Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.15. 11:53:09

Patoról írnak ma is a Mundonál, de 10-15 milliós ajánlattal. Nyilván igaz, amikor kijelentették a vezetőségnél, hogy télen csak kölcsönbe hoznánk embert.. Na mindegy, lehet úgy próbáljuk, hogy most kölcsön, aztán 15 milliós opció rá, nem tudom. Lényeg, hogy ismét szóba került, sanszos, hogy tényleg opció lehet.

A Sportnál meg Dybala is szóba került, aki szívesen jönne, ha játszana eleget.. Csak hát ugye ez itt nem lenne meg, pedig ő tökéletes opció lehetne, tud mindenhol játszani - igaz, hogy még nagyon csikó, sokat ront.

Plusz De Scigliot figyeljük elvileg, 2017-ben jár le a szerződése. Annyira nem örülnék neki, akkor Robi nem lenne jobbhátvéd opció, én meg ott szeretem legjobban. Az olaszt amúgy nem ismerem, de mintha sokat lenne sérült.
Bob_Marley írta: Én viszont Pogba-ról sem mondtam még le
Ezt amúgy komolyan nem értem, hogy Pogbát te hogy kedvelheted ennyire. Félreértés elkerülése végett, nálam is már pozitív irányba billent a mérleg a megítélésében - lenne róla videóm is már, ha a gépem hajlandó lenne összevágni a klipeket :lol: - , de hogy a te "értékrendedbe" ő hogy fér be azt nem tudom. A jó tulajdonságai megvannak amiket írtál, de konkrétan töb labdát veszít meccsenknént mint az egész középpályánk együtt, amit te kifejezetten rühellsz. Rengeteg rossz megoldása van, minden zseniálisra jut egy eladott labda kb - rontott csel vagy passz, lényegtelen. És nála nem arról van szó, hogy nem tudja mikor csinálja őket szerintem, hanem képességek alapján nem tud egyszerűen 80-90%-os "pontossággal" végrehajtani dolgokat - mint Ini mondjuk, vagy ahogy Yaya tette anno a cselekkel és passzokkal -, neki többször is próbálkoznia kell, hogy alkotni tudjon.

Ha meg visszavetetnél vele ezekből, akkor meg az egész játékát herélnéd ki, és lenne egy jó fizikumú, átlagos játékosunk soksok millióért..
Bob_Marley írta: Szerintem kellenek is még a fiataloknak az idő, Samper, Gumbau, Halilovic stb embereknek.
Na neki mondjuk tényleg elég sok idő kéne, hogy megüsse a szintet.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.14. 22:51:17

Én is elsősorban első körben belülről próbálnám meg aztán körbe nézni. Az olasz is jó és jöhetne is biztos nem gyengülnénk. -.D Én viszont Pogba-ról sem mondtam még le, csak a rohadt ára meg a fizetése. Emiatt kilőve pedig olyan tulajdonságai vannak, ami félelmetes. Fizikum, játékolvasás, hatékonyság, képzettség, automatizmus kiváló és egy emberbe gyúrva. Mentális képességekkel lehetnek még gondok és erről beszéltünk is még anno. Eb szerintem nagy lökést jelent neki majd fejben. Anno a francia válogatott mikor megnyerte 98-ban a VB-t utána erőtől duzzadva szintet lépett nem egy emberük. Henry-Zidane stb. Én Pogbától is ezt várom, hogy az élet leckéjét megvívja és fejben előrébb lép a Nyár végére. Vannak más opciók, Gundogan pl vagy nekem Koke is borzasztóan tetszik, szóval szerencsére több lehetőség is van és kilehet sakkozni melyik a legjobb. Szerintem Halilovicék mennek megint kölcsönbe és ezért repkednek ezek a nevek. Szerintem kellenek is még a fiataloknak az idő, Samper, Gumbau, Halilovic stb embereknek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.12.14. 21:22:53

Xavi Hernández, a La Ligában szereplő Barcelona korábbi sztárja szívesen látná gránátvörös-kék mezben Marco Verrattit, a Paris Saint-Germain 23 esztendős középpályását.

