Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.02.14. 16:01:26

Indul a kupatavasz számomra is 8)
"And my heart will leave you never."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.14. 14:10:34

MatyiG írta:Ha hibázott előtte, ha nem, ha tényleg zavarták a gólnál, szerintem mindenki egyből reklamált volna a bírónál a helyében. Az meg már más kérdés, hogy Tadic nélkül is esélytelen lett volna a védésre.
Látszik, hogy megváltozik a támadó mozgása és útban van. Akár elérte volna a belga, akár nem, szerintem szabálytalan volt.

Nem számít, hogy nem reklamált vagy esélytelen volt. Az viszont már egy más kérdés, hogy még a leshelyzet előtt Ramos taszajtott Tagliaficón egy szépet, ami akár fújható is lenne. Legalábbis részemről pont ilyen véleményes, bármennyire a fejes után történt pillanatokkal.

Vagy a második gól előtt De Jongon a fault. Mondjuk úgy, hogy a korrekt döntések inkább csak az egyik oldal fele történtek meg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.14. 14:02:12

Szerintem meg nagyjából a félidőben tudta meg, hogy miért is vették el a gólt.

Ha hibázott előtte, ha nem, ha tényleg zavarták a gólnál, szerintem mindenki egyből reklamált volna a bírónál a helyében. Az meg már más kérdés, hogy Tadic nélkül is esélytelen lett volna a védésre.
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2019.02.14. 13:50:34

MatyiG írta:Tehát nem zavarta a kapust a játékos.
Volt mar olyan, hogy egy jatekos csupan zavarta a kapust a kilatasban, siman befujtak lesnek. Senki sem haborgott, mert nem centiken mulott, mint tegnap. Courtois pedig nem reklamalt, mert elotte lepkezett egy jo nagyot, szerintem siman az elso gondolata az volt, hogy sajat magat hibaztatta.
Az emberek szeretnek erzelmek alapjan donteni, tegnap az Ajax jol jatszott, jobban, mint a Real, jobb eredmenyt erdemelt volna, de a gol nem volt szabalyos.

A Realnak is voltak igeretes helyzetei. Pl. Vinicius lovese az elso felidoen, amit a kapus bravurral vedett. Vagy Asensioe a masodikban, amely centikkel kerulte el a kapufat.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.02.14. 13:26:05

coutinho10 írta:Szerintem fölösleges ezt túlragozni. Eddig mindenki kérte a VAR-t a BL-be. Itt volt egy eset. Egyértelműen levan írva a szabálykönyvben. Nem reklamáltak? Igen, ők sem érzékelték ezt egyből. Egy szabálytalanság nem attól az, ha a játékosok reklamálnak. Ha pedig nem lett volna befújva minek a VAR és minek a szabálykönyv? Első BL VAR eset és jól döntött és mindenki háborog. Igen sajnálatos hogy pont a Madrid javára de ez van. Néha félrekéne tenni a Madrid gyűlöletet és a realitás talaján maradni. Forca Barca
A bíróságon is csak olyannal foglalkozhat a bíró, amilyen váddal elékerült az ügy. A VAR csak akkor lesz életképes, ha előre meg kell mondani, hogy a les, a kezezés , a vonalon innen vagy túl, vagy a fault a vita tárgya és a visszajátszásnál kizárólag ennek az eldöntésével foglalkoznak. Különben parttalanná válik a dolog és a meccs nem a pályán dől el.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.14. 13:10:15

Erről az egész esetről az jut eszembe mikor Puhl meg Zombori taktikus vitázik egy tizenegyes szituról,és a zombori akkor is azt mondja,hogy tizenegyes mikor 42x visszajátsszák neki :D

Tényleg túl van ragozva,ott a felvétel.Az hogy mi a valóság,meg ki mit lát bele az két külön dolog.Gondoltam hogy lesz aki elsiklik az olyan apró momentumok fölött,hogy egyértelmű a felvétel alapján az eset,de azért szabálykönyvvel jön.A vita lezárására az is jó szokott még lenni,hogy mi csak fikázni tudunk,meg irigyek vagyunk.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.02.14. 13:03:38

Az Ajax nagyon szimpatikus csapat benyomását keltette tegnap. Helyzeteik alapján meg kellett volna nyerniük kb 4-2re a meccset, de ugye a helyzeteket be kell lőni.
De Jong nem volt rossz, Busi helyén feldülés lenne a játéka, mert jóval pörgősebb az emberünknél. Viszont előre játékban ő sem villogott (legalábbis tegnap), így ha Rakitic helyén kapna szerepet, akkor nem lennénk sokkal előrébb a támadásokat segítő középpályásokat tekintve. De Ligt érett játékos, tetszett amit láttam tőle. A kérdés az, hogy mennyit ér ez meg nekünk?
Összességében elmondható, hogy a Realnak valahogy a bl-ben mindig jól alakulnak a dolgai. Nem azt mondom, hogy csalnak nekik, vagy segítik a bírók, de tény, hogy sokszor jobban jönnek ki a bírói ítéletekből. Szerintem az Ajax gólja adható volt, de most nyilván minden szakértő próbálja megmagyarázni a döntés helyességét, mert ha VARral sem tévedhetetlen a bíráskodás, akkor maguknak lőnek egy gólt. De a lényeg, hogy mi vagy bármely nagy csapat néhány percnyi (anno Inter ellen), egy rossz félidő, de egy gyengébb meccs után lemondhat a továbbjutásról szövögetett álmairól. Nem tudom miért, de a gyenge meccseiből valahogy mindig jól jön ki a Madrid a bl-ben. A tegnapi meccs is már félidőben lehetett volna 2-0 vagy 3-0. A MAdrid kb az első valamirevaló helyzetét belőtte, sőt a másodikat is.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.14. 12:56:24

MatyiG írta:Köszönjük az építő jellegű érveket.
Ott a kacsintos fej, hat azzal le lehet zarni minden vitat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.14. 12:54:20

Köszönjük az építő jellegű érveket.
coutinho10
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.02.14. 12:12:43

2019.02.14. 12:36:51

MatyiG írta:
coutinho10 írta:Nem reklamáltak? Igen, ők sem érzékelték ezt egyből. Egy szabálytalanság nem attól az, ha a játékosok reklamálnak.
Tehát nem zavarta a kapust a játékos. :)


Ne csak nézz, láss is :wink:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.14. 12:31:38

coutinho10 írta:Nem reklamáltak? Igen, ők sem érzékelték ezt egyből. Egy szabálytalanság nem attól az, ha a játékosok reklamálnak.
Tehát nem zavarta a kapust a játékos. :)
coutinho10
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.02.14. 12:12:43

2019.02.14. 12:19:47

Szerintem fölösleges ezt túlragozni. Eddig mindenki kérte a VAR-t a BL-be. Itt volt egy eset. Egyértelműen levan írva a szabálykönyvben. Nem reklamáltak? Igen, ők sem érzékelték ezt egyből. Egy szabálytalanság nem attól az, ha a játékosok reklamálnak. Ha pedig nem lett volna befújva minek a VAR és minek a szabálykönyv? Első BL VAR eset és jól döntött és mindenki háborog. Igen sajnálatos hogy pont a Madrid javára de ez van. Néha félrekéne tenni a Madrid gyűlöletet és a realitás talaján maradni. Forca Barca
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.02.14. 12:03:30

Elnézve a BL kiesési szakasz eddigi mérkőzéseit számomra feltűnő volt, hogy mindegyiken sokkal gyorsabb volt a tempó, mint amit a Barca az utóbbi időben produkál. Az Ajax is hihetetlen sebességgel focizott tegnap, ha egy kicsit jobban koncentrálnak simán nyerhettek volna. Nem tudom, hogy mi a jelenlegi "togyogós" játékunkkal mire megyünk, akár már a Lyon ellen.
De Jongnak feltehetően nem a tegnapi volt a legjobb meccse, de nekem Ő is - főleg a társaihoz képest - lassúnak tűnt. Nem bántva, de abszolút hiányzott belőle a gyorsaság, robbanékonyság, határozottság, keménység - nos ilyen típusú középpályásaink jelenleg is vannak.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.02.14. 11:39:14

