Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.31. 01:00:04

nagyiibarca írta:Elképesztő vidi!
http://www.youtube.com/watch?v=DqkcW_U0 ... e=youtu.be
Megható.
Castiel írta:Ac Milan felállás:

--------------Abbiati---------------
Abate--Yepes--Zapata--Antonini
Montolivo---De Jong---Nocerino
Bojan------Pazzini------Robinho
Skysports.com

Szerintetek? :)
Ha még beleteszem Mexes-t és Boateng-et is, akkor is azt kell mondanom, hogy ez a csapat valahol a gyenge és a rohadt gyenge között van. Eléggé le vannak épülve az olasz csapatok 1-2 kivételtől eltekintve.

Remélem mutat majd valamit, mert ha nem, mehet ilyen Fiorentina/Sevilla/Benfica-féle csapatba cserecsatárnak...

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.30. 17:25:16

Ac Milan felállás:

--------------Abbiati---------------
Abate--Yepes--Zapata--Antonini
Montolivo---De Jong---Nocerino
Bojan------Pazzini------Robinho
Skysports.com

Szerintetek? :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.27. 11:55:57

Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.08.27. 11:35:28

kicsipici gólocska paolo daniele osvaldotól:


http://www.dailymotion.com/video/xt2rb3 ... goal_sport


azért lesz ez még jobb is!


FORZA ROMAAAA!!!!!!!!!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.27. 02:07:09

Nem lepődtem meg, hogy RvP végül nem a Juve-ba igazolt. Nem tartom rossz csapatnak a Juve-t, de normális játékos tényleg nem igazol a Serie A-ba. Gyenge bajnokság a PL-hez képest, botrányok ill. a legtöbb meccsen félház van, vagy még annyi sem, több szint van a két bajnokság között a PL javára.
Barcaman1993 írta:
Game90 írta: Alakul azért a csapat, nem bajnokesélyes, de a BL-hely meglehet: Handanovic - Zanetti, Samuel, Silvestre/Ranocchia, Nagatomo - Guarín, Cambiasso, Gargano - Sneijder - Cassano, Milito. Védelmet nem érzem betonbiztosnak, középpálya okés (cserék is), de Milito mögé kéne egy cserecsatár még, J. César - Maicon kettőssel meg nem számolok már.
Azért ez nem semmi egy 2 éve Triplázó csapattól...
Ráfért már az Interre egy komoly vérfrissítés, gyakorlatilag 30-31 év volt az átlagéletkor, én örülök, hogy Moratti-ék kicserélték a keretet. Mondjuk ennek az egyik oka a pénz volt, főleg az idős, sokat kereső játékosoktól váltak meg ill. válnak majd meg (J. César, Maicon). Ja, a hozzászólásom óta meg Alvaro Pereira is az Inter-é, szerencsére Nagatomo mehet a padra.

Pescara - Inter 0-3, nem láttam a meccset, de egy másik fórumon írták, hogy tetszetős volt a játék, nem volt szenvedős, mint tavaly, állítólag a csatársor elég jó, a középpálya meg végzi a dolgát, a piszkos munkát. Cassano gólpasszal mutatkozott be. De az is igaz, hogy egy újonc ellen azért nem lehet sok következtetést levonni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.08.26. 21:52:46

Kezdődnek a 'nem meglepő meglepetések' :D

Milan 0-1 Sampdoria - ez azért szép :D
Roma 0-1 Catania (szünetben) - úgy néz ki ott folytatják, ahol tavaly abbahagyták. azért reménykedem, hogy bejön Bojan és lő 2-t. :D
Pescara 0-2 Inter (szünetben) - úgy néz ki, idén már nem gyűlik meg a bajuk a kiscsapatokkal. legalábbis egyelőre. (tavaly Novara)
més que un club
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.26. 21:24:56

