Mondjuk azóta lett pénzünk, ennyi különbség vanvisca el barca írta:jah. kb 2-3-4 hete volt hír, hogy már az a fickó is elment, aki csak akkor szokott mikor a tárgyalások lezárultak és papírokat kell rendezgetni...

Mondjuk azóta lett pénzünk, ennyi különbség vanvisca el barca írta:jah. kb 2-3-4 hete volt hír, hogy már az a fickó is elment, aki csak akkor szokott mikor a tárgyalások lezárultak és papírokat kell rendezgetni...
jah. kb 2-3-4 hete volt hír, hogy már az a fickó is elment, aki csak akkor szokott mikor a tárgyalások lezárultak és papírokat kell rendezgetni...Cestus írta:https://twitter.com/rac1/status/894868004902719488
A RAC1 szerint is közel van Coutinho. De mintha már egyszer az elmúlt hetekben lett volna ilyen, hogy a Barca vezetői össznépi mulatságot rendeztek Londonban, és mind odatódultak, de abból sem lett semmi.
danianevem írta:Napról-napra romlik az itteni közhangulat, holott azért annyira nem vészes a helyzet. Két minőségi embernek kellene jönnie (1 támadóbb szellemű kp, meg egy balszélső) hogy a keret alapján papíron a szűk elitben maradjunk, de ennyi. Ha nem jönnek, akkor a vezetőség magát buktatja meg, Valverde meg egy fokkal kisebb teherrel a vállán vághat neki a szezonnak. Ahol egyébként a mostani kerettel is az esélyesek között vagyunk, a hazai fronton mindenkèpp.
Húúú.
Igen igen!Res írta:Szerintem ennyire azért nem szokott zörögni az a bizonyos haraszt... Szerintem rövidesen meglesz a hivatalos bejelentés is.palesz77 írta:Megvan a mai napi "bármikor bejelenthetik" hír is akkor, ez egész gyors volt..
Egyes újságírók már az jósolják, hogy már vasárnap az RM ellen játszik. Mondjuk arra azért befizetek...
az jó, mert amerikai tulaj van. fenway sports group. az meg tudtommal amerikai kézben van.Nero. írta:állítólag a kínai tulaj nagyon gazdag.
Szerintem ennyire azért nem szokott zörögni az a bizonyos haraszt... Szerintem rövidesen meglesz a hivatalos bejelentés is.palesz77 írta:Megvan a mai napi "bármikor bejelenthetik" hír is akkor, ez egész gyors volt..
Ezt már hallottuk eleget. A Liverpool nem akarja eladni, állítólag a kínai tulaj nagyon gazdag.soadroli írta:Barça representatives are already in England to try and finalise the signing of Coutinho. Club wants to close the deal today #fcblive [md]
Nem, jobb lett volna ha inkább nem mondana semmit ès végre tenne valamit is idehozna valaki értelmeset. Augusztus vegen valogatott fordulok, még van 2 hét igazolni ès azon kivul hogy elvittek a legértékesebb játékosunk áron alul semmi nem történt.Tobias88 írta:Jobb lett volna ha azt nyilatkozza, hogy a 220on felül van még 100 millió, szóval kérlek magas árat kérjetek ha akarunk tőletek valakit venni?Nero. írta:Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.
Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%![]()
![]()
Rafinha menni akar, de a 75 milliót nem fogja kiadni érte senki. Ha nem igazolunk senkit középpályára, akkor is valamelyiküktől meg kellene válni, leginkább Arda-tól
ne, ezt kellett volna mondani: "minden játékos akit kiszemeltünk és az edző is kérte, még idén nyáron meg fog érkezni"Tobias88 írta:Jobb lett volna ha azt nyilatkozza, hogy a 220on felül van még 100 millió, szóval kérlek magas árat kérjetek ha akarunk tőletek valakit venni?![]()
Jobb lett volna ha azt nyilatkozza, hogy a 220on felül van még 100 millió, szóval kérlek magas árat kérjetek ha akarunk tőletek valakit venni?Nero. írta:Bartomeu közben kijelentette hogy a Neymarért kapott 220 nem lesz mind elköltve mert kell pénz más Barca-projektekre is.
Rafinha, Denis és Arda is a nyakunkon marad szinte 100%
Ezzel a felállással pont a tavalyi problémákat súlyosbítanánk, tovább gyengítve a középpálya stabilitását és a jobbszélt, sőt a balszélt is, mert a mi játékunkba Coutinho nem passzolna szélsőként, sokkal inkább Iniesta posztján lenne helye.baas11 írta:Bestbarca írta: Dybala - nincs posztja nálunk.
És akkor ki? Bal szélre sztár?
Griezmann, no sztem őt akarná mindenki,vezetőség,edző.
Valami ilyesmi elképzelés lesz itt.
Dybalanak elméletileg nincs de gyakorlatilag van posztja szerintem, minden Messin múlik hisz ő a kulcs, az eredeti posztján ahogy tegnap is kb csak fújni jár egyet ....teljesen közepén visszavontan jatszik kötetlen szerepkörben ( es keresi Neymart ). Így valami 4-1-4-1 vagy 4-2-3-1 ben játszunk
Vidal.......Rakitic.........Busquets .....Alba
......................Messi........................
Dybala..................................Coutinho
.................. ..Suarez......................
Griezman ha megy szerintem nem maradna a Ligában !
Kettő igazolást teljesen feleslegesnek tartok a középpályára. Ha SR-vel ott számolunk a jövőben és Samper is marad, az már eleve + 2 játékos. Ezért teljesen értehetetlenül állok Seri v. Paulinho esetleges leigazolása előtt, létszámban megvagyunk, és azt sem gondolom, hogy minőségben akkora pluszt adnának, viszont egy pofont a sajátneveléseinknek igen, mert nagyon ellehetetlenítenék a helyzetüket.Szerintem ha ezt a két embert elhoznánk a középpályára valahogy, valamint Sampert is megtartanánk a csapatban, sokat erősödnénk a múlt szezonhoz képest, ami ezt a csapatrész illeti.
Bestbarca írta: Dybala - nincs posztja nálunk.
És akkor ki? Bal szélre sztár?
Griezmann, no sztem őt akarná mindenki,vezetőség,edző.
Valami ilyesmi elképzelés lesz itt.
Nem Mbappe vicc,hanem az ára. Szal 150milla okés egy Griezmannra,vagy egy Hazardra a mai viszonyok közt. De hol tett le annyit az asztalra. Max 80at ha ér,és sokat mondtam.
Mbappe:
Neki mondjuk nehéz lenne több szezonos játékosnak lennie, hiszen ez volt az első teljes szezonja a felnőtteknél, ugyanis egy 18 (na jó, már a 19-hez közelebb van) éves játékosról van szó. Ezért is nem vitte el még senki. Nem azt mondom, hogy igazoljuk le, de viccnek nevezni elég nagy túlzásnak érzem, ahogy Dembelé lehúzását is, eléggé kiemelkednek ők a fiatal játékosok közül.
Egyet értek, bár kicsit félek Valverdétől. LE vagy Guardiola hiába rendelkeztek jóval kevesebb edzői tapasztalattal, a klubot jobban ismerték. 50-50 százalékra tenném, hogy sikeres lesz v. bukik.Tavaly minden játékosunk alul teljesített, kivétel nélkül mindenki.
Szal a legjobb igazolás az edző lehet.
Neki mondjuk nehéz lenne több szezonos játékosnak lennie, hiszen ez volt az első teljes szezonja a felnőtteknél, ugyanis egy 18 (na jó, már a 19-hez közelebb van) éves játékosról van szó. Ezért is nem vitte el még senki. Nem azt mondom, hogy igazoljuk le, de viccnek nevezni elég nagy túlzásnak érzem, ahogy Dembelé lehúzását is, eléggé kiemelkednek ők a fiatal játékosok közül.Mbappe - egy szezonos 150 milla vicc,nem véletlen nem vitték még el eddig.