Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.15. 19:33:51

optimus írta:kirugnák LE-t most a szezon közepén (ez amugy érdekelne, aki ezt megtenné az milyen céllal tenné ezt meg? a bajnokság nem a mi kezünkben van, ha idehoznak akárkit akivel minden meccsünk 15-0ra nyerjük akkor sem biztos, hogy megnyerjük.
igazad van, sokkal jobb lesz, ha majd az új edző a kövi szezon elején fogja próbálgatni a csapatot, és majd 10 forduló után -10-ben leszünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2017.02.15. 19:13:00

Azért olyanokat mondani, hogy ebbe a Barcelonába csaka hülye szeretne igazolni hatalmas túlzás, attól hogy egy nem működő szerkezettel, és egy fásult edzővel tegnap elkalapáltak minket, még mindig Európa egyik legnagyobb nevű klubbja, amely szinte garancia a sikerre, és a hírnévre(kivéve ha 1 kókler vagy mint Gomes, de annak személy szerint örülnék ha ő inkább nem szeretne idejönni, esetleg ha év végén jeleznék LE-nek hogyha ennyire bejön neki a potugál akkor a következő csapatában tudja ki legyen az első igazolása).

Én akkora gondot nem látok mint itt sokan akik egy kiesés után szokás szerint eladnák a fél csapatot és kirugnák LE-t most a szezon közepén (ez amugy érdekelne, aki ezt megtenné az milyen céllal tenné ezt meg? a bajnokság nem a mi kezünkben van, ha idehoznak akárkit akivel minden meccsünk 15-0ra nyerjük akkor sem biztos, hogy megnyerjük. totál értelmetlenül megalázni egy olyan embert aki visszahozta a szűk elitbe a csapatot, és nagyon sok szép emléket szerzett, még ha a végén kőkeményen bele is állított minket a földbe).

Szerencsére nem ott tartunk mint annó a MU amikor elment SAF, ott inkább egy brilliáns edző miatt volt jó egy középszerű keret, míg itt fordítva, egy erős keret(főleg néhány nagyon magasan kiemelkedő játékos) tart meccsben egy "középszer" edzőt. Le kell cserélni az edzői stábot, hozni 2 nzonzi,kante kaliberű okos "csúcsnégert", egy jobbáhtvédet, és ottvagyunk ismét a szűk elitben. Ezt pedig a vezetőség biztos hogy meg is fogja lépni, ez most nem olyan mint nyáron amikor mindenki modnta hogy kell jobbhátvéd de ők nem hoztak mondván SR, meg Vidal megoldják, ebben a szezonban bebizonyosodott hogy ez nem megy, innentől lépniük kell. Remélhetőleg emellé sikerül eladni az AG,DS, Rafinha 3asból minimum 2t
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2017.02.15. 18:36:34

barca0417 írta:
Samper írta:Egyelőre nem játékosok igazolása lenne soron, hanem válságstáb összehívása. Minden lényeges témát át kéne beszélni, elhatározásokat hozni és fontossági sorrendet megállapítani. A nyári igazolások igencsak hátul lennének az idősorban. Ebbe a Barcaba most csak a hülye szeretne igazolni.
Szerintem ez nem igaz, pont ilyenkor lehet értelme ideigazolni, ilyenkor lehet beverekedni magát a csapatba.
És attól még hogy ezúttal nagyon elvertek minket, attól ez még a Barca, és 10-ből 8 játékos szívesen játszana itt,(akkor is ha ezt nem jelentheti ki nyíltan) a többi kettő meg realos vagy az volt.
Amúgy Verratti meg mutatta hogy miért férne be ide, és a mi középpályásaink is megmutatták hogy beférne ide. Ő vagy egy hasonló kaliber.
Mert az egyéb dolgok mellett(edző kérdés, motiválatlanság, formán kívüliség) az az igazság hogy ilyen gyenge középpályás sorunk akkoriban volt mikor elkezdtem a Barcának szurkolni. Az pedig még a Rivaldo-Kluivert féle Barca volt. Mikor Guardiola már kifelé ment Xavi meg még csak beépülőben volt. Ezt orvosolni kell a nyáron.
Samperrel értek egyet ebben a kérdésben. Igazolni lehet, de nem érdemes, előbb azt kellene megnézni mi csúszott el, hogy jutott a csapat BL, bajnoki győzelmektől a mostani helyzetbe. A vezetés illetve edzői stáb felelőssége ebben igen nagy. Vezetőedző, valamint a szakmai stáb tagjainak szerepét meg kell vizsgálni és a gyenge pontokat lecserélni. Azután egy felfrissített stáb tudná már kialakítani - a szükséges igazolásokkal - azt a jövőbeni keretet, amivel újra képes olyan játékot hozni a csapat, amivel az elmúlt években elkényeztettek minket.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.02.15. 17:34:24