El kell felejteni ezt, hogy ha Messi meg ha odatesszük magunkat. Az ellenfeleink is nagyszerű, nagyon jó csapatok. Rosszabb napod van mint Rómában, már ki is estél.
Össze kell tudni rakni magunkat ezekre a meccsekre és persze a szerencse is kell hozzá.
Hamar ki fog derülni, mert az idei Lyon semmivel nem rosszabb csapat mint a Roma, kaphatunk az arcunkba ha lekergetnek minket a pályáról.
Egész évben a BL-ről beszéltek, jövő 7en meg lehet mutatni. Maximális odafigyelés és hajtás kell. Nem, Messi-től sem fér bele, hogy 6km-t sétáljon, egyszerűen letámadásnál nem bírja el a csapat.
Értem, hogy kiméljük, de már nem az Ini-Busi-Xavi sor van mögötte, hanem Rakitic és Vidal félék.
Rómában is meddig tartott volna, ha megrázzák magukat és az agyig feltolt olasz védelmet megfutják egy kontrával. De csak a szenvedés ment.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.14. 11:35:43

Senki nem tiltotta meg, de más lélektanilag felpörögni egy simának gondolt meccsen úgy hogy baj van, és más ha előre úgy mennek ki, hogy gól(oka)t kell rúgni mindenképp.

Mint ahogy a 6-1 sem lett volna 6-1, ha nem úgy kezdjük a meccset hogy gólt lövünk, hanem úgy hogy már a meccs elején bekapjuk azt az 1 gólt.

Nem mondtam hogy kétség kívül Messiék a legjobbak, hanem azt, hogy szerintem a képességekhez képest borzalmasan alul teljesítenek már évek óta. Ha az utóbbi 5 BL-ből 4-et megnyerő csapatot legtöbbször megverik, akkor csak lehetne valami keresnivalójuk még a top szinten szerintem, de ehhez úgy kéne kimenniük, hogy az első perctől akarnak, mint a Tottenham elleni első meccsen, vagy az Inter ellen.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.14. 11:12:42

MessiNeymarSuarez írta:
recrea írta:Semmiféle félvállról vétel nem volt pl tavaly, max annyi, h elhittük az odavágó után, h megvan, ami érdekes annak függvényében, h előtte pont így ejtettük ki a Párizst. Lefocizott minket a Roma, h osztálykülönbség volt köztünk. Ha másnap reggelig játszunk, akkor 20-at raknak közé, olyan vakon voltunk.

Ki ne találjuk már, h azon múlik, h bl-t nyerünk-e, h van kedvünk focizni vagy sem :D
Elhitték az odavágó után hogy megvan, magyarul nem adtak bele 100%-ot, mert csak le akarták pörgetni a visszavágót---> félvállról vették, nem? :D
És ki tiltotta meg nekünk, h 1-0 vagy 2-0 után elkezdjük felpörögni, vagy focizni? Vagy szünetben rendezzük a sorokat? Vagy rúgjunk egy biztonsági gólt, esetleg 1 db helyzetet kialakítsunk? Egyet.
Kikaptunk egy jobb csapattól, ennyi történt, odavágón is mind a négy gól érdekes volt, már akkor sem volt közte a 3 gól reális, ezt még mi is láttuk, a csapat nem, oké.

Mindegy, elmúlt, el kell engedni, csak annyit mondok, h hatalmas tévhit, h mi vagyunk a legjobb csapat, meg, h mi döntjük el egy meccs dinamikáját, az egész társaságot meghívom piálni, ha idén BL-t nyerünk. Fotózzátok ki...
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.02.14. 11:05:31

MessiNeymarSuarez írta:
ultrasur : Nem csak Messiről van szó, hanem az egész csapatról. Ha tényleg odateszik magukat akkor képesek bárkit elverni, még egy gyors csapatot is(lásd: Tottenham),
Természetesen én is azt gondolom, hogy bárkit meg tudtok verni és esélyesei vagytok a tornának, de azzal a párhuzammal nem értek egyet, ha ti nem veszitek komolyan, akkor onnantól úgy is a Real nyer.
Az utóbbi 4 BL győzelmünk közül 3 nagyon komoly meló volt, ahol nálunk mindig esélyesebbnek kikiáltott csapatokat is mattoltunk (Pep Bayern az elődöntőben, "amostténylegesélyesebb" Juve a döntőben stb.)

Juve,Bayern,City,Pool és Atma még hátra van, de ebből kettő távozik is egyből...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.14. 11:02:58

recrea írta:Semmiféle félvállról vétel nem volt pl tavaly, max annyi, h elhittük az odavágó után, h megvan, ami érdekes annak függvényében, h előtte pont így ejtettük ki a Párizst. Lefocizott minket a Roma, h osztálykülönbség volt köztünk. Ha másnap reggelig játszunk, akkor 20-at raknak közé, olyan vakon voltunk.

Ki ne találjuk már, h azon múlik, h bl-t nyerünk-e, h van kedvünk focizni vagy sem :D
Elhitték az odavágó után hogy megvan, magyarul nem adtak bele 100%-ot, mert csak le akarták pörgetni a visszavágót---> félvállról vették, nem? :D

Nagyon jól focizott az AS Roma, de ha a srácok nem úgy mentek volna ki hogy lelötyögjék a maradék 90 percet, és Valverde sem úgy küldi ki a csapatot, hogy félidőben Iniestáék sem értik a felfogást, akkor nem 3-0 lett volna, hanem egy 2-1, 3-1, esetleg 3-2, és nincs miről beszélni.
Mint ahogy a PSG sem nagy arccal jött volna ki a visszavágóra, hanem játszani, akkor biztos hogy nem kaptak volna 6-ot a Camp Nouban.

Pont ez a baj, hogy olykor elhiszik hogy elég egy kis lötyögés és megvan a továbbjutás(khm Busquets? :D ), akkor a csapat csak ül a pályán, és aztán jön a koppanás ha az ellenfél vérszagot fog.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.14. 10:53:39

Semmiféle félvállról vétel nem volt pl tavaly, max annyi, h elhittük az odavágó után, h megvan, ami érdekes annak függvényében, h előtte pont így ejtettük ki a Párizst. Lefocizott minket a Roma, h osztálykülönbség volt köztünk. Ha másnap reggelig játszunk, akkor 20-at raknak közé, olyan vakon voltunk.

Ki ne találjuk már, h azon múlik, h bl-t nyerünk-e, h van kedvünk focizni vagy sem :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.14. 10:42:46

Chino írta:Újabb épületes madridista hozzászólás, ez már tényleg a sírás vagy nevetés kategória.

Most már mondjuk tényleg eső után köpönyeg, de ami számomra a legfurcsább volt és talán legjobban mutatja, hogy mennyire volt "szabályos" a gól az Courtois, sőt úgy en bloc a védők reakciója. Ha van egy minimális kétség is egy gól szabálytalanságával kapcsolatban már mindenki letámadja a bírót, de legalább mutogat stb. Ehhez képest a belgának, akit elvileg akadályoztak és akinél senki sem állt közelebb az esethez, eszébe sem jutott, hogy reklamáljon. Nekem legalábbis először ez volt az érthetetlen, Talán Hajdú B. meg is jegyezte.

Ez pedig megint érdekes, hogy a Marca bíró-szakértője is az ellenkezőjét mondja.

https://www.marca.com/futbol/champions- ... b45f9.html" target="_blank

Ha meg ennyire szabályosak Vasquez öklelését miért nem fújták be Asensio gólja előtt vagy miért nem hagyták végigvinni azt a bizonyos "lest".
Mindenesetre érdekes.

Ettől függetlenül nagy közhely, de az Ajax magát verte meg. Annyi ziccert még kiscsapatok ellen sem nagyon lehet elbarmolni.
De Jong szerintem egész jól játszott, direkt figyeltem, csak éppen nem volt látványos, mert leginkább Schone lépett feljebb, majdnem van de Beek-kel egyvonalba, Frenkie feladata meg inkább a biztosítás/szűrés volt, le is zárta sokszor a passzsávokat, így nem tudták kinek tenni a labdát, ezzel hatékonyabb volt a letámadás is.
Igazából meg is lep, hogy az Ajax edzője még nem is merült fel alternatívaként, remek játékot játszat, és bátran építi be a fiatalokat, tegnap úgy játszottak mint mi legjobb meccseinken, annyi különbséggel hogy olyankor azért Messiék pontosabbak befejezésnél.

Az meg tényleg beszédes, hogy senki sem rohant lest reklamálni, Elkúrtoá is rázta a fejét, tudatosítva magában hogy ezt rendesen elszabta, aztán a bíró meg megtalálja a megoldást.Szerintem a realosok is néztek, hogy most mi van, mi történt hogy meg lettek mentve. :lol:
Amúgy képekről nézve, az inkább egyvonal mint les, arról nem beszélve hogy mennyire befolyásolta Courtois tohonya mozgását.

De Ligt tegnap meggyőző volt, nagyon jól fejel, és tudta mikor kell kijönni, jó lenne nyáron megszerezni, főleg ha Umtitinek továbbra sem lesz hosszútávú megoldás a hókuszpókusz

ultrasur : Nem csak Messiről van szó, hanem az egész csapatról. Ha tényleg odateszik magukat akkor képesek bárkit elverni, még egy gyors csapatot is(lásd: Tottenham), de képesek bárki ellen kikapni ha félvállról veszik a mérkőzést(lásd tavaly).Nameg persze attól is függ, hogy még mindig a csigalassú Robit erőlteti Valverde, vagy a villámgyors Semedot.Alba sem nevezhető lassúnak.
Azt meg hogy Piqué és Lenglet nem a leggyorsabbak(melyik csapatnál szélvészek a középhátvédek?) csapatszinten kell megoldani.
Poolt meg Cityt először várjuk meg hogy teljesít, nem-e úgy járnak mint az United.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.02.14. 10:39:23

MessiNeymarSuarez írta:
Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy idén is azon dől el a BL sorsa, hogy Messiék megint félvállról veszik-e, vagy pedig végre odacsapnak, és megnyerik, ha az előbbi akkor megint a RM lesz a győztes a makkal és a számukra kedvező bírói tévedésekkel.
Mondjuk négy éve mondjátok kb,, hogy Messiék így úgy félvál... Szerintem a 'Pool vagy City is ha csúcson játszik szétfutja a védelmeteket és továbbjuthat csúcs Messi ide vagy oda.

A tegnapi meccsről annyit, hogy 3ik nehéz meccsünk volt idegenben, messze a legkényelmetlenebb focit játszó csapat ellen a hármasból. Ramos kiemelkedően játszott, természetesen kellett a szerencse és a jéghideg profizmus is. Senki nem tiltotta meg az Ajaxnak, hogy 5 méterről ne lőjék be a helyzeteiket, mi megtettük.

A Dotrmundot sajnálom, hogy így megégtek, kár értük, többet láttam beléjük.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.14. 10:24:02

Újabb épületes madridista hozzászólás, ez már tényleg a sírás vagy nevetés kategória.

Most már mondjuk tényleg eső után köpönyeg, de ami számomra a legfurcsább volt és talán legjobban mutatja, hogy mennyire volt "szabályos" a gól az Courtois, sőt úgy en bloc a védők reakciója. Ha van egy minimális kétség is egy gól szabálytalanságával kapcsolatban már mindenki letámadja a bírót, de legalább mutogat stb. Ehhez képest a belgának, akit elvileg akadályoztak és akinél senki sem állt közelebb az esethez, eszébe sem jutott, hogy reklamáljon. Nekem legalábbis először ez volt az érthetetlen, Talán Hajdú B. meg is jegyezte.

Ez pedig megint érdekes, hogy a Marca bíró-szakértője is az ellenkezőjét mondja.

https://www.marca.com/futbol/champions- ... b45f9.html" target="_blank

Ha meg ennyire szabályosak Vasquez öklelését miért nem fújták be Asensio gólja előtt vagy miért nem hagyták végigvinni azt a bizonyos "lest".
Mindenesetre érdekes.

Ettől függetlenül nagy közhely, de az Ajax magát verte meg. Annyi ziccert még kiscsapatok ellen sem nagyon lehet elbarmolni.
De Jong szerintem egész jól játszott, direkt figyeltem, csak éppen nem volt látványos, mert leginkább Schone lépett feljebb, majdnem van de Beek-kel egyvonalba, Frenkie feladata meg inkább a biztosítás/szűrés volt, le is zárta sokszor a passzsávokat, így nem tudták kinek tenni a labdát, ezzel hatékonyabb volt a letámadás is.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.14. 10:18:03

http://www.origo.hu/sport/futball/20190 ... korul.html" target="_blank

Valahogy ez a féreg sosem tudja megállni. Egész meccsen butították őket, örülhetnek hogy nem lettek kitömve, aztán ez a pökhendi idióta már veri is a mellét, mintha nem arról szólt volna a meccs hogy keresik a labdát :roll: Remélem meg is kapja érte a +1 meccses eltiltást is.
Valaki nagyon megszórhatná már őket igazán [-o<

Az meg érdekes, hogy Ramos lökését észre sem vették az érvénytelenített gólnál, de ugye neki ilyeneket szabad. [-X

Amúgy nagyon úgy néz ki, hogy idén is azon dől el a BL sorsa, hogy Messiék megint félvállról veszik-e, vagy pedig végre odacsapnak, és megnyerik, ha az előbbi akkor megint a RM lesz a győztes a makkal és a számukra kedvező bírói tévedésekkel.
Legtöbb csapatnak biztosan orvos-fóbiájuk van, mert ha a Fehérek ellen lépnek pályára, akkor rögtön lámpalázasak lesznek.
Kár az Ajaxért, nagyon szépen játszottak tegnap
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.02.14. 09:49:41

De Jong-ot úgy nézzétek, hogy Modric és Kroos szorításában játszott. A 2.felidőben pedig volt, hogy Modric követte védekezésnél Frenkie-t. Ehhez képest nem játszott rosszul.
A meccs tipikus BL. Győzött a rutin és a szerencse is odaállt megint.
Lehet bírózni, de az Ajax elkapkodta a lehetőségeit. Nagyon akartak, őrült módjára rohantak de ez átment néha fejetlenségbe.
Real ellen a ziccereket be kell verni, különben büntetnek. Mint minden nagycsapat.
Ez lefutott valószínű,visszavágón nem fognak 2 góllal nyerni, meg 1el sem.

Ettől függetlenül lejtett a pálya a Madridnak, azt a lest beinteni, amivel felpályáról indult Tadic... hát az a szabály, hogy a kétest engedd el és majd visszanézik, de a támadásnak végig kell menni. Erre visszafújja.
Ramos meg Ramos. Az egy dol9g, hogy mindig lök, még levegőben is, de neki szabad, pár hete meg nekik se néztek vissza vmit, akkor jött a duma, hogy a VAR-nak az lenne a dolga, blablabla... most meg nyugodjon meg mindenki, ez a labdarúgást szolgálja meg az igazságot. Háp-háp
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.14. 09:25:09

visca el barca írta:nem néztem a meccset, inkább arról írjatok, hogy a de jong gyerek hogy játszott?
jó volt az első félidőben, magabiztosan játszott, jó helyen volt nála a labda. de nekem tipikus zongoracipelőnek tűnt ezen a meccsen, a többiek villogtak helyette.
ami nem baj.
viszont félek, hogy nálunk nem fog annyi lehetőséget kapni, pedig lenne egy ember aki helyett stabilan be lehetne építeni.

De Ligt viszont szemmel láthatóan óriási kincs, őt kellene még elhozni, hihetetlen magabiztos, technikás, és érett jákot mutat már most is fiatalon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése