Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.06. 08:18:39

daffy írta: ui: ne haragudj,hogy egy undorító játékról,stílusról és emberi megnyilvánulásokról nincs jó véleményem. nyilván neked követendő és elismerendő dolog,hisz megszóltál az utálata miatt,de hidd el,itt nem bennem van a hiba
De benned van a hiba. Ne érts félre, de jelen esetben a te objektív szemléleted tartozik a kisebb halmazba. A legtöbb ember elfogult a saját csapata iránt és nagyon ritka, hogy ilyen nyíltan vállalják a negatív kritikát a csapatukkal szemben. Nem meglepő, hogy az itteni fórumozók többségének szimpatikus a jelenléted, de ne várd el minden idelátogató Real szimpatizánstól, hogy hasonlóképp vélekedjen.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.06. 06:43:07

fir3bird írta: miért szerinted nekem nincs szemem? én is látom, hogy az elmúlt 2 meccsen egy fos volt a madrid, de attól még nem jövök ide és hányom tele a topikot a madrid savazásával.
a barca a legjobb. elismerem? elismerem. messi a legjobb? a legjobb, ezt se vitatom, mert nincs is mit ezen. de nyílván mint real madrid szurkoló nem fogom mindennap ezt írogatni a rivális fórumán.
ki mondta, hogy dícsérni kell a csapatot? nem erről van szó. hanem arról, hogy madridista létedre itt irogatsz negatív gondolatokat az állítólagos kedvenc csapatodról nap mint nap. persze az itteniek ezért meg imádnak. és ettől már te vagy a nagy korrekt madridista, a többi meg szánalmas gyökér.
még mindig nem válaszoltál arra,amit írtam. mi okod van dícsérni ezt a realt? cr a kis csapatok ellen jól tolja és kész,kifújt. a többit nem írnám le,hisz Te magad is látod. még jó,hogy belekötök nap,mint nap ilyen teljesítmények láttán.(sétálgatnak össze vissza). igazából nem baj,hogy nem értünk egyet,hisz ez egy forum,csak furcsa,hogy mindketten ugyanazt a csapatot nézzük és nekem szúrja a szemem a gyenge játék,neked pedig nem(ez jön át abból,hogy szidom a realt,te pedig nem). no mind1, bocs ha megbántottalak. üdv :wink:
ui: ne haragudj,hogy egy undorító játékról,stílusról és emberi megnyilvánulásokról nincs jó véleményem. nyilván neked követendő és elismerendő dolog,hisz megszóltál az utálata miatt,de hidd el,itt nem bennem van a hiba
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.12.05. 23:51:27

szerintem ne tippelgess. az,hogy van szemem és látom a szépet,te meg nem,az miért nekem fájjon? elismerni,hogy messi és a barca a legjobb jelenleg nem seggnyalás,te nem tudod megtenni? ha nem,akkor szintén nem velem van a baj. leoltom a madridot,igen. dícsérni tudsz bármit vagy bárkit a csapatból a mutatott játék,esetleg a teljesítmény vagy a szépség miatt? én nem.
örülök,hogy megismertél egy FORUM alapján és sikerült belőnöd. hála az ilyeneknek,már tudom,hogy miért tart ott magyarország,ahol és miért fog 20 év múlva is. Rolling Eyes
miért szerinted nekem nincs szemem? én is látom, hogy az elmúlt 2 meccsen egy fos volt a madrid, de attól még nem jövök ide és hányom tele a topikot a madrid savazásával.
a barca a legjobb. elismerem? elismerem. messi a legjobb? a legjobb, ezt se vitatom, mert nincs is mit ezen. de nyílván mint real madrid szurkoló nem fogom mindennap ezt írogatni a rivális fórumán.
ki mondta, hogy dícsérni kell a csapatot? nem erről van szó. hanem arról, hogy madridista létedre itt irogatsz negatív gondolatokat az állítólagos kedvenc csapatodról nap mint nap. persze az itteniek ezért meg imádnak. és ettől már te vagy a nagy korrekt madridista, a többi meg szánalmas gyökér.
örülök,hogy megismertél egy FORUM alapján és sikerült belőnöd.
ezt a hülye szöveget meg honnan szedted? nem is ismerlek, még jó hogy, de amit itt előadsz, én az alapján írtam a véleményemet rólad. nyílván való, hogy egy fórum alapján nem foglak megismerni, igaz hogy nem is akarlak.
az utolsó mondatod meg egyenesen no comment.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.05. 21:06:30

Utolsó videón láthatjuk a bizonyítékot arra, hogy nem csak "más edzők foghatják meg a labdát" :roll: :twisted:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.12.05. 20:49:10

Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2010.12.05. 20:06:54

Az fcbarcelona.com-on a legdrágább jegy 102 Euro a Grandstandra!!!!!

