Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.02.11. 15:40:16

ez a Cesc megy Madridba sztori minden évben előjön... Ha ti elhiszitek,az a ti dolgotok...
de akkor már szerintem inkább marad Londonban
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.02.11. 15:34:20

Barcaádám írta:az biztos ha elmegy a Madridba akkor mehet malacfej :evil: Fabregasnak és az Arsenalnak is részemről :twisted:
Biztos vagyok benne hogy nem fog Madridba igazolni! Akármennyit is ajánlanak neki, én nem nézem ki belőle. Ha távozik Londonból akkor csak a Barca jöhet szóba nála sztem.
De nagyon remélem hogy nem fogjuk leigazolni. Ini még jó pár évig erősíteni fogja a középpályát, és Xavi visszavonulásáig is van még idő. Tény hogy a gyorsaságából veszíteni fog, de az ő posztján ez kevésbé fontos. És ugye ott van még Thiago. De úgy látom hogy eléggé ki van már vesézve ez a téma, úgyhogy nem ragozom tovább.
A lényeg hogy szerintem is fölösleges ide Cesc. Szimpatikus játkos, és remélem hogy idővel azért tud majd címeket nyerni az Arsenallal.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.02.11. 15:26:35

az biztos ha elmegy a Madridba akkor mehet malacfej :evil: Fabregasnak és az Arsenalnak is részemről :twisted:
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.02.11. 15:12:31

pityi13 írta:Költsék csak a pénzt Madridban,mi megoldjuk ugyanazt az utánpótlással. :lol: :lol: :lol:
Ott a pont. Mire szükség lenne új kp-ra beérik Thiago és talán Dos Santos is. Nem fakadok sírva ha Cesch elmegy Madridba. De az is biztos, hogy nem fogom tőle jobban szeretni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.11. 14:47:03

Költsék csak a pénzt Madridban,mi megoldjuk ugyanazt az utánpótlással. :lol: :lol: :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 14:31:25

csababarca írta: Thiago nekem sokkalta Iniestásabb, Cesc meg Xavisabb.

A másik, nem gondolom,hogy ha 6 évet vegetált kupa nélkül,akkor ez az 1-2 év még sokat nyomna a latba.
Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy ha mindkét csapattól kapna ajánlatot, akkor ide jönne. Ez rajtunk múlik. Még azt is el tudom képzelni, hogy ha kevesebbet ajánlunk,akkor is megdumálja Wengerrel,hogy inkább hozzánk jöjjön. Vagyis,én ezt látom bele a dolgokba,ahogy a Barcások nyilatkoznak róla...

De ha hozzátok megy,lelke rajta,árulja el a lelkét másodszorra is, úgyis régen látott már malacfejet a Camp Nou közönsége.
az számomra egyértelmű,hogy a barca nem tud versenyezni a reallal pénzügyileg. ha mi 60 milliót adunk érte,ti nem tudjátok felülmúlni. ezen kívül van egy nagy fegyverünk,benzema. korábban is voltak hírek,hogy wengernek tetszik a fiú,most akár meg is kaphatja. én azt mondom,hogy idén nyáron 50-50%-kal indul a real és a barca fabregasér,jövőre 75-25 nektek,utána 99-1 a barcának. világos,hogy ez most vagy soha helyzet a realnak. az egyetlen esélye,hogy okos játékost szerezzen a jórészt buta keretbe
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.11. 14:27:04

daffy írta:2 év múlva ott lesz cesc,csak thiagonak fogják hívni :wink: nagyon okosan kell bánni a gyerekkel és bármi lehet belőle. fabregasnál 2 kérdés van:
-mikor akar kupákat nyerni
-mennyit ér neki a pénz és a biztos lehetőség

ha úgy látja,hogy nincs ideje,kedve várni egy kupaesélyes csapatra,akkor vált. nálatok nyerhet sokat,de a padon. évente lehúzna 20 meccset,amitől nem fejlődik sokat. azt mondom,hogy ha az idei nyár lesz a döntő ebből a szempontból. ha képes még egy évet az arsenalnál maradni,akkor azt mondom,hogy okos volt és a tiétek. másfél év múlva már legalább annyi lehetőséget kaphat,mint xavi. ha idén elhagyja az ágyúsokat és a barcába megy,azt nem gondolom okos döntésnek. ha madridba megy,akkor biztos kezdőtagsága lesz,de a kupák nem garantáltak. ezt az baráti és szurkolói harag dolgot pedig nem gondolom elrettentő dolognak. ez csak munka. a barátság nem azért barátság,mert ugyan ott dolgoztok

Thiago nekem sokkalta Iniestásabb, Cesc meg Xavisabb.

