Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.27. 10:55:34

haszi írta:
Fecooo írta:„Egy kapus és tíz védő volt a felállásuk a második félidőben... Csak egy csapat akart itt nyerni. A Depor arra ment, hogy kimerítsen minket és kihúzza döntetlennel, ez sikerült is" – nyilatkozta José Mourinho, a Real Madrid trénere. A portugál szakember furcsállta, hogy BL-játékhéten a csapata szombaton játszott.

1. van pofája bekkeléssel vádolni egy csapatot... (vagy csak sztem pofátlanság, aki emlékszik a Barca-Inter visszavágóra?)
2. állandóan sír a szája, pedig az esetek több, mint 90%-ban később játszanak, mint a Barca, és szinte mindig vasárnap lépnek pályára...
Mindegy mit mond Mou, úgyis csak köpköditek, ha most jogosan beszélne a bíróról és arról, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, nincs szerencsénk akkor is azt írnátok, hogy megint sír, meg bírózik. Most akkor mit nyilatkozzon ilyenkor? Vége a bajnokságnak, gratulálunk a Barcanak vagy mit nyilatkozzon, hogy tetsszen nektek...?
Ne haragudj Haszi,de nem értem mit rinyálsz itt főleg a szerencséről...
Az elmőlt 2évben kb. tegnap volt az,hogy nem ment be semmi,érted? 2év alatt egyszer,és ilyenkor már te is puffogsz,hogy nincs szerencsétek,mikor bármely más alkalommal még a játékosaitok tarkójáról is bepattan a labda,úgyhogy ezt a szerencse témát hagyjuk szerintem.

Mourinho igazat nyilatkozott,és? mi köze van a másik csapat taktikájához?! Gondolom a tavalyi Barca-Inter visszavágón is köpködte magát...

Úgyhogy szerintem ennyit az egész Mourinho és szerencs dolgokról.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.02.27. 10:54:09

Előre jelezném, hogy nem láttam a tegnapi meccset, csak most látom, h 0-0 lett.Semmit nem olvastam még a topikban vagy nso-on, de ha akárhol is azt látom, h nem adtak meg nekik egy büntetőt, akkor nagyon szánalmas az az egész bagázs. :lol: :lol:

Kíváncsi vagyok. :wink:
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.27. 10:53:37

haszi írta:
Fecooo írta:mondjuk kezdésnek már az is elég lenne, ha nem mindig másban keresné a hibát, hanem magában...
jogosan szólja meg a bírót? Pep is megtehetné sokszor(nem is kell messzire menni, elég az Arsenal elleni meccsre...) , de nem teszi, ezért sztem mi jogosan háborodunk fel azon, h Madridban viszont mindig megpróbálják befolyásolni a bírókat...
Milyen befolyásolás [auto_cenzúra]? Az befolyásolás, hogy egy hét alatt nem adnak meg két tizit, teleszórnak minket sárgával és nem állítsák ki az ilyen f#szparaszt Lauren féle patkányokat? :roll: Ilyenkor az idegesít, hogy egy olyan meccsen amin 66%ba nálunk a labda, lövünk vagy hússzor kapura, egy rakat helyzetet elbenzemázunk, két kapufa és pár kapusbravúr van és ezek mellett akkor jönnek a 10-12 éves taknyok, akik már ős szurkolók, hogy nem vagyunk képes megverni egy "senkiházi Deport"... :roll:
"egy hét alatt két tizit"
Gondolom itt a Lyon elleni meccsre gondolsz.
a kéz az nyilvánvaló volt és 11-es járt volna érte! De miből is volt az a szabadrúgás? Abból hogy a Cris megállt a Cr pedig érintőlegesen hozzáért majd eldobta magát elég látványosan-no vita- de ez így volt a lassításokon kiváloan látszott... tehát az a szabad ajándék volt... igy a sors igazságos volt, h nem kapott a MAdrid 11-st!
Másfelől ha már befújták a szabadot, akkor ezt is meg kellet volna adni..
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.27. 10:52:41

Fecooo írta:„Egy kapus és tíz védő volt a felállásuk a második félidőben... Csak egy csapat akart itt nyerni. A Depor arra ment, hogy kimerítsen minket és kihúzza döntetlennel, ez sikerült is" – nyilatkozta José Mourinho, a Real Madrid trénere. A portugál szakember furcsállta, hogy BL-játékhéten a csapata szombaton játszott.