„Szeretem nézni, ahogy Verratti játszik. Imádom a passzait és ahogy lát a pályán. Szinte sosem adja el a labdát. Kivételes képességű labdarúgó, ha a Barcában játszana, tökéletesen alkalmazkodna a csapathoz.”

palesz ment is alsógatyát cserélni :P
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.14. 20:22:21

Messias2 írta:PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron. Ez a kp nagyon telített, nem hiszem, h szükségünk lenne az olaszra.
Főleg akkor nem, ha Ini ilyen formában tudja tolni még pár évig, SR hosszabb távon megragad a kp-n, Rafinha ott folytatja majd, ahol abbahagyta, Arda beválik, esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Persze ha még mindezek együttesen is teljesülne, akkor se dőlnék a kardomba, ha leigazolnánk.
Szerintem ha Samperrel számolunk(márpedig sok lehetőség van benne), akkor felesleges, hiába nagyon jó játékos Verratti.

Amúgy én igazából leginkább egy igazi TOP középhátvédet hoznék Piqué mellé.
JHV poszt már letudva, mert jött Aleix Vidal, illetve Jordi Alba helyén is tud játszani.

Régóta híresek vagyunk a relatíve gyengusz védelemről, mégis elég sikeresek vagyunk, akkor mi lenne egy igazán jó védelemmel?! :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.14. 19:41:52

Messias2 írta:PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron.
...
esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Én csak ebben az esetben nem hoznám, amúgy kéne még ilyen stílusú játékos a keretbe Busin kívül. Ha nem Samper, akkor nálam egyértelműen az olasz. Mielőtt valaki belekötne, nyilván Verratti szintekkel jobb Serginél jelenleg, de a mi kutyánk kölykének kell előbb lehetőséget adni..
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.14. 19:02:24

PSG midfielder Marco Verratti (23) thinks he could join Barcelona in case PSG signs Juvnetus player Pogba. Doesn't want to move to EPL. [md]

Palesznak speciálba. :lol:
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már őt se igazolnám le feltétlen nyáron. Ez a kp nagyon telített, nem hiszem, h szükségünk lenne az olaszra.
Főleg akkor nem, ha Ini ilyen formában tudja tolni még pár évig, SR hosszabb távon megragad a kp-n, Rafinha ott folytatja majd, ahol abbahagyta, Arda beválik, esetleg Samperrel többet számol Lucho.
Persze ha még mindezek együttesen is teljesülne, akkor se dőlnék a kardomba, ha leigazolnánk.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.12. 10:31:42

recrea írta:Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Pont ez jutott eszembe tegnap. Suarez cseréjének jó lenne. Kisebb csapatok ellen rúghat gólokat, a nagyobbak ellen meg jön Suarez. Időhúzó cserének is kiváló lenne, hiszen ha pályára lép, garantáltan 4-5 percet ellop színészkedéssel, nyavalygással. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.12. 10:22:32

Chino írta:Csak éppen akik eddig fel lettek hozva mint lehetséges alternatívák, azok közül egy sem lenne jobb opció mint például Munir. Pato volt az egyetlen, bár azt hiszem, hogy róla nem is kölcsönként írtak.
Lavezzinek nagy előnye a nemzetközi tapasztalat mellett, hogy képes mindegyik oldalon játszani. Munir meg legutóbb is bizonyította, hogy a baloson meghal a játéka.. Nyilván ha Ardáék jönnek, akkor ez megoldódhatna, de Lucho nem hinném, hogy velük szeretné letudni Neymar helyettesítését. Bár arra ott lehetne Sandro, szerintem ma meg is nézhetjük, hogy mit alkot azon a poszton a Messi-Suárez duóval.

Ennek ellenére úgy néz ki jönni fog valaki - legalábbis Lucho szeretné -, és Munirnak is lehet jót tenne egy olyan kölcsön, mint Halilovicnak, ahol játszhat folyamatosan, és visszaszerezheti az önbizalmát, fejlődhet kicsit.
Samper írta:Nolitonál jobb.
Hát, nálunk szerintem Nolito jobb lenne.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.12. 10:14:31

recrea írta:Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Nolitonál jobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.12.12. 09:25:47

Jöhetne CR, ha pihentetni kell valakit a hármas közül....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7423
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.12. 02:58:03

[quote="MichaaBee" Előre kell egy csere, aki pótolja Sandrót és Munirt, a hírek alapján pedig ez akkor okosan, kölcsönvétellel lesz megoldva, ami szerintem jó is.[/quote]