A másik, nem gondolom,hogy ha 6 évet vegetált kupa nélkül,akkor ez az 1-2 év még sokat nyomna a latba.
Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy ha mindkét csapattól kapna ajánlatot, akkor ide jönne. Ez rajtunk múlik. Még azt is el tudom képzelni, hogy ha kevesebbet ajánlunk,akkor is megdumálja Wengerrel,hogy inkább hozzánk jöjjön. Vagyis,én ezt látom bele a dolgokba,ahogy a Barcások nyilatkoznak róla... Plusz ha nektek eladná az Arsenal,azok után hogy 2-3 éve ostromoljuk őket,akkor ők is még lejjebb süllyednek a szememben.
De ha hozzátok megy,lelke rajta,árulja el a lelkét másodszorra is, úgyis régen látott már malacfejet a Camp Nou közönsége.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.11. 14:06:57

a marca szerint nyáron 60 millió euró is repülhet fabregasér cserébe,esetleg x+benzema. én az "x" helyére olyan 30-35 milliót tudok elképzelni
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.02.10. 15:01:05

Ha a 45 millát kifizetti Perec úr, akkor csak tessék menjen Fabre.Lesz majd más alternativa helyette nekünk,én ebben biztos vagyok.Mondjuk egy Moussa Sissoko vs Gourcuff kettősel én erősen kiegyeznék.Ráadásúl sztem lehet hogy 40-45-ből kijönne mindkettő sztem. :lol: :wink:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 14:36:26

csababarca írta: Most még igen,de 2 év múlva már bizony lyuk lesz hátul középen is, illetve a középpályán is. (Puyol-Xavi)
2 év múlva jöhet Cesc, és lehet beépíteni a csapatba Xavi helyére.
Puyolon meg már most látszik az,hogy öregszik, de még tudja pótolni a szívével.

De Fabréről kár álmodoznotok, nem tudom elképzelni,hogy akkora surmó legyen, hogy hozzátok igazol. Tudja,hogy azzal egy nép haragját váltaná ki,és még a barátival is kicseszne.
2 év múlva ott lesz cesc,csak thiagonak fogják hívni :wink: nagyon okosan kell bánni a gyerekkel és bármi lehet belőle. fabregasnál 2 kérdés van:
-mikor akar kupákat nyerni
-mennyit ér neki a pénz és a biztos lehetőség

ha úgy látja,hogy nincs ideje,kedve várni egy kupaesélyes csapatra,akkor vált. nálatok nyerhet sokat,de a padon. évente lehúzna 20 meccset,amitől nem fejlődik sokat. azt mondom,hogy ha az idei nyár lesz a döntő ebből a szempontból. ha képes még egy évet az arsenalnál maradni,akkor azt mondom,hogy okos volt és a tiétek. másfél év múlva már legalább annyi lehetőséget kaphat,mint xavi. ha idén elhagyja az ágyúsokat és a barcába megy,azt nem gondolom okos döntésnek. ha madridba megy,akkor biztos kezdőtagsága lesz,de a kupák nem garantáltak. ezt az baráti és szurkolói harag dolgot pedig nem gondolom elrettentő dolognak. ez csak munka. a barátság nem azért barátság,mert ugyan ott dolgoztok
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.10. 14:33:54

csababarca írta:
daffy írta:amíg meg tudjátok oldani a padot az utánpótlásból,addig kár vásárolgatni. a saját nevelésű játékosoknak pedig rengeteg előnye van(szokott játékrendszer,nevelés,példaképek,fizetés,stb). a mezt is el kellett adni,hogy egybe tartsátok a kezdőt,a padra nem fér el fabregas. nem tudnátok megfizetni a világ 22 legjobbját egyszerre,de nem is kell. nincsenek nálatok olyan drasztikus sérüléshullámok. tökéletes a keret.

Most még igen,de 2 év múlva már bizony lyuk lesz hátul középen is, illetve a középpályán is. (Puyol-Xavi)
2 év múlva jöhet Cesc, és lehet beépíteni a csapatba Xavi helyére.
Puyolon meg már most látszik az,hogy öregszik, de még tudja pótolni a szívével.
Viszont 2 év múlva lehet, h Puyol és Xavi pótlását is sikerül házon belül megoldani, hisz mind2 posztra tehetséges embereink vannak.
Sztem Thiago lesz Xavi utódja, de majd meglátjuk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.02.10. 14:29:22

daffy írta:amíg meg tudjátok oldani a padot az utánpótlásból,addig kár vásárolgatni. a saját nevelésű játékosoknak pedig rengeteg előnye van(szokott játékrendszer,nevelés,példaképek,fizetés,stb). a mezt is el kellett adni,hogy egybe tartsátok a kezdőt,a padra nem fér el fabregas. nem tudnátok megfizetni a világ 22 legjobbját egyszerre,de nem is kell. nincsenek nálatok olyan drasztikus sérüléshullámok. tökéletes a keret.

Most még igen,de 2 év múlva már bizony lyuk lesz hátul középen is, illetve a középpályán is. (Puyol-Xavi)
2 év múlva jöhet Cesc, és lehet beépíteni a csapatba Xavi helyére.
Puyolon meg már most látszik az,hogy öregszik, de még tudja pótolni a szívével.

De Fabréről kár álmodoznotok, nem tudom elképzelni,hogy akkora surmó legyen, hogy hozzátok igazol. Tudja,hogy azzal egy nép haragját váltaná ki,és még a barátival is kicseszne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 14:23:46

amíg meg tudjátok oldani a padot az utánpótlásból,addig kár vásárolgatni. a saját nevelésű játékosoknak pedig rengeteg előnye van(szokott játékrendszer,nevelés,példaképek,fizetés,stb). a mezt is el kellett adni,hogy egybe tartsátok a kezdőt,a padra nem fér el fabregas. nem tudnátok megfizetni a világ 22 legjobbját egyszerre,de nem is kell. nincsenek nálatok olyan drasztikus sérüléshullámok. tökéletes a keret.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.10. 14:21:51

Szerintem Fabregas leigazolása jelenleg ugyanolyan felesleges baklövés lenne, mint anno Henry. Ronaldinho is meg mindenki mondogatta, hogy ő hiányzik, ő kell, vele leszünk verhetetlenek...lófütyit. Egyszerűen túl sok volt a jóból és kész. Hátul és középen is megvagyunk szerintem, előre kéne vmi jobbféle cserecsatár még, és tényleg nincs gyenge pont.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.10. 14:01:34

noname írta:.....
Tökéletesen összefoglaltad, Fabregasra jelen pillanatban nincs szükség!Kiegészíteném, hogy Afellay támadót játszik és nem kp-t!Illetve Llorente leigazolása ellen is hasonlót le lehetne írni!Egy válogatott kezdőségért harcoló ember 15-20 millióért a padra….Mikor ott van Afellay, Bojan, Jeffren, Nolito, illetve Iniesta is megoldás lehet!
Persze Bojan hatalmas kérdőjel (tudom neked ez már felkiáltó jel, s menjen), de ha el is megy akkor sem egy Llorente lehetne a megoldás!Tegnap felmerült egy téma kapcsán Güiza, lehet abszurd, de őt jobban el tudnám képzelni mint a bilbaoi „bikát”!Neki sem tenne jót, hogy a legjobb korban padozna egy csapatban!Ördögi kör ez az egész :lol:
Kép
Kép
Kép
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.02.10. 13:55:27

noname írta:
szszabolcs19 írta:Nem aktrok megbántani senkit... de az a baj, hogy nem látjátok a lényeget... azaz nem láttok az orrotoknál tovább:S:S:S
"Most nem kell, most csúcsformában van Xavi és Ini, most nicns sérülés.."
De mi van, ha a legfontosabb pillanatban jön egy formaváltozás, vagy egy nem várt sérülés??? a triplázáskor is csak azért volt ilyen sikeres a szezon, mert nagyon kevés sérülés volt, és az is akkor, amikor el tudta viselni a csapat!!! De 1 évvel később már nemvolt ilyen szerencsénk, ezt mindenki tudja!!! Ez a csapat ha formában van, és teljes az állomány, akkor akárkit el tud verni sokkal!!! De ha vmi miatt kiesik 1-2 kulcsember, akkor fuccs lehet mindennek!!! Ezért gondolom azt, hogy Fabregas megszerzése kulcs lehet a jövőre nézve!!! Nem csak a középpálya rotálása miatt, hanem az esetleges sérülések miatt is.

Jah, és ne legyetek enyire elszállva az utánpótlásunktól... az hogy Pep nem olyan %-b an veti be őket annak oka van!!!!!!!!! nem lehet egy játékost sem a mély vízbe dobi!!! pláne nem egy mindent eldöntő játékban!!!

Üdv: szab
Ezek emberek, nem cirkuszi állatok. Más csapatnál állandók a konfliktusok(Real,City,Chelsea,stb), túl bő a keret, annyi játékos nem fér el egymás mellett, ami rányomja a bélyegét a teljesítményre. Nálunk szűk a keret. Minden posztra van egy világsztár, aki ha formán van, az univerzális játékosok beugorhatnak a helyükre(Adriano,Afellay,Abidal), továbbá a remek utánpótlás miatt megtehetjük, hogy rövid időre nélkülözünk vkit. Nem vásárolgathatunk össze-vissza, arra gondolva: Mi van ha...?
Az ilyenből elsznek a hasonló problémák mint a Realnál, ahol gond van a féltucat vkp-val, akiknek összesen 2 hely van a csapatban. Nem arra kell gondolni: Mi van ha megsérül valaki?
Arra kell gondolni: Mi van ha mindenki egészséges?
Így is lesznek elegen a kpn: 7 ember 3 posztra(Masche,Sergi,Xavi,Ini,Keita,Thiago,Afellay). Ha jönne Cesc, az azt jelentené h Xavi és Ini rendre padozna, vagy Fabregas padozna, azonkívül Thiago(aki irtó nagy tehetség, aki egy kicsit is ért a focihoz láthatja), Afellay gyakorlatilag egyáltalán nem kapna lehetőséget.
Nálunk az utóbbi években(Pep óta)nincsenek gondok a sérülésekkel, hiszen sokkal keményebb a fizikai felkészítés mint Frank alatt. Időnként vannak gondok(Ini 1,5 évig tartó sérülései), de az általános az, hogy nincs 2-nél több sérültünk(abból is az egyik Jeffren). A bő keret csak konfliktusokat szül, arra nincs szükség!
Lehet, hogy igazad van!!! Sőt, ez is egy nagyon alátámasztott válemény... elismerem! Nekem viszont az a véleményem, hogy ha idén elkerül minket a sérülés, akkor nagyon nagyra lesz hivatott a barca, viszont ha nem, akkro bukni fogunk:S Mert bár tényleg iszonyat nagy tehetségeink vannak, de én még nem érzem őket elég jónak a nagyon nagy tétmeccsek eldöntéséhez. (ez az én véleményem.)
U.i.: szerintem afellay inkább szélső támadónak lett véve, mint kp-nak, bár kp-ét is elég jól tudna játszani a tehnikai képzettsége miatt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 13:53:24

szszabolcs19 írta:Az a baj, hogy ők nem minőségi cserék!!! és fabre meg tudná, hogy csak addig padozna, amíg xavi alapember... De addig is elég rendesen menne a rotálás!!! sérüléskor meg azonnali kezdőtagsága lenne!!! Az a baj, hogy KP és KP között is van külömbség!!! Ezt tegnap láttam meg, mikor cambiassot megpróbálták szervező KP-ban játszatni:S Kár volt, mert nem tudta véghezvinni!!! Ez lenne a fiatalokkal is nagy meccsen, és Keitával is. Egyedül afellay lenne erre képes TALÁN, de ez nagyon kérdőjeles még a számomra.
Nem minőségi cserék?
Van 2 kreatív középpályásunk(Xavi és Ini) van 2 kreatív középpályás-cserénk(Afellay, Thiago). Bakker. Nem minőségi cserék? Ki neked a minőségi csere. Nagyon is jól teljesítenek mind2en, Afellay kimondottan elvárások felett teljesít. Vegyük meg akkor már Buffont is, hogy legyen Valdesnek minőségi cseréje!
Ez nem Fifa!!!!
Ez itt a való élet és se Xavi, se Ini, se Cesc nem a padra való! Afellay pedig nem olyannak néz ki, aki panaszkodni fog a kevés játék miatt, Thiago se valószínű.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011.02.10. 13:58:15-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.10. 13:52:53

Arról nem is beszélve, hogy a bő keret sok pénzbe is kerül. Pláne ha Fabregasokat akarunk a "padra".
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 13:48:28

szszabolcs19 írta:Nem aktrok megbántani senkit... de az a baj, hogy nem látjátok a lényeget... azaz nem láttok az orrotoknál tovább:S:S:S
"Most nem kell, most csúcsformában van Xavi és Ini, most nicns sérülés.."
De mi van, ha a legfontosabb pillanatban jön egy formaváltozás, vagy egy nem várt sérülés??? a triplázáskor is csak azért volt ilyen sikeres a szezon, mert nagyon kevés sérülés volt, és az is akkor, amikor el tudta viselni a csapat!!! De 1 évvel később már nemvolt ilyen szerencsénk, ezt mindenki tudja!!! Ez a csapat ha formában van, és teljes az állomány, akkor akárkit el tud verni sokkal!!! De ha vmi miatt kiesik 1-2 kulcsember, akkor fuccs lehet mindennek!!! Ezért gondolom azt, hogy Fabregas megszerzése kulcs lehet a jövőre nézve!!! Nem csak a középpálya rotálása miatt, hanem az esetleges sérülések miatt is.

Jah, és ne legyetek enyire elszállva az utánpótlásunktól... az hogy Pep nem olyan %-b an veti be őket annak oka van!!!!!!!!! nem lehet egy játékost sem a mély vízbe dobi!!! pláne nem egy mindent eldöntő játékban!!!

Üdv: szab
Ezek emberek, nem cirkuszi állatok. Más csapatnál állandók a konfliktusok(Real,City,Chelsea,stb), túl bő a keret, annyi játékos nem fér el egymás mellett, ami rányomja a bélyegét a teljesítményre. Nálunk szűk a keret. Minden posztra van egy világsztár, aki ha formán van, az univerzális játékosok beugorhatnak a helyükre(Adriano,Afellay,Abidal), továbbá a remek utánpótlás miatt megtehetjük, hogy rövid időre nélkülözünk vkit. Nem vásárolgathatunk össze-vissza, arra gondolva: Mi van ha...?
Az ilyenből elsznek a hasonló problémák mint a Realnál, ahol gond van a féltucat vkp-val, akiknek összesen 2 hely van a csapatban. Nem arra kell gondolni: Mi van ha megsérül valaki?
Arra kell gondolni: Mi van ha mindenki egészséges?
Így is lesznek elegen a kpn: 7 ember 3 posztra(Masche,Sergi,Xavi,Ini,Keita,Thiago,Afellay). Ha jönne Cesc, az azt jelentené h Xavi és Ini rendre padozna, vagy Fabregas padozna, azonkívül Thiago(aki irtó nagy tehetség, aki egy kicsit is ért a focihoz láthatja), Afellay gyakorlatilag egyáltalán nem kapna lehetőséget.
Nálunk az utóbbi években(Pep óta)nincsenek gondok a sérülésekkel, hiszen sokkal keményebb a fizikai felkészítés mint Frank alatt. Időnként vannak gondok(Ini 1,5 évig tartó sérülései), de az általános az, hogy nincs 2-nél több sérültünk(abból is az egyik Jeffren). A bő keret csak konfliktusokat szül, arra nincs szükség!
A Fifa egy szégyen
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.02.10. 13:44:25

daffy írta:
szszabolcs19 írta: Nem aktrok megbántani senkit... de az a baj, hogy nem látjátok a lényeget... azaz nem láttok az orrotoknál tovább:S:S:S
"Most nem kell, most csúcsformában van Xavi és Ini, most nicns sérülés.."
De mi van, ha a legfontosabb pillanatban jön egy formaváltozás, vagy egy nem várt sérülés??? a triplázáskor is csak azért volt ilyen sikeres a szezon, mert nagyon kevés sérülés volt, és az is akkor, amikor el tudta viselni a csapat!!! De 1 évvel később már nemvolt ilyen szerencsénk, ezt mindenki tudja!!! Ez a csapat ha formában van, és teljes az állomány, akkor akárkit el tud verni sokkal!!! De ha vmi miatt kiesik 1-2 kulcsember, akkor fuccs lehet mindennek!!! Ezért gondolom azt, hogy Fabregas megszerzése kulcs lehet a jövőre nézve!!! Nem csak a középpálya rotálása miatt, hanem az esetleges sérülések miatt is.

Jah, és ne legyetek enyire elszállva az utánpótlásunktól... az hogy Pep nem olyan %-b an veti be őket annak oka van!!!!!!!!! nem lehet egy játékost sem a mély vízbe dobi!!! pláne nem egy mindent eldöntő játékban!!!

Üdv: szab
fabregasnak nincs garantált helye a kezdőben nálatok. a padon nem fog fejlődni,csak ha minden meccsen játszik. a rotálást meg thiago és afellay megoldja,keitáról és j.m-ről nem is beszélve
Az a baj, hogy ők nem minőségi cserék!!! és fabre meg tudná, hogy csak addig padozna, amíg xavi alapember... De addig is elég rendesen menne a rotálás!!! sérüléskor meg azonnali kezdőtagsága lenne!!! Az a baj, hogy KP és KP között is van külömbség!!! Ezt tegnap láttam meg, mikor cambiassot megpróbálták szervező KP-ban játszatni:S Kár volt, mert nem tudta véghezvinni!!! Ez lenne a fiatalokkal is nagy meccsen, és Keitával is. Egyedül afellay lenne erre képes TALÁN, de ez nagyon kérdőjeles még a számomra.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.10. 13:32:31

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.02.10. 13:29:56

szszabolcs19 írta: Nem aktrok megbántani senkit... de az a baj, hogy nem látjátok a lényeget... azaz nem láttok az orrotoknál tovább:S:S:S
"Most nem kell, most csúcsformában van Xavi és Ini, most nicns sérülés.."
De mi van, ha a legfontosabb pillanatban jön egy formaváltozás, vagy egy nem várt sérülés??? a triplázáskor is csak azért volt ilyen sikeres a szezon, mert nagyon kevés sérülés volt, és az is akkor, amikor el tudta viselni a csapat!!! De 1 évvel később már nemvolt ilyen szerencsénk, ezt mindenki tudja!!! Ez a csapat ha formában van, és teljes az állomány, akkor akárkit el tud verni sokkal!!! De ha vmi miatt kiesik 1-2 kulcsember, akkor fuccs lehet mindennek!!! Ezért gondolom azt, hogy Fabregas megszerzése kulcs lehet a jövőre nézve!!! Nem csak a középpálya rotálása miatt, hanem az esetleges sérülések miatt is.

Jah, és ne legyetek enyire elszállva az utánpótlásunktól... az hogy Pep nem olyan %-b an veti be őket annak oka van!!!!!!!!! nem lehet egy játékost sem a mély vízbe dobi!!! pláne nem egy mindent eldöntő játékban!!!

Üdv: szab
fabregasnak nincs garantált helye a kezdőben nálatok. a padon nem fog fejlődni,csak ha minden meccsen játszik. a rotálást meg thiago és afellay megoldja,keitáról és j.m-ről nem is beszélve
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.02.10. 13:26:33

