2015.10.25. 16:24:12
Rossi bűnös, ez tény.
Mert felült a nyilvánvaló provokációnak.
De kapjon pénzbüntetést, vagy pontlevonást, stb.
De az,hogy ellehetetlenítik az utolsó futamra, ami egy teljesen másik, új verseny két hét múlva az hülyeség.
Ráadásul kimondva koindatlanul is tudvalévő,hogy Marquez szándékosan provokálta, illetve próbálta kilökni, segítve a másik spanyolt.
Nem volt fair play, undorító volt amit csinált Marquez.
Az előzésekkel nem volt gond, de ennél az utols szitunál Rossi volt íven, ő volt előbb, a spanyol meg ráhúzta úgy,hogy esélye se volt megelőzni...vagy át akart menni rajta keresztül?!
Ez nem tiszta így, nagyon nem.
Persze Rossi hülyeséget csinált,és kell szankcionálni...de ez az utolsó rajthelyes büntetés...nevetséges.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."