Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2024.02.07. 10:56:51

La Masia1 írta:
2024.01.08. 21:16:30
neobarca írta:
2023.11.25. 12:41:41
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy az új stadionban melyik szektorban szurkolnak az "ultrák"? Kapu mögött szoktak lenni az tudom. de melyik oldalt? A Camp Nouban kiigazodom, de sajnos itt nem.

Előre is köszönöm a segítséget!
Gol Nord, Sector 111 - az az oldal, ahol a stadion kerek órája van.

Nagyon szépen köszönöm! =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.03. 12:31:45

Barcelona house,Las ramblasrol nyíló kis utcában. Nagyon jó helyen,közel a tenger. Busszal el lehet menni a Plaza Catalunyara vagy metróval és onnan visz fel busz is a hegyre.

Nagyon jó volt a reggeli,nálam ez mindig szempont :) normális szobák,kedves recepciosok.
Kép
Kép
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2024.02.03. 02:05:55

jollymolly írta:
2024.02.02. 17:37:37
Sziasztok!

Baráti társasággal szeretnénk kimenni a Barca-Valencia meccsre. Aki már volt Barcelonában, tudna ajánlani nekünk szállást? Olyat keresnénk, ami árban kedvező és a város is viszonylag könnyen megközelíthető. Ha valakinek van tapasztalata ezt illetően azt meg tudná osztani velünk? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Én konkrétat nem írok, csak egy tippet: elég jó a tömegközlekedése a városnak, így nem kell a központibb,drága helyekkel számolnod, mi mindig csak arra figyeltünk,hogy közel legyen a tenger és egy metrómegálló. Amikor a parc diagonal mar közelében laktunk,azt pl nagyon élveztük, sokkal olcsóbb, mint a bentiek, sok bolt, élhetőbb rész, nem turikkal teli,tengerpart és tökre nem számít, hogy négy megállóval kintebb van, minden seperc alatt megközelíthető. Kevés külföldi városban éreztem ennyire otthon magam.
jollymolly
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.02.02. 15:34:24

2024.02.02. 17:37:37

Sziasztok!

Baráti társasággal szeretnénk kimenni a Barca-Valencia meccsre. Aki már volt Barcelonában, tudna ajánlani nekünk szállást? Olyat keresnénk, ami árban kedvező és a város is viszonylag könnyen megközelíthető. Ha valakinek van tapasztalata ezt illetően azt meg tudná osztani velünk? Előre is köszönöm a segítségeteket!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2024.01.08. 21:16:30

neobarca írta:
2023.11.25. 12:41:41
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy az új stadionban melyik szektorban szurkolnak az "ultrák"? Kapu mögött szoktak lenni az tudom. de melyik oldalt? A Camp Nouban kiigazodom, de sajnos itt nem.

Előre is köszönöm a segítséget!
Gol Nord, Sector 111 - az az oldal, ahol a stadion kerek órája van.
kamaj írta:
2024.01.08. 20:48:00
csak sima személyivel szeretnénk kimutatni, ebben az esetben elég az egyebet kijelölni és a DNI/NI/Passport részbe beírhatom a személyi azonosítót
Igen, beírod a magyar személyid számát.
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2024.01.08. 20:48:00

Sziasztok!

Karácsonyra kaptam egy utazást Barcelonába, plusz meccsjegyeket a Villarreal elleni meccsre. Mivel ez lesz az első alkalom, kicsit bizonytalan vagyok a jegyek regisztrálása terén. Ugye vagy spanyol id-t kér vagy útlevelet vagy egyéb. Sajnos az első kettő nincs, csak sima személyivel szeretnénk kimutatni, ebben az esetben elég az egyebet kijelölni és a DNI/NI/Passport részbe beírhatom a személyi azonosítót vagy másképp kell. Kicsit amatőr kérdés nézzétek el. Köszönöm előre is a segítséget :)
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2023.11.25. 12:41:41

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy az új stadionban melyik szektorban szurkolnak az "ultrák"? Kapu mögött szoktak lenni az tudom. de melyik oldalt? A Camp Nouban kiigazodom, de sajnos itt nem.