1. van pofája bekkeléssel vádolni egy csapatot... (vagy csak sztem pofátlanság, aki emlékszik a Barca-Inter visszavágóra?)
2. állandóan sír a szája, pedig az esetek több, mint 90%-ban később játszanak, mint a Barca, és szinte mindig vasárnap lépnek pályára...
Dehát az ugye teljesen más eset... Ők ott csak hősiesen küzdöttek, mert nekik azt kellett tenni. Most viszont a foci áldozatai, nem is értem, hogyan mertek ilyen taktikával kiállni az isteni Zsozé ellen... Plusz ugye ez a foci csak akkor gyönyörű, ha Ő játszatja, mivel Ő találta ki, és személyes sértés, hogy ellene hogyan merik játszani... :twisted:
haszi írta:Mindegy mit mond Mou, úgyis csak köpköditek, ha most jogosan beszélne a bíróról és arról, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, nincs szerencsénk akkor is azt írnátok, hogy megint sír, meg bírózik. Most akkor mit nyilatkozzon ilyenkor? Vége a bajnokságnak, gratulálunk a Barcanak vagy mit nyilatkozzon, hogy tetsszen nektek...?

2 hete még Adebayor volt a csodacsatár, a megmentő. Most meg már nincsen csatárotok? Érdekes...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.27. 10:50:44

Gyerekek, komolyan ennyi év után még komolyan tudjuk venni Mourinho nyilatkozatait? :roll:
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.02.27. 10:49:08

haszi írta: Mindegy mit mond Mou, úgyis csak köpköditek, ha most jogosan beszélne a bíróról és arról, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, nincs szerencsénk akkor is azt írnátok, hogy megint sír, meg bírózik. Most akkor mit nyilatkozzon ilyenkor? Vége a bajnokságnak, gratulálunk a Barcanak vagy mit nyilatkozzon, hogy tetsszen nektek...?

Nem mindegy, csak unalmas, hogy mas szemeben minden nap eszreveszi a szalkat, es a sajatjaban a gerendat sosem.
Most amiert o Jose Mourinho o nem kaphat pofont vagy mi a fene ? Kicsit tul nagy az egoja...
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.27. 10:48:36

JM nem rossz ,minden ugy ment ahogy ő eltervezte, ám egy hiba becsúszott. A camp beli 5-0-ás kudarc.... ahol tulajdonképp egy öngólt lőtt a csapatának, és itt jön a lényeg: Ugye amint meg érkezet Madridba első nyilatkozatával megkezdte a Pszhiikai hadviselést a Barcelonával és Guardiolával szemben!
Ugye Angliában a Chelsea élén is többször keveredett Vitába, sőt majdnem tettlegességig a Trénerekkel, Pl Wenger, Benítez, valamint Saf-al szemben is! Ez volt az amikor a sajtó figyelmét az ellenfél figyelmét, a szurkolók figyelmét magára vonta és a csapata kiválóan feltudott készülni mindenfajta külső káros behatások nélkül.... Egy-egy nyilatkozatával letudta venni az ő saját fiai-ról a terhet, és áthelyezte az ellenfél vállára...
Olaszországban szintugy ezt a módszert alkalmazta, és be is vált neki!
De itt a Pep nem reagált vissza, játékosai sem reagáltak rá vissza hanem azokat a provokatív nyilatkozatokat amiket róluk mondott, eltárolták magukban és a Camp Nou beli klasszikuson égtek a vágytól h visszavágjanak a portugál sztáredzőnek a pályán nem a sajtó szobában... és még Pep sem tudta volna Xaviékat jobban feltűzelni, mint JM a nyilatkozataival! Na akkor JM rájött h ez a taktika nem jó,és azóta is keresi a megoldást. Persze ezt bonyolitotta olyan szitu is mint a Valdano féle pro és kontra! Valamint az ujságirók, a sajtó levakarhatatlansága a Barcelona elleni kudarc után! A játékosai fejben kicsit visszaestek hiszen annyit készültek a Barcelona ellen és bizonyítani akartak, de nem sikerült, pedig itt van már JM is és most mi lessz! A siker elmaradt...
Érdekes dolog ez ezt a gondolat menetet többször is átgondoltam már és van egy újságíró barátom akinek ezt felvezettem, és azt mondta ez érdekes, és lehet benne valami mert elég összetett dolog ez, ami megzavarhatja a nagy Jose-t is!!!
Ez csak egy találgatás,egy vélemény és könnyen lehet h nem ez a baj a probléma... De szerintem ha mindenki belegondol ebbe, akkor nem is olyan lehetetlen dolog ez....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 10:47:45

Fecooo írta:mondjuk kezdésnek már az is elég lenne, ha nem mindig másban keresné a hibát, hanem magában...
jogosan szólja meg a bírót? Pep is megtehetné sokszor(nem is kell messzire menni, elég az Arsenal elleni meccsre...) , de nem teszi, ezért sztem mi jogosan háborodunk fel azon, h Madridban viszont mindig megpróbálják befolyásolni a bírókat...
Milyen befolyásolás [auto_cenzúra]? Az befolyásolás, hogy egy hét alatt nem adnak meg két tizit, teleszórnak minket sárgával és nem állítsák ki az ilyen f#szparaszt Lauren féle patkányokat? :roll: Ilyenkor az idegesít, hogy egy olyan meccsen amin 66%ba nálunk a labda, lövünk vagy hússzor kapura, egy rakat helyzetet elbenzemázunk, két kapufa és pár kapusbravúr van és ezek mellett akkor jönnek a 10-12 éves taknyok, akik már ős szurkolók, hogy nem vagyunk képes megverni egy "senkiházi Deport"... :roll:
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.02.27. 10:45:31

haszi írta: Mindegy mit mond Mou, úgyis csak köpköditek, ha most jogosan beszélne a bíróról és arról, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, nincs szerencsénk akkor is azt írnátok, hogy megint sír, meg bírózik. Most akkor mit nyilatkozzon ilyenkor? Vége a bajnokságnak, gratulálunk a Barcanak vagy mit nyilatkozzon, hogy tetsszen nektek...?
1. Tisztelje az ellenfelet
2. Ne sírjon a bírok miatt (most nem azért, de melyik másik csapatnál van még ilyen, hogy minden mérkőzés után bíroznak és példálóznak.
3. Nem arcosan kéne nyilatkozni, be kéne ismerni hogy írtó gyenge hetek óta a produkció
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.02.27. 10:42:10

Nincs épkézláb csatárotok? Adebayor, és Benzema nem azok?

Mondjuk tavaly akkor nekünk nem volt épkézláb csatárunk. Hisz csak egy Ibrahimovicunk volt. de nem ment neki, tehát nem volt épkézláb csatárunk...érdekes kifogások...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.27. 10:40:23

mondjuk kezdésnek már az is elég lenne, ha nem mindig másban keresné a hibát, hanem magában...
jogosan szólja meg a bírót? Pep is megtehetné sokszor(nem is kell messzire menni, elég az Arsenal elleni meccsre...) , de nem teszi, ezért sztem mi jogosan háborodunk fel azon, h Madridban viszont mindig megpróbálják befolyásolni a bírókat...
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 10:36:21

Fecooo írta:„Egy kapus és tíz védő volt a felállásuk a második félidőben... Csak egy csapat akart itt nyerni. A Depor arra ment, hogy kimerítsen minket és kihúzza döntetlennel, ez sikerült is" – nyilatkozta José Mourinho, a Real Madrid trénere. A portugál szakember furcsállta, hogy BL-játékhéten a csapata szombaton játszott.

1. van pofája bekkeléssel vádolni egy csapatot... (vagy csak sztem pofátlanság, aki emlékszik a Barca-Inter visszavágóra?)
2. állandóan sír a szája, pedig az esetek több, mint 90%-ban később játszanak, mint a Barca, és szinte mindig vasárnap lépnek pályára...
Mindegy mit mond Mou, úgyis csak köpköditek, ha most jogosan beszélne a bíróról és arról, hogy nincs egy épkézláb csatárunk, nincs szerencsénk akkor is azt írnátok, hogy megint sír, meg bírózik. Most akkor mit nyilatkozzon ilyenkor? Vége a bajnokságnak, gratulálunk a Barcanak vagy mit nyilatkozzon, hogy tetsszen nektek...?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.27. 10:30:45

„Egy kapus és tíz védő volt a felállásuk a második félidőben... Csak egy csapat akart itt nyerni. A Depor arra ment, hogy kimerítsen minket és kihúzza döntetlennel, ez sikerült is" – nyilatkozta José Mourinho, a Real Madrid trénere. A portugál szakember furcsállta, hogy BL-játékhéten a csapata szombaton játszott.

1. van pofája bekkeléssel vádolni egy csapatot... (vagy csak sztem pofátlanság, aki emlékszik a Barca-Inter visszavágóra?)
2. állandóan sír a szája, pedig az esetek több, mint 90%-ban később játszanak, mint a Barca, és szinte mindig vasárnap lépnek pályára...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.27. 10:29:21

Tavaly sem lett volna szoros, csak elszórakoztunk jó pár meccset. Idén is a tetemesebb pontelőnnyel, összekombinálva, a tradicionális februári formával szenvedősen alakultak a dolgok.
Az az igazság, hogy ha nem hajtana hátulról a Madrid, akkor nem lenne ennyi pontunk nekünk sem. Persze ez így van rendjén, csak reméljük mindig rendben lesznek annyira fejben a srácok, hogy egy jó 5-6 pont megmaradjon közte.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 10:28:40

A tavalyi szezonban szvsz. egyértelműen azért ment, olyan jól tavasszal és azért ontotta a gólokat a Pelle csapat mivel a CdR-ből, és a BL-ből hamar kiestek. Nem volt ennyi terhelés a csapaton, és azt is meg kell nézni, hogy a csapat több mint fele már rég elszokott a tavaszi heti két meccses sorozatoktól, ez főleg januárban ütött ki (Almeria, Osasuna). Én most már Perez helyébe rászólnék a portugálra, hogy ha komoly tervei vannak a BL-el akkor a BL előtti bajnoki meccseken pihentethetne pár kulcsjátékost (Özil, Cé) és akkor Canales, Pedro Leon, Granero is szóhoz tudna jutni... :roll:
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.02.27. 10:19:20

csak ez a Barca szerintem jóval erősebb mint a tavalyi.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.27. 10:00:31

A Pellegrini-féle Real jobban megnehezítette a Barcelona sorsát, ott jobban kellett izgulni a bajnokság végén. Moudridnak annyi az érdeme, hogy eljutott a Copa döntőig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8691
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.02.27. 01:32:25

Ma alkalmam volt megnézni mind két csapatot. A bajnokság a Real számára elég valószínű, hogy elúszott aminek én nagyon is örülök, de szerintem nem a Barca iszonyatos formája miatt, mert ha egy csapat éhes a sikerre az nem kap 5-t a Camp Nouban zsinórban x-edszer kikapva.

Lehet megköveztek de szerintem ez legalább 70-80%-ban a nagy megváltó, José Mourinho számlájára írnám. Vissza nyalt a fagyi. Nagy hírrel, nagy hanggal jött, hogy ő majd így meg ő majd úgy és akkor szorosabb lesz a bajnokság. Az emberek bevették ezt a mesét sőt talán a játékosok is bevették. Minél inkább kicsúcsosodott, hogy csodát tőle nem lehet várni annál inkább görcsösödött a szitu és annál inkább akadozott a játék. Most meg ott tartunk, hogy Valdano is hibás már? Álljon már meg a menet.

Itt egy esélye lehet a Madridnak, ha José levetkőzi ezt az Angliából húzott imázsát és mint ember, mint egy dolgos edző kezeli a sajtó, nem pedig a Szpesöl ván meg a Megváltó. Állítom, ha hagynák dolgozni és nem egyfolytában azon menne a susmus, hogy mikor megy el, vagy mi van a háttérben akár egy csapatot is tudna csinálni a Madridból, mert ő emellett egy kiemelkedően jó edző és nagyon érti a játékosok nyelvét is. Tudom, hogy nehéz ezt levedleni, de nem látok más esélyt.

Iszonyatosan ért az igazolások azon részéhez, hogy kiket kell venni, kiket kell beépíteni és kit kell motiválni (bár ez már nem igazolás), de ahhoz sajnos kevésbé, hogy kit kell elküldeni. Ebben bőven le van maradva a többi hatalmas edzőtől (értsd.: ő is az). Nem kell nagy tisztogatás, de ha 2-3 játékos megy szerintem csak többen lennének.

De igazából ez nem az én gondom, remélem marad így minden, csak egy szubjektív észrevétel, vélemény volt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.27. 00:42:05

haszi írta:
daffy írta:nem aggatnék semmit benzema nyakába,így is van elég baja. nem rajta ment el a bajnokság,hanem a kilátástalan és visszafejlődött "csapaton".
no meg azon,amit Drigo leírt. josé vegye észre,hogy ennek annyi és fel lehet áldozni a hátralévő fordulókat a bl és a kupa érdekében. lehet pihentetni és canalest játszatni.
Én nem is azt írtam, hogy rajta ment el a bajnokság de igen is ez a 2 pont rajta ment el... Ezt nem lehet kimagyarázni... Főleg, hogy az utólsó 15 percben, amikor az egész csapat nyomást gyakorol az ellenre, ott van a kapu előtt és töketlenkedik. Úgy várom, hogy térjen már vissza az argentin, addig használjuk edzőmeccseknek a bajnokikat és a Clasicon próbáljunk legalább egy x-et elérni, kupát valahogy nyerjük meg, BL- elődöntőig érjünk el és nekem ez így már tökéletes is lenne... :roll:
nem neked címeztem. egyébként a többivel kiegyeznék
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 00:32:58