Csak éppen akik eddig fel lettek hozva mint lehetséges alternatívák, azok közül egy sem lenne jobb opció mint például Munir. Pato volt az egyetlen, bár azt hiszem, hogy róla nem is kölcsönként írtak.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.11. 18:53:13

noname írta:Nagyjából abból indult a dolog h most van 3-4 játékosunk, akit tényleg el kell küldeni, mert már nem jók vagy nem válnak be: Adriano, Douglas(ő még él?), Munir, Sandro, szóba jött még Bartra, aki továbbra se bizonyít eleget és akkor ezen felbuzdulva, előjöttek azok is, akik el akarják küldeni Mathieu mert csúnya feje van és Mascheranot mert...fogalmam sincs hirtelen h miért. :lol:
Ők négyen valóban mehetnek, de Douglas helyett már itt van Vidal, Adriano helyett mehet a baloson Mathieu és Grimaldo (vagy Vermaelen), szélsőhátvédet igazolni most teljesen felesleges lenne. Előre kell egy csere, aki pótolja Sandrót és Munirt, a hírek alapján pedig ez akkor okosan, kölcsönvétellel lesz megoldva, ami szerintem jó is.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.12.11. 17:10:38

Luis Enrique was two weeks ago informed Nolito (29) can't be signed in January. He'll be able to chose between 3-4 forwards, on loan. [ara]

Nagyon úgy néz ki, h max. kölcsönben fog jönni valaki januárban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.11. 17:05:46

Nagyjából abból indult a dolog h most van 3-4 játékosunk, akit tényleg el kell küldeni, mert már nem jók vagy nem válnak be: Adriano, Douglas(ő még él?), Munir, Sandro, szóba jött még Bartra, aki továbbra se bizonyít eleget és akkor ezen felbuzdulva, előjöttek azok is, akik el akarják küldeni Mathieu mert csúnya feje van és Mascheranot mert...fogalmam sincs hirtelen h miért. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.12.11. 16:38:16

Miből indult ez a nagy átalakítási hullám? :D Annyira nem játszunk rosszul, hogy hirtelen a fél védősort el kelljen adni, illetve nyár előtt semmi ilyesmi nem is aktuális. Egyelőre inkább sokan vannak hátul 5-en, bár Vermaelennel nem lehet konstants számolni, de vele együtt is elég a 4, ez látszik Bartra idei játékperceiből, amit a másik 3 ember (Piquén kívül) bőven fel tudna szívni. A teljesítményükkel sem látok problémát, hogy el kellene adni bárkit is, Mathieu-t is hiába divat szidni, rendre megbízhatóan muzsikál. Az meg tényleg érthetetlen számomra, hogy Mascherano topicjában miért merült fel az eladása, miután most hosszabbítottunk vele és neveztük ki tartalék csapatkapitánynak.

Egyedül támadó cserénk nincsen, hiányzik onnan egy Pedro kaliber, akit le lehet ültetni a padra, de bármikor lehetne vele rotálni. Dybala jó lenne, de az a megérzésem, hogy ő túl nagy tehetség a padozáshoz, illetve túl drága is. Nolito vagy Pato jó opció lehetne, előbbi biztosan, utóbbit pedig fél évre nem gond elhozni. Azt pedig meglátjuk majd, hogy Turan be tud-e elölre is szállni, ettől is függhet, hogy kell-e igazolni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7423
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.12.11. 16:17:07

Nekem a kh-kel jelenleg az a gondom, hogy nincs egy stabil páros. Piqué az egyetlen biztos pont. Mellette legtöbbször Masch szerepel, de sokszor inkább Matyi, Bartra meg Vermaelen kapnak kb. felváltva 1-1 meccset. Ez senkinek sem jó, nincs szisztéma vagy bármilyen állandóság. Az lehetne a megoldás, hogy kettőt legalább az ötből kipenderíteni és hozni egy első vagy második számú stabil hátvédet nyáron. Ez nyilván nem könnyűű, mert nem nyüzsögnek a piacon ilyenek, de meg kellene oldani.

Csatársorba, ha a két fiatalra nem számít LE, akkor a legjobb a Pato/Nolito páros közül lenne a legjobb. Mindkettő mellett vannak pozitívumok, szerintem a brazil is illene ide, plusz nem idegen neki az európai foci.

A kp-t szerintem nyáron sem kellene bántani. Lesz Ini, SR, Rakitic, Arda, Rafinha, mögöttük meg Busquets, az ő tehermentesítésére jöhetne fel Samper. Ha pedig egy kicsit távolabb nézünk, akkor lehet számolni Halilovic-al is.

Szóval 2 igazolás elég lenne. Nyáron rendbe tenni a védelmet, a cserecsatárt viszont már télen el kéne intézni.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.12.11. 13:01:05

Bartra-val kapcsolatban mindenki tudja, hogy mire lenne képes, mégsem kap elég játékidőt, nem csoda, hogy nem is teljesít jól. Vagy legyen kezdő/első számú csere a Mathieu/Verma páros előtt vagy adjuk el és igazoljunk valakit Piqué mellé a kezdőbe. Mathieu és Mascherano idősek is és a teljesítményük is elég hullámzó, nem is beszélve arról, hogy egyikük sem "született" középhátvéd. Vermaelen meg... jó ha fél évet kibír sérülés nélkül, utána pedig mindig formán kívül tér vissza.
Azon is el lehet "meditálni", hogy ha Matyi Alba első számú beugrója akkor minek tartsuk Adriano-t tovább a padon. Ő sem nyújt túl sokszor jó teljesítményt, fiatalnak sem fiatal, ahogy gyorsan sem éppen gyors.

A támadók közül pedig a Munir-Sandro kettős közül Munirt mindenképp kölcsön kellene adni és igazolni kellene valakit aki be tud ugrani a szélekre, ha Messi vagy Neymar pihen/sérült. Sandro Suárez helyére jó lehet. Nyilván nem egy kategória a két játékos, de Suárez-hez hasonló játékost elég nehéz lenne találni. De például Nolito mindhárom helyen jó beugró lehetne.

Bravo/MAtS(Masip)-Alves/Vidal(Roberto), Piqué/Verma(Bartra), Mascherano/Mathieu(Bartra), Alba/Mathieu (Vermaelen) - Busquets/Mascherano (Roberto), Rakitic/Rafinha (Roberto), Iniesta/Turan(Roberto,Rafinha)- Neymar/+ ,Suárez/Sandro, Messi/+

A télen simán meg lehetne már szabadulni Douglas-tól és Adriano-tól. Munirt kölcsönadni és igazolni egy első számú cserét a csatársorba. Nyáron pedig Bartra illetve a középhátvédek sorsáról dönteni illetve rendbe rakni a csapatot a kölcsönadott játékosokat tekintve. Gondolok itt első sorban Song-ra és Montoya-ra akikre valószínűleg nem lesz szükség. Tello és Halilovic helyzete érdekes, mert őket el tudnám képzelni a padunkon. Halilovic-nak talán jót tenne még plusz egy év, Tello viszont simán visszajöhetne ha a télen hozott csatár nem válik be a tavasszal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.11. 11:49:48

noname írta: Nem erősebb, nem fejel jobban, mint pár éve ... Nem véletlen h inkább Mathieu-re szavaz LE, ő legalább erős és garancia h a fejpárbajokat megnyeri.
Na ez mondjuk pont nem igaz, Bale esst ota rakja ki rendesen a partvonalon tulra a tamadokat, es a fejparbajokat is olyan szamban nyeri, mint Matyi - sot, lehet jobb is benne. Amugy en se hiszem mar sajna, hogy levetkozi ezeket a bizonytalansagait, pedig nagyon komalom a sracot. Pedig az alap meglenne benne, csak nyomatni kellett volna.. Na mindegy, ez mar leragott csont, abba viszont szinte 100%-ig biztos vagyok, hogy igazolunk majd vedot a nyaron.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.12.11. 10:31:28

Subinho írta:Nem értem miért kéne Bartrát eladni? Én inkább Matyikától válnék meg, Barthának meg több időt adnék.
Igazolás nem nagyon kell, mert ne felejtsük el, januártól Vidal, Arda... de a Munir, Sandro páros helyett vki tényleg kéne... Patónak örülnék, az ő játéka tetszett anno, de nemtom milyen most, meg ha jól emlékszem eléggé sérülékeny volt. Nolito emiatt kézenfekvőbb megoldás lenne....
Azért mert egyszerűen egy olyan csapat ellen akik letámadnak rendre hibázik, és ez nem megfelelő ahhoz, hogy elsőszámú védője legyen, én csak úgy adnám el, érkezne helyette egy klasszis védő + Laporte és akkor karöltve mehetne el matyival.

Én csak Sandrot küldeném el, Munir maradhatna Luis pihentetesere, mert ebben a szezonban centerben meg nem kapott lehetőséget, én Patonak örülnek jobban agilisebb és technikasabb is mint Nolito, ráadásul fiatalabb is. Ő elmondása alapján balosról szeret indulni, szóval neyminek patent alternatívája lenne, Munir ott lenne Luis mögé, messi helyen pedig vidal és arda is tud játszani, vagy ha csak meséit pihenteti lucho megint fel állhatnak 4. Kpssal.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.11. 09:08:34

Nem tartom annyira rossz ötletnek Bartra eladását. Kap lehetőséget eleget, de mindig jönnek a hibák. Védelmi szempontból nem látom rajta a fejlődést. Nem erősebb, nem fejel jobban, mint pár éve, hibái is hasonló mennyiségben vannak: Leverkusen ellen is igencsak instabil volt. Nem véletlen h inkább Mathieu-re szavaz LE, ő legalább erős és garancia h a fejpárbajokat megnyeri.

SR óta kissé bátortalanul ítélek "halálra" egy ifit, de Bartra továbbra sem meggyőző és nem nyújt olyan teljesítményt, ami azt engedné sejtetni h érdemes vele számolni hosszú távon többként, mint egy 3-4. középső védő.

UI: januárban még nem adnám el, de nyáron alaposan el kell gondolkodni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.11. 07:19:02

Nem értem miért kéne Bartrát eladni? Én inkább Matyikától válnék meg, Barthának meg több időt adnék.
Igazolás nem nagyon kell, mert ne felejtsük el, januártól Vidal, Arda... de a Munir, Sandro páros helyett vki tényleg kéne... Patónak örülnék, az ő játéka tetszett anno, de nemtom milyen most, meg ha jól emlékszem eléggé sérülékeny volt. Nolito emiatt kézenfekvőbb megoldás lenne....
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.11. 07:06:28

Sem a vezetőség, sem az edző nem tervez januárban nagyobb változást a keretben. Ez is egy nézőpont, de lehetne úgy is gondolkodni, hogy itt az ideje megválni Douglastól, Adrianotól, Bartratól, Gumbautól, Sandrotól és Munirtól - akkor pedig igazolni kell, meg megnézni, hogy a saját utánpótlásból kire lehet számítani. És akkor még szó se esett azokról, akik máshol többet tudnának nyujtani, mint a Barcaban.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.12.08. 19:38:10

Egy egészséges Patót én is megnéznék. Nyilván kérdés, hogy 26 évesen mennyire szeretne padozni - mert ahogy olvastam más csapatok is érdeklődnek iránta. Nyilván egyik sem Barca-szint, de ebben a korban még simán lehet 3-4 jó év benne itt, Európában is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.12.08. 19:24:32

Pato-t még a Milan-os időkben követtem,nagyon jó adottságokkal rendelkezik a srác. Gyors,technikás,ismeri az európai focit, több poszton is bevethető,gólerős, lő távolról is,ami hiánycikk a csapatnál,simán eltudnám képzelni a Barcaban. A kérdés az, hogy az edző kit szeretne, a többi csak találgatás.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.08. 19:16:21

- Enrique embere
- Ismeri a bajnokságot (mostanában ez fontos dolog a csapatnál hogy a Ligából igazolunk)
- Élete formájában van
- Ismeri a csapatot anno Guardiola else akarta adni

A baloldalon az igazi, de szerintem a jobboson is ellene. De még így is tudnánk pihentetni Neymart, vagy Suarezt ha a brazil bemenne a helyére. Vételárnak én 18 milliót olvastam ami szerintem nem sok a mai árakat elnézve.

Mondjuk én a legutóbb azt olvastam, hogy télen nem is igazolhatunk, de ha mégis akkor se akármennyiért szóval még várjunk szerintem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése