Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.28. 18:33:30

markionni írta: Fuha, azert latszik a Dembele transzfer egy-ket embert elvitt.
Az 50 éve várt duplázás meg százakat. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 18:30:37

egybarcas írta:dentomi pont a hozzad hasonloak miatt imadom olvasni ezt a forumot :) igy tovabb tökös, ne hagyd magad hogy a jozan esz hatarain belul maradj :)
Ha ez ironia hát nem tudom:) én valóban nem akarok a "józan ész határán belül maradni" bár ez minden értelmes embernél más kell hogy legyen:)

Én azt látom, olyan hangnemben beszélnek barca játékosokról ami megengedhetetlen, nem értem, aztán mindenkit elüldöznek aki Real szúrkoló de miért baj az, ha ők másként látnak dolgokat. Mi lenne ha mindenki Barca drukker lenne és csak a jót hallanánk?:)
Ezért szép minden, vannak barcások,vannak reálosok stb stb néha elvisz mindenkit ,de nem kell mindjárt pálcát törni:)
Ő így látja, néha drasztikusan és akkor mi van? Bele kell kötni és alázni?
Tök jó hogy mindenki más,akár drasztikusan más vélemyényt is hallasz, olvasol, ezzel semmi baj szerintem:)
Persze én is mehetnék a madridistára vagy mi a szösz, hát én leszek az utsó aki oda megy:) megint magáügyem...
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 18:27:56

Azért annyira a mi keretünk sem idős. 1 évvel idősebb a keret átlagéletkora a transfermarkt szerint, mint a tiétek.

Nálatok 6 ember van a keretben, aki 87-ben vagy hamarabb született. Nálunk 8, de ezek közül Vermaelen és Turan valószínűleg nem lesz a keret tagja.

Kezdőtök életkor alapján : 30 - 25 ; 31 ; 27 ; 29 - 25 ; 31 ; 27 - 28 ; 32 ; 29
Ennek az átlagéletkora 28,5

Nálunk, ha jön Coutinho, az én gálakezdőm : 25 - 23 ; 30 ; 23 ; 28 - 29 ; 25 - 20 ; 30 ; 25 - 30
Ez 26 év lenne.

Szóval nem értem ezt a nagy öregezést, pont, hogy az elmúlt 1 évben az volt a koncepció, hogy fiatal játékosokat igazolunk. Umtiti, Marlon, Digne, Semedo, Gomes, Denis, Dembélé, Deulofeu, Paco, és akkor még ide jöhetne Coutinho. Egyik sem idősebb 25 évnél.
Közülük Gomes az, akivel befürödtünk, nekem a többiekkel nincs különösebb bajom, minimum kiegészítőnek jók.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 18:15:50

Veidt_madridista írta:Madrid most kezdi el azt, ami nálunk 3 éve t9rtént:)

A fenti mondatról van szó. A Real Madridnál egyelőre nincsen szó azonnal pótolandó, kiöregedett kulcsjátékosokról, sem túlárazott, közepes képességű, túlfizetett emberek leigazolásáról. Benzema tavaly is hulla gyenge volt, mégis dupláztunk. Játékban ott volt, a helyzetek majd legközelebb bemennek. Felesleges egy meccs alapján leírni valakit, pedig én aztán gyűlölöm Karimot.
Most nincs Morata,Ő cseszett a pilickára,csak ezeket a meccseket eldöntötte.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.28. 18:09:28

Madrid most kezdi el azt, ami nálunk 3 éve t9rtént:)

A fenti mondatról van szó. A Real Madridnál egyelőre nincsen szó azonnal pótolandó, kiöregedett kulcsjátékosokról, sem túlárazott, közepes képességű, túlfizetett emberek leigazolásáról. Benzema tavaly is hulla gyenge volt, mégis dupláztunk. Játékban ott volt, a helyzetek majd legközelebb bemennek. Felesleges egy meccs alapján leírni valakit, pedig én aztán gyűlölöm Karimot.
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 18:05:26

Veidt_madridista írta: Arra céloz, hogy olyan dolgok között vonsz párhuzamot, melyeknek semmi köze egymáshoz.
Milyen párhuzam?

max az lehet a párhuzam, neked nem tetszik, alakul a barca keret vagy milyen párhuzamról beszélsz?
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.28. 18:02:00

dentomi írta:
markionni írta: Fuha, azert latszik a Dembele transzfer egy-ket embert elvitt.
Miért, rajtad nem látszik?

Te nem látod hogy valami jó kezdődik?
Amit leirtal azt en forditva latom a ket csapat osszeveteseben.

Egy fecske nem csinal nyarat, a Barcelona kulcsembereibek nagyon magas az atlageletkora, potlas nincs, rengeteg a toltelek teljesitmeny nelkuli jatekos.

Mig a Real egy fiatal csapat, minden posztra van minisegi fiatal potlas, kiveve a tamadot. Valahol tobb is.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.28. 17:59:55

dentomi írta: Te nem látod hogy valami jó kezdődik?
Arra céloz, hogy olyan dolgok között vonsz párhuzamot, melyeknek semmi köze egymáshoz.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 17:58:30

dentomi írta:
markionni írta: Fuha, azert latszik a Dembele transzfer egy-ket embert elvitt.
Miért, rajtad nem látszik?

Te nem látod hogy valami jó kezdődik?
Már megmondták, hogy a BL-ben kevesek leszünk!!! :D
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 17:53:44

markionni írta: Fuha, azert latszik a Dembele transzfer egy-ket embert elvitt.
Miért, rajtad nem látszik?

Te nem látod hogy valami jó kezdődik?
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.28. 17:51:12

dentomi írta:
BarcafanTomee írta:Szerintem semmi nem történt, hogy most leikszeltek. Volt egy halom helyzetük, csak most épp nem ment be. A játékuk meg van és sajnos hosszútavon ez számít.

Sokkal aggasztóbb, ahogy mi játszottunk. Habár nekünk egyelőre az a lényeg, hogy valahogy hozzuk a pontokat, és közben álljon össze a csapat. Az egész őszünk erről fog szólni. Lenyeg, hogy maradjunk lőtávolban tavaszra,és alljon össze a játékunk.
Azért a mi helyzetünk alakul, meg volt a generáció váltás, sírtunk ez van, türelmetlenek voltunk ez van, de szép lassan alakulnak a dolgok.

Madrid most kezdi el azt, ami nálunk 3 éve t9rtént:)
Fuha, azert latszik a Dembele transzfer egy-ket embert elvitt.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 17:42:58

BarcafanTomee írta:Szerintem semmi nem történt, hogy most leikszeltek. Volt egy halom helyzetük, csak most épp nem ment be. A játékuk meg van és sajnos hosszútavon ez számít.

Sokkal aggasztóbb, ahogy mi játszottunk. Habár nekünk egyelőre az a lényeg, hogy valahogy hozzuk a pontokat, és közben álljon össze a csapat. Az egész őszünk erről fog szólni. Lenyeg, hogy maradjunk lőtávolban tavaszra,és alljon össze a játékunk.
Azért a mi helyzetünk alakul, meg volt a generáció váltás, sírtunk ez van, türelmetlenek voltunk ez van, de szép lassan alakulnak a dolgok.

Madrid most kezdi el azt, ami nálunk 3 éve t9rtént:)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.28. 17:19:13

Szerintem semmi nem történt, hogy most leikszeltek. Volt egy halom helyzetük, csak most épp nem ment be. A játékuk meg van és sajnos hosszútavon ez számít.

Sokkal aggasztóbb, ahogy mi játszottunk. Habár nekünk egyelőre az a lényeg, hogy valahogy hozzuk a pontokat, és közben álljon össze a csapat. Az egész őszünk erről fog szólni. Lenyeg, hogy maradjunk lőtávolban tavaszra,és alljon össze a játékunk.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 17:07:06

miro. írta:
looka írta:
Nem véletlenül írtam oda, hogy a csatárok között. Nyilván nem lehet összehasonlítani a top középpályásokkal, de még a közepesekkel sem. De azok a 3 centis centis pilicka passzok néha igen sokat érnek a támadásépítés szempontjából.
Most akkor Ő mégis csatár? Akkor meg döntsön el meccseket,rúgjon gólt,ne csak akkor amikor a csapat brillírozik..
Eldönti Ő kérdés hogy hova, tegnap is döntött, döntött a Valencia javára 2:2 ő:))))))))))

ott volt csak be kellett volna passzolnia, áááááá mellé méterrel 5 m volt:) Játék intelleigencia parádé, jó most nem jött össze:)
Nincsen mellette C.R. aki fejbe rúgja 2 m a labdával.....

Az meg hogy mit össze passzol, nem semmi, az 5 év alatt ennyire volt képes : visszafutok, nyilvánvaló helyzetekben visszapasszolok, , de nem láttam tőla semmi egyebet ami említésre méltó.

Morata aki megmentette a seggüket, tavaly, bezony majd egy bajnokágot nyert nekik, Faék:) De jó hogy elüldözték:)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 16:58:02

looka írta:
Nem véletlenül írtam oda, hogy a csatárok között. Nyilván nem lehet összehasonlítani a top középpályásokkal, de még a közepesekkel sem. De azok a 3 centis centis pilicka passzok néha igen sokat érnek a támadásépítés szempontjából.
Most akkor Ő mégis csatár? Akkor meg döntsön el meccseket,rúgjon gólt,ne csak akkor amikor a csapat brillírozik..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.28. 16:45:15

miro. írta:Isco,Kroos,Modric.
Ők hatalmas játékintelligenciával rendelkeznek,és rengeteg lehetőséget teremtenek.
Benzema visszamegy egy kényszerítőre,a 3 centis pilicka passzokat érzi és ennyi.
Nem véletlenül írtam oda, hogy a csatárok között. Nyilván nem lehet összehasonlítani a top középpályásokkal, de még a közepesekkel sem. De azok a 3 centis centis pilicka passzok néha igen sokat érnek a támadásépítés szempontjából.

Csak aztán nehogy akkorát forduljunk, hogy leálljak védeni, mert már hetek óta mondogatom, hogy rég a padon kéne ülnie. :D Ettől függetlenül nem érzem indokoltnak, hogy a jelenlegi borzalmas formája miatt már a képességeit is megkérdőjelezzük, és úgy állítsuk be, hogy sosem értett se a játékhoz, se semmihez. Csak örülhet, hogy ott játszik, ahol stb. (Nem arra célzok, hogy ezeket mind Te írtad, csak összességében előfordultak a topikban.)

Ez már a ló túloldala...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 16:30:01

Jelenleg Benzema a RM Gomese... :D

Bár Benzema legalább régebben mutatott valamit...
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 16:28:38

Gutinak volt még ilyen a hozzáállása mint Benzemanak,csak neki 5 évesen a rosszabbik lábába több érzék volt a futballhoz mint ennek a rémálomnak.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 16:13:48

Cestus írta:Amúgy van valami kommüniké, hogy mi volt vele tegnap? Piszkosul sok ziccert kihagyott, sok esetben ezerszer nehezebb volt mellélőni a lasztit, mint gólt szerezni lett volna.
Pesze hogy van, nem akart szenzációt kelteni!
Hogy nézne az ki: Bensema a csúcson, hengerelt a Real Bensema egyedül verte meg az ellent.

Nah jó ez csak pici irónia volt, egyáltalán nem rossz játékos, de nekem nem kellene. Ennyi
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.28. 16:10:44

Amúgy van valami kommüniké, hogy mi volt vele tegnap? Piszkosul sok ziccert kihagyott, sok esetben ezerszer nehezebb volt mellélőni a lasztit, mint gólt szerezni lett volna.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 16:01:58

Isco,Kroos,Modric. igen, nekik van, de hogy Bensema? Bensemanak is van, sok [auto_cenzúra] dolga amit elsunnyogott a sajtó, meg van egy "nagyapja" odafent a vezetőségben na az van, de játékintelligenciája az nem sok !
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 15:55:06

looka írta:
Mondjuk ez szerintem butaság, mert az egy dolog, hogy a francia sok helyzetet hagy ki, de a játékintelligenciája az egyik legmagasabb szerintem Európa csatárai között... Nem véletlen az, hogy állandó érvként szerepel mellette, hogy lehetőségeket teremt a társaknak és kiváló előkészítő, márpedig ezekhez igen magas játékintelligencia kell.
Isco,Kroos,Modric.
Ők hatalmas játékintelligenciával rendelkeznek,és rengeteg lehetőséget teremtenek.
Benzema visszamegy egy kényszerítőre,a 3 centis pilicka passzokat érzi és ennyi.
Mikor volt Ő a különbség huzamosabb ideig? Mikor döntött el Ő meccseket,döntőket?
Mikor húzott Ő váratlant,vagy extrát? Amiért azt lehetne mondani hogy igen,na Ő kell oda előre,mert benne van a váratlan.
Ha okosság kell,akkor ott van Isco.
Egy kerékkötő az arab tesa,óriási ajándék neki hogy a realba játszik,elűztek mindenkit mellőle hogy még véletlen se tudják kiszorítani. Lassú,darabos,elnyomják,és még a helyzeteket se lövi be. Ja meg nem az a dolga mi,aki a támadó harmadba futballozik egy csapatnál,annak igen is az a dolga hogy gólt rúgjon,és különbség legyen.
Egy szerencsétlent kell nézni már évek óta.
Egyszer eltakarodik,és 5 év múlva senki nem fog ráemlékezni,mert semmit nem tudott letenni ennyi idő alatt.
De most elsőnek megküldjük még nagyobb lóvéval!!! :!: :!: :!: :lol: :lol:

Esetleg ha egy modi kap egy ismeretlen felhasználótól egy pm-et hogy tiltsanak ki,akkor remélem nem teszik meg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 15:47:11

looka írta: Mondjuk ez szerintem butaság, mert az egy dolog, hogy a francia sok helyzetet hagy ki, de a játékintelligenciája az egyik legmagasabb szerintem Európa csatárai között..
Most viccelsz,europában az egyik legmagasabb?
Max magasságban:) Nem ügyetlen, rengeteg erénye van de a játékintelligenciája, kb 450 ember tudnék sorolni aki egy edzésen többet ér.

Egyáltalán nem nézem le, csak nem értem mitől több Ő mint Morata mitől faék utóbbi és mitől az aki Benzema.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.28. 15:38:34

dentomi írta:A játékintelligenciája kb a 10 szerese mint Benzemának, az eredményességét már meg sem merem említeni. mitől lett Ő faék?
Mondjuk ez szerintem butaság, mert az egy dolog, hogy a francia sok helyzetet hagy ki, de a játékintelligenciája az egyik legmagasabb szerintem Európa csatárai között... Nem véletlen az, hogy állandó érvként szerepel mellette, hogy lehetőségeket teremt a társaknak és kiváló előkészítő, márpedig ezekhez igen magas játékintelligencia kell.

Egyszerűen arról van szó, hogy az utóbbi évben nem találja magát, és már rég a padon kéne csücsülnie, hátha össze tudja magát szedni ismét. A kvalitásai nem tűntek el.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 15:34:42

Veidt_madridista írta:Benzema Pérez szent tehene (is), ezt mindenki tudja. Tavaly még le is nyilatkozta, hogy olyan neki, mintha a fia lenne, és ha rajta múlik, akkor Madridból fog visszavonulni. De Capello is megmondta, szintén tavaly, hogy Benzema nagyrészt azért van a kezdőcsapatban, mert "ő az elnök úr üdvöskéje". Persze ezt már azóta lehet tudni, hogy anno a Higu-Benzema kérdésben a francia pártjára állt a vezetőség, pedig abban az időszakban sokkal gyengébb volt.
Ez egy jó hír, mert ha tényleg így van, akkor ti hónapról hónapra gyengülni fogtok, bár azt elismerem Assensio nagyon pengén működik manapság!

Arra azonban kíváncsi leszek ha C.R. visszatér, mi lesz?

Ha igaz amit mondasz, Benzema nem lesz kihagyva, Bale necces hiszen csak 100 milla volt anno, nem igazán engedheti meg magának Zizu hogy kihagyja akkor Assensio megy a padra és lehet ugyan az lesz a sorsa mint Morata vagy hogyan lesz ez?

Mondtátok hogy Morata mint a "Faék" , ezt sem nagyon értem, miből is jött ez le?
Egy faék soha nem ér oda olyan szitukba amire Ő azért csak csak odaért, az hogy nem játszotta magát a mediában, nem róla szóltak a hírek, akkor egy ember faék?

A játékintelligenciája kb a 10 szerese mint Benzemának, az eredményességét már meg sem merem említeni. mitől lett Ő faék?
Azért faék mert nem akart meghunyászkodni, elviselni emberek hóbortjait és játszani szeretett volna ami azért bőven megjárt neki!

Azért nem felhótlen az élet a Madridnál sem:) Szépen ,lassan belehaltok azokba a hibákba, amit mi annó elkövettünk, elkövetünk... HALA MADRID:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dentomi 2017.08.28. 15:39:41-kor.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Válasz küldése