Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.20. 15:29:20

Alfa írta:http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... en-2427295

Pár óra és megint le lesznek tiltva a magyar IP címek :lol:
És elkezdődött...! :mrgreen:

Amúgy nagyon sajnálom, hogy leváltották Palit, az új edzőtől nem tudom mit várhatunk, remélem így is kijutunk az EB-re.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.20. 15:09:40

Pali :cry: :cry:

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... en-2427295

Pár óra és megint le lesznek tiltva a magyar IP címek :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.20. 14:48:53

Bob_Marley írta: Amúgy sem a románok nekünk a nagy ellenfeleink.......
Bob ezt a Groupamában ne hangsúlyozd, ha kitévednél a meccsre! :)

Nincs olyan sorozat, ahol ne őket kellene legyőzni legnagyobb presztízsként.
Teljesen mindegy, ki melyik helyen áll a csoportban, ezt a meccset be kell húzni itthon.
A szurkolókért többek között.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.20. 14:20:37

Dárdai tartást adott ennek a csapatnak, kérdés, hogy ezzel most mi lesz. Mert a románok elleni meccsen főleg tartás kell, és az, hogy ne legyen tele a gatya. Tényleg a legrosszabb pillanatban jött ez a váltás, de azzal egyetértek, hogy értelmetlen és idő sincs a siránkozásra jelenleg.

A Hertha részéről persze érthető, de azért nagyon sajnálom. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy Dárdai nélkül is jönni fognak az eredmények. Persze azt sem állítom, hogy csupán az ő jelenléte lett volna a garancia a sikerre. Az azonban biztos, hogy általa, vele valami elindult, és pont a legrosszabb pillanatban szakadt ez meg.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.20. 14:00:40

Ezt a döntést minél hamarabb le kellett rendezni. Megy a felkészülés, nyilván hogy a Hertha nem várhat Szeptemberig és kijelentették hogy Dárdai marad náluk. Innentől kezdve a leggyorsabban ki kellett találni valamit, s Storck egész jól összerakta a fiatalokat a VB-n. Ugyanúgy német mentalitás, kézenfekvőnek tűnik. Amúgy sem a románok nekünk a nagy ellenfeleink hanem a rákövetkező Észak-Ír meccs lehet a legfontosabb, meg amúgy is addig még van másfél hónap. Bízni kell a fiúkban, Dárdaiért kár, de várható volt és logikus is a Hertha részéről.
Kép
Kép
Kép
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.20. 13:50:19

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... os-2427279" target="_blank

Tudtam hogy előbb-utóbb a Hertha keresztbe tesz nekünk de hogy pont most, az egy kicsit káromkodásra kényszerített mert úgy voltam vele hogy novemberig csak várnak... :cry: :cry: :cry: Reménykedek mert Dárdai ajánlotta sportigazgatónak + Dárdai stábjával készül de rengeteg bizalmamat elvesztettem a válogatottban ahhoz képest amennyim volt például a görögök és finnek elleni meccsek előtt..... Na mindegy amíg nem láttam vele meccset addig nem merek rá semmit mondani mert nem ismerem ezt az embert.....TALÁN sikerül

szerk : közbe beelőztek
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.16. 21:46:09

S.Agüero írta:http://videa.hu/videok/sport/magyarorsz ... 8I0kt8k7mS

Korrekt kis videó, rázott a hideg. :D
Libabőrös lettem :D . Nagyon várom már meccset és remélem , hogy sikerül jegyet szereznem [-o< .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.16. 18:13:51

http://videa.hu/videok/sport/magyarorsz ... 8I0kt8k7mS" target="_blank

Korrekt kis videó, rázott a hideg. :D
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.06. 13:33:27

Initom írta:Jól olvastam,hogy válogatott meccsre nem fog kelleni szurkolói kártya?
Csak mert akkor tiszteletem tenném a románok ellen én is.
Hivatalosan nem kell kártya de ugyanazokat az adatokat meg kell adni amit a kártyánál szóval sokkal egyszerűbb a kártya mert azzal online is lehet vásárolni.
torrentkiller írta:
Alfa írta:Valaki tudja ,hogy a válogatott meccseken a Groupamaban hol szoktak lenni a hangosabb szurkolók akik tényleg szurkolnak
A Népliget másik felén...
:lol: :lol:
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2015.07.06. 13:26:28

Initom írta:Jól olvastam,hogy válogatott meccsre nem fog kelleni szurkolói kártya?
Csak mert akkor tiszteletem tenném a románok ellen én is.
Ha jól tudom, akkor kártya nélkül a jegyvásárlás személyesen lehetséges, online nem.

Amúgy ide most tuti, hogy jönnek majd a "száműzött" ultrák, ami hatalmas nagy balhéval fog párosulni: ha ők maguk nem is kezdeményeznek majd ilyet, az MLSZ tenni fog érte, hogy legyen szitu, s másnap mehet a "Mi megmondtuk előre" szöveg.

Én is ki szeretnék menni, látni a csapatot egy nagyot küzdeni, esetleg jó eredményt elérni. De az eredmény mellett ugyanígy kíváncsi vagyok a kártyamentesítés következményeire.
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2015.07.06. 13:16:30

Jól olvastam,hogy válogatott meccsre nem fog kelleni szurkolói kártya?
Csak mert akkor tiszteletem tenném a románok ellen én is.
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.06. 11:40:58

torrentkiller írta:
Alfa írta:Valaki tudja ,hogy a válogatott meccseken a Groupamaban hol szoktak lenni a hangosabb szurkolók akik tényleg szurkolnak
A Népliget másik felén...
bár még csak hétfő van, de comment of the week :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2015.07.06. 11:29:44

Alfa írta:Valaki tudja ,hogy a válogatott meccseken a Groupamaban hol szoktak lenni a hangosabb szurkolók akik tényleg szurkolnak
A Népliget másik felén...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.06. 09:40:43

Valaki tudja ,hogy a válogatott meccseken a Groupamaban hol szoktak lenni a hangosabb szurkolók akik tényleg szurkolnak is és nem csak ülnek és tapsikolnak. Mert megyek ki a magyar-romanra és ha már kimegyek nem szeretnék bekerülni egy nyugdíjas klubba :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.06.14. 08:15:47

A tegnapi nap nagyon jól alakult a mi szempontunkból. Jól is játszottunk a gól is szép volt és a riválisok ikszeltek vagy Feröer megverte a görögöket. É-Írországot meglehet előzni, majd kint egy hasonló ki-ki meccsen le kell őket gyűrni. Jó ránézni a tabellára, bőven van itt sansz szerencsére.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3982
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.06.14. 06:53:14

S.Agüero írta:Jó ránézni a csoportra, 3 pontra az első hely. :)
Jó lenne egy második helyet megcsípni, bár már az is valami, ha selejtezőn nyomjuk.
Változott is a célkitűzés a tegnapi meccs után:Pali kijelentette, hogy már rámennek a második helyre. Szép góllal nyertünk, teljesen megérdemelt volt a győzelem.

Balázs megint a csapat vezére volt, Stieber meg rengeteget fejlődött Hamburgban, öröm nézni a játékát.
Szalait meg lehet ostorozni, de az a helyzet, Pali benne bízik, ő elégedett azzal amit játszik, ez a lényeg.

Látom most már egyre többen írnak ebbe a topikba, ahogyan haladunk lépésről lépésre a selejtezőn. Remélem a román meccs után ez a topik népszerűbb lesz, mint a Verrati-Pogba dilema.

Szeptember 4-én, ha nyerünk a románok ellen, az lenne nagy királyság.
Egyrészt a nyakukra érkezünk, másrészt ezen a meccsen nyerni, semmivel nem helyettesíthető érzés lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.06.14. 03:09:07

Jó ránézni a csoportra, 3 pontra az első hely. :)
Jó lenne egy második helyet megcsípni, bár már az is valami, ha selejtezőn nyomjuk.
MR. TROMORT777

2015.06.13. 22:38:39

csababarca írta:Grat a srácoknak,ennyivel minimum jobbak voltak.

Görögök meg no komment. Én ezért is bosszankodtam mikor ittohn leikszeltünk velük,mert fullvak az a csapat (is), itthon verni kellett volna őket, és meg is lett volna a sansz,ha nem ultradefenzív valamivel próbálkozunk.
Mindegy, de az a +2 pont jól jönne most.
Szerintem az azért árnyalja a képet, hogy a görögök az X-el hivatalosan is kiszálltak a versenyből. Nekik az lett volna a felkapaszkodás első lépcsője, de mivel ott meg lettek fogva, így végképp megtörtek. Van egy nagyon jó görög ismerősöm aki meccs előtt mesélte, hogy milyen "összefogás" ment az országban, hogy 15 pontot kell hozniuk és meglesz. Hát nem lett meg, pedig küzdöttek. Sőt, még így is nyerhető lett volna az a meccs a mi szempontunkból.

Dárdai megmondta, hogy értékes lesz az X ha nyernek most, és megtették. Amelett, hogy a játékunk is alakul, ez a mentalitás brutális ami körül veszi a játékosokat. Így nyugodtan lehet menni a nyáriszünetre. Főleg, hogy a másik meccsen egyik rivális se tudott ellépni. Így még bármi lehet.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.13. 22:30:01

csababarca írta:Grat a srácoknak,ennyivel minimum jobbak voltak.

Görögök meg no komment. Én ezért is bosszankodtam mikor ittohn leikszeltünk velük,mert fullvak az a csapat (is), itthon verni kellett volna őket, és meg is lett volna a sansz,ha nem ultradefenzív valamivel próbálkozunk.
Mindegy, de az a +2 pont jól jönne most.
Hát a görögök mennek a pitába...
Durva hogy tavaly még a VB-n voltak kint a görögök és nem is teljesítettek rosszul..

Amúgy én leginkább a látott játékkal vagyok megelégedve, nem úgy lett nekünk 1-0 hogy 2-t se tudtunk passzolni helyesen egyszerre, és valahogy találtunk egy gólt, hanem rendes felépített támadás, aránylag pontos játék.
Meg persze már az első percektől szorongattuk a tökeiket, mellesleg elmaradt egy tizi kezezésért, szerencsére nem ezen múlt a meccs (nasebaj majd legközelebb fehérbe öltözünk mi is,hátha befújja reflexből a bíró :twisted: )

És amúgy ezek nagyon nagy szó, mert finoman szólva eléggé kritikus vagyok a magyar focival-vállogattal szemben, de természetesen nekik szurkolok meccseken.
santhera
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2015.05.07. 15:42:57

2015.06.13. 22:15:46

2-0-ra vezet Feröer, így fel fog jönni a 4. helyre, utolsó lesz Görögország, akik ellen csak 1 pontot szereztünk, tehát azt levonhatjuk jelen pillanatban a 3. helyezettek ranglistáján, viszont megkapjuk a Feröer elleni 3-at, így a csoportharmadikok között magabiztos első lesz a magyar válogatott, ami még mindig egyenes ágon való kijutást jelent. Remélem, Feröer nem lesz utolsó és megverjük őket itthon is, akkor komoly esélyünk van legjobb 3.-nak lenni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.13. 22:13:19

Grat a srácoknak,ennyivel minimum jobbak voltak.

Görögök meg no komment. Én ezért is bosszankodtam mikor ittohn leikszeltünk velük,mert fullvak az a csapat (is), itthon verni kellett volna őket, és meg is lett volna a sansz,ha nem ultradefenzív valamivel próbálkozunk.
Mindegy, de az a +2 pont jól jönne most.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.06.13. 22:07:38

Feröer 60 perc után ismét vezet Görögország ellen =D> Elképesztő mennyire gyenge ez a görög válogatott. Azért remélem, hogy majd odaszúr a románoknak vagy az észak-íreknek.

Mlsz-re nem írok semmit, még a végén Csányi kitilt innen.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.06.13. 21:59:54

[quote="hady"

...közben a BMLSZ:
[/quote]

sz@rrágó kö..ög banda. Ezért tart itt a magyar foci, mert ilyenek irányítják.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2015.06.13. 21:32:58

Nyertünk....az igazi szintmérő majd a románok ellen lesz... =D> =D> =D> =D> =D>

...közben a BMLSZ:
A magyar labdarúgó válogatott szombati, Finnország elleni EB-selejtező meccsére a magyar szurkolók nem a vendégszektorba vettek jegyet, hanem a semlegesbe. Ennek oka az volt, hogy az MLSZ a neki kiutalt magyar jegyeket csak azoknak volt hajlandó eladni, akik rendelkeznek arcképpel ellátott szurkolói kártyával. Mivel ezek ellen a túlzott, megalázó biztonsági intézkedések ellen általános tiltakozás mutatkozik, így a magyar szurkolók nem vettek vendégjegyet az MLSZ-től, hanem kint Helsinkiben, a helyi magyarok, illetve a finn szövetség segítségével a semleges szektort célozták meg, így kikerülve az MLSZ "kártyajátékát".
A jegyeket sikeresen megkapták a kiutazott magyar szurkolók, ugyanakkor az MLSZ az UEFA-hoz fordult segítségért, aminek az lett a vége, hogy a magyaroknak megtiltották, hogy a semleges szektorba magyar zászlókat, sálakat vigyenek magukkal.
(Közben az MLSZ azokkal reklámozza magát a facebook oldalán, akiknek minden eszközzel, minden alkalommal keresztbe tesz)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.06.13. 21:21:46

nincs mese, jól toltuk.
higgadtak maradtak a fiúk. Eddig a legnagyobb gondot én ott láttam, hogy ha kaptunk egy gólt,
vagy kicsit nyomott az ellenfél, összeomlottak a fiúk. De most nem.
Azért még bennük van, hogy ha nem tudom mit csináljak, akkor előrevágom a csatárnak.
De alapvetően jól játszottunk. Már csak a játékosok miatt is jó lenne kijutni, hogy újra elkezdjék elvinni a magyar játékosokat külföldre, hogy megtanuljanak ténylegesen focizni.
És mire nyugdíjba megyek, addigra talán eljutunk oda, ahol most az oroszok tartanak: legyünk stabilan ott a BL, EL csoportmeccseken legalább.

Látszik, hogy Dárdainak van elképzelése a fociról, kihozza a fiúkból mindazt, amit tudnak. És adott nekik hitet, tartást. Ez a legfontosabb szerintem. Én egyáltalán nem bánom, hogy így passzolgattak hátul sokszor. Amíg nálunk van a labda, nem lehet baj. És jó volt, hogy nem akarták görcsösen előrevagdalni a labdát.
Gera hiányozni fog a szőröstalpú oláhok ellen. Nem csak a játéka, hanem az a plusz is, a lelkesedés, amit rá tud ragasztani a többiekre.

Gratula Dárdainak, hogy ezekből a fiúkból sikerült egy ilyen csapatot összehozni. Az eddigi kapitányok szerintem a kocsmában két sör mellett találták ki a napi taktikát, amit a többi szakértőtől hallott ott.
Válasz küldése