Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.15. 18:46:56

Tocy írta:Szerintem nincs ez túlreagálva, 1xerűen besokallt a Klub, az utóbbi időben divat lett a Barcelonát szidni, csalózni, bírózni, valahol véget kell ennek vetni...
pont mint ahogy mindenbe bele kell kötni,ami realos. nem mondom,sok jogos felszólalás van,de ha kiderülne,hogy ronaldo bal kézzel törli a seggét,akkor mindenki felháborodna,hogy miért nem jobbal...
tény,nagyon sok fszságot csinál a real és a játékosok is,élükön mourinhoval,de legalább akkora divat a realba belerúgni,mint a barcánál bíróskodni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.15. 18:10:10

Szerintem nincs ez túlreagálva, 1xerűen besokallt a Klub, az utóbbi időben divat lett a Barcelonát szidni, csalózni, bírózni, valahol véget kell ennek vetni...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.03.15. 18:07:23

Bob_Marley írta:
Fecooo írta:Bob, ez off lesz, de nagyon bántja a szemem az egyik szavad, ugyanis érintett vagyok/voltam a sportban: PING-pong... ;)
Akkor úgy fogalmazok mindenki mindenki ellen próbálja bizonygatni a saját "okosságát"!
Mint írtam egyik klubhoz sem méltó ez, s az egész egy ostoba rádióműsorból pattant ki!
Remélhetőleg lecseng az ügy és holnap már arról beszélhetünk még egy spanyol csapatot köszönthetünk a legjobb 8 között, s elfeljtődik ez a kilátástalan sztori!
Szerintem magával a szóval volt baja mert az ping-pong és nem pimpong.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.15. 18:02:05

Fecooo írta:Bob, ez off lesz, de nagyon bántja a szemem az egyik szavad, ugyanis érintett vagyok/voltam a sportban: PING-pong... ;)
Akkor úgy fogalmazok mindenki mindenki ellen próbálja bizonygatni a saját "okosságát"!
Mint írtam egyik klubhoz sem méltó ez, s az egész egy ostoba rádióműsorból pattant ki!
Remélhetőleg lecseng az ügy és holnap már arról beszélhetünk még egy spanyol csapatot köszönthetünk a legjobb 8 között, s elfeljtődik ez a kilátástalan sztori!

szerk: félreértettem, kösz Tocy az igazítást, s Fecooo figyelek majd ha még egyszer le kell írni, hogy Ping-pong
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.03.15. 18:17:32-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.15. 17:54:58

Bob, ez off lesz, de nagyon bántja a szemem az egyik szavad, ugyanis érintett vagyok/voltam a sportban: PING-pong... ;)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.03.15. 17:49:18

Én azt azért megjegyezné,m, hogy ez egyik klub hírnevének sem tesz jót, hogy ide oda pimpongozik mindenki!
A mi részünkről is teljesen felesleges a túlreagálás, a Madridba is az újságírók néha gondolkozhatnának!
Nem háború ez hanem futball, s mindenkinek arra kellene koncentrálnia!
Nekünk is fontos feladataink vannak, s a Madridra is holnap egy Lyon vár!
Szomorú, hogy ekkora ügy kerekedett ebből, de remélhetőleg lenyugszanak a kedélyek!
Kép
Kép
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.15. 17:31:15

Fecooo írta:
bence-barca írta:...
lassíts le kicsit...

nem kéne összekeverni a szezont a fazonnal... ;)

a klub lépéseket fontolgat, ha valóban megtörténik a kérvény!
nézz vissza egy oldalt itt és keresd meg az éjszakai hsz-em, és gondold végig újra ;)

a rádiót meg teljes joggal perlik be sztem...

"Toni Freixa, a katalán egyesület vezetőségének a szóvivője kijelentette, hogy a Barcelona bíróság elé viszi az ügyet a Cadena Cope ellen a klub hírnevének a megvédéséért, valamint az okozott károkért. "

A cikk tényként közli, de ez most mindegy. :)
Legalábbis én erre a perre gondoltam.

Elolvastam és igazad van, de nekem valahogy akkor is kicsit soknak tűnik ez a nagy hűhó.

Na, de mindegy, hamarosan úgyis folyt.köv :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.15. 17:24:09

bence-barca írta:Amúgy én ezt kicsit soknak tartom, amit csinálunk ebben az ügyben. Érthető, hogy megvádoltak (legalábbis annak tűnt), de nem a Real volt, hanem vki aki közel áll a Realhoz. Mi meg egyből közleményeket adunk ki, meg nyilatkozunk játékosokkal + stábbal, ami lehet csak nekem néz ki hülyén, de mintha tényleg lenne valami, ami miatt ennyire tiltakozunk. Kövezzetek meg, de kicsit furán néz ki szerintem. Ráadásul már perelni is akarunk...
Igazából egy nyilatkozat elég lett volna, ahelyett, h mindenki dúl-fúl a házunk táján. Mondom ez nekem kicsit érdekes. Persze nem hiszem, h szednének vmit a játékosok, akkor már lehet kiderült volna (bár a mai tudomány...), de akkor is.
lassíts le kicsit...

nem kéne összekeverni a szezont a fazonnal... ;)

a klub lépéseket fontolgat, ha valóban megtörténik a kérvény!
nézz vissza egy oldalt itt és keresd meg az éjszakai hsz-em, és gondold végig újra ;)

a rádiót meg teljes joggal perlik be sztem...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.15. 17:20:57

Amúgy én ezt kicsit soknak tartom, amit csinálunk ebben az ügyben. Érthető, hogy megvádoltak (legalábbis annak tűnt), de nem a Real volt, hanem vki aki közel áll a Realhoz. Mi meg egyből közleményeket adunk ki, meg nyilatkozunk játékosokkal + stábbal, ami lehet csak nekem néz ki hülyén, de mintha tényleg lenne valami, ami miatt ennyire tiltakozunk. Kövezzetek meg, de kicsit furán néz ki szerintem. Ráadásul már perelni is akarunk...
Igazából egy nyilatkozat elég lett volna, ahelyett, h mindenki dúl-fúl a házunk táján. Mondom ez nekem kicsit érdekes. Persze nem hiszem, h szednének vmit a játékosok, akkor már lehet kiderült volna (bár a mai tudomány...), de akkor is.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.03.15. 14:27:46

Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.15. 14:21:41

Gergő ragadta meg a lényeget! :D

ugyanis Pérez és Valdano valóban csöndben maradt, csak az államtitkár szólalt meg, h nem kaptak "levelet" Madridból... viszont ez nem zárja ki azt, h valóban megfordult a fejükben, h hamarosan megteszik ;) (ugyanis, nem csak a megvádolt "személy" szokott védekezni, hanem az állítólagos pletykát megcáfolandó, a "vádló" fél is szokott közleményt kiadni, h ez az egész kacsa, "mi nem tervezünk semmi ilyesmit"...)

ennyi a lényeg, nem több!

szerk: hoppá, akkor lemaradtam és megszólalt Pérez is! bocs :S
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.03.15. 14:27:52-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.03.15. 14:21:22

d írta:Hát igen, a média megint kavart egyet a dolgon. Kicsit emlékeztet ez a Fabregas ügyre, a napi szinten megjelenő álhírekkel, amelyeknek háromnegyedéről kiderült, hogy teljes kitaláció, csak ezt már szinte sehol nem hozták le. Csak ebben az esetben mindkét klubra elég negatív fény vetül.
a fő gondom az ilyen pletykákkal és az azokat követő vitákkal az,hogy nem vezetnek sehova. a sajtó által megvezetett emberekként vitatkozunk valamin,amit sem megerősíteni,sem megcáfolni nem tudunk.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.03.15. 14:18:54

Hát igen, a média megint kavart egyet a dolgon. Kicsit emlékeztet ez a Fabregas ügyre, a napi szinten megjelenő álhírekkel, amelyeknek háromnegyedéről kiderült, hogy teljes kitaláció, csak ezt már szinte sehol nem hozták le. Csak ebben az esetben mindkét klubra elég negatív fény vetül.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.03.15. 14:17:35

Érdekes ez. Az eredeti hír arról szólt hogy a Madrid a közeljövőben be akar nyújtani egy indítványt vagy mit(erre jött a hivatalos Barca közlemény hogy ha ez megtörténik akkor per lesz belőle) aztán jött a cáfolat arról szólt hogy nem nyújtottak be semmit. Magyarul nem igazán az eredeti hírre jött a cáfolat.
Úgy tűnt hogy az átlagosnál jóval több az igazságtartalma teljesen jogos és érthető volt a hivatalos közlemény meg a játékosok felháborodása.
Egyébiránt gyönyürű amit a Madridi különítmény az utóbbi két évben művel. Aztán csodálkoznak hogy a madridizmust mindenki betegsének tekinti a világon :lol:
Jól jön ez a kis plussz motiváció a klasszikus előtt, amiben gondolom amúgy sincs hiány.
Én már oviskoromban megtanultam hogy ne bszkodj az erősebbel és a nagyobbal mert abból jól nem jöhetsz ki nekik ez még most sem sikerült
:mrgreen:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.15. 14:09:55

Nazario írta:miihii, most hagyjuk kicsit a szurkolókat, meg azt a sok szemetet, amit rázúdítottál a csapatra.
Speciel Mourinhót a Barca keverte bele ebbe a nevetséges ügybe a nagy magyarázkodás közepette. Ramón Segura, név szerint. De biztos csak a nagy zavarodottság volt az oka annak is. És semmilyen gyanúsítgatás nem volt a katalánok részéről a Real Madrid irányába.
Milyen sok szemetet zúdítottam? :shock: Amiket írtam,se nem túlzó,se nem igaztalan,nem egy szurkolótársad ért egyet vele.Jo5é kicsinyes és szánalmas vergődése,amit idén produkál ellenünk,simán elhiteti velem pölö,h képes lenne ezzel a doppingos cuccal előállni.Ez biztos az én hibám,nem az övé :twisted: Sorry :wink:
A "nagy magyarázkodás" meg annyi volt,h elmesélték h milyen készítményt kapnak a spílerek,a belekeverés meg mindössze annyi volt,h tudja ezt maga a nagy murinnyo is,aki ugye a tolmácskodása során tapasztalhatta is ezt.A végén még oda jutunk,h a gonosz BARCA vádolta be a szende szűz reálmadridot?Széééép :lol: Én kérek elnézést a gáncsnélküli blankóktól ezért az alaptalan, rettentően aljas és előremegfontolt gyanúsítgatásért.NEm is értem mi vezethette őket erre,hisz a megjelent hírben nem is szerepelt a nevük :P
haszi írta: Milyen gané húzás? Megint lemaradtam valamiről...
Ezek szerint konkrétan az egész szezonról :lol:
Cirka háromnaponta jelenik meg vmi köpkölődés az edzőfejedelemtől a katalánok felé.Én erre gondoltam az alatt ,h ezek a vádaskodások könnyebben elhitették velem,h valóban a fehérektől indult ki ez a szép gondolat is a doppingolásról.
De h konkrétumot is írjak,mert bizots nem hallottad elégszer:
-nekünk fújnak a bírók,bizonyított :D ,
-a szövetség is tol minket a sorsolással,naná :roll:
-a Bl-ben is mindenki azon van,h nekünk jó legyen,
-szegény reált meg az ág is húzza :cry:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.15. 14:03:13

miihii írta:
haszi írta:
miihii írta:...
Mourinhot nem kell a Real Madriddal azonosítani, bár lehet ez egyeseknek nagyon megerőltető feladat...
Miért,nem őket képviseli?A szimpatikus megnyilvánulásaiban általában úgy fogalmaz,h "mi" v h a "reálmadrid",v h "nekünk".V ő szted ilyenkor csakis a saját egyéni,független véleményét hangoztatja?Hát persze :lol: És mivel még nem fogta be a száját se Perez,se senki,így valszeg nem ellenkeznek a marhaságai ellen.Tehát lényegében ugyanazt gondolják,akkor meg már lehet azonosítani,ugye?
Milyen marhaságai? Nem vagyok témában. Vagy ő vádolta most doppinggal a Barcat? Vagy egy sz@ros újságíró? Á, nem kell megint szőni az összeesküvés elméleteket, biztos a gonosz szőrös szívű portugál találta ki és adta le az infót a sajtónak... :roll:

Erről írtam alább,h mostanában sokkal könnyebb elhinni szeretett klubodról az ilyen gané húzás,semmi meglepő nem lenne benne a moudrid-tól...
Milyen gané húzás? Megint lemaradtam valamiről...
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.03.15. 14:01:23

miihii, most hagyjuk kicsit a szurkolókat, meg azt a sok szemetet, amit rázúdítottál a csapatra.
Speciel Mourinhót a Barca keverte bele ebbe a nevetséges ügybe, a nagy magyarázkodás közepette. Ramón Segura, név szerint. De biztos csak a nagy zavarodottság volt az oka annak is. És semmilyen gyanúsítgatás nem volt a katalánok részéről a Real Madrid irányába. Itt csak és kizárólag az újságíró ellen léptek fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nazario 2011.03.15. 14:08:39-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.15. 13:52:02

Nazario írta:Én értem, mit akarsz, nem kell aggódnod.
Egyértelmű provokáció? Ahogy gondolod. Nem is tudom melyik csapatot gyalázták és provokálták a szurkolóit.

Újságírói kijelentésekre nem szokás kiadni hivatalos közleményeket. Ha ez nem jut el odáig, akkor tényleg kár karaktereket pazarolni.
Nem tudod melyiket?Akkor segítek egy picit:első körben a BARCÁT.A megjelenés után máris fosták rengetegen az igét a katalánokra azok,akik szintén kész tényként kezelték a hírt,h Messi milyen génkezelt,meg h a doppingos Pep múltját ismerve tuti ma is ezt alkalmazzák,de most majd jól lebukunk és vége lesz az uralkodásunknak,stb,stb...
Visszakézből meg persze jött is a válasz,nem szépeket írva a blankókról,mint állítólagos ötletgazdákról.Erről írtam alább,h mostanában sokkal könnyebb elhinni szeretett klubodról az ilyen gané húzás,semmi meglepő nem lenne benne a moudrid-tól...

NEm szokás kiadni hivatalos közleményeket?Kollega,asszem elég kemény vádak érték a klubot,amivel hitelrontás,rágalmazás ténye forog fent.És a vádaskodásoktól elhatárolódás miatt adták ki és a nyilvánosságra hozó fél ellen fontolgatta a klub a jogi lépést.És ez egyáltalán nem ritka húzás,h amennyiben egy közszereplőt alaptalanul elég csúnya vádakkal illetik,akkor viszontlépésként ezt alkalmazzák.De gondolom nálatok,az úriemberek klubjában szép csöndben eltűrték volna a hasonló vádaskodást,hisz erről híres a díszes társulat odaát...

haszi írta:
miihii írta:...
Mourinhot nem kell a Real Madriddal azonosítani, bár lehet ez egyeseknek nagyon megerőltető feladat...
Miért,nem őket képviseli?A szimpatikus megnyilvánulásaiban általában úgy fogalmaz,h "mi" v h a "reálmadrid",v h "nekünk".V ő szted ilyenkor csakis a saját egyéni,független véleményét hangoztatja?Hát persze :lol: És mivel még nem fogta be a száját se Perez,se senki,így valszeg nem ellenkeznek a marhaságai ellen.Tehát lényegében ugyanazt gondolják,akkor meg már lehet azonosítani,ugye?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.15. 13:43:39

Nazario írta:Én értem, mit akarsz, nem kell aggódnod.
Egyértelmű provokáció? Ahogy gondolod. Nem is tudom melyik csapatot gyalázták és provokálták a szurkolóit.

Újságírói kijelentésekre nem szokás kiadni hivatalos közleményeket. Ha ez nem jut el odáig, akkor tényleg kár karaktereket pazarolni.

Ez nem szokás kérdése.
A klub úgy ítélte meg,hogy ez árt az egyesület hírnevének, ezért kiadták azt a nyomorult közleményt.
Nem tudom ezen mit nehéz felfognod.
Adtak már ki a világban kevesebbért is hivatalos közleményt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.03.15. 13:43:09

miihii írta:...
Mourinhot nem kell a Real Madriddal azonosítani, bár lehet ez egyeseknek nagyon megerőltető feladat...
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.03.15. 13:40:04

Én értem, mit akarsz, nem kell aggódnod.
Egyértelmű provokáció? Ahogy gondolod. Nem is tudom melyik csapatot gyalázták és provokálták a szurkolóit.

Újságírói kijelentésekre nem szokás kiadni hivatalos közleményeket. Ha ez nem jut el odáig, akkor tényleg kár karaktereket pazarolni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.03.15. 13:38:05

haszi írta:
„Semmiféle petíciót nem kaptunk sem a Real Madridtól, sem pedig más kluboktól a szabályok megváltoztatására vonatkozóan" - öntött tiszta vizet a pohárba Jaime Lissavetzky egy alapítványi rendezvényen, ahol Florentino Pérezzel is találkozott. „Nem beszéltem vele erről a témáról, a spanyol futball tiszta, az országban pedig nagyon szigorúan harcolunk a dopping ellen" - tette hozzá.
... Tegnap azért egy firkász hülyeségei miatt páran jól szét savaztak minket, hogy milyen surmóság ez, és hogy lehet ilyen klubnak szurkolni stb stb... :roll: Mindegy, bocsánatot gondolom senki sem fog kérni se a klubtól, se a szurkolóktól. Valószínű, hogy tegnap a barcelonai utcákon égették, a Realos mezeket, Perezes fotókat ennek a "hír"nek a hallatán...
Mindjárt potyognak a könnyeim,amiért ilyen gonosz emberek vannak és szétsavazzák a reálmadridot,pedig ők aztán tényleg semmit nem tesznek az ügyben (kiváltképp az edzőjük nem,hisz' ő végtelenül sportszerű és korrekt),nem adnak rá okot,h az egyszeri ember elhiggye h tényleg képesek ilyen gusztustalan húzásra,mocskolódásra a blankók részéről.Borzalom hova fajul a világ,az úriemberek klubját így lehordani,mint ahogy az itt történt.Fel is vagyok háborodva piszkosul,azonnali bocsánatkérést és engesztelő ajándékok személyes átadását követelem mindenkitől,aki egy rossz szóval is illette ezeket a nemes embereket.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.15. 13:33:40

A klub nem fenyegetőzött, hanem elhatárolódott a vádaktól, és ha úgy alakult volna,jogi lépéseket tett volna. Valószínűleg nem a nagy real madridod ellen, hanem főként az újságíró ellen.

Nem tudom, te mit csinálnál, ha alaptalan vádak érnének, biztosan legyintenél egyet. Persze.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.15. 13:32:53

utolsó hsz-em, mert ez már egyértelmű provokáció részedről...

olvasd vissza Miihii és az én korábbi hsz-em az "okos" kommentárodra éjszaka...

ha még ezek után is tartod magad a saját elméletedhez, akkor a helyzet reménytelen, és felesleges pazarolni a karaktereket...

szerk: Csaba, nézz vissza egy oldalt, ott már leírtam neki szemléletes példával, de valszeg ez is kevés lesz... ;) (sztem hagyjuk rá...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.03.15. 13:34:50-kor.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.03.15. 13:28:13

Fecooo írta:
Nazario írta:Ja, hogy az neked nem elég, hogy a spanyol sportvezetés feje kijelentette, hogy a Real Madrid nem adott be semmilyen kérelmet?
Miért kéne ezt tovább ragozni? Vagy vigyenek engesztelő ajándékokat Madridból a felháborodott katalánoknak egy újságíró baromsága miatt?
Istenem.
éjszaka már beégtél a baromságod miatt, ilyenkor talán az lenne a helyes, h csöndben maradsz, erre inkább fokozod? szééép

egyébként én még téged nem láttalak "normális" hangnemben írni, csak akkor jössz ide, ha provokálni támad kedved az ittenieket...

(bocs modik az off miatt...)
Beégtem? Mesélj :wink:
Itt ha valaki beégett, az például Piqué barátunk. Vagy a klub, a nyílt fenyegetőzés miatt. De azért csapasd.
Válasz küldése