Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.07. 23:30:39

shutterisland írta:és ez a favágás, ami néhányszor azért igencsak előfordult, nagyon távol áll az ő általa képviselt futball-normáktól :D
Erre akartam célozni. Ennyi a történet, túl is van magyarázva.
Végszóként annyit, hogy a madridisták előbb gondolkodjanak el, hogy mit is művel az edzőjük, amikor UEFÁ-zik, bírózik, Villarato-zik, színészezik stb. Nos, ezek után csodálkoznak, hogy nem éppen a legszimpatikusabb és legelismertebb csapat a Madrid? Először a saját házuk táján kellene szétnézniük egyeseknek. Mert amit Mourinho és még pár személy megenged magának, az nem hogy a Real Madrid-hoz nem méltó, hanem sokszor magához a sportághoz sem. Bár ki tudja, manapság mik az értékek a "királyiaknál"...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.07. 23:22:05

Hát ha jössz ezzel az elvakult madridista mottóval, hogy LE LETT FOCIZVA a Barca :D akkor nem is fogsz sokra menni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.07. 23:09:51

ott valóban jobbak voltak, de mi is volt a két csapat kezdője ? meg a felkészülési szezonnal mi is volt ?
itt lettetek lefocizva a pályáról ( most nehogy belemenjen bárki is abba, hogy miért)
mivel ez lényegtelen volt a mondani valóm szempontjából...

videókról:

2 sec, hogy örülhet a Barca a döntetlennek, 52 sec hogy a Madrid egy favágó brigád.
ha még mindig nem értetek mit szeretnék mondani, akkor tényleg nem erőltetem tovább....
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.07. 22:59:47

ott valóban jobbak voltak, de mi is volt a két csapat kezdője ? :D meg a felkészülési szezonnal mi is volt ? :D
(ja és ott villa bombagólja az MÁK volt, xabi alonso 124 láb között éppenhogy elsuhanó lövése NEM) :D

ettől függetlenül én jót röhögök hegyin, de szerintem itt az a kulcs, hogy ő egy divatdrukker, és amikor RONALDO játszott, a fehér balett ment, akkor a madrid, amikor a barca van a csúcson, akkor a barca...és ez a favágás, ami néhányszor azért igencsak előfordult, nagyon távol áll az ő általa képviselt futball-normáktól :D
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.01.07. 22:59:23

ferninho írta:jó, nem értitek, hagyjuk...
le lettünk focizva? aham....
igen :wink:
több év alatt ez volt az egyetlen ilyen meccs...
Nekem a "le lettetek focizva" valahogy mást jelent.... 2:6, 5:0. Nah az már igen....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.01.07. 22:55:55

ferninho írta:
le lettünk focizva? aham....
igen :wink:
ez azért erős.
Maradjunk annyiban hogy jobbak voltatok azon a meccsen,és győzelmet érdemeltetek volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.07. 22:53:17

jó, nem értitek, hagyjuk...
le lettünk focizva? aham....
igen :wink:
több év alatt ez volt az egyetlen ilyen meccs...
madridista
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.01.07. 22:51:43

ferninho írta:
Azt a Hegyis részt pedig várom ferninho, mert ma végighallgattam.
akkor hallgasd végig többször... és majd utána beszélhetünk róla, hidd el, én nem szeretem kínozni magam a dumáival, de néha-néha csak ott marad a sport tv-n és nem kapcsolom el...

http://www.youtube.com/watch?v=dWi0Klbhtwo
http://www.youtube.com/watch?v=hhU654LLMig

itt lettetek lefocizva a pályáról ( most nehogy belemenjen bárki is abba, hogy miért) , és megint miről beszél? persze, hogy nem arról... bármit csinálunk, mindig beleköt valamibe és azt szajkózza folyamatosan.

és nem szeretnék erről többet írni.
le lettünk focizva? aham....
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.01.07. 22:50:37

ferninho írta:
Azt a Hegyis részt pedig várom ferninho, mert ma végighallgattam.
akkor hallgasd végig többször... és majd utána beszélhetünk róla, hidd el, én nem szeretem kínozni magam a dumáival, de néha-néha csak ott marad a sport tv-n és nem kapcsolom el...

http://www.youtube.com/watch?v=dWi0Klbhtwo
http://www.youtube.com/watch?v=hhU654LLMig

itt lettetek lefocizva a pályáról ( most nehogy belemenjen bárki is abba, hogy miért) , és megint miről beszél? persze, hogy nem arról... bármit csinálunk, mindig beleköt valamibe és azt szajkózza folyamatosan.

és nem szeretnék erről többet írni.
Fától nem látod az erdőt. Első videó...
Barca örülhet a döntetlennek, nem tudom ez nálad mit jelent.... Azért nem egy világbajnok meccset hozott ott a Real,hogy ódákat kellett volna róla zengeni... Elmondta, most ezen nem tudom mit kell értetlenkedni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.07. 22:47:39

Azt a Hegyis részt pedig várom ferninho, mert ma végighallgattam.
akkor hallgasd végig többször... és majd utána beszélhetünk róla, hidd el, én nem szeretem kínozni magam a dumáival, de néha-néha csak ott marad a sport tv-n és nem kapcsolom el...

http://www.youtube.com/watch?v=dWi0Klbhtwo
http://www.youtube.com/watch?v=hhU654LLMig

itt lettetek lefocizva a pályáról ( most nehogy belemenjen bárki is abba, hogy miért) , és megint miről beszél? persze, hogy nem arról... bármit csinálunk, mindig beleköt valamibe és azt szajkózza folyamatosan.

és nem szeretnék erről többet írni.
madridista
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.07. 21:58:41

shutterisland írta:lluisllach89, nézd meg, tavaly az utolsó 4-5 fordulóban (amikor gyakorlatilag eldőlt a bajnokság már) cr-el mennyit rúgattak :wink:
messi meg volt, hogy pályára sem lépett már :D
CR már nem is futballista, hanem gólgép. Esküszöm, sokkal jobban szerettem nézni a manchesteres Ronaldót, mert az akkori játékában még volt valami váratlan, csel, egy kis joga bonito. Ez mára kiveszett, csak a gólra van ráállva. Mint egy gép. Ezt lehet azzal magyarázni, hogy érettebb, profibb lett, de az, hogy kb. minden második támadásnál ellövi 30-ról is akár, nem ezt támasztja alá.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.07. 21:52:14

lluisllach89, nézd meg, tavaly az utolsó 4 fordulóban (amikor gyakorlatilag eldőlt a bajnokság már) cr-el mennyit rúgattak :wink:
messi meg volt, hogy pályára sem lépett már :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.07. 21:50:50

ferninho írta:
Najólvan. Bár Győzike után ezt nevezhetjük minőségi ugrásnak
A Magyarországon elterjedt butaság,gyenge és aluliskolázott emberek iránti igény bemutatását akarja ezzel kifejezni R.M.C.F, nem azt, hogy jaj,de szereti őket :D
Ez valószínűleg tény, de ettől az én hsz-em lényegi része még igaz marad. :) De ez már csak szőrszálhasogatás. Csak zirka volt, amit ugyanúgy nem kell komolyan venni, ahogy a tag profilképeit sem. De ez már tényleg nagyon nagy off, úgyhogy szerintem ezzel meg is beszéltük a témát. :)

ON: Kellett neked elkiabálni. Máskor harmadszorra is gondold eg, hogy elküldesz-e ilyen hozzászólásokat. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.07. 21:50:12

Jó, látom megint nem lehetett elmenni amellett hogy szóba hozzuk a másik oldalt, ami tilos.

Ferni, Shutter, itt a Cr gól. Nem vitatom el az ő képességeit sem, mert a legnagyobb atléta a mai fociban, eszméletlen lövések, fejesek, sebesség.

De nem meghatározó, kevés fontos meccsen brillírozott. És a 21 góljából 15-t 5 meccsen szerzett, emlékszem hogy azokból volt olyan hogy kettő is büntető volt. Ami egyáltalán nem elítélendő, egyedül zavar hogy a tavalyi szezon érdemi részében Messi sokkal több első gólt lőtt, és addig több meccsen is betalált mint ő.

Na mindegy, ettől függetlenül korunk 2. legjobbja, nem kérdés. Mármint Ronaldo.

Azt a Hegyis részt pedig várom ferninho, mert ma végighallgattam.

De a műsorvezető megjegyezte h Ramosnak volt egy bokszmeccse meg zuhanyozhatna. Ez offenzív? Mert szerintem igaz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2012.01.07. 21:52:10-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.07. 21:45:02

Najólvan. Bár Győzike után ezt nevezhetjük minőségi ugrásnak
A Magyarországon elterjedt butaság,gyenge és aluliskolázott emberek iránti igény bemutatását akarja ezzel kifejezni R.M.C.F, nem azt, hogy jaj,de szereti őket :D
na de ez itten már nagyon nagyon off...

Roncika meg ma se fog gólt lőni.... :lol:
ilyenkor nagyon keményen tolja, annyira begörcsöl mindig, hogy szinte soha nem is sikerül neki.....

elküldtem a hozzászólást, rá 3 sec-re gólt lőtt.

Hegyi témába inkább bele se menjünk... nem lenne jó vége...
első gól nem volt les, megnéztem utána youtube-on, tiszta egyvonal, bár elég gyanús volt.
madridista
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.07. 21:41:52

ferninho írta:de kérem szépen, az első gólunkra annyit tudott mondani hogy jó, arra a gólunkra... jó...
és utána meg mit kell azon az eseten magyarázni 10 percet?
piros, kész, oké, de megint 10 percet lovagolt azon az egy eseten, mert másba nem tudott minket szidni...
lehet igaza volt, de rühellem azt az embert... csak a negatívum, a pozitívumok meg nincsenek is a Realnál és ez meg a visszája a Barcánál.
legalább ne lenne ennyire részrehajló, engem nem érdekel ha oda-vissza van a Barcáért, de ő folyamatosan csak szapulja a Realt, bármit is csinálnak...
Mi ebben a részrehajló? El kellett volna élveznie Özil gólpasszától, ami egy szép támadás volt, kérdés a tudatosság, meg hogy mennyire volt onside. Ne értsd félre, emiatt nem hibáztatom a bírót, mert lehetetlen lett volna megítélni, sőt, az is lehet hogy full egyvonal volt.

De kezdem úgy érezni hogy elég sok madridista elmurinnyósodott. Annyira elegük van a sikertelenségből, hogy megpróbálják a létező összes területen támadni a Barcát, ha meg rólatok van szó, akkor az egyből offenzív.

És erre van kihegyezve az egész kiszabott média az egész világon, mert az nso-n a 2. sorban van csak a Real győzelem, a videóban meg Vincze Ottó van aki a Barca B-ben volt.

Mi alapján megy folyamatosan az általánosítgatás? Nem rád értettem ezt a magyarázkodást, de betelt a pohár. Ebből le lett szűrve az, hogy az egész világon jogtalanul szól minden rólunk, meg hogy nem vagyunk több mint egy klub.

Meg az hogy edzői utasításra színészkedünk. Furcsa hogy ezek most jönnek ki, de akkora Barca utálat van, hogy az nem lehet igaz. És ha van egy féleszű vezérbika akkor mindenki követi őt az ínséges időkben mert be kell linkelni egyből olyat ami rossz a Barcára nézve.

A másik a drukkerek közti különbség. Könyörgöm, ezt számokban kéne mérni? Nem. Minőségre kellene menni. És a tény az az, hogy itt el is ismerik a mostani Madridot, míg máshol a színészkedés a téma.
Csak a magyarázkodás.
ferninho írta:a mondandómban mi volt a magyarázkodás?
Semmi, rosszul fejeztem ki magam. Hegyi mondott valami vicceset vagy valami baromságot? Lemaradtam valamiről, mert én láttam egy Ramos ütést, és egy olyan bírói ítéletet ami hátráltatott egy kiscsapatot.

Objektíven megítélve is ez volt a legnagyobb story, nem a 634273 madridi helyzet, nem értem mit kellett volan fényezni őket, amikor eleve lehetett tudni hogy csak a gólkülönbség a kérdés.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.07. 21:37:45

ab1daL írta:
Stalkyard
Cristofel. :lol:
Najólvan. :lol: :lol: Bár Győzike után ezt nevezhetjük minőségi ugrásnak. :lol:
Hegyi témához: ha nem hazudik folyamatosan, mióta a Sport TV-nél szakértő, akkor valószínűleg ő Real madrid drukker. Ebből a tényből kiindulva azért ostorozza a Realt egyfolytában ilyen "kis pitiáner" dolgok miatt, mert nem bírja nézni, ahogy az általa ( lehet, hogy most már csak egykoron) szeretett klubnál úgy mennek a dolgok, ahogy. De ez csak az én véleményem, lehet hülyézni madridistán is nyugodtan.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.01.07. 21:37:27

ferninho írta:de kérem szépen, az első gólunkra annyit tudott mondani hogy jó, arra a gólunkra... jó...
hát örülj neki, hogy nem mondta ki az igazságot, hogy Özil rommá szerencsétlenkedte a légstoppot és így az pont Benzema elé került. mert ez történt. a második gólt meg tyson szerezte, a harmadikat szinte középre lőtte Higuain és bement, mert a kapus a kapu mellé vetődött.

Egyébként szép győzelem.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.07. 21:33:45

Miért, ki van a profil képén? Most viccen kívül.
vv cristofel, győzike, bikicsunáj...ilyesmik :D
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.01.07. 21:33:11

Én már csak azért nézem, hogy lássam Ronaldo fejét, ahogy mindenből megpróbál gólt rúgni, de nem megy neki. Imádom mikor olyan görcsösen akarja, vicces! :twisted:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.07. 21:32:45

Ez esetben le kell halkítani a TV-t, és kész. Én mindig amikor félidő van, hangot veszem le (pedig Hegyi benyal nekünk tövig mindig ugye) és jövök fórum, meg stb.
Stalkyard
Cristofel. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2012.01.07. 21:33:42-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.01.07. 21:30:57

cyrax írta:
Vicces? Inkább szánalmas, főleg a főnyomi RMFC (jellemző a kép is a nevénél...)
Miért, ki van a profil képén? Most viccen kívül. :roll: :lol:
ON: Ramos esete tipikus, ahogy olvasom. Amúgy az ilyesfajta problémákra az a legjobb megoldás, hogy nem kell foglalkozni azzal, hogy mit játszik a Real. Nézni sem bírom azt a bandát.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.07. 21:28:17

de kérem szépen, az első gólunkra annyit tudott mondani hogy jó, arra a gólunkra... jó...
és utána meg mit kell azon az eseten magyarázni 10 percet?
piros, kész, oké, de megint 10 percet lovagolt azon az egy eseten, mert másba nem tudott minket szidni...
lehet igaza volt, de rühellem azt az embert... csak a negatívum, a pozitívumok meg nincsenek is a Realnál és ez meg a visszája a Barcánál.
legalább ne lenne ennyire részrehajló, engem nem érdekel ha oda-vissza van a Barcáért, de ő folyamatosan csak szapulja a Realt, bármit is csinálnak...
Csak a magyarázkodás.
a mondandómban mi volt a magyarázkodás?
madridista
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.07. 21:24:29

lluisllach89.... szerintem is ez lesz, a szokásos :D

főleg a főnyomi RMFC
:lol: :lol: :lol:

csak nehogy mi pontot veszítsünk holnap...jól látható, hogy csak akkor van esélyünk a bajnoki címre, ha innentől fogva csak annyit hibázunk MAXIMUM, mint a madrid, és láthatjuk, ők mennyit fognak (tökmindegy, hogy nyernek, sajnos 3 pont.)
Nehogy emiatt eret vágj majd, de nem gondoltál még arra, hogy offline legyél, ha a Madrid játszik? Csak mert ugyan ezt a "hazzyú halálát" minden meccsen előadod, és kicsit már unalmas.
szerintem nem én voltam az egyetlen, aki ma írt a témában ide :D
csak annyit írtam le, hogy ahogy látom, a szokásos forgatókönyv van, a meccset sem nézem.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.01.07. 21:23:34

shutterisland írta:csak poénból ránéztem livescoresra, hogy elkezdődött e a 2. félidő....annnnnnnyira tipikus.....szoros, döntetlen közeli, esetleg döntetlen vagy az ellenfél vezet...a madrid rúg egy szerencsés gólt, vagy egy ilyen dolog történik, mint ma, aztán rúgnak 5-6 gólt még, és le van tudva, 2 nap múlva mindenki elfelejt mindent.
Nehogy emiatt eret vágj majd, de nem gondoltál még arra, hogy offline legyél, ha a Madrid játszik? Csak mert ugyan ezt a "hazzyú halálát" minden meccsen előadod, és kicsit már unalmas.

Most komolyan, nézzétek már meg ezt a bajnokságot, egyrészt, hogy a két gigász mennyire kiemelkedik, másrészt, hogy a többiek milyen gyengék. Egy ilyen pontvadászatban, a két óriásnak maximum egymás ellen szabadna pontokat veszítenie. A többi mind szenzáció számba megy.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Válasz küldése