Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.21. 09:25:36

Capon írta:Szép góltermés volt mindkét meccsen. Idény végére a győztes most is simán 25 pont fölényben lesz a 3. helyezetthez képest még akkor is ha a Villarreal, Valencia, Sevilla hármas erőn felül teljesít is.
Ez amúgy eléggé elkeserítő lehet a többieknek. Akárhogy pedáloznak, nincsen sanszuk hogy legalább belátható pontszámon belül kerüljenek a 2 "naggyal" szemben. :roll: Megmondom őszintén ez engem is zavar, nem is kicsit ugyanakkor természetesen örülök is hogy ennyire kiemelkedünk a mezőnyből. Mindenesetre őszintén remélem hogy a többi csapat fel tud zárkózni egy kicsit és legalább 10 ponton belül maradnak. Már félsiker. :roll:

Tegnap reménykedtem hogy a baszkok legalább az 1 pontra jók lesznek, de a remény hamar elszállt. :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.21. 02:35:51

albicelesteX írta:Ezt azért sokallom,de nagyon bízok benne,hogy megnyerjük.Remélem Messi sorozata is megszakad,hogy nem bír gólt lőni Mou csapatainak,bár abban biztos vagyok,hogy már kitalált rá valamit a speciál van.
Hat lehet hogy kitalalt vmit de tudod Messi olyan Zseni hogy minmindig megtalalja az uj megoldast,nem hiszem hogy van ra ellenszer raadasul ilyen formaban :D :D :D :D Es a clasicot mi nyerjuk!!!!
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.21. 02:14:59

Szép góltermés volt mindkét meccsen. Idény végére a győztes most is simán 25 pont fölényben lesz a 3. helyezetthez képest még akkor is ha a Villarreal, Valencia, Sevilla hármas erőn felül teljesít is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.21. 00:14:18

Rekordokat tekintve, szntem az elmúlt években az is rekord,h többnyire a Barca,de a Real is mennyi (db) rekordot múlt felül, állított fel. :D

Szal maga a rekorddöntések száma is rekord lehet ilyen idő intervallumban.

elképesztő mennyiségre emlékszem :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.21. 00:02:26

szieszta írta:Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
Én nem vagyok Spanyol szurker annak ellenére, hogy a VB-n az Argentin égés után nekik szurkoltam vagyis inkább a Barca-s különítménynek.A Világbajnokság előtt is nyíltan vállaltam,hogy Raúlt és Casillast nagyon kedvelem.Ellenben az új 7-esetekkel akit ki nem állok. :D
daffy írta:5. előre a klasszikusra. a tippem 4-1 oda.
Ezt azért sokallom,de nagyon bízok benne,hogy megnyerjük.Remélem Messi sorozata is megszakad,hogy nem bír gólt lőni Mou csapatainak,bár abban biztos vagyok,hogy már kitalált rá valamit a speciál van.

Szerk.:Ahogy néztem a real meccset egy valami előjött bennem.Mióta az eszemet tudom és követem a futballt,számomra a két legundorítóbb ember a foci történetében most madridban van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2010.11.21. 00:25:46-kor.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.20. 23:57:06

nos,elöljáróban elmondom,h nem láttam egyik meccset sem.
1. grat a 8gólhoz
2. a real is hozta a kötelezőt,a remélt pontvesztés ellenére.
3. mind2 csapat elismerést érdemel,függetlenül attól,h megy itt a vita.
4. a játékosok értelmi képessége más kérdés,azt én is sajnálattal látom.
5. előre a klasszikusra. a tippem 4-1 oda.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.20. 23:47:51

szieszta írta:
Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
szerintem te meg nem olvasod ezt a fórumot 3-4-5-6 éve,mert akkor nem írnál ilyet, én és az órási többség mindig is normális keretek közt és elismerően beszélt Casillasról, ahogy Raúlról is pl.

a visszapillantós esetnél voltak viták,de akkor sem olyan hangneműek mint egy CR eseténél.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.20. 23:47:06

szieszta írta:Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
Ramost a vb előtt se szerettem, és azóta se a szívem csücske. (mondjuk a válogatottban nem akkora gyökér, mint amúgy)
Casillas-t meg alapból szerintem nagyon sok Barca-s tiszteli.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:46:39

szieszta írta:
Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
szieszta, te valami egészen elképesztően el vagy tájolva. :)
de nem is értem, ez olyan mintha azt írnád hogy véleményed szerint idén Ramos 53 gólt rúgott.
Hogy írhatsz olyat egyáltalán, hogy 'szerinted' mióta tiszteljük a srácot??
Még ha nem is lenne ekkora sületlenség. De ajánlom erre több szót ne pazaroljunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.11.20. 23:46:17

Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Át kéne hozni Barcelonába. :lol:
Ez lenne ám a fricska...egy telefont megér kedves Rossel. :wink:
Szerk: C...gyerek is 3-at rúgott
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2010.11.20. 23:48:47-kor.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.20. 23:44:39

Andris írta:Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
Szerintem a VB óta kedvelitek, mint ahogy ramost is.
Előtte ment a fricska rá is ugyanúgy, pláne mikor nyilatkozta a visszapillantót.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.11.20. 23:44:01

Valamit azért tud Mourinho,de szerintem legyőzzük őket,most már egyre jobbak vagyunk és ez a madrid komoly csapattal még nem találkozott,remélem a BL-ben valami épkézláb csapatot kapnak.
mert az olasz listavezető nem erősebb, mint a spanyol 3-4. ugy, hogy ráadásul itt mindig mindenki rinyál milyen gyenge a spanyol bajnokság
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.11.20. 23:43:29

Casillasnak ez volt a 393.meccse kezdőként a Realban, ezzel 3. a ranglistán. Elképesztő szám,és még mindig fiatalnak számít kapusoknál, Őt mindig is tiszteltem, Raúl-al egyetemben.

Grt ehhez is,és még sok meccset kívánok neki! Kár,h pont ebben a csapatban,de nem lehet minden tökéletes :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:38:20

Én teljesen komolyan gondolom, hogy ezt az egészen szélsőséges 1-2 arcot nagyon nehezen tűri. Egy baromi jóérzésű srác, amióta csak ismerjük mindig és mindenhogy bizonyítja. És ebből már szinte következik ez, de az ilyen gesztusok (nem az első hasonló emlékeim szerint) alá is támasztják ezt nagyjából.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.20. 23:36:03

Andris írta:
Iker előtt le a kalappal, sajnálom szerencsétlent, hogy ilyen emberekkel kell együtt dolgoznia nap mint nap. És őszintén szólva szinte meggyőződésem, hogy ő is ugyanígy sajnálja ezt, csakhát ilyet nemlehet mondani vagy éreztetni, ő pedig kellőképpen profi ehhez.

Ha van igazság, akkor minimum 2 góllal, inkább többel vinnünk kell a clasicot.
Áhh szerintem nagyon is élvezi. Krisztike majdnem színházi színtű előadásai élményszámba mennek, Pepén meg mindig lehet röhögni mekkora állat. :lol:
De szerintem unhatja lassan, hogy már mióta nem nyertek semmit. :D

A klasszikust viszont most már mi várjuk jobb formában, és ha úgy játszunk ahogy tudunk akkor sok esélye nem lesz madridéknak.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.20. 23:27:30

Valamit azért tud Mourinho,de szerintem legyőzzük őket,most már egyre jobbak vagyunk és ez a madrid komoly csapattal még nem találkozott,remélem a BL-ben valami épkézláb csapatot kapnak.
Kép
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.20. 23:25:50

Andris írta:Na mostmár nemnézem tovább, de ennyi elég is. Bosszantó, mert negyedennyi különbség sincs a két csapat közt, mint amennyi valszeg a vége lesz.
Miért, szerinted a real mennyire hajtja magát? annyit ad ki amennyi kell, hogy megnyerjék a meccset, semmi pörgés nincs.
Mourinho képtelen egy pillanatra is megmaradni józanésszel, vagy csak legalább méltóságteljesen.
Én inkább nevetek rajta, ennyi értelme van egy eltiltásnak...pláne, hogy azért kapta amiért. Ti mit szólnátok, ha egy csapat edzője (pl. Mou) megdobálná a buszotokat meccs után? És nem kapna érte semmit?
Pepe meg, még ha labdát is ért, taccsra tett egy játékost, és basszus Casillasnak kell odalökdösni h legalább a hogyléte felől érdeklődjön, csak egy szóval is.
Tudjuk mi a véleményed pepéről és marcelóról, nem kell folyton ezzel a hülyeséggel jönni. Cr. is egy emberi mocsok, bár az előbb épp hagyott egy tizit rugni ramosnak, amikor épp versenyben és gólhátrányban volt messihez képest.
Iker előtt le a kalappal, sajnálom szerencsétlent, hogy ilyen emberekkel kell együtt dolgoznia nap mint nap. És őszintén szólva szinte meggyőződésem, hogy ő is ugyanígy sajnálja ezt, csakhát ilyet nemlehet mondani vagy éreztetni, ő pedig kellőképpen profi ehhez.
persze, biztosan igy van. Csupa hülyével van összezárva, pedig eddig mindenki a barátja volt.
Ha van igazság, akkor minimum 2 góllal, inkább többel vinnünk kell a clasicot.

