Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.26. 13:13:18

amikor egy madridista próbálja itt kioktatni a barcásokat
Csak néhány mondat erre az előző hozzászólásaimból:
Ez nem a Barca szurkolók iránti támadás. Ez egy létező dolog legyen az Barca, Real vagy MU szurkoló.

El kellene ezen gondolkodni egyeseknek (nem mindenkinek!).

Jobb csapat jelenleg a Barcelona, ez egyértelmű.

Nem akarok ezzel semmi rosszat, csak leírtam..
Mind1.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.26. 13:06:32

LG írta: Ebben igazad van, de engem nem vigasztal annyira, h "odaát", vagy máshol is ilyen rossz a helyzet. Az az ő dolguk, engem ez érint. Abban is igazad van, h a semleges szurkolók körében is sokan nem szeretik a Madridot, és tudom, h nem is ok nélkül. Egy csomó minden van, ami számomra is unszimpatikus a Madridba, de azért nem szabad túlzások esni. És azért tudjuk azt is, h szimpatikus csapat a Barca, és a "Több mint egy klub" szlogen sem alaptalan, de azért messze nem tökéletes minden és mindenki itt sem.

Igazad van, messze nem tökéletes itt sem minden. De én nem is mondtam ezt.
nekem személy szerint csak a pepe,ramos,ronaldo,mourinho kvartettel van bajom,de azokkal nagyon. Őket tényleg utálom.
Viszont a többi játékost sose szidtam,mert semmivel nem szúrják a szemem, nem úgy mint a fentebb említett emberek. (gondolom nem kell magyaráznom).

Csak azt nem szeretem,amikor egy madridista próbálja itt kioktatni a barcásokat. Lehet nem kioktatásnak szánta,de annak tűnt nekem.
Minden klubnak vannak pozitív és negatív értékei, ízlés kérdése hogy ki-kinek drukkol.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.26. 13:05:35

A két elődöntő közül nyilvánvalóan a Sevilla és a Real Madrid párharca kap nagyobb figyelmet, az andalúzok ugyanis a kupa címvédőjeként megpróbálják majd megfosztani egy trófeától José Mourinhót. Tervüket olyannyira komolyan gondolták, hogy a meccset felvezető kisfilmjükben harcba szólítják az összes Sevilla-drukkert, és a legvégén még José Mourinho felé is üzennek: „Trófea nélkül hagyunk!" - szerepel a felvételeken portugálul.

A sokak szerint provokációnak is beillő felvezetésre Mourinho nem reagált, és a komolyabb nyilatkozatpárbajt elkerülve inkább a másodedző Aitor Karankát küldte a szokás meccs előtti sajtótájékoztatóra. „Egészen biztos, hogy ezek a képsorok jobban felmelegítik a meccset. A befestett arc vagy a portugál nyelvű kommentár csak tetőzik a hangulatot, majd meglátjuk, hogy valamelyik bizottság lép-e az ügyben és kivizsgálja-e a Sevillát, vagy ezt csak Mourinho érdemli ki" - adott hangot véleményének a meccs előtt a Real Madrid másodedzője.

A Sevilla vezetőedzője, Gregorio Manzano sem nagyon szándékozott csillapítani a kedélyeket a párharc első felvonása előtt, és elmondta: nem lepődött meg Mourinho cselekedetén, bár nem érti, miért nem volt hajlandó nyilatkozni: „Meglepődnék, ha ez lenne Mourinho első ilyen lépése. Ez csak egy a sok közül. Engem nem zavart a videó, a Real Madrid egy erős csapat, nem hiszem, hogy egy videó egyetlen mondata befolyásolná őket. Jelenleg mi vagyunk a kupa bajnokai, és mi védjük a címet, a Madrid pedig megpróbál minket kiütni a nyeregből; ebből a szempontból ez a beteges" - szúrt oda a riválisnak Manzano.
Nem lesz egyszerű dolga a Madridnak ma este...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2011.01.26. 13:08:12-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.26. 12:53:46

csababarca írta:
LG írta:Azért van abban igazság, amit zsírosdeszka írt, én is úgy veszem észre, h nagyon sok Barcás társammal nagyon elszaladt a ló már. Nagyon lenézően beszélnek a Madridről, és a többi riválisról. És valóban én is érzem azt az elfogultságot, amit mond. Valóban a mardiddal kapcsolatban próbálnak mindenbe mindenkibe belekötni, mindig minden körülmények között. Nem egyszer rá is szóltam pár emberre ezért már, persze ezeknek általában felesleges mondani bármit is. A Barcát meg valóban úgy akarják beállítani, mind egy nagy boldog családot, ahol gyakorlatilag mindenki a legjobb a posztján, emberileg is mindenki makulátlan, teljes a harmónia. A RM ennek az ellentéte: a csapat nagyképű, ellenszenves ember, aki ráadásul aljasok is, és a Barca játékosokat direkt le is akarják rúgni, nekik fúj a bíró is természetesen, Mourinho meg a világ legrosszabb embere, aki hazudik meg manipulál, amúgy a szakmáját nem nagyon érte, csak néha szerencséje van, és leesik egy-két kupa. S. Ramos egy féreg, ellenben Alves egy hatalmas arc, egyéniség, egy szeretni való ember.
Persze barokkos túlzás amit írok, de sok ember megnyilvánulásaiból érzem a nagyon durva kettős mércét, és ez már engem zavar, hiába vagy barcás, hiába utálom a Madridot, akkor is zavar!

Nem tudom,olvasod e a madridistát,de ott ugyan ez megy fordított szereposztásban.
Az 5-0 után kicsit visszavettek,de egyébként ugyan ezeket mondják ők ránk,mint mi rájuk...úgyhogy ők se szentek.
Mindenesetre én a semleges szurkolókból indulok ki, és az ő szemükben bőven szimpatikusabb csapat a Barca jelenleg. Mint ahogy a spanyol liga csapatai is általában nem szívlelik a madridot,főleg Mourinho óta.
Jah,és maradajunk annyiban,hogy akik egyöntetűen,teljes egyetértésben legnómozzák, ledoppingosozzák Messit,azokról meg legyen a véleményünk...mert ez nem 1-1 ember véleménye,hanem bőszen egyetértenek ezekbe.

Szóval itt is (énis) szoktam durván(?) fogalmazni a madriddal,de ők se különbek.
És a jelenlegi eredmények alapján mi lehetünk magabiztosak,nem ők.

Egyébként meg olvasok elég sok fórumot(milan,arsenal,mu,chelsea,inter...),ott is ez a helyzet,mindenki rossz,csak ők a jók...
Nem egyedi esetről beszélünk,mindenkinek a saját csapata a jó,a szép.
Ebben igazad van, de engem nem vigasztal annyira, h "odaát", vagy máshol is ilyen rossz a helyzet. Az az ő dolguk, engem ez érint. Abban is igazad van, h a semleges szurkolók körében is sokan nem szeretik a Madridot, és tudom, h nem is ok nélkül. Egy csomó minden van, ami számomra is unszimpatikus a Madridba, de azért nem szabad túlzások esni. És azért tudjuk azt is, h szimpatikus csapat a Barca, és a "Több mint egy klub" szlogen sem alaptalan, de azért messze nem tökéletes minden és mindenki itt sem.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.26. 12:52:46

Azért van abban igazság, amit zsírosdeszka írt, én is úgy veszem észre, h nagyon sok Barcás társammal nagyon elszaladt a ló már. Nagyon lenézően beszélnek a Madridről, és a többi riválisról. És valóban én is érzem azt az elfogultságot, amit mond. Valóban a mardiddal kapcsolatban próbálnak mindenbe mindenkibe belekötni, mindig minden körülmények között. Nem egyszer rá is szóltam pár emberre ezért már, persze ezeknek általában felesleges mondani bármit is. A Barcát meg valóban úgy akarják beállítani, mind egy nagy boldog családot, ahol gyakorlatilag mindenki a legjobb a posztján, emberileg is mindenki makulátlan, teljes a harmónia. A RM ennek az ellentéte: a csapat nagyképű, ellenszenves ember, aki ráadásul aljasok is, és a Barca játékosokat direkt le is akarják rúgni, nekik fúj a bíró is természetesen, Mourinho meg a világ legrosszabb embere, aki hazudik meg manipulál, amúgy a szakmáját nem nagyon érte, csak néha szerencséje van, és leesik egy-két kupa. S. Ramos egy féreg, ellenben Alves egy hatalmas arc, egyéniség, egy szeretni való ember.
Persze barokkos túlzás amit írok, de sok ember megnyilvánulásaiból érzem a nagyon durva kettős mércét, és ez már engem zavar, hiába vagy barcás, hiába utálom a Madridot, akkor is zavar!
Nem akartam ilyen hosszan leírni, de ez a lényeg. Jobb csapat jelenleg a Barcelona, ez egyértelmű. A Madrid viszont lesz még a Barca előtt is. Egyszer fenn egyszer lenn. Ez egy természetes folyamat. Én nevetek azokon, akik azért szurkolnak egy csapatnak, mert ők a legjobbak, aztán a többit szidják. 7-8 évvel ezelőtt Magyarországon tized ennyi Barca szurkoló sem volt. 2 éve ki szurkolt a Citynek? Hány Chelsea drukker volt a Zola, Gascoigne, Desailly érában? Nem is ezzel van a gond, mert ez egy természetes folyamat. Mindig annak szurkolnak, akinek megy a szekér. Azt nem szeretem, amikor egy 1-2 éve szurkoló divatdrukker állandóan kioktatja az embert fikázza a másik csapatát, Rinyáldózik, holott azt sem tudjuk milyen ember valójában (én sem, ezért nem szidok senkit). Nem akarok ezzel semmi rosszat, csak leírtam.
Nem tudom,olvasod e a madridistát,de ott ugyan ez megy fordított szereposztásban.
Az 5-0 után kicsit visszavettek,de egyébként ugyan ezeket mondják ők ránk,mint mi rájuk...úgyhogy ők se szentek.

Jah,és maradajunk annyiban,hogy akik egyöntetűen,teljes egyetértésben legnómozzák, ledoppingosozzák Messit,azokról meg legyen a véleményünk...mert ez nem 1-1 ember véleménye,hanem bőszen egyetértenek ezekbe.

Szóval itt is (énis) szoktam durván(?) fogalmazni a madriddal,de ők se különbek.
És a jelenlegi eredmények alapján mi lehetünk magabiztosak,nem ők.

Egyébként meg olvasok elég sok fórumot(milan,arsenal,mu,chelsea,inter...),ott is ez a helyzet,mindenki rossz,csak ők a jók...
Nem egyedi esetről beszélünk,mindenkinek a saját csapata a jó,a szép.
Senki nem írta, hogy különbek. Az neked mentség, hogy a másik is elköveti azt? A gyerekek mondják nekem az iskolában, hogy de hát a másik is verekedett! ÉS? Az mentség? Pont ez az a fajta mentalitás, ez őket is ugyanúgy minősíti! Ez nem a Barca szurkolók iránti támadás. Ez egy létező dolog legyen az Barca, Real vagy MU szurkoló.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2011.01.26. 12:58:20-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.26. 12:46:46

dali írta:Kedves Real szurkoló(k).Boixos "kolléga"leírta a lényeget,én mint szintén Barca szurkoló még annyit hozzátennék,hogy nem érdekel mit írnak,mondanak a csapatról mások legyen az Real,Bayern....akármilyen szurkoló,újságíró bárki.Csak a Barca meccsei,és körülötte történö dolgok,ha máshogy lenne nem tartanám magam Barcásnak.Persze ez magánügy,mindenki úgy szurkol ahogy akar...,de
ne ezen az oldalon várj(atok) megértést. :wink:
a megértés és a másik elismerése nem hovatartozás kérdése,hanem hogy őszinte ember vagy,avagy nem. tökmindegy,hogy kinek szurkol az ember,a megértés nem azon múlik,nem kell elvből utálni a másikat,mert az ősi rivális,meg mittomén. nekünk fogalmunk sincs a rivalizálásról,mert nem élünk abban a közegben és nem kell feltétlen menőzésből utálkozni. nekem nincs bajom a barcával,de a realt jobban kedvelem,velem van a baj? úgytűnik.

