Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
TiTiHenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2010.05.16. 20:02:16
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.26. 23:04:54

Amit Hegyi Ivan muvel a studioban szerintem botrany.Rugdalja a Madridot,de arrol szot sem szol ami szamitan,hogy pl hogyan tudna megnyerni a meccset egyik vagy masik csapat.Igy is zavar hogy nem kedvelem a Realt,ha a Barçaval muvelne ezt valaki tuti inkab neten nezem :S

A meccsbol csak reszleteket lattam,nem sok otlet van a Madrid jatekaban,az viszont tetszik hogy legalabb probalkoznak,ha mas nem messzirol.
Ezekbol az emberekbol a kozeppalyat nem nagyon tudja osszerakni Mourinho,pediog nem rossz focistak,de valami megis hianyzik.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2011.02.26. 23:01:45

Ez a meccs nagyon emlékeztet az Osasuna ellenire. A Real ugyan úgy nyom, és ugyan úgy nem ér semmit. Volt talán 2-3 veszélyesebb helyzet ebben talán különbözik az Osasuna ellenitől. A Depor viszont egy az egyben azt csinálja, mint az Osasuna. Ha nagy nehezen megszerzik a labdát felívelik a - szinte - nem létező csatároknak, akiket hihetetlenül könnyedén lefejel a védelem. Viszont ha néha passzolnak 2-3-t egyből ott vannak 30-35 méteren, azonban mivel senki nem kíséri a támadásokat ott elfogy a tudomány. Nem értem, hogy ezt az edzők nem látják? Mármint, hogy teljesen felesleges felívelgetni.

Aki nézte a mai Bayern - Dortmundot, az láthatja, hogy mennyi kell egy gólhoz. 3-4 ember, 3-4 passz, és góllal lehet befejezni egy kontrát. A Realban van 4 támadó (Benzema, Kaka, Özil, Ronaldo) meg 5 védő (Lass, Pepe, Ramos, Carvalho, Marcelo -na jó, ő néha előre jön a támadásokkal) középpályán senki, ráadásul fogalmam sincs ki a 10. mezőnyjátékos - ha tippelnem kéne vagy Di María, vagy Khedira - mivel a felsorolt mezőnyjátékosokon és Casillason kívül más nevét nem hallottam.

Egészen elképesztő, hogy Mourinho ennyi idő alatt semmit nem tudott kihozni ezekből a játékosokból, nyerik a meccseket, mert egyénileg sokkal jobbak, mint a többi csapat. De egy normális csapatra még messziről sem emlékeztetnek. Bármilyen taktikának, vagy szervezettségnek még csak a nyomát sem lehet felfedezni.

Persze ettől még Real győzelemre számítok, ők legalább próbálnak gólt lőni, a maguk szerény módján.

szerk: Megvan a hiányzó láncszem: Xabi Alonso.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drigo 2011.02.26. 23:07:22-kor.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.26. 22:59:51

daffy írta:akar,ez tény,csak sajnos nem tud. marcelonak érik a sárga. egy hajtós,ötlettelen és pontatlan félidőn vagyunk túl. remélem a következő jobb lesz
Nem tudom, de nekem az első 20-25 perc nagyon tetszett. Főleg volt egy nagyon szép támadás amiben asszem Özil-Cé-Kaká-Benz egyérintőzött, majd végén Kaká küldte kapu fölé, de tetszett. Ami idegesít az csak annyi, hogy Cé idén 2011-be ellőt vagy 20 nagyon jó helyzetből levő szabit és ezeknek 70%át beleb#szta a sorfalba 25%át kiküldte a stadionból és 5% ami kapura ment, ezek között volt asszem kapufa is, kapusbravúr is de már rég nem lőtt gólt szabadból... Én Mou helyében átruháznám pár meccs erejéig a szabadrúgó szerepkört Özilre vagy Alonsora mivel ők azért nem csak erőből hanem kicsit ésszel is lőnek...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.26. 22:48:30

Lionel Kicsi Messi írta: mostmár azt mondom hogy télleg nem a legjobb:S de a meccs elején eléggé akart volt 1-2 bíztató lövése is, de azóta télleg nem mutat sokat.
akar,ez tény,csak sajnos nem tud. marcelonak érik a sárga. egy hajtós,ötlettelen és pontatlan félidőn vagyunk túl. remélem a következő jobb lesz
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.26. 22:46:55

daffy írta:
Lionel Kicsi Messi írta:SZVSZ Kaká nagy meccset játszik ma! ő talán a legkiemelkedőbb ma.
szerintem egy rakás trágya. alibipasszok hátra. labdavesztések,rossz megoldások. miért jó?
mostmár azt mondom hogy télleg nem a legjobb:S de a meccs elején eléggé akart volt 1-2 bíztató lövése is, de azóta télleg nem mutat sokat.
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.02.26. 22:40:08

lui1698 írta:Madridi védelemben helyenként olyan rések vannak, hogy simán lehetne indítani a csatárt, de a Depor játékosok vagy vakok vagy idióták.
És mi ezt imádjuk a legjobban. 8) Szerintem a labdatartás mellett ez a legfontosabb tényező, hogy a Real ellen ennyire megy nekünk.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.26. 22:38:12

Madridi védelemben helyenként olyan rések vannak, hogy simán lehetne indítani a csatárt, de a Depor játékosok vagy vakok vagy idióták.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.26. 22:37:08

Lionel Kicsi Messi írta:SZVSZ Kaká nagy meccset játszik ma! ő talán a legkiemelkedőbb ma.
szerintem egy rakás trágya. alibipasszok hátra. labdavesztések,rossz megoldások. miért jó?
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.02.26. 22:35:29

SZVSZ Kaká nagy meccset játszik ma! ő talán a legkiemelkedőbb ma.
Kép
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.02.26. 22:25:31

ozsimiki írta:
Lionel85 írta: Asztem eddig Hegyi Madridos, de ezek szerint tévedtem. Viszont Nyilasi tuti az, ő maga mondta.
Hegyi madridista is, illetve a régebbi Madridot nagyon szerette, annyi most a hibája a madridisták szemében, hogy teljesen objektívan beszél a jelenlegi,de inkább a 4-5-6 éve lezajló eseményekről Madridéknál. Ha nem régebb óta.
Gyakran felemlegeti a régi nagy Madridot,a mostaniról elég unottan szokott megnyilvánulni :D Nem nagyon szíveli az elmúlt évek Barca hegemóniáját :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.26. 22:25:21

özil bántóan egylábas...félelmetes. így nem lesz könnyű az elitbe tartozni.
a real meglepően agresszív letámadással játszik és rengeteg futással,bár talán egy kicsit ötlettelenül,de tetszik a hajtás
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.02.26. 22:14:26

Lionel85 írta: Asztem eddig Hegyi Madridos, de ezek szerint tévedtem. Viszont Nyilasi tuti az, ő maga mondta.
Hegyi madridista is, illetve a régebbi Madridot nagyon szerette, annyi most a hibája a madridisták szemében, hogy teljesen objektívan beszél a jelenlegi,de inkább a 4-5-6 éve lezajló eseményekről Madridéknál. Ha nem régebb óta.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.26. 22:10:51

lui1698 írta:
Lionel85 írta:Mit mondott? Sajna itt nincs S2 és neten néztem spanyolul.
Kérdezték, hogy mire lehet számítani majd ugye a meccsen ő meg szokás szerint csipkelődött, hogy ez a Madrid már nem olyan királyi, meg hogy nem lesz olyan tili-toli, mint a Barca meccsen.

Amúgy sport1 link (nem a legjobb minőség)
http://webstream.do.am/index/sport1/0-51
Köszönöm! Amúgy a spanyol kommentárral sem volt baj, de mégis más így magyarul. :)

Asztem eddig Hegyi Madridos, de ezek szerint tévedtem. Viszont Nyilasi tuti az, ő maga mondta.

És tudjátok Puhl Sándor milyen drukker? Hát Liverpuhl. :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.26. 22:09:25

Fecooo írta:mostmeg Farkas Norbi elsütötte a Ramosról szóló vicceket :D

(Pl az egyik: "Litvánia komoly ellenfél, figyelmeztető jel, hogy minden játékosuk válogatott" ) :lol:
meg elkezdi magyarázni, hogy mit evett a két elnök. :lol: mit szedett be ez az ember?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.26. 22:07:33

mostmeg Farkas Norbi elsütötte a Ramosról szóló vicceket :D

(Pl az egyik: "Litvánia komoly ellenfél, figyelmeztető jel, hogy minden játékosuk válogatott" ) :lol:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.26. 22:07:02

Lionel85 írta:Mit mondott? Sajna itt nincs S2 és neten néztem spanyolul.
Kérdezték, hogy mire lehet számítani majd ugye a meccsen ő meg szokás szerint csipkelődött, hogy ez a Madrid már nem olyan királyi, meg hogy nem lesz olyan tili-toli, mint a Barca meccsen.

Amúgy sport1 link (nem a legjobb minőség)
http://webstream.do.am/index/sport1/0-51
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.26. 22:03:40

lui1698 írta:Hegy minden alkalmat megragad, hogy bele törölje a cipőjét a Realba? :)
Mit mondott? Sajna itt nincs S2 és neten néztem spanyolul.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.26. 22:02:12

lui1698 írta:Hegy minden alkalmat megragad, hogy bele törölje a cipőjét a Realba? :)
Madridban értékelik az őszinteséget, hiszen JM azért "menő", mert kimondja, amit gondol, tehát nem kéne, h találjanak kivetnivalót Hegyi szavaiban :D (természetesen ez nem mindenkire igaz, tisztelet a kivételnek...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.02.26. 22:04:08-kor.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.26. 22:02:00

Csalódott Real-drukker Hegyi. Daffyval összeülhetnének egy sörre a régi, szépen csillogó Madridért busongatni. :)

Amúgy rühellem, de igaza van...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.02.26. 22:02:17-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.02.26. 21:58:23

Hegy minden alkalmat megragad, hogy bele törölje a cipőjét a Realba? :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.25. 15:38:15

haszi írta: Canalest azt abszolút az ő számlájára írom, mivel ha tudta, hogy nem fog számolni vele úgy se, akkor el kellett volna engedni egy középcsapatba a télen... Pedig nagyon nagy tehetség... Ősszel amikor Özil pármeccsen hullafáradt volt már, nyugodtan lehetett volna rotálni. Most, hogy már Kaká is van, nem hinném, hogy még annyi szerephez is jutna mint ősszel... :cry:
rettenetesen sajnálom miatta :? lelkes és tehetséges gyereknek tűnt pedig. ha nyáron nem lép kaka,akkor canalest kölcsönbe kell passzolni vagy leküldeni a feljutó(?) castillába. nem kéne elrontani a karrierjét,így is egy évet elpazarolt.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.25. 15:36:13

daffy írta:
haszi írta:...
igazad van,viszont akkor mivel indokolod canales megtartást?
ui: soha semmit nem írok nagy betűvel,csak ha nagyon-nagyon hangsúlyozni szeretnék.
Canalest azt abszolút az ő számlájára írom, mivel ha tudta, hogy nem fog számolni vele úgy se, akkor el kellett volna engedni egy középcsapatba a télen... Pedig nagyon nagy tehetség... Ősszel amikor Özil pármeccsen hullafáradt volt már, nyugodtan lehetett volna rotálni. Most, hogy már Kaká is van, nem hinném, hogy még annyi szerephez is jutna mint ősszel... :cry:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.25. 15:26:22

haszi írta:...
igazad van,viszont akkor mivel indokolod canales megtartást?
ui: soha semmit nem írok nagy betűvel,csak ha nagyon-nagyon hangsúlyozni szeretnék.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.02.25. 15:25:01

haszi írta:
daffy írta:
d írta:...
itt ismét az edzőt hordanám le. az ő kérésére marad a csapatnál canales. tehetséges,de nem játszik. morata és sarabia a castilla 2 kiemelkedő tehetsége,mégsem játszanak. van itt némi utánpótlás,csak elherdálják. mata-val mi lett? valencia...
Erre reagálnék, mert én is nagyon kedvelem Moratat és Sarabiat, és sokszor ideges voltam, hogy na "Most egy ilyen Levante ellen miért nem kapnak 40-30 percet, de még a keretbe sincsenek"---- erre aztán a válasz lassan megfogalmazódott a fejemben. A Castilla mostanában nagyon jól muzsikál, mióta új edzőjük van Toril személyében és Morata, Sarabiaval az oldalán vezéregyénisége a csapatnak, most nagyon közel állnak a feljutáshoz, és ez nagyon fontos. Szerintem Mourinho ezért nem akarja felhozni őket, hogy ne ártson ezzel a Castillanak. Az igazi vízválasztó a jövő évi kerethirdetés lesz, mert Mou is már lenyilatkozta, hogy számol az utánpótlással és Moratat jövőre felhozza a nagyokhoz. Ha valahogy mégis elb##nánk a karrierjüket, azt sohase tudnám megbocsájtani Pereznek/Mounak mivel kettőjükben látok annyi potenciált, hogy pár év múlva a kezdőből szoritsák ki x-t és y-t + nem mellesleg a mi kölykeink, madridisták.



U.i.: máskor azért madridista létedre annyival megtisztelhetnéd a játékosokat, hogy nagybetűvel írod a nevüket.
Én már azt, hittem, hogy Mou azért nem játszatja a fatalokat, mert egyébként sem nagyon szokta...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.02.25. 15:20:52

daffy írta:
d írta:...
itt ismét az edzőt hordanám le. az ő kérésére marad a csapatnál canales. tehetséges,de nem játszik. morata és sarabia a castilla 2 kiemelkedő tehetsége,mégsem játszanak. van itt némi utánpótlás,csak elherdálják. mata-val mi lett? valencia...
Erre reagálnék, mert én is nagyon kedvelem Moratat és Sarabiat, és sokszor ideges voltam, hogy na "Most egy ilyen Levante ellen miért nem kapnak 40-30 percet, de még a keretbe sincsenek"---- erre aztán a válasz lassan megfogalmazódott a fejemben. A Castilla mostanában nagyon jól muzsikál, mióta új edzőjük van Toril személyében és Morata, Sarabiaval az oldalán vezéregyénisége a csapatnak, most nagyon közel állnak a feljutáshoz, és ez nagyon fontos. Szerintem Mourinho ezért nem akarja felhozni őket, hogy ne ártson ezzel a Castillanak. Az igazi vízválasztó a jövő évi kerethirdetés lesz, mert Mou is már lenyilatkozta, hogy számol az utánpótlással és Moratat jövőre felhozza a nagyokhoz. Ha valahogy mégis elb##nánk a karrierjüket, azt sohase tudnám megbocsájtani Pereznek/Mounak mivel kettőjükben látok annyi potenciált, hogy pár év múlva a kezdőből szoritsák ki x-t és y-t + nem mellesleg a mi kölykeink, madridisták.



U.i.: máskor azért madridista létedre annyival megtisztelhetnéd a játékosokat, hogy nagybetűvel írod a nevüket.
Válasz küldése