Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
MessiNeymarSuarez írta: Nem haragudnék rá, ha Ramos visszakapná tőle a tuskóságait, kezdve azzal amit Lajosnak adott a Clasicon.
Ó ne aggódj,a városi derbin Garcia és Costa közreműködésével lesz feszültség rendesen.MessiNeymarSuarez írta:
Nem haragudnék rá, ha Ramos visszakapná tőle a tuskóságait, kezdve azzal amit Lajosnak adott a Clasicon.
Szerencse hogy nem ez a bíró volt EB-n, Szalait tuti kisárgázta volna emiatt.palesz77 írta:Mondjuk az röhejes volt szerintem, meglőtte az első gólját újra otthon, odaugrott a nézőkhöz, erre második sárgával piros. Kicsit túlzó volt szerintem.
Costa be is kezdte péntekenmarkionni írta:LG, szerintem meg tavasszal nagyon fel fognak javulni. A vedekezessel eddig sem volt problema naluk, de tamadasban nagyon szegenyesek voltak . Costa es Vitolo szerintem nagyon felpezsditi majd a dolgokat Madrid piros felen.
Én nagyobb esélyt látok rá, hogy a Real szorongasson meg minket, mint ők. Idén egyáltalán nem érzek bennük átütő erőt, biztos vagyok benne, hogy fognak pontokat szórni tavasszal is.palesz77 írta:9 pont az 1 kisebb csapat elleni botlás, 1 rangadó + 1 vereség ellenük. Egy nehezebb hét alatt is le lehet adni annyit, messze még a vége sajnos, és bőven nem dőlhetünk hátra.
Meg James, ezen én is jót nevettem.visca el barca írta:imádom nézni ahogy vergődneksemmivel nem jobb játékos cou mint asensio
![]()

Mindegy végül is, 9 pontot úgy sem hoznak be ők sem. Plusz tavasszal is lesz velük legalább egy ikszünk, de inkább kikapnak.P.U.Y.O.L. írta:A BL-ből kiestek, de az EL-ban érdekeltek és biztosan komolyan is fogják venni, így nekik is marad a heti 2 meccs.
A BL-ből kiestek, de az EL-ban érdekeltek és biztosan komolyan is fogják venni, így nekik is marad a heti 2 meccs.Cestus írta:És vigyázni is kell velük is, a BL-ből kiestek, emellett télen erősítettek. Biztosan jobban megnyomják idén a bajnokságot. Mondjuk a 9 pont is elég sok már.
Az elmaradt meccsüket szerintem - ahogy szokott lenni ilyenkor - simán behúzzák majd, úgyhogy 11 ponttal számoljunk. Nem voltunk még igazán hullámvölgyben, de az a 11 pont egy hét alatt simán képes 5-re csökkeni akár már itt a januári hajtásban is. Úgyhogy nem, nem mindegyCestus írta:Nem mindegy nekünk? 11-14 ponttal megyünk előttük, azért legyünk már telhetetlenek.
Nagyobbik, eléggé óvodás...ntibi67 írta:A nagyobbik madridi csapattal szemben csak 9 pont az előnyünk.Cestus írta:Nem mindegy nekünk? 11-14 ponttal megyünk előttük, azért legyünk már telhetetlenek.
És vigyázni is kell velük is, a BL-ből kiestek, emellett télen erősítettek. Biztosan jobban megnyomják idén a bajnokságot. Mondjuk a 9 pont is elég sok már.ntibi67 írta:A nagyobbik madridi csapattal szemben csak 9 pont az előnyünk.
A nagyobbik madridi csapattal szemben csak 9 pont az előnyünk.Cestus írta:Nem mindegy nekünk? 11-14 ponttal megyünk előttük, azért legyünk már telhetetlenek.
A 20 sokkal szebb számCestus írta:Nem mindegy nekünk? 11-14 ponttal megyünk előttük, azért legyünk már telhetetlenek.
Pláne ha ellenük is olyan "hatékony" lesz a helyzetkihasználásuk. Csak Emre Mor ne kezdjenS.Agüero írta:Majd a Celta elveri őket.
Szerintem ezzel még jól is járnak. Ramos is pihen,Nacho meg lehozza nekik. A Bl-re meg pont visszaér.palesz77 írta:Ramos 2-3 hétig offos, megsérült edzésen.