Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.04. 10:55:38

Ez a Real semmivel se jobb csapat, mint bármelyik másik, csak éppen Ronaldo nagyon összekapta magát, mindkét gólja klasszis volt, nem hozzá ment a labda, hanem ő kereste azokat. Míg Benzema állva várta, ő támadta.

Innen akár, már nagyon sima lehet nekik a BL, azért még lesz három kemény mérkőzés.

Juventusnak meg kár volt továbbjutni, mert ezt a teljesítményt a Tottenham is lehozta volna.

Buta Juventus inkább kaptak volna ki egy nullra és lett volna esély, de szétestek és a Madrid kihasználta ezt. Ez szinte eldőlt. De hát bízunk a csodában!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.04. 09:19:21

döntőt én sem akarnék ellenük, elődöntőt annál inkább (már ha továbbjutunk) mert sztem 2 meccsen üthetőek és jóval gyengébbek mint a bayern vagy a city.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 09:10:14

hajnesz írta:Egy Classico BL döntő hatalmas futballesemény lenne, utóbbi évek legnagyobbika.
S kb befogná valamelyik szurkolói csoport száját egy jó darabig :D
Viszont tény, hogy a gyengébb idegrendszerü szurkolótársak nem biztos, hogy megérnék a holnapot egy ilyen döntőnél :D :D
Az fix hogy már az eredményt sem tudnám meg, szerintem egyszerre haláloznék el szívrohamban és agyvérzésben is :lol:


Amúgy egy Clasico BL döntőt megnéznék később, de csak akkor amikor egyik csapatnak sem a címvédésért megy a BL. Szerintem a jegyek úgy 5000 euróról indulnának a nem hivatalos jegyportálokon :lol:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.04. 08:54:55

Egy Classico BL döntő hatalmas futballesemény lenne, utóbbi évek legnagyobbika.
S kb befogná valamelyik szurkolói csoport száját egy jó darabig :D
Viszont tény, hogy a gyengébb idegrendszerü szurkolótársak nem biztos, hogy megérnék a holnapot egy ilyen döntőnél :D :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.04. 08:42:20

Varatrix írta:Le a kalappal a Madrid előtt, ezt már tegnap is írtam, de aludva rá egyet is komolyan gondolom. Érzésem szerint ők lettek az abszolút favoritok, ugyanakkor úgy gondolom hogy, a legtöbb esélyünk nekünk lehet megfogni. Szóval remélem még az elődöntőben összesorsolnak minket, a Real ellen döntőt játszani roppant nehéz. Ők a 98. percben is koncentráltak és gólveszélyesek (de csak a BL-ben valamiért... ez a rész érthetetlen számomra, ez nem forma időzítés kérdése) Ha pedig meglesz zsinórban a három BL, elfogynak az érveink miért is nem korszakos csapat ez a Madrid... :roll:

Csak én rettegek egy BL döntő klasszikustól?
Nem csak te vagy így vele, én is írtam tegnap hogy ha választhatnék akkor sokkal inkább az elődöntőben játsszunk velük, mert 2 meccs alatt jobban kijöhet Messi zsenialitása, és kevésbé játszhatna szerepet a Ramos faktor.

Plusz mi vagyunk az egyedüli csapat akiktől azért joggal becsokizhatnak ők is, 2011 miatt és úgy az elmúlt jópár klasszikus miatt, talán ellenünk lehet nekik a legjobban a fejekben az hogy" hú bakker lehet hogy ellenük kiszívunk".

Nincs más lehetőségünk, csak az hogy tovább megyünk, pihentetjük Messiéket és a lehető legjobban összekapják őket arra a 2 vagy 3 sorsdöntő meccsre.
De még itt van a negyeddöntő, ezen kell tovább menni először.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.04.04. 08:36:18

mindkét meccs papírforma eredményt hozott...sajnos még CR. parádéját sem úszhattam meg pedig ezért imádkoztam :) mintha be lenne drogozva ez a pojáca egy ideje. osztom azt is, hogy Messinek is ideje lenne felpörögni mert még a ligában is le fogja körözni ! az európai porondon már így is vesztésre áll... nem tudom tényleg sérült e? de ez a tempó (vagy takarékoskodás a VB.re?) karcsúnak tűnik.
ma akár ki is derülhet, hogy mi a helyzet...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.04.04. 08:30:56

Le a kalappal a Madrid előtt, ezt már tegnap is írtam, de aludva rá egyet is komolyan gondolom. Érzésem szerint ők lettek az abszolút favoritok, ugyanakkor úgy gondolom hogy, a legtöbb esélyünk nekünk lehet megfogni. Szóval remélem még az elődöntőben összesorsolnak minket, a Real ellen döntőt játszani roppant nehéz. Ők a 98. percben is koncentráltak és gólveszélyesek (de csak a BL-ben valamiért... ez a rész érthetetlen számomra, ez nem forma időzítés kérdése) Ha pedig meglesz zsinórban a három BL, elfogynak az érveink miért is nem korszakos csapat ez a Madrid... :roll:

Csak én rettegek egy BL döntő klasszikustól?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1075
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.03. 23:59:37

Számomra a mai két meccs egyetlen pozitívuma, hogy Thiago gólt fejelt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.03. 23:23:41

Hát nem gyenge gólokat lőtt a Real, és a focit is ők játszották. A Juve meg szerintem megtette, amit tudott. Az öreges altatós focin kívül nem sok más választásuk volt, de leginkább ők aludtak be csak még jobban.

Hogy ez ránk nézve mit jelent, LG írta le jól. Ha akarunk valamit a BL-ben, le kell győznünk a Realt és közben nem kihullani a többi csapat ellen, akiket a Real meg ütne. Ha ezek nem sikerülnek, nincs miről beszélni és nem érdemeljük meg a nagyfülűt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.04.03. 23:06:15

Messinek fiatalabb korában róttak fel Xavit és Iniestat,nélkülük nem tud teljesíteni. Nem hallom/latom sehol, hogy Ronaldonak felrojjak Modricot és Kroost. A különbség hogy Ronaldonak “csak” gólokat kell lőni, Messi pedig szervez is mert Iniestan kivul más alkalmatlan ra. Amennyire mi fuggunk Messitol ok ugyanannyira Ronaldotol, lesz ott is baj miután visszavonult mehet oda Neymar vagy Mbappe, ezt a mentalitást legalább annyira nehez lesz pótolni mint nálunk Messit.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.04.03. 22:47:27

Elég sokan leírják a Bayern-t meg a City-t, pedig olyan játékra mint amit a Barcelona mostanában letesz arra simán képesek ők is, sokan már most előre odaadnák előre a BL serleget a Real-nak...
Ez az aranylabda meg már nevetséges, minden Ronaldo gól után...fel kell mutatni valamit a BL-ben a Barca-nak is és akkor nem Ronaldo fogja kapni, hanem Messi, ennyi.
Amúgy meg aki szerint Messi a jobb játékos, az akkor is ezt fogja mondani, ha Ronaldo-nak lesz több lasztija és ez fordítva is igaz, szerintem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 22:46:48

Stalkyard írta:
Tivadar6 írta: Dybala pedig tovàbbra is wtf kategòria, legalàbb az emberhátrànyt elèrte, ha màr màst nem....
Mondjuk minket szépen kiejtett tavaly. :D :D
Azóta sem villogott. Tavaly pont ilyenek voltunk mi is, egyik meccsen gála, másik meccsen WTF és kiszívunk bárkitől.

Egyedül nekünk van esélyünk ellenük, a Real már olyan mentális fölényt kialakított, olyan érinthetetlen aurát hogy az ellenfelek már a sorsolásnál leblokkolnak, emellett hatalmas teljesítményt is letesznek az asztalra.
Míg talán mi lennénk az egyetlen ellenfél, akik ellen azért nekik is csokis lenne a gatya, 2011 miatt is, és az elmúlt Clasico miatt is, nem garantált hogy tovább megyünk, de ha minket legyőzve nyernek BL-t akkor legalább nyugodtan lehet mondani hogy tényleg ők voltak a legjobbak, és nincs benne az hogy" ha velünk összefutottak volna"

De azért ehhez szerencsére nekünk is lesz 1-2 szavunk, nagy meccsek lesznek még az biztos.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.03. 22:39:37

Tivadar6 írta: Dybala pedig tovàbbra is wtf kategòria, legalàbb az emberhátrànyt elèrte, ha màr màst nem....
Mondjuk minket szépen kiejtett tavaly. :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21170
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.04.03. 22:32:10

MatsMessi írta:
PCsabi írta:A
R
A
N
Y
L
A
B
D
A
Sajnos egyebkent kezd realis lenni. Lovi itt a BL-ben sorra a golokat, kozben meg a bajnoksagban is azert ott van mar Messi mogott. Egy esetleges BL cimnel 100 szazalek, hogy megkapja. Es mar az sincs messze nekik, mert ez mar elodonto.
Igen, egy újabb BL győzelemmel szinte garantáltan behúzza az Aranylabdát is, esetleg, ha Messi vmi elképesztő teljesítménnyel VB győzelemre vezeti Argentínát, akkor lehet esélye.

Egyébként nem szeretném, ha Real triplázna, de az idei BL menetelésükbe eddig nem nagyon lehet belekötni, már a tavalyiba sem lehetett, a 16-os győzelmük volt frusztráló számomra, de a tavalyi és eddig az idei teljesítményük előtt kalapot kell emelnem!

Nekünk a recept egyszerű: a Real nagyon jó, nekünk még jobbnak kell lenni, ha be akarjuk húzni a BL-t. Nem könnyű, de képesek lehetünk rá. Más csapatban én sem nagyon hiszek, nem írnám le sem a Bayernt, sem a Cityt ellenük, de mindkét esetben a Realt tartanám favoritnak.

A Sevilla meg bosszús lehet... ma is milyen gólokat kaptak. Egy kis szerencsével az x simán meglehetett volna nekik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 22:31:20

Várható volt, nem véletlen nem adtam előre kb esélyt sem nekik.

Pjanic nélkülözés nekik legalább akkora érvágás mint nekünk Ini/Busi/Rakitic kidőlése.

A 2015 és 2016-os Juventus nagyon jó volt, de elment Pirlo, Pogba, Bonucci, Tevez és társai akik meghatározóak voltak, az utódaik pedig messze nem az elvárt szinten teljesítenek, plusz Allegrinek sem úgy megy a csapat egyben tartása mint az első években.
Nagyon kétoldalú lett a csapat, az mindent elmond hogy Tottenham ellen 2-0-ról kiengedték a meccset.


Ez a Juventus szégyene is, de minimum a RM érdeme is. Én inkább adnám nekik a Bayernt, a City védelme talán rendezetlenebb és Pepéknek nem megy a kontrák ellen.

Viszont ha dönteni lehetne hogy a döntőben vagy az elődöntőben mérkőzzünk meg velük akkor sokkal inkább az elődöntőt mondanám, talán jobban kijönne Messiék zsenialitása, és kevésbé jönne ki a Ramos-faktor.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2018.04.03. 22:34:39-kor.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.04.03. 22:29:15

Megèrdemeltèk, ez ennyi.
Sokkal jobbak, mint a juve.
Dybala pedig tovàbbra is wtf kategòria, legalàbb az emberhátrànyt elèrte, ha màr màst nem....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 22:22:48

Hát ja. Buffon meg Chiellini istenkirályok VOLTAK 2-3 éve. Persze akkor volt még ott egy Bonucci is azért...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.03. 22:19:26

Erre mindenki számitott, de azért ezt elég fájó látni, hogy ennyire szellős ez a Juventus védelem.
Eljött tipikusan az az idő, mikor az öregeknek meg kell köszönni az eddigi sikereket, szobrot kell nekik emelni, és elküldeni mind amerikába bohóckodni. Sajnos nem sajnos, a Juve védelme felett eljárt az idő,akármennyire is jól tartották magukat eddig.
2. gól gyönyörü volt, de azt a 2 öreg hozta össze.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 22:18:41

Nagyon örülnék egy City-Realnak és egy Barca-Bayernnek. Elnézve a hétvégi produkciónkat, kb ugyanez lenne az eredmény sajnos.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.03. 22:17:44

ktm írta:Vajon a Puskas dijat merik masnak adni majd?:)
Az Mandzukicé
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.04.03. 22:16:51

Le a kalappal a Real előtt, ez a BL az ő sorozatuk. =D> :oops:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.04.03. 22:16:14

Sinya22 írta:Ebben a körben is szerettem volna már klasszikust,a következőben meg még inkább. Legutóbbi 3 bajnokit lehoztuk a Bernabeuban,EV-vel a padon szerintem megfognánk őket 2 meccsen,más tényleg nem fogja megállítani,játszottak már minden naggyal(Bayern,Juve,Tico,PSG) többször is,mindig bedarálják az ellent valahogy.A Bl-ben tényleg nagyon pörögnek,és ott a szerencse is Ronaldo mellé áll. Remélem nem az lesz hogy ők megkapják a Bayernt mi meg a City-t aztán kiesünk mielőtt összetalálkoznánk :D
Szerintem a city megtudná fogni őket ,a védelmük egy nagy átjáróház eléggé feküdne a stílusuknak.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.03. 22:12:58

Az őszi borzasztó forma után tavaszra megint topon a Real és persze Ronaldo. Mi meg a szenzációs ősz után... Abban biztosak lehetünk, hogy a Classico nem lesz megint 3-0 nekünk. Valahogy a formaidőzitése mindig jó a Realnak, mi meg tavaszra fogyunk el.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.03. 22:12:42

PCsabi írta:A
R
A
N
Y
L
A
B
D
A
Sajnos egyebkent kezd realis lenni. Lovi itt a BL-ben sorra a golokat, kozben meg a bajnoksagban is azert ott van mar Messi mogott. Egy esetleges BL cimnel 100 szazalek, hogy megkapja. Es mar az sincs messze nekik, mert ez mar elodonto.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3316
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.03. 22:12:13

Ebben a körben is szerettem volna már klasszikust,a következőben meg még inkább. Legutóbbi 3 bajnokit lehoztuk a Bernabeuban,EV-vel a padon szerintem megfognánk őket 2 meccsen,más tényleg nem fogja megállítani,játszottak már minden naggyal(Bayern,Juve,Tico,PSG) többször is,mindig bedarálják az ellent valahogy.A Bl-ben tényleg nagyon pörögnek,és ott a szerencse is Ronaldo mellé áll. Remélem nem az lesz hogy ők megkapják a Bayernt mi meg a City-t aztán kiesünk mielőtt összetalálkoznánk :D
Válasz küldése