Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 17:09:58

ferninho írta:blabla
Amúgy tök jó, hogy egy madridista dirigál a Barcás fórumon
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2011.09.19. 17:08:07

bence-barca írta:Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
Rátapintottál a lényegre...nincs ebben semmi ironikus, ez egy teljesen jogos kérdés. Ez egyértelműen Mou hozadéka, az ő csapata még sosem kapott ki önhibájából. Egyedülálló a sportban, h valaki ennyire ne tudja normális módon elviselni a vereséget. A sok birka meg megy utána Perezestül.
Semmivel nem jobb a mai Real, mint az elmúlt években, ,csak' tele vannak klasszisokkal, akik képesek eldönteni - akár nagy gólaránnyal is- a meccseket. Hangzatosan mondták, h (mű)balhé csak a Barca elleni meccseken fordul elő...na tegnap ezt cáfolták.
Meddő vita ez, amiben nincs vita, h melyik a jobb csapat. Nagyon fáj ez nekik, ezért megy a károgás...UNICEF, UEFA, Villár, bírók. A 2000-res Realt ugyanígy nyalták, ahogy most minket, mégis magunkkal voltunk elfoglalva. Kellett is, mert még kieső helyen is álltunk anno.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.09.19. 16:47:46

ferninho írta:
shawn írta:http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
:lol: :lol:
jóvan, elhiszem hogy jó buli linkelgetni folyamatosan a videókat meg ilyeneket, de azért egy szint alá ne menjetek már légyszíves....
a féreg az aki itt már a legalsó szinteken van
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:40:24

shawn írta:http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
:lol: :lol:
jóvan, elhiszem hogy jó buli linkelgetni folyamatosan a videókat meg ilyeneket, de azért egy szint alá ne menjetek már légyszíves....
madridista
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.09.19. 16:33:23

http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek nem tudom ez volt e, de nem csak marcelo akarta elintézni Fabregast..
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:28:44

Chino írta:Ha ezt nálunk csinálja vki, akkor hentes favágók vagyunk, Pepénél meg még elmegy?
Figyelj, azért ez még Pepéhez képest tényleg nem volt olyan durva... :-k
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 16:28:16

bence-barca írta:Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
A tavalyi 5.0-ra szerintem egy szavuk se volt! :)
De amúgy szerintem még nem volt ilyen eset!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:23:26

Lehet, hogy nem látsz kivetnivalót, de azt nem veszed észre hogy megint a bíró van a középpontban meg a csúnya Levante. És nem csak zsozénál, hanem mindenkinél.
hát nekem ebből a nyilatkozatból minden lejön, csak az nem hogy negatívan állítaná be a Levantét, sőt....
Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...
{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) }
ha 10 emberrel is vagyunk, akkor is kéne egyet kapura rúgni...
alapból, nem lehet ezt szimplán sporira fogni, mert ezt a levantét még 10 emberrel is lazán verni kellett volna, nem hogy kikapni tőlük... ebbe jobban benne volt a Real mint a spori...
Inkább semmit
kár hogy kötelező neki...
max Karanka nyilatkozna helyette... ami volt pár alkalommal.
madridista
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.19. 16:22:40

Bezzeg ha ezt Busquets csinálta, vagy bárki Mourinho csapata ellen, akkor már hemzseg tőle az összes médium... http://www.youtube.com/watch?v=puyDsF2t ... re=related
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:11:33

ferninho írta:mit kéne még nyilatkoznia?
Inkább semmit :wink:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7449
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 16:10:22

ferninho írta: szóval lehet itt Pepézni, amikor meg is érdemli, de ezen a meccsen nem csinált egy kis túlzással semmit...


és én ezekben a nyilatkozatokban semmi kivetni valót nem találtam.

Hát az hogy nem csinált kis túlzással semmit egy kicsit erős. Ha ezt http://www.youtube.com/watch?v=uqrIgftsrU8 nálunk csinálja vki, akkor hentes favágók vagyunk, Pepénél meg még elmegy?
Meccs közben sem volt azért olyan kíméletes, megúszott 1-2 sárgát. Az egy dolog, hogy nem volt szép amit Torres csinált, de nem ez a módja. Nem azt mondom, hogy ilyeneket kell tenni, mint ahogy a Levante húzta az időt, de gondolj már bele egy ilyen kis csapat akinek annyi az éves költségvetése mint Cr fizuja vezet a madrid ellen, nyílván foggal-k9örömmel védik az eredményt, emiatt nem ítélem el őket. Ha egy Barca, Vale, Chelsea, Man.u. vagy hasonló csinálja akkor Ok, megértem a josé háborgását, de nehogy már ez indok legyen.
Amúgy nem értem ezt "jobban megérdemeltük, mert több helyzetünk volt" dumát. Tény, hogy az első félidőben igen, de 10 emberrel sokkal több helyzete volt a Levantének, nem tudom egyáltalán volt-e nektek. Egy realnak emberhátrányban is sokkal jobbnak kell lenni.

