Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.07. 16:52:30

2-2
Mekkora gólt volt ez. :shock:

Szerencsétlen City az első bekapott gól után eléggé megzavarodott...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.07. 16:52:15

Első félidő nagy részében is lefociztuk a Cityt, 2.félidőben is egyértelműen,csak a helyzeteket már be is rúgjuk.

2-2! Elég szép focit nyomatunk.

Bob, neked meg respekt,h ilyen hígfos, fogjuk rá a szervezettségre címen """"focit"""" bemutató csapatok játékát is tudod élvezni, mint ma a Cityét.... bár nem meglepő,hiszen már írtad régebben is,h szereted a védekezős cuccokat is.

GO M.U.!!!

hehe,Balotelli :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2011.08.07. 16:52:38-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 16:45:25

Game90 írta:Szörnyű, hogy ez a ManCity milyen színtelen-szagtalan focit játszik, aztán így is vezetnek 2-0-ra. A tavalyi ManUnited-hez tudnám őket hasonlítani.

De Gea eddig nagy fogásnak tűnik.

2. félidőben azért megnéznék egy Balotelli - Agüero - Silva hármast.

Ebből a City-ből már csak Nasri/Sneijder hiányzik és kész is van a csapatuk.

Hiába a PL a kedvenc bajnokságom, ezektől a becsúszásoktól hányok. És nem csak a kiscsapatokban vannak hatalmas parasztok, hanem a nagyokban is, pl. a City-ben Richards, Lescott, de Jong, Balotelli. Richards becsúszásánál Young-nak hatalmas szerencséje volt, hogy fel tudta húzni a lábait, mert ha nem, akkor szerintem ebben a szezonban már nem láttuk volna United mezben.
Így van, asszem hasonlóan járt volna, mint Eduardo...és a ilyen barmok simán játszanak tovább egy sárgával. Elhozzák Nasrit, és egész jó lesz a csapat, onnantól nagy kérdés, hogy tudnak-e menni a Mu-Chelsea kettőssel. Egyelőre kevesek lesznek szerintem így, mert lehet most nyernek, de játékuk nincs...

2-1, Smalling. A semmiből lett mind3 gól...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.07. 16:41:28

Szörnyű, hogy ez a ManCity milyen színtelen-szagtalan focit játszik, aztán így is vezetnek 2-0-ra. A tavalyi ManUnited-hez tudnám őket hasonlítani.

De Gea eddig nagy fogásnak tűnik.

2. félidőben azért megnéznék egy Balotelli - Agüero - Silva hármast.

Ebből a City-ből már csak Nasri/Sneijder hiányzik és kész is van a csapatuk.

Hiába a PL a kedvenc bajnokságom, ezektől a becsúszásoktól hányok. És nem csak a kiscsapatokban vannak hatalmas parasztok, hanem a nagyokban is, pl. a City-ben Richards, Lescott, de Jong, Balotelli. Richards becsúszásánál Young-nak hatalmas szerencséje volt, hogy fel tudta húzni a lábait, mert ha nem, akkor szerintem ebben a szezonban már nem láttuk volna United mezben.

Na, 2-1, Smalling. Jó meccs lesz ez még...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.08.07. 16:45:38-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 16:26:07

Nem épp örvendetes De Gea bemutatkozása, de ne feledjük, hogy Van der Sar se épp sarokba rakott gólt kapott Messitől...különben pörgős meccs, de félelmetes, hogy ilyen agyatlan tuskók egy ilyen meccsen játszhatnak. Lescott, Richards, Balotelli...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.07. 16:21:05

Jó kis meccs!
A city-t láttam már az Inter ellen, ott is pörögtek, most meg ahogy kell, okos területszűkítés, labdaszerzés, megindulás!
Nem mondom, hogy eldőlt, de azért a 2:0 már tekintélyes :lol:

szerk: Aguerp nem hiszem, hogy egyhamar beáll, abszolút nincs rá szükség, mindkét csatár jól mozog!Esetleg egy középpályás jöhetne, és okosan lecsorgatják a meccset 2:0al!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.07. 16:20:58

City-United 2-0 :shock:

De Gea eddig nagyon gyenge...
A meccs viszont tetszik, hajtanak a csapatok.Remélem Agüero is beáll a második félidőben.
Kép
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2011.08.07. 15:41:49

Elkezdtem nézni a Manchesteri derbit.
Eddig egy elég jó,hajtós meccs.
Remélem behúzzák Manciniék :twisted:

szerk:Lescott fejes;)
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.07. 15:38:32

