Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.29. 19:03:20

Logan10 írta:Szerintem ez az új fehér-gránátvörös/kék mez egész jól néz ki jobb mint a tavalyi mangó-rózsaszín és talán még az ideinél is jobban tetszik...........
kicsit se Real Madridos szerintem :P
Nem (csak) erről van szó, hanem hogy jön egy mezszponzor és aztán már azt is ő mondja meg, hogy a mezünkön milyen színek legyenek...
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2010.12.29. 18:48:58

Szerintem ez az új fehér-gránátvörös/kék mez egész jól néz ki jobb mint a tavalyi mangó-rózsaszín és talán még az ideinél is jobban tetszik...........
kicsit se Real Madridos szerintem :P
Csak a Barça
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.29. 18:33:25

csababarca írta:Gondolom itt a védés fontosságát díjazták. Mert ennél voltak a VB-n Casillasnak nagyobb védései. Meg egész évben voltak nagyobb védések ennél,rengeteg.

Mindenesetre megérdemelte,mert nagy védés volt,és az év legfontosabb meccsén mutatta be.

Egyébként ezt a legnagyobb védés dolgot még nehezebb megállapítani szvsz,mint az év gólját.
Hát bizony... A döntőben olyan ziccerektől mentett meg Casillas, amelyek Hollandokké lett volna a VB cím... Pl. a Robbenét kétszer védte ki a lehetetlennek tűnő helyzetben... emlékszem, mikor Robben sprintelt a labdával Casillas kapuja felé, megállt bennem az ütő...
KépKép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.29. 18:33:20

sjd írta:Akkor remélem, hogy EZ is a bolondok napjának tudható be
Már volt linkelve a mezek topikba, és amúgy én sem szeretném, hogy ilyen legyen, de akárki akármit mond, nekem tetszik ez a mez.

(mondjuk alapból szeretem a fehér ruhákat)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.29. 18:27:35

Akkor remélem, hogy EZ is a bolondok napjának tudható be
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.29. 18:05:50

Messithebest írta:
zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Van egy tippem: "Hát tudja, hogy a fia hol tanulhat meg focizni...".
Ami itt Április 1.,Spanyolban December 28.... olvasd el a cikk alját.... így már érthető nem?
Kár...pedig érdekes helyzet lett volna. :lol: De amúgy legalább annyi igaz, h tényleg van fiai Josénak, aki focizik?
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.29. 16:42:58

zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Van egy tippem: "Hát tudja, hogy a fia hol tanulhat meg focizni...".
Ami itt Április 1.,Spanyolban December 28.... olvasd el a cikk alját.... így már érthető nem?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.29. 12:58:49

szieszta írta:csababarca....lazábban...

1: nem én voltam rá kíváncsi.
2: mindenhol meg fogja kapni a gyerek a magáét, de talán legjobban nálatok.
Teljesen igaza volt.
Meg ha zavar valami, fogalmazd meg szebben mintsem hogy olyanokat írj hogy "Semmi, ne túráztassátokat magatokat inkább."
Nem tudsz kapkodva lezárni itt egy neked nem tetsző témát.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.12.29. 12:49:20

csababarca....lazábban...

1: nem én voltam rá kíváncsi.
2: mindenhol meg fogja kapni a gyerek a magáét, de talán legjobban nálatok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.29. 12:45:23


Gondolom itt a védés fontosságát díjazták. Mert ennél voltak a VB-n Casillasnak nagyobb védései. Meg egész évben voltak nagyobb védések ennél,rengeteg.

Mindenesetre megérdemelte,mert nagy védés volt,és az év legfontosabb meccsén mutatta be.

Egyébként ezt a legnagyobb védés dolgot még nehezebb megállapítani szvsz,mint az év gólját.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.29. 12:39:40

Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.29. 12:27:35

szieszta írta: Na mert a Barcanal (ahol eleve mindenki zsigerből utálja a madridot) biztos nem fogják zrikálni mert az apja Real edző...


Figyelj,te voltál kíváncsi,hogy mit szólunk ehhez. Értelmes válaszokat írtunk,nem anyáztunk,meg semmi,erre ez se felel meg neked.
Komolyan kérdezem mit vársz?mit kellett volna írnunk?

Elmondtam a véleményemet,hogy ez is benne lehet abban,hogy nem madridba íratta. Nem azt írtam,hogy miért a Barcához,hanem azt,hogy miért nem madridba. De úgy látszik szövegértelmezéssel gondok vannak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.12.29. 12:22:31

szieszta írta:
Egyébként valószínűleg azért nem madridba íratta,mert nem akarja,hogy azzal piszkálják a fiát,hogy csak azért került oda,mert az apja a nagycsapat edzője.
Na mert a Barcanal (ahol eleve mindenki zsigerből utálja a madridot) biztos nem fogják zrikálni mert az apja Real edző...

Egyébként meg érzésem szerint ez a gyerek mentálisan iszonyat erős lesz. Amit az apja miatt el kell majd viselnie (bárhol is köt ki), az nem lesz hétköznapi.
Nem látjátok jól a dolgot... tuti kémkedni küldte az öreg Special 5! :D :D
Figyeljétek meg, notesszel a kezében fog védeni! Vagy bilincsbe tett kézzel! :D :D
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.12.29. 12:10:27

Egyébként valószínűleg azért nem madridba íratta,mert nem akarja,hogy azzal piszkálják a fiát,hogy csak azért került oda,mert az apja a nagycsapat edzője.
Na mert a Barcanal (ahol eleve mindenki zsigerből utálja a madridot) biztos nem fogják zrikálni mert az apja Real edző...

Egyébként meg érzésem szerint ez a gyerek mentálisan iszonyat erős lesz. Amit az apja miatt el kell majd viselnie (bárhol is köt ki), az nem lesz hétköznapi.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.29. 11:52:18

zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Van egy tippem: "Hát tudja, hogy a fia hol tanulhat meg focizni...".
Azért a sporthíradóból gyököt lehet vonni... :roll:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.29. 11:51:24

zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977
Mourinho nem madridista, ahogy a fia sem.
Mou nem marad örökké Madridban, akkor miért érdekelje az, hogy most egy kicsit megborzolja ezzel a kedélyeket.
A fiának itt van lehetősége fejlődni.
És ha valóban jó a fia, és itt fog játszani egyszer az első csapatban, engem nem fog zavarni hogy az Öreg Mou fia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.12.29. 11:52:28-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.29. 11:41:22

Piqué írta:
zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Legalább meg lesz Victor Valdes helyettese.... :P :P A papára kiváncsi lennék mikor bemegy a La Masiára és lebratyizik a srácokkal :P :P
Csak azért jött hogy lerúgja az összes kapust, aztán a Bernabeuban már ő védhessen és bevételezhessen 1-2 Cr7 szabit amitől visszajönne az önbizalma :P
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2010.12.29. 11:35:29

sjd írta:
zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977
Azt szólom, hogy gondold végig hány saját nevelésű játékos van a Realnál és hány fog felkerülni az első csapathoz a közeljövőben és ezt most hasonlítsd össze a Barcelonával
Azt hiszem hamar megkapod, hogy miért ide íratta
Legalább meg lesz Victor Valdes helyettese.... :P :P A papára kiváncsi lennék mikor bemegy a La Masiára és lebratyizik a srácokkal :P :P
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.29. 11:30:16

zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977
Azt szólom, hogy gondold végig hány saját nevelésű játékos van a Realnál és hány fog felkerülni az első csapathoz a közeljövőben és ezt most hasonlítsd össze a Barcelonával
Azt hiszem hamar megkapod, hogy miért ide íratta
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.29. 11:22:49

zsírosdeszka írta:Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Van egy tippem: "Hát tudja, hogy a fia hol tanulhat meg focizni...".

