Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.01.27. 06:24:30

csababarca írta:Amúgy mi a gond a PSG-vel?
Nekem nem igazán tiszta.

Most az hogy megvették Neymart? Bakker, ez nem csak rajtuk múlt, ha a brazil maradni akart volna, akkor hiába teszik le a nagy pénzt. Mondthatta volna hogy bocs,de nem állapodok meg veletek.

Vagy mert itthon most divat az arabokat/olajosokat utálni, és akkor ezért egy egész klubot?

Nem tudom, de nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy a realnak drukkoljak.
Jó ha azon múlna esetleg a bajnoki címünk egyszer, hogy utolsó fordulóban pl az AtMa ellen játszanak, akik vezetik a bajnokságot, és csak a matracosok vereségével tudunk bajnokok lenni akkor lehet.
de egy psg-real összevetésben nem is értem a dolgot.
Pedig nem olyan bonyolult.
A Barca a valós piacról,valós szponzoroktól szerzi a bevételeit,tehát megdolgozik érte.Mig a PSG egy uralkodói család játékszere,ahól a szponzori bevételek kamu szerződések,tehát nem dolgoznak meg érte.Önerejükből nem lennének képesek ilyen fizetésekre és igazolásokra.Torzítják az egyenlő elbírálásra vonatkozó szabályokat,amire eddig nem igazán találja vagy nem akarja megtalálni a választ a nemzetközi szövetség.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.01.26. 23:17:24

sleepy.69 írta: Ez az undorító olajpénzből összevásárolt PSG nem juthat szóhoz a BL-ben
Sajnos pár év múlva mi is, igaz nem olajpénzből, de összevásárolt csapat leszünk. Akkor ne is induljunk a BL-ben?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.26. 22:30:42

davi10 írta:Ilyen szempontból nagy mákunk van, mert gondolom a fórum 99%-ának egyik csapat sem a szíve csücske. És az egyik már biztos kiesik :D

Amúgy ha nem nyertek volna 2 BL-t, akkor még az is lehet, hogy a Realnak szorítanék, de most szerintem inkább a PSG továbbjutásának örülnék.

Viszont ha potenciális ellenfelekként nézünk rájuk, akkor viszont jobb lenne a PSG-t elkerülni.
Jut eszembe, hol is van a szájhős haverunk aki pár hete még annyira osztotta napi 2 új reggel az észt és próbált mindenkit "kifehéríteni"? :lol:

Azért az fix, hogy ha tovább mennének a PSG-n, akkor össze kapnák magukat ahogy szokták, és hoznák a tavaszi formájukat, ezért is lenne sokkal jobb ha most kiesnének.


Eddig is nagy szerencséjük volt ezzel sokszor, nyolcad-negyeddöntőben a könnyebbekből kaptak, nem ritkán ellenük is megszenvedve, aztán tavaszra viszont összeállt a gépezet, viszont most nem egy Schalke, As Roma áll ki ellenük.


Amúgy Kovbal88 kicsit erősen, de jól fogalmazott.
A Real Madrid sikere az egyben a mi vereségünk, és fordítva.
Ha mi hozunk egy spanyol duplát akkor azt teljesen beárnyékolja, ha ők BL-t nyernek, és fordítva is így van, elég megnézni 2016-ot.

Ha viszont a RM nem nyer semmit, míg mi nyerünk egy bajnokságot, akkor sikerként van elkönyvelve a szezon, és teljesen máshogy csillog az a kupa.


Nekem amúgy az olajos klubokkal annyi a bajom, hogy míg egy tradicionális klub a focival hozta a pénz nagy részét, addig az olajosok főként olajból, de nyilván a legjobbak akarnak lenni ha már van pénzük, de azért a Neymar üzlet is látszik, hogy annak a pénznek semmi köze nem volt a focihoz, csak úgy jött Quatarból, mert van pénz lóvéra. Ennek ellenére aki nem akar oda menni, azt nem tudják vinni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.26. 22:25:22

csababarca írta:Amúgy mi a gond a PSG-vel?
Nekem nem igazán tiszta.

Most az hogy megvették Neymart? Bakker, ez nem csak rajtuk múlt, ha a brazil maradni akart volna, akkor hiába teszik le a nagy pénzt. Mondthatta volna hogy bocs,de nem állapodok meg veletek.

Vagy mert itthon most divat az arabokat/olajosokat utálni, és akkor ezért egy egész klubot?

Nem tudom, de nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy a realnak drukkoljak.
Jó ha azon múlna esetleg a bajnoki címünk egyszer, hogy utolsó fordulóban pl az AtMa ellen játszanak, akik vezetik a bajnokságot, és csak a matracosok vereségével tudunk bajnokok lenni akkor lehet.
de egy psg-real összevetésben nem is értem a dolgot.
+1

Viszont nem bánnám ha majd idén lenne Barca-PSG a BLben, hatalmas presztízs lenne kiejteni őket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.26. 22:14:18

Amúgy mi a gond a PSG-vel?
Nekem nem igazán tiszta.

Most az hogy megvették Neymart? Bakker, ez nem csak rajtuk múlt, ha a brazil maradni akart volna, akkor hiába teszik le a nagy pénzt. Mondthatta volna hogy bocs,de nem állapodok meg veletek.

Vagy mert itthon most divat az arabokat/olajosokat utálni, és akkor ezért egy egész klubot?

Nem tudom, de nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy a realnak drukkoljak.
Jó ha azon múlna esetleg a bajnoki címünk egyszer, hogy utolsó fordulóban pl az AtMa ellen játszanak, akik vezetik a bajnokságot, és csak a matracosok vereségével tudunk bajnokok lenni akkor lehet.
de egy psg-real összevetésben nem is értem a dolgot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.26. 21:49:30

Ilyen szempontból nagy mákunk van, mert gondolom a fórum 99%-ának egyik csapat sem a szíve csücske. És az egyik már biztos kiesik :D

Amúgy ha nem nyertek volna 2 BL-t, akkor még az is lehet, hogy a Realnak szorítanék, de most szerintem inkább a PSG továbbjutásának örülnék.

Viszont ha potenciális ellenfelekként nézünk rájuk, akkor viszont jobb lenne a PSG-t elkerülni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.26. 20:54:14

Egyébként meg akárhogy is hívják a PSG ellenfelét, én nekik fogok szurkolni. Ez az undorító olajpénzből összevásárolt PSG nem juthat szóhoz a BL-ben
Erre muszáj reagálnom!

Először is pont a Real volt az a csapat aki a 2000-es évek elején elkezdte felvásárolni az aranylabdásokat és Galaktikusoknak hívták őket. De ez rendben is van.

Csak, ha valaki Barca szurkoló az semmiféle körülmények között nem szurkolhat a Realnak. Pláne nem egy Morinhos korszak után, javaslom nézd meg, hogy viselkedtek a pályán abban az időben a Real játékosok. Ramos, Pepe, vagy tavaly Marcelo mikor kiverte Messi fogát. És rá fogsz jönni, hogy a pénznél is van undorítóbb dolog, mégpedig, amit a fent megnevezett úriemberek leművelnek a pályán a Real Madrid habfehér mezében és annak áldása alatt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.26. 20:06:11

Ramos 2 hétre off, Isco is 1-2 hét.

Azért ez elég nagy érvágás a fehéreknek, lehet hogy Ramos a BL-ről is lemarad, és ugye Carvajal meg lerendezte hogy eltiltsák.
Ha még is felépül, akkor se lesz 100-as, mert addigra 1 hónap alatt jétszott 1 meccset

Érdekes lesz 2 ifjancot beállítani Neymar oldalára, hát még ha melléjük jön még Cavani és Mbappé :D
Papné lehet már a hétvégén is játszhat, a nagy sérülés csak kitaláció volt.

Annyira minden a RM ellen van, már túlságosan is, ilyenkor szokott az lenni hogy valahogy behúzzák a királyiak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.26. 18:44:56

Ramos ezek szerint közel sem volt egészséges a kupameccsen,vagy most más része sérült meg?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.26. 18:34:45

Nero. írta:
Cestus írta:Isco egy hétre, Ramos két hétre off. A Mestallában sem lesznek.
Jo lenne ha tovább bukná a pontokat a Real biztos ami biztos.
Ramos játéka a PSG elleni odavágón is kérdéses lehet esetleg. Mivel Vallejo sérült, Carvajal pedig eltiltott, így Achrafnak kellene Neymar oldalán védekeznie.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.26. 18:31:27

Cestus írta:Isco egy hétre, Ramos két hétre off. A Mestallában sem lesznek.
Jo lenne ha tovább bukná a pontokat a Real biztos ami biztos.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.26. 18:18:59

Isco egy hétre, Ramos két hétre off. A Mestallában sem lesznek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.26. 17:40:03

Sinya22 írta:Negyeddöntőben már bárki kaphat bárkit,ott már nincs semmi korlátozás tudtommal.
Nincs hát.

Sleepy, érdekes mindezt leírni azután, h elkötöttünk egy év alatt 300 millió felett. A psg meg nem tavaly nyert először valamit életében, de mindegy, hiába a 70-es években alakult, van múltjuk, előtte is játszottak ott nagy focisták. Azt már ne is említsem, h szurkolásban verik a Nou Campot 44 ezren.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.26. 16:32:24

Negyeddöntőben már bárki kaphat bárkit,ott már nincs semmi korlátozás tudtommal.
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2018.01.26. 16:27:29

BarcafanTomee írta:Most rosszul jött ki nekik, hogy pont akkor kapnak erős ellenfelet a BL-ben, amikor nekik rosszul megy. De ha valaki képes rápörögni két meccsre akkor az a Madrid. Ha tovább mennek akkor meg bármi lehet.

A párharcot szerintem az dönti majd el, hogy elől ki gazdálkodik jobban a helyzeteivel, mert mind a két védelem zavarba hozható. Cavani meg Benzema például képes bármit kihagyni. A PSG-nél nagy előny lehet Neymar, és az éhség, mert nekik is a BL-re van szükségük. A Madridnál meg a rutin a tapasztalat, és az is lehet, hogy pont most fog minden bepattani nekik. Nagyon meg akarja mutatni majd mind a két csapat, és mind a kettőnek nagyon sok is múlik ezen a csatán. Kérdés mi fog kisülni belőle.

A PSG-nek fogok szurkolni, hogy a Madrid kiessen minél előbb, de a következő körben meg annak, hogy a PSG is menjen a levesbe minél előbb.

Az is eszembe jutott, hogy nekünk melyik csapat feküdne jobban, ha továbbjutnánk mi is a Chelsea ellen. A Madridot ismerjük, tudjuk, hogy mit várjunk tőlük, még a legjobb formájukban is. A PSG meg nekem nagyon sötét ló. Neymar és Mpabbé révén nagyon bennük van a váratlan, amit nem lehet levédekezni. Ellenben a Madridnál akiknek könnyebben kiszámítható a játékuk. Aztán a másik oldalról, a Classicó az Classicó, ami mindig ki-ki meccs, és a Madrid mindig a végsőkig kapar, most meg pláne sebzett vadként. A PSG meg még nem nagyon találkozott egy stabil csapattal és lehet, hogy egy biztos rendszerrel meg lehet őket fogni, szóval még ilyen téren sem tudjuk mire számítsunk tőlük. Szóval mindkét oldalon vannak érvek és nem tudok dönteni. Az az egy biztos, hogy inkább találkoznék velük oda-visszavágós párharcban, mint egy döntőben.
Szerintem a kövi körben még nem kaphatjuk a Real-t vagy tévednék?
Egyébként meg akárhogy is hívják a PSG ellenfelét, én nekik fogok szurkolni. Ez az undorító olajpénzből összevásárolt PSG nem juthat szóhoz a BL-ben, a foci szégyene lenne ha ennyiből állna BL-t nyerni, onnantól az összes olajmilliárdos (van még pár) venne magának egy kirakatcsapatot és menne a licit. Undorító, a foci nem erről szól, úgyhogy most (de csak most, erre a két meccsre!!) hajrá madrid. Aztán a következő kanyarban felőlem ki is eshetnek.
"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.26. 12:59:18

gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.01.26. 10:33:39

Tavaly voltam a hazai 1-1-re végződő classico-n. A szállásra ahol voltunk, egy madridista, szintén magyar társaság érkezett. Nagyon kellemes volt beszélgetni velük, a meccs előtt-után, egy kis egészséges csipkelődéssel vegyítve, egymás nézőpontjait megismerve.
A meccs közben is voltak elvétve madridista szurkolók, de a hangulat alapvetően nagyon baráti volt, a Ramblán is egész hétvégén. Ezt az egész dolgot pozitívan is lehet kezelni, bennem egy nagyon jó élményként maradt meg.

Egy szó mint száz: ez a tipikus magyar 'dögöljön meg szomszéd tehene' mentalitás erre is kihat. A szurkolók közt is, ahogy az átlag emberek közt is nagyrészt a nagyhangú, rosszindulatú birkákat halljuk. Viszont az, hogy ebből ki mit vesz fel, az a saját döntése. Jobban jársz, ha legyintesz ezekre egyet, mosolyogsz, és azok társaságát/véleményét keresed, akik konstruktívak, és pozitívak, attól függetlenül hogy melyik tábor tagjai :)
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.01.25. 17:19:23

Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.25. 15:57:26

Enrique írta: Nyilván a legtöbben túltolják ezt az egész rivalizálást itthon, meg a nagy internetben, de helyben, az átlag szurkolók simán lepacsiznak egy vicces beszólás mellett, aztán annyi. Kivétel biztos ott is van persze, de talán kevesebb.
Igen, ilyen szinten adom, hogy "biszem-b@szom" csapatokon felesleges egymásnak menni. Hazai csapatokon se illik, de külföldin pláne.

Viszont érdekelne, hogy a politika mennyire tud beférkőzni ebbe az egészbe, ilyen szempontból érdekes lesz a Clásico, bár ki tudja akkor mennyire lesz ez aktuális.
Meg ugye akkoris a nézők nagy százaléka turista lesz, akit nem érdekel ez az egész.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.01.25. 15:45:43

Stalkyard írta:Gyomorforgató amúgy már alapból ez a hungarokatalán-szittyamadridista magyar örökös szent háború ami az erkölcsi, sportszakmai, és minden egyéb győzelemért folyik vérre menően. Miközben Barcelonában meccsnapon Madrid mezben halálos nyugalommal beslattyogsz az egyik főtéren lévő hivatalos Real Madrid boltba vásárolgatni. (Forrás: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... nt-2612113)

Sokszor ragad magával engem is ez az eszetlen gyűlölködés, nem is vagyok büszke rá, de mióta ezt olvastam, kicsit azért átértékeltem a dolgokat. :D
Ezt fordított helyzetben én is átéltem tavasszal (RM-ATMA 3-0, BL) - hiába volt rajtam egy Barcás póló, alatta mezzel, max furcsán néztek rám, de megverni senki nem akart, csak nevetgéltek, mert verték a mellüket a 3. CR gól után. :)

(Kivéve éjjel egy kocsmában, ahol a fenyegető jelek láttára inkább felvettem a dzsekim...)

Nyilván a legtöbben túltolják ezt az egész rivalizálást itthon, meg a nagy internetben, de helyben, az átlag szurkolók simán lepacsiznak egy vicces beszólás mellett, aztán annyi. Kivétel biztos ott is van persze, de talán kevesebb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.01.25. 15:26:22

Gyomorforgató amúgy már alapból ez a hungarokatalán-szittyamadridista magyar örökös szent háború ami az erkölcsi, sportszakmai, és minden egyéb győzelemért folyik vérre menően. Miközben Barcelonában meccsnapon Madrid mezben halálos nyugalommal beslattyogsz az egyik főtéren lévő hivatalos Real Madrid boltba vásárolgatni. (Forrás: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... nt-2612113)

Sokszor ragad magával engem is ez az eszetlen gyűlölködés, nem is vagyok büszke rá, de mióta ezt olvastam, kicsit azért átértékeltem a dolgokat. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.25. 15:03:07

D.i.N.h.O írta:Srácok tegyük félre mindenfajta megvetésünket a RM irányába és mondjuk inkább egy hatalmas köszönetet nekik, hogy mint már olyan sokszor most is csak azért nyerhetünk kupákat év végén mert ők MEGAJÁNDÉKOZTAK minket velük! Én ezt ma beláttam, megvilágosodtam.


:lol: :lol: :lol:
Mondjuk már az is unalmas, ahogy ugrotok néhány baromságra, amit a vakoknál olvastok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.25. 15:01:12

Szerencsétlenek, kiindultak két nyári szuperkupa meccsből, és azt hitték övék a világ. Már nyáron megmondtam, amikor itt a legnagyobb hiszti volt: jövőtlen ez a garnitúra. Túlfúlt Iscocra, Asensiókra nem lehet építeni. Ha a celebgyerek, meg Modric végképp kiég, végük mint a botnak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.01.25. 14:56:07

Srácok tegyük félre mindenfajta megvetésünket a RM irányába és mondjuk inkább egy hatalmas köszönetet nekik, hogy mint már olyan sokszor most is csak azért nyerhetünk kupákat év végén mert ők MEGAJÁNDÉKOZTAK minket velük! Én ezt ma beláttam, megvilágosodtam.


:lol: :lol: :lol:
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2018.01.25. 13:57:52

Kovbal88 írta:
BarcafanTomee írta:Most rosszul jött ki nekik, hogy pont akkor kapnak erős ellenfelet a BL-ben, amikor nekik rosszul megy. De ha valaki képes rápörögni két meccsre akkor az a Madrid. Ha tovább mennek akkor meg bármi lehet.

A párharcot szerintem az dönti majd el, hogy elől ki gazdálkodik jobban a helyzeteivel, mert mind a két védelem zavarba hozható. Cavani meg Benzema például képes bármit kihagyni. A PSG-nél nagy előny lehet Neymar, és az éhség, mert nekik is a BL-re van szükségük. A Madridnál meg a rutin a tapasztalat, és az is lehet, hogy pont most fog minden bepattani nekik. Nagyon meg akarja mutatni majd mind a két csapat, és mind a kettőnek nagyon sok is múlik ezen a csatán. Kérdés mi fog kisülni belőle.

A PSG-nek fogok szurkolni, hogy a Madrid kiessen minél előbb, de a következő körben meg annak, hogy a PSG is menjen a levesbe minél előbb.

Az is eszembe jutott, hogy nekünk melyik csapat feküdne jobban, ha továbbjutnánk mi is a Chelsea ellen. A Madridot ismerjük, tudjuk, hogy mit várjunk tőlük, még a legjobb formájukban is. A PSG meg nekem nagyon sötét ló. Neymar és Mpabbé révén nagyon bennük van a váratlan, amit nem lehet levédekezni. Ellenben a Madridnál akiknek könnyebben kiszámítható a játékuk. Aztán a másik oldalról, a Classicó az Classicó, ami mindig ki-ki meccs, és a Madrid mindig a végsőkig kapar, most meg pláne sebzett vadként. A PSG meg még nem nagyon találkozott egy stabil csapattal és lehet, hogy egy biztos rendszerrel meg lehet őket fogni, szóval még ilyen téren sem tudjuk mire számítsunk tőlük. Szóval mindkét oldalon vannak érvek és nem tudok dönteni. Az az egy biztos, hogy inkább találkoznék velük oda-visszavágós párharcban, mint egy döntőben.
Ezek az összecsapások 10 perc alatt eldőlhetnek. Tavaly Vidal kihagyja a tizit, aztán meg kiállítja magát és kiesik a Bayern.
Nagy igazság amit írsz.Még most is kiráz a hideg attól a szitutól. Ezen múlt a BL címvédésük! Soha nem jöttek volna vissza,ha beveri.
Válasz küldése