lluisllach89! nem mondhatják a klasszikus előtt,hogy gyengék vagyunk mint a szhar,kikapunk :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.01.26. 12:39:51

Gábor, egy barcelona-szurkolónál nem biztos, h az egyébként rendkívűl normális kaká vagy a visszafogott, baromságokat nem beszélő csabialonzó, vagy régebben az úriember raúl és del bosque mindig korrekt és tiszteletreméltó megnyilvánulásai jutnak az eszébe, hanem inkább az egyébként valóban rendkívűl arrogáns és nagy arcú murinnyó vagy a valóban hentesállat, egyben vadparaszt ramos szitujai, amik ugye valóságos dolgok. emellé még befigyel egy florentino perez által fémjelzett realmadrid cf, akik egyébként mindent elkövetnek a színfalak előtt és mögött is, h a barca sorsát megnehezítsék, és már lehet is általánosítan ezerrel.
innen nézve természetesen nem lehetetlen, de nem egyszerű a "szép" dolgokat is észrevenni, már ha vannak egyáltalán ilyenek. nekem hirtelen egy olyan jut eszembe a madriddal kapcsolatban, ami példaértékű és tiszteletre méltó, az az, ahogy Puskás Ferenccel bántak, és ahogy most az emlékét kezelik. ebből rengeteget tanulhatnánk úgy en bloc, de ez egy másik történet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.01.26. 12:38:25

LG írta:Azért van abban igazság, amit zsírosdeszka írt, én is úgy veszem észre, h nagyon sok Barcás társammal nagyon elszaladt a ló már. Nagyon lenézően beszélnek a Madridről, és a többi riválisról. És valóban én is érzem azt az elfogultságot, amit mond. Valóban a mardiddal kapcsolatban próbálnak mindenbe mindenkibe belekötni, mindig minden körülmények között. Nem egyszer rá is szóltam pár emberre ezért már, persze ezeknek általában felesleges mondani bármit is. A Barcát meg valóban úgy akarják beállítani, mind egy nagy boldog családot, ahol gyakorlatilag mindenki a legjobb a posztján, emberileg is mindenki makulátlan, teljes a harmónia. A RM ennek az ellentéte: a csapat nagyképű, ellenszenves ember, aki ráadásul aljasok is, és a Barca játékosokat direkt le is akarják rúgni, nekik fúj a bíró is természetesen, Mourinho meg a világ legrosszabb embere, aki hazudik meg manipulál, amúgy a szakmáját nem nagyon érte, csak néha szerencséje van, és leesik egy-két kupa. S. Ramos egy féreg, ellenben Alves egy hatalmas arc, egyéniség, egy szeretni való ember.
Persze barokkos túlzás amit írok, de sok ember megnyilvánulásaiból érzem a nagyon durva kettős mércét, és ez már engem zavar, hiába vagy barcás, hiába utálom a Madridot, akkor is zavar!

Nem tudom,olvasod e a madridistát,de ott ugyan ez megy fordított szereposztásban.
Az 5-0 után kicsit visszavettek,de egyébként ugyan ezeket mondják ők ránk,mint mi rájuk...úgyhogy ők se szentek.
Mindenesetre én a semleges szurkolókból indulok ki, és az ő szemükben bőven szimpatikusabb csapat a Barca jelenleg. Mint ahogy a spanyol liga csapatai is általában nem szívlelik a madridot,főleg Mourinho óta.
Jah,és maradajunk annyiban,hogy akik egyöntetűen,teljes egyetértésben legnómozzák, ledoppingosozzák Messit,azokról meg legyen a véleményünk...mert ez nem 1-1 ember véleménye,hanem bőszen egyetértenek ezekbe.

Szóval itt is (énis) szoktam durván(?) fogalmazni a madriddal,de ők se különbek.
És a jelenlegi eredmények alapján mi lehetünk magabiztosak,nem ők.

Egyébként meg olvasok elég sok fórumot(milan,arsenal,mu,chelsea,inter...),ott is ez a helyzet,mindenki rossz,csak ők a jók...
Nem egyedi esetről beszélünk,mindenkinek a saját csapata a jó,a szép.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2011.01.26. 12:36:38

Kedves Real szurkoló(k).Boixos "kolléga"leírta a lényeget,én mint szintén Barca szurkoló még annyit hozzátennék,hogy nem érdekel mit írnak,mondanak a csapatról mások legyen az Real,Bayern....akármilyen szurkoló,újságíró bárki.Csak a Barca meccsei,és körülötte történö dolgok,ha máshogy lenne nem tartanám magam Barcásnak.Persze ez magánügy,mindenki úgy szurkol ahogy akar...,de
ne ezen az oldalon várj(atok) megértést. :wink:
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.26. 12:29:30

Azért van abban igazság, amit zsírosdeszka írt, én is úgy veszem észre, h nagyon sok Barcás társammal nagyon elszaladt a ló már. Nagyon lenézően beszélnek a Madridről, és a többi riválisról. És valóban én is érzem azt az elfogultságot, amit mond. Valóban a mardiddal kapcsolatban próbálnak mindenbe mindenkibe belekötni, mindig minden körülmények között. Nem egyszer rá is szóltam pár emberre ezért már, persze ezeknek általában felesleges mondani bármit is. A Barcát meg valóban úgy akarják beállítani, mind egy nagy boldog családot, ahol gyakorlatilag mindenki a legjobb a posztján, emberileg is mindenki makulátlan, teljes a harmónia. A RM ennek az ellentéte: a csapat nagyképű, ellenszenves ember, aki ráadásul aljasok is, és a Barca játékosokat direkt le is akarják rúgni, nekik fúj a bíró is természetesen, Mourinho meg a világ legrosszabb embere, aki hazudik meg manipulál, amúgy a szakmáját nem nagyon érte, csak néha szerencséje van, és leesik egy-két kupa. S. Ramos egy féreg, ellenben Alves egy hatalmas arc, egyéniség, egy szeretni való ember.
Persze barokkos túlzás amit írok, de sok ember megnyilvánulásaiból érzem a nagyon durva kettős mércét, és ez már engem zavar, hiába vagy barcás, hiába utálom a Madridot, akkor is zavar!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.01.26. 12:18:08

zsírosdeszka írta:Ezen az oldalon azt hiszik sokan (nem mindenki), hogy a Real Madrid=rossz, fúj, mindenki nagyképű, bénák; Barcelona=jó, minden rendben, mindenki szép stb. A világ nem csak fekete és fehér, hanem sokszor szürke inkább...Akik a Realt választják azok emberileg csak nullák lehetnek, akik a Barcát azok meg erkölcsileg a toppon. El kellene ezen gondolkodni egyeseknek (nem mindenkinek!).
a szurkolók is többféle vérmérsékletűek, vannak nyugodtabbak és vannak vehemensebbek. ezt be kell kell kalkulálni, ha idejössz.
sztem az a lényeg, h külön kell kezelni a csapatot és a szurkolót is. attól, h vki madridista, nem kell nekiugrani, hanem tiszteletben kell tartani a véleményét még akkor is, ha adott esetben egy betűjével sem ért egyet az ember. persze, aki amit vet, azt is fogja learatni, ha vki itt nekiáll keménykedni és tanítgatni az ittenieket arról, h mekkora falloszok, akkor biztos, h nem a toleranciadíjra fog hajtani a hazai közönség szigorúbb része, de ilyen szitu mostanában szerencsére alig fordul elő, és nem is hiányzik.
ez a neked nem tetsző, kizárólag fekete-fehérben gondolkodó hozzáállás egyébként nem kizárólag az itteni fórumozók sajátja, hanem például az egyik madridi főcsővezető is ilyen szemüvegen keresztül nézi a világot, őt tomas roncerónak hívják és ő az egyik kedvencem. kevés nála elfogultabb és gyökerebb madridszurkolót hord a föld a hátán. :D

egyébként, ha megnézed a többi topikot, azért láthatod, h jóval árnyaltabb a kép, mint ahogy ebben a barca-realban látszik. :wink:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.26. 12:07:11

bár tudnám vhogy érzékeltetni, h ez mennyire felelsleges volt... engem se érdekel, ha BÁRMILYEN Madrid érzelmű oldalon lehúzzák a Barcát, nem kezdek hegyibeszédbe... feleslegesnek tartom, h Mózest játszak... bocs az offért!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.26. 12:06:18

zsírosdeszka írta:Ezen az oldalon azt hiszik sokan (nem mindenki), hogy a Real Madrid=rossz, fúj, mindenki nagyképű, bénák; Barcelona=jó, minden rendben, mindenki szép stb. A világ nem csak fekete és fehér, hanem sokszor szürke inkább...Akik a Realt választják azok emberileg csak nullák lehetnek, akik a Barcát azok meg erkölcsileg a toppon. El kellene ezen gondolkodni egyeseknek (nem mindenkinek!).
Nekem csak a nagyképűséggel van bajom semmi mással. Nem értem 4 vesztes klasszikus után, 5. előtt mire föl mondja valaki hogy a Madrid a világ legjobb csapata és győzni fognak.

Ettől függetlenül elismerem őket, sőt, tartok is tőletek, főleg a kupában, de igazából mindenhol. Csak ettől undorodom.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.26. 11:54:30

Ezen az oldalon azt hiszik sokan (nem mindenki), hogy a Real Madrid=rossz, fúj, mindenki nagyképű, bénák; Barcelona=jó, minden rendben, mindenki szép stb. A világ nem csak fekete és fehér, hanem sokszor szürke inkább...Akik a Realt választják azok emberileg csak nullák lehetnek, akik a Barcát azok meg erkölcsileg a toppon. El kellene ezen gondolkodni egyeseknek (nem mindenkinek!).
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.26. 11:15:01

noname írta: 3. Beképzelt f...Így is egyre több a gond a Real háza táján a túl nagy ego/négyzetméter arány miatt, ez csak rosszabb lesz.
Annak már mindegy, reméljük rosszabbodik majd a nagyképűnyilatkozatokaklásszikóelőtt/bekapottgól arány is :P

Egyébként nem hinném hogy rossz lenne. Pénz szempontjából kitűnő, és azért nem egy ügyetlen tagot igazoltak le.

Technikás, egyáltalán nem darabos a mozgása, kíváncsi vagyok, ha hamar betalálna akkor bármi előfordulhatna első félévében.

Amúgy legalább nem dől ki hónapokra mint RVN.. :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.26. 10:46:21

noname írta: 1. Angliából jön, sok idő kellene neki az alkalmazkodáshoz, CR is csak fokozatosan jött bele, miközben a 2 játékos ég és föld
2. Tipikus középcsatár lesz, akinek sok idő kell az alkalmazkodáshoz, neki az nm lesz.
3. Beképzelt f...Így is egyre több a gond a Real háza táján a túl nagy ego/négyzetméter arány miatt, ez csak rosszabb lesz.
4. nincs játékban. Alig játszott idén, Benzem
nak is sok meccs kellett h végre elfogadhatót nyújtson
5. Egyszerűen nem egy klasszis. Nem elég jó játékos, sehol se váltotta meg a világot.

RvN azért lett volna jobb vétel, mert nincs akkora arca, ismeri a csaptot, a bajnokságot, ráadásul a Hamburgban is rendszeresen játszott.
1. cr az első meccsén gólt lőtt,de mint írtad ég és föld.
2.jó 4 hónapja lesz,elégnek kell lennie,ha 2 meccs alatt lő egy gólt,már lenyomta benzemát
3.lehet,hogy beképzelt semmirekello,de nem hinném,hogy ilyesmivel probléma lenne az itt töltendő fél éve alatt. kb ez az egyetlen esélye,hogy értelmes csapatban szerepeljen,úgyhogy szerintem kussba fog működni
4. mondjuk inkább úgy,hogy benzemának is sok meccs kell MÉG,hogy elfogadhatót nyújtson
5. nincs a szűk elitben,de a legjobb elérhető játékos és ráadásul csak kölcsönbe jött.
rvn tényleg szimpatikusabb játékos és én is jobban örültem volna neki.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.26. 10:37:11

És ha rád cáfol? Mi van, ha az első meccsén mesterhármast vág?
Akkor felébred álmából! :P :twisted:
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.26. 10:35:20

Én szerintem bejöhet neki a La Liga, ha nem is az első meccstől, azért mégsem annyira rossz játékos, meg sztem Benzemánál nem lehet rosszabb...
De nektek legyen igazatok!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.26. 10:11:10

noname írta:Adebayor. Ajajj. Kiderül mire megy egy technikás bajnokságban, sztem egy csődtömeg lesz. Rossz vétel. De legalább érdekesek lesznek a Real edzései, lehet fogadásokat kötni h mennyi idő után verekszik össze CR-rel, Ramossal vagy Pepevel. :twisted:
Jah igen, leírom, sztem miért nem lesz jó Adebayor:
1. Angliából jön, sok idő kellene neki az alkalmazkodáshoz, CR is csak fokozatosan jött bele, miközben a 2 játékos ég és föld
2. Tipikus középcsatár lesz, akinek sok idő kell az alkalmazkodáshoz, neki az nm lesz.
3. Beképzelt f...Így is egyre több a gond a Real háza táján a túl nagy ego/négyzetméter arány miatt, ez csak rosszabb lesz.
4. nincs játékban. Alig játszott idén, Benzem
nak is sok meccs kellett h végre elfogadhatót nyújtson
5. Egyszerűen nem egy klasszis. Nem elég jó játékos, sehol se váltotta meg a világot.

RvN azért lett volna jobb vétel, mert nincs akkora arca, ismeri a csaptot, a bajnokságot, ráadásul a Hamburgban is rendszeresen játszott.

Remélem nagy bukás lesz Adebayor!
És ha rád cáfol? :D Mi van, ha az első meccsén mesterhármast vág? :P

Amúgy tényleg nincs nagy arca RvN-nek, csak átvitt értelemben. XD

Én még megvárom a teljesítményét a Realban és csak utána nyilatkozok. Tehetséges játékos, bár az is kétségtelen, hogy nem a világ legjobb támadója. Vannak nála jobbak is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.26. 09:45:23

Adebayor. Ajajj. Kiderül mire megy egy technikás bajnokságban, sztem egy csődtömeg lesz. Rossz vétel. De legalább érdekesek lesznek a Real edzései, lehet fogadásokat kötni h mennyi idő után verekszik össze CR-rel, Ramossal vagy Pepevel. :twisted:
Jah igen, leírom, sztem miért nem lesz jó Adebayor:
1. Angliából jön, sok idő kellene neki az alkalmazkodáshoz, CR is csak fokozatosan jött bele, miközben a 2 játékos ég és föld
2. Tipikus középcsatár lesz, akinek sok idő kell az alkalmazkodáshoz, neki az nm lesz.
3. Beképzelt f...Így is egyre több a gond a Real háza táján a túl nagy ego/négyzetméter arány miatt, ez csak rosszabb lesz.
4. nincs játékban. Alig játszott idén, Benzem
nak is sok meccs kellett h végre elfogadhatót nyújtson
5. Egyszerűen nem egy klasszis. Nem elég jó játékos, sehol se váltotta meg a világot.

RvN azért lett volna jobb vétel, mert nincs akkora arca, ismeri a csaptot, a bajnokságot, ráadásul a Hamburgban is rendszeresen játszott.

Remélem nagy bukás lesz Adebayor!
A Fifa egy szégyen
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.25. 21:26:26

Nem lennék meglepve, ha hétvégén már Adebayor lenne a kezdő Benzema helyett. Sztem azt a szintet tudja hozni, amit a francia, és valószínűleg nem a cserepadra vették 4 misiért. Személy szerint kiváncsian várom mire lesz képes, mert nagyon hangulatfüggő játékos. Most lehetősége van bizonyítani egy nagy múltú csapatban, ami 3 fronton van harcban a kupért, hülye lenne nem mindent beleadni. Neki se lesz már ennél nagyobb lehetősége az életben.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.25. 21:17:53

LG írta: Zidane-ak meg a Barca, és akkor mi van? :roll: Sztem ilyen dolgok max olyan esetben lehet döntő, ha mind2 csapat hív egy játékost, de pl. Özilt nem hívta a Barca, és ostobaság lett volna egy ilyen lehetőséget kihagynia.
hát pont ez az, Patot sem hívjuk, viszont a Real hívhatja
Messithebest írta: Én Patot nem olyannak ismerem/ismertem meg,aki csak úgy félre dobná az álmait......
Ne haragudj, de eléggé súlytalanul hangzik, amikor 100 km távolságból elírod egy számodra teljesen ismeretlen emberről, hogy milyennek ismered/ismerted meg
Még az is lehet újságírói kitaláció, hogy a Barca álmai csapata
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.25. 21:12:19

Patohoz meg csak annyit, hogy Özilnek is a Barca volt álmai csapata...
Zidane-ak meg a Barca, és akkor mi van? :roll: Sztem ilyen dolgok max olyan esetben lehet döntő, ha mind2 csapat hív egy játékost, de pl. Özilt nem hívta a Barca, és ostobaság lett volna egy ilyen lehetőséget kihagynia. Zidane-t meg gondolom szivesen látták volna a Barca vezetők is, csak ugye akkoriban nem mentek olyan hű de jól a dolgok.

Adebayor meg, hát nem tudom. Igazából engem még a legjobb Arsenalos szezonjában sem győzött meg, hiába rúgott sok gólt. Egyszerűen tömték labdákkal, és a sok helyzetből néhányat tudott értékesíteni. Nem tartom klasszisnak, nem is igazán technikás, a helyzetkihasználása sem igazán jó, egy jó közepes befejező csatár, egyet értek azzal, aki szerint a Ló még ennyi idősen is többet ér nála. Aztán lehet rámcáfol...
Mindenesetre a semminél biztos jobb, könnyen meglehet, h Benzemánál is az lesz.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.01.25. 21:03:23

sjd írta:Patohoz meg csak annyit, hogy Özilnek is a Barca volt álmai csapata... :roll:

Én Patot nem olyannak ismerem/ismertem meg,aki csak úgy félre dobná az álmait...... :shock: pedig úgy néz ki ilyen préda volt.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.25. 20:59:30

Messithebest írta:Nem tudom mit látott a Real Adebayorba,én inkább elhoztam volna Balotellit akár,vagy Tevezt ha már a Cityből válogatunk,Balotelli tehetséges,csak a szája is nagy,pont oda való,Tevezt meg gondolom nem kell bemutatni.

Egyébként Agüero nekem is nagy álmom,h nálunk játszon,de a legnagyobb az Pato. Nagyon bírom a Kacsát,elképesztően tehetséges. Emlékszem,egyszer nyilatkozta,hogy csak a Barcáért hagyná ott a Milant. :D :wink: 8)
a ManCity támadói közül Adebayor volt ilyen olcsón mozdítható (mert ugye most a Real elég gané pénzügyi helyzetben van), és szerintem nekik most egy statikus csatár jobban kell, mint egy alacsony és mozgékony, Cé meg DiMaria majd körberohangálja a védelmet nélküle is

Patohoz meg csak annyit, hogy Özilnek is a Barca volt álmai csapata... :roll:
Válasz küldése