Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.25. 23:41:01

Dehát nem tudjátok? Idén csak azért nyerünk bajnokságot, mert ők odaajándékozták nekünk. Véletlenül sem azért, mert április végén még veretlenek vagyunk.

Ha az adott évben a reál nem nyer meg valamit, akkor az azért van, mert nem akarták, nem arra koncentráltak, és különben is, nem is a győztes nyeri meg, az adott kupát, hanem ők veszítik el. Ezt már igazán megtanulhattátok volna.

És még idejössz alvaro osztani a hülyeségedet. Én békés ember vagyok, úgy hiszem azért nagyrészt objektíven tudom látni a dolgokat, de te és a hozzád hasonlók nagyon ki tudnak hozni a sodromból.
Meg a rejtett odaszúrások, mikor az egyetlen dolog amit az elmúlt 10 év hazai szereplésetek után tehetnél az az, hogy befogod a p.fádat, ha ez a téma kerül szóba. De igen, ígérem azért igyekszünk kiélvezni a pillanatokat, amíg még legalább itt sikereket érhetünk el, mert hamarosan úgyis úgy fogtok dönteni, hogy otthon is nyertek már valamit, és akkor sajnos nekünk vége. [-o< Van bőr a képeden azért. :D Majd ha valaha egy triplázás is összejön, és nem csak egy sorozat 4-5 meccsén jön ki a lépés/van ordító mákotok/segít be a bíró olykor-olykor, majd szólj légyszíves. Akkor talán lehettek majd korszakos csapat, és esetleg egy lapon említve a Pep-teammel, bár ahhoz azért még gyúrni kéne kicsit játékban is.

Mindezek mellett, teljességgel megérdemelten fogjátok zsinórban harmadszor is megnyerni, csak légyszíves húzzál innen, és máshol provokálj, és szerezz egy életet, nem utolsó sorban. Az meg ne árnyékolja be számodra a sikereiteket, hogy 3 éve tartó mák-csalás sorozatotok (ami hangsúlyozom, NEM az egyedüli oka a sikereiteknek) miatt a 2008-2015 közötti Barcát a világ végezetéig pocskondiáznák és köpködnék, mert engem se érdekelne fordított esetben (és ez nem irónia).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2018.04.25. 23:42:54-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.25. 23:34:17

számomra ez a stabilitás, tapasztalat és nyugodtság a kulcs a triplázáshoz.
Mondjuk ma nem a stabilitásotokon múlt, hogy a tíz helyzetből egyet lőtt be a Bayern, ti meg háromból kettőt. :D
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.04.25. 23:27:39

Bl nagyobb katarzis, jobban rá lehet pörögni, nagyobb show. Én pl 2000 óta minden BL döntőre, nyertesre emlékszem, arra viszont kajak nem, hogy 2005 és 10 mikor nyertünk bajnokságot (pedig nem volt sok) :D ...

Én ezzel a felállással elégedett vagyok, de remélem normális igazolássokkal és taktikával jövőre végig szántjuk a bajnokságot és végéig versenyben leszünk veletek.

Számomra a meccs pozitívum volt, mert a szezon egyik leggyengébb teljesítményével vertük az jól játszó Bayernt, számomra ez a stabilitás, tapasztalat és nyugodtság a kulcs a triplázáshoz.

Nem akarom offolni a topicot, de Klasszikust azért így tét nélkül is nagyon várom és remélem elvesszük a veretlenségi rekordotokat :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.04.25. 23:23:46

alvaro írta:...
És akkor ez hogy van pontosan, az elmúlt 10 évben a Real 3-szor akarta megnyerni? Meg a 4-5 legerősebb közül akkor 1 van mindig, akinek fontosabb mint a többinek? Ne vicceljünk már.. BL-ben nem nagyon lehet hibázni az egyenes kieséses szakaszban - 2 meccsen egymás után legalábbis -, ez tény, a bajnokságban meg 9 hónap alatt lehet 3-4 heted legjobb esetben, ahol lehet hibázgatni esetleg. Mintha ez olyan rohadt könnyű lenne heti 2 meccsel sokszor, hogy csak el kell dönteni, hogy most idén meg akarom verni a kicsiket, aztán Hawaii..

Duplákért meg utolsó figyelmeztetés.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.25. 23:22:34

Lehiggadva:
-Az 1-2 nem realis eredmeny a jatekkepe alapjan
-Innen meg visszajohet a Bayern, plane ilyen jatekkal, tavaly is sikerult
-Ribery volt a Bayern egyik legjobbja, James hatalmas nulla
-Ha a Bayern nem uti ki oket, akkor tenyleg vege, mert a Real nem szokott dontoket bukni, Klopp merlege pedig nagyon gyenge dontokbe, raadasul alapbol jobb csapatnak tartom a Realt mint a Pool
-"Feladom" nem egyenlo azzal hogy emiatt most kivagom magam a kilencedikrol, de tenyleg elrontja valamennyire a kedvem a foci az elmult 2 es fel evben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.25. 23:16:56

Alvaro
Te így hirtelen ismét előkerültél, és nagy magabiztosságal tolod a hülyeséget. Megint.
Azért az a Valencia akkoriban két Bl döntőt is játszott.
Ez a meccs ráadásul pont nem azt mutatta, hogy milyen őrült jók vagytok. Persze sejtem, hogy ugye ennyit akartatok játszani, gondolom Zizu tudta hogy mind az öt ziccer kifog maradni, meg hogy majd a védő úgyis kiugratja a Real támadóját...
Néha tényleg nem tudom eldönteni a te típusú Real szurkerekről, hogy elhiszitek-e amiket írtok?
:)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.25. 23:14:58

A BL-eket nyerni zsinórban szép és elismerendő dolog. A bajnokságot degradálni pedig butaság. Majd ha a kimegy a nyerőgépezet a Realból, ahogy tőlünk is kiment, és nem potyognak esetleg a bajnoki címek meg a kupák az újjáépülő csapattal, akkor majd átértékelésre kerül a hazai szereplés fontossága is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.25. 23:12:38

alvaro írta:Pedig de komolyan gondolom, de ki is fejtettem; egy PSG, Juve, Bayern, Pool (?) soron at csak durvan elit csapattal lehet trofeat nyerni. A bajnoksag megnyeresehez kikaphatsz a 2 nagytop, ha megvered az osszes kicsit, bajnok vagy. Lasd Valencia. Persze nem azt mondom, h 100% a bajnoki cim, de az eselyek igy vannak. Mondjuk nem mindig kell 90+ pont az is igaz.
A bajnoksagban ha hibazol egy het mulva javithatsz, akar egy hyenbegg csapat ellen is. A BLben ha hibazol kiesel, es keszulhetsz a kovetkezo szezonra (+ imadkozhatsz mindenkihez, hogy ne a Real nyerje meg. :)

Hehe. Ismerek nem egy Real szurkolót akiknek ég az arca hogy idén milyen tre a csapat a bajnokságban. Hogy nem voltak képesek címer védeni. A bl persze [auto_cenzúra], de pont a hazai bajnokság van háttérbe szorítva? Azért erről megkerdeznek pár spanyol szurkolót is hogy mit szólnak ahhoz hogy a csapatukat csak évi 16 meccs érdekli? Közben meg a katalán rivális elhozza a hazai kupákat.
Csak is Puyol
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.25. 23:12:17

A 11es BL donton lehet vitatni Alves homoritasat, de ott ti mentetek tovabb. Nem azert, m a Madrid nem akart, hanem mert ugy alakult a meccs. Ez nem cafolja amit irtam...
Tehát nem állítottunk meg titeket a BL-ben?
A bajnoksag megnyeresehez kikaphatsz a 2 nagytop, ha megvered az osszes kicsit, bajnok vagy.
Ja, mert a többi csapat kicsinek számít. Olyan egyszerű a Valencia, Sevilla, Bilbao, Celta, Sociedad, Villarreal otthonában nyerni. :lol:

