Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.06. 12:40:40

markionni írta:Azert az sokat elarul, hogy a Real bejutott a BL-dontobe es meg is itt megy az eszmecsere hosszu napok es hsz-ek tucatjai ota, mig a Real sajat szurkoloi oldalan semmi...
Itt sem panaszkodnánk a zsinórban 3 BL döntőt játszanánk tuti birói segítség mellett..... Ellenben nálatok hónapokig menne a sírás....
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.05.06. 12:35:07

Azert az sokat elarul, hogy a Real bejutott a BL-dontobe es meg is itt megy az eszmecsere hosszu napok es hsz-ek tucatjai ota, mig a Real sajat szurkoloi oldalan semmi...

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... elott.html" target="_blank

Itt egy fuggetlen, korrekt velemeny a temarol.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.06. 12:29:31

Szerintem a játékosokat abszolút nem izgatja ez a sorfal dolog-legalábbis a mieinket. Nem nálunk játszik az, aki legutóbb hisztizett emiatt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.06. 10:27:35

ntibi67 írta:Sőt az előző évi bajnokságból kiesett 3 csapattól is járna a sorfal nekik,tehát azokkal is kellene játszaniuk,hogy megkapják a nekik járó tiszteletet.
A Realnak minden meccsük előtt sorfal járna, akkora királyok ők, értsd már meg. :D Most is nekünk kellene állni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.05.06. 10:21:17

Kicsit elgondolkoztam ezen a sorfalat állok nem állok dolgon.A real kijelentette hogy nem áll sorfalat,mert, a Barca se állt a klub VB győzelem után.A Barca indoka az volt hogy mi nem vettünk részt a klub VB-n.Erre jött a válasz,hogy de a BL-ben indultunk és onnan lehet a klub VB-re kijutni.Tehát szerintük járt volna nekik a sorfal.Ezen a logikán tovább menve,akkor a bajnokságban minden csapatnak sorfalat kellett volna állnia a realnak,hiszen a bajnokságból lehet a BL-be bekerülni.Sőt az előző évi bajnokságból kiesett 3 csapattól is járna a sorfal nekik,tehát azokkal is kellene játszaniuk,hogy megkapják a nekik járó tiszteletet.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.06. 10:01:17

Real keret elvileg, nem tudom mennyire hiteles.

Eszerint Varane, Nacho elutazik Barcelonába, Isco és Carvajal nem. Achraf, aki lehetne jobbhátvéd, szintén nincs a keretben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.06. 09:04:37

ultrasur írta:Tény:

Akinek nem jól jönnek ki a bírói tévedések nem játszik Bl döntőt. Ezzel így volt Pep-Barca, Mourinho Real, a Bayern és a Roma is idén.

Amíg ti nyertetek, mi Uefalonaztunk, most ti nyomjátok ezt. Ez mindig így lesz...
Tavaly dupláztunk, remélem jövőre triplázunk.

Idén minden hibát elkövetett a management, hogy garantáltan ne nyerjünk semmit, de világ legjobb támadója és a legjobb középpályája nem így gondolta.

Nem azért szarunk a bajnokságra mert, nem érdekel minket, hanem azért mert elszabtuk... Ahhoz, hogy a évtized vitatlanul legjobb csapata legyünk az kell, hogy húzzuk be maradék két La Ligát és egyszer üssünk titeket a Bl-be.



Holnapi meccs sajnos egyáltalán nem izgat, videóvágás mellett hallgatom majd :D
rosszul kezdted spori!
amiket összehordtál az nem tény, hanem vélemény!
ha egy jelzőt is tehetnék hozzá, akkor: ..meglehetősen torz -vélemény.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.06. 08:17:13

Így, hogy pontokban, kupákban mérhető tét nem lesz ma este, szerintem egy gólgazdag meccs lesz. Talán olyasmi, mint nyáron az USA-ban. Pláne, hogy mindkét csapat védelme bakizik mostanság szépen. Csak nyerjük is meg. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.05. 22:25:20

bár egy BL dontobe csak eljutni is hatalmas dicsőség önmagába már.
De pont olyan hangulat lenne, mintha a 8 között estek volna ki, sőt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.05. 22:19:49

Ha most elkezdjuk a Real sikereit a játékvezetésre, szerencsére stb. fogni akkor mi se leszünk különbek náluk.
Fáj, fáj de csak gratulálni lehet.

Mondjuk még ott a donto, ha esetleg ott kikapnának akkor sok mindennek más lenne a megítélése, bár egy BL dontobe csak eljutni is hatalmas dicsőség önmagába már.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 21:42:50

recrea írta:Ennyi hsz-t már nem tudok kezelni :D

Annyit mondok, ha mi fociznánk is 3 éve a BL-ben, nem csalnánk azt, akkor most teljesen mindegy lenne, h mit fújnak a Realnak. Engem valahogy ez jobban felcsesz agyilag.
De ez Így tök jogos!

Csak azt Te is tudod, hogy a két dolog nincs közvetlen összefüggésben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 21:18:02

Ennyi hsz-t már nem tudok kezelni :D

Annyit mondok, ha mi fociznánk is 3 éve a BL-ben, nem csalnánk azt, akkor most teljesen mindegy lenne, h mit fújnak a Realnak. Engem valahogy ez jobban felcsesz agyilag.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 21:17:27

ALEXDP írta:rikko

Amennyiben?
Úgy értem az Ö álláspontjuk szerint miért is?
És Te mit gondolsz?
Én azt gondolom, hogy Pepe-nek nem kell derék magasságban nyújtott lábbal közlekednie....
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.05.05. 21:10:33

LG írta: Arról, hogy mennyi sárgát úsztak meg, pl. Casemiro, Ramos a favágásért, CR a műesésekért már nem is beszélnék, pedig hosszútávon ezeknek is jelentőségük van. :roll:
Ez a lényeg, ami felett mindenki átsiklik. Nyilván a meg nem adott tizeneggyesek meg lesgólok sokkal látványosabbak, de EZ az ami miatt nem esnek ki. Bárki megnézheti hogy mi történik a madrid meccsen amikor az ellenfél kontrázik. Case/Kroos/Modric/ random arra járó ember azzal a lendülettel lefaultolja az ellenfelet, és nem kapnak rá lapot. Egyszerűen nem lehet ellenük kontrázni, az egyik legnagyobb fegyvert a játékuk ellen nem lehet használni, mert teljesen nyugodtan felszabhatja az első arra járó madridi játékos a kontrázó játékost miután semmit nem kap érte. Nálunk amikor a Chelsea ellen Willian megindult, átment 2 emberen Rakéta odament és felvágta hátulról, kapta is érte rögtön a megérdemelt lapot. Na most ez az ő meccseiken egyszerűen nem így van. Casemiró 2. sárgát maximum emberölésért kapna, de azt is csak akkor ha már a második eset volt a meccsen.
https://youtu.be/KgQS3QPHTKY?t=2m55s" target="_blank
Pl itt, Dybala elmegy 3 ember között, lendületből mehetne az akció, Modric hátulról felvágja, lapot nem kap érte.
A legabszurdabb az egészben, hogy Cakir évi 2-3 meccset vezet nekik a bl egyenes kieséses szakaszában, és a csávó kétes helyzetben még az életben nem döntött a madrid ellen. Annó Övrebrönek vége lett mint a botnak, ehhez képest Cakir gyakorlatilag európa élmezőnyébe tartozó bíróként van számon tartva, és halál nyugodtan vezeti le nekik a meccseket.

Amúgy szerintem az esetek nagy részében, a Cakiros meccsektől eltekintve, nem direktbe a madridot tolják a bírók, hanem úgymond az esélyesebb csapatnak kedveznek. Kétes szituban úgy érzik, hogy az esélyesebb csapat javára dönteni jobb megoldás. Annó velünk is szerintem ez volt, az ilyen Övrebrö esettől eltekintve, de mi azt vissza is kaptuk rá egy évre és az Inter ellen kőkeményen a szerszám rossz oldalán áltunk, náluk pedig ez mintha egyszerűen nem akarna megtörténni, azt hinné az ember hogy nyernek egy bl-t egy döntőben szerzett lesgóllal, akkor legalább rá egy évre helyre rakják őket, de nem jön helyette egy Kassai show. Rá egy évre meg megint ott tartunk, hogy Cakir sorba vezeti nekik a meccseket, és a 93. percben kapnak FÚJHATÓ ( ez az új kedvenc kifejezésem. FÚJHATÓ az a tizeneggyes amit a madridnak kétes helyzetben megadnak ellenük pedig nem) tizeneggyest.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 20:52:33

LG

Az említett sárgák, a mezőnyben elmaradt lapok, Casemiro, Carvajal durvaságai lap nélkül(anno Pepe Ramos), hosszú távon igenis számítanak...

A bíró arcába ordibálás fél centiről, kilencven százalékban sárga, ha Ramos csinálja, legtöbb esetben igaza sincs, az semmi.
Xabi Alonso eltiltást kapott , ugyanazért, amiért Ramost nem is vizsgálták... civilben hőbölgés a padnál...
Műesés Dybalanál sárga lap, elsőre, ugyanezért, Ronaldo csak a négy meccsen 20x, semmi...
A legjobban mégis azt hiányolom, amikor Ők jönnek ki rosszul egy ilyenből... mert azt húsz éve nem látjuk...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.05. 20:23:28

Egyébként már nem emlékszem tisztán, de rémlik, hogy idén már a PSG elleni odavágón is voltak vmi disznóságok, amikkel megsegítették őket, nem?
De, CR gólja előtt Kroos lesen kapta a labdát, amiből jött a büntető utána.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.05. 20:18:00

Amennyit téved ellened, annyit fog melletted. És ezt tapasztalatból mondom, saját bőrön.
Akkor jó, mert ezek szerint most a Real szívni fog az elkövetkezendő években a bírok miatt, kezdhetnék már a BL döntővel.

Azt mondod, hogy a Bayern magának köszönheti, hogy kiestek, mert nem lőtték be a ziccereket. De akkor is ott vannak a meg nem adott tizenegyesek, Marcelo kezezésre pedig azt sem lehet ráfogni, hogy nem láttam a bíró/partjelző, nehezen észrevehető volt, mert egyértelműen látniuk kellett. A tavalyi lesgólok megintcsak nem határesetek voltak... Minek nevezzük azt, hogy ha játékvezető lát vmit, de mégsem fúj? :roll:
De magának köszönheti a Bayern pesze...ahogy magának köszönhette volna a Real is, ha kiesnek a Juve ellen 3-0-ról, de nekik befújták a tizenegyest.
2016-ban az Atletico ellen nem játszottunk se jól, se szimpatikusan, de végén mégiscsak elmaradt nekünk egy tizi.

Ilyenekkel van a bajom. A Real sokszor ment úgy tovább, hogy semmivel sem érdemelte meg jobban, mint mi akkor, vagy a Bayern most, sőt! De ők megkapták a segítséget a játékvezetéstől.

Az elmúlt években nekünk is voltak olyan párharcok, ahol jól jöttünk ki a tévedésekből, ezt nem tagadom. De olyanok is voltak, ahol mi szívtunk. A Realnál ez ellenben teljesen egyoldalú. Ráadásul voltak olyan tévedések, amelyek nem is igazából tévedések, mert látnia kellett a bírónak/partjelzőnek. Akkor meg miről beszélünk? #-o

A 2009-es Chelsea elleni meccs után milyen cirkusz volt? A játékvezetőt halálosan megfenyegették, vissza kellett vonulnia. A Real elcsalt meccseinek hol volt akkora visszhangja? Kassai és Cakir hol kapott annyi ganét a nyakába, mint anno szerencsétlen Frisk? A fenyegetést mélységesen elítélem, mielőtt félre értene vki, de a kettősmércét sem szeretem.

Egyébként már nem emlékszem tisztán, de rémlik, hogy idén már a PSG elleni odavágón is voltak vmi disznóságok, amikkel megsegítették őket, nem? Arról, hogy mennyi sárgát úsztak meg, pl. Casemiro, Ramos a favágásért, CR a műesésekért már nem is beszélnék, pedig hosszútávon ezeknek is jelentőségük van. :roll:
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 20:15:20

rikko

Amennyiben?
Úgy értem az Ö álláspontjuk szerint miért is?
És Te mit gondolsz?
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 19:50:08

ALEXDP írta:Korrekt válasz, ritka is a neten ;)

Az örök igazság, hogy az bírózik aki vesztes. Jogos.
Abban nem értünk egyet amit a Laporta időszakról írsz, én azt inkább úgy éltem meg, hogy valaki akkor szól(végre) amikor figyelnek is a szavára...
Már a Barca aranykorszaka előtt is fura dolgok történtek Madrid meccseken.
És sajnos, és tényleg sajnos, nem látom, ahogy a negatív ítéletek kiegyenlítődnek. És ha mégis az sem mindegy mikor. De megkérdezem tőled is, amit pár lelkes ellenoldalitól pár hete, mikor történt olyan, hogy a Real egyértelmű bíroi hibák miatt esett ki a Bl ben?? Mikor veszítettek döntőt emiatt? Vagy tétre menő egyenes kiesésest?
És , valóban, elfogult vagyok, de nem értem a párhuzamot az akkori Barca(és játékvezetés) és a mostani Real "eredmények" között...
Elvileg az ellenünk bukott BL párosítást ide vehetjük a hófehérkék szerint.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.05.05. 19:48:39

recrea írta:Ha visszavasol engem itt a fórumon, azon 1-2 ember közé tartozom, aki nem foglalkozik a bírókkal, nem obégat miattuk, mert hosszútávon nem számítanak. Amennyit téved ellened, annyit fog melletted. És ezt tapasztalatból mondom, saját bőrön.

Adom nagyon amit írsz , DE ! Nem mindegy, hogy egy lefutott meccsen fújnak ellened vagy mindig a kétes meccset eldöntő szitukban kapod sorra a jó ítéleteket.
Senki nem beszél a MU elleni BL döntőnkről, pedig a vaddisznóember lesgólt szerzett és ezzel jöttek vissza a meccsbe. Miért ? Mert így is zsebre lettek rakva.... de ha ők nyerik ,akkor a mai napig emlegetnénk....

Sokaknak csak az [auto_cenzúra] a csőrét, hogy sorozatban pont éles szituban kapják meg a kétes ítéleteket. Senkit nem érdekelne, ha simán csapnák az ellenfelet és úgy ugrana be a baki.... de itt megközelítőleg sem erről van szó. Elcsalt BL döntő :arrow: Ramos lesfejes , Kassai és most Cakir....
De nagyon megnézném az arcokat odaát, ha egy 96. perc beli kamu büntivel kapnának ki..... Hetekig menne a sírás....
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 19:43:28

Korrekt válasz, ritka is a neten ;)

Az örök igazság, hogy az bírózik aki vesztes. Jogos.
Abban nem értünk egyet amit a Laporta időszakról írsz, én azt inkább úgy éltem meg, hogy valaki akkor szól(végre) amikor figyelnek is a szavára...
Már a Barca aranykorszaka előtt is fura dolgok történtek Madrid meccseken.
És sajnos, és tényleg sajnos, nem látom, ahogy a negatív ítéletek kiegyenlítődnek. És ha mégis az sem mindegy mikor. De megkérdezem tőled is, amit pár lelkes ellenoldalitól pár hete, mikor történt olyan, hogy a Real egyértelmű bíroi hibák miatt esett ki a Bl ben?? Mikor veszítettek döntőt emiatt? Vagy tétre menő egyenes kiesésest?
És , valóban, elfogult vagyok, de nem értem a párhuzamot az akkori Barca(és játékvezetés) és a mostani Real "eredmények" között...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 19:29:35

ALEXDP írta: Fölösleges a személyeskedés, szemüveg ide, vagy oda...
Sehol nem állítottam hogy zsinórban 3bl az csak a bírókon múlik.
Te azt állítod, hogy nincs hatással a storyra a játékvezetés, én meg azt, hogy van.
Ki lehet ezt hegyezni arra hogy mikor kinek mennyire játszott ez szerepet az esetleges bl sikerében.
Meg kényszer jópofizhatunk is ennek kapcsán, és próbálhatunk "liberálisba" nyilatkozni erről.
;)

Amit te említesz kicsivel később, az meg nagyjából olyan, hogy ha ezt gólra játszák más meg nem számít(lol), akkor szükségtelen a játékvezető, videó bíró, bármi.
Meg persze tudom, a foci kontaktsport is...
És nevezhetjük akkor onnantól futball helyett mondjuk utolsó emberig-nek, vagy az erős győzhet-nek is...
Én sem akarnék személyeskedni, hozzáteszem.
Én tényleg azt látom hogy döntő tényező a bíráskodás, és a megszokott, toljuk az aktuális jót szintnél erősebben ....
Bár igaz, sok helyen így sem értem amit írsz...
Például a sokat emlegetett Psg meccs, ami után mi többé ne bírózzunk, ugyanolyan helyzetben meg a Bayern mértnem rúgta be legalább az egyik ziccert...
Nem áll össze...
Ilyen formán mire alapozod, hogy a mi helyzetünkben álszent dolog bírózni.??
Szoval mi kiestünk a saját hibánkból pl az Inter ellen, meg a Bayern a Real ellen, de mi ne bírózzunk mert a Psg vagy a Chelsea meccsek.. ilyen elven, ők mért nem rúgtak többet...
Ne legyél ilyen érzékeny lelkű, semmi sértő személyeskedés nem volt a dologban. És soha nem állítottam olyat, h nincs hatással a bíró a meccsre, ezt nem tudom honnan veszed. És nem is rád gondoltam, mikor azt írtam h bírózás folyik. Pár meccset lejátszottam életemben, hidd el nekem, nem sok ember kapott nálam több sárga lapot ugatásért. Csak azt mondom, h sztem a vesztesek bíróznak, és Barca fórumon olyat leírni, h más csapat manipulál meg tolja a propagandát, elég álszent dolog, miután Laportáék totálisan ezt művelték, ha személyeskedni akarok megint, akkor azt írnám, h elég vicces ilyet olvasni, és kissé meglepő számomra pont LG-től.

Az pedig, h a bíró tévedett-e vagy sem, az szubjektív, amit te tizinek látsz, azt a Realos haverod nem annak látja, akkor most kinek van igaza? Ha visszavasol engem itt a fórumon, azon 1-2 ember közé tartozom, aki nem foglalkozik a bírókkal, nem obégat miattuk, mert hosszútávon nem számítanak. Amennyit téved ellened, annyit fog melletted. És ezt tapasztalatból mondom, saját bőrön.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.05. 17:54:58

recrea írta:
ALEXDP írta:Általánosságban, vagy átfogóan mindenre, ami ezzel kapcsolatos.
Benne van a lényeg abban a két mondatban, tudod jól, h miről beszélek, ha meg szemüveg van rajtad, akkor tök mindegy, mit és mennyit írok. Leírtam már itt párszor, nem fogom újra. Jó, h nem majd a bírókra fogunk zsinórban 3 BL győzelmet :D
Fölösleges a személyeskedés, szemüveg ide, vagy oda...
Sehol nem állítottam hogy zsinórban 3bl az csak a bírókon múlik.
Te azt állítod, hogy nincs hatással a storyra a játékvezetés, én meg azt, hogy van.
Ki lehet ezt hegyezni arra hogy mikor kinek mennyire játszott ez szerepet az esetleges bl sikerében.
Meg kényszer jópofizhatunk is ennek kapcsán, és próbálhatunk "liberálisba" nyilatkozni erről.
;)

Amit te említesz kicsivel később, az meg nagyjából olyan, hogy ha ezt gólra játszák más meg nem számít(lol), akkor szükségtelen a játékvezető, videó bíró, bármi.
Meg persze tudom, a foci kontaktsport is...
És nevezhetjük akkor onnantól futball helyett mondjuk utolsó emberig-nek, vagy az erős győzhet-nek is...
Én sem akarnék személyeskedni, hozzáteszem.
Én tényleg azt látom hogy döntő tényező a bíráskodás, és a megszokott, toljuk az aktuális jót szintnél erősebben ....
Bár igaz, sok helyen így sem értem amit írsz...
Például a sokat emlegetett Psg meccs, ami után mi többé ne bírózzunk, ugyanolyan helyzetben meg a Bayern mértnem rúgta be legalább az egyik ziccert...
Nem áll össze...
Ilyen formán mire alapozod, hogy a mi helyzetünkben álszent dolog bírózni.??
Szoval mi kiestünk a saját hibánkból pl az Inter ellen, meg a Bayern a Real ellen, de mi ne bírózzunk mert a Psg vagy a Chelsea meccsek.. ilyen elven, ők mért nem rúgtak többet...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.05. 15:57:55

Mondjuk azért az Inter elleni kiesesben bőven benne voltak a bírók is. Megadott lesgol, nem megadott büntető, plusz a végén Bojan gólja...

De tény, hogy a visszavágón Pep játéka besult.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.05. 14:34:12

Miért nem kellene a BL-ben lenniük már rég? Mert te úgy gondolod, vagy mert Barca szurkolók vagyunk? Ezt a játékot még mindig gólra játszák, és valszeg ez ezután sem fog változni, szóval aki többet lő, az nyer a végén. Tudom, h fáj...elhiheted, nekem is, ahogy folyamat kijön nekik a lépés.

Az Inter elleni megadott gól az nem régi sztori? Kiráz a hideg, amikor ezt felhozzátok, ott (is) mi szúrtuk el, nehogy már azt a kiesést a bíróra fogjuk, mert sírva fakadok a hülyeségtől :D
Válasz küldése