Előre is köszönöm a segítséget!
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.26. 10:25:48

Sziasztok!
Gondoltam rá, hogy egyszer leírom majd a tapasztalataim, részben érdekességnek, részben meg hátha jól jön valakinek. De közben kaptam több privát üzenetet is, úgyhogy leírom inkább még amíg frissek a tapasztalatok.
Röviden, két pontban:
1. a rossz hír, hogy aki a Camp Nou-hoz van "szokva", annak jóval lejebb kell adni a várakozásokat most
2. a jó hír, hogy egyelőre sima a kijutás bármelyik meccsre (az eddigi összes hazai meccset beleértve, és a most következő clasicot is), mindenre van jegy, nem is kevés

Kicsit hosszabban: A tavalyi 80ezres átlagnézőszám után most a 40ezer ember bevonzása is nehezen megy, és az az igazság, hogy ez nem véletlen van így.
Magának a stadionnak az atmoszférája meg se közelíti az eddigit, de ez mondjuk magától értetődő. A nagyobbik baj az, hogy az emberek jóval messzebbről figyelhetik még a legjobb helyekről is a meccset, mert a pálya egyszerűen jóval messzebb van a székektől. Arányaiban több hely van, ahonnan kifejezetten rossz nézni, és jóval kevesebb az igazán jó hely (szög, magasság, rálátás, távolság).
Maga a stadion is elég lepukkant, nem sokat költhetett rá a klub, hogy kipreparálja. Első ránézésre kevésbé látszik, de aztán ha van az embernek öt perce körülnézni... Persze szerintem nincs ezzel gond, mármint hogy nem költöttünk rá sokat, de azért a sok rozsdás tartószerkezet, és a 90es évekből otthagyott műanyag székek (kb mindenhol) igen rosszul festenek. A belső közlekedés a szintek között szintén borzalmas, keskeny lépcsőtornyok mindenfelé. Arányaiban rosszabb itt kijutni, fel-le jutni, mint dupla ennyi emberrel a Camp Nouban.
Maga a stadion fent van ugye a Montjuic-on, ami egy kis hegyecske(dombocska) a tengerparton, de még mindig a város úgymond belsejében. Sajnos van több gond is vele.. egyrészt rendkívül szeles, hideg odafent esténként, másrészt nagyon nyitott is a stadion, szóval lehet fázni rendesen. Én a fedett hosszú oldalon ültem, 18 fok körül volt, vastag pulcsikban és vékony kabátokban ott vacogtunk.
Harmadrészt a közlekedés is problémás. A Camp Nout körbeveszik különböző metró és buszmegállók, minden irányba gazdagon lehet válogatni, és a sok tízezres tömeghez erre szükség is van. A Montjuicról lejönni viszont bármiféle közlekedési csomóponthoz csak egy helyre lehet, ez az Espanya tér. Gyalogosan még oké, bár kell valamennyit mászni, de vannak mozgólépcsők is bizonyos szakaszokon. Viszont még akkor is szűk keresztmetszet a tömegközlekedés, ha leér az ember a hegyről. Ha meg késői a meccs, akkor simán le is lehet késni pl az utolsó metrót.
Nem kell mozgáskorlátozottnak lenni, elég ha csak az ember már nem fiatal, na akkor a stadion gyakorlatilag egy tortúra. A stadionon belül is borzalmas közlekedni, körülötte iss nehézkes itt-ott, de a feljutás meg szervezett külön buszokkal megy, amit a klub biztosít. Sajnos hatalmas sorbanállások vannak fel-le, különösen lefele. Tömegnyomor a buszokon, amik alig bírnak felkapaszkodni a hegyre, és nincs rajtuk levegő. Persze lehet kifogni jókat is biztos. Mi most családilag voltunk, így muszáj volt busszal megpróbálni, és oda-vissza elég rémes volt azoknak, akik nehezebben mozognak.

Szóval rosszabbul látni a meccset, és nehéz megközelíteni a stadiont meg a székedet is. Ez a katalán bérleteseknek, akiktől korábban csak kihalásos alapon lehetett örökölni kb a szezonjegyes helyeket, gondolom szintúgy nem túl jó. A sok széldzsekis zsebrádiós katalán ős-szurkoló jó része ebben a stadionban valószínűleg nem jelenik meg.

Mindehez a jegyárak változatlanok, ugyanolyan arcpirítóan drágák, mint a Camp Nouban. Csak sokkal kisebb az esély szerezni a legjobb helyekből, az igazán jó helyek ki vannak véve vip szektoroknak.

Amúgy jegyet könnyű találni: rengeteg bérlet nincs eladva, és akár 20-30 jegyet is lehet venni közvetlen egymás mellé. A jó helyek amúgy ahogy szabadulnak fel, most nem válnak láthatóvá, hanem vissza vannak tartva, hogy egy 35-50 euróval drágább, de még mindig sima jegyként értékesíthessék őket. Még az utolsó órákban se szabadítják fel, meccs kezdése előtt 20 percel tudtam volna csak először jobb jegyeket venni, mint amiket két héttel meccs előtt sikerült. És ez se lett volna sokkal jobb. Ez azért nem szokványos.

A Megastore továbbra is üzemel a félig lebontott stadion tövében, egyelőre még úgy-ahogy mezeket is kapni, bár a hazaiból már csak előre lenyomott darabok vannak. Pedig még csak október van..

Akinek amúgy nincsenek nyavajái, és először vagy tízévente egyszer jut ki, annak nyilván ezek kevésbé számítanak, és a Barca meccs még mindig Barca meccs. Kivéve amikor a sztárok fele a lelátón vigyorog begipszelt lábakkal. De legalább élőben láttuk Guiu győztes gólját :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.10.14. 22:53:40

Livia írta:
2023.10.14. 17:35:31

Sziasztok!

Férjemet lepném meg egy meccs látogatással és a májusi Real Sociedad elleni meccset gondoltam megnézni. Viszont olvasva ezt a hozzászólást akkor ne számítsak arra, hogy májusban erre a meccsre már kapok jegyet előtte pár héttel, ahogy a cikketekben javasoltátok?

Köszi a választ.
Úgy van, ahogy Andris írta.

Mindenki, köztük én is, arra számított a tavalyi számok/eredményesség alapján, hogy a kisebb stadion tuti fullon lesz minden meccsen.

Azonban azzal nem annyira számolt senki, hogy az átmeneti helyszín a megközelítés (tömegközlekedés és parkolás) szempontjából lényegesen kevésbé praktikus, mint a Camp Nou, így sokan, főként az idősebb jogosultak, akikből elég sok van a klubnál, nem váltotta ki a bérletet.

Így jelen állás szerint 100%, hogy lesz jegy. Rosszak az értékesítési számok, közben meg kell a pénz a klubnak, így már most fent vannak pl. jövő márciusi meccsekre is jegyek. Ez alapján lehet, hogy már decemberben/januárban fent lesznek a májusi meccsek is.

Itt tudod megnézni/megvenni: https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.10.14. 18:26:52

Livia írta:
2023.10.14. 17:35:31
La Masia1 írta:
2023.06.05. 23:44:31
Augusztus közepén kezdődik a következő szezon, de jelen állás szerint esélyes, hogy az első 3-4 fordulót idegenben játssza a csapat.
És ami lényeges még, hogy a mostani stadion kb. fele akkora lesz mint a Camp Nou, így jegyet szerezni a következő szezonban már nem feltétlen lesz egyszerű (reálisan nagyjából esélytelen lesz), pláne ha még bekerül a "most láthatjuk utoljára Messit" faktor is.
Idén kb. 75-80 ezer volt az átlag nézőszám, egy kb. 95 ezres stadionban, azaz 1-2 extrém helyzettől eltekintve valójában mindig lehetett jegyet kapni valahova.
Ez alapján idén a kb. 55 ezres stadion viszont minden meccsen valóban fullon lesz.

Sziasztok!

Férjemet lepném meg egy meccs látogatással és a májusi Real Sociedad elleni meccset gondoltam megnézni. Viszont olvasva ezt a hozzászólást akkor ne számítsak arra, hogy májusban erre a meccsre már kapok jegyet előtte pár héttel, ahogy a cikketekben javasoltátok?

Köszi a választ.
Szia! De minden bizonnyal kapni fogsz, meg a meccs elott nehany perccel is. Iden eddig minden meccsre volt elerheto jegy az utolso napokban is.
En tegnap vettem jegyeket a kovetkezo, Bilbao elleni meccsre, rengeteg elerheto jegy van.

Ugy tunik, hogy hiaba fele a stadion befogado kepessege, mert nagyon sokan nem vettek meg idenre a szokasos eves berletuket.

Jelenleg legalabbis ez a dolgok allasa. Ha biztosra akarsz menni, akkor a klub hivatalos oldalan mostantol minden hazai meccsre csekkold az elerheto jegyeket az utolso napokban, ez heti nehany percbe kerul max. Igy lesz sajat hosszu tavu tapasztalatod a jegyertekesitesrol, mire kozeledik az idopontotok. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Livia
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.10.14. 17:31:55

2023.10.14. 17:35:31

La Masia1 írta:
2023.06.05. 23:44:31
Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Augusztus közepén kezdődik a következő szezon, de jelen állás szerint esélyes, hogy az első 3-4 fordulót idegenben játssza a csapat.
És ami lényeges még, hogy a mostani stadion kb. fele akkora lesz mint a Camp Nou, így jegyet szerezni a következő szezonban már nem feltétlen lesz egyszerű (reálisan nagyjából esélytelen lesz), pláne ha még bekerül a "most láthatjuk utoljára Messit" faktor is.
Idén kb. 75-80 ezer volt az átlag nézőszám, egy kb. 95 ezres stadionban, azaz 1-2 extrém helyzettől eltekintve valójában mindig lehetett jegyet kapni valahova.
Ez alapján idén a kb. 55 ezres stadion viszont minden meccsen valóban fullon lesz.

Sziasztok!

Férjemet lepném meg egy meccs látogatással és a májusi Real Sociedad elleni meccset gondoltam megnézni. Viszont olvasva ezt a hozzászólást akkor ne számítsak arra, hogy májusban erre a meccsre már kapok jegyet előtte pár héttel, ahogy a cikketekben javasoltátok?

Köszi a választ.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.05. 23:44:31

Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Augusztus közepén kezdődik a következő szezon, de jelen állás szerint esélyes, hogy az első 3-4 fordulót idegenben játssza a csapat.
És ami lényeges még, hogy a mostani stadion kb. fele akkora lesz mint a Camp Nou, így jegyet szerezni a következő szezonban már nem feltétlen lesz egyszerű (reálisan nagyjából esélytelen lesz), pláne ha még bekerül a "most láthatjuk utoljára Messit" faktor is.
Idén kb. 75-80 ezer volt az átlag nézőszám, egy kb. 95 ezres stadionban, azaz 1-2 extrém helyzettől eltekintve valójában mindig lehetett jegyet kapni valahova.
Ez alapján idén a kb. 55 ezres stadion viszont minden meccsen valóban fullon lesz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.05. 22:38:53

Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Lényegét tekintve nem tudok hozzászólni, de pár hete még úgy volt, hogy megkérjük a ligát, hogy az első pár héten csak idegenbeli meccsünk legyen, mert dolgoznak a Montjuic stadionon, és úgy tűnik, hogy el fog húzódni a dolog. Nem tudom, hogy ez a szándék még aktuális-e meg persze azt sem, hogy a Liga belemegy-e.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2023.06.05. 22:14:19

Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2023.03.11. 10:40:48

barcamessi írta:
2023.03.11. 07:53:07
csabooo írta:
2023.03.10. 22:38:06
Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Le lett írva kis milliószor már itt is, hogy kb 1 hónappal előtte van meg a mérkőzések pontos kezdési ideje. Ha meg akarod venni a repjegyet ennél korábban, érdemes úgy menni hogy a teljes szombati és vasárnapi napot, de még akár a hétfőt (nagyon nagyon ritkán van 1-1 hétfői meccsünk) is kint töltsd Barcelonában, különben így jársz mint most.
Ha nem voltál még kint, kicsit tájékozódj alaposabban, érdemes pl. ebben a topicban is visszaolvasni pár oldalt, és akkor nem fogod így megszivatni magad legközelebb.
Így van,viszont próbáltam tájékozódni előtte is. De arra nem számítottam hogy hétfőn lesz. A hétvégét el tudtam intézni de hetfon már kell vissza utaznom...
Így akkor kuka sajnos. A repjegy már kivan fizetve, azzal kell akkor kezdenem most valamit.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2023.03.11. 07:53:07

csabooo írta:
2023.03.10. 22:38:06
Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Le lett írva kis milliószor már itt is, hogy kb 1 hónappal előtte van meg a mérkőzések pontos kezdési ideje. Ha meg akarod venni a repjegyet ennél korábban, érdemes úgy menni hogy a teljes szombati és vasárnapi napot, de még akár a hétfőt (nagyon nagyon ritkán van 1-1 hétfői meccsünk) is kint töltsd Barcelonában, különben így jársz mint most.
Ha nem voltál még kint, kicsit tájékozódj alaposabban, érdemes pl. ebben a topicban is visszaolvasni pár oldalt, és akkor nem fogod így megszivatni magad legközelebb.
V I S C A E L B A R C A
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2023.03.10. 22:38:06

Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Barça,Barça,Baaarça!!!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.03.09. 21:23:21

A repülőjegyet nézzed/vegyed meg, az legyen elfogadható áron. Arra figyelj, hogy egy meccs, amit most vasárnapra látsz kiírva, lehet, hogy szombaton vagy hétfőn lesz végül. Elég kicsi a valószínűsége, de nem kizárt.
A meccsre lesz jegy. Tök felesleges mást megkérni, közvetítőt használni; ők hol veszik meg? A Barca oldalon vagy a jegypénztárban, hol máshol.
Felmész a hivatalos oldalra és megveszed a jegyet, pont úgy, ahogy repülőjegyet vennél, és megkapod pdf-ben.
Nincsenek "titkos források", az van, ami a klub oldalán fent van, vagy amit a jegypénztárban megveszel.
Ahogy Andris is leírta, a Real elleni meccset és a BL kieséses szakaszt leszámítva kb. 99,5%, hogy lesz jegy még 30 perccel kezdés előtt is. Lehet nem a "kedvenc szektorodba", de valahova biztos lesz, bejutsz a stadionba.

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.08. 13:07:42

Ha nem el clasicoról, vagy BL egyenes kieséses körről van szó, én mindigi azt ajánlanám, hogy a klub hivatalos online értékesítőjével vagy a helyszíni pénztárakban vásárolj jegyet! :)
Annál olcsóbban és nagyobb választékban sehol sem találsz majd, és gyakorlatilag kizárt, hogy ne legyen meccsjegy. Legrosszabb esetben csak helyszínen, az utolsó 24 órában tudsz venni, mert addig kötelesek visszatartani a jegyek 5%-át, ami ugye sokezer jegy. De ez is extra ritka, csak ha valami hatalmas érdeklődés van a meccsre véletlen, akkor fordul elő. Normál esetben (10ből 9szer) válogathatsz gyakorlatilag az összes szektorból szabadon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.08. 10:09:22

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Hello! Jegy biztos lesz, ettől nem kell félned. Keresd sztem Mari Zolit, Barcelonában élnek, nekünk ő intézte már többször a jegyeket és nagyon jó helyen. Nem tudom lehet-e ilyen oldalakat belinkelni, de itt találod őket: http://barcelonaszerviz.com/meccsjegyek/
Viktor1096
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023.03.07. 21:21:55

2023.03.07. 21:54:20

Alexandro írta:
2023.03.07. 21:35:47
Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Szia!
Ha visszaolvasol itt a fórumon is látni fogod, hogy a jegyek árusítása csak a meccs előtt pár héttel kezdődik meg. Annyira azért nem kell félned, mert nagy eséllyel fogsz tudni jegyet venni. Esetleg a Futballárium-tól is beszerezheted, ők a stadion közelében vannak, magyarok és nagyon segítőkészek.
Alex
Szia Alex!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Minden jót!
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2023.03.07. 21:35:47

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Szia!
Ha visszaolvasol itt a fórumon is látni fogod, hogy a jegyek árusítása csak a meccs előtt pár héttel kezdődik meg. Annyira azért nem kell félned, mert nagy eséllyel fogsz tudni jegyet venni. Esetleg a Futballárium-tól is beszerezheted, ők a stadion közelében vannak, magyarok és nagyon segítőkészek.
Alex
Viktor1096
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023.03.07. 21:21:55

2023.03.07. 21:25:13

Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Tomressive
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.01.29. 14:29:24

2023.01.29. 14:33:11

Sziasztok!

Barcelona - Manchester United meccs a cél, de kicsit elbizonytalanodtam, így hogy látom, hogy jópár szektor már a felújítás áldozata lett. A jegyvásárlásra feliratkoztam, de tartok tőle nem biztos, hogy lesz már mire megnyitják egyszerű halandóknak is a vásárlási lehetőséget. Tud valaki alternatívát esetleg?
Előre is köszi a segítséget! [-o<
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2022.12.12. 14:53:22

Sziasztok! 2006 után ismét Barcelonába látogatok, és tervezem megnézni az Espanyol elleni bajnokit. Jegyet a honlapon legjobb most előre megvenni vagy van esély olcsóbban hozzájutni? Nem tudom teltházas lesz-e, lemaradni nem szeretnék az tuti.

Ha valaki tapasztaltabb tud tanácsot adni azt nagyon megköszönném!

Hajrá eurobarca, mindig olvasom a cikkeket, fórumot is, királyok vagytok! 😉
Válasz küldése