daffy írta:nem aggatnék semmit benzema nyakába,így is van elég baja. nem rajta ment el a bajnokság,hanem a kilátástalan és visszafejlődött "csapaton".
no meg azon,amit Drigo leírt. josé vegye észre,hogy ennek annyi és fel lehet áldozni a hátralévő fordulókat a bl és a kupa érdekében. lehet pihentetni és canalest játszatni.
Én nem is azt írtam, hogy rajta ment el a bajnokság de igen is ez a 2 pont rajta ment el... Ezt nem lehet kimagyarázni... Főleg, hogy az utólsó 15 percben, amikor az egész csapat nyomást gyakorol az ellenre, ott van a kapu előtt és töketlenkedik. Úgy várom, hogy térjen már vissza az argentin, addig használjuk edzőmeccseknek a bajnokikat és a Clasicon próbáljunk legalább egy x-et elérni, kupát valahogy nyerjük meg, BL- elődöntőig érjünk el és nekem ez így már tökéletes is lenne... :roll:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.02.27. 00:26:49

http://www.youtube.com/watch?v=7V5W7IonsIs
Egészen elképesztő, hogy Mourinho ennyi idő alatt semmit nem tudott kihozni ezekből a játékosokból, nyerik a meccseket, mert egyénileg sokkal jobbak, mint a többi csapat. De egy normális csapatra még messziről sem emlékeztetnek. Bármilyen taktikának, vagy szervezettségnek még csak a nyomát sem lehet felfedezni.
Adom. Mintahogy azt is hogy eddig Zsozé csúnyán bukásra áll latin fociból, semmiféle irányvonal nem látszik a csapatán semmiféle kreativitás,szervezettség stb.
Nagyon-nagyon messze van ő még attól hogy a világ legjobb edzőjének lehessen tekinteni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.27. 00:25:58

nem aggatnék semmit benzema nyakába,így is van elég baja. nem rajta ment el a bajnokság,hanem a kilátástalan és visszafejlődött "csapaton".
no meg azon,amit Drigo leírt. josé vegye észre,hogy ennek annyi és fel lehet áldozni a hátralévő fordulókat a bl és a kupa érdekében. lehet pihentetni és canalest játszatni.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 00:08:53

lluisllach89 írta:
haszi írta:Benzema-tökéletlenkedés, a két kapufa és a Aranzubia 2-3 bravúrja csak összehozta neketek a 7 pontot... De tudom, mi vagyunk a mákerek, most is... Ahogy ez a hét is bizonyítja...
Én nagyon megértem a fájdalmad, mert mondjuk ki, iszonyatos balszerencséje volt a Madridnak. Tudatosan vagy sem, de a hsz-ed azt sugallja hogy mi ennek köszönhetjük hogy 7 pont van a két csapat között, pedig nagyon nem.
félre értetted akkor én a +2 pontot írnám fel most a fortuna&benzema róvására
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.27. 00:07:03

Messa írta:
haszi írta:Benzema-tökéletlenkedés, a két kapufa és a Aranzubia 2-3 bravúrja csak összehozta neketek a 7 pontot... De tudom, mi vagyunk a mákerek, most is... Ahogy ez a hét is bizonyítja...
Most kimaradt, ami máskor nektek általában bemegy, ennyi történt. Én csak az utolsó 20 percet láttam, hát nem semmi nyomás alatt volt a Depor kapuja. Megérdemeltétek volna a győzelmet, kétség nem fért hozzá, hogy melyik volt a jobb csapat. Ronaldo kapufájánál már aztmondtam, hogy ennél nagyobb helyzetük már nem lesz. Erre Benzema. Áúcs.
Pipitával mivan? :o
Higuaín a Marca szerint a kupadöntőre felépül... Bár nem szeretném, hogy erőltessék a felépülését, mert kész állapotban van rá szükség, addig is ki kell húzzuk Adebayorral, mert Benzema ezzel már kibaxta a biztosítékot nálam. De most komolyan... Egyszer elmegy, de ez már neki vagy 20. a szezonban... Ennyire nem lehet tökéletlen egy CSATÁR a kapu előtt, főleg egy profi csatár, megérteném valami falusi csapatba játszana, de ez... Fúú na mind1, ez a hét a 2 megszerezhető győzelemmel szebb lett volna, nem baj a lényeg Alekinho nyert :lol:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.02.27. 00:06:36

Lélektanilag óriási előnybe kerültünk.
A forduló kezdetekor elvileg mi voltunk hullámvölgyben, erre simán lehoztuk a meccset. A Real meg nem boldogult a Deporral.
Válasz küldése