noname írta:
LG írta:
d írta: De az is lehet, hogy ilyen ajánlatok a Madridtól, esetleg a Chelseatől fognak rávenni minket a nyáron valami hülyeségre, hogy mindenáron megszerezzük előlük...
Na ez az, amit nem szeretnék. Jöjjön Fabregas, de csak akkor, ha Guardiolanak valóban szüksége van rá, de ha nincs, akkor csak azért le ne igazoljuk, h nehogy elmenjen a Mardidba, vagy máshová. Remélem a vezetőség is így gondolkozik. A másik dolog, meg ha kell Pepnek, ha nem, túl nagy összeget sztem nem szabadna kiadni érte.
Jelen állás szerint nem ez a helyzet, szerencsére. Az utóbbi években mindig érdeklődtünk utána, adtunk ajánlatokat, de hülyeséget nem csinált a vezetőség. Tavaly is 35 milla volt a határ, ami még viszonylag reális, főleg a mai viszonyok mellett. Pep sem erőltette soha a megszerzését, okkal! Tavaly jól jött volna Iniesta sérülései miatt, de idén nem feltétlen szükséges. Xavi a krónikus sérülését szezon elejéről kezdi kiheverni, az utóbbi időben ő is javuló tendenciát mutat, Iniesta meg gyakorlatilag egész szezonban csúcsformába játszott.
Nem aktrok megbántani senkit... de az a baj, hogy nem látjátok a lényeget... azaz nem láttok az orrotoknál tovább:S:S:S
"Most nem kell, most csúcsformában van Xavi és Ini, most nicns sérülés.."
De mi van, ha a legfontosabb pillanatban jön egy formaváltozás, vagy egy nem várt sérülés??? a triplázáskor is csak azért volt ilyen sikeres a szezon, mert nagyon kevés sérülés volt, és az is akkor, amikor el tudta viselni a csapat!!! De 1 évvel később már nemvolt ilyen szerencsénk, ezt mindenki tudja!!! Ez a csapat ha formában van, és teljes az állomány, akkor akárkit el tud verni sokkal!!! De ha vmi miatt kiesik 1-2 kulcsember, akkor fuccs lehet mindennek!!! Ezért gondolom azt, hogy Fabregas megszerzése kulcs lehet a jövőre nézve!!! Nem csak a középpálya rotálása miatt, hanem az esetleges sérülések miatt is.

Jah, és ne legyetek enyire elszállva az utánpótlásunktól... az hogy Pep nem olyan %-b an veti be őket annak oka van!!!!!!!!! nem lehet egy játékost sem a mély vízbe dobi!!! pláne nem egy mindent eldöntő játékban!!!

Üdv: szab
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.02.10. 13:10:48

LG írta:
d írta: De az is lehet, hogy ilyen ajánlatok a Madridtól, esetleg a Chelseatől fognak rávenni minket a nyáron valami hülyeségre, hogy mindenáron megszerezzük előlük...
Na ez az, amit nem szeretnék. Jöjjön Fabregas, de csak akkor, ha Guardiolanak valóban szüksége van rá, de ha nincs, akkor csak azért le ne igazoljuk, h nehogy elmenjen a Mardidba, vagy máshová. Remélem a vezetőség is így gondolkozik. A másik dolog, meg ha kell Pepnek, ha nem, túl nagy összeget sztem nem szabadna kiadni érte.
Jelen állás szerint nem ez a helyzet, szerencsére. Az utóbbi években mindig érdeklődtünk utána, adtunk ajánlatokat, de hülyeséget nem csinált a vezetőség. Tavaly is 35 milla volt a határ, ami még viszonylag reális, főleg a mai viszonyok mellett. Pep sem erőltette soha a megszerzését, okkal! Tavaly jól jött volna Iniesta sérülései miatt, de idén nem feltétlen szükséges. Xavi a krónikus sérülését szezon elejéről kezdi kiheverni, az utóbbi időben ő is javuló tendenciát mutat, Iniesta meg gyakorlatilag egész szezonban csúcsformába játszott.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.02.10. 12:39:38

d írta: De az is lehet, hogy ilyen ajánlatok a Madridtól, esetleg a Chelseatől fognak rávenni minket a nyáron valami hülyeségre, hogy mindenáron megszerezzük előlük...
Na ez az, amit nem szeretnék. Jöjjön Fabregas, de csak akkor, ha Guardiolanak valóban szüksége van rá, de ha nincs, akkor csak azért le ne igazoljuk, h nehogy elmenjen a Mardidba, vagy máshová. Remélem a vezetőség is így gondolkozik. A másik dolog, meg ha kell Pepnek, ha nem, túl nagy összeget sztem nem szabadna kiadni érte.
Válasz küldése