Lehet, hogy nem látsz kivetnivalót, de azt nem veszed észre hogy megint a bíró van a középpontban meg a csúnya Levante. És nem csak zsozénál, hanem mindenkinél.


Azért azt is megemlíthetnéd, hogy mit is értett a csapda alatt, mert az is kicsit paranoiásan hangzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2011.09.19. 16:13:03-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:08:06

mes írta:http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158


Olvassatok el ezeket a nyilatkozatokat, majd egy Barca vereseg utani nyilatkozatokat. Nagyon nagy kulonbseg van meg a mentalitasban is.
Egyik csapat, ha veszit, elismeri, hogy nem jatszott jol, ezzel ellenben a masik minden okot megtalal, csak ne kelljen belassa, hogy azert nem nyert, mert nem tudott golt rugni. NA itt kezdodnek a problemak.
he?
mondta itt valaki, hogy csak a bírón ment el a meccs? meg hogy jól játszottunk?
meg milyen kifogások?
az hogy elszabta a spori tény, meg is lett említve, de ha végig olvasnád és ami fontosabb értelmeznéd, közel sem csak ráfogják a vereséget....

had idézzek egy kicsit
-Az egyik csapat csak védekezett, a másik támadni akart, de nem volt elég potenciál a támadásokban.
-Nagy lehetőségeink voltak a gólszerzésre, de mi nem tudtuk ezt kihasználni, mert mindig a rossz megoldást választottuk, a Levante pedig vadul védekezett.

-"A játékosaim ismerik ezeket a szituációkat és beleestek a csapdába. Ezért részben enyém a felelősség, és ezzel nincs is problémám. De a játékvezető is a hibás. Túl megbocsájtó volt a büntetőnél és a piros lapnál. Ez szintén a mi hibánk, az enyém és a játékosaimé. Fontos része volt a mai megbeszélésnek a játékosaimmal az olyan szituációk elemzése, mint a Khedira féle piros lap. Nem gondoltam, hogy egy játékosom beleeshet ebbe a csapdába. Próbálsz a legjobban felkészülni a mérkőzésre és ezt kapod vissza. Ez egyrészről normális, mert nem gyakoroljuk ezeket a szituációkat. A játékosoknak pedig kellően intelligensnek kell lenniük ahhoz, hogy tudják, hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni. Érezned kell, hogy a játékvezető mit enged meg.”

-Cristiano Ronaldo 14 órakor azt mondta, nem alkalmas a játékra. Azt mondta, segíthet, de nem volt optimális formában, mert nem javult tegnap óta. Nem volt kész a játékra, nem is edzett tegnap.
(gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy Mou erőltette CR-t)

mit kéne még nyilatkoznia?
madridista
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 16:06:52

Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:01:03

"Szeretnék nekik gratulálni az okos játékukhoz. Tudják, hogyan kell az ellenfelüket provokálni, megfelelő időben agressziót szítani, minden kis fortélyt bevetni."

Amíg csak az első mondatot olvastam el, egy pillanatra azt hittem ezt nem Mourinho nyilatkozta :roll:
Meg persze a szokásos bírózás stb.
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.19. 15:56:39

"A játékosaim ismerik ezeket a szituációkat és beleestek a csapdába. Ezért részben enyém a felelősség, és ezzel nincs is problémám. De a játékvezető is a hibás. Túl megbocsájtó volt a büntetőnél és a piros lapnál."

a CDR döntőn is ez történt, akkor mégis az volt a duma, h tökéletesen megérdemelt győzelmet arattak... akkor nagyon nagyvonalú volt...

:roll:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.09.19. 15:55:09

ferninho írta:ha meg tényleg odarúg az az ember nem marad élve a pályán...
Remek ellenérv :D
Mou nyilatkozata egyáltalán nem felháborító, ha ő nem tudja elfogadni akkor ez van.

Off: Ferenc úr, mostanában nagyon aktív vagy itt eurobarcán, de a hgfx-et eléggé hanyagolod. Hiányolunk :lol:
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.09.19. 15:53:56

Firefox írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... do-2095612

Csak a szokásos ... 8)
nem is kéne...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.09.19. 15:53:53

http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158


Olvassatok el ezeket a nyilatkozatokat, majd egy Barca vereseg utani nyilatkozatokat. Nagyon nagy kulonbseg van meg a mentalitasban is.
Egyik csapat, ha veszit, elismeri, hogy nem jatszott jol, ezzel ellenben a masik minden okot megtalal, csak ne kelljen belassa, hogy azert nem nyert, mert nem tudott golt rugni. NA itt kezdodnek a problemak.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 15:46:17

még a brutalitáshoz: Pepe miután kétkézzel fellökte, elgáncsolta a srácot még JÓL LÁTHATÓAN fejbe is rúgta!!!
neee... ezt te se gondolod komolyan sztem...
el hiszem, hogy nektek Pepe egy hülye favágó, amibe van is igazság tartalom, de amikor tényleg nem csinál semmit a meccsen, megint be van állítva egy paraszt favágónak...
hozzá nem ért az ember fejéhez, ha meg tényleg odarúg az az ember nem marad élve a pályán...
szóval lehet itt Pepézni, amikor meg is érdemli, de ezen a meccsen nem csinált egy kis túlzással semmit...
Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában.
én a madridistán olvastam a nyilatkozatot, itt sztem egy kicsit normálisabb fordítanak, mint máshol, ahol az a cél, hogy legyen olvasottság...
én már máshol nem is olvasok nyilatkozatokat, mert egyszerűen akkora ferdítések és csúsztatások vannak hogy az hihetetlen...
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158

és én ezekben a nyilatkozatokban semmi kivetni valót nem találtam.
madridista
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.09.19. 15:13:16

Nem hiába mondta Pep, hogy Special 5-é a pályán kívüli BL trófea. Ott mindig ő győz. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.09.19. 15:05:01

Pavel írta:„Csapatomnak kiváló játékosai vannak, akik nagyszerű teljesítményre képesek a nagy stadionokban, de nem tudnak jól alkalmazkodni a helyzethez. A futball piszkos része, a provokáció, a szimulálás, az időhúzás... Ezekhez a Real Madrid nincs hozzászokva.

Mou okossága. A lényeg a kiemelt rész.
No igen,pont az beszél aki a legjobban generálja ezeket,aki utasításba adja,hogy ezek menjenek a pályán,szembenyúl...
No ez bizonyítja milyen ember is,és ezt a mentalitást erölteti(bár megy az nekik alapból is) a csapatra is...Szóval ezt ne magyarázza meg nekem senki,ezt nem lehet...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 14:40:02

nos most megnéztem a Levante meccset(ezt nem lehet kihagyni!!)legjobb Murinho képe volt a gól után.
még a brutalitáshoz: Pepe miután kétkézzel fellökte, elgáncsolta a srácot még JÓL LÁTHATÓAN fejbe is rúgta!!! csak ezen a meccsen három piros lapot is érdemelt volna.
az nem különösebben új, hogy bármíly nagy is a különbség a két nagy és a többi között minden szezonban volt és lesz is egy két vereség(sajna ez nálunk is benne van!) ami új, hogy a Madridot részben a saját fegyverével verték meg, egy igen kemény bátran ütköző párharcba kényszerítve őket, de a náluk meglévő alattomosság nélkül.
az emberelőny és az a tény hogy ezuttal a jobb csapat nem játszott jobban, döntőnek bizonyult.
nem igaz, hogy a Madridnak nagy helyzetei lettek volna ! volt néhány helyzetük, de volt a Levanténak is. (már ami kimaradt)
nem akarom az ördögöt a falra festeni de a Levante-vel még nekünk is meggyűlhet a bajunk.
az ominózus DiMaria faultot szerintem simán lefújta volna a bíró de olyan villámgyorsan felugrott és faultolta a védőjét, hogy egyszerűen arra (mármint az elsőre) nem maradt ideje.
szó ami szó: megkaptuk az esélyt a tabella élére állni Classico nélkül, a többi rajtunk múlik.
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.09.19. 14:36:15

hát figyelj, nem volt azért annyira durva szabálytalanság Di Mariával szemben ha megnézed... de tény tiszta szabad volt. ha meg felrúgott valaki és megharagudok rá annyira, hogy törlesztek az nem a csapatársa lesz.... inkább a földön fekve visszarúgok neki, vagy valami ilyesmi.
hát nem tudom te hogy vagy vele,akkor ezek szerint ebben nagyon is különbözünk,ha engem felrúg valaki a pályán és ettől ugye felforr az agyvizem-merthát a játék nagyon nem megy,és még kimerték akasztani a lábamat is-akkor nekem nem első dolgom,hogy nem fújnak? visszaadom már,és jól mondtad azt,hogy nemis azt az embert távolította el,aki felrúgta,de szerinted nézte az a kis csuda,hogy ki volt az? mert én nem nagyon hiszem.de hát ha te így nyomod,nem szívesen játszanék veled a pályán,ellenfélként.

ja és megint csak ismétlem magam,egy dimaria nekem ne engedje már meg magának egy realban! hogy színészkedik,fetreng..
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.19. 14:26:26

mess2009 írta: ne haragudj, de egyenlőségjelet tenni a színészkedés és a brutalitás közé az éppen olyan brutális mint Pepe a pályán.
A fociban egyiknek sincs helye! Mindkettő szégyen, undorító.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.09.19. 14:23:07

Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában. Mourinho már megint a szokásosat alkotja, Pepén nem lepődöm meg. És nekem ne jöjjön azzal, hogy így próbálja meg levenni a játékosairól a terhet, amikor finoman belesuttogja a mikrofonba, hogy oké, hogy a bíró paraszt volt, de hiába mondtam Khedirának, hogy ne legyen tapló, akkora barom, hogy nem képes uralkodni magán. És persze a Levante hibás, mert úgy játszik, mint egy kiscsapat szokott.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Válasz küldése