Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.28. 10:03:38

Kondogbia (Valencia): "Madrid missing the best? I did not know Messi played for Real Madrid."

:D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2017.08.28. 09:46:10

MyStiQ írta:Nem veszem ki az aláírásomban szereplő képet, de én amennyire imádtam ezt az embert, most ugyanannyira utálom.
Ne is vedd ki mert én csináltam még nagyon régen és gyorsan le akarom menteni mielőtt erről a gépemről is eltűnne :lol: :lol:
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 09:40:07

Cestus írta:Lejjebb írta Markionni, hogy Moratat és Cét nem bírta volna el egyszerre a kezdő, mert mindketten tisztán befejezőemberként játszottak. Benzema azért komolyabb mezőnymunkát végez/végzett, mint Morata. Padozni meg az utóbbi nem akart, érthető is.
A Bale-C.R. duót is elviselték nem egyszer és Bale sem a védekezéséről híres.
Azért azt ki ne találjátok, Morata csak előre dolgozott és semmit nem segített hátrafele.

Elengedtek egy nagyon jó játékost aki fiatal és jól illik a csapatba holott C.R. lassan kiöregszik, Benzema vagy kifogja a napot vagy nem, Bale 10-ből egy ha minden okés nála, majd az jön, jó pénzért vesznek valakit a jövőben holott ott volt náluk a megoldás.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.28. 09:23:50

Lejjebb írta Markionni, hogy Moratat és Cét nem bírta volna el egyszerre a kezdő, mert mindketten tisztán befejezőemberként játszottak. Benzema azért komolyabb mezőnymunkát végez/végzett, mint Morata. Padozni meg az utóbbi nem akart, érthető is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 09:17:17

Morata mellőzését én sem nagyon értem, abnormális döntésnek tartom.
Bizony jó párszor kihúzta Öket a slamasztikából, előbb adtam volna el a Bale-Benzema párost!
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.08.28. 08:55:14

Vadlónak (vagy hogy hívják a madridisták) nagyon régóta el ment már az önbizalma,aki úgy próbálja leplezni,hogy nem görcsösen szeretne játszani, de közben elfelejti,hogy ugyanolyan rossz teljesítmény melett a lazaság flegmaságnak tűnik,amit nem igazán fog tolerálni a közönség. Érdekes szitu lesz az egyszer biztos. ZZ-nek meg kell hoznia egy igencsak fájdalmas döntést. Vagy padra a 100 millás játékos (és ezzel együtt valószínű tovább romlik az önbizalma) és kezdőbe Isco vagy Asensio (nem kell mondani miért), vagy továbbra is be lesz betonozva a kezdőbe és kockázatot vállal azzal,hogy marad ilyen formában és esetleg hullanak majd a pontok itt-ott. Benzemától is idén kellett volna megválniuk szerintem. Jövőben (2-3 év) égető szükségük lesz egy centerre,ami hiánycikk a piacon és idén engedték el a számukra tökéletes játékost. Morata tavaly a góljaival nagyon sokszor kihúzta őket a slamasztikából. Mi pedig valahogy úgy kezdünk,mint tavaly a RM. Nincs összeállva a kép, nem is tetszetős a játék,jönnek azért a pontok...Reméljük a a szezon végét is copyzzuk.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.28. 08:20:44

elsősorban is örülök, hogy pontot veszítettek. ami a meccset illeti:a Real erősen tartalékos volt.(CR,Varane,Ramos) és még így is főleg az első félidőben sokkal jobban játszott mint a Valencia, vannak ilyen meccsek: nem megy be ami pedig akár be is mehetett volna. Bale valóban gyenge napot fogott ki, de Benzemára nem mondanám, a gólok persze (hál'istennek) hiányoztak.és végül: a Valencia egy erős csapat lesz az idényben, jó ha megjegyezzük.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 00:49:37

és még őt hasonlították anno Neymarhoz
És le lettem szólva a főnök által, mert le mertem írni nálatok, hogy Ney hamarabb nyer Aranylasztit, mint a walesi. :D Ő mindig is a sebességéből és a lövéseiből élt.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.28. 00:47:57

MyStiQ írta:Nem veszem ki az aláírásomban szereplő képet, de én amennyire imádtam ezt az embert, most ugyanannyira utálom.