"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.08.26. 14:34:02

visca el barca írta: juventusból nem menekült senki... hát nézőpont kérdése, én nem akarlak megbántani, semmi bajom a juveval, de szted egy matri-vucinic-marchisio kaliber beférne bármelyik elit klubba? (cselzi, mu stb)
Marchisiora jól rányúltál, mert őt pont a Spesszöl Fájv akarta... :D
Amúgy meg valahogy nem látok nagyobb esélyt a MU BL győzelmére mint a miénkre. Hozzátéve, ez sajnos nem nekünk dicséret... :?
Na mindegy, nemsokára indul a BL, majd kiderülnek a dolgok, és az is, hogy melyik csapatban nyerhetett volna többet.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.26. 13:55:56

L.Messi 10 írta:
visca el barca írta:szted tényleg csak a pénzért ment a mu-ba? vagy netán véletlen h évek óta minden sztárjátékos menekül olaszországból?

kis tulzással mondhatnám h a serie a-ban nincs már egy klasszis játékos sem... azért ez nem véletlen... rettentoen hanyatlik az egész olasz foci..
Azért ha megnézzük az ide Mercatot, akkor valahogy a Juventusból nem menekült senki. Sőt... Az meg, hogy egy játékos az Arsenalból a Unitedba igazol, csakis pénz kérdése... Nincs gondom RvP-vel, és ha Anglia, akkor United, de nekem ne mondja senki, hogy nem a pénz miatt ment oda...
juventusból nem menekült senki... hát nézőpont kérdése, én nem akarlak megbántani, semmi bajom a juveval, de szted egy matri-vucinic-marchisio kaliber beférne bármelyik elit klubba? (cselzi, mu stb)

a juve csapatként olasz szinten baromi erős, de buffont leszámítva nincs egy extra klasszis sem. mint ahogy a milanban vagy az interben sincs...

vhogy sehol nem olvastam olyat h fél európa sorban áll matriért/patoért/militoért whatever, akárkiért.

néha tulsztárolnak egy egy játékost, most pl a lavezzi/cavani duót, de ha csak egy kicsit elfogulatlanul nézed a dolgokat tényleg egyre gyengébb az egész olasz foci, szinte egyik klubnak sincs esélye RVP szintu jatekosok odacsábítására.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.26. 13:45:54

Asamoah úgy néz ki nagy fogás volt, kiváló volt tegnap. És akkor a másik oldalra is van egy hasonló játékos, Isla. Én őt a chilei válogatottban láttam a Vb-n, és a Copa-n, az egész jobb oldalt bejátszotta.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.26. 13:45:14

L.Messi 10 írta:
visca el barca írta:szted tényleg csak a pénzért ment a mu-ba? vagy netán véletlen h évek óta minden sztárjátékos menekül olaszországból?

kis tulzással mondhatnám h a serie a-ban nincs már egy klasszis játékos sem... azért ez nem véletlen... rettentoen hanyatlik az egész olasz foci..
Azért ha megnézzük az ide Mercatot, akkor valahogy a Juventusból nem menekült senki. Sőt... Az meg, hogy egy játékos az Arsenalból a Unitedba igazol, csakis pénz kérdése... Nincs gondom RvP-vel, és ha Anglia, akkor United, de nekem ne mondja senki, hogy nem a pénz miatt ment oda...
Juve mellett szól: Szinte borítékolható bajnoki cím, egyedüli csatár lehetne.
MU mellett szól: BL-győzelem esélye, PL-győzelem esélye, jóval erősebb, általa ismert bajnokság, jobb kiszolgálás.

Juve ellen szól: bundázó bajnokság botrányokkal tele, gyenge színvonal, Európa-szinten esélytelen csapat, egy élcsapathoz képest gyenge kiszolgálás

MU ellen szól: Nincs stabil kezdőtagsága jelenleg

Ja, és Angliában valóban több pénzt kap. De azt hiszem az már inkább csak a ráadás.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.08.26. 13:40:33

visca el barca írta:szted tényleg csak a pénzért ment a mu-ba? vagy netán véletlen h évek óta minden sztárjátékos menekül olaszországból?

