Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.21. 11:43:45

Az edző személye még mindig tök mindegy. Amíg a játékosok belül nem érzik, hogy ddzésen oda kell tenniük magukat.... Ha rendesen edzenének klubjukban, az kijönne a meccseken. Ha máshol nem játszanak, hát a válogatott meccseken. :( :@
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.10.20. 23:05:39

Szélesi Zoltán lett az ideiglenes kapitány a két hátralévő idei meccsre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.10.20. 19:31:37

Azért ezután az EB szereplés után ilyen mélyre menni... Nem azt vártam, hogy előzzük meg Portugáliát meg Svájcot, és nyilván hogy az EB egy egészen más téma volt, össze lett rántva fizikailag a társaság a többhetes együtt készülés alatt stb., de azért Feröer és Andorra elleni meccsek... Igazából nem hibáztatnám Storckot. A csapat háromnegyede alig játszik a klubjában, az NBI-ből meg nem lehet összeválogatni a keretet... Szóval ez az ami igazán szánalmas. Értelmes akadémiai képzés nélkül nincs foci semelyik országban.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.20. 16:26:28

Igazából szomorú, hogy az egész ország nevet kínjában ezeken a bohócokon. Csak őket nem hatja meg.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.20. 16:22:50

Kép

Hát meghalnának a fiúk a pályán, az tuti!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.18. 09:25:23

Bob, azt én is hiszem hogy van feljebb, mert ez ami most van minden szinten a legalja.

Szurkolókról annyit, hogy mindenhol így működnek, ez nem tényező, spanyol, argentín, brazil, francia szurkolóknak se jó soha semmi kb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.10.18. 08:16:34

Nero. írta: Kell csinálni egy reális felmérést, hogy hol tartunk jelenleg (valószínűleg a a béka segge alatt) utána pedig egy ésszerű tervet. Ha 10-15 évbe kerül kinevelni egy jó generációt akkor annyi, de annak nincs értelme ami az elmúlt 20-25 évbe folyik hogy a selejtet próbáljuk meg foltozni.
Nyitott kaput döngetsz!

A Double Pass belga tanácsadó iroda 2015. évben megcsinálta az összes akadémiára vonatkozóan a felmérést, pontos, precíz tervezetet készített.
Egy vagyont fizetett az MLSZ érte.

Hogy mennyit ér, majd 5 év múlva kiderül. Lehet nagyjából annyit, mint az elmúlt 20-30 év.

Aki meg azt hiszi, hogy az ilyen gyerekként külföldre kijutott játékosok, majd hozzák a megváltást, az nézze meg Rudolf Gergelyt, aki 14 évesen kiment a Nancyhoz, akkoriban az egyik legjobb utánpótlásakadémia volt a franciáknál, majd később itthon kamatoztatta minden megszerzett tudását. Nevezetesen, hogyan kell itthon milliókat keresni a semmiért.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.10.18. 07:48:21

Nero. írta:Az is lehetne egy megoldás, hogy félretesszük "de mi magyarok jobban tudjuk" mentalitást, és esetleg egy kis őszinte alázattal segítséget kérni, olyan országoktól akik úgy nagyjából velünk egy kaliberűek (nem futballban), pl. Horvátország, Lengyelország stb. és megnézni azt hogy mit csináltak, hogyan csinálták és esetleg egy kis segítséggel lemásolni. Biztos vagyok benne hogy szívesen segítene nekünk bárki.

10 milliós ország, nem igaz hogy nem lehetne kinevevelni 1-2 nemzetközileg ismert jó játékost, plusz 4-5 olyat aki rendszeresne játszik valamelyik top bajnokság felsőházi csapatába. Kell csinálni egy reális felmérést, hogy hol tartunk jelenleg (valószínűleg a a béka segge alatt) utána pedig egy ésszerű tervet. Ha 10-15 évbe kerül kinevelni egy jó generációt akkor annyi, de annak nincs értelme ami az elmúlt 20-25 évbe folyik hogy a selejtet próbáljuk meg foltozni.
Ezt úgy felejstd is el.Pár éve au MLSZ szervezett egy ilyen nemzetközi tura kellegű dolgot.Hollandia, Horvátország, Ausztria, Svájc stb.Nagyából hasonló méretű méretű bajnokságokkal.Játékosmegfigyelés itámpótlás nevelés más nemzetiségű játékosok sakát fociba építése stb.Tud jány kelentkező volt a magy edzői garnituránól?

Egy az is Pinyő.Szóval erről emnIt sajnos.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.18. 01:13:27

Az is lehetne egy megoldás, hogy félretesszük "de mi magyarok jobban tudjuk" mentalitást, és esetleg egy kis őszinte alázattal segítséget kérni, olyan országoktól akik úgy nagyjából velünk egy kaliberűek (nem futballban), pl. Horvátország, Lengyelország stb. és megnézni azt hogy mit csináltak, hogyan csinálták és esetleg egy kis segítséggel lemásolni. Biztos vagyok benne hogy szívesen segítene nekünk bárki.