Mire fizettek 520 Euro-t/fő??????????????

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/ ... rades.html


Nem kell hozzá Soci Kártya sem csak interneten is meg tudod venni anélkül hogy Socio lennél!
Ha az vagy kapsz 20% kedvezményt!
Szóljatok tényleg szívesen segítek mindenkinek akit érdekel,mert az elején én is megfizettem a tanolópénzt a k.... ut irodáknak!
Avatar
"Bojanfan"
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010.11.21. 08:04:34

2010.12.05. 20:00:26

[quote="RonaldinhoX"]Azért írtam fel hogy aki akar meccsre menni ne misztifikálja túl a dolgokat,mert én kb 6 éve voltam először és én se hittem hogy ugyanolyan dolog mintha ki akarnál menni bármilyen meccsre,mert jegyet a BL illetve a Real,Valencia,Espanyol meccs kivételével lehet helyszínen kapni.
Nekem van ismerős kint tehát bármelyik meccsre tudok segíteni[/quote]

Az azért nem biztos, hogy kapsz jegyet, ott és ha igen akkor az a stadion tetejére szól..
Hétfőn megyünk a keddi BL meccsre és névre szóló igazolvánnyal lehet átvenni a jegyet, ami 520 Eoro/db az eredeti ára.
persze kinti cégen keresztül sikerült olcsóbban megvenni :D
"Ede72"
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2010.12.05. 19:47:28

Azért írtam fel hogy aki akar meccsre menni ne misztifikálja túl a dolgokat,mert én kb 6 éve voltam először és én se hittem hogy ugyanolyan dolog mintha ki akarnál menni bármilyen meccsre,mert jegyet a BL illetve a Real,Valencia,Espanyol meccs kivételével lehet helyszínen kapni.
Nekem van ismerős kint tehát bármelyik meccsre tudok segíteni
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.12.05. 19:40:00

RonaldinhoX írta:kb 150 Euróért vettem a jegyet......

De csak mert van ismerős.
A népmuvészeti cserépedény ut iroda meg adja 250-300 ezer Ft-ért
No comment....

http://www.youtube.com/user/10Robroy77# ... 9NDtk-gnzo
En csak otthon a barban neztem a meccset , megis meg masnap reggel sem volt hangom.. szegyellhetned magad!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.12.05. 19:32:45

ferninho írta: most komolyan az vártátok hogy a nyolvan valahányadik percben Casillas is felfut örömködni, hogy 2:0 lett? :lol:
Ha lökdösődni fel tudott futni 0-5nél.... (na jó, ez azért akkora provokáció, hogy én sem gondoltam komolyan)

ferninho, neked meg hova lett a Casillas-os avád? nagyon bírtam
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.05. 19:28:21

RonaldinhoX írta:kb 150 Euróért vettem a jegyet......

http://www.youtube.com/user/10Robroy77# ... 9NDtk-gnzo
Ezek jók, én is inkább a szurkolói felvételeket keresem sokkal jobban át tudják adni az ottani atmoszférát mint a TV-s közvetítések.
Ment pü
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.05. 19:09:55

oké, akkor nektek van igazatok, phej, hogy nem tudnak ezek felfutni a 86. percben hullafáradtan egy gólörömnél, szégyelljék magukat :lol:
most erősítsen már meg egy barcás(vagy bárki más is jó :D ), hogy nem csak szerintem szánalmas ez a folytonos, értelmetlen, hülyeségekről szóló kötekedés ami itt megy...
vagy valami ehhez hasonlókat kellett volna leművelniük gólörömnél??? :lol: :lol: :lol:


ejjj de szép is volt a videóban szereplő idény :)
madridista
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.12.05. 18:55:42

ferninho írta:bocs, de hihetetlen, hogy mindenbe képesek vagytok belekötni :lol:
1-0-ra vezettünk, mindenki védekezett.ronaldo és benzema voltak azok akik nem védekeztek. lass felvezette a félpályáig, onnantól ronaldo "átvette" a labdát. amikor már szembe volt vele a védelem várta már lasst, hogy jöjjön már, hadd passzoljon már neki, de hát egyszerűen megállt ami nem csoda mert kb átfutotta az egész pályát egy kis túlzással :) ekkor Ronaldo egyedül megoldotta és gólörömnél kifutott oldalra. na most a közelében ott volt egy lass aki átfutotta a pályát és ennyi :lol: ja meg még a pálya másik oldalán benzema :D most komolyan az vártátok hogy a nyolvan valahányadik percben Casillas is felfut örömködni, hogy 2:0 lett? :lol:
hihetetlen milyen baromságokba tudtok belekötni... és minden meccs után jön valaki egy ilyen baromsággal a többi meg követi....
Bocs, de egy Puyol/ Pique ahogy feltud futni gratulalni a tarsnak... es ez nem azon az x meteren mulik...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.05. 18:42:07

bocs, de hihetetlen, hogy mindenbe képesek vagytok belekötni :lol:
1-0-ra vezettünk, mindenki védekezett.ronaldo és benzema voltak azok akik nem védekeztek. lass felvezette a félpályáig, onnantól ronaldo "átvette" a labdát. amikor már szembe volt vele a védelem várta már lasst, hogy jöjjön már, hadd passzoljon már neki, de hát egyszerűen megállt ami nem csoda mert kb átfutotta az egész pályát egy kis túlzással :) ekkor Ronaldo egyedül megoldotta és gólörömnél kifutott oldalra. na most a közelében ott volt egy lass aki átfutotta a pályát és ennyi :lol: ja meg még a pálya másik oldalán benzema :D most komolyan az vártátok hogy a nyolvan valahányadik percben Casillas is felfut örömködni, hogy 2:0 lett? :lol:
hihetetlen milyen baromságokba tudtok belekötni... és minden meccs után jön valaki egy ilyen baromsággal a többi meg követi....
madridista
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2010.12.05. 18:23:43

Akit érdekel szívesen segítek mert tényleg nem nagy művészet!!!!!

Kb 100-120 ezer Ft-ból az egészet ki lehet hozni sörrel mindennel együtt...
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2010.12.05. 18:19:19

RonaldinhoX írta:http://www.youtube.com/watch?v=zkrYijOz7as

Csak akit érdekel milyen kint a hangulat
Hát ez az, ami nem jön át a tv-n keresztül. :) Rám mindig nagy hatással vannak az ilyen vidik.
Egyszer fix, hogy kimegyek, egy meccs erejéig. Nem eszek 1-2 hónapig de elmegyek a Camp Nouba. :)
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 18:11:51

RonaldinhoX írta:http://www.youtube.com/watch?v=zkrYijOz7as

Csak akit érdekel milyen kint a hangulat
Ilyenek még jöhetnek ;)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.05. 17:20:50

Saint Germain írta:. Szerintem ez a csapatunknak csak plusz motivációt jelent, mint ahogy azt hétfőn is láthattuk!

Visca el BARCA!
Hogy a francba ne? :)
Tökéletesen példázza ezt Xavi gólöröme Jeffren(5-dik!!!) gólja után.
A csapatból 7-8 ember nem csak játékosa a Barcelona-nak hanem szurkolója is. Ehhez jött Pep zseniális formaidőzítése és a rangadókra való egészen elképesztő felpörgetése. Aztán történelem lett belőle. Rövid időn belül a második.
De tegnap is pl az a jelenet is vigyort csalt az arcomra mikor Iniesta a 8x percben 3-0 nál az ellen labdakihozatalánál tüdejét kiköpve,transzba esve támad le mint ha 0-0lenne.
Jobbnak tartom ezt a csapatot mint a triplázósat, nah kimondtam. :D Kezdőnk tudásban is felülmulja és taktikailag meg sokkal sokkal fejlettebbek vagyunk. Eredményekben majd elválik de nincs olyan erős a bl mezőny mint akkor(Chelsea,MU,Pool igazából egyet sem tudok mondani most aki hasonló erőt képviselne mint eme csapatok akkor).
United messze a legveszélyesebb ellenfelünk nem nagyon akarok csak a döntőben találkozni velük(jussanak is el ők is :mrgreen: ).
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.12.05. 15:36:39

spf írta:Azért hagyhatnátok időt a fiúknak, hogy odaérjeken egymáshoz, mint tettétek a barcás képnél :wink:

Nem muszáj ám egyből elkapni a pillanatot és a gólt követő 1 másodpercben készült képet beszerkeszteni. Csak a tisztánlátás kedvéért ez is tegnap készült a gól után:

http://www.imagebam.com/image/93fb7a109450809
a 2. gólnál nézd meg a szitut :wink: sokáig állt úgy és csak lass meg Pepe ment oda egyből, Benz pl oda se ment. Persze lehet, hogy ez nem jelent semmit.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.12.05. 15:36:03

Kicsit off talán, de miért Guaita védett tegnap? César, Moyá? Velük mivan?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
spf
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.11.07. 13:00:00
Tartózkodási hely: Madrid

2010.12.05. 15:30:09

Azért hagyhatnátok időt a fiúknak, hogy odaérjeken egymáshoz, mint tettétek a barcás képnél :wink:

Nem muszáj ám egyből elkapni a pillanatot és a gólt követő 1 másodpercben készült képet beszerkeszteni. Csak a tisztánlátás kedvéért ez is tegnap készült a gól után:

http://www.imagebam.com/image/93fb7a109450809
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.05. 15:00:40

Mihu írta:C. Ronaldo gólöröme
Pontosan ezt akartam én is írni, csak a demosnstráción munkálkodtam:
KépKép
Real Madrid___________________________________Barça

Szvsz ez elmond valamit a két csapat közti különbségről... :roll:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.05. 14:55:15

szieszta írta:Mihu, az nekem is feltűnt, de azért nem olyan nagy a gond szerintem.
Egyrészt mert 2. gól volt, nem az első. És nem az első a 90. percben. ezeknek mind más a fajsúlya.
Másrészt a csapat még zilált volt, bennük volt még amit tőletek kaptunk.
minek kellene ünnepelni valakit, aki egy súlytalan ellenfélnek berúgott egy 2. golt is. A valencia sehol nem volt a meccsen csak emberhátrányban. nem volt akkora kunct ez az egész, hogy szét kelljen szedni cr-t. Ha benzema rugja vagy cassillas, akkorse lett volna semmi.
csak annyit számít, h a csapategység nem csak fontos meccsen kell, h előjöjjön... különben is Pep szavaival élve: "minden meccs fontos" ;)
a "mieink" csak olyan gólokat nem ünnepelnek meg, ahol az adott gól csak szépségtapasz, vagy a gólszerző volt csapatára való tekintettel nem ünnepel... legalábbis én ezt vettem észre...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.05. 14:54:36

Mihu írta:Most nézem ismétlésben a tegnapi Real meccset. Feltűnt egy érdekes dolog. Ronaldo mikor berúgta a 2. gólját, utána kiment a szögletzászló irányába a pálya szélére, és mikor totálkamerából mutatták, akkor 20 méteres körzeten belül senki nem volt körülötte. Mármint Real játékos. És utána is állt ott vagy 5 mp-ig, és senk de senki nem ment oda hozzá. Majd 6-7 mp után beKOCOGOTT a képbe Lass meg még valaki. Érdekes, és szerintem nagyon sokat elmond a csapaton belüli egységről, vagy csak egyszerűen Ronaldo csapaton belüli szerepéről. Lehet hogy nem olyan nagy haver ő a többiekkel.

Ahogy a mieinket ismerem, egy ilyen zakó után ha eldöntenek egy rangadót, akkor bárki is lövi a gólt, kb szétszedték volna. Ment volna a kicsi a rakás meg stb. Itt meg Lass meg még valaki csak úgy ímmel ámmal odakocogott Ronaldo-hoz. Érdekes....
én teljesen hihető,épkézláb magyarázatot tudok mondani: fáradtak :D
persze nyilván nem ez az ok,de hogy a tüdejüket kiköpték az biztos,csak azt nem tudom,h mitől
Válasz küldése