem azt állítjuk, hogy a Madridnak pontot kellett volna veszteni, csak lassan már minden Madrid meccsen a bírói döntések felét meg lehetne kérdőjelezni. :roll:

De ettől függetlenül még mindíg -10 van, és még mindíg nem a bírók nyerik meg a bajnokságot. :wink: (sőt, jelenleg -13!)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
socio66

2012.02.26. 17:58:45

[quote="zola8787"][/quote]
de most akkor nem lehet leírni a nyilvánvalót?
vagy te ha az életben beléd rúgnak,akkor csöndben maradsz,esetleg kérsz még egyet?
még mindig nem láttam senkitől itt,hogy kizárólag a játékvezetésre fogta volna a lemaradást,ergo szó nincs agyatlan vádaskodásról,az ilyen hozzászólásokat én nem tudom értelmezni.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 17:57:34

Nézze már meg a meccseket aki azokat osztja akik bíróznak. NEM, nem a bírók miatt vezetnek, mert sokminden benne van, közte a Barca gyenge idegenbeli teljesítménye is. De nem lenne ekkora különbség a 2 csapat között.Én az ilyen Pepe megmozdulások miatt nem értek azzal egyet hogy a Barca nem nyomta fel külön a szövetségnél. Meddig hagyják még ezt neki?Ramos is... Miért nem lehet őket utólag eltiltani, ha már azt a nyomorék videóbírót nem lehet bevezetni.A színészkedőkkel is azt kéne, aztán majd meggondolnák megéri-e bemocskolni a sportot.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.02.26. 17:57:16

zola8787 írta:Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...

de nem mindegy,hogy ők mikre alapozták ezt.
1 nyavalyás chelsea elleni meccsre.
Itt ebben a szezonban (is) mi megy? sorra állítják ki az ellen játékosait, fújják be nekik a tiziket, tőlük meg elfelejtenek kiállítani embereket.
Most is pepe 1 sárgával lehozta a meccset,amit a 93. percben kapott.
ramos meg lekönyökli az ellent, és még ő van megsértődve,meg integet,hogy mit fekszik a játékos...
nem ugyanaz a két eset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.26. 17:56:55

kurdt írta:Én nem szeretem C. Ronaldo-t, de ezt a gólját még egyszer-kétszer (nyolcszor-tízszer) vissza fogom nézni.... :shock:
Miért? Mert megsarkallta izomból ,mert látta már, hogy nincs értelme ráfordulni? Oké, kellett hozzá az ötlet, de egyrészt nekem is eszembe jutott volna és én is egy sarkallásra erőből képes vagyok, nem kell hozzá aranylabda, másrészt kb 15 láb között ment el, abszolút a szerencse, nem a zsenialitás jelentette a gólt. Ugyanis egyszerűen nem tudhatta, hogy, ha abba az irányba jól helyezi, akkor bemegy. Csak ellőtte a hosszúba, mindenféle gondolat nélkül, szerencséje volt.. Nem csúnya, de nem is zseniális, inkább szerencsés.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.02.26. 17:56:08

ez a rayo basszus nem akart nyerni? nyilván hogy nálunk egy helyzetből lőnek egy gólt az ellenfelek, ők meg két konkrétan üres kapus helyzetet képesek voltak fölé meg mellérúgni a labdának. hihetetlen.

nem a bíró itt a lényeg, hanem hogy az ellenfél ezeket a labdákat tegye már be és akkor ki is kapnának...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2012.02.26. 17:56:59-kor.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2012.02.26. 17:56:00

Mekkora csicska ez a Pepe....
Ronci gólja meg inkább potya volt, mint húdenagygól. Hát mi volt az? :lol:
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.02.26. 17:55:37

zola8787 írta:Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...
itt valamelyest több az igazságalap...
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.02.26. 17:54:44

zola8787 írta:Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...
Nem biztos, hogy röhögni kellett volna, hanem akkor is a sérelmeinket számon kérni, mert nem telik el úgy Madrid meccs utáni sajttáj, hogy egy elnézett bedobást ne kérne számon JM a játékvezetőkön.

És itt a foganatja. Semmit nem mernek befújni ellenük, és szerintem már szándékosan csinálják, mert tudják, hogy nekik mindent lehet. És tényleg...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.26. 17:52:37

S.Agüero írta:http://www.youtube.com/watch?v=NAWlCIsle0w
http://www.youtube.com/watch?v=YRX9JkBzYqw

Ilyenkor azért örülök, h nem a Realnak szurkolok. :roll: :D
szánalom a köbön... hihetetlenül mennyire férgek tudnak lenni... hol itt a SPORT?! van fogalmuk egyáltalán, hogy mit jelent sportszerűen játszani?

a spori meg totál impotens. szégyen.

hálát adok istennek, hogy nem madridistaként születtem...

szerk: azért roncika gólja szép volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.02.26. 17:55:07-kor.
KépKép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.02.26. 17:52:13

Annó mikor sorozatosan mi nyertünk, a madridi szurkolók mondták, hogy ááá a bírók mindent befújnak nekünk. Emlékszem, hogy jó pár drukker röhögte a madridiakat, hogy ez nem is igaz, meg gázok, hogy a bíróra fogják. Most ugyanezt csináljátok ti is...
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.26. 17:50:53

:lol: :lol: :lol:

Hát, én tényleg az ellen vagyok, hogy ne bírózzunk, meg hagyjuk az összeesküvés elméleteket, de ez a Michu piros mi volt? :lol:

Ezen már csak röhögni tudok. Ennyire agyatlan, analfabéták ezek a spanyol sporik? Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyi kétes szituból mindíg rossz döntést hoznak.

Magam is focizok, és tudom milyen az, ha jogtalanul ítélnek meg dolgokat. Nem vagyok hirtelen haragú, sőőt.. De szerintem az én zsebembe már biztos ki nyíltak volna a bicskák. :twisted:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 17:50:08

Ilyen nincs b meg.... :evil: :evil: :evil: :evil: A Rayos srácot kiállítják miközben a labdát rúgta el, utána meg üres kapura egy méterről nem találnak be. Szerencse, bírók. Ennyi. Ezekkel már több pontot vesztettünk mint a rossz meccseinkkel. És a Madrid 16-osa felett van a labda, és a bíró lefújja... Kabaré... :D Egyszerűen nem igaz hogy ők nyerik a bajnokságot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.02.26. 17:52:37-kor.
Válasz küldése