10 milliós ország, nem igaz hogy nem lehetne kinevevelni 1-2 nemzetközileg ismert jó játékost, plusz 4-5 olyat aki rendszeresne játszik valamelyik top bajnokság felsőházi csapatába. Kell csinálni egy reális felmérést, hogy hol tartunk jelenleg (valószínűleg a a béka segge alatt) utána pedig egy ésszerű tervet. Ha 10-15 évbe kerül kinevelni egy jó generációt akkor annyi, de annak nincs értelme ami az elmúlt 20-25 évbe folyik hogy a selejtet próbáljuk meg foltozni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 23:42:06

Én hiszem, hogy van feljebb, mert vannak ambiciózus edzők, MTK-nál is nagyon jó munka folyik megint, Diósgyőrt említettem már. Viszont azzal egyetértek, hogy félő, hogy lezuhannak ők is, mert egyszerűen a közeg elnyomja őket, nem kapnak munkát, vagy kicsinálják mint ugye pl Sousa-t. Nem akarom pl Horváth Ferit bántani, de hogy a viharba kap ő még mindig NB1-es csapatot miközben kb a hatodikat ejti ki vagy közeli a kieséshez segíti.

Vagy ugye mikor Bölöni jött volna, de világosan megmondta, hogy kitenne jó pár embert. Ezek nem pénzkérdések, hanem koncepció kérdés. Eltervezem, hogy mit akarok és tűzön-vízen át azt végrehajtom. Elmondom, hogy x éves terv és ennyi. Egy Izland se azért sikeres, mert lett két Maradonájuk, hanem mert van koncepció, a játékosaik felépítésre szinte ugyanazok és van egy rendszer. Storckot ezért sajnálom, mert mint írtam megint kezdődik az elejéről.

Mindegy sokat tudnék erről írni, mert vannak elképesztő dolgok (több pro licenszes edzőnk van mint jó pár európai országnak, s nem miniállamoknak, hanem német vagy angol. ) És hozzáteszem, hogy a szurkolói résszel is gond van, s itt nem a helyén kell kezelni a dolgokat aspektusra gondolok, hanem a türelemre és a mindig mindenki jobban tudja dolgokra. A miért egy csatár van, a miért ez játszik és társai.
Viszont abban biztos vagyok, hogy nem az alap futball tehetséggel van gond, hanem nincs lefektetett út. Lehet hozni a németeket, franciákat. Utóbbit jobban ismerem, hát bakker mindegyik szélvész gyors és erős felépítésű. Ez a foci, erre tették le a voksot ilyen embereket választanak ki.Írtam ugye Izlandot, hogy mindegyik ugyanolyan, de még arcra is szinte. Nálunk évekig szélső hátvéd gond volt, hát hogy az atyaúristenben lehet ez. Bakker ha lenne egy út és lefektetve x éves kortól, akkor kiválasztásban profil kiépítésben olyan embereket kell válogatni. Nagyon jó példát hallottam, lemegy valaki úszni megnézik alkalmas-e a teste ha nem, akkor menjen vízilabdázni. Nem egy nagy ördöngőség ez, el kell dönteni mit akarunk és csak olyan gyerekeket kiválasztani, csak arra nevelni.

Hosszú, én nagyon sajnálom, de részemről a bizalom és a reménykedés örök marad.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.10.17. 22:12:29

Bob_Marley írta:De a Vidi meg kicsapta a Bordeauxt pl, nem lehet ezt így levezetni szerintem. Pár évvel ezelőtthöz képest erősebb.
Pár évvel ezelőtt a Vidi Uefa kupa csoportkörben játszott, Halmosiék meg a Bl-ben.

Teljesen mindegy, hogy Storck elment. Amíg a pénz fontosabb, mint a foci nem értem, hogy miért reménykednek az emberek. Itt le is lehet zárni. Lehet szidni amúgy pinyőt, de rajta legalább látszik, hogy akar. Persze kevés ő is, csak picit megvédem, hogy rajta látni, nem csak a pénz miatt edző (nem csak = Orbániába eligazolt).

bob most olvasom a másik kommentedet: jó az új külföldi fradis gyerek, jó Lanzafame, erre meg leírod, hogy látszik jó úton halad a sok akadémia :D Tudom, hogy a lokira írtad főként, csak így viccesen hangzott.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.17. 22:04:09

lehet hogy pár évvel ezelőtthöz képest erősebb,de attól még amiket írtam problémák állnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.10.17. 22:03:16

Én a sportigazgatói posztot mindenképp meghagytam volna neki, legalább addig, amíg Ő ajánl valami épkézláb embert.