Folyamat jönnek vele kapcsolatban a kifogások. Gyengék a társak, rossz az idő, vizes a fű, rendezetlen az arcszőrzete, mentálisan megrogyott... Mindig van valami, aztán ha kéthavonta lehoz egy jó meccset, akkor jönnek a dicshimnuszok, hogy visszatért Benzema, több, mint egy egyszerű támadó, a világlegjobbja. Az. :lol:

Viszont! Akármekkora [auto_cenzúra] is, őt még egy évig el tudná viselni a kezdő. De Bale? Bale?? Embertelen, hogy mekkora nulla, és még őt hasonlították anno Neymarhoz, illetve hogy a Cé vs Messi párharc után már Bale vs Neymar is van. Hihetetlen. És az ilyen meccsek után leül a padra és látszik rajta, hogy nem tudja mire vélni a füttyszót. Sír nála a labda, távoli lövései nincsenek, kombinatív játékra alkalmatlan, sebessége megkopott. Semmi haszna, miközben ha visszatér Cristiano, én biztos vagyok benne, hogy visszatér a BBC, Asensio és Isco pedig a padon fog nézelődni. Ez az igazán dühítő...

Pedig mennyire adná egy Kovacic/Casemiro, Modric, Kroos - Isco, Cé, Asensio hatos... :(
Mondjuk ha Benzema és Bale lesz nyomatva Isco és Asensio helyett, az gyakorlatilag olyan mintha tompa késsel, direkt tökön szúrnád magad. Megértelek, hogy ez már egyszerűen sok, a bírósági ügye óta, 180 fokos fordulat állt be nála.
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2017.08.28. 00:43:10

Nem veszem ki az aláírásomban szereplő képet, de én amennyire imádtam ezt az embert, most ugyanannyira utálom.

Folyamat jönnek vele kapcsolatban a kifogások. Gyengék a társak, rossz az idő, vizes a fű, rendezetlen az arcszőrzete, mentálisan megrogyott... Mindig van valami, aztán ha kéthavonta lehoz egy jó meccset, akkor jönnek a dicshimnuszok, hogy visszatért Benzema, több, mint egy egyszerű támadó, a világlegjobbja. Az. :lol:

Viszont! Akármekkora sz.ar is, őt még egy évig el tudná viselni a kezdő. De Bale? Bale?? Embertelen, hogy mekkora nulla, és még őt hasonlították anno Neymarhoz, illetve hogy a Cé vs Messi párharc után már Bale vs Neymar is van. Hihetetlen. És az ilyen meccsek után leül a padra és látszik rajta, hogy nem tudja mire vélni a füttyszót. Sír nála a labda, távoli lövései nincsenek, kombinatív játékra alkalmatlan, sebessége megkopott. Semmi haszna, miközben ha visszatér Cristiano, én biztos vagyok benne, hogy visszatér a BBC, Asensio és Isco pedig a padon fog nézelődni. Ez az igazán dühítő...

Pedig mennyire adná egy Kovacic/Casemiro, Modric, Kroos - Isco, Cé, Asensio hatos... :(
Kép
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.08.28. 00:38:40

Az ilyen meccseken jött tavaly Morata. De Ő már nincs, se James és bár tavaly óta rengeteget fejlődött Asensio, egymaga még nem tud legyőzni egy egész csapatot.

Ezért nem kell tőlük befosni :D Bármi lehet. Akár triplázhatnak is, hisz szeptember sincs még de tavaly minden nekik dolgozott. A kispadjuk annyira klasszis volt, hogy még az Atleticoval is felvette volna a versenyt. Azóta elment Morata, James, Pepe és átvette a helyüket Mayoral, Ceballos és Nacho. Nagyon kíváncsi leszek, Ceballos mennyi időt fog kapni a szezonban :D Jelenleg 5 meccsen 10 percnél tart! Megérte odaigazolni na! :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.28. 00:37:30

Benzema az ügyei miatt totál megzuhant szerintem fejben és ő soha sem az a nagy küzdő volt.

Nem értek veled LG, mert nem nevezném Kondogbiát csődnek az Interben, óriási baj volt, hogy jöttek mentek az edzők, s eléggé széthullott a csapat. Nagy klikkesedések alakultak ki és ez Kondogbiának sem tett jót. Nem váltotta meg a reményeket, de abban a paliban rengeteg van, s olyan még mindig kiaknázatlan tulajdonságok, amivel sokat nyerhet egy csapat. Magas, ruganyos, jól fedezi a labdát és jó kis bal lába van. Mikor szóba került nálunk, simán hoztam volna, tipikus low risk high reward játékos, s még mindig csak 24 éves.

Szerintem egész Európában RM a legjobb fizikálisan, simán bírnák ha 100 vagy 110 percig menne egy meccs. Ebben azért Valverde és az új erőnléti stáb miatt várok nálunk is javulást és ezért írtam délután is, hogy meló-meló-meló, ez kell legyen a kulcs nem a kreativitás. Szerencsére még nem kellett ezt bizonyítani, de hozzáteszem a Betis ellen már az elején az a pattogós, nagyon szívós letámadás rég nem látszódott a csapaton, ha ilyet tudnak a 75-ik perc után is, akkor az sokat jelenthet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2017.08.28. 00:39:04-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 00:34:33

http://footballgala.com/karim-benzema-miss-valencia/" target="_blank

Komolyan, mintha allergiás lett volna a kapura... :lol:
Nálunk is tud Lajos bénázni, de nem ennyit. Legnagyobb igazolásuk az lenne ha Asensio kikerülne a balosra, Ronaldo meg csatárként játszana

Ilyen téren mi előrébb lehetünk a szezonban legelől, de hiába a félelmetes támadótrió, ha nem fognak labdákat kapni, és ezzel Messinek kell visszamenni, ezáltal távolodni Lajoséktól, ha kevés labdát kapnak akkor értelemszerűen sokkal kevesebb esélyünk lesz.

Juventus ellen is elég megnézni, ha Messi nem FIFázik odavágón, még helyzetünk sem lett volna, és ez itt az igazán nagy probléma.
Ha valahogy ezt a KP kérdést megoldanánk, akár igazolással, akár mással, újból mindenre esélyesek lehetnénk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.28. 00:34:13

Pont a multkor irtam le kétszer is hogy Enriquevel nem így alakult volna a két szuperkupa meccs + vele nagyobb esélyekkel vágtunk volna neki az idei szezonnak, bár Neymar eladásával es ilyen gyenge nyárral nem számoltam.

Amugy ha kényszeresen reagálsz minden hozzászólásomra akkor próbálj meg tiszteletet mutatni mert ez a stílus nekem nagyon nem jön át.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.28. 00:31:17

Amúgy meg nem személyeskedésből, meg nem kötekedésből, de tényleg irtó vicces pont tőled olvasni ezeket a sorokat, mikor még a tavalyi szezon végén is amellett kardoskodtál, hogy jöjjön Unzué, és nincs baj az alapokkal, vinni kell tovább. Most meg minden téren nagy a baj?
Így, hogy EV jött, mindenhol nagy a baj. :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.28. 00:29:21

Nero. írta:Mondjuk ez olyan hogy lehet hogy vannak gondol elől a Realnal, de azért a legutobbi 4 BLből 3at behúztak ugyanezekkel az emberekkel, nálunk meg minimum nagy a baj minden téren (par hete meg aláztak minket) szoval nem biztos hogy nekünk kene osztani az észt odaátra.
Szerintem senki nem osztott észt, de Benzema és Bale nem szint, ez nyilvánvaló, nem miattuk nyertek 3 BL-t. Most abba inkább ne menjünk bele, hogy mi miatt.

Amúgy meg nem személyeskedésből, meg nem kötekedésből, de tényleg irtó vicces pont tőled olvasni ezeket a sorokat, mikor még a tavalyi szezon végén is amellett kardoskodtál, hogy jöjjön Unzué, és nincs baj az alapokkal, vinni kell tovább. Most meg minden téren nagy a baj? :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.28. 00:29:09

D.i.N.h.O írta:De Karimnak nem a góllövés a feladata, ő az összjátékba a legjobb meg amúgyis TOP3 evör!!4!4! :lol: nem úgy volt h ez a real már nem függ Ronaldotól? :lol:
áhh, már Marcotól függenek.. :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 00:28:41

Nero. írta:Mondjuk ez olyan hogy lehet hogy vannak gondol elől a Realnal, de azért a legutobbi 4 BLből 3at behúztak ugyanezekkel az emberekkel, nálunk meg minimum nagy a baj minden téren (par hete még aláztak minket) szoval nem biztos hogy nekünk kene osztani az észt odaátra.

Zidane azt mondta nem kell neki Mbappe, pedig Perez farzsebből rendezte volt. Egyelőre senkinek semmi oka hogy megkérdőjelezze a franciát.
Olyan brutál KP-juk van, hogy rengeteg helyzetet teremtenek nekik, és ha elöl NB2-es szintű csatár lenne, akkor is betalálna a nagy számok törvénye alapján.

Ezzel szemben nálunk Messiéknek kell vissza jönni ha labdát akarnak látni, ahelyett hogy kapnák tömegesével a jobbnál jobb gólpasszokat, ez a hatalmas nagy probléma.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.08.28. 00:26:55

De Karimnak nem a góllövés a feladata, ő az összjátékba a legjobb meg amúgyis TOP3 evör!!4!4! :lol: nem úgy volt h ez a real már nem függ Ronaldotól? :lol:
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.28. 00:25:35

TripleH írta:
markionni írta:Benzema Ronaldo nelkul egy forintot nem er.
Személyes véleményem az, hogy Morata jobban megérdemelte volna a maradást.
Morata szvsz nem azert nem tudott bekerulni a csapatban mert rosszabb lett volna barki szerint mint Benzema, hanem azert mert nem tudott egyutt jatszani a portugalal. Miota Ronaldo szerepkore atakult, Morataval folyamatosan mindketten bent vartak a labdakat es teljesen lefedtek egymas szerepkoret. De termeszetesen ebben Ronaldo par kategoriaval jobb igy Moratanak nem volt maradasa, szerintem jogosan.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.28. 00:25:11

Mondjuk ez olyan hogy lehet hogy vannak gondol elől a Realnal, de azért a legutobbi 4 BLből 3at behúztak ugyanezekkel az emberekkel, nálunk meg minimum nagy a baj minden téren (par hete még aláztak minket) szoval nem biztos hogy nekünk kene osztani az észt odaátra.

Zidane azt mondta nem kell neki Mbappe, pedig Perez farzsebből rendezte volt. Egyelőre senkinek semmi oka hogy megkérdőjelezze a franciát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.28. 00:26:51-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.28. 00:24:58

Őszintén meglepett, hogy sikerült pontokat rabolni, nem gondoltam volna, jó lenne ha élnénk is vele, nem pedig majd betlizünk kiscsapatok ellen...

Benzema meg már évek óta abból él, hogy Ronaldo alá dolgozik, nagyon impotens lett góllövésben...
Volt amikor veszélyes volt főleg ránk, a bizonyos 3-4-es Clasicon simán szerezhetett volna mesterhármast is, de" csak" 2-szer talált be, akkoriban tényleg veszélyes volt főleg a Di Maria- Benzema tengely nagyon ment.

Asensiot visszavonulásáig bánni fogjuk valószínűleg hogy nem vettük meg fillérekért, de legalább addig amíg Dembelénk nem illeszkedik be.

Valószínűleg a La Masiánál is hasonló formában vannak játékosmegfigyelés terén, részben az sem véletlen hogy az elmúlt években nem került fel senki aki maradandót alkotott.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.28. 00:24:17

Úgy vélem, hogy Benzemának, de méginkább Bale-nek akkora a fizetése, hogy huzamosabb ideig ők nem fognak padra kerülni. Emiatt elpasszolni is piszkosul nehéz lehet őket, pedig úgy járnának a legjobban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.28. 00:20:38

Remélem nem köt ki náluk Bappe, ez a Benzema szánalmas amit jelenleg mutat.

Egyébként Bale is egy hatalmas szégyen. Ezek után nagyon kíváncsi leszek, hogy kiveszi-e/kiveheti-e őket Zidane a kezdőből. Remélem nyomatni fogja őket, meg Pereznek is kiskedvencei úghy tűnik, az nekünk csak jó.

Ennek az Asensionak a kislábbujján a körömben több klasszis van, mint ami Baleben valaha is volt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.08.28. 00:18:45

markionni írta:Benzema Ronaldo nelkul egy forintot nem er.
Személyes véleményem az, hogy Morata jobban megérdemelte volna a maradást.
Válasz küldése