Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Abban ne bizakodjunk. Most éppen Masc fog elmenni közvetve miatta, ami Puyol óta a legnagyobb vesztesége lesz a csapatnak. Épeszű védekező középpályás nem is igazol a Barcához szerintem.ntibi67 írta:Akkor lehet,hogy mégis lép Busquets?salas9 írta:Mundodeportivo szerint, tapogatózunk a Sevillanal, Krychowiak után. Már mindenki kell az Andalúzoktól vagy mi?
Ettől nem félek. Amúgy is csak tapogatózást írtak, semmi konkrétat.ntibi67 írta:Akkor lehet,hogy mégis lép Busquets?
Akkor lehet,hogy mégis lép Busquets?salas9 írta:Mundodeportivo szerint, tapogatózunk a Sevillanal, Krychowiak után. Már mindenki kell az Andalúzoktól vagy mi?
Hát ha ez igaz, akkor én is rögtön lecsapnék rá. Elég jó szeme van a palinak - bár voltak befürdései neki is nyilván, Immobile és hasonlók -, kíváncsi lennék, hogy itt mit alkotna.Tromort77 írta:Monchi has communicated to Sevilla that he will leave the club
Komolyan el tudnám itt képzelni. Persze könyebb a Sevilla-ba embereket találni mint ide, de akkor is kíváncsi lennék, mit tudna itt összehozni. Így is a Sevilla-ból vásárlunk állandóan, hozzuk el Monchit és a probléma megoldva.
Egy ilyen embert hiányoltam egész évben, akit be lehetett volna cserélni, és szintet hoz a játékba. Mert itt nem az a baj, hogy ki fog játszani a Granada ellen, hanem a fontos derbiken nagyon kevésnek éreztem a padunkat. Tudom, itt sokan nem komálták Pedrot, de még őt is ilyen játékosnak tartottam, aki ha odakerül, akkor bizonyit, berúgja a helyzetét.palesz77 írta:Bayern attacker Mario Gotze (23), who is expected to leave the German club this summer, could be an option for Barcelona. [md]
Csak hogy egy újabb név is képbe kerüljön.Amúgy viccen kívül, ha Arda menne, és normális áron nyélbe lehetne ütni az üzletet úgy, hogy ő is hajlik rá - ergo lefogy, és normális hozzáállása lesz -, szerintem tök jó lehetne. Denisszel mondjuk eléggé egy poszt, de fel lehetne kettejük közt osztani talán valahogy az időt, viszont én nagyon komálom a kis németet, Münchenben sem olyan elveszett szerintem, csak egyszerűen nincs meg a kémia. De ha úgy dönt, hogy még akar karriert magának, és nem elég neki annyi, hogy egy VB-t eldöntött a góljával, akkor nagy fogás lehet bárkinek. Csak ugye ez komoly lutri..
Kubla9 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/m ... es-5169278 Már csak Alvesen múlik.
Kis gól is gól..
csakhogy elejét vegyem az öregezésnek, közlöm h 28 éves. de mondjuk ardára még akkor is elcserélném ha csak fél lába lenne.Chino írta:egy 30 éves Mata lenne a megoldás
Kicsit túlzás volt amit írtam így hétfő reggel a munka miatti idegességben, de csak arra gondoltam ha tényleg úgy áll hozzá mindkét kapus, hogy vagy ő vagy a másik (amikről a hírek szólnak), akkor ezek után én egyértelműen Bravo mellett vagyok (eddig 90-10 volt a javára)S.Agüero írta:Bravo meg a tavalyi előszezonban potyázott, nem is értem, hogy miért nem adtuk el egyből.Tobias88 írta:Hát, a Német Szlovák meccs után Ter Stegen mehet amerre lát felőlem és maradjon Bravo. Annyira nem öreg ő, de ilyent soha nem fog csinálni:
https://streamable.com/g77r?t=1.7
Az Roberto, de 13.nak kiváló lenneLG írta:kiváló 12. játékosunk lehetne.