kis tulzással mondhatnám h a serie a-ban nincs már egy klasszis játékos sem... azért ez nem véletlen... rettentoen hanyatlik az egész olasz foci..
Azért ha megnézzük az ide Mercatot, akkor valahogy a Juventusból nem menekült senki. Sőt... Az meg, hogy egy játékos az Arsenalból a Unitedba igazol, csakis pénz kérdése... Nincs gondom RvP-vel, és ha Anglia, akkor United, de nekem ne mondja senki, hogy nem a pénz miatt ment oda...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.26. 13:32:56

L.Messi 10 írta: Nincsen. RvP-nek ígérte a klub, ha ideigazolt volna, de a pénzt választotta.
szted tényleg csak a pénzért ment a mu-ba? vagy netán véletlen h évek óta minden sztárjátékos menekül olaszországból?

kis tulzással mondhatnám h a serie a-ban nincs már egy klasszis játékos sem... azért ez nem véletlen... rettentoen hanyatlik az egész olasz foci..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.08.26. 13:26:24

BritishKnight írta:A Juventusban akkor most ki a 10es? :)
Nincsen. RvP-nek ígérte a klub, ha ideigazolt volna, de a pénzt választotta. Giovinconak és Marchisionak is ajánlották, de Gio a 12est kérte, Marci pedig maradt a nyolcasnál.

Tegnap ha egy álmos első félidő után is, de sikerült ismét szezonnyitón, ismét egy Lichtsteiner góllal megverni a Parmat. 8)
18:00-tól Milan-Sampdoria, kíváncsi leszek a milanra.
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.26. 10:37:08

L.Messi 10 írta:
barcafan0911 írta:Az egyetlen sport csatorna amit nem fogok az Sport klub, erre meg ma szembesültem vele hogy ők közvetítik az Olasz bajnokikat! :? :(
Stream-el jobban jársz, Kokó most állapította meg, hogy "Juventusban esik az eső"....
"Néhány perc alatt lerendezi ellenfelét a milan." - Ez már színvonal...
Megtaláltam online a sport klubbot! :P A kommentátor is elég amatőr volt! :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.26. 10:32:59

Game90 írta: Ez a Cassano + 7 millió for Pazzini szerintem elég korrekt üzlet az Inter részéről.

És Gargano is megy az Inter-hez, egyelőre csak kölcsönbe (1,5 millió), de jövőre megvásárolhatják (5 millió) őt a Napoli-tól. Alakul azért a csapat, nem bajnokesélyes, de a BL-hely meglehet: Handanovic - Zanetti, Samuel, Silvestre/Ranocchia, Nagatomo - Guarín, Cambiasso, Gargano - Sneijder - Cassano, Milito. Védelmet nem érzem betonbiztosnak, középpálya okés (cserék is), de Milito mögé kéne egy cserecsatár még, J. César - Maicon kettőssel meg nem számolok már.

Játékosok meg szépen váltogatják az olasz csapatokat (még ha nem is mindig közvetlenül):
- Cassano: Roma, Samp, Milan, Inter
- Ibra: Juve, Inter, Milan
- Quagliarella: Samp, Udinese, Napoli, Juve
- Pirlo: Inter, Milan, Juve
- Pazzini: Fio, Samp, Inter, Milan
Stb...
Egyet értek, nem bajnokesélyes idén az Inter, de a dobogó mindenféleképpen elérhető.Én is ha már olasz liga akkor az Internek szurkolok.

Cassano meg bemutatkozott:
http://www.sport1tv.hu/Videok/2012/08/26/lab_cassano4
Tényleg játszott már mindenhol, megjött egy picit arrébb, rögtön elküldte a Milan vezetését az anyjába :mrgreen: Ezt megtehette volna ha átsétál Gallianihoz, s nem a sajtóban teszi meg.
Mindenesetre a Milan gyengült, ha őket lenyomjuk már boldog leszek :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.25. 23:20:39

A Juventusban akkor most ki a 10es? :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.08.25. 21:47:30

barcafan0911 írta:Az egyetlen sport csatorna amit nem fogok az Sport klub, erre meg ma szembesültem vele hogy ők közvetítik az Olasz bajnokikat! :? :(
Stream-el jobban jársz, Kokó most állapította meg, hogy "Juventusban esik az eső"....
"Néhány perc alatt lerendezi ellenfelét a milan." - Ez már színvonal...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.25. 21:20:16

Game90 írta: Alakul azért a csapat, nem bajnokesélyes, de a BL-hely meglehet: Handanovic - Zanetti, Samuel, Silvestre/Ranocchia, Nagatomo - Guarín, Cambiasso, Gargano - Sneijder - Cassano, Milito. Védelmet nem érzem betonbiztosnak, középpálya okés (cserék is), de Milito mögé kéne egy cserecsatár még, J. César - Maicon kettőssel meg nem számolok már.
Azért ez nem semmi egy 2 éve Triplázó csapattól... Az olasz bajnokság a Mohácsát éli, egyedül talán a Juvét nem érinti ez annyiban. A Milan és Inter duó egyre nevetségesebb, a Napolit és az Udineset kezdik szétszedni, a Románál meg 5 éve csapatot építenek...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.25. 21:00:02

Az egyetlen sport csatorna amit nem fogok az Sport klub, erre meg ma szembesültem vele hogy ők közvetítik az Olasz bajnokikat! :? :(
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.22. 19:40:44

ab1daL írta:Hivatalos:

Antonio Cassano
AC Milan :arrow: FC Internazionale

Giampaolo Pazzini
FC Internazionale :arrow: AC Milan
Ez a Cassano + 7 millió for Pazzini szerintem elég korrekt üzlet az Inter részéről.

És Gargano is megy az Inter-hez, egyelőre csak kölcsönbe (1,5 millió), de jövőre megvásárolhatják (5 millió) őt a Napoli-tól. Alakul azért a csapat, nem bajnokesélyes, de a BL-hely meglehet: Handanovic - Zanetti, Samuel, Silvestre/Ranocchia, Nagatomo - Guarín, Cambiasso, Gargano - Sneijder - Cassano, Milito. Védelmet nem érzem betonbiztosnak, középpálya okés (cserék is), de Milito mögé kéne egy cserecsatár még, J. César - Maicon kettőssel meg nem számolok már.

Játékosok meg szépen váltogatják az olasz csapatokat (még ha nem is mindig közvetlenül):
- Cassano: Roma, Samp, Milan, Inter
- Ibra: Juve, Inter, Milan
- Quagliarella: Samp, Udinese, Napoli, Juve
- Pirlo: Inter, Milan, Juve
- Pazzini: Fio, Samp, Inter, Milan
Stb...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.22. 14:36:58

Hivatalos:

Antonio Cassano
AC Milan :arrow: FC Internazionale

Giampaolo Pazzini
FC Internazionale :arrow: AC Milan
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.08.14. 16:39:04

visca el barca írta:mi lesz a juveval conte nélkül, ha véglegesen eltiltják? edzést tarthat? uj edző? másodedző? valaki? :D
Tarthat edzést, a büntetés csak a meccsnapra vonatkozik. A stadionban csak a lelátóra ülhet és nem találkozhat a játékosokkal meccs előtt/félidő alatt.
A helyét a segédedző, Massimo Carrera veszi át, aki szombat óta Olasz Szuperkupa győztes. 8)


http://juventushungary.hu/index.php?opt ... Itemid=168
Szégyen... :roll:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.13. 19:47:42

mi lesz a juveval conte nélkül, ha véglegesen eltiltják? edzést tarthat? uj edző? másodedző? valaki? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.08.11. 14:31:24

Félidőben Juventus - Napoli 1-2.

Cavani góljával vezetett a Nápoly, majd Asamoha egy szép góllal egyenlített, a félidő vége előtt Pandev szerzett újra vezetést a kékeknek. A körülményekhez (szakadó eső, kicsit rossz talaj) képest jó mérkőzést nyomnak a csapatok.
Kép
Válasz küldése