legközelebb inkább csak akkor írj, ha van valami mondanivalód. mert aztán megint én leszek a csúnya rossz admin, aki kénye kedve szerint törli a nemtetsző hozzászólásokat, pedig ezt most minden jogom megvolna törölni, csont nélkül.
Andris.


módosítottam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szieszta 2010.11.20. 23:42:41-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:22:59

Na mostmár nemnézem tovább, de ennyi elég is. Bosszantó, mert negyedennyi különbség sincs a két csapat közt, mint amennyi valszeg a vége lesz.

Ezek a jelenetek a második félidőben viszont gyönyörűek voltak.

Mourinho képtelen egy pillanatra is megmaradni józanésszel, vagy csak legalább méltóságteljesen.

Pepe meg, még ha labdát is ért, taccsra tett egy játékost, és basszus Casillasnak kell odalökdösni h legalább a hogyléte felől érdeklődjön, csak egy szóval is.

Iker előtt le a kalappal, sajnálom szerencsétlent, hogy ilyen emberekkel kell együtt dolgoznia nap mint nap. És őszintén szólva szinte meggyőződésem, hogy ő is ugyanígy sajnálja ezt, csakhát ilyet nemlehet mondani vagy éreztetni, ő pedig kellőképpen profi ehhez.

Ha van igazság, akkor minimum 2 góllal, inkább többel vinnünk kell a clasicot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.20. 23:21:23

Hát a kapus ezt eléggé bevédte. A kommentátor meg mindjárt elélvez. Ha a kapus nem csak így félig-meddig ért volna bele ezt könnyen kellett volna fognia.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2010.11.20. 23:17:24

Andris írta:
Budo írta: Ha a meccseit nem szoktad nézni, akkor legalább nézz rá egy statisztikára, mielőtt hülyeséget írsz (nem vagyok híve a statisztikáknak, de ebben az esetben azért sokat elmond)... :roll: nem egy meccset hozott le szabálytalanság nélkül és én nem a fifáról vagy a pesről beszélek.
Viszont az is igaz, hogy ebben az idényben sokat és nagyokat hibázik és többször követ el vagy próbál elkövetni durva szabálytalanságot. talán a hosszú sérülés miatt esett vissza a játéka.
Vagy talán te nem nézed Pepe meccseit. Hirhedten vadállat, és a madridistákon kívül senki nem tartja közel sem akkora védőnek. Tehát nem hogy a Barcások, hanem így senki. Nemtudom láttam-e már valaha valahol az ő nevét, mikor a világ igazán jó védőiről esett szó. Kivéve persze a fórumunk ezen topicját.
Ráadásul megint tipikus esete annak, hogy a statisztika mennyire nem érv. Attól még a legkevésbé sem sportszerű valaki, h szabálytalanság nélkül képes kibírni 90 percet. Érdekes módon amikor ellenfelére akad, ritkán áll meg piroslapnál előbb. És van hogy még akkor se, tudom hogy nem kell magyaráznom.
nem mondtam, hogy az világ legjobb védői közé tartozik, mert nincs túl közel hozzá szerintem. most, hogy carvalho a társa, különösen látszik, hogy mennyire nem (bár idén nincs is formában, mint azt írtam a előbbi hsz-ban is). de mondjuk a lényeg az lett volna, hogy mennyit szabálytalankodik. nem akarom felmenteni az elkövetett durvaságok alól, viszont nem sorolnám a favágók közé, mert rájuk egyáltalán nem jellemző ilyen kevés lap és viszonylag kevés szabálytalanság. én így látom, gondolom.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:14:27

3-1 Ramos
Büntetőből! Az mi? :D :o
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 22:51:16

Most először nem álltam fel a TV elől kb 2-0ás madridi vezetésnél. Annyira gólveszélyes a Bilbao, egyszerűen látszik hogy tudnak menni. Veszélyesebbek majdnem összességében, mint a madrid. Ha nem lett volna az a 10 percnyi időszak amikor teljesen kinyíltak, és a madrid kb 5 kontraziccert lehozott, akkor bőven veszélyesebbek is.

Node: játék és gólok alapján is szerencsére lehet még bármi a második félidőben.

Nem akarom elkiabálni, de sokadszor nézem végig egymás után a két csapatot, és egyelőre megint úgy állnak a megfigyelendő dolgok, ahogy kb mindig:

Játékban a madrid ellenféltől függetlenül elmarad tőlünk bőven, mostmár egy jópár forduló óta gólokban is szerencsére. Persze előzetes formáknak általában nemsok hatásuk van a clasicora. De akkoris.

És a kedvenc védőpárosom 45 perc alatt hibát hibára halmozott, névszerint Pepe-Marcelo. Persze eddig nagyon nem használták ki Llorrentéék. De talán ami késik..
Budo írta: Ha a meccseit nem szoktad nézni, akkor legalább nézz rá egy statisztikára, mielőtt hülyeséget írsz (nem vagyok híve a statisztikáknak, de ebben az esetben azért sokat elmond)... :roll: nem egy meccset hozott le szabálytalanság nélkül és én nem a fifáról vagy a pesről beszélek.
Viszont az is igaz, hogy ebben az idényben sokat és nagyokat hibázik és többször követ el vagy próbál elkövetni durva szabálytalanságot. talán a hosszú sérülés miatt esett vissza a játéka.
Vagy talán te nem nézed Pepe meccseit. Hirhedten vadállat, és a madridistákon kívül senki nem tartja közel sem akkora védőnek. Tehát nem hogy a Barcások, hanem így senki. Nemtudom láttam-e már valaha valahol az ő nevét, mikor a világ igazán jó védőiről esett szó. Kivéve persze a fórumunk ezen topicját.
Ráadásul megint tipikus esete annak, hogy a statisztika mennyire nem érv. Attól még a legkevésbé sem sportszerű valaki, h szabálytalanság nélkül képes kibírni 90 percet. Érdekes módon amikor ellenfelére akad, ritkán áll meg piroslapnál előbb. És van hogy még akkor se, tudom hogy nem kell magyaráznom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2010.11.20. 22:47:07

Barca_10 írta:
Fecooo írta:megjegyzés: Pepe a 4 sárgájával kezdő ma...

nagyon kíváncsian várom mit alakít, ha van esze a Bilbaonak, akkor rá fognak játszani, mert tudni fogják, h óvatos lesz...
Most nem azért,hogy vitát indítsak el,de ki látta már Pepét óvatosan játszani? :roll:
Ha a meccseit nem szoktad nézni, akkor legalább nézz rá egy statisztikára, mielőtt hülyeséget írsz (nem vagyok híve a statisztikáknak, de ebben az esetben azért sokat elmond)... :roll: nem egy meccset hozott le szabálytalanság nélkül és én nem a fifáról vagy a pesről beszélek.
Viszont az is igaz, hogy ebben az idényben sokat és nagyokat hibázik és többször követ el vagy próbál elkövetni durva szabálytalanságot. talán a hosszú sérülés miatt esett vissza a játéka.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.11.20. 22:43:49

Barca_10 írta:
torrentkiller írta: Szerk: Krisztike megint mekkorát homorított öcsééééém :lol: :lol: és még utána veri a nyálát. Szánalmas egy ember :x
De miért nem kapott érte sárgát?Minden meccsen van legalább egy ilyen "mesterműve" nemértem,miért nem "jutalmazzák" lappal.. :roll:
És az a szánalmas az egészben, hogy amíg nem kap fogják meg a bírók, addig ugyanígy folytatni is fogja. Viszont ez a mostani az év műesése díjra bátran nevezhető :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.11.20. 22:39:51

Andris írta:Tipp az 1-1, fogadtam magammal 2 túrórudiban. Úgyérzem ez az én napom!
Tényleg lehet valami ebben a meccsben, én is épp 1-1-et éreztem meg előzetesen. :o

szerk.: látszik, hogy nézem a meccset. :lol: Amikor írtam már 2-0 volt, de azóta hálistennek 2-1-re módosult az eredmény. A másik megérzésem sajnos a 3-1 volt, de remélem a b.a.s.z.k.o.k rúgnak még gólt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2010.11.20. 22:45:26-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Válasz küldése