Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.28. 13:12:07

Mondjuk az Arsenal-t ismerve nem csak ebben az évben, hanem ebben a szezonban nem fog már játszani.

Arsenal striker Olivier Giroud has been ruled out until the start of next year after undergoing surgery on an ankle injury.

Sánchez nem megoldás középcsatár poszton, szóval nem tudom, hogy most mi lesz...
roby122 írta:Kapus , Hátvéd , Középpálya megvannak , de elöl...
Azért ez nem igaz, kéne egy csere CB és egy klasszis DM.


Pletykák:
1. Sokratis Papastathopoulos-ért 11 millió font.
2. Rabiot-ért 12 millió font.
3. Cerci.
4. Alderweireld.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.27. 20:43:34

enyhén off:

Na vajon ki lehet az? :mrgreen:
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.27. 20:42:07

Alexis már megint középcsatár poszton lesz a felállás szerint , és az Arsenal megint a 4-1-4-1 felállásban játszik. Oké , hogy nincs csatár , (de ez is vicces , hogy egy Arsenal szintű csapatnak nincs egy klasszis csatárja sem Giroud , Sanogo ) de akkor legalább ne ebbe a felállásba tolják , ez múltkor sem jött be . Ha sürgősen nem vesznek egy normális csatárt akkor itt ismét trófea nélkül marad a csapat. És ez is vicces , de szerintem jelenleg tényleg egy csatáron múlik az Arsenal jövője. Kapus , Hátvéd , Középpálya megvannak , de elöl...
Ez mind nem zavarna , csak Sanchez játékát teszik ezzel tönkre , aki nem rég még a csúcson volt , most meg lassan megint láthatjuk akkor a 2011 es formáját. (Sajnos)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.26. 23:06:21

The entire MK Dons squad cost £235,000.

The equivalent to less than a weeks wages (£300,000) for Wayne Rooney.


:mrgreen:


Arsenal have made a £40m bid to sign Paris Saint-Germain striker Edinson Cavani. [L'Équipe]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.26. 23:03:32

hank1ee írta:A 3-5-2-es csodajátékrendszere sem fog beválni, mert a jelenlegi keretnek fogalma sincs, hogy kéne ezt játszani, ez nem Hollandia.
Azért egy jó kezdőt össze lehet hozni ebből 3-5-2-re. De Gea - Smalling, Jones, Shaw - Rafael, Cleverly, Mata, Carrick, Rojo - Rooney, van Persie. Ugye az 5 KP-ból a válogatottnál is a szélen két védő játszott (Janmat és Blind személyében), amit itt Rafael és Rojo megoldhatna. De így meg di Maria helye kérdéses... Arról nem beszélve, hogy középen még mindig nem ötűsek, sőt... :roll:
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.26. 22:58:08

salas9 írta:
hank1ee írta:A MÚ 3-0-ra ég a ligakupában a Milton Keynes Dons ellen. A kérdés: Hál meddig húzza? :roll:
Van az már 4-0 is :D Noha "B" vagy "C" csapattal állt ki a MU, ha tényleg ennyit tud az utánpótlásuk (kiegészítve ma Chicharito, Welbeck, Evans, De Gea-val) akkor az úgy elég korrekt :mrgreen:
Rendben van, ez csak egy jelentéktelen ligakupa, de akkor is, ez már megint vereség, méghozzá ahogy elnézem, nem is kicsi. Mondjuk tavaly meg úgy indult nekik, hogy az elején jól ment, aztán egyre gyakrabban jöttek a gyenge eredmények. Van egy olyan érzésem, hogy amellett, hogy az utánpótlásból nem fog tudni meríteni van Gaal, a 3-5-2-es csodajátékrendszere sem fog beválni, mert a jelenlegi keretnek fogalma sincs, hogy kéne ezt játszani, ez nem Hollandia. Egy ütős 4-4-2, netán 4-3-3 jobban beválna nekik bomba szélsőkkel, Depayt meg jövőre meg kell venniük, és ha marad az öreg, meg is fogja, én már télen elhoznám Eindhovenből.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.26. 22:49:48

hank1ee írta:A MÚ 3-0-ra ég a ligakupában a Milton Keynes Dons ellen. A kérdés: Hál meddig húzza? :roll:
Van az már 4-0 is :D Noha "B" vagy "C" csapattal állt ki a MU, ha tényleg ennyit tud az utánpótlásuk (kiegészítve ma Chicharito, Welbeck, Evans, De Gea-val) akkor az úgy elég korrekt :mrgreen:
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.26. 22:37:42

A MÚ 3-0-ra ég a ligakupában a Milton Keynes Dons ellen. A kérdés: Hál meddig húzza? :roll:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.08.26. 21:35:57

roby122 írta:Egy vérbeli csatár elkéne már az Arsenalnak(főleg így) . Most ha Sanchezt fogják játszatni elöl , akkor most lőttek a bajnoki címnek , mert ez múltkor sem jött be.
Ezzel maximálisan egyet értek Sanchez nem lesz jó középcsatárnak !Azért szégyen hogy jelenleg 1 klasszis csatára nincs annak a csapatnak ahol nem is olyan rég még egy Henry-Bergkamp csatársor volt :evil:
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.26. 21:27:23

Egy vérbeli csatár elkéne már az Arsenalnak(főleg így) . Most ha Sanchezt fogják játszatni elöl , akkor most lőttek a bajnoki címnek , mert ez múltkor sem jött be.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.26. 21:02:02

Sorolom a sérülteket: Ospina, Koscielny, Gibbs, Arteta, Diaby, Gnabry, Walcott, Sanogo.

A legújabb pedig Giroud, elég valószínű, hogy 3 hónap out. Itt a sérülés:

Kép


Mostani pletykák: Luiz Gustavo, William Carvalho, Cerci, Remy, Bony, Welbeck, Cavani.

Arsene Wenger and Jose Mourinho turned into 50 Cent and Jay-Z in brilliant rap album mock-ups:
KATT
Ezen azért hangosan röhögtem :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.26. 17:25:30

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... es-2359443

:D

Hogy őszinte legyek, vártam már, hogy mikor állapítja meg valaki nyilvánosan, szegény Mourinho, csak ilyen öreg 40 éves csatárjai vannak, mint Eto'o és Costa. :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.08.26. 16:31:21

Nyilván ember függő, de én semmi pénzért nem cserélném le a City támadósorát a miénkre. Nekik van egy Aguerójuk, nekünk van egy MSN triónk 8) A City kereténél pedig főleg arra gondoltam, hogy sok köztük a harcos,küzdő játékos(mint nálunk pl.Rakitic) de nincs egy Reussuk,egy Ronaldójuk,egy Neymarjuk,egy Suáerzük pláne egy Messijük. Van egy Aguerójuk meg a kp-n, ha csak a támadásokat nézzük egy Silvájuk(meg van egy Touréjuk :) ). Egyébként én Silvát,Aguerót,Yayát,Zabaletát és talán még Kompanyt nézném meg a kezdőnkben egyszer, a többieket max kispadosnak.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.08.26. 16:14:14

salas9 írta: öreg copfos bácsi tavaly 27 meccset végignyomott a ligában. BL és kupákkal együtt pedig 35-öt. Az nem rossz :D De tény, ha beilleszkedik a francia egyértelmű, hogy Ő lesz Kompany párja :!:
Mondjuk azért azt is meg kell nézni, hogy kik voltak "mögötte" a padon: egy régóta gyenge formában lévő Lescott és egy nagyon tehetséges, de viszonylag tapasztalatlan Nasztatics. Azért ez idén bőven másképp lesz, és remélem hogy Pellegrini is csak egy megbízható tartalékként fog rá számítani, a tegnapi meccsen is volt egy-két hajmeresztő hibája az öregnek.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.26. 15:59:38

salas9 írta:Azért öreg copfos bácsi tavaly 27 meccset végignyomott a ligában. BL és kupákkal együtt pedig 35-öt. Az nem rossz :D De tény, ha beilleszkedik a francia egyértelmű, hogy Ő lesz Kompany párja :!:
Hála az "öreg copfos bácsinak" és a favorizálójának, sikerült is továbbjutnunk a City ellen. :lol:
Az hála a játékvezetőnek volt :twisted:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.26. 15:30:17

salas9 írta:Azért öreg copfos bácsi tavaly 27 meccset végignyomott a ligában. BL és kupákkal együtt pedig 35-öt. Az nem rossz :D De tény, ha beilleszkedik a francia egyértelmű, hogy Ő lesz Kompany párja :!:
Hála az "öreg copfos bácsinak" és a favorizálójának, sikerült is továbbjutnunk a City ellen. :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.26. 15:26:33

sjay írta:Mivel Henry után Micah Richards a kedvencem, ezért fáj kijelentenem, de szerintem Zabaleta az egyik legjobb jobbhátvéd a világon, mind hozzáállásában, mint játéktudásában. Egyébként érdekes megnézni, hogy kb. ugyanaz a játéktstílusa, mint Masch-nak, csak a szlen :D.
Hozzáállásával soha nem is volt gondom. De valamiért nekem nem tűnt egetverő játékosnak :D Noha lehet nem is gond... Most nálunk is ilyen Rakitic és Mathieu. Nem világklasszisok, de a hozzáállás és a munka 10/10 (eddig) :wink:
sjay írta:Hát, ő most kb. vészmegoldás, Mangala beilleszkedéséig. Amúgy meg egy egész jó közepes játékos, csak mostanra idős és lassú lett. Padra azért még elmegy. :D
Azért öreg copfos bácsi tavaly 27 meccset végignyomott a ligában. BL és kupákkal együtt pedig 35-öt. Az nem rossz :D De tény, ha beilleszkedik a francia egyértelmű, hogy Ő lesz Kompany párja :!:
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.08.26. 15:19:42

salas9 írta: Én azért a Jovetic, Dzeko, Zabaleta, Clichy négyest nem tartom világklasszisnak. De ez emberfüggő :D
Mivel Henry után Micah Richards a kedvencem, ezért fáj kijelentenem, de szerintem Zabaleta az egyik legjobb jobbhátvéd a világon, mind hozzáállásában, mint játéktudásában. Egyébként érdekes megnézni, hogy kb. ugyanaz a játéktstílusa, mint Masch-nak, csak a szlen :D.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.08.26. 15:16:10

Alcantara írta:Én viszont egyet tudok, aki sehová sem kellene: Demichelis! :lol:
Pellegrini szerelmes a játékába. :roll:
Csak a játékába? Az öltöző rejtelmei tudod :mrgreen:
sjay írta:Szerintem a konkrét kezdőből nincs az a játékos, akit az általad említett nagy hármas elzavarna. Pláne a támadó szekcióban.
Én azért a Jovetic, Dzeko, Zabaleta, Clichy négyest nem tartom világklasszisnak. De ez emberfüggő :D
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.08.26. 15:15:58

Alcantara írta:
Jogos.

Én viszont egyet tudok, aki sehová sem kellene: Demichelis! :lol:

Pellegrini szerelmes a játékába. :roll:
Hát, ő most kb. vészmegoldás, Mangala beilleszkedéséig. Amúgy meg egy egész jó közepes játékos, csak mostanra idős és lassú lett. Padra azért még elmegy. :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.26. 15:08:46

sjay írta:
P.G.D. írta: A city meg ugyan erős,de azért elgondolkodtam azon, hogy az egész keretből jó ha van 5 játékosuk aki beférne a Bayern,Barca,Real valamelyikébe....
Azért ennek kicsit jobban is utánanézhetnél. :) Szerintem a konkrét kezdőből nincs az a játékos, akit az általad említett nagy hármas elzavarna. Pláne a támadó szekcióban.
Jogos.

Én viszont egyet tudok, aki sehová sem kellene: Demichelis! :lol:

Pellegrini szerelmes a játékába. :roll:
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.08.26. 15:04:28

P.G.D. írta: A city meg ugyan erős,de azért elgondolkodtam azon, hogy az egész keretből jó ha van 5 játékosuk aki beférne a Bayern,Barca,Real valamelyikébe....
Azért ennek kicsit jobban is utánanézhetnél. :) Szerintem a konkrét kezdőből nincs az a játékos, akit az általad említett nagy hármas elzavarna. Pláne a támadó szekcióban.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.26. 12:48:15

PCsabi írta:Olasz sajtóértesülések szerint a Mario Balotelli utódját kereső Milan felvette a kapcsolatot a Chelsea-vel Fernando Torres kölcsönvételének ügyében.[/i]
:mrgreen:
Ebben én egészen biztos voltam, hogy bepróbálkoznak. :lol:
Ott a bibi, hogy Torres heti fizetése 150.000 Font. Nem fogja az igényeit lejjebb adni, inkább padozik, a Milan meg a közelébe se tud ígérni ennek az összegnek.
A Chelsea tulajdonosát meg nem ejtették a fejére, sosem fogja kölcsönadni egy piacképes játékosát.
Ez nálunk volt szokás, hogy kölcsönadjuk és a fizetését is mi álljuk.

A Milan a piac bezártáig szerintem "végigtarhálja" az összes peremen levő csatárt, hátha talál egy olyat, aki ingyen jöhetne. Nagyjából ez jellemző rájuk.
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.08.26. 10:11:20

Nézzük tegnap faterral a City-Liverpool meccset, erre megszólal apám, hogy nézd csak ott van a Répási. -Ki? -Hát az a kopasz.-Zabaleta?-Jól van, nem mindegy, hogy zab vagy répa, annyit tudtam, hogy valami takarmánynövény :D
Komolyra fordítva a szót, még a végén kiderül, hogy ez a Pellegrini jó taktikus. Elég jól megoldotta a Vörösök megfogását. Félek egyébként, hogy a Liverpool egy tavalyi Unitedes szezont fog hozni,tele vannak középszerű játékosokkal,(Rodgers nincs könnyű helyzetben) aztán ne legyen igazam. A city meg ugyan erős,de azért elgondolkodtam azon, hogy az egész keretből jó ha van 5 játékosuk aki beférne a Bayern,Barca,Real valamelyikébe. A többi meg egy Clichy,Dzeko,Kolarov,Fernando meg ilyen szintű játékosok, meglepődnék ha a 4ig eljutnának a Blben(max ha Simeone lenne az edzőjük :wink: ). Egyébként nem tudom mit gondoltok róla, de ez a Sterling kumma jó, az angol csapatból is kilógott felfelé a vbn, pedig nincs 20 éves :shock: . Esküszöm 1-2 év múlva megnézném nálunk.
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.08.25. 22:03:54

Moreno elfelejtette, hogy a PL-ben van.
Alcantara írta:Elképzelem a Milan vezetőségét, mekkora örömtáncot jártak, hogy megszabadultak tőle. Gondolom gyorsan "vesznek" is egy ingyen csatárt az árából vagy kölcsönöznek.
Olasz sajtóértesülések szerint a Mario Balotelli utódját kereső Milan felvette a kapcsolatot a Chelsea-vel Fernando Torres kölcsönvételének ügyében.
:mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése