NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.29. 11:31:53

DVSC-TEVA: a Loki egyik labdarúgója elgázolt egy kerékpárost

A Nemzeti Sport információi szerint a DVSC-TEVA egyik labdarúgója vezette azt a Mercedest, amely tegnap késő este Nyírbátorban elgázolt egy kerékpárost.

A biciklist a kisváros Császári útján ütötték el, s a helyszínen életét vesztette – mondta Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője a Magyar Távirati Irodának még péntek este.

A százados hozzátette: a baleset körülményeinek tisztázását és az elhunyt személy azonosítását a rendőrség a helyszíni szemlével megkezdte.

Lapunk debreceni forrásból úgy értesült, hogy B. L. vezette a személygépkocsit. A futballista a mai, Nyíregyháza Spartacus elleni bajnoki mérkőzésen nem is játszik.

Az ügyben folyik a vizsgálat, de úgy tudjuk, hogy a kerékpáros ittas állapotban kerekezett az országúto
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
realmadridfan
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.09.24. 20:53:00
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

2009.08.27. 12:08:28

Kép[/url]
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.08.26. 16:10:39

Ma Fradi meccs! Ha minden igaz(nso), akkor Lipcsei újra szerepet kap a csapatban. Remélem Lipcseivel javulni fog a Fradi, ő a kedvenc magyar játékosom. Ezek a fiatal angolok futni tudnak, de nem nagyon mutatnak mást, lehet a Peti nem fogja felszántani a pályát, de akkor is jobb mint ezek a neve nincs suhancok. Sose fogom megérteni a magyar csapatok átigazolási politikáját, miért jobb egy játékos, ha mondjuk trinidadról hozzzák, mint ha egy magyar srác. Na hagyjuk, amíg így vásárolnak a csapatok, addig a magyar bajnokság nem fog javulni.
Hajrá Fradi!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.08.23. 12:39:56

Fevernova írta:Nem tudtam kimenni a meccsre sajnos! Örülök ennek az egy pontnak is! Remélem ez a csapat többre viszi majd mint tavaly! Az MTk elég érdekes gólt rúgott! Megint a kapuson ment el...! Hát igen DVTK-s! :)
Barcaforever tudod ki vagyok?:D
Óóóóó ne viccelj már.A kapusunk fogott min. 3-4 ziccert. :roll: :roll:

Nem tudom.Én Spisák Gergő.You?
Kép
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.23. 12:34:31

Nem tudtam kimenni a meccsre sajnos! Örülök ennek az egy pontnak is! Remélem ez a csapat többre viszi majd mint tavaly! Az MTk elég érdekes gólt rúgott! Megint a kapuson ment el...! Hát igen DVTK-s! :)
Barcaforever tudod ki vagyok?:D
SEX N MONEY...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.08.23. 12:23:32

Tegnap kinn voltam a Szpari-MTK meccsen.Szörnyű, h egy ennyi hibával játszó és elfáradt Szpari megtudja fogni a hibátlan magyar csapatot. :roll: Vagyis inkább azt mondanám, h szomorú, h egy ilyen játékerőt képviselő csapat 4 forduló után 100%-os tud lenni. :oops: 3-1 simán lehetett volna, Dosson és Bogdanovicson múlott csak. :?
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.08.21. 23:21:55

Ejj de jó kis meccs volt :!: :)

Volt iram, izgalom s 5 gól is esett. Nagyon kiváncsi leszek a jövőheti DVTK elleni meccsre idegenben, mert eddig eléggé kétarcú a csapatunk.

Bár pár Kecskeméti azt mondta, hogy ellenük se voltunk olyan rosszak megvoltak akkor is a helyzeteink, csak akkor minden összejött a Kecskemétnek. Ez a Remili gyerek nagy fogás volt meg Végh is.
Jani meg végre tudásához méltóan játszott. 8)

Gyerünk, gyerünk Angyalföld!!!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.21. 21:49:02

Boixos írta:vmit változtatni kéne, bár azt nem gondoltam, h végiggálázzuk a mostani idényünket. viszont ez a felállás tényleg gáz, így akkor fog leesni vmi a csapatnak, amikor majd a sheffield junájtednek az angol bajnokságban...
na de reménykedjünk egy fantáziadúsabb szakmai vezetésben, mert davisonékkal max egy középcsapatként nyomhatjuk a továbbiakban.
és persze grat a vasasnak.
A szezon előtt lehetett hallani olyan infókat, mely szerint fiatalokkal erősítene a csapat-Vass, Koman, stb...Ezt nagyon jó útnak tartottam volna. Olyanokkal viszont, akiket kiselejtez a Scheffield United, ne akarjunk már magasztos célokat elérni...
Mindent elmond az a tény, hogy egy Ashmore az esze a csapatnak...
Na mindegy, reménykedjünk, lesz ez még jobb is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.21. 21:41:19

vmit változtatni kéne, bár azt nem gondoltam, h végiggálázzuk a mostani idényünket. viszont ez a felállás tényleg gáz, így akkor fog leesni vmi a csapatnak, amikor majd a sheffield junájtednek az angol bajnokságban...
na de reménykedjünk egy fantáziadúsabb szakmai vezetésben, mert davisonékkal max egy középcsapatként nyomhatjuk a továbbiakban.
és persze grat a vasasnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
MR. TROMORT777

2009.08.21. 21:30:18

Na végre nyert a Vasas =D> =D> =D> Grat nekik
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.21. 21:19:46

rhynn írta:Nem olyan rossz ez a csapat, egyre inkább edzői hibát érzek itt. Rieb Gyuriékkal beszélgettünk erről, gyakorlatilag kiismerték az ellenfelek a csapat játékát, nem sok újdonság van benne. Ez a defenzív angol foci nem való egy ilyen csapatnak... Kiváncsi vagyok, a telet még megéri-e a Davison, Short edzőpáros, főleg, hogy a szurkolók is egyre gyakrabban kritizálják...
Ez a csapat Adnannal, Ferenczivel, Ashmore-ral képes lenne egy Barcás sokat passzolós játékra, mégse azt játszuk...
Az meg, hogy Tóth Bence és Lipcsei nem játszik, nevetséges.
amíg angolok az urak, sok passz itt nem lesz.
Undormány a játék, ez nem Fradi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.21. 21:07:18

Jól összekapta magát az angyalföldi csapat, mondjuk ez várható volt, és ezt így is kell, mert mikor, ha nem most?

Ebből a Fradiból szerintem hiányzik a letámadásos védekezés. Az meg hogy a saját 16os környékén milyen.. -hogy is mondjam- gyámoltalanok a védők, nagyon idegesítő. Nyíregyházán is ebből jött az első gól. most meg majdnem mindhárom(DE lehet hogy ezt csak én látom így). Morrison rombolni nagyjából tud, de építeni.. Lipcseit vagy Tóthot játszatnám inkább helyette.
Remélem Holczer összeszedi magát, sajnos megesik az ilyen :S mondjuk én már tavaly is Megyerit favorizáltam. A két szerzett gólunk szép volt, csak nem volt elég semmire. Mamic elég agilis támadónak tűnik, talán majd legközelebb több időt kap. És végre jöjjenek már a Ferenczi gólok!
Továbbra is bízok a csapatban, de Davisonban egyre kevésbé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCBarca88 2009.08.21. 21:48:43-kor.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2009.08.21. 20:13:52

Nem olyan rossz ez a csapat, egyre inkább edzői hibát érzek itt. Rieb Gyuriékkal beszélgettünk erről, gyakorlatilag kiismerték az ellenfelek a csapat játékát, nem sok újdonság van benne. Ez a defenzív angol foci nem való egy ilyen csapatnak... Kiváncsi vagyok, a telet még megéri-e a Davison, Short edzőpáros, főleg, hogy a szurkolók is egyre gyakrabban kritizálják...
Ez a csapat Adnannal, Ferenczivel, Ashmore-ral képes lenne egy Barcás sokat passzolós játékra, mégse azt játszuk...
Az meg, hogy Tóth Bence és Lipcsei nem játszik, nevetséges.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.21. 19:55:44

A félidőben Vasas-Fradi: 1-0!
Duna Tv élő!
K.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.16. 20:37:01

A Pápának ott se kéne lennie az első osztályban...

Egyébként grat mert ez szép eredmény csak neh a jó kezdést erős visszaesés kövesse.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.08.16. 19:55:49

Hajrá Pápa =D> =D> =D>
Belelendültek a fiúk, az első hétbe remélem bekerülnek [-o<

CSAK ÍGY TOVÁBB!!!
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.08.16. 19:35:51

Újpest-Pápa 0-3. :shock:
Kép
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.15. 10:28:52

Lisztes, Tököli, Gellei.. régi ismerősök térnek ma vissza az üllőire. Szívesen elnéznék a Fradiban egy Tököli - Ferenczi duót:). Kíváncsi vagyok ki lesz ma a másik csatárunk :roll: Mamic egész jól mozgott a Nyíregyháza ellen. Erőszakos volt, helyzete is volt, lassan szerintem kezdőként is bizonyíthat. Pisanjuk is ügyes gyerek, de eddig csak a liga kupában kapott lehetőséget.

Én is bízom a jó meccsben és mindkét csapat adott rá, szurkolás is lesz bőven, és remélem a hazai gólokból lesz több :)

Szerk.: + Zováth, Urbán és Márkus

A meccs után:
3meccs, 3másfajta összkép. Ennél a mai játéknál még az is több volt, amit az előző fordulóban mutatott a csapat. Győzelem, vereség, döntetlen.. remélem a következő fordulóban(Vasas ellen idegenben.. na az is szép lesz) ismét győzelem jön. Remélem Ferenczi megtalálja a góllövő cipőjét, bár ehhez megfelelő passzok is kellenek.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
socio66

2009.08.15. 10:14:40

egészen jól játszott tegnap a loki,a meccs bizonyos periódusaiban legalábbis.
ha ezt a labdabiztos,gyors játékot tudják játszani a levszki ellen is,akkor lehet esélyünk.
a hali meg rettenetesen gyenge,ebben az évben szerintem jó,ha középmezőnyösek lesznek,bár talán kenesei adhat majd némi pluszt,ha visszajön.
és remélem illés béláék nem lesznek annyira agyatlanok,hogy kirúgják csertőit,a pár rosszabb meccs miatt.
ma este fradi-paks az üllői úton,remélem a fradi olyan tempót ad majd,mint az első fordulós hazai meccsükön,akkor élvezhető lesz a meccs.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2009.08.15. 08:18:18

Tegnap nyert a Loki a Hali ellen 2:1-re. (Leo, Czitkovics ill. Ugrai)

Bodnár bemutatkozott, szerintem egész jól segítette a támadásokat (szokásához híven), de a védekezése már nem volt ennyire jó.
Gondolom a meccshiánynak "köszönhető"...
Avatar
MaxK
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2009.04.19. 13:27:09
Tartózkodási hely: DebreceN1 és környéke.

2009.08.12. 15:48:32

Mihu írta:
MaxK írta: ...
...
Érthető, narancssárga városnak nem ad az állam 1 milliárdot. :wink:
Hiába az ország legjobb csapata évek óta.
Tirpákokat pedig azért kell szidni, mert nem szeretjük őket. Ugye milyen logikus? Miskolcról nem jösz le BL-selejtezőre, az a te dolgod, de találkoztam olyannal aki a Kalmar elleni meccsre lejött 200 kilóméterről úgy, hogy nem volt jegye. Meg persze kijött a sok idióta, aki egész idényben egy meccsen sincs ott, csak most. Gondolom őket hallottad. :evil:

barcaloki írta:...
Kósa mindig elmondja, hogy jövőre lesz stadion, most épp a választásoktól teszi függővé, ha a pártja nyer, akkor 2012re lesz szerinte stadionunk. (Amit kétlek, mert Orbán tuti Fehérvárra csinálna vmit.)
Amíg ilyen vezetése van a városnak, hogy felhúzza a második színházat is inkább, meg a második [auto_cenzúra] plázáját, egy normális stadion helyett. Addig mit várunk? Mondjuk nálunk a nyíregyihez képest többszörös ár lenne, mert az egész stadion [auto_cenzúra] fémvázas. Szvsz. azt fel sem lehet húzni olyan szintre, hogy megfeleljen, hanem komplett új stadion kell. :?
H A J R Á . L O K I !
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 15:28:32

MaxK írta: Én olyan pletykákat hallottam, hogy a BL/EL csoportmeccseinket már ott játszanánk. Akkor ennek nincs valóságalapja? :?
Szerintem nincs, mert az újság azt írja, hogy december 31.-ig kell befejezni a munkálatokat. Nemtudom hogy van az EL sorsolás, hogy januárban van-e még meccs...max azokat tudnátok itt lejátszani.

Amúgy az is benne van az újságban, hogy 260-ba fog fájni a beruházás, amiből 125 pályázatokból, a másik 135 meg a várostól jön. Gondolom ez állami pénz. Szó se róla szerintem azt a 135-öt lehetne jobb helyre is rakni :roll:

Az egyik B-közepes sráccal beszéltem a Levadia meccs előtt, és Ő mondta hogy múltkor volt róla szó hogy új stadion, és akkor mondta a polgármájszter, hogy itt van 1 milliárd, ha az állam hozzárak mégegyet akkor új stadka. Hát az állam nem rakott, úgyhogy az az 1 milliárd ment a Kenézy Gyula kórháznak.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.12. 15:22:24

MaxK írta: Valszeg ez lesz, csak tudnám honnan van pénz, évekig anyagi gondok voltak, most meg licenszes stadion. Érdekes.... :roll:

Egyébként érdekes lesz, nyíregyházán, hazai pályán ordítani a tirpákos nótáinkat. :lol:
Stadionfejlesztésre lehet pályázatot benyújtani, ami ugye pénzt jelent. Viszont a játékosok és személyzet fizetését nem lehet pályázatból finanszírozni mert ilyenre nem írnak ki pályázatot :D


Amúgy azt sem értettem, hogy egy BL selejtezőn minek kell énekelni hogy Sz.r Nyíregyháza, utálunk sz.r Nyíregyháza....többen mögöttem is megszólaltak (nyílvánvalóan Loki drukkerek és gondolom hogy debreceni lakhelyűek is, mert minden helyzetnél tépték a hajukat meg elég hevesen szurkoltak...na most én Miskolcról egy az nem megyek le egy Bl selejtezőre, másrészt meg még ha böszörményiek is voltak, akkor sem hiszem hogy azok ilyen vehemensen szurkoltak volna) szóval többen megszólaltak hogy "most ezt minek kell? Ahelyett hogy szurkolnának....Bl selejtező, a Szparinak ehhez semmi köze. "


Még akkor megérteném, ha Nyiregyen lenne a meccs...de így hogy abszolút semmi köze nem volt a Szparinak a meccshez, nemtom minek kellett belefűzni :roll:
Kép
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.08.12. 15:19:34

Örülök, hogy fejlődnek a stadionok, de elszomorít, hogy az Oláh Gábor utcai stadion ennyire le van maradva.

Már az első bajnokság megnyerése után elkezdtek ígérgetni, hogy új stadion lesz. Azt mondták, a közös rendezésű EB-től függ majd hogy milyen lesz, de mindenképpen lesz új stadion.
EB esetén 30ezres, ha nem sikerül 15ezres stadiont építenek.
Még látványtervek is voltak.
Azóta eltelt X év és még mindig ugyanolyan körülmények között vagyunk és meglepődünk azon, hogy nem lehet BL-meccset rendezni.
Ideje cselekedni, és a jövőre gondolni Debrecennek!
Építsenek egy minden igényt kielégítő stadiont minél hamarabb. :idea:
Válasz küldése