NZonzi-nak én is örülnék mert neki esze is van az ereje mellett, nem csak abból él hogy 2 méteres, hanem vannak igazán jó passzai is. Sokszor jól jönne egy hasonló típusú játékos Busi mellé.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.15. 17:20:27

Feast4 írta:
Ide baromira igazolni kellene, méghozzá egy jobbhátvédet mert ez így nem maradhat, bármennyire is fogom Robi bártját, egyszerűen megöltük kizsigerltük. Borzasztó megerőltetés egy olyan poszton játszani ahol nem vagy otthon. És kéne egy középpályás. A világot felturatnám most egy Verratti tipusú emberkéért. Egy olyan aki csúszik, mászik, mindenhova hodaért, lát a pályán tud kulcspasszot adni kiszolgálni és legalább olyan minőséget képvisel a saját posztján mint az MSN elől. Most az, hogy kit azt ne kérdezzétek. Nyilván Verratti lenne a legegyértelműbb, de ha őt nem akkor is fel kell túrni mindent és valakit aki legalább hasonló mint ő( bakker a gyerek annyira egyedi, hogy hihetetlen...) keríteni kell.
Nzonzi vagy Bakayoko a te embered. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.02.15. 16:47:52

Feast4 írta:
Ide baromira igazolni kellene, méghozzá egy jobbhátvédet mert ez így nem maradhat, bármennyire is fogom Robi bártját, egyszerűen megöltük kizsigerltük. Borzasztó megerőltetés egy olyan poszton játszani ahol nem vagy otthon. És kéne egy középpályás. A világot felturatnám most egy Verratti tipusú emberkéért. Egy olyan aki csúszik, mászik, mindenhova hodaért, lát a pályán tud kulcspasszot adni kiszolgálni és legalább olyan minőséget képvisel a saját posztján mint az MSN elől. Most az, hogy kit azt ne kérdezzétek. Nyilván Verratti lenne a legegyértelműbb, de ha őt nem akkor is fel kell túrni mindent és valakit aki legalább hasonló mint ő( bakker a gyerek annyira egyedi, hogy hihetetlen...) keríteni kell.
Thiago? Adnám érte Gomest meg pénzt is, nem érdekelne ha többért jönne vissza mint amennyiért elment. Ő melózik is és kreativitás is van benne. Sajna nem sok igazán jó középpályás szaladgál jelenleg.
Vagy ő vagy Veratti kéne. vagy mindkettő.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.15. 16:25:50

barca0417 írta:
Samper írta:Egyelőre nem játékosok igazolása lenne soron, hanem válságstáb összehívása. Minden lényeges témát át kéne beszélni, elhatározásokat hozni és fontossági sorrendet megállapítani. A nyári igazolások igencsak hátul lennének az idősorban. Ebbe a Barcaba most csak a hülye szeretne igazolni.
Szerintem ez nem igaz, pont ilyenkor lehet értelme ideigazolni, ilyenkor lehet beverekedni magát a csapatba.
És attól még hogy ezúttal nagyon elvertek minket, attól ez még a Barca, és 10-ből 8 játékos szívesen játszana itt,(akkor is ha ezt nem jelentheti ki nyíltan) a többi kettő meg realos vagy az volt.
Amúgy Verratti meg mutatta hogy miért férne be ide, és a mi középpályásaink is megmutatták hogy beférne ide. Ő vagy egy hasonló kaliber.
Mert az egyéb dolgok mellett(edző kérdés, motiválatlanság, formán kívüliség) az az igazság hogy ilyen gyenge középpályás sorunk akkoriban volt mikor elkezdtem a Barcának szurkolni. Az pedig még a Rivaldo-Kluivert féle Barca volt. Mikor Guardiola már kifelé ment Xavi meg még csak beépülőben volt. Ezt orvosolni kell a nyáron.
Ide baromira igazolni kellene, méghozzá egy jobbhátvédet mert ez így nem maradhat, bármennyire is fogom Robi bártját, egyszerűen megöltük kizsigerltük. Borzasztó megerőltetés egy olyan poszton játszani ahol nem vagy otthon. És kéne egy középpályás. A világot felturatnám most egy Verratti tipusú emberkéért. Egy olyan aki csúszik, mászik, mindenhova hodaért, lát a pályán tud kulcspasszot adni kiszolgálni és legalább olyan minőséget képvisel a saját posztján mint az MSN elől. Most az, hogy kit azt ne kérdezzétek. Nyilván Verratti lenne a legegyértelműbb, de ha őt nem akkor is fel kell túrni mindent és valakit aki legalább hasonló mint ő( bakker a gyerek annyira egyedi, hogy hihetetlen...) keríteni kell.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.02.15. 15:32:18

Samper írta:Egyelőre nem játékosok igazolása lenne soron, hanem válságstáb összehívása. Minden lényeges témát át kéne beszélni, elhatározásokat hozni és fontossági sorrendet megállapítani. A nyári igazolások igencsak hátul lennének az idősorban. Ebbe a Barcaba most csak a hülye szeretne igazolni.
Szerintem ez nem igaz, pont ilyenkor lehet értelme ideigazolni, ilyenkor lehet beverekedni magát a csapatba.
És attól még hogy ezúttal nagyon elvertek minket, attól ez még a Barca, és 10-ből 8 játékos szívesen játszana itt,(akkor is ha ezt nem jelentheti ki nyíltan) a többi kettő meg realos vagy az volt.
Amúgy Verratti meg mutatta hogy miért férne be ide, és a mi középpályásaink is megmutatták hogy beférne ide. Ő vagy egy hasonló kaliber.
Mert az egyéb dolgok mellett(edző kérdés, motiválatlanság, formán kívüliség) az az igazság hogy ilyen gyenge középpályás sorunk akkoriban volt mikor elkezdtem a Barcának szurkolni. Az pedig még a Rivaldo-Kluivert féle Barca volt. Mikor Guardiola már kifelé ment Xavi meg még csak beépülőben volt. Ezt orvosolni kell a nyáron.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.15. 13:46:24

Nyiri81 írta:
Tromort77 írta:Verratti: "I'm flattered (...) but I don't want to change. I'm part of an awesome project and we want to become a top 3 team in Europe. My dream is to win for Paris, not to play for Barça".

Gyorsan meggondolta magát.
De most komolyan? Mit mondjon. "nagyon jó ez a PSG, de azért még mindig mennék a Barca-ba". Még ha akarna is jönni úgy sem mondhatná ezt.
Egyrész, másrészt meg az általad nagyra tartot csapatot a jelenlegi alakulatod( jó részt te) agyonveri akkor nyilván átfut az agyadon, minek is mennék oda?
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.15. 13:31:46

Tromort77 írta:Verratti: "I'm flattered (...) but I don't want to change. I'm part of an awesome project and we want to become a top 3 team in Europe. My dream is to win for Paris, not to play for Barça".

Gyorsan meggondolta magát.
De most komolyan? Mit mondjon. "[auto_cenzúra] ez a PSG, de azért még mindig mennék a Barca-ba". Még ha akarna is jönni úgy sem mondhatná ezt.
Csak is Puyol
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.15. 13:21:55

Tromort77 írta:Verratti: "I'm flattered (...) but I don't want to change. I'm part of an awesome project and we want to become a top 3 team in Europe. My dream is to win for Paris, not to play for Barça".

Gyorsan meggondolta magát.

Csodálkozol? :mrgreen:
Kép
Tromort77

2017.02.15. 12:41:03

Verratti: "I'm flattered (...) but I don't want to change. I'm part of an awesome project and we want to become a top 3 team in Europe. My dream is to win for Paris, not to play for Barça".

Gyorsan meggondolta magát.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.15. 08:42:52

Egyelőre nem játékosok igazolása lenne soron, hanem válságstáb összehívása. Minden lényeges témát át kéne beszélni, elhatározásokat hozni és fontossági sorrendet megállapítani. A nyári igazolások igencsak hátul lennének az idősorban. Ebbe a Barcaba most csak a hülye szeretne igazolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.14. 15:45:16

Balosra inkább "átkeveredni" szokott, ő alapból szinte mindig a jobboldalon kezd. Nyilván nincs odaragasztva, Xavi se a jobboson élte le az életét, ment amerre a labda mozgott, de alapból az az oldal volt az ő "fő területe". Verratti játéka amúgy sokkal inkább hajaz az övére, mint Iniestáéra, csak sokkal melósabb mellé. Nyilván vannak különbségek, de a jelenlegi felhozatalból szerintem ő áll legközelebb hozzá stílusra egész Európa szerte - de nyilván még így se mondható a klónjának.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 15:05:00

Nero. írta:Nekem az rémlett hogy ő a PSGben inkább a kp baloldalán játszik mint Iniesta és inkább irányító de akkor tévedtem.
Abban nem tévedtél, hogy a baloson szokott játszani, de ő sokkal inkább box-to-box mintsem klasszikus irányító, kell mögé is egy ember, de ő lényegesen jobban szerel mint nálunk szerintem bármelyik kpás, mellé még az irányítói véna is benne van. Kétlem, hogy a jobboson ne tudna összejatszani Messivel, Iniesta meg sajnos egyre többet hiányzik, így valszeg azon az oldalon is játszhatna bőven.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 14:31:59

Nekem az rémlett hogy ő a PSGben inkább a kp baloldalán játszik mint Iniesta és inkább irányító de akkor tévedtem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 11:00:32

Nero. írta:A kp jobboldalán mindig is egy védekezőbb szellemű játékos kezd, Rakitic vagy Gomes, amikor pedig Iniesta egészséges akkor egyértelműen a kezdőben a helye már a felsőházi csapatok ellen is.
Ardát rizikós lett volna eladni de Neymar nem sérülékeny és ennyiért belehetett volna vállalni, de amugy Rafinha is tudná helyettesíteni.
Miért Verratti nem védekező szellemű? Pedig mintha jobban csinálná, mint majdnem az összes kpásunk. :mrgreen:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 10:47:09

zeli39 írta:
2016-ban meghosszabbította a szerződését 2021.június 30.
Ibrára gondolt a költő. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.14. 09:58:10

visca el barca írta:
Feast4 írta:A PSG ha ragaszkodik valakihez azt nem hozzuk el.Meg ott van még a fizetése is ami gyanítom nagyon szép hosszú szám.
ibrát is elengedték, meg vele együtt évi kb 30 gólt.


amugy a kicsinek 2021-ig van szerződése és heti 130.at keres, nálunk ennél többet kap piqué, masch, busi, ininest, meg az egész msn

de hogy pákó mire kap heti cirka 120-at azt nem tudom :lol: de amugy ha matiyt nyáron elpasszoljuk meg még vkit, akkor bőven lenne pénz a fizetésére (mert hogy ez nálunk mindig probléma)
Lejárt a szerződése nem írta alá az újat.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.02.14. 06:33:29

Verratti alapból is egy melós játékos, ha az ő védekezése nem elég, akkor nem tudom, hogy mi a szint.

Az viszont szerintem tényleges probléma lehetne, hogy mihez kezdene, ha Messi hátralép, mert szélsőnek pont úgy nem való, mint Rakitic. De akkor Messinek se kéne olyan mélyről szerveznie igazából, szóval lehet fel se merülne a probléma, de azért ez is egy kényes kérdés szerintem.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.02.14. 05:24:19

MQuCsabi írta:Nincs olyan, hogy el kellett volna engedni. Arda nem akart elmenni. Akkora ostobaságokat tudtok írni. Komolyan falnak megyek
Douglas se akart elmenni és csak összehoztak egy kölcsönt. :D Az egy dolog mit akar a játékos és másik, hogy mi a klub érdeke.
50 millióért én is azonnal elengedtem volna Turant, attól függetlenül, hogy bírom. Ez annyi pénz, hogy az átigazolásából is pozitívan jöttünk volna ki.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.02.14. 02:39:29

Nincs olyan, hogy el kellett volna engedni. Arda nem akart elmenni. Akkora ostobaságokat tudtok írni. Komolyan falnak megyek
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 02:18:45

A kp jobboldalán mindig is egy védekezőbb szellemű játékos kezd, Rakitic vagy Gomes, amikor pedig Iniesta egészséges akkor egyértelműen a kezdőben a helye már a felsőházi csapatok ellen is.
Ardát rizikós lett volna eladni de Neymar nem sérülékeny és ennyiért belehetett volna vállalni, de amugy Rafinha is tudná helyettesíteni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.14. 00:41:44

Nero. írta:Azért így közvetlenül a párharc elott egy ilyen nyilatkozat nem semmi :D Biztos vagyok benne, hogy nagyon jönne a gyerek én is szívesen látnám és kelleni is fog nekünk de jövőre még nem hiszem hogy itt állandó kezdő lenne pedig egy ilyen sztárt folyamatosan foglalkoztatni kell.

Amugy elvileg egy kínai klub 50 millát fizetett volna Turanért télen, hát ennyiért el kellett volna engedni...
Miért kitől nem férne be? Rakitic? AG? Rafinha? DS? Ne humorizáljunk már. Az meg hogy el kellett volna enged, aha és kit veszünk télen aki ilyen jól játszik Neymar helyén?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.14. 00:34:59

Azért így közvetlenül a párharc elott egy ilyen nyilatkozat nem semmi :D Biztos vagyok benne, hogy nagyon jönne a gyerek én is szívesen látnám és kelleni is fog nekünk de jövőre még nem hiszem hogy itt állandó kezdő lenne pedig egy ilyen sztárt folyamatosan foglalkoztatni kell.

Amugy elvileg egy kínai klub 50 millát fizetett volna Turanért télen, hát ennyiért el kellett volna engedni...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése