Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.15. 15:19:33

Tobias88 írta:
Pedro el akart menni, nem igazán tetszett neki a 4. számú szerep. Munirt én még mindig nem tartom alkalmasnak arra, hogy egy sérülés esetén huzamosabban játsszon kezdőként. Néha voltak jó megmozdulásai, de kb ennyi.
Pontosan. Ez már többször le lett írva, (többek közt az előző hsz-embe), ezért kell egy. számú ember, akit be lehet állítani és minőséget képvisel. 18 millióért Nolito pedig tökéletes. Legalább olyan jó, mint Pedro.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 15:15:38

visca el barca írta:jah értem.

ben arfát remélem csak viccből írtad. a márszejtől, meg a nyúkasztltől is azért lett többek közt elküldve mert elég komoly magatartásbeli problémái voltak. LE-nek nyilván nem fog kellene egy ilyen ember. nem véletlenül focizik egy nizzában
Akkor LE is ugyan annyira rasszista, mint Deschamps :D Amúgy Suarezt is egész jól megfegyelmezték, szóval lehet sikerülne vele is, de természetesen nem kell ide egy csapategységet bontó játékos.

A 30 éves Henry-t 24 millióért vettük, ahhoz képest a lassan 30 éves Nolito 18ért sok. Persze sokat nőtt azóta a pénz a fociban, de akkor is. Meddig lesz ő nálunk 2 évig? Utána meg elengedjük ingyen...

Pedro el akart menni, nem igazán tetszett neki a 4. számú szerep. Munirt én még mindig nem tartom alkalmasnak arra, hogy egy sérülés esetén huzamosabban játsszon kezdőként. Néha voltak jó megmozdulásai, de kb ennyi. Viszont ha ingyen Munir vs 18ért Nolito között kell választani esetleg, akkor inkább előbbi.
94:39 6 - 1
kfranky
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006.09.23. 08:21:54

2016.06.15. 15:13:04

visca el barca írta:nolito amugy nekem egy az egyben egy pedro klón. ezért nem kellett volna elengedni bármennyire is utáltuk itt a fórumon, tökéletes 4. ember volt
Igaz, de Pedro menni akart... Más kérdés, hogy a szezon közepétől inkább padozott a cselziben is Murinnyo idejében...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.15. 15:09:58

Tobias88 írta:
visca el barca írta:minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
- Megnézném akár Ben Arfa-t a padon nálunk, főleg hogy lejár a szerződése. Persze kérdés, hogy a PL-ből milyen ajánlatokat kap.
- Hasonló okokból kellene rámennünk Koscielny-re az Arsenal-nál, mert neki is már csak 1 év van hátra a szerződéséből (és ez miatt kellene eladnunk a Sandro-Munir párost idén). Persze csak akkor, ha megy Mascherano

Tudom, nem egészséges egy ekkora klubnál a lejáró szerződésűekre utazni, de sajnos nem tudunk mást csinálni :oops:
18-20 millió egy olyan szintű játékosért manapság aprópénz. Másrészt 100 millió alatt mondjál már egy olyan játékost, akinek esélye van kiszorítani az MSN-t. (de még felette se nagyon) Pedro például teljesen rendben lett volna csak nem akart padozni. Nolito legalább olyan szint és elfogadja a helyét, ismeri a lubot, dolgozott Luchoval, ennél mi több kellene. Az, hogy Koscielny-nek egy év van hátra a szerződéséből még nem lesz fillérekért eladó. Ott volt Hummels is, neki is lejáróban volt (ha jól tudom le is járt) mégis ki kellett a Bayernnek pengetnie közel 40 millát. A francia ráadásul nemsokára 31 éves a fizetése is komolyabb, ha már a pénznél tartunk. Nem kell 10 éves intervallumban gondolkodni, de nem is 2-ben.

Ben Arfa pedig nem is igazi szélső. Kb. úgy tud szélsőt játszani, mint Dnis, Rafinha vagy Arda.
Egy 18 milliós játékos, aki érdemben tudja rotálni az MSN-t bőven megér ennyit, főként manapság.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.15. 15:04:33

Pedro el akart menni, nem? MEgragadta az utolsó lehetőségét, hogy játszon még fixen valahol.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 14:56:43

nolito amugy nekem egy az egyben egy pedro klón. ezért nem kellett volna elengedni bármennyire is utáltuk itt a fórumon, tökéletes 4. ember volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.15. 14:44:41

- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
Nolitoért egyáltalán nem lenne sok a 18M. Payet egyidős vele, számokban is csak egy kicsit volt jobb szezonja, mint Nolitonak, aztán meg 50-60 millió eurókról szólnak a hírek róla. Nem mondom, hogy nem jobb játékos, mint Nolito, de ekkora különbség nincs közöttük.
segítek: azt jelenti, hogy olcsóbban kell venni valakit aki ugyan úgy nem fogja kiszorítani egyiket sem)
Erre meg itt van Munir. Ha meg olyat akarunk, aki nála jobb, azt nem fogjuk olcsóbban megkapni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 14:08:27

jah értem.

ben arfát remélem csak viccből írtad. a márszejtől, meg a nyúkasztltől is azért lett többek közt elküldve mert elég komoly magatartásbeli problémái voltak. LE-nek nyilván nem fog kellene egy ilyen ember. nem véletlenül focizik egy nizzában
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 13:49:19

visca el barca írta:tehát továbbra is várom azt a konkrét nevet aki "olcsó, minőségi és akár képes kiszorítani a msn egyik tagját" is :D
Értő olvasásod nem a legjobb. Olvasd el még egyszer:
Tobias88 írta:Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
(segítek: azt jelenti, hogy olcsóbban kell venni valakit aki ugyan úgy nem fogja kiszorítani egyiket sem)
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 13:19:28

Tobias88 írta:...
tehát továbbra is várom azt a konkrét nevet aki "olcsó, minőségi és akár képes kiszorítani a msn egyik tagját" is :D
Kovbal88 írta:vezetőség saját zsebre dolgozik.
tőled is megkérdeztem már eddig legalább 3x kulturált hangnemben, egyszer sem sikerült válaszolni. honnan tudod, hogy nincs pénz? ismered a klub költségvetését? tudod, hogy hova kerültek a prémiumom, hogy így lecsalózod a vezetőséget?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.15. 13:03:13

Amúgy azt olvastam, hogy a Real megnyerte a BL-t és plusz 90 milliós bevételre tett szert, na mi tavaly szinte mindent nyertünk és még sincs pénz, ez számomra felfoghatatlan dolog. Egy magyarázat van rá, a vezetőség saját zsebre dolgozik.
Ezt ne úgy fogd fel, hogy kinyitják a kasszát és nincs benne, hanem nyilván másra kell a nagyrésze. Stadiont és átépítéseket tervezünk, minden EUR-nak megvan a helye. Így is egy nagy része egy valag hitelből lesz.

Természetesen ettől még igaz ,amit mondasz, de ez minden vezetőségre igaz ;)
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 13:01:57

visca el barca írta:
Tobias88 írta:minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
- Lehet hogy olcsó János vagyok, de a vezetőség is az. Ezért sokallnék egy majdnem 30 éves játékosért 18 millió eurót.
- Megnézném akár Ben Arfa-t a padon nálunk, főleg hogy lejár a szerződése. Persze kérdés, hogy a PL-ből milyen ajánlatokat kap.
- Hasonló okokból kellene rámennünk Koscielny-re az Arsenal-nál, mert neki is már csak 1 év van hátra a szerződéséből (és ez miatt kellene eladnunk a Sandro-Munir párost idén). Persze csak akkor, ha megy Mascherano

Tudom, nem egészséges egy ekkora klubnál a lejáró szerződésűekre utazni, de sajnos nem tudunk mást csinálni :oops:
94:39 6 - 1
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.15. 12:10:24

Tobias88 írta:minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
minőségi cserét szeretnél, de nem kell se gameiro se noltio, mert drága. akkor ki kell? nevezzél meg egy konkrét embert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.15. 11:45:53

Tobias88 írta: Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
Nem is kell kiszorítani egyiket se, csak helyettesíteni, mert mind a három dél-amerikai játékos. Kicsit többet utaznak, mint az európaiak.
Nolitonak az ára rendben van, valaki úgyis kell a padra, és egy normális csapat el tudná adni, ha nem válna be jó áron.
a 2-3 milliós fizetését meg egy Barcelona szintű csapatnak ki kell tudnia fizetni.
Amúgy azt olvastam, hogy a Real megnyerte a BL-t és plusz 90 milliós bevételre tett szert, na mi tavaly szinte mindent nyertünk és még sincs pénz, ez számomra felfoghatatlan dolog. Egy magyarázat van rá, a vezetőség saját zsebre dolgozik.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.15. 10:32:05

Bob_Marley írta:Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal meg hogy fiatalítanak kalapemelés, de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt.
Az egy dolog. Nem tőlük függött ez hanem a többiektől. Madridban mindig volt 1-2 olyan, aki visszafelé húzta a csapatot. Vagy az edző, vagy 1-2 oda nem illő játékos.

Most viszont nagyon együtt vannak, nehezebb lesz megnyerni a bajnokságot sokkal mint idén. Annyi problémájuk van maximum, hogy jobbhátvéd poszton a nagy verseny miatt egyik játékos sem tud folyamatosan játszani és formába lendülni.

Egyébként meg még igazolniuk sem kell, ha nem akarnak. Persze lecserélhetik Benzemát, de kétlem hogy erre sor kerül. Morata érkezni fog, de szerintem egyből tovább is adják. A védelembe kell nekik egy csereember Arbeloa miatt, aki lehet akár közép akár balhátvéd Nacho miatt. És kész is. A végén még pluszos lesz a Madrid idén

Nálunk azért jóval több poszt hiányzik jelenleg. Jobbhátvéd (szerintem Vidal SR páros kevés a Barcához), csere középhátvéd, minőségi csere az MSN-hez.

Gameiro-nak én nem örülnék, mert nagyon drága. Hasonló a helyzet Nolito-val is, de ő legalább valamivel olcsóbb. Felesleges ennyiért játékost venni, úgy se tudja kiszorítani az MSN egyik tagját sem
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.15. 07:21:10

Barcelona will sign only one centre back this summer. They won't sign both Lyon's Samuel Umititi and Las Palmas' Mauricio Lemos . [rac1]

Ezt mondjuk nem értem, mert elvileg közük sincs egymáshoz - Lemos úgy volt, hogy jövőre jönne csak -, de legalább akkor Tarín esélyesebb, hogy kap majd lehetőséget.

Several forwards that were sounded out don't want to join Barcelona as they know that with Messi-Suarez-Neymar they won't play a lot. [md]

Barcelona have reactivated the possibility of signing Sevilla forward Kevin Gameiro (29). They have sounded out Sevilla. [md]

Ez mondjuk érthető lenne a támadók részéről, de nem hiszem, hogy Gameiro maradt csak opció ennyiért.
Bob_Marley írta:Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal ..., de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt.
Ennek mi köze ahhoz, hogy 10 évre is meg lehet oldani egy posztot? Mert őszintén kétlem, hogy Marcelo és Ramos az oka, hogy kevesebbet nyertek, a csapat húzóemberei voltak javarészt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.15. 00:03:33

Én ezzel a Marcelo, Ramos stb vonal meg hogy fiatalítanak kalapemelés, de én meg választom azt hogy az alatt a tíz év alatt míg ők megoldották a posztjukat nyertünk egy rahedli bajnokságot ők meg kettőt. Nekem több kérdésem nincsen. veb nagyon nyers és nem is értek egyet ezzel a "mentalitással" de bakker már lassan jó dolgunkban nem tudjuk mit csináljunk....Én teszek rá hogy a 40 éves Matyiő fejeli a győztes gólt a Celta vagy a Real ellen, esetleg a százhuszadik újkori Messi és 10 évre megoldja a posztot emberke. Nem hiába van az a mondás, hogy addig üsd a vasat, amíg meleg. Le fog áldozni ez az időszak és lsd akkor majd jön az mint 2003 körül, hogy igazolunk egy rahedli fiatalabb "éretlen" játékost és csapatot építünk, de amíg a csapat ereje teljében van és fel van építve, addig építőelemeket kell keresni nem az alapozást megcsinálni. Messi-Pique-Busi a legjobb korban vannak ez a csapat gerince, nem lehet olyanokra várni akik jövőre nem tudnak minket ahhoz segíteni, hogy kupákért menjünk. Ha ez egy negyvenéves tolószékes ember akkor ő, legalább látott már egyet s mást. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.14. 23:02:44

Tobias88 írta:
palesz77 írta:Barcelona are among the teams (Napoli, Man United) interested in Monaco right back Fabinho (22). [sky]

Lehet remenykedni.. :D
Kellene? Én nem nagyon láttam játszani, de hirtelen a 188 centis magasságból nem egy Alves típusra gondolnék, biztos ő kell nekünk? Meg mennyi az ár?
kellene bizony. amennyit én láttam gyors, agresszív, jól cselez és tud védekezni. nem hiába mondtam már tavaly is mikor arról volt szó h alves lelép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.14. 22:34:42

1,88 :shock: Maicon is hatalmasnak tűnt nekem, pedig ő csak 1,85 volt.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.14. 22:11:06

Tobias88 írta:
palesz77 írta:Barcelona are among the teams (Napoli, Man United) interested in Monaco right back Fabinho (22). [sky]

Lehet remenykedni.. :D
Kellene? Én nem nagyon láttam játszani, de hirtelen a 188 centis magasságból nem egy Alves típusra gondolnék, biztos ő kell nekünk? Meg mennyi az ár?
Pedig, amit én láttam belőle, az alapján van hasonlóság köztük. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.06.14. 21:56:04

palesz77 írta:Barcelona are among the teams (Napoli, Man United) interested in Monaco right back Fabinho (22). [sky]

Lehet remenykedni.. :D
Kellene? Én nem nagyon láttam játszani, de hirtelen a 188 centis magasságból nem egy Alves típusra gondolnék, biztos ő kell nekünk? Meg mennyi az ár?
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.14. 20:47:17

Barcelona are among the teams (Napoli, Man United) interested in Monaco right back Fabinho (22). [sky]

Lehet remenykedni.. :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.14. 17:06:38

visca el barca írta:...

+1

Amíg a sikerek őket igazolják nincs miről beszélni. Nyilván lehet és kell is kritikát megfogalmazni feléjük, de a szurkolói hozzáállás még viccnek sem nevezhető többeknél. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.14. 16:08:39

Balinho írta:Igen de ezzel megint a másik oldal véleményét támasztod alá, mert ezek a játékosok vagy beváltak és hosszú távon, "10 évre" oldották/oldják meg a posztjukat
igen, de LE-nél láthatóan nem ez van, ezért is írtam oda. guardiolának lehet, hogy szempont volt az életkor, de a mostani edzőnek nem az, különben nem vetette volna meg sem az öreg matyiőt, sem az öreg turant. biztos vagyok benne ha mániákus fiatalító lenne, egyik sem jött volna.

a fikázáshoz meg annyit, ezt csabának is elmondtam, itt 10 hszből 9 arról szól semmit nem csinálunk jól.

de itt és most befejeztem, láthatóan bököm egy-két embernek a csőrét, hogy oda-oda szúrogatok, meg próbalom a vezetőséget, klubot, LE-t védeni (bár nem szorulnak rá, de a hülye is látja h minden döntés őket igazolja)

sírjatok, lelketek rajta, itt a többséget ez élteti, mást nem nagyon tudtok csinálni. (ez már nem neked szól)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.06.14. 16:02:44

visca el barca írta:lehet, hogy bosszantó, de az eredmények a vezetőeket igazolják és addig tök fölöslegesnek érzem ezt a már-már beteges támadásukat. persze a magyar nép ilyen, nekünk mindent fikáznunk kell, minket ez éltet :D
Hát szerintem itt azért eltévesztetted a hangnemet, azért mert próbáltam ellenérvet hozni a kioktató stílusú mondanivalód felé, még nem jelenti azt, hogy csakis egy mindent fikázó negatív ember lehetek.
visca el barca írta:arról már nem beszélve, hogy megint úgy élezed a mondandódat, mintha mi soha nem vettünk volna egy fiatalt sem. LE-nél valóban látható, hogy inkább a rutint akarja, de előtte azért annyira nem volt jellemző hogy mindenki 30 évesen jönne. vidal 25, rakitic 26, TS 22, neymar 21, song 24, alba 23, sanchez 22, fabregas 24, mascherano 26 stb stb stb szóval ilyeneket én is fel tudok sorolni. csak mennyivel jobban hangzik, hogy bezzeg a real!
Igen de ezzel megint a másik oldal véleményét támasztod alá, mert ezek a játékosok vagy beváltak és hosszú távon, "10 évre" oldották/oldják meg a posztjukat (Alba, Masch, Rakitic), vagy ha nem is váltak be azért az egy szem Song kivételével legalább nem buktunk rajtuk nagyot, sőt akár kereshettünk is rajtuk (Sanchez, Cesc).

Következésképpen én csak annyit mondok, hogy megértem, ha valaki azt mondja, hogy az idén 30 éves, kivásárlási áron 20 körüli összegért hozható Nolito helyett egy fiatalabb, de akár évekre megoldást jelentő csatárt választanánk, vagy egy Nolito korabeli, de olcsóbb Larsson-szerű tartalékot. De az idősen, drága verzió azért nem a legelőremutatóbb. Ha konkretizáljuk a védőkérdésnél szerintem igenis szempont kellene legyen, hogy legyen olyan játékos, aki 30 alatti ha egyszer úgy lesz, akkor ne egyszerre kelljen pótolni a khv-inket.
visca el barca írta:csak mennyivel jobban hangzik, hogy bezzeg a real!
Balinho írta:Hát nem tudom, ha szerintem valamit jobban csinál a Real az pont az.
Ha ebből azt szűrted le, hogy szerintem a Real a bezzeg csapat, akkor valamit nagyon félreértettél. Viszont rohadtul szeretik egyes Barca szurkolók a nagy-nagy költekezéssel köpködni a Madridot, amikor viszont az érem másik oldalán ott van, hogy az eladásokat sokkal jobban csinálják és ez elsősorban annak köszönhető, hogy olyan játékosokat vesznek, akik mondjuk 3-5 év múlva is piacképesek és nem csak két pusziért passzolhatóak el.
Válasz küldése