A bajnokságban mindig a legjobb csapat nyer, a BL-ben pedig nem mindig. Legalábbis utóbbira tudok példákat mondani, míg előbbire nem igazán.
A BLben meg mindig elkentuk a Ticot, titeket meg allandoan kivertek.
És ennek mi köze van ahhoz, amit előtte írtál?
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.25. 23:05:46

palesz77 írta: Könyörgöm mondd, hogy ezt te se gondolod azért komolyan.. Én nem szoktam nagyon kötekedni, de azért ez üt.
Pedig de komolyan gondolom, de ki is fejtettem; egy PSG, Juve, Bayern, Pool (?) soron at csak durvan elit csapattal lehet trofeat nyerni. A bajnoksag megnyeresehez kikaphatsz a 2 nagytop, ha megvered az osszes kicsit, bajnok vagy. Lasd Valencia. Persze nem azt mondom, h 100% a bajnoki cim, de az eselyek igy vannak. Mondjuk nem mindig kell 90+ pont az is igaz.
A bajnoksagban ha hibazol egy het mulva javithatsz, akar egy hyenbegg csapat ellen is. A BLben ha hibazol kiesel, es keszulhetsz a kovetkezo szezonra (+ imadkozhatsz mindenkihez, hogy ne a Real nyerje meg. :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.25. 23:04:51

A bajnoksagban tetemes ponthatranyban nyilvan a Barca, meg Tico, Vale elleni meccseken is ott van a fejekben a nagy hatrany, ezert mar kevesbe koncentralnak, mert minek, trofea mar gyozelemmel sem lesz.
Tetemes hátrány előtt sem ártott volna koncentrálni, és akkor nem alakul ki. De véletlenül sem azért lett tetemes a hátrány, mert bénák voltatok februárig. :) Tudtommal sem minket, sem az említett másik két csapatot nem vertétek meg, amikor nem volt tetemes még a hátrány a bajnokságban.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.25. 23:04:38

hajnesz írta:
Ronaldinho0408 írta:
Sajnos ez a realitas. Persze termeszetesen nekunk Barca szurkoloknak nagyon szépen ragyog az a bajnoki elsoseg meg kupa,de a futballvilag valoban igy all hozza. Az most mindegy, h alaptalanul e, vagy sem. Es nem is kell foglalkozni vele, de azert be kell latni, h az ha valaki x ev mulva fellapozza a foci tortenelemkonyvet, akkor ez az ot ev a madridtol lesz hangos, mig mi csak labjegyzet leszunk :/
Ajánlom Neked is, hogy ne mások véleménye adj a legtöbbet, hanem a sajátodra.
Ki a francot érdekel, hogy egy másik csapat szurkolója hogy könyveli el ezt a pár évet?
Igen, igen, ezert irtam, hogy nem kell foglalkozni vele, de bevallom szamomra nehez elvonatkoztatni tole. Megvan a sajat velemenyem, nem gondolom, hogy ettol a mostani madrid jobb lenne nalunk es akar megkozelitene a pep teamet. De eppen ezert, foleg nagyon bosszanto szamomra az elmult evek bl hegemoniaja, mert ezzel meg a Guardiola fele csapatot is elhomalyositjak majd, ahogy telik az idő. Es ez bosszant. Nagyon. Nem tudok mit kezdeni ezzel :/
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.04.25. 22:59:44

Tavaly meg tavalyelőtt kamutizikkel, meg lesgólokkal nyerték meg.
most idén ez sem kell hozzá, lévén a bajnokságot már fél éve letojják.
nekik idén csak ez a hét meccs létezik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.04.25. 22:59:36

alvaro írta: azt akkor kell megnyerni, amikor van hozza csapatod. Bajnoksagot barmikor lehet
Könyörgöm mondd, hogy ezt te se gondolod azért komolyan.. Én nem szoktam nagyon kötekedni, de azért ez üt.

Hajnesz: Így igaz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.25. 22:58:56

Ronaldinho0408 írta:
Sajnos ez a realitas. Persze termeszetesen nekunk Barca szurkoloknak nagyon szépen ragyog az a bajnoki elsoseg meg kupa,de a futballvilag valoban igy all hozza. Az most mindegy, h alaptalanul e, vagy sem. Es nem is kell foglalkozni vele, de azert be kell latni, h az ha valaki x ev mulva fellapozza a foci tortenelemkonyvet, akkor ez az ot ev a madridtol lesz hangos, mig mi csak labjegyzet leszunk :/
Ajánlom Neked is, hogy ne mások véleménye adj a legtöbbet, hanem a sajátodra.
Ki a francot érdekel, hogy egy másik csapat szurkolója hogy könyveli el ezt a pár évet?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.25. 22:57:54

fanbarca írta:Én nem értem, hogyan lehet egy 35 éves Ribéryt nyomatni még mindig? Mégpedig szélsőként, az egyetlen értelmes megmozdulása is csak a szerencse miatt jött össze.
hát pedig szerintem a kora ellenére kb. Ribery csinált a legtöbbet a támadósorban, ami önmagában is minősíti őket. Lewa és Müller totális 0 volt, a francia legalább egy párszor elment a szélen.

na de amúgy ez a Bayern ilyen színtelen-szagtalan csapat, nem nagyon értettem, hogy ők most mit is akarnak játszani. azt sajnálom, hogy nem állhattak fel normális kerettel, ahol van Neuer, Alaba, Vidal, meg Robben és Boateng sem sérül meg a semmitől. ettől függetlenül, hiába nem esne jól a Madridot nézni megint a döntőben, izgalmasabbnak találnám a Madrid-Pool döntőt, ezt a Münchent nem sok kedvem van nézegetni egy fináléban is, ez az egy meccs is sok volt belőlük a lötyögésükkel.

visszavágó valszeg sima lesz, főleg ha ilyen Ulreich-Rafinha-Süle-Kimmich szintű emberkék küzdenek majd a Real gólok ellen a védelemben. meg amúgy is, semmi koncepció nem volt hazai pályán se.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.25. 22:57:39

lics írta:
Véleményed szerint.
Az igaz, hogy a Roma elleni zako az egy kicsit ciki. De az nem az, hogy a félelmetes Leganes a Bernabeuba jut tovább?! És ha bajnokságot bármikor lehet nyerni akkor, hogy a fenébe van az, hogy a Real csak 3szor diadalmaskodott 10 év alatt míg a Barca 6-szor? Nem tudtam, hogy akkora csapatról beszélünk, hogy neki a bajnokság az semmi de így, hogy tudom már mindent értek köszönöm. Félelmetesen meg gondolatlan írás volt.[/quote]

BLeket nyerunk most bajnoksag helyett, mert lehetosegunk van ra, ennyi.
A kupanak meg semmi presztizse nincs, max akkor, ha clasico van a dontoben. (Vagy madridi derbi, azt pl elbuktuk)
A bajnoksagban tetemes ponthatranyban nyilvan a Barca, meg Tico, Vale elleni meccseken is ott van a fejekben a nagy hatrany, ezert mar kevesbe koncentralnak, mert minek, trofea mar gyozelemmel sem lesz.

A 11es BL donton lehet vitatni Alves homoritasat, de ott ti mentetek tovabb. Nem azert, m a Madrid nem akart, hanem mert ugy alakult a meccs. Ez nem cafolja amit irtam...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára alvaro 2018.04.25. 22:59:58-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.25. 22:56:08

alvaro írta:Az meg, hogy csak a Barca tudja megallitani a Madridot a BLben; hiszem, ha latom. Egyelore csak azt lattam, h csak a Real tudja megallitani a Barcat a kupaban.
Láthattad már. :D

Értem én amúgy, hogy vélemény, de egy szerintemet nyugodtan odatehetsz néha az ilyen erőteljes kijelentések elé/után, és máris kevésbé tűnnek az ilyen kinyilatkoztatások az ellenfél szurkolói heccelésének. Persze ha a heccelés nem lenne célod, nem hoztad volna most fel a semmiből ezt a Barca-Real BL-összecsapást.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.04.25. 22:57:41-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.25. 22:54:17

alvaro írta:Persze velemenyen szerint, azert forum a forum,m mindenki a velemenyet hangoztatja, ezt minden hsz utan lehetne irni.

Az meg, hogy csak a Barca tudja megallitani a Madridot a BLben; hiszem, ha latom. Egyelore csak azt lattam, h csak a Real tudja megallitani a Barcat a kupaban.

szerk.: Nem direkt adjak le, de nem is foglalkoztatja oket kulonosebben a Getafe elleni meccsek. A PSG, Juve, Bayern annal inkabb. Ez a BL.
Elég szelektív a memóriád. 2011, BL, elődöntő? Segítsek még?

Tehát nem érdekel titeket a Liga, már értem. Akkor az ellenünk játszott meccsek sem érdekelnek, vagy az Atlético elleniek?
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.04.25. 22:52:16

Cestus írta:
alvaro írta:pl a Barca hiaba duplazik iden, mindenki a Roma ellen buktaval azonositja a szezonotokat
Véleményed szerint.
alvaro írta:Bajnoksagot barmikor lehet
Véleményed szerint.
Az igaz, hogy a Roma elleni zako az egy kicsit ciki. De az nem az, hogy a félelmetes Leganes a Bernabeuba jut tovább?! És ha bajnokságot bármikor lehet nyerni akkor, hogy a fenébe van az, hogy a Real csak 3szor diadalmaskodott 10 év alatt míg a Barca 6-szor? Nem tudtam, hogy akkora csapatról beszélünk, hogy neki a bajnokság az semmi de így, hogy tudom már mindent értek köszönöm. Félelmetesen meg gondolatlan írás volt.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.25. 22:50:38

Cestus írta:
alvaro írta:pl a Barca hiaba duplazik iden, mindenki a Roma ellen buktaval azonositja a szezonotokat
Véleményed szerint.
alvaro írta:Bajnoksagot barmikor lehet
Véleményed szerint.
Sajnos ez a realitas. Persze termeszetesen nekunk Barca szurkoloknak nagyon szépen ragyog az a bajnoki elsoseg meg kupa,de a futballvilag valoban igy all hozza. Az most mindegy, h alaptalanul e, vagy sem. Es nem is kell foglalkozni vele, de azert be kell latni, h az ha valaki x ev mulva fellapozza a foci tortenelemkonyvet, akkor ez az ot ev a madridtol lesz hangos, mig mi csak labjegyzet leszunk :/
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.25. 22:49:35

Persze velemenyen szerint, azert forum a forum,m mindenki a velemenyet hangoztatja, ezt minden hsz utan lehetne irni.

Az meg, hogy csak a Barca tudja megallitani a Madridot a BLben; hiszem, ha latom. Egyelore csak azt lattam, h csak a Real tudja megallitani a Barcat a kupaban.

szerk.: Nem direkt adjak le, de nem is foglalkoztatja oket kulonosebben a Getafe elleni meccsek. A PSG, Juve, Bayern annal inkabb. Ez a BL.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára alvaro 2018.04.25. 22:51:18-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.25. 22:49:23

S.Agüero írta:Azt meg én személy szerint pont letojom, hogy ki mivel azonosítja a szezonunkat. Nyolcadszorra fogunk duplázni, az utóbbi tíz évben ötödszörre(?).
Az senkit nem érdekel. Zidane direkt leadja a bajnokságot és a kupát, hogy egycsapatos ligává tegye a spanyol bajnokságot. Aztán megnyeri a BL-t, mi meg hiába nyerjük meg a La Ligát, rásüti a közvélemény, hogy oké, de nincs konkurrencia. Én már átlátok Zidane-on meg a Realon. :mrgreen:
Dagoth ur írta:Nagyon gyenge volt ez a bajoroktól sajnos, hihetetlen lassú,pontatlan játék.Nem is tudom miért bíztam bennük a meccs előtt.

Kb az összes remény elszállt a visszavágóra.
Szerintem jobbak voltak, mint tavaly, de eléggé egyoldalasak is. A visszavágón lehetnek izgalmak, de a Real döntőbe megy szerintem. Amúgy rosszabbul játszottak, mint Torinóban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.04.25. 22:50:57-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2018.04.25. 22:48:57

Nagyon gyenge volt ez a bajoroktól sajnos, hihetetlen lassú,pontatlan játék.Nem is tudom miért bíztam bennük a meccs előtt.

Kb az összes remény elszállt a visszavágóra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dagoth ur 2018.04.25. 22:49:37-kor.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.04.25. 22:47:22

Én nem értem, hogyan lehet egy 35 éves Ribéryt nyomatni még mindig? Mégpedig szélsőként, az egyetlen értelmes megmozdulása is csak a szerencse miatt jött össze.

Jaaaj Klopp és Szalah: kérlek!
més que un club
Válasz küldése