Azért a válogatottban Neuer is potyázott szépen. Az, hogy most kapott egy ilyet egy barátságos meccsen, na bumm. Bravo meg a bemutatkozó meccsén kapott egy nagy potyát. Egy kapus megítélésénél nem feltétlenül ezt kell figyelembe. Sőt, ezt a legkevésbé. Persze ha sorozatban kapja az más tészta. Jövőre talán még maradhat ez a felállás, utána viszont vagy dobbantania kéne Bravonak vagy MAtS megkapja a bajnokságot és a Bl-t, a chilei meg a kupát.Kubla9 írta: Én azt mondom inkább ott kapjon ilyen gólt mint nálunk egy bajnokin.
Én őt várom a következő szezonban az első számú kapusunknak.
Én azt mondom inkább ott kapjon ilyen gólt mint nálunk egy bajnokin.S.Agüero írta:Bravo meg a tavalyi előszezonban potyázott, nem is értem, hogy miért nem adtuk el egyből.Tobias88 írta:Hát, a Német Szlovák meccs után Ter Stegen mehet amerre lát felőlem és maradjon Bravo. Annyira nem öreg ő, de ilyent soha nem fog csinálni:
https://streamable.com/g77r?t=1.7
Jogos. Néha épp a kisebb nevek tudnak segíteni egy nagy rangadón. Ősszel pl. a Klasszikuson SR helyettesitette Messit, és remek volt. Szezon elején, mikor a védelemben voltak sérülések, SR, Vermaelen, Bartra állták a sarat. Közel sem olyan falábúak ezek a játékosok, mint amilyennek be vannak állítva, Csak amikor hónapokon keresztül jegelve vannak, akkor nem biztos, hogy olyan sokat várhatunk tőlük, de ez igaz lenne Matára, Gameirora, meg bárkire.palesz77 írta:Ha a szívemre teszem, akkor egyiküket se, mert Matát valamiért sose szerettem, Denist meg nálunk még nem láttam játszani.visca el barca írta:mindazonáltal tedd a szívedre a kezed és vald be, hogy egy BL döntőn / clasicon a 40. percben megsérülő iniesta helyett inkább betennéd őt mint denis suarezt...![]()
De anno Busi amikor feljött, akkor is ha a szívemre tettem a kezem év elején, inkább Sennát láttam volna BL döntőben vkp poszton Yaya kiesése esetén, nem őt, aztán tessék.. Vagy most az Atma ellen, amikor lejött Rakitic, Rafinhát nem sokan merték volna betenni ennyi kihagyással, aztán mégis hogy odatette. Eddig nem az a klub voltunk, akik a fiataloknak nem adnak esélyt, és csak a biztos, rutinos igazolásokkal van feltöltve a keret, részemről szeretném, ha maradna is ez így. Még ha nem is nyerünk meg mindent emiatt, és kevesebb kupa esik le. Nyilván a ló túloldalára se esnék át, de egy Rafinha játszatása nem jár akkora kockázattal szerintem, mint amekkorának be van állítva sokszor.
Ha a szívemre teszem, akkor egyiküket se, mert Matát valamiért sose szerettem, Denist meg nálunk még nem láttam játszani.visca el barca írta:mindazonáltal tedd a szívedre a kezed és vald be, hogy egy BL döntőn / clasicon a 40. percben megsérülő iniesta helyett inkább betennéd őt mint denis suarezt...
mindazonáltal tedd a szívedre a kezed és vald be, hogy egy BL döntőn / clasicon a 40. percben megsérülő iniesta helyett inkább betennéd őt mint denis suarezt...palesz77 írta:Alapból nem így gondolom, de ha tényleg akarjuk, akkor meg adjunk el mindenkit - viccen kívül -, mert már így is bőven sokan vagyunk ott. De kétlem, hogy valós opció lenne, csak az angolok kevernek.