Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.18. 10:00:44

levproff írta:Az biztos, hogy nem szándékosan mentette meg Messit, de nagyon valószínű, hogy "neki köszönhetjük", hogy most Messi nem az egyéves kényszer pihenőjét tölti. :? Véletlen volt ez tény, de ha nincs ott...
Ennyi erővel Ramosnak is köszönhetjük, mert ha ő nincs, akkor viszont ez a majom vadássza le Messit. Szóval maradjunk annyiba, h mind2 egy segg, és szégyen, h egy ilyen agyatlan favágó viselheti a 10-s mez Madridban.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.18. 09:57:00

Az biztos, hogy nem szándékosan mentette meg Messit, de nagyon valószínű, hogy "neki köszönhetjük", hogy most Messi nem az egyéves kényszer pihenőjét tölti. :? Véletlen volt ez tény, de ha nincs ott...
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.03.18. 09:53:51

Blaugranafan írta:
Drigo írta:Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.
Diarrával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy még is csak neki köszönhetjük azt (ki tudja, h tudatosan csinálta-e, döntse el ki ki maga), hogy Messit nem vesztettük el hosszabb időre. Így én örülök annak, hogy a Realban játszik. Egyébként meg Gago mennyivel jobb játékos mint a francia?:D
Neki köszönhetjük? Ő is ugyanúgy el akarta takarítani Messit, csak pechére ott volt ramos is, így nem lett komolyabb az eset.
Részemről sohasem értettem miért övé a 10es mez, de ők tudják...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.03.18. 09:51:19

LG írta:
Blaugranafan írta:
Drigo írta:Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.
Diarrával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy még is csak neki köszönhetjük azt (ki tudja, h tudatosan csinálta-e, döntse el ki ki maga), hogy Messit nem vesztettük el hosszabb időre. Így én örülök annak, hogy a Realban játszik. Egyébként meg Gago mennyivel jobb játékos mint a francia?:D
Neee. Nehogy már azért egy szituációért, ami eleve egy hülye belemagyarázás, (a ként hentes miközben Messit akarták levadázni összeakadt.) Úr isten. :roll:
Egyértelművolt számomra hogy mindketten hentesmunkát akartak véghezvinni csak visszanyalt a fagyi :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.03.18. 09:20:01

Blaugranafan írta:
Drigo írta:Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.
Diarrával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy még is csak neki köszönhetjük azt (ki tudja, h tudatosan csinálta-e, döntse el ki ki maga), hogy Messit nem vesztettük el hosszabb időre. Így én örülök annak, hogy a Realban játszik. Egyébként meg Gago mennyivel jobb játékos mint a francia?:D
Neee. Nehogy már azért egy szituációért, ami eleve egy hülye belemagyarázás, (a ként hentes miközben Messit akarták levadázni összeakadt.) Úr isten. :roll:
Avatar
Blaugranafan
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.03.12. 09:55:26

2011.03.17. 20:41:44

Drigo írta:Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.
Diarrával kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy még is csak neki köszönhetjük azt (ki tudja, h tudatosan csinálta-e, döntse el ki ki maga), hogy Messit nem vesztettük el hosszabb időre. Így én örülök annak, hogy a Realban játszik. Egyébként meg Gago mennyivel jobb játékos mint a francia?:D
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.03.17. 20:37:55

pepe orbitális tahó,de a legjobb védőnk
A Classico-n ő volt az egyetlen aki ember tudott maradni közületek.
Ő nyugtatgatta az amúgy általában nyugodt játékosokat.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.17. 20:23:24

csababarca írta: Engem személy szerint az jobban irritál, hogy Pepét ehhez még istenítik is. Top 2es középhátvéd, Ramossal karöltve. De ez még a legenyhébb dícséret amit kap a madridistáktól. Tisztelet a kivételnek, mert azért vannak,akik em csak nézik, de látják is,hogy Pepe mit művel.

Én félnék ellene játszani, látnám hogy jönne felém, elrúgnám a labdát a fenébe, és sprintelnék a közeléből.
pepe orbitális tahó,de a legjobb védőnk
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.17. 20:14:39

Drigo írta: Pepe meg Pepe, nem lehet rá mást mondani. Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.

Engem személy szerint az jobban irritál, hogy Pepét ehhez még istenítik is. Top 2es középhátvéd, Ramossal karöltve. De ez még a legenyhébb dícséret amit kap a madridistáktól. Tisztelet a kivételnek, mert azért vannak,akik em csak nézik, de látják is,hogy Pepe mit művel.

Én félnék ellene játszani, látnám hogy jönne felém, elrúgnám a labdát a fenébe, és sprintelnék a közeléből.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.03.17. 20:08:01

Megható, hogy néhol milyen alacsonyan van a mérce, ha a nyolc közé jutásnak is így tudnak örülni. Mondjuk annyiban jobb, mintha a Lyon jutott volna tovább, hogyha őket kapnánk, nem kéne annyit utazni.

Pepe meg Pepe, nem lehet rá mást mondani. Amíg Pepe és Lassana Diarra Madridban van sok mindentől nem kell félni. A világ egyik legnagyobb szégyene, hogy egy Lassana Diarra viselheti a Real Madrid 10-es mezét. A másik, hogy Pepe még mindig focipályán lehet.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.03.17. 19:58:12

Barcaman14 írta:Egyfelől egyáltalán nem örülök hogy továbbment a Real, szerintem nem kell indokolni. :D Másfelől viszont el kell ismernem hogy szüksége van már a BL-nek egy jó Realra. Eléggé megszenvedték már ezt a jó pár évet negyeddöntő nélkül, itt volt az ideje egy továbbjutásnak.
Jó döntésnek tartom hogy Mourinho marad jövőre is. A nyáron biztosan nagyon erős csapatot rak majd össze, de ne feledjük hogy mi jó pár lépéssel előttük járunk. Tény hogy kemény ellenfélre számíthatunk, de ha továbbra is a megfelelő úton haladunk ( és miért-ne haladnánk? erre Pep a garancia!) akkor nem lesz gond.
A dolog másik oldala az, hogy ha most kiestek volna a BL-ből a bajnokságra tudtak volna koncentrálni és könnyebben ledolgozhatták volna az 5 pontot,mivel nincsenek hetente 2 meccseik nekünk meg igen. Erre is kell gondolni. A következő szezont lesz a legnehezebb az utóbbi 6 évhez képest :roll:
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.03.17. 19:35:02

levproff írta:CR-t kiparodizálták a csapattársai:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... iPiLU06ny0

:lol:
hamár Pepe

http://www.youtube.com/watch?v=4KZ6NXR7 ... r_embedded

eszméletlen mekkora egy hentes :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.17. 17:21:04

Egyfelől egyáltalán nem örülök hogy továbbment a Real, szerintem nem kell indokolni. :D Másfelől viszont el kell ismernem hogy szüksége van már a BL-nek egy jó Realra. Eléggé megszenvedték már ezt a jó pár évet negyeddöntő nélkül, itt volt az ideje egy továbbjutásnak.
Jó döntésnek tartom hogy Mourinho marad jövőre is. A nyáron biztosan nagyon erős csapatot rak majd össze, de ne feledjük hogy mi jó pár lépéssel előttük járunk. Tény hogy kemény ellenfélre számíthatunk, de ha továbbra is a megfelelő úton haladunk ( és miért-ne haladnánk? erre Pep a garancia!) akkor nem lesz gond.

Ja és részemről is maximális tisztelet a Madrid felé, az Abidalért tett gesztusért! :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.03.17. 16:06:49

látom nem vagyok egyedül aki a Madrid fejlődését aggodalommal figyeli, de nem az ő fejlődésük az igazi gondom, hanem a mi problémáink.amennyire gyorult és hatékonnyá vált a Madrid mi egyelőre lassuak, körülményesek és gólszegények vagyunk. most lehet elő hozakodni az eredményekkel, meg a túlzott igényességgel, de én akkor is azt mondom akár az utóbbi öt-hat meccsünk alapján, hogy nem ok. ez így!
ami nyilvánvaló: egyáltalán nem törekszünk gyors kontrákra, de ami szinte "kínálja" magát még azt sem használjuk ki. Villa játéka nagyon szegényes,ötlettelen, de mindenképpen gólszegény! Pedró mostanában nagyon "bedarálja" magát a mezőny játékba alig mer betörni a kapu elé és ezért ő sem hozza a tőle elvárható gólokat. egyedül Messit dícsérhetem maximálisan bár sokan fanyalognak, hogy "önző" könyörgöm ki menne át az ellenfél ember falán? kinek passzoljon? Villának aki öt ből ötöt elszúr(mostanában) egyszerűen arról van szó hogy ami bement neki negyven nappal ezelőtt azok most éppen mellé mennek ezt az ő esetében a foci-szerencse számlájára írom.
szóval mi kellene? gól, gól, gól!! és akkor minden helyre billen.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.17. 15:50:03

Pepét most nézem csak... :lol: Szerintem-és ezt régóta így gondolom-ez az ember nem teljesen 100-as.
Az a vicc, hogy egyszer valaki-mondjuk ilyen Albelda vagy Javi Navarro féle- megunja majd, és úgy töri ketté a húsz kilójával együtt, mint a sz*rt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.17. 15:45:43

kurdt írta:
sok ember írta:Messi egylábas...
picit off:
Ez azért nem teljesen igaz. Kapásból eszembe jutott a Santander elleni gólja, ami ugye egyben a Barça 5000. gólja volt, de találtam egy videót, amiben benne vannak Messi jobblábas góljai.
Arra akartam kilyukadni, hogy azt azért nem mondanám, hogy nem tudja használni; inkább nem szereti... 8)

És ha már a topic megkívánná, egy Madriddal kapcsolatos, rövid megjegyzés:
Pepe stílusa (és hogy időnként, pl. tegnap meg is ússza) nagyon fel tud húzni... :evil:
Szintén off: a videóból is jól látszik, hogy Messi is képes fejlődni, eleinte csak üres kapuba passzolós gólokat szerzett jobbal, fokozatosan javult, és mostmár ugyanolyan klasszis módon oldja meg, mint ballal...gondolom ez azóta ilyen, mióta Pep betette középre, ahol nem lehet egy lábbal megélni. Ezzel párhuzamosan a szabadrúgásai is fejlődnek, most már szerintem ő a legjobb szabirúgó a csapatban...

Amúgy grat a Realnak, a Clásicó előtt ismét közeleg nekik is a csúcsforma mint ősszel, nekünk még várat magára, de addig még bármi lehet :) Mindenesetre ők a biztatóbbak jelenleg, és az őszinél is nagyobb esélyük van megfogni minket :) ( ne feledjük, ott azért a nagy többség szoros meccset és döntetlent tippelt )
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.17. 15:35:33

haszi írta:...
esetleg így:
--------lass---------xabi----------
cé------------özil----------benz
-------------higany-----------------

vagy:
------------lass------------xabi-----------
--cé----------------------------------özil--
-----------higu---------benzema--------

a másodikat nem tartom elég védekezőnek,így nem tudom elképzelni mourinhotól ezt. az első jó,de félek,hogy dimariának bérelt helye van.
benzemának játszani kell,viszont akkor nem tudnak egyszerre higannyal,akit szintén kedvel a mester
:?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.03.17. 15:33:32

Grat a Realnak. Ha Mou jövőre is a klubnál marad akkor akár egy triplázni is tudnának... Ha! nem a barca lenne az ellenfél :D
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.17. 15:31:21

daffy írta:
haszi írta: Na neki én is nagyon örülök, emlékszem még a Depor elleni meccs után, én is és sokan, már lemondtunk róla, de azóta megtáltosodott, mezőnyben eddig is nagyon jó volt de már meccsek óta a kapura is veszélyes nagyon... Tegnap sajnáltam, hogy nem tudott duplázni, Lloris nagyot védett annál a kapáslövésénél, és még más ziccereknél is bravúrozott. Lyonból egyértelműen ő volt a legjobb, nélküle 5 gól alatt nem ússzák meg...
viszont akkor hova tér vissza higuain? két csatárral próbálkozunk? azt nem tartom valószínűnek,mert akkor özil vagy dimaria kiszorulna a kezdőből. számomra a másik nagy kérdés még lass szerepe. véleményem szerint klasszisokkal jobb khediránál,de mégis az utóbbit preferálja a mester :?
Lass helyzetét én se értem, de Higuaín ha visszatér még úgy se lesz olyan fizikai állapotban, hogy kezdőként játsszon, csereként is nagyon veszélyes a kapura (2006-07-es szezonban eszméletlen volt) és jövőtől pedig tolhatnánk két csatárral is akár, Di María rovására, bár igaz szinte csak ő zár vissza rendszeresen a támadók közül, és Özil, C.R. helye nem lehet kérdéses a kezdőben... Franc tudja, Higuaínt imádom, de a jó formában levő Benzema klasszissal jobb nála, főleg összjátékban... Gólokban az argentin volt eddig az ász, de mostmár Benz is "kettesével" lövi a gólokat...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.17. 15:19:27

haszi írta: Na neki én is nagyon örülök, emlékszem még a Depor elleni meccs után, én is és sokan, már lemondtunk róla, de azóta megtáltosodott, mezőnyben eddig is nagyon jó volt de már meccsek óta a kapura is veszélyes nagyon... Tegnap sajnáltam, hogy nem tudott duplázni, Lloris nagyot védett annál a kapáslövésénél, és még más ziccereknél is bravúrozott. Lyonból egyértelműen ő volt a legjobb, nélküle 5 gól alatt nem ússzák meg...
viszont akkor hova tér vissza higuain? két csatárral próbálkozunk? azt nem tartom valószínűnek,mert akkor özil vagy dimaria kiszorulna a kezdőből. számomra a másik nagy kérdés még lass szerepe. véleményem szerint klasszisokkal jobb khediránál,de mégis az utóbbit preferálja a mester :?
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.17. 15:15:20

daffy írta:benzema úgy tűnik kezd magára találni. eddig azt hittem,hogy csak a vonal mellől indulva tud nagyot alkotni,de tegnap középen is ügyes volt. nagyon örülök neki és remélem tartja a formáját továbbra is,mert tud ennyit,sőt...
Na neki én is nagyon örülök, emlékszem még a Depor elleni meccs után, én is és sokan, már lemondtunk róla, de azóta megtáltosodott, mezőnyben eddig is nagyon jó volt de már meccsek óta a kapura is veszélyes nagyon... Tegnap sajnáltam, hogy nem tudott duplázni, Lloris nagyot védett annál a kapáslövésénél, és még más ziccereknél is bravúrozott. Lyonból egyértelműen ő volt a legjobb, nélküle 5 gól alatt nem ússzák meg...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.17. 15:10:29

haszi írta: Csak nagyon unalmas tud lenni, amikor egymás után 5-6 hozzászólásod arról szól, hogy milyen full egylábas ez az Özil. Ami így is van, de ezt el kell fogadni, attól, hogy páran agyonszidják nem fog megváltozni, és nekem így is "féllábbal" az egyik kedvencem a mostani csapatból, Marcelo és Ronaldo mögött... Amúgy még régen volt egy vitám itt a fórumon Marceloról azt hiszem Andrissal, aki egy nem Real Madrid szintű játékosnak titulálta, remélem nézte a tegnapi meccset, ahol Marcelo mind a védekezést, mind pedig a támadást maximálisan ellátta... Nálam ő volt a MoM... :wink:
azért írtam 5-6szor,mert ennyi forumer reagált rá és illett válaszolni.
marcelo jól tolja,de én eggyel feljebb próbálnám ki. tegnap volt olyan momentum,amikor az ellenfél 16ánál állt,mikor egy ellentámadás készülődött. ilyet nem szabad megengedni a bl-ben. nálam ő balszélső.
más: benzema úgy tűnik kezd magára találni. eddig azt hittem,hogy csak a vonal mellől indulva tud nagyot alkotni,de tegnap középen is ügyes volt. nagyon örülök neki és remélem tartja a formáját továbbra is,mert tud ennyit,sőt...
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.17. 15:06:59

daffy írta:te pedig nem tudsz szöveget értelmezni. hányszor leírtam,hogy nagyon jó játékos?!
Csak nagyon unalmas tud lenni, amikor egymás után 5-6 hozzászólásod arról szól, hogy milyen full egylábas ez az Özil. Ami így is van, de ezt el kell fogadni, attól, hogy páran agyonszidják nem fog megváltozni, és nekem így is "féllábbal" az egyik kedvencem a mostani csapatból, Marcelo és Ronaldo mögött... Amúgy még régen volt egy vitám itt a fórumon Marceloról azt hiszem Andrissal, aki egy nem Real Madrid szintű játékosnak titulálta, remélem nézte a tegnapi meccset, ahol Marcelo mind a védekezést, mind pedig a támadást maximálisan ellátta... Nálam ő volt a MoM... :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.17. 14:56:33

haszi írta: ugyanolyan vagy te is mint a túloldalon a beteges brazil imádó, ha Özil szóba kerül csak lehordani tudod
te pedig nem tudsz szöveget értelmezni. hányszor leírtam,hogy nagyon jó játékos?! kiosztott 2 gólpasszt,a meccs embere volt. remek teljesítmény. csak sajnos ez egy lyon volt. ha villog a barca és a mu ellen is,akkor kinyalhatjuk párban a popóját,addig meghagyom ezt a lehetőséget másnak. messze nem volt orgazmikus a tegnapi produkció,talán csak benzema,özil és marcelo nyújtott jó teljesítményt,de hát nem volt nehéz kitűnni
És ha már a topic megkívánná, egy Madriddal kapcsolatos, rövid megjegyzés:
Pepe stílusa (és hogy időnként, pl. tegnap meg is ússza) nagyon fel tud húzni...
pepe kimagaslóan jó védő lenne,ha fejben lenyugodna.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.03.17. 14:44:44

sok ember írta:Messi egylábas...
picit off:
Ez azért nem teljesen igaz. Kapásból eszembe jutott a Santander elleni gólja, ami ugye egyben a Barça 5000. gólja volt, de találtam egy videót, amiben benne vannak Messi jobblábas góljai.
Arra akartam kilyukadni, hogy azt azért nem mondanám, hogy nem tudja használni; inkább nem szereti... 8)

És ha már a topic megkívánná, egy Madriddal kapcsolatos, rövid megjegyzés:
Pepe stílusa (és hogy időnként, pl. tegnap meg is ússza) nagyon fel tud húzni... :evil:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Válasz küldése
cron