Barcaman1993 írta: Ez a hivatalos kezdő11-ek? Mindkét csapatot össze lehetne erősebbre rakni.
Igen, hivatalos. Szerintem rendben vannak a kezdők, valami ilyesmire számítottam mindkét csapattól, abban biztos voltam, hogy Clichy és Agüero csak csere lesz.
shutterisland írta: vagyis valahogy így..jó meccs lesz, remélem jó tüzes is egyben :twisted:
City-nél szerintem 4-3-3 vagy 4-2-3-1 lesz.
Tocy írta:Wengerrel együtt rúgnám ki az orvosi stábot, ez egész egyszerűen hihetetlen...még el se kezdődött a szezon de RvP megint sérült, Cesc megint sérült...nem is értem...
Most néztem utána, Wenger nyilatkozott a sérültekről:
Walcott már edz, de még nem áll készen. Wilsherenek a bokájával vannak gondok, és jelenleg nagyon nehéz meghatározni, hogy mikor térhet vissza. Walcottnak és Wilsherenek van esélye a szezon kezdetéig felépülni, ugyanakkor ezt jelen pillanatban nagyon nehéz megmondani, hogy valóban így is lesz-e. Nasrinak izomproblémája van. Cesc még csak most tért vissza sérüléséből, így ő még nem elég fitt ahhoz, hogy játsszon. Diaby sérült, valamint Koscielnynek is van egy kisebb izom sérülése. Koscielny és Nasri lehet, hogy visszatérnek a szezon kezdetére. Cesc több mint valószínű, hogy nem, mivel még csak most tért vissza, és már régóta nem játszott. Van Persie-nek bokasérülése van, de nem tudjuk, mennyire súlyos. Gibbsnek combizom-, míg Vermaelennek egy apró hátsérülése van. Azt egyelőre nem tudjuk, hogy felépülnek-e mindannyian a bajnoki rajtig.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 15:25:45

bence-barca írta:
Tocy írta:Wengerrel együtt rúgnám ki az orvosi stábot, ez egész egyszerűen hihetetlen...még el se kezdődött a szezon de RvP megint sérült, Cesc megint sérült...nem is értem...
Cesc nyilván azért "sérült", mert kétséges a jövője a csapatnál. Nem hinném, h valóban nagy baja van.
Persze, de akkor is hihetetlen, hogy a nyár közepén a fél csapat meg van halva.

Chelseanél meg sok a csatár, de nincs egy normális irányító se. Meg hát Essien folyamatos sérülései...

Manchester-Manchester meccsen sima United-győzelmet várok, erre a Welbeck gyerekre meg kíváncsi leszek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.07. 15:25:08

Game90 írta:United: De Gea - Smalling, Vidics, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Anderson, Young - Rooney, Welbeck.
City: Hart - Richards, Kompany, Lescott, Kolarov - de Jong, Yaya, Milner - Silva, Balotelli, Džeko.
Ez a hivatalos kezdő11-ek? Mindkét csapatot össze lehetne erősebbre rakni. A MU jobboldali védelme sztem nem olyan acélos, de erre a meccsre megfelel. Viszont én Nanit beraktam volna középre Carrick helyett és Valenciát kitettem volna szélre. Elől ugye Borsócska sérült, Berbatovval mi van? Welbeck ügyesen tolta ellenünk, de én vészmegoldásnak inkább Owent tenném be. A City meg úgy katasztrófa ahogy. A védelem kőkemény, de olyan ostoba mind, hogy az vmi elképesztő. Az erő megvan, de a technikai képzettség nem igazán... A kp még viccesebb. Nem értem ebben a Milner gyerekben mit lát annyira Mancini. Akkor inkább Adam Johnson. De Jong még elmegy, Silva Touré 2-ős az jó, de ez a Balotelli Dzeko 2-ős megint nem egy nagy eresztés sztem. Balotelli amilyen jó volt és jól játszott az Interben, itt a Cityben pedig kicsit megállt a fejlődésben. Dzeko sztem meg messze nem teljesít úgy, amiért vették. Ide Kunt simán betenném, mégha új ember, Tévezzel meg mi van? Ő is mindenképp elférne oda.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.08.07. 15:26:10-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.07. 15:16:53

Tocy írta:Wengerrel együtt rúgnám ki az orvosi stábot, ez egész egyszerűen hihetetlen...még el se kezdődött a szezon de RvP megint sérült, Cesc megint sérült...nem is értem...
Cesc nyilván azért "sérült", mert kétséges a jövője a csapatnál. Nem hinném, h valóban nagy baja van.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.07. 15:16:15

Game90 írta: United: De Gea - Smalling, Vidics, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Anderson, Young - Rooney, Welbeck.
City: Hart - Richards, Kompany, Lescott, Kolarov - de Jong, Yaya, Milner - Silva, Balotelli, Džeko.
-------------de gea---------------
smalling--vidic--ferdinand--evra
----------carrick--anderson------
nani-------------------------young
-------rooney--welbeck----------

----------dzeko---balotelli--------
silva---------------------------milner
---------de jong--yaya-------------
kolarov--lescott--kompany-richards
----------------hart-------------------

vagyis valahogy így..jó meccs lesz, remélem jó tüzes is egyben :twisted:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.07. 15:14:48

Wengerrel együtt rúgnám ki az orvosi stábot, ez egész egyszerűen hihetetlen...még el se kezdődött a szezon de RvP megint sérült, Cesc megint sérült...nem is értem...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.07. 15:07:54

ab1daL írta:Chelsea és az Anderlecht megegyezett Lukaku áráról, az Anderlecht honlapja számol be a hírről. Kíváncsi vagyok mire lesz képes Lukaku.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ol-2089500
Jó igazolás...

...lenne, ha nem vették volna meg télen Torrest. Így egy kicsit sokan vannak elől: Torres, Drogba, Lukaku (főleg, hogy mindhárman hasonló stílusú játékosok), Anelka, Sturridge, Kalou, Malouda.

Lukaku kicsit elérzékenyült, amikor először a Stamford Bridge-en járt:
http://www.youtube.com/watch?v=vddj0b5bsz4
Én bírom a srácot, szerintem be is fog válni, kár, hogy nem az Arsenalba jött, de ahogy a videóból is kiderült, Lukaku Chelsea-fan.
shutterisland írta:egy óra múlva manchesteri derby a CS-ért... :)
United: De Gea - Smalling, Vidics, Ferdinand, Evra - Nani, Carrick, Anderson, Young - Rooney, Welbeck.
City: Hart - Richards, Kompany, Lescott, Kolarov - de Jong, Yaya, Milner - Silva, Balotelli, Džeko.

ManUnited kezdőjében 6 angol van, ManCity-nél Clichy és Agüero a padon. Tippem: 0-1.

Arsenal News: RvP, Vermaelen és Gibbs is megsérült, azt még nem tudni, hogy mennyi időre. Még el sem kezdődött a szezon, de a sérültlista így fest: Vermaelen, Gibbs, Wilshere, Diaby, Fabregas, Walcott, RvP, szóval majdnem egy kezdőcsapat...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.07. 14:26:05

egy óra múlva manchesteri derby a CS-ért... :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.06. 21:03:01

Chelsea és az Anderlecht megegyezett Lukaku áráról, az Anderlecht honlapja számol be a hírről. Kíváncsi vagyok mire lesz képes Lukaku.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... ol-2089500
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.06. 20:45:18

Most kezdődik sport 2-n az Eusébio kupa, azaz Benfica - Arsenal, Cesc nélkül.
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.08.06. 18:30:25

Barcaman14 írta:Paul Scholes búcsúmeccse:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... al-2089407
Hát igen... hiányozni fog.

Sajnos sokakban csak a kemény, elkésett becsúszások maradnak meg róla, pedig aki többször látta, az tudja, hogy egészen kivételes irányító volt. Talán Xavi mellett az utolsó igazi, klasszikus irányító volt a legmagasabb szinten.

Nem véletlen, hogy Henry-tól kezdve Zidane-on át rengetegen őt tartották a legjobb ellenfelüknek, hogy a BL-döntőben ugye 5-en mentek volna hozzá mezt cserélni.

Lehet szeretni, lehet utálni, de az biztos, hogy hatalmas hatással volt a mai Premier League-re.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.06. 14:15:43

Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.06. 10:36:36

Sehol se írtam h az Udine lenne az esélyes. Azt írtam h egyáltalán nem lefutott a meccs. Az Udine egy támadócsapat ambiciózus játékosokkal, jó morállal. Az Arsenal mentálisan kb az FC Kukutyinfalvával van egy szintyen, hajlamosak arra h szétesnek, ha akár egy rövidzárlat is becsúszik. Emiatt gondolom h nem lefutott a meccs. Ha az Udinéből villant egyet Di Natale, könnyen lehet h szokás szerint bepánikol az Arsenal. Lehet keresnivalója az Udinének. Ha nem adják el Sanchezt,Inlert és Zapatát, akkor végképp érdekes meccs lenne, hiszen ezek a játékosok képesek előidézni rövidzárlatokat. :wink:
Az Arsenal az esélyes, de amilyen pocsék lehet a csapatmorál(évek óta semmi kupa, fontos meccseken rémes teljesítmény, a 2 legjobb játékos elvágyódása...), könnyen jöhet a baj.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.05. 21:46:34