És igen, amíg a Mészölyök, Pinyők, stb. itt vannak, itt lehetnek, addig nem várjunk semmit.
Már az csoda, hogy kijutottunk egy EB-re és ott csoportelsők lehettünk. Életre szóló élmény volt, de nem reális. Hiába mondja Orosz Pali, hogy nem barvúr az Európa Liga csoportkör (az eszméletlen büdzséből), hiába mondogatta Csány pár éve, hogy nemsokára 10.000 felett lesz az átlagnézőszám, semmi nem változik. Ha nem emelik meg a létszámot, ugyanúgy sehol nem lettünk volna.

Egyedül majd a 4-5 év múlva levő válogatottból talán lehet valami (Szoboszlai, Csoboth, Tajti, Szerető stb.), akik amint lehetett elhúztak a francba külföldre ebből az utánpótlásrendszernek hívott förmedvényből.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 21:59:42

De a Vidi meg kicsapta a Bordeauxt pl, nem lehet ezt így levezetni szerintem. Pár évvel ezelőtthöz képest erősebb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.17. 21:57:55

Megint az álomvilág, a realitás meg az, hogy kicsapja az albán harmadik a magyar bajnokot egy európai selejtezőből.

de tegyük fel, emelkedik a színvonal. oké. de fejlődésre semmi lehetőség, ez egy posvány, ahol hülyére fizetik a játékosokat, szponzorautó, lakás, stb.
nyilván ezt választja 10ből 9 fiatal, nem azt,hogy oké kimegyek külföldre, és normális edzésmódszerekkel, taktikai felkészüléssel felépítem magam, de közben meg is kell izzadni, szakadni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 21:49:48

Mondjuk azért szerintem az NB1 színvonala most emelkedőben van. Jöttek kifejezetten jó játékosok, főleg a Vidiben, de Lanzafame a Honvédban nagyon jó vagy a Paintsil gyerek a Fradiban. Nem extra klasszisok, de jó iramú meccsek vannak, követem a bajnokságot. Honvéd-Fradi is nagyon jó volt múltkor vagy a Honvéd-Vasas. Debrecen tele debreceniekkel, Diósgyőrben komoly alapokra helyezték az egész futball kultúrát. Szóval szerintem ez előre fele mutató. Kis lépésekben, de van eredménye az akadémiáknak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.10.17. 21:41:52

Teljesen mindegy ki lesz az edző, ha nem távolítják el a mérgeket az mlsz-ből nem lesz változás.
Német,belga,stb szakemberek kellenének mélyen az utánpótlás szintbe, onnan elkezdeni az építkezést, akkor esetleg lehetne valami pozitívabb jövőkép.

meg amíg ennyire gyenge a magyar bajnokság, nem is lesz semm. emellé orbitális fizetések vannak az nb1ben a semmire, semmi motivációja nincs a fiataloknak, hogy kimenjenek külföldre akár egy lengyel, osztrák, belga bajnokságba fejlődni, felépíteni magukat, mert itt megkeresik ugyanazt a pénzt, ha nem többet, csak nem kell mellé teljesítmény sem.
mondjuk ezen nem lehet változtatni,szóval ez van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 21:32:06

Én két lehetőséget vázolnék fel a vezetők helyében megvitatásra és eldönteni. Ha jól tudom Sousa csapat nélkül van, ha eredmény kell, őt kell hozni.
Vagy kiállni és megmondani, hogy kiment egy generáció, legyen 4-6 éves terv és totál eredmény kényszer nélkül tolni. Abban egyetértek, hogy a közeg sem feltétlen ideális. Pintért se védeni akarom, de talán más megvilágításba kerül az Észak-Ír meccs látva az eredményeiket......
Faramuci helyzet, igazából ugyanazok a személyek vannak ott x éve ezen kellene változtatni. Pont múltkor hallottam és mennyire igaz, hogy Berzi Sándor mióta kb MLSZ van ő ott van, de ember nem tudja mit csinál. :D És nem akartam neveket említeni, mert en bloc gondolom, hogy itt kellene változtatni, de adja magát az ő neve, sajnos.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.10.17. 21:20:51

Bob_Marley írta:Nem azt mondom neki kellett volna maradnia, de megint kezdődik egy új koncepció egy új időszak egy új anyám kínja. Egyszer maradjunk már valakinél és végigvinni egy tervet.
Egyetértek. Engem főleg az zavar, hogy nem feltétlenül szakmai döntések ezek, rengeteget nyom a latba a közhangulat, pár száz fős szurkolói csoportok szélsőséges viselkedése. Egy-egy gyengébb eredményt nem lehet reálisan értékelni, nem lehet azt mondani, hogy oké, így alakult, menjünk tovább, mert egyből üvöltik az auf wiedersehent, jön a k gyenge, levetetik a mezt és ezzel olyan ellenséges hangulat alakul ki, amiben már nem lehet tovább dolgozni. Most megint mehetünk neki új edzővel, 'új projekttel' egy olyan selejtezősorozatnak, ahol mindenki várja az eredményt, remek előjelek..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.10.17. 21:06:47

Nem azt mondom neki kellett volna maradnia, de megint kezdődik egy új koncepció egy új időszak egy új anyám kínja. Egyszer maradjunk már valakinél és végigvinni egy tervet.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.10.17. 21:01:11

Na Storck csak lemondott, várható volt. Mondjuk épp mindegy ki az edző.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.10.11. 01:59:37

Azért 10 meccsen 13 pont az nájsz! Aranyos a szöv.kap is,hogy a szurkolókat is megtalálja. Csodálkozom,hogy vannak még,akik fizetnek,hogy lássák az aranylábuakat... Mesterséges kómában van a focink,amit a beleölt közpénz lélegeztet. Egy bajnoki fordulóban nincs 20 e ember,még az NSO kozmetikázott számaival sem,akik a stadionokban néznék a meccseket.Erről kellene nemzeti konzultáció,hogy szeretné-e adójából a magyar 'profi' focit támogatni? :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.10.11. 00:08:52

recrea írta:Realitás, realitás, még egyszer valaki leírja vagy kimondja a tévében, tökön szúrom magam.

Nem, nem az a realitás, h kikapunk Andorrán, meg kínlódunk Feröer ellen. Nem az a realitás, h postások és pékek vernek el minket. A beleölt pénz és energia alapján sem ez a realitás és a játékosok fizetéséhez képest sem ez a realitás. Az igazolt focisták száma alapján sem ez a realitás. Ez nem realitás, ez a sz.r valóság! Írrealitás!

Könyörgöm, mikor mondja ki valaki a tévében, h a magyar foci meghalt, el kell temetni, és el kell kezdeni intenzíven csinálni az újszülöttet, mert ez minél később kezdődik meg, annál tovább tart a semmi, fizetjük a semmit és nézzük a semmit.
Nos, ha neked ez irrealitás, akkor ok, ne szúrd magad tökön azért.:-D
Ennyit tudunk. Mi köze ennek a fizetésükhöz, a beleölt energiáknak? Ok szántsuk be a pályákat, munka mellett focizzanak. És? Ettől jobb lesz a focink? Nem ezekkel van baj, hanem azzal, hogy nincsen szakmai tudás a pénz, az energia, az infrastruktúra mögött. Nincsen olyan utánpótlás, akiket neves a szakmát értő emberek nevelnek, vagy ha tetzik "terveznek" meg. Ez sem irrealitás, hanem valóság. Tehetség biztosan van, mert azt meg nem hiszem, hogy ez csak a magyaroknál hiánycikk. Ez a garnitúra ennyire képes. Semmivel nem tudnak kevesebbet, igaz többet sem, mint az EB-n. Nekem az nem volt realitás és nem ez a mai produktum.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.10.10. 23:54:34

Azt kíváncsian várom, mikor lehet majd tao pénzt felajánlani az egészségügynek :D

Harmadik hely, meg harmadik hely között óriási a különbség, ez a legalja harmadik hely volt. Nem tudom, én nem igazán láttam, h honnan jött volna ki az a 3-5 plusz pont.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.10. 23:50:43

recrea írta:Realitás, realitás, még egyszer valaki leírja vagy kimondja a tévében, tökön szúrom magam.

Nem, nem az a realitás, h kikapunk Andorrán, meg kínlódunk Feröer ellen. Nem az a realitás, h postások és pékek vernek el minket. A beleölt pénz és energia alapján sem ez a realitás és a játékosok fizetéséhez képest sem ez a realitás. Az igazolt focisták száma alapján sem ez a realitás. Ez nem realitás, ez a sz.r valóság! Írrealitás!

Könyörgöm, mikor mondja ki valaki a tévében, h a magyar foci meghalt, el kell temetni, és el kell kezdeni intenzíven csinálni az újszülöttet, mert ez minél később kezdődik meg, annál tovább tart a semmi, fizetjük a semmit és nézzük a semmit.
Volt 1-2 lefelé vagy felfelé ugró eredmény (néha a Real és a Barca is betlizik, meg volt hogy megvertük az olaszokat, németek, jó EB, stb) de összességében ez a harmadik hely a realitás. Portugália, Svájc mindenféleképpen jobb nálunk, lehetett volna 3-5 ponttal többünk de semmit nem számít.
Nekem mindegy, csak most már ne költsenek többet stadionokra mert a minap meséli nekem valaki hogy a Szent János korházban kabátban alszanak a betegek. Azért ez így nem korrekt..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése