Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.24. 20:21:52

16 - C. Ronaldo több, mint kétszer annyi gólt lőtt a La Liga első hatban végzett csapatai ellen, mint Messi (7).

52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:31:52

lluisllach89 írta:
daffy írta:egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Akkor ezért szereted annyira :lol:

Amúgy én nem tudok különbséget tenni, játékban jobb a francia, de ha Higu mentálisan rendben lenne a nagy meccseken akkor halálos lehetne.

Sajnáltam mint embert hogy sérült volt idén, de Barca drukkerként valahogy megnyugtató volt..
Hát azért az túlzás, hogy állandóan bizonyított... A bajnokság közepén volt pár jó meccse, amikor tényleg villogott, aztán ennyi.

Egyébként én is nyugodtabban néztem a klasszikusokat, mikor Higuain nem kezdett... Nem mintha Adebayor, vagy Benzema annyi vizet zavart volna...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.24. 15:28:06

daffy írta:egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Akkor ezért szereted annyira :lol:

Amúgy én nem tudok különbséget tenni, játékban jobb a francia, de ha Higu mentálisan rendben lenne a nagy meccseken akkor halálos lehetne.

Sajnáltam mint embert hogy sérült volt idén, de Barca drukkerként valahogy megnyugtató volt..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:27:48

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Hát sztem jövőre az argentínt fogjuk a kezdőben látni, ha csak a megalomániás hoz még1 világsztár. Az idei statisztikáját nem tudom Higuainnak, de pl. tavaly "csak" a bajnokságban lőtt 22 gólt és adott 11 gólpasszt. Ráadásul idén, jóval több meccset játszott a Madrid, mint tavaly (persze nem a bajnokságban). Így Benzemának még könnyebb volt bizonyítania, mivel sokkal több meccs volt. Mellette még Higu sérülése...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.05.24. 15:29:15-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 15:23:36

Barcaman1993 írta: Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
egy játékosnak nem csak annyi a dolga,hogy gólt lő,ez nem a 90es évek. nem rvn,raúl,inzaghi vonal,ha játékban 0,akkor nincs helye a pályán. benzema állandó bizalmat kapott az évben és élt velem,de mourinho inkább játszatott egy félsérült higuaint és egy falábú adebayort,mint a formában lévő franciát.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.24. 15:18:05

Én Benzemát sem tartom klasszisnak, de ha tudja tartani a tavaszi jó formáját, akkor gondolkodás nélkül őt játszatom bármikor Higuainnal szemben. Az argentin egy kicsit túlértékelt játékos, igen, nagyon látványosan néz ki, hogy mennyi gólt lőtt, hasznos is volt, kétségtelen, de valójában egy közepes képességű csatár, daffy már leírta miért. Kiegészítő embernek el tudom képzelni.

Benzema nagyobb kérdőjel, mert egy negyed éves kiemelkedő forma engem még nem győzött meg és ahogy néztem Mourinhot sem, ha helyette a tahó togóit játszatta rengetegszer.
Van egy olyan érzésem, hogy érkezni fog oda egy csatár Benzema és Higuain elé is.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 15:15:19

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
:D
lőtt 15 gólt a bajnokságban,6-t a bl-ben és 5-t a kupában. én nézzek utána? elmész ám... nézz te és meglátod. higu a labdába botorkált és köze nincs ahhoz,hogy hány gólt lőtt benzema. mivel lövésed nincs az egészről,a téma itt részemről lezárva
Hát nálam Higuain messze sokkal jobb játékos Benzemánál. Ha ezt nézzük, akkor pl. nekünk idén így kellett volna felállni: Messi-Villa-Bojan? Bojan milyen jól játszott tavaly év végén, ontotta a gólokat... Másrészt Benzema egész évben a csapat rendelkezésére állt, míg Higuain rengeteg ideig sérült volt. Jó, hogy a francia többet lőtt nála. Nem mondom, hogy nem puskázza el a helyzeteit az argentín, de elég sokat be is lő. Másrészt, ha jól emlékszem a fourfourtwo-ban van egy oldal, ahol egy céltáblán ábrázolják, hogy az emberek a kapuralövéseik hány százalékából lő gólt. Had ne kelljen mondani, hogy ki van a céltábla közepén (Nem Messi és nem Ronaldo).
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 15:04:02

Barcaman1993 írta: Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
:D
lőtt 15 gólt a bajnokságban,6-t a bl-ben és 5-t a kupában. én nézzek utána? elmész ám... nézz te és meglátod. higu a labdába botorkált és köze nincs ahhoz,hogy hány gólt lőtt benzema. mivel lövésed nincs az egészről,a téma itt részemről lezárva
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 14:57:34

daffy írta:mert nem nézel elég real meccset. benzemának 10-15 jó meccse volt és egyhuzamban,míg az a fallosz le nem ültette a padra. higuain évek óta nem fejlődik normálisan,nagy csapatnak még életébe nem lőtt gólt szinte,összjátékban 00,labdát kezelni és vezetni nem tud.
nem kéne úgy gondolkodni,hogy sahin kiszorítja özilt,mert más lesz a játékrendszer és özil eggyel feljebb lesz.
Hát azért megnézném Benzema eddig mit produkált. Tavaly 0 volt, míg Higuain a csapat legeredményesebb embere. Idén is csak úgy lőtt több gólt Benzema, hogy Pipita fél éven át sérült volt. Másrészt Te Benzemát melyik nagy csapat ellen láttad jól játszani? Benzema emellett olyan, mint a csiga. Gonzalonak legalább van sebessége. A felállás szerint, pedig Özil maradt ki és Sahin került be, mégha más a szisztéma, akkor is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 14:50:43

visca el barca írta:
Bányász írta:Ez a Callejon volt a legköcs*gebb legidegesítőbb Espanyol játékos. :) Nem lesz tőle szimpatikusabb a Real az biztos. :)

a madrid allandoan megveszi a canales, perdo leon, granreo, meg franc tudja milyen tehetségeket, de ezek azok a jatekosok akik soha a budos életben nem fognak játszani, mert nincs nevük.
pedro leon és granero nem tehetséges :) granero a saját nevelés miatt jött és tűri a padot,canales pedig most távozik. őt sajnálom
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.24. 14:46:41

Bányász írta:Ez a Callejon volt a legköcs*gebb legidegesítőbb Espanyol játékos. :) Nem lesz tőle szimpatikusabb a Real az biztos. :)

a madrid allandoan megveszi a canales, perdo leon, granreo, meg franc tudja milyen tehetségeket, de ezek azok a jatekosok akik soha a budos életben nem fognak játszani, mert nincs nevük.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 14:46:18

Barcaman1993 írta: Nem azért, de azt honnan veszi mindenki, hogy Sahin kezdő lesz? Még 1 meccset sem játszott a Realban, de kiszorítja Özilt. Ez azért elég nagy túlzás. Csak nehogy ilyen Pedro Leon szintű hatalmas sztár legyen belőle is :) Sztem Khedira helyére kéne még egy normális vkp. Nem tudom miért oltjátok ennyire Pipitát? Benzemanak volt 8-10 jó meccse ebben az évben és egyből kiszorítaná azt, aki évek óta a csapat leggólérzékenyebb csatára? Nekem ez elég hihetetlenül hangzik.
mert nem nézel elég real meccset. benzemának 10-15 jó meccse volt és egyhuzamban,míg az a fallosz le nem ültette a padra. higuain évek óta nem fejlődik normálisan,nagy csapatnak még életébe nem lőtt gólt szinte,összjátékban 00,labdát kezelni és vezetni nem tud.
nem kéne úgy gondolkodni,hogy sahin kiszorítja özilt,mert más lesz a játékrendszer és özil eggyel feljebb lesz.
Elég szép megoldásai voltak ellenünk, szép lasztikat is oszt, és azért cselezni is tud, Özillel eléggé más a posztja szerintem, nem hasonlítanám vele össze. Legalábbis a meccseken más szerepkörben véltem őket felfedezni, és ott Mari is megállta a helyét. Özil kb Higuain kategória eddig, kicsik ellen lehet aprít,de nagy meccseken én DMtől többet láttam.
biztos az volt a 4. meccs. általában 4 meccsenként nyújt maradandót,mint aguero. egy normális realban sem özil,sem dm nem kezdő,de inkább özil játsszon. azért hasonlítottam össze,mert feltételezhetően ketten versenyeznek majd egy posztért.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.24. 14:40:17

daffy írta:
Tocy írta: értem, hát akkor:
----------------casillas-------------
ramos----pepe-----carvalho---marcelo
-------sahin----khedira------xabi
---cé----------higuain------------di maria

de igazán nincs a középpályára csere.
ezért jön még valaki a kp-ra.
dimaria helyett özil és higu helyett benzema lenne jó a kezdőben.
Nem azért, de azt honnan veszi mindenki, hogy Sahin kezdő lesz? Még 1 meccset sem játszott a Realban, de kiszorítja Özilt. Ez azért elég nagy túlzás. Csak nehogy ilyen Pedro Leon szintű hatalmas sztár legyen belőle is :) Sztem Khedira helyére kéne még egy normális vkp. Nem tudom miért oltjátok ennyire Pipitát? Benzemanak volt 8-10 jó meccse ebben az évben és egyből kiszorítaná azt, aki évek óta a csapat leggólérzékenyebb csatára? Nekem ez elég hihetetlenül hangzik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.24. 14:39:12

Én elég kritikus szemmel nézem a Madrid meccseket,már amikor nézem,de amellett,hogy Di Mariaról mindig pár szomszéd "város" törzskeménymagja jut eszembe, azért elég sokat látok tőle.

Elég szép megoldásai voltak ellenünk, szép lasztikat is oszt, és azért cselezni is tud, Özillel eléggé más a posztja szerintem, nem hasonlítanám vele össze. Legalábbis a meccseken más szerepkörben véltem őket felfedezni, és ott Mari is megállta a helyét. Özil kb Higuain kategória eddig, kicsik ellen lehet aprít,de nagy meccseken én DMtől többet láttam.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.05.24. 14:36:18

Ez a Callejon volt a legköcs*gebb legidegesítőbb Espanyol játékos. :) Nem lesz tőle szimpatikusabb a Real az biztos. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.24. 14:28:55

DM gyors, de emellett képes olyan passzokat adni, amiket nem sokan. És szerintem néha meg lehetne próbálni középen, lendületből rávihetné a védőkre, és onnan tudna passzolni is...amúgy Robbenről is ugyanez a véleményem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2011.05.24. 14:31:23-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 12:25:48

Tocy írta: Egy romboló kéne, mert olyan nincs. Illetve van, csak 1 sorral hátrébb... :D Nemtom, én jobbnak tartom DM-et Özilnél, tudom hogy te nem. Benzemával egyetértek, de Mou valamiért belezúgott az argentinbe...
maris egyelőre egy robben low. nem sérülékeny,de hajmeresztő hülyeségei vannak. a gyorsaságából és,semmi másból. özilnek a bal lába többet tud technikailag,mint dm-nak a kettő együtt. a jobb az hasonlóan "ügyes". egyik sem a szívem csücske,de én sem tudnám egyértelműen azt mondani,hogy özil kezdjen. dm vissza-visszazár és gyors. özil pedig inkább passzolós,de az is csak ballal. aguero kiválthatná mind2-t.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.24. 12:21:45

daffy írta:
Tocy írta: értem, hát akkor:
----------------casillas-------------
ramos----pepe-----carvalho---marcelo
-------sahin----khedira------xabi
---cé----------higuain------------di maria

de igazán nincs a középpályára csere.
ezért jön még valaki a kp-ra.
dimaria helyett özil és higu helyett benzema lenne jó a kezdőben.
Egy romboló kéne, mert olyan nincs. Illetve van, csak 1 sorral hátrébb... :D Nemtom, én jobbnak tartom DM-et Özilnél, tudom hogy te nem. Benzemával egyetértek, de Mou valamiért belezúgott az argentinbe...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 12:01:21

Tocy írta: értem, hát akkor:
----------------casillas-------------
ramos----pepe-----carvalho---marcelo
-------sahin----khedira------xabi
---cé----------higuain------------di maria

de igazán nincs a középpályára csere.
ezért jön még valaki a kp-ra.
dimaria helyett özil és higu helyett benzema lenne jó a kezdőben.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.24. 11:57:00

daffy írta:
Tocy írta: Persze lehet ezt csavarni sokféleképpen, de ennyiből mi is 3 védővel játszunk végig. Egyébként tőled már sokszor olvastam ezt a 433-at de megvalósulni még nem igazán...amúgy nem vagyok képben ne haragudj, a felsoroltakról konkrétan ki lett nyilatkoztatva, hogy mennek?
az idény vége felé nem egyszer volt már 4-3-3.
dudek távozik,hivatalos.
garay már egy ideje nem játszik,pedig akar,így ő is menni fog.
lass távozni akar
canales hamarosan a villarreal játékosa lehet,visszavásárlási opcióval
pedro leon kegyvesztett,így megy
gago kérdőjel számomra,de mennie kell,mert 2 éve nem játszik
adebayorra ha minden igaz,a klub nem tart igényt,jó eséllyel megy vissza
granero kérdés. a saját nevelés miatt kellhet,de callejon is jött és ő is castillás volt. ha callejon-t nem csapjuk be más üzletbe,akkor szerintem távozhat,de ő a legbizonytalanabb. nem kéne a padot eladni.annál is inkább,hogy akkor a helyére kell valaki.
értem, hát akkor:
----------------casillas-------------
ramos----pepe-----carvalho---marcelo
-------sahin----khedira------xabi
---cé----------higuain------------di maria

ezt tartom legvalószínűbbnek, ugyanis mou kedveli az argentint ( mindkettőt ) és legtöbbször kezdők voltak, ha egészségesek voltak. így cseresor: kapus, albiol, arbeola, özil, benzema, agüero(tevez), és ha marad, akkor granero.

akkor is azt mondom, hogy egy vkp hiányzik ha lass elmegy, és callejon így pl nem fér fel a padon. persze granero helyett ott lehet, de igazán nincs a középpályára csere. persze ez nálunk sincs igazán másként, mert nálunk egy elméleti cseresor: pinto, fontás, adriano, mascherano, keita, bojan, afellay. ide érkezne még cesc és rossi...plusz ugye thiago. na de hova?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 11:49:49

Tocy írta: Persze lehet ezt csavarni sokféleképpen, de ennyiből mi is 3 védővel játszunk végig. Egyébként tőled már sokszor olvastam ezt a 433-at de megvalósulni még nem igazán...amúgy nem vagyok képben ne haragudj, a felsoroltakról konkrétan ki lett nyilatkoztatva, hogy mennek?
az idény vége felé nem egyszer volt már 4-3-3.
dudek távozik,hivatalos.
garay már egy ideje nem játszik,pedig akar,így ő is menni fog.
lass távozni akar
canales hamarosan a villarreal játékosa lehet,visszavásárlási opcióval
pedro leon kegyvesztett,így megy
gago kérdőjel számomra,de mennie kell,mert 2 éve nem játszik
adebayorra ha minden igaz,a klub nem tart igényt,jó eséllyel megy vissza
granero kérdés. a saját nevelés miatt kellhet,de callejon is jött és ő is castillás volt. ha callejon-t nem csapjuk be más üzletbe,akkor szerintem távozhat,de ő a legbizonytalanabb. nem kéne a padot eladni.annál is inkább,hogy akkor a helyére kell valaki.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.24. 11:45:21

daffy írta:
Tocy írta:Tehát jelenleg a Madrid 4 támadó posztjára jelentkező emberek: Higu, Benzema, CR, Özil, Di Maria, Kaká, és még Callejon, Agüero(Tevez) + ugye Sahin se védekező játékos igazából, valamint Xabi sem az a klasszikus romboló kp. Ja meg még Granero sem...meglepő fordulat lenne, ha jövőre egy kifejezetten támadó felfogású és támadó játékosokkal telepakolt kezdővel játszana Mourinho. Persze Granero távozhat könnyen, Canalest már nem is írtam...meg Pedro Leont sem...de azért:

----------Khedira(Pepe)-----Xabi(Sahin)----------
----Cé--------Özil(Kaká)------------Di Maria(Callejon)--
---------------Higuain(Benzema)-----------------

Cé helyére bárki kerülhet némi szerkezetváltással, közvetlenül pedig Di Maria. És akkor még az új csatár nem is játszik, plusz Altintopról szó sincs. Valamint a Granero-Canales-Pedro Leon 3as ha nem távozik, az a lelátóra se fér fel kb. Vkp poszton van talán némi hiány, elöl viszont túlkínálat van keményen. Persze ha mondjuk Kakát eladnák...
4-3-3ban gondolkodnék.
egyébként a kis csapatok ellen:
--------------------------------------casillas--------------------------------
-----------ramos------------------carvalho-----------------pepe----------
-dm---------------sahin----------------------xabi---------------marcelo-
----------özil----------------------benzema-------------------cé----------
marceloval könnyen 4-3-3ra alakítható vagy 4-4-2re. a liga 80%át így is verni kell. amúgy a biztos távozók: dudek,garay,canales,lass,adebayor,pedro leon,gago és még lóg a levegőben granero. szóval így számolj
Persze lehet ezt csavarni sokféleképpen, de ennyiből mi is 3 védővel játszunk végig. Egyébként tőled már sokszor olvastam ezt a 433-at de megvalósulni még nem igazán...amúgy nem vagyok képben ne haragudj, a felsoroltakról konkrétan ki lett nyilatkoztatva, hogy mennek?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 11:34:28

ab1daL írta:Az Atlético ragaszkodik Agüerohoz. http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/at ... ol-2078824
vagy csak az árát húzzák.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.24. 11:33:13

Az Atlético ragaszkodik Agüerohoz. http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/at ... ol-2078824
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 11:28:45

Tocy írta:Tehát jelenleg a Madrid 4 támadó posztjára jelentkező emberek: Higu, Benzema, CR, Özil, Di Maria, Kaká, és még Callejon, Agüero(Tevez) + ugye Sahin se védekező játékos igazából, valamint Xabi sem az a klasszikus romboló kp. Ja meg még Granero sem...meglepő fordulat lenne, ha jövőre egy kifejezetten támadó felfogású és támadó játékosokkal telepakolt kezdővel játszana Mourinho. Persze Granero távozhat könnyen, Canalest már nem is írtam...meg Pedro Leont sem...de azért:

----------Khedira(Pepe)-----Xabi(Sahin)----------
----Cé--------Özil(Kaká)------------Di Maria(Callejon)--
---------------Higuain(Benzema)-----------------

Cé helyére bárki kerülhet némi szerkezetváltással, közvetlenül pedig Di Maria. És akkor még az új csatár nem is játszik, plusz Altintopról szó sincs. Valamint a Granero-Canales-Pedro Leon 3as ha nem távozik, az a lelátóra se fér fel kb. Vkp poszton van talán némi hiány, elöl viszont túlkínálat van keményen. Persze ha mondjuk Kakát eladnák...
4-3-3ban gondolkodnék.
egyébként a kis csapatok ellen:
--------------------------------------casillas--------------------------------
-----------ramos------------------carvalho-----------------pepe----------
-dm---------------sahin----------------------xabi---------------marcelo-
----------özil----------------------benzema-------------------cé----------
marceloval könnyen 4-3-3ra alakítható vagy 4-4-2re. a liga 80%át így is verni kell. amúgy a biztos távozók: dudek,garay,canales,lass,adebayor,pedro leon,gago és még lóg a levegőben granero. szóval így számolj
Válasz küldése