noname írta:Nem fogok ki könnyű ellenfelet az Arsenal. Az Udine jó csapat, a morál fantasztikus és elvesztették ugyan a legkiszámíthatatlanabb játékosukat, de alighanem vesznek még a helyére embert, továbbá nagyon összeszokott csapat. Amilyen pocsék lehet az ARsenalnál a csapatmorál, könnyen meglephetik őket. A szezonvégi Arsenalt elverte volna véleményem szerint az Udine. Azóta változtak a dolgok, de ez nem lefutott meccs. Ha jön a zárlat az Arsenalnál akár egyszer is, annak párja is lesz szokás szerint.
Mibe fogadunk, h föltörlik az olaszokkal a padlót? Vhogy az Arsenal erejét nem jól lövöd be, múltkor a Valencia, most meg ez. Még a szezonvégi Arsenal is pl. megtudta verni a MU-t. Szóval azért annyira gyengék nem lehettek. Az olasz csapatokat meg csak tessék a helyükön kezelni. Nézzük meg mit alkottak tavaly BL-ben. Egy kalap fos mind. A spanyolokra ugyanez igaz a 2. helytől lefelé(Schalke-Valencia, Villarreal-Porto.

Lehet, h majd gyengül az Arsenal, én ebben sem vagyok annyira biztos egyébként, de hogy ilyen bohóccsapatok nem mostanában fogják megverni, abban egészen biztos vagyok.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.05. 20:50:12

Nem fogok ki könnyű ellenfelet az Arsenal. Az Udine jó csapat, a morál fantasztikus és elvesztették ugyan a legkiszámíthatatlanabb játékosukat, de alighanem vesznek még a helyére embert, továbbá nagyon összeszokott csapat. Amilyen pocsék lehet az ARsenalnál a csapatmorál, könnyen meglephetik őket. A szezonvégi Arsenalt elverte volna véleményem szerint az Udine. Azóta változtak a dolgok, de ez nem lefutott meccs. Ha jön a zárlat az Arsenalnál akár egyszer is, annak párja is lesz szokás szerint.
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.05. 20:48:26

csabooo írta:Game !

nem írnál egy pár sort a játékmenetről ? mert ha ez ilyen lassú lesz, mint a PL-ben akkor meg fogom unni, pedig tetszik.Nem lehet bari meccseket játszani vagy valami ilyesmi ? :roll:
Ez nem a Fifa11, hogy barátságos meccseket lehessen játszani :) A játékosaid majd a VALÓDI teljesítményük alapján lesznek pontozva, szóval addig fog tartani a játék, ameddig a PL. Szerintem nem lesz lassú meg unalmas, ha követed a bajnokságot.

Hatalmas forma ez a Balotelli :D :
http://rszg.blog.nepsport.hu/archives/2 ... dat_Mario/

Arsenal News:
1. Nasriért 22 milliót adna a ManCity. Sajnálnám, ha elmenne Nasri, mert az egyik kedvenc Arsenalos játékosommá vált, de ha nem akar hosszabbítani, akkor mennie kell. Ebből a pénzből meg azonnal el kéne hozni Matát.
2. A csapatfotózás elmaradt, de állítólag két változatot akarnak csinálni: egyet Fabregas-szal, egyet pedig nélküle. Ennyi erővel több változatot is lehetne készíteni, egyet Nasrival, egyet Nasri nélkül, egyet Bendtner-rel, egyet Bendtner nélkül stb...
3. BL-ben az Udinese lesz az ellenfél, a Rubin Kazany mellett őket akartam elkerülni, de azért jobbak vagyunk, ütni kell őket. De az első meccsen nem lesz van Persie és Nasri sem, eltiltás miatt. Meg lehet, hogy Fabregas sem, nem hiszem, hogy megvennénk akkor is, ha már játszott a BL-ben...
MessiFan a Barca Igazolások topikban írta:Ha már a válogatottba is inkább Thiagot hívják, mint Fabregast
Cesc sérült.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.08.05. 12:54:26

Game !

nem írnál egy pár sort a játékmenetről ? mert ha ez ilyen lassú lesz, mint a PL-ben akkor meg fogom unni, pedig tetszik.Nem lehet bari meccseket játszani vagy valami ilyesmi ? :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Válasz küldése