Hát ezek szerint tudja. Vagy azért íratta be szerinted oda a fiát,mert azt reméli,hogy tönkremegy ott a karrierje?
Valami oka biztos van. De egyébként lényegtelen hír. Majd kiderül mi lesz a srácból.

Egyébként valószínűleg azért nem madridba íratta,mert nem akarja,hogy azzal piszkálják a fiát,hogy csak azért került oda,mert az apja a nagycsapat edzője.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.12.29. 11:19:42

Kíváncsi leszek ehhez mit szóltok, ha igaz:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... nal_-43977

Van egy tippem: "Hát tudja, hogy a fia hol tanulhat meg focizni...".
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.28. 22:23:43

lluisllach89 írta:
Iszonyatosan idegesítő, sportszerűtlen, nagyképű, tényleg nem látom értelmét sok-sok nyilatkozatának, de hogy teljes beleadással melózik az biztos, ráadásul iszonyat sikeres.

Ezt kár is lenne vitatni.

Szerintem aki ért a focihoz,az ezt nem nagyon vitatja.
Viszont nálam sokat számítanak az emberi értékek is a megítélésben, így pedig az én szememben negatív kép él róla. És fog is,mert változni nem fog.
Én csak azt nem szeretem,hogy annyira istenítik,minden sikerét a zsenialitásával magyaráznak,ehhez képest Pep sikereit meg sokan a szerencsének...Legalább annyira szerencsés edző José is,mint pl Pep. Ezt is kár lenne vitatni.

Egyébként meg nagyon okosan vándorol. Igazából szinte mindig az aktuális ország legerősebbjéhez megy. Madridot is talán annak hitte, csak hát itt a Barca totálisan erősebb náluk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.28. 22:17:00

Bob_Marley írta:Én mint edző értem azt, hogy rendkívüli a pali, többször itt is szó volt róla, s mindenki tudja, a stratégia része sok minden!Mióta Madridban van, azért vannak igazán szimpatikus nyilatkozatai az ellenfelekről!
Ellenfelekről nyilatkozatai közül, hatalmas röhögtem azon, hogy"Romában vannak olyan játékosok akiket, szívesen látnék a csapatomban, kár hogy idén nem nyernek semmit majd..... :lol: Ez mekkora cinikus picit odaszúró nyilatkozat, hatalmas :lol: Én is a legjobb edzőnek tartom, de motiváció terén már Pep is felnőtt hozzá az én szememben!Én ezért is örülök, hogy a Realnál van, a legjobbat legyőzni mindig nagy dicsőség, s sok van még a bajnokságból, de még édesebb lehet a szájízünk, hogy Mourinhoék előtt vagyunk, s nem is akármilyen játékkal!Taktikailag a legmagasabb szinten van, s tényleg valamit tud a pali, ha látjuk a Chelsea Inter, de akár a Porto hol tart azóta mióta elment.......
szerk: lehet ironizálni, s Pepről Maradonáról Fergusonról Wengerről, mindenkiről lehet ilyen filmet csiálcsi, de hogy hatalmas edző az vitathatatlan, de ha valaki kötekedni akar, tegye meg.....
Abszolút jogos, mindenki lehúzta az 5-0 után, nem lett pedig kisebb edző.

Iszonyatosan idegesítő, sportszerűtlen, nagyképű, tényleg nem látom értelmét sok-sok nyilatkozatának, de hogy teljes beleadással melózik az biztos, ráadásul iszonyat sikeres.

Ezt kár is lenne vitatni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.12.28. 22:07:02

soadroli írta:Nem láttam a műsort.
Mi volt benne, hogy enyhíti az ellenszenvet? :lol:
Semmi, ne túráztassátokat magatokat inkább.

Más:
Felröppent egy hír, hogy tőlünk meg vinnék Kaka-t. Szép is lenne ha eladnánk, most hogy meggyógyítottuk 2 